Reklama

pondělí 1. října 2018

Policista zasáhl proti Che Guevarovi na obrázku- jako proti jednomu z největších vrahů... Že by ty vtipy o policistech...

1. 10. 2018
 1. Z diskuse pod článkem ZDE
  Jestli mas na mysli dejiny Che Guevary tak ten policajt mel pravdu .On byl vrah propadl vrazdeni a museli ho zabit (udajne na popud Castra)Ma na svedomi asi stovky mozna tisice zastrelenych na Cube v dobe nasilneho prevzeti moci Castrem.Pokracoval v Africe spolu s Mandelou dalsim vrahem Slovem atd ....
 2. 3:02
  Pokud to máte nastavené takto a nejste pokrytec, pak by muselo být zločinem třeba oslavování těch třech vojáků, nedávno padlých v Afghánistánu, stejně tak jako všech těch, kteří tam(a kamkoli jinam) přišli "šířit svobodu a demokracii" ohněm a mečem.
  Muselo by být trestné oslavování VŠECH vrcholných představitelů USA a značné části EU. Musely by být strženy sochy Winstona Churchilla, Alexandra Makedonského a mnoha dalších osobností a jejich propagace tvrdě postihována. Proč se tomu tak neděje?


41 komentářů :

 1. A čekal snad někdo od policajta něco duchaplného? Složka, která chrání netáhla a zloděje a vůči pracujícím se chová jako loupežníci, vybírajíc "pokuty" za každou cenu, na to není potřeba inteligence.
  Nepřemýšlet a plnit rozkazy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já snad omládnu, jak za Husáka.

   Smazat
  2. 20,25
   Hůř, než za Husáka. Komunisté nás drželi u huby, ale ten, kdo se necukal se neměl, na tehdejší poměry špatně. Stovky lidí kolem mne, kteří se za socíku měli velmi dobře, dnes louskají šváby. Myšleno zejména podle profesního zařazení. Ten kdo makal rukama a neflákal se, dostal zaplaceno velmi dobře. Na rozdíl ode dneška, kde ti, co vykonávají tu nejtěžší práci dostávají téměř nejméně.

   Smazat
  3. Ano, popravovali jsme, popravujeme, a budeme popravovat... Ce Guevara, New York, projev v OSN. Takže jak je to s těmi fóry o policajtech? Nejkratší fór o diskutujících: "Diskutující se zamysleli...

   Smazat
  4. "Ano, popravovali jsme, popravujeme a budeme popravovat..."
   Kongresmeni USA

   Smazat
  5. Anonymní 22:58

   Nebo také: "Ano, mučili jsme, mučíme a budeme mučit", "Věznili jsme lidi v nejmasovějším měřítku ze všech zemí světa(některé i bez nároku na soud), vězníme a budeme věznit", "Napadali jsme státy pod vylhanými záminkami, napadáme je a budeme napadat", "Způsobili jsme smrt statisíců civilistů, způsobujeme ji a budeme ji způsobovat", ...

   Ale s drobným rozdílem. V USA dosáhla faleš a pokrytectví svých krajních mezí a proto se prohlašuje pravý opak toho, co je prováděno. To jsou holt ti naši "lidumilové a mírotvorci", o nichž píše Orwell ve svém románu 1984.

   Smazat
  6. 20:16, 20:25 Hricáku co ty jseš za prolhaný hovado - POLICIE DNES CHRÁNÍ NETÁHLA A ZLODĚJE -.STOVKY LIDÍ KOLEM MNE DOSTALI VELMI DOBŘE ZAPLACENO- super hlášky do nějakého kabaretu. Dnes za nejlepší blábol, máš zlatou oslovskou. Bože takoví magoři ještě žijí mezi námi!!!!

   Smazat
  7. Myslíte si že úkolem Policie je pomáhat a chránit? Já si myslím, že více platí vychovávat a mlátit.

   Smazat
 2. Nejkratší fór o policajtech.....POLICAJT SE ZAMYSLEL!!!!!!!!:-DDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Respekt z četníka _ policisty je základ republiky

   Smazat
 3. Kterou ?českou? policejní školu absolvoval tento policista?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typoval bych na policejní akademii v USA. Zřejmě tu, podle které byla natočená ona pověstná série pro děti.

   Smazat
 4. To v Anglii, tam je to ještě horší. Jak tam politik nebo novinář něco řeknou, je to na devadesát procen lež nebo nesmysl. Nejni to tak dávno, co ten jejich premiér se dušoval že v Iráku jsou zbraně hromadného ničení a povraždili tam s amíkama statisíce lidí. No a teď Terka s tim pakem co se neumí ani učesat vymysleli kauzu Skřípal. No prostě jak tam otevřou hubu, lžou jak když Kalousek radí.

  OdpovědětSmazat
 5. Kurva, škoda, že jsem tam nebyl... Dostal by facku přes celou čuńu, až by mu ty emerické brýle odlétly. Sopel smradlavý...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23.00 Já myslím, že néééé, to ty jen tak jako správný soudruh si honíš tričko. Pouze by jsi držel hubu a byl rád,že jsi z toho vyvázl ve zdraví - žvanile.

   Smazat
  2. 10,43
   Ty bys jednou pořádnou po havlohubě prolhaný potřeboval co 3 minuty,dummkopf!!!!!!!

   Smazat
 6. Jo skvěle to pán popsal na americký masový vrahy nikdo nemá.

  OdpovědětSmazat
 7. Policie má být ze zákona apolitická a zde je jasný případ "politického" aktivismu!!!
  Zrovna tak , jako ČT , která je také aktivistická a platíme si "vyvážený" informační zdroj!!! Také policie je placená z našich daní a pokud já neporušuji zákon,tak je fakticky každý policista můj zaměstnanec!!!! Doporučuji každému občanovi, aby si tohle přesně uvědomil a chtěl po policistech , aby se podle toho chovali!!! Není možné, aby policista propagoval jenom jeden pohled na věci bytostně politické a hlavně tady jde již o historii, která nemá jednoduchý výklad a zde by se měl policista zdržet jakýchkoliv výkladů politicky orientovaných!!! Myslím to velice poctivě a také není možné, aby se objevil jiný typ policisty, který by obhajoval nějaká zcestná "levicová" dogmata!!! Pokud jsem viděl video záznam, tak by bylo na funkcionářích policie , aby jednoznačně vysvětlili svým podřízeným , že podobné jednání se nesmí ani u řadového policisty vyskytovat!!! Pokud bude policista sedět někde v civilu v hospodě, tak tam si může říkat, co chce!!! Ale v okamžiku, kdy je v uniformě , je "nástroj" státu a pokud máme skutečně funkční demokracii, nesmí být silová složka státu politicky jakkoliv zabarvená a potlačovat politický názor občana, který může být na hraně, ale to není role policisty, aby on posuzoval, co není a co je vhodné na veřejnosti prezentovat jako "propagaci" nějakého hnutí!!! Tady není potřeba ani žádného soudu, jak tam říkal pan Skála, zde jde o jasný příklad, jak se policie chovat a vyjadřovat nesmí a nemůže!! Jde o pochybení policie, které by mělo být řešeno!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ernesto za jásotu leváků prohlásil: "Stříleli jsme, střílíme a budeme střílet."
   Komárek ho naved.

   Smazat
  2. 0.12 Chápu to správně, pokud vytáhnu prapor se znaky SS, nebo rudej prapor se Stalinem, tak mi policie nesmí nic říct, natož sebrat. Chápu to tak dobře?

   Smazat
  3. 10:57 Soudruzi, stále nemám vaš odborný názor. to asi bude hodně těžký.

   Smazat
  4. Není to tak dávno když Ruské středisko vědy a kultury v Praze uspořádalo perfektní besedu s panem Nikolajem Starikovem. Před vchodem do RSVK skupina Ukrajinců měla bilbordy s fašistickými symboly (hákovými kříži). Okolí RSVK střežilo několik policistů. Když jsem se jich zeptal, zda jim nevadí propagace fašistických symbolů, tak jen pokrčili rameny a nevykonali žádný zákrok k odstranění fašistických symbolů a zatknutí příslušných osob z Ukrajiny. Je na vás čtenáři NR aby jste si vytvořili na Policií ČR vlastní názor.

   Smazat
 8. Já jsem před 3 roky rozvinul na jedné demonstraci vlajku donětské republiky a přišla za mnou policistka s tím, že je to prý vlajka teroristické republiky, také jsem tenkrát nevěřil svým uším. Teroristická republika, co to je? Zřejmě si na mě stěžoval nějaký pracovník magistrátu. Vyhlašuji tedy kampaň za dovzdělávání pracovníků magistrátů, aby, ten, kdo je schopen se dále vzdělat, byl vzdělán, a u kterého pracovníka magistrátu je vrozený kretenismus na takovém stupni neskýtající tuto schopnosti dovzdělávání, toho zkrátka nabídnout do stranických sekretariátů například TOP a ODS.

  OdpovědětSmazat
 9. 6:49 To ten policajt byl hodně ohleduplný. Já bych použil pořádný metr dlouhý pendrek,do dnešního dne by jsi nic podobného neudělal.Ty se paktuj s tou PÍÍÍÍČOU Liskovou, ta dokonce vyhlásila zastoupení doněcka u nás. Naštěstí rozumné uřady ten nesmysl zakázaly. Vy proruští blbečci si nedáte pokoj, ale máte to marné marné marné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,35
   Na tebe ty vosino z USSA stačí pořádná česká facka a lehneš k Havloflašce do studenýho pelechu!!!!!!!!!!!.-D

   Smazat
  2. 11,45
   Ty máš ve večně vožralým a smradlavým BANDEROSTÁNU PŘÍbuzny ty hovade tupej,jinak to snad není možný,že někdo v Čechách může bejt TAKOVEJ KUS CHODÍCÍHO,NEMYSLÍCÍHO HOVNA!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 10:35 Když na Ukrajině,Litvě,Lotyšsku a Estonsku pochodujou fašouni s vlajkama SS a symbolikou fašistů je tu ticho po pěšině. Jsou to kámoši USA a ti směj všechno. To je jako Kosovo, to nám také nařídili ihned uznat. Hrdinství ale musí nějak dokázat a tak se vytahujou na důchodce.

   Smazat
  4. Přesně! Nakonec odtud potáhnou za svým fýrerem do Chujlostánu. Třeba jim tam Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele, kdo ví ...

   Smazat
 10. Ten polda má asi jen zvláštní školu.
  Chegevaru nosí na tričkách 20% lidstva . Hahahahaha .
  Hold Praha , nevidí pochodovat benderovce v ulicích Kyjeva a SS vafen v Lotyšsku . Hlavně že mezi pražáky problémy bydlení a politické situace v ČR .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příště bude lepší příjít rovnou v tričku s Che a aby nebyl sám,tak si udělámy transparent s Marilin. Vezmu si sebou občanku a při konfrontaci s ramenem spravedlnosti se obhájím, že manifestuji za Andyho (Warhola),určitě to rameno nepochopí.

   Smazat
 11. 11.02 20% určitě ne, ale ty jako totální komouškej idiot ho máš určitě. Jinak nevím co máš proti BANDEROVCUM stejní jako ta rudá armija.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:45 Tohle jsou tví kámoši banderofašouni, prevíte:
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/obozrevatel-ukrajinsti-fanousci-si-navlekli-tricka-s-portretem-hitlera/

   Smazat
  2. 11:57 Těm hochum, na rozdíl od tebe to aspoň myslí,mají správný vzor.Pokud někdo vytahuje zločince Gueveru, tak někdo zase pana Hitlera. A ty ubohej buzerante, nevydíš z první, že to je FAKÁČ-FEJK. Takovej blb jeko te sežere i hono, protože nepozná, že to není ovar.

   Smazat
  3. 12,28
   Ty máš z těch hoven v rámci studijního materiálu z uASS VELVYSRANECTVÍ UŽ BOULE I ZA UŠIMA....tak dobrou chuť,zkumavko!.-)

   Smazat
  4. Jj, hitlerovský pohrobek 12:28 se hned pozná, podle lásky k bližním, kterou by je zadusil. kdyby mohl. Naštěstí těch zrůd zase není tolik.

   Smazat
  5. 12:37 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, do jehož potahů tě pravidelně vysírá tvůj vypouštěč, když se rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 12. Zkusím to někdy tričkem s Mansonem.

  OdpovědětSmazat
 13. 12,31
  S Marylinem?.-D

  OdpovědětSmazat
 14. A čo tak prísť na námestie z Katalánskou vlajkou, a Španielské Republiky??

  A tomu idiotovi, čo pokutuje, bi som povedal, že žiadny zákon neporušujem, kedže Španielska Republika neieje, a Katalánsko, ma svojú regionálnu vládu, ktorá používa svoje regionálni simbol.

  A ešte tomu idiotovi by som povedal že niesom ochotný zaplatiť pokutu, ale ak budem musieť podám na kreténa trestné oznámenie, za prekročenie právomoci verejného činiteľa, a bránenie slobody v demokratickom štáte.

  A ak bi mal pripomienky, tak bi som mu povedal, nech zmiznú vlajky cudzích štátou z budou, a aj tích z hviezdičkamy, lebo sa zním nebudem baviť, pokial tie vlajky z vládnych budou nezmiznú. ad.

  OdpovědětSmazat
 15. treba pozrieť tu:

  https://www.youtube.com/watch?v=97slLgT48dM

  OdpovědětSmazat
 16. Tu nejde ani tak o to či vyvesil, alebo prišiel z vlajkou, alebo tričkom Che Guevari.
  Dnešnej dobe je na Kube Che Guevara ten čo pomohol zvrhnúť Batistický režim Batistu.
  Toho Batistu, Batistu prisluhovačov USA!!
  Che Guevara ktorí bojoval v Afrike v Kongu, v Južnej Amerike v Bolívii.
  Toho Che Guevaru, ktorí pomohol sa oslobodiť Kube. Áno toho Che Guevari ktorí mal určití podiel na zmene režimu!!! Správne na Kube!!

  A to je dôvod, prečo Che Guevaru označujú za revolucionára, a Kaptitalisti za zločinca, ktorí odstavil Amerických kapitalistov od moci na Kube.

  Na Kube, ale aj inde v treťom svete je Che Guevara IKONOU, boja za revolúciu, za spravodliví svet.
  A tu v USA a v EU majú z podobizňami problém, lebo občan mal tričko z Che Guevarom, vlajku z Che Guevarom, že si občan dovolil prísť do spolčnosti, z tričkom Che Guevaru, vlajkou Che Guevaru. A čo ak nabudúce niekto príjde z Leninom, Stalinom?? Alebo v Čechách z Klemetom Gotwaldom, to budú potom chodiť MILÍCIA PRE MORÁLNU SLOBODU a pokutovať a sankciovať, že niekto si dovolil, vyvesiť a priniesť Vlajku ZSSR, alebo Kuby, alebo Juhoslávie, že niekto má na tričku Stalina, Lenina, Tita, Alatoláha Chomejního, Muhamada Kadáfiho, a teraz už aj Che Guevari.

  Zachvíľkubude MILÍCIA PRE MORÁLNU SLOBODU diktovať a nariaďovať, že čo máme nosiť, ako sa obliekať, aby sme nikoho MORÁLNE neohrozovali, lebo by to mohol ťažko niesť, ak by mal na tričku kosák a kladivo, alebo rovno Ruskí štatní symbol.

  Pálenie tej nesprávnej vlajky je trestným činom!!
  Musíme páliť iba tie správne vlajky, aby sme neboli sankcionovaní úradmi.
  Preto sa dnes hovorí že demokracia patrí iba tím vyvolením, ktorí môžu!!, ostatný nemôžu??

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.