Reklama

úterý 16. října 2018

Pochod údajně neexistujících ukrajinských nacistů

Ivan David
16. 10. 2018   (video poskytl Vít Hassan, který pořídil mnoho exkluzivních fotografií)

Bubny a pochodně v nejlepších tradicích pochodů německých nacistů a italských fašistů. A heslo "Ukrajinu Ukrajincům!" Samozřejmě těmto "správným" Ukrajincům a v hranicích v nichž existovala v Sovětském svazu, zvláště po tom, kdy Ukrajinec soudruh Nikita Sergjejevič Chruščov "daroval" Ukrajině Krym. Od převratu barevné revoluce "Majdan" ukrajinský oligarchát dosáhl samého dna mezi nejchudšími státy Evropy. Oligarchové v čele s prezidentem Porošenkem rozkradli bohatství země, beznadějně ji zadlužili a nyní ji ženou do války. Majdan podpořili na místě Karel Schwarzenberg, Michael Kocáb, Ivan Gabal, Jan Urban, Fedor Gál a další clovekvtisni, USA podle vlastního doznání do barevné revoluce investovaly nejméně 5mld$.


64 komentářů :

 1. Ukrajinec soudruh Nikita Sergjejevič Chruščov "daroval" Ukrajině Krym. - prestaňte s tým ,Chruščov nebol Ukrainec a nedaroval Krym - Krym prisúdil k Ukraine Stalin, po vysídlení tatárov -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:45 Chruščove, vrať se do hrobu.

   Smazat
  2. Když byl Krym přidělen Ukrjaině, Stalin už nežil. Srovnejte si, prosím, hodinky.

   Smazat
  3. 11:45, ne Stalin, Chruščov, zkus před alespoň Wikipedii, než začneš psát. Koneckonců Stalin byl v té době už rok po smrti. Krym Chruščov nedaroval, ale administrativně byl zařazen pod USSR. Důvodem byly důsledky 2.sv.valky, dohody z Teheránu.

   Smazat
 2. No jo Český fašisti se přidali ke svým až banderovci vyrobí nějakou těžkou provokaci. Tak jsem zvědav jestli za ně budou anglosaští hoši umírat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebudou umírat. Umírat za ně bude tvůj syn.

   Smazat
  2. 17:54 Můj syn ne ale veškerá fašistická verbež z ČR.

   Smazat
 3. 12,48
  Kdyby byl rok 1943,tak by ty svině nepřežili ani hodinu výslechů v Torgau.....dneska by se k nim mělo přistupovat ZROVNA TAK!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Tak to jsem se zase nasmal.To pan dochtor nebyl a nezna Rusko.Tam se krade ve velkém a přímo statnim vedením. K těm fašistům,ukrajinšti fašisté,prosím vas,to nymandi proti ruským,kór teď po rozpadu církve,pravoslavny fašismus tak zesílí,že můžeme čekat černou labuť!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokuste si to po sobě přečíst a sám sobě si upřímně odpovědět, jestli vám ten text formou i obsahem nepřipadá jako od debila.
   Ať už bude váš závěr jakýkoli, nemusíte se s ním svěřovat. Není to nutné.

   Smazat
  2. 15:21, momentálně je řeč o Ukrajině. My chápeme, že ve vyšším věku má člověk problém s rozbíhavym myšlením, ale nemusíš důchodce tak shazovat, není každý hňup jako ty.

   Smazat
 5. 15:21
  A TY ČEKEJ ČERNÝHO DELFÍNA!☺

  OdpovědětSmazat
 6. No, tak na nácky jedině střelba, to je ta správná meducína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně! A to na oba bez vyjímky! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
 7. 16:27
  TU JIM MĚLI DÁVAT 6x DENNĚ OD ROKU 1940 NEJMÍŇ DO DNEŠNÍCH DNŮ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Pěkná přehlídka "šťastné a spokojené" mládeže. Jsou mladí, nezatížení moudrostí a zkušenostmi, takže se nechají jejich frustrace vést požadovaným směrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, není nad správně směřovanou mládež, která nemá ani tušení o tom, že slouží jako maso.

   Smazat
  2. Kdyby tam nebyla azbuka spletl bych si je s německou Antifa ,které tak fandí šéf Pirátů Bartoš.Jsou to mladí blbci ze stejného pytle.Zasloužili by ,aby prošli válečným "mlýnkem na maso."a zesrali by se jako lyoni

   Smazat
 9. Davide podívej se pod postel, jestli tam nemáš nějakého, ale ruského nácka. Jak se dívám na video ,tak žádného ukrajinského nevidím. To je ta vaše proti Ukrajinská histerie. Kdo je 100% fašoun, vim zcela bezpečně, je to ten váš fašounskej Putin, ten přepadl Krym, tak si v tom proruská sračko udělej pořádek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...amen.
   Slyšeli jste slovo boží.

   Smazat
  2. 17:47
   U HLUPÁKŮ HAZYK PŘEDBÍHÁ MYŠLENKU!!!!!!!☺

   Smazat
  3. 17:47, nějak nám uniklo, ty zmanipulovaný ubožáku, že by na Kremlu vysel 10ti metrový obraz Hitlera 12 dní a byl sňat až po důrazném upozornění EU. Podobné projevy jsou v Rusku přísně postihované a tehdy Západní sračkomety přehodí veksl a začnou vykřikovat o státním terorismu páchaném vůči pokojnému obyvatelstvu, jako tomu bylo r.2012. Tehdy vůbec nevadilo, že ruka v ruce spolu pochodovaly nacistické bojůvky, liberálové, komančové, a v čele spolu s Navalným štětky z Pussy Riot.

   Smazat
  4. Putlerizmus u nás byl zastaven - polojidiš skřekající rudoprdi už dodělávají v agonii. Ale není dobojováno! Jedinou nadějí pro naši rasu je Reconquista - mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  5. Jistě se na mne pt čtenářstvo nebudou zlobit, když tu nechám v diskuzi čnít příspěvek nacistického sráče - Anonyma 18:30. Je odstrašující ukázkou exempláře, který má kladný vztah ke genocidní ideologii a vyzývá k teroru a vraždění. Redakce tímto oznamuje, že se obrací na Policii s cílem vypátrat a před soud postavit tohle odpudivé individuum.

   Smazat
  6. Naprostý souhlas, jedině správné řešení. Obávám se jen, že policie to dá k ledu. Jo, kdyby to bylo obráceně tak za podpory Jandy by se mohli přetrhnout.Ale uvidíme , dík za info.

   Smazat
  7. No, já si myslím, že většinu diskutujících již mají příslušné složky dokonale zmapovanou. Ale když se nechce, je to horší než když se nemůže. A tady skutečně chtít nebude.
   Jenom jeden případ za všechny. Prezidentská fangle a stohoven. Fangle byla vyčíslená na 35 tisíc (hranice pro přestupek je 5 tisíc), když už u nás hanobení státního symbolu je pouhým přestupkem. Přesto soud první instance jeho zničení vyhodnotil jako přestupek.
   Jestli jsem měl před touto kauzou pochybnosti o nezávislosti policie a soudů, po ní mám jasno.

   Smazat
  8. V.Dvorak - klient tapetář-nacista 18:30 čeká na smazání!

   Smazat
  9. 19:29 Realita je taková, že židobolševik david se svým dvor(ákem)ním přicmrndávačem sněj o tom, že se stanou rudýma komisařema jako jim podobnej xindl v Rusku před 100 lety! A že tahle svoloč by tu pak rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Tak to je. Jenže my se jim tu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
  10. 20:45, ty jsi odpornej nakaženej ksindl.

   Smazat
  11. 17:47 je buďto naprostý blb nebo placený troll. Jiná možnost tady není. Musím jen zopakovat, že připojení Krymu k Rusku, tedy k svému historickému území došlo zezdola. Nejdřív o tomto rozhodla krymská vláda, poté krymský parlament a nakonec o připojení k Rusku rozhodli občané v referendu. O ruské agresi zde nemůže být vůbec řeč. Mimochodem, v průvodu je vidět spousta banderovkých praporů, což je jasný projev příklonu k nacismu. Mimoto bylo množství ulic a náměstí na Ukrajině přejmenováno k poctě Bandery, což také svědčí o směřování Ukrajiny.

   Smazat
  12. Odpudivé individuum se projevilo opět (20:45). I tento výtvor bude součástí oznámení. Omlouvám se opět, ale jako důkaz ho opět mazat nebudeme.

   Smazat
  13. Sám jsi odpudivé individuum, lžidvořáku! Stejně jako ti kterým za mrzký peníz přisluhuješ. Za napadání Ukrajiny vedoucí civilizační zápas s anti-evropským putlerizmem budeš odsouzen k trestu smrti!

   Smazat
  14. 7,21
   VYSTYDNI TY SRAČKO MÁJOVÁ NEBO SE TI PROJDU PO HAVLODRŽCE TAK,ŽE TĚ UŽ NIKDO NEPOZNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  15. 7:24 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým rudoskřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
  16. 7:24 Na tebe stačí obyčejnej sprej, putlerprde!
   Prozradím ti tajemství! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg
   ... a ta tě pak potratila. Ten potrat pak David s Dvořákem naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!

   Smazat
  17. NA TEBE TY ZKUNDYKSICHTE STAČÍ MINIUTA A ČESKÁ FACKA,PAK UŽ SE TY NEGROMONGOLOIDNÍ MRDKO Z KRTKA NEZVEDNEŠ...........A TY TAPETY SI SCHOVEJ DO RAKVE,ČERVÍCI BUDOU MÍT CO """""OBDIVOVAT""""""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   .-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

   Smazat
  18. 6,03
   Není mi jasný,proč jste toho vykleštěnýho trotla netípli dřív?A neříkejte,že Vám v tom něco brání.

   Smazat
  19. 6:03Pane Dvořák vy se svou minulostí STBka chcete na někoho podávat oznámení? Chápu máte to v krvi. Starej bolšán se nezapře.

   Smazat
  20. Dvořáku nevšiml jsem si toho tvého kvikotu v 19:17, tak že platí příspěvek 9.51 a dej si pozor aby jsi nešel k soudu TY. Za podporu Ruského FAŠISTICKÉHO putinovského režimu. Máš k tomu celkem dobře našlápnuto.

   Smazat
  21. 17:55 Už jsem to psal jednou, ale soudruh Dvořák mne demokraticky smazal. HRIČÁKU, neber nadarmo slovo BOŽÍ do své nevymáchané držky.

   Smazat
  22. 10;01 10;06
   VYSTYDNI TYDÝTE NEBO SI Z TEBE UDĚLÁM TERČ NA KULOVNICI!!!!!!!!

   Smazat
  23. 18:30 Výborný článek, pokud Dvořák dělá bububu, tak má autor pravdu. Dvořáku ty. ZMRDE ( podle prasoprezidenta normální) nahlaš také mne, že s tím článkem také souhlasím.

   Smazat
  24. 14:56
   DALŠÍ SCHEISSEKOPF Z LEJNOLAHVÁRENSKOHAVLISTICKÝ ŽUMPY,TÁHNĚTE DO PRDELE BANDO.KOLABORANTSKÁ!!!!!!!!

   Smazat
  25. Anonymní16. října 2018 17:47

   Davide podívej se pod postel, jestli tam nemáš nějakého, ale ruského nácka. Jak se dívám na video ,tak žádného ukrajinského nevidím. To je ta vaše proti Ukrajinská histerie. Kdo je 100% fašoun, vim zcela bezpečně, je to ten váš fašounskej Putin, ten přepadl Krym, tak si v tom proruská sračko udělej pořádek.
   xxxxxxxxxxxxx
   Ano, naše strakaté telátko, toto jsou NOVÁ VRATA !!!!

   Smazat
 10. Preboha, veď existuje veľmi jednoduché a pomerne lacné riešenie - zorganizovať referendá v jednotlivých regiónoch a zariadiť sa podľa ich výsledku... Prečo ro ani "zaboha" nikto z ukrajinskej verchušky ani od západných "demokratov" nechce? Za kjeden víkend by bolo po problémoch...

  OdpovědětSmazat
 11. 19:17 Putlerofffskej šábesdekle, tohle je přeci základní Manifest Reconquisty pro Ukrajinu! Nauč se googlit! - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2094625590864620&id=1794846920842490&comment_id=2095137904146722&reply_comment_id=2095203897473456&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R0%22%7D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buď v klidu. Policajti třeba googlit umějí.

   Smazat
  2. 20:48 Když to nevadí Facebooku? Asi proto, že jde o politické hnutí, bojující s putlerizmem, tedy nenebezpečnější ideologií dneška, která ohrožuje západní civilizaci a za její podporu je SMRT!

   Smazat
  3. 20,52
   ...rytyti...
   Člověče, jsi nějaký rozrušený. Asi se ti klepou ruce, nebo co? Ale máš to samý překlep.
   Podívej se, já se bojím trochu o své děti a vnuky. Ale smrti už se nebojím. Vím že jednou přijde a když se tak rozhlédnu kolem sebe, ani mne nemrzí, že tady za pár let nebudu.
   Živí budou závidět mrtvým.

   Smazat
  4. Nevadí ti, ty tapetující primitive, že jsi výkonným otrokem právě těch, kteří se usilují o nastoleni světovlády, kteří závaží Evropu africkými muslimskými migranty, a kteří se o konflikt s Ruskem usilují?

   Vím, že tvoje frustrace z nefunkčního ptáka ti bije na mozek, proto ti sdělím malé tajemství - jsi vypátratelný. Ačkoliv ty nejsi schopný vypotit ani jednoduchý text, i šíření nenávisti a výzvy k zabíjení určité skupiny je trestné.

   A nemysli si, že ti projde výzva k zabíjení Rusů, kterých na území ČR žije několik tisíc. Ty zároveň haníš Židy a to je neidpustitelné! V Západní Evropě jsou za to několikaleté tresty.

   Smazat
  5. 20:52, výmluva na FB neprojde, protože tamní text zřejmě nikdo dosud nenahlásil. Ale magor 18:10 to tapetuje a šíří a nahlášený bude. Odporný projev antisemitismu se na Západě trestá natvrdo!

   Smazat
  6. 21:00 Kreten Hričáků - je tam pouze jeden nedoklep ve slově "nejnebezpečnější", debile rudej až na zadku!

   21:00 Blbečkům jako je ansámbl místních užgryndaných čechomužiků - pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka, ke kterým patříš, se nakecalo že se plní coudenhovno-kalergistický projekt rasové výměny v Evropě, ale jde o nordickou lest, bacha! Paní Merkel a pan Macron spolu s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte, ovšem v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Rusko jako odminovači, sebevražední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj ruský způsob vedení boje, nenávidí je a budou mstít za Kábul, Groznyj, Allepo a další místa zničená buď již bolševickou nebo pozdějc putlerskou soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou své vrahy. A NATO poté již jen obsadí vyčištěné území, kapiš?

   Smazat
  7. 21:07 V tom textu nic antisemitickýho není debile! Je pouze nacionalistický! Zato tenhle plátek, zejména stovek příspěvků i celých diskusí na něm včetně reakce z 21:01 antisemitská nesporně je! Takže si aspoň to tu konečně zakážou ... je a čase!

   Smazat
  8. 21:00 K zabíjení Rusů podle mýho názoru vyzývá zástupce mimozemských civilizací! Má více platforem, moje to ale rozhodně není. Mmch. původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům! nes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  9. Milá redakce, chápu, že to nacistické prase v tuto chvíli nechcete mazat a sbíráte důkazy pro žalobu. Nešlo by ale přece jen přejít na systém blokace podobných hajzlů, jako je tenhle?

   Smazat
  10. 5:39 To není pravda! Nacionalismus není přítelem evropské ideje! Právě zednáři řízená Francouzská revoluce ho stvořila a s nástupem tavicího kotle národů v roce 1941 byl transformován v panevropskou ideu! Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji! - https://www.youtube.com/watch?v=OhF4Y3Mvj2g

   Smazat
 12. Radím ti dobře Fricku s negerskocikorkolžidovskou tlamou,zapadni zpátky do cvokhausu v Havlobrodu a vyser se na vegetování ve Východních Čechách,protože až tě potkám,ZPŘEHÁZÍM TI ANATOMII TAK,ŽE POLDOVÉ BUDOU MÍT PUZZLE I NA PŘÍŠTÍ VÁNOCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typický skřek průměrnýho místního užgryndanýho čechomužika, kterým už velice brzy doufám, Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Ale tu negerskocikorskolžidovskou tlamu budeš muset asi odvolat, mezi nima má tvůj vypuštěč plno kamarádů! -https://www.cartoonmovement.com/depot/cartoons/2014/04/04/dictators_selfie__marian_kamensky.jpeg

   Smazat
  2. 7:39 Vážený, s tímto psychopatem se nezabývejte. Je naprosto zbytečné na něj reagovat, něco psát.Je to hodně postižený jedinec, klinicky řečeno DEBIL.

   Smazat
 13. 7,39
  SNAŽ SE VÍC,TY SRAČKO MÁJOVÁ Z VÝCHODU ČECH.....A VEZMEM TO OD HRADCE AŽ PO ÚSTÍ NAD ORLICÍ,TOBĚ TY NEGROMONGOLOIDNÍ SCHEISSEKOPF DOPORUČUJU CVOKHAUS V HAVLOBRODĚ,JE TAM HEZKÝ OKOLÍ,DO POLÍ TĚ ZAŽENEM A BUDE VESELO.......A STROMŮ JE TAM TAKY DOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  P.S.TY NEJSI ANI PRŮMER,TY SEŠ VYSRANEJ PODPRŮMĚRNEJ SYFILODORETARDO ZDECHLINA!!!!!!!!!!:-DDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prozradím ti tajemství! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg
   ... a ta tě pak potratila. Ten potrat pak lžidvořák s lžidavidem naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDD

   A zdechlina je leda tenhle tvůj kolaborantskej präsident! - https://media.novinky.cz/770/707702-gallery1-p06du.jpg

   Smazat
 14. Vidím, že se tady producíruje nějaké pako, zřejmě klon zdejšího soudruha Radosty. Možná už i potomek, dle jeho
  "nové řeči", tak typické pro havloidní mládež.
  Mně, jako staršímu, stačí k dobrému vyprazdňování (vysrání)
  čtení od soudruha radostného.
  Proto. Máš li bol, vem RADOSTOL !

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.