Reklama

pátek 5. října 2018

Pokorní, tišší a vděční

Michal Brand
5. 10. 2018
Pokorní, tišší a vděční uprchlíci. Většina z nich má univerzitní vzdělání. Inženýři, lékaři a doktoři věd. Poté, co povznesli svoje domovské země, chtějí na vysoký africký standard povznést i doposud zcela zaostalou Evropu. Již se nemohou dočkat, až budou radostně multikulturně a tolerantně žít v Evropě.
Vidíte? Už se těší, až budou do úmoru dřít, aby vydělali na důchody Evropanům a přinesli zaostalé Evropě ekonomický růst a technologický a vědecký progres.


Myslete na ně při volbách!

A volte ty strany, které zajistí africké inženýry, lékaře a doktory věd i do vašeho sousedství:

- TOP 09
- Piráti
- STAN
- KDU-ČSL
- ČSSD
- Zelení
- ANO

(ANO s rozpaky. Slovně se sice Andrej vymezuje proti migraci, ale nijak nezpochybňuje a naopak skrytě obhajuje „jako nezávazné“ Marakéšskou smlouvu, Globální impact i další smlouvy, které zajistí povinné migranty pro všechny země EU. Takže jeho hnutí je přinejmenším částečně pro-migrační hnutí a proto si zaslouží hlas každého, kdo se chce spolehnout na výše zobrazené inženýry, že mu svojí pracovitostí a kvalifikací zajistí vysoký životní standard.)

24 komentářů :

 1. černé .....doplnte si sami,řečnická otázka,pryč z EU(co nejdříve)

  OdpovědětSmazat
 2. Ach jo, "chudáci sirotci, gynekologové, chirurgové, ...", …...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:10 Ano, ve věku "nebohých sirotků" je jich dobrá polovina.

   Smazat
 3. KRASNY SOUPIS stran, ktere bych v zivote NEVOLIL! To pan ivan David potrebuje penize na volebni agitaci, aby vyhral senatora, ze zverejnuje agitaci pro neco, co NORMALNI CLOVEK nechce? At si je veme on!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepochopil's, jsi bez smyslu pro humor, škoda tě.

   Smazat
  2. Pokud jste skutečně pochopil článek právě tak jak popisujete, pak je v podstatě fuk, koho zrovna podporujete. Rozum toho příčinou jistě nebude.
   Možná by společnosti bylo prospěšnější, kdybyste při rozhodování o svém volebním hlasu zvolil pro výběr formu tahání sirek.

   Smazat
 4. Mne je vždy ľúto tých policajtov a jednoduchých úradníkov, ktorí musia na hraniciach odviesť za tých .... politikov špinavú /a ťažkú/ prácu. Iste málo platenú. MK

  OdpovědětSmazat
 5. To vypadá na padesát nešťastných sirotků, kterým svitla naděje, na život s Mámou Šojdrovou. P.K.

  OdpovědětSmazat
 6. To je video ze zahradní slavnosti u Šojdrů, když nedávno vdávala dceru. Ten s tou vlajkou je ženich.

  OdpovědětSmazat
 7. Taková Žilková, po shlédnutí videa, dozajista počítá orgazmy. Tolik mladých a nadržených samečků pohromadě. A vsadím boty, že zdaleka není sama.
  Máme ve vsi menší komunitu cikánů. Za těch cca deset let, co tu jsou, je nikdo nikdy a nikde neviděl pracovat. Přesto se najde dost bílých děvčat, která cikánským mládencům intenzivně nadbíhají. Ne ti cikánští kluci, ale bílé holky se můžou doslova přetrhnout, která jim dřív roztáhne nohy. Nejméně dvě už skončily s bubnem. Přesto to zbytek dívčí smečky neodradilo.
  Nejsem rasista. Jenom nemohu pochopit, jak někdo může strčit dobrovolně hlavu do evidentní prdele. Ti kluci nikdy dělat nebudou. A sexuální chtíč těm holkám vymazal poslední zbytky inteligence, včetně pudu sebezáchovy.
  A s migrantama to bude podobné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A není to spíš tak že kluci u vás ztrácí "chuť na holky". A cikánů se bojí?

   Smazat
  2. Budou z nich noví fodbalisti, ktorí budu reprezentovať krajnu, na MS

   Veď si pozrite koľko ich už reprezentuje vo Francúzsku, Holandsku, alebo v Belgicku.

   Ak bi dnes niekto po osemdesiatke zapol TV, sledoval fudbal, tak bi nabil dojem že to hrá Somaliland, zo Somálskom.

   Smazat
  3. 6:12 má bohužel pravdu. Nedávno se kamarád vrátil z dovolené v Paříži, kde doprovodil svojí přítelkyni, která navštívila šest svých kamarádek, které tam žijí. Sdělil mi, že z těchto šesti děvčat má pět muslimského přítele. K tomu není co dodat. Společenské procesy probíhají rychleji, než se nám snaží různí pseudodemografové a politici namluvit. Před třiceti lety bylo 90 procent obyvatel Paříže bílých, dnes je to max. 20 procent. Nemyslím si, že Evropa, včetně východní, zabrání výměně obyvatel a zániku vlastní civilizace. Dnešní muži jsou zbabělí, zhýčkaní a slabí. Chybí jim národní uvědomění a odhodlání ubránit si svou zem a svůj způsob života. Jednotlivé skupinky odhodlaných (v médiích nazývaných extrémisty) budou nadále brutálně potlačovány bezpečnostními složkami jednotlivých zemí, což podpoří proces islamizace. Konec nepřijde náhle, bude pozvolný, mnozí utečou, pravděpodobně do Ruska (jiná možnost už jim nejspíš nezbude), mnozí neradi, avšak pragmaticky konvertují na islám, mladé holky s vypláchnutými mozky havlokavárenskou propagandou ochotně roztáhnou nohy novým kolonizátorům a navlečou hidžáby. Dnešní mladé lidi, prahnoucí pouze po penězích, nečeká budoucnost dle jejich představ.

   Smazat
  4. 22:01 pane ak sa odsúdi 20 000 ľudí za extrémýzmus alebo skončia ako Le Pénová na dva roky do vezenia, alebo liečenia tak tí navrátilci po dvoch rokoch nájdu svoje žení žiť z niekým iným. A pritom aj z cudzím dieťaťom.
   Potom ti väznení a perzekuovaní nebudú chcieť sa podieľať na výchove cudzieho dieťaťa, a ešte platiť do štátnej kasy dane, zato že ich zbavil možnosti si založiť rodinu!!

   Píšete že z 6 žien, sa 5 islamizovalo. To znamená, že zo 6 mužov, si iba jeden našiel partnerku.
   Ti piati muži sa zradikalizujú, a prestanú brať Francúzsko ako svoj domov, ktorí ich pripravil o budúcnosť.

   Neustálim vymívaním mozgov mladej generácie, dochádza k stagnácii, kde ženy si volia iného partnera z iného kontinentu, ktorí má iný pohľad na ženu, a aj na výchovu potomstva.
   Potom sa netreba čudovať, že preto tá podpora a vnucovanie kultúry homofílie, pedofílie do spoločnosti ktorá ich pred tím odsudzovala, a tí nakoniec končili na okraji spoločnosti.

   A nakoniec otázka, štátna moc a ani Brusel nedokáže pozatvárať všetkých občanov ktorí majú iný názor na súčastné dianie v Európe. Maďarsko ale aj Taliansko už odsudzujú V4 odsudzujú že sa nechce podieľať na kolonialnom dedictve iných bývalých koloniálnych mocností.
   Ale otázka potom je prečo sa stredoeurópsky priestor stavia migrantom, na odpor?? Nie je to historický dané z minulosti??
   Kde stredoeurópsky priestor obývajú Slovania, a v očiach západu sú Slovania menejcenní národ, tak prečo vnucujú migrantov práve Slovanom, keď Slovania majú inú kultúru vieroviznanie. Keď Frankovia vyhubili Polabských Slovanov, tak tí potomkovia preživších sa vo východnom Nemecku búria proti vláde Berlína a Bruselu!
   Keď Merkelová povie že Lužicania sú tiež prisťahovalci, a zabúda, že práve Nemci vyhubili Polabčanou, a zdecimovali Lužičanou. Kde Slovania boli skôr ako prišli Nemci.
   Vnucovanie cudzích hodnôt do spoločnosti, ktorá má z histórie negatívne skúsenosti, ako majú na západe.

   Či sa to niekomu páči alebo nie, Slovania patria do Grécko-Byzanskej civilizácie, a to nezmení ani fakt, že časť Slovanou sa ocitla v EU.

   Smazat
 8. Vláda je vždy obrazem lidí, kterým vládne. Z výsledku voleb bude nejspíš zřejmé, že "vítačů", ať už vědomých či nevědomě podporujících Babiše a jeho ANO, je v naší zemi bohužel většina. To je fakt, se kterým půjde asi těžko co udělat. Ten pocit marnosti, smutku, ale i strachu, který se mě při takovéto úvaze zmocňuje, je děsivý. Je nám vůbec ještě pomoci? Ti, kteří by nám mohli pomoci nejpřirozeněji (Rusové), pokládáme za své nepřátele. Ti, kteří migrační krizi spískali a přiživují ji, jsou naši přátelé v boji proti nenáviděnému Rusku a za "evropské hodnoty". Mně z toho vychází jediné, a sice, že jsme úplně, ale úplně v prdeli.

  OdpovědětSmazat
 9. My jsme to byli kdo jim rozsekal jejich zeme pod praporem demokracie a NATO.Ted budeme platit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bagoun Nepokoušejte se svalovat vinu na obyčejné Čechy normální většina s jejich válkami nesouhlasí. Nic platit nehodlám a volím SPD.

   Smazat
  2. Bagoun6. října 2018 9:53 „My jsme to byli kdo jim rozsekal jejich země ..“
   Naprosto přesně, ale co s tím mají co dělat Češi? P.K.

   Smazat
 10. Aké sú hodnoty EU?? Veď katolícke Taliansko sa už búri pre iné hodnoty aké zdieľajú v Bruselskej centrále.
  Ale už to nieje iba Taliansko a Maďarsko, ktoré sa postavilo proti iným hodnotám, ako majú v Bruselskej centrále EU.

  Nahnevaný Brusel už Maďarsko sankcioval, že nezdieľa spoločné hodnoty!! Že nie je solidárne!! Prečo Maďarsko, a Taliansko nepúšťajú na svoje teritória ekonomických mygrantou!!
  Lode nepúšťajú do Talianských prístavov.

  Veď prečo potom nie udeliť azyl Idimu Aminovy, Bokassovy, Saddamovy Husajnovy, Asadovy, Kadafimu veď budeme mať afrického cisára, Kráľa, Diktátora, a aj rovno plukovníka.
  Veď nás obohatia.
  A mi do Európy púšťame ich poddaných, veď cisár Bokassa sa v hrobe obracia, keď jeho poddaný cisára opúšťajú Stredo Africké cisárstvo, alebo Ugandské kráľovstvo.

  A čo tak udeliť azil ekonomickému mygrantovi ESCOBAROVY?? Alebo Manuelovi Noriegovi, alebo Danielu Ortegovi, alebo rovno Madurovi, kedže sankcie USA vo Venezuele spôsobili postupné zaostávanie.

  Veď nás obohatia, spravia z EU druhý Libanon. Iba problém je že Libanón už prežil niekoľko občianskych vojen.

  Libanonizacia členských štátou EU???
  Alebo Iranizácia Európy???
  Kedže za Semitizáciu je hanobenie národa alebo rasy.
  Tak nevieme ako, máme sa Iranizovať, alebo Semitizovať, alebo rovno Zlibanizovať???

  OdpovědětSmazat
 11. Ty zdivočelé opice by měli střílet ihned, jakmile překročí hranici. Oni si z nás normálně dělají srandu a ani se jim nedivím. Napadnou policii a oni jim ani nenatáhnou obuškem, ještě je převezou do azyláče. Kdyby je aspoň hned vypráskali zpátky za plot.
  Je tohle normální?

  OdpovědětSmazat
 12. 14:47
  Ať táhnou za oceán k těm NEJVĚTŠÍM DEMOKRATŮM,BUDOU TAM PŘIVÍTANÝ S OTEVŘENOU A LÁSKYPLNOU NÁRUČÍ.....!!!!!☺☺

  OdpovědětSmazat
 13. Z Evropy sionisté udělají za nezájmu zblblého a maloměšťácko-konzumistického obyvatelstva bez pudu sebezáchovy a s naivitou zhlouplých amerických pseudolevičáků Planetu opic, nebezpečných musulmanských opic...

  OdpovědětSmazat
 14. My se děsíme migrantů, ale vůbec se nezajímáme, kdo ty migranty vyrobil, jak a proč?! My se děsíme teroristů, ale nezajímáme se kdo a proč je vyrobil? Nezajímáme se, zda by jsme naše kořistnické a válečnické touhy a toulky právě muslimským Světem nemohli vzdát. Dokonce se cítíme jako okupanti hrdiny! Nestydíme se za ty hromady mrtvých, za ta zbořeniště měst i venkova a zejména rodin na kterých participujeme "bratrskou pomocí". Nezdá se vám směšné, zavraždit rodiče a pak lkát nad sirotky???
  Obecně: je zcela směšné v souvislosti s diktaturou kapitálu psát o levičáctví či dokonce o neomarxismu. To snad si myslíte, že vedle duševních chorob český národ propadl i debilitě a může uvěřit těm slaboduchým kecům poskoků a loutek kapitálu? Žádný neomarxismus neexistuje, jen marxismus a volání po právní rovnosti občanů a sociální spravedlnosti není žádné levičáctví, ale volání po zbytku rozumu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tišší než kdo?

  Čekám už od 5. října na vysvětlení pozoruhodného tvrzení z názvu článečku: Ti hluční běženci jsou tišší než kdo? Než například Němci, kteří je přijímají po statisících?!
  Nuže, drahý soudruhu a soukmenovče Brande, mohl bys tuto záhadu vysvětlit?

  Děkuji Ti předem, a zůstávám s národně-proletářským pozdravem
  Čest a Nazdar!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.