Reklama

pondělí 1. října 2018

Porošenko odmítl vrátit Rusku dluh tří miliard dolarů!

- kou -
1. 10. 2018 PrvníZprávy
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko je přesvědčen, že Ukrajina nevrátí Rusku dluh ve výši tří miliard dolarů. Řekl to při při projevu při zahájení fóra "Inovace, investice, Charkovské iniciativy".Podle Porošenka se Kyjev po určitou dobu bránil před požadavkem vrátit dluh Moskvě.„Bránili jsme se ruským požadavkům na vrácení prostředků, které byly v prosinci 2013 hozeny Janukovyčovi, který pod kamerou tyto peníze v hotovosti naložil na své kamiony a vyvezl z Ukrajiny. Dokázali jsme, že je nespravedlivé požadovat, aby Ukrajina vrátila tyto platby," citovala Porošenka RIA Novosti.

V roce 2013 koupila Moskva ukrajinské eurobondy v hodnotě tří miliard dolarů za netržních podmínek (s kuponovou sazbou pět procent ročně). Až do konce roku 2015 Kyjev pravidelně spravoval dluh, ale poté tyto dluhopisy přestal platit.

Ruské ministerstvo financí podalo žalobu k Nejvyššímu soudu v Londýně a v březnu roku 2017 ho vyhrálo: soud nařídil Ukrajině zaplatit Rusku nominální hodnotu dluhopisů - tři miliardy dolarů a část nesplněných kupónových plateb - 75 milionů dolarů, stejně jako sankční úroky. Každý den po splatnosti stojí Kyjev 673 tisíc dolarů.

Ukrajina musí do čtyř let zaplatit obrovský dluh!

Ukrajina později podala proti tomuto rozhodnutí podání k odvolacímu soudu. který částečně vyhověl stížnosti, i když nepodpořil tři ze čtyř argumentů Kyjeva. U čtvrtého, že půjčka byla přijata Ukrajinou údajně pod vlivem Ruska, soud rozhodl provést podrobnější studium problému.

Ruské ministerstvo financí naopak uvedlo, že podá stížnost proti tomuto rozhodnutí. Jak bylo vysvětleno, podle výsledků tohoto posouzení u britského Nejvyššího soudu bude buď zorganizován nový soudní proces, nebo bude nakonec Ukrajina povinna zaplatit dluh.


- - -


106 komentářů :

 1. Celkem prosté kdysi se k tomuto vyjádřil Pjakin... garantem je anglická banka, tak není co řešit a vše kolem jsou jen keci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Keci to jsou pokud není u konce soud. Takže sice garant ručí za splácení úvěru, nicméně až když je rozhodnuto na základě soudu. To, že se Kyjev snaží o zproštění dluhu je jasné a to, že soud je také na straně Okrajinců je více méně také jasné víme. No v zájmu bankovního trhu je, aby nakonec Okrajina dluh splatila.

   Smazat
 2. Dluhy se mají platit, ale jenom tehdy, když to vyhovuje demokratickým státům. Když to nevyhovuje, tak jsou všechny způsoby, jak věřitele napálit dovoleny. Západ provedl na Ukrajině převrat, tedy demokratický převrat. Jak je na tom ukrajinské obyvatelstvo dnes? Je na tom lépe než před převratem? Odpověď je prostá. Ukrajinské obyvatelstvo je na tom hrozně. Při stejných cenách potravin jako u nás, průměrný výdělek na Ukrajině je ve výši čtyř tisíc korun. Je to totální katastrofa. Kdo mohl, tak z Ukrajiny utekl. A to je výsledek demokratického násilného puče, který provedl západ v roce 2014 s pomocí ukrajinských fašistů. Západ vše dělá proti Rusku a proto i rozhodnutí o tom, že Ukrajina nebude splácet dluh Rusku je čistě západní rozhodnutí, které je samozřejmě demokratické rozhodnutí. Až takové rozhodnutí někdo pak uplatní vůči západu, bude to obrovský řev na porušování západních hodnot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. také nepoužívám u slova demokracie, demokratický
   uvozovky.

   Smazat
 3. Byl jsem vychován ke slušnosti a proto nemohu, ač bych rád, reagovat poněkud expresivními výrazy na příspěvek 14.46 hodin.
  Něco tak stupidního jsem však již dlouho nečetl. Je mi Vás líto P. Radosto. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Provokatér a debil Radosta vymazán redakcí. Díky.

   Smazat
  2. Pan Radosta 14:46 vymazán redakcí. Proč ne, ovšem bez příslušné hlášky to je nevkusný, doufejme, že jenom zlozvyk. JiH

   Smazat
 4. Vivat velkolepé Rusko, ochránce světového míru! Vivat Putin, vůdce silných a ochránce slabých!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro toho plešatýho, zakrslýho zmrda, kterýmu se smějí i lidé v Súdánu, bude potřeba vymyslet sofistikovanější popravu, než jakou měl Kaddáfí.

   Smazat
  2. 17:40
   Nooooo,s TVOJÍ VYCHLASTNOU PALICÍ TO USSA VRAZI VYHRAJOU!!!!!!!!!☺☺☺
   Jo a tak mimochodem,CELOSVĚTOVĚ VYSMÍVANÝ ESEM JE OD PROJEVU V OSN TO ZRZAVÝ VOBŘEZANÝ TUPÉ JMÉNEM LUMP!!!!!!!!☺

   Smazat
  3. 17.40 EU a USA se smějí i opice v Izraeli, v Africe, i v Jižní Americe. Vám se nesmějí, protože jste pod jejich rozlišovací schopnost.

   Smazat
 5. Vivat velkolepé Rusko, ochránce světového míru! Vivat Putin, vůdce silných a ochránce slabých!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:00 15:02 Vivat proruskému blbovi, ochránci všech proruských blbů

   Smazat
 6. Mohl by to být dobrý návod pro ostatní dlužníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako návod dobrý, ale musíš mít něco co potřebuje soudruh za mořem. Například být v sousedství RF. Jinak budeš zavřen až zčernáš.

   Smazat
 7. Proč by někdo něco vracel Rusákům. Ti po válce vykradli ve všech okolních státech co se dalo KURVY. Například u nás URAN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se modli ať nám ho kvůli amíkům zase nevrátí troubo Bredy

   Smazat
  2. Lžeš!Za to posílali do VSŽ železnou rudu.Ovšem hloupýamerický trol vidí jen to,co chce vidět.
   Petr Majevský

   Smazat
  3. Ty chytráku 16:23, měl bys vědět, že jako vítězná mocnost měl tehdejší SSSR právo nakládat s majetkem Velkoněmecké říše na území ČSR dle vlastního uvážení. Dílem toto právo realizoval, ve větší části ne. Pokud se týká notoricky tvrzeného jáchymovského uranu, tak netříděná ruda byla hrazena v tehdejších tržních cenách převážně jako bárterový obchod. Například obilím za sucha 1947, později železnou rudou, naftou a dalším, což byly především strategické suroviny. V podstatě ovšem nešlo o uran pro SSSR, ale o to, aby nebyl k dispozici pro potřeby "západu". Když SSSR měl tou dobou již exploatovány dostatečné vlastní zdroje. Postrádáš, 16:23, jakýkoli rozhled.

   Smazat
  4. 17:05, Rusáci NEMĚLI PRÁVO NA NIC! v bývalém ČSR. LŽEŠ ty prase ruský. Vůbec neměli právo vstupovat na zdejší půdu a vraždit statisíce lidí, neměli právo vstupovat na Ukrajinu a už vůbec ne do Německa, Maďarska, Polska a Rakouska. Ta vražedná zběř ze severní Ázie napadla mírumilovnou Evropu se stejnou vražednou zákeřností, jako napadla evropská vojska, která byla v tzv. "Rusku" a osvobozovala tamní menšiny spod kruté nadvlády tyranů.

   Smazat
  5. 17:36
   TY ZVADLEJ VOHONE,KDYŽ TI RUSKO NENÍ PO CHUTI,TAK SI JDI BREČET NA HROB NESCHOPNEJCH KTERÉNŮ.....CHURCHILLA A ROOSEVELTA,KTERY JIM TO.PODLE MEZINÁRODNÍ DOHODY V JALTÊ ODSOUHLASILI!!!!!!!!!
   A TEĎ TY TUPÁ HROMADO HOVEN VYSMAHNI A ZAVŘI TU PROLHANOU TLAMOPRDELNÍ SENKROVNU!!!!!!

   Smazat
  6. 17.36 pokud nepíšeš z Beřkovic, tak je zdravotnictví zcela evidentně v krizi

   Smazat
  7. 17:05 No tak o tom rozhledu bych pomlčel. Pane nechytrý, jak by mohl Západ vyvážet uran od nás, když to tady řídil Rus? Proruský HLUPČE, TROCHU MIMO. GRATULUJI OSLE. Závidim tvůj " rozhled "

   Smazat
  8. 17:44
   MY TI TY POSRANINO Z PHUHŮ V HAVLOTRENKÁCH ZÁVIDÍME NESMRTELNOU PALICI.....KDE NIC NENÍ ANI SMRT NEBERE!!!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  9. 17:04 Myslíš tu hlínu, kdy při zpracování jsme zasrali celou evropu. Tak to jo

   Smazat
  10. Rusáci tady kradli a vraždili 45 let a teď nastal čas jim to vrátit i s úroky!!

   Smazat
  11. 17:59
   TY HROMADO HOVEN,uASS OKUPANTI PLUNDRUJOU EVTROPU A NEJEN TU UŽ 73,TAK TY TLAMOPRDELNÍ UNTERMENSCH ZMLKNI!!!!!!!!

   Smazat
  12. Panové vždyť je to jen dement !!!

   Smazat
  13. Loni ci letos? - RUSKO splatilo vechny dluhy nastupci CSSR - CZ. I Uran. Ale rad bych vedel, jak tento kritik vi, ze to nebylo placeno uz za CSSR? On vedl ucetni knihy?
   Ja jen vim, ze vsichni pisi, ze NEMECKO nam nezaplatilo na reparacich jeste ani jednu Kc. Navic, libilo se mi take to, ze NEMCI k nam vse privazeli a RUSOVE ODVAZELI. Nemci nam na pr. privezsli 700 tisic Cechu, co tam byli v dobe valky pracovne nasazeni. A co je cennejsi nez lidi? A nemuseli jsme za ne platit!

   Smazat
  14. 21:15 - a to jako proč by mělo Německo něco platit, ty cháme? Česko dluží Němcům jako národu stovky miliard euro. Narozdíl od Rusáka který kudy chodil tudy loupil a vraždil. Vždyť je kolik židů zavraždili a uloupili jejich majetek! Rusák uloupil ohromný kus země a to MUSI BÝT VRÁCENO ZPĚT!!

   Smazat
  15. 17:36 a 17:59
   Rusové měli právo na všechno a škoda, že pořádně nevymetli debily tvého typu. Ale to se dá dohnat, v případě rád zavedu někoho k vám domů, aby vám to tam pořádně vykradl a vydezinfikoval.

   Smazat
 8. 16:23
  A CO uASSacký OKUPANTI v Německu,Japonsku,Jižní Koreji a všude tam,kde JSOU V RÁMCI OPERACE TRVALÁ OKUPACE NAFEDROVANÝ UŽ 73let OD KONCE II.SVĚTOVÝ VÁLKY????!!!!!!
  TY havlopreaputium ZMLKNI!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ!☺ - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 9. 16:44 Víc nepiš blbe. Ty státy kreténku, mají s USA smlouvy o trvalém pobytu a nikomu to nevadí hovado.Na rozdíl od tvejch ruskejch milovanejch kámošů, které tady nikdo nechtěl , trochu přemejšlej mamrde, ale u tebe to je problém co idiote. Na hrubý pytel, hrubá záplata píčo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:11, a to ten kretén neví, jak rádi si uvedené země za US kontingent zaplatí. Amerika je strážce světového míru! Máš pravdu, je to pýča.

   Smazat
  2. 17:37
   Zrovna tak rádi si zaplatí čmoudy,který potom budou V PŘÍMÉM PŘENOSU UŘEZÁVAT A UPALOVAT USSA ŽOLDÁKY,PYČO YNTELIGENTNÍ!☺

   Smazat
  3. 17:11 - ti imbecilové si myslí, že někoho zajímá jejich názor. Přez Slovač se valí vlaky a vlaky Abramsů a jiné vojenské US techniky, včetně raketové, na východní hranice, přičemž se tímto dokázalo, že Ukrajina de facto JE V NATO! Všichni chtějí být součástí NATO a jednou provždy zakroutit ruským psům krkem. Idioti neví, že po tomtéž touží obyvatelstvo Běloruska a Srbska, a obě země se futrují US výzbrojí.
   Například nejvíc internacionálů v hrdinských jednotkách Azov je právě z Běloruska a Gruzie, až potom následuje Litva, Polsko a Lotyšsko. Značný podíl je z Česka i Slovenska, bojuje zde několik stovek chrabrých vojáků, kteří se učí, jak nejlépe podříznout ruský krk.

   Smazat
  4. 17:56
   WALESOHAVLOVOHONE, O TÝ PLECHOVÝ KAVALERII SE RADĚJI NEZMIŇUJ, OSTUDU JÍ DĚLÁ UŽ JEN NÁZEV......USSA OKUPAČNÍ ARMY!!!!!!!!☺

   Smazat
  5. 18:22
   RuSSa, prdíš? To oni si rádi hrajou na to že se jen bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
 10. 17:11
  NIKOMU TO NEVADÍ?????
  CO TO TY GERONTOTROSKO Z TLAMOPRDELNÍ SENKOVNY BLEJEŠ?????!!!!!!!!!
  KONKRÉTNĚ V AFGHÁNISTÁNU JSOU URČITĚ NA POZVÁNÍ DEMOKRATICKÉ VLADY A VE VÝŠE JMENOVANÝCH ZEMÍCH JE MAJÍ RÁDI JAK VOSINU V PRDELI TY MRDKO Z KRTKA!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 11. Gorbačov nám přinesl svobodu !!!!
  Žádný Havel, nebo Kocáb!!! Pokud by se nedohodl Gorbačov s Reganem především o sloučení Německa, protože to bylo hlavním předmětem jednání, tak jsme tady mohli mít "komunismus" ještě několik let a také mohlo dojít k zničující válce!!! Gorbačovovi vděčíme za "svobodu" , ale to je Rus a ještě k tomu komunista a to nejde, aby třeba po právu se po něm jmenovalo letiště v Ruzyni a nikoliv po ožralém Havlovi!!! A Kocáb mohl zařídit kulové, aby od nás odešli Rusové, to jsou neskutečné kecy!!! Kocáb se s Kratochvílem akorát "zařídili" v privatizaci, aby se napakovali!!! Havel možná zařídil "sametovost", aby zbytečně netekla krev!!! Já mám pro každého uznání, ale poslouchat lži, že u nás Havel zařídil "revoluci" a Kocáb odchod Sovětské armády je sprostá a drzá lež!!!! Gorbačov s Reganem se domlouvali více jak dva roky na konverzi vojsk v Evropě a najednou vylezou "čuráčkové" Havel s Kocábem a budou si přivlastňovat zásluhy, které nemají!!!! Ano, to je pravda, že 17. listopad 1989 je založen na moři lží!!! Nebo snad lidé zapomněli na "mrtvého" studenta Šmída, alias agenta STB Zifčáka!!! 17. listopad 1989 byla akce připravená a provedená tehdejší STB a částí ÚV KSČ vedená Hegenbartem!!!! Ale to se nesmí říkat, takže mladí lidé jsou stále obelháváni rolí Havla a Kocába a dalších prolhaných podvodníků!!!! My , co jsme to zažili, se obelhávat nenecháváme a to nejvíce "revolucionáře" štve, že nemohou lhát, jak chtějí!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GORBAČOV skoro všechno podělal. Zbytek podělal opilec Jelcin.

   Smazat
  2. A zbytek dorazil pedofil, zloděj a vrah PUTIN! Největší bestie, která kdy byla na zemi.

   Smazat
  3. 22,52
   NEJVĚTŠÍ PEDOFIL BYL TVŮJ NEGROMONGOLOIDNÍ FOTR,KTERÝHO V SEBEOBRANĚ ZASTŘELILA 11 letá NESVÉPRÁVNÁ ERŽIKA LAKATOŠOVÁ Z CHÁNOVA!!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  4. 9:14 Zatímco tys jen potrat této kurvy po omrdání Okamůrou - tzv. Kim-čong-prd!!!!!.-DDD - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Smazat
  5. Pro 18:05 Děkuji pane Havle za krásných 30 let od vaší revoluce. Do roku 89 to bylo pouze přežívání pod taktovkou rudého moru. Po revoluci jsem teprve poznal co je svobodný, nikým neplánovaný život. Finančně jsem si pomohl, tak jako ani za tisíc let vládnutí komoušů.

   Smazat
  6. 12:55
   JE FAJN,ŽE SIS POMOHL,ZAČNI CHLEMTAT JAKO HAVEL A MÁŠ TO DO "PŘÍŠTÍCH ŠVESTEK"JASNÝ.....GOOD LOOK!!!!!!!!!☺

   Smazat
  7. 13:10 Do těch to má leda tenhle tvůj vypouštěč, rudoprde!!!!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 12. Aby bylo jasno. ( O odsunu sudetských Němců )

  Základ k odsunu tzv. sudetských Němců položil Neville Chamberlain. Sužoval se myšlenkou, že Anglie se třeba neubrání Němcům v bitvě o Británii v roce 1940, protože sám zdržel zbrojení v rámci �mír za našeho života�. Anglii chyběly zbraně všeho druhu jeho vinou. Jednal na základě léčky, kterou mu nastražili Němci pomocí exponentů německé menšiny v Československu, Henleina a druhů, kteří jednali dle směrnic německé vlády, že chtějí mír a mírové řešení.
  Anglie se zasloužila po první světové válce o odsun řecké menšiny z Turecka do Řecka na základě Lausanské smlouvy mezi Řeckem a Tureckem z roku 1923 (Treaty on Exchange of Greek and Turkich populations, January 30, 1923, 32LNTS 75). Chamberlain navrhl, aby po válce byly odsunuty do Německa německé menšiny z Československa a Polska, aby se vyřešil tento problém jednou pro vždy, tak jak se stalo mezi Řeckem a Tureckem. Anglická konzervativní strana přijala tuto myšlenku a provedla ji. Britská vláda přesvědčila USA a SSSR o výhodách tohoto řešení a výsledkem byl Protokol Postupimské Konference z 2. srpna 1945.
  Odsun byl proveden na jeho základě. Prezident Beneš by nebyl vůbec nic docílil, kdyby zde nebyla vůle britské vlády z vlastní iniciativy odsun přednést spojencům a dosáhnout jejich souhlasu. Jinými slovy, bez britské vlády by se byl prezident Beneš namáhal marně. Je samozřejmé, že Československo nemohlo Němce vyhostit poněvadž je museli přijmout spojenci, kteří vládli v Německu a Rakousku.
  Odsun připravila Mezispojenecká Komise v Německu. Němci byli odsunuti do americké a ruské zóny, podle přesného plánu v roce 1946. Československo odsun nezpůsobilo a nemá za něj odpovědnost. Odsun se konal pod dohledem Mezispojenecké Komise a Československu se dostalo uznání za jeho humánní provedení. Jakékoliv nároky ohledně odsunu by německá vláda měla předložit USA, Velké Británii a Rusku. Není ovšem tak naivní, a tak periodicky vznáší nároky na Českou republiku, ale pouze prohlášeními politiků, nikoli úřední cestou.
  Předpokládá, zřejmě, že Češi si nechají cokoliv namluvit a budou jednat proti vlastním zájmům.
  Německo a Němci nemají žádné nároky z vysídlení, poněvadž Německo je vázáno smlouvou mezi ním a spojenci z 26. května 1952, doplněnou v Paříži 23. října 1954 (Convention on the Settlement of Matters Arising out of the War and Occupation, signed at Bonn on 26, May 1952, as amended by Schedule IV to the Protocol; on the Termination of The Occupation Regime in the Federal Republic of Germany, signed in Paris on 23. October 1954) 332UNTS 219.
  Podle kapitoly 6, článku 3, Německo neuplatní námitky proti spojeneckým státům ani jednotlivcům vzhledem k použití německého majetku, který převzali spojenci či jednotlivci jako reparace nebo jako následek války. Podle kapitoly 8, článku 1, němečtí příslušníci neuplatní žádné nároky proti spojencům a jejich občanům a takové nároky nebudou projednávány německými soudy. Podle článku 3, téže kapitoly, Německo, nebo jeho příslušníci, neuplatní žádné nároky proti spojencům a jejich příslušníkům, které vznikly z jejich činů nebo opomenutím mezi 5. červnem 1945 a nabytím platnosti této smlouvy 5. května 1955.

  Jak patrno z uvedené smlouvy, veškerý majetek německé vlády a jednotlivých Němců na území Československa přešel do vlastnictví Československa a jeho občanů jako splátka na reparace za škody způsobené Němci. Československé nároky za škody způsobené Němci vysoko přesahují zmíněný německý majetek. Německo nikdy nezaplatilo Československu jakoukoliv náhradu a je dlužníkem České republiky, nikoliv naopak.

  Prof. Dr. George E. Glos J.S.D. (Yale)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:07 - blázen, provokatér nebo jelito? Mnichov byla MÍROVÁ smlouva, která zvrátila válku. I tak by se nejednalo o válku světovou, ale jen válku Němců s tzv. Čechy, alias šmejdy a lupiči, kteří ukradli po r.1919 prakticky vše, co jim přišlo do drápů a ponižovali Němce. Němci měli OPRÁVNĚNÉ nároky na všechen majetek v tzv. Česku, oni byli hybnou silou výroby a rozvoje, oni byli majitely. Kromě nich to byly ještě nadnárodní korporace, nějakým "Čechům", alias lůze, nepatřilo VŮBEC NIC!!
   Velkou válku začalo OPĚT Rusko tím, že napadli Poláky, které začali systematicky masakrovat, stejně tak i Židy. Hlokokaust jde za nimi a koncentrační tábory byli vyhlazovací GULAGY. Tohle je dávno potvrzeno historiky!!!
   Poláci se hrdinně bránili a těsně před napadením ruskou hordou pozvali na pomoc Angličany a Francouze. Bohužel, ti se odmítli angažovat a tak pozvali Němce jako spolubojovníky proti té ázijske hordě. Takže laskavě PŘESTAŇTE LHÁT!!!!

   Smazat
  2. Tebe vidět na 10min.,NEBYLO BY CO POHŘBÍT ZMRDE ZBYTEČNEJ KOLABORANTSKEJ!!!!!!!!!!!!!;-)

   Smazat
  3. 18.27 dodatečně vám "kondoluji" k výročí dekorování vaší soukmenovkyně Herthy Kašpárkové Řádem svatého Viselce dne 13. 9. 1946 za podíl na genocidě Čechů. Propůjčen jí byl doživotně.

   Jinak sám víte nejlépe, zda jste více blázen, provokatér, nebo jelito. Pravdou bude, že asi ode všeho všechno. A lžete si klidně dál. Při některých poruchách je to terapeutické.

   Smazat
  4. 19:25 - přihlásit se k lynči a VEŘEJNÉ popravě nevinné dívky a ještě k tomu se jí posmívat jen proto, ŽE BYLA NĚMKA! to může jen zrůda jako jsi ty. Ale zapisujeme si a zařídíme se podle toho.
   Je obludné, že se veřejně může něco takového schvalovat. Ale pro české prase to je zřejmě normální - dlouho nebude, těšte se!

   Smazat
  5. Co se divíte pitomci v 18:07,tohle dnes učí děcka ve školách.Nalévárna jak prase!

   Smazat
  6. 20:06
   NEVYHROŽUJ SCHWEINE SCHEISSE UNTERMENSCH NEBO DOPADNEŠ STEJNĚ,MOŽNÁ HŮŘ!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  7. 18:27 zřejmě nevíš, že Poláky nejdříve napadla Hitlerovská Německá říše pod falešnou záminkou přepadení vysílače, tuším Gliwice. Německu potom vypověděli válku Francie a Britanie. SSSR postoupil přibližně na tuším Curzonovu linii a to teprve potom, kdy Wehrmacht obsadil Varšavu. S diplomatickou omluvou představitelům Polska v Moskvě i zbytkům polské vlády na cestě do Británie. Ostatně, část tehdejšího polského území obsazeného SSSR, bylo původně součástí carského Ruska. To jsou holá fakta, fanatiku, který nezvládáš ani pravopis. Natož abys tuši cokoli o dějinných faktech. Blbost a neznalá nenávist k uzoufání.

   Smazat
  8. 21:28
   Koukni se, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky a staneš se žraločím lejnem! Tak si vyber!!!!!!!!!!

   Smazat
  9. Ruský prasata vraždili za války kazdýho kdo jim přišel pod ruku.

   Smazat
 13. Co se týká pana Porošenka, pak Ukrajina nejen že nemusí platit za svoje eurobondy, ale Rusáci budou muset vrátit to, co bylo zaplaceno. To proto, že Janukovič POD KAMEROU naložil prachy do kamionu a kamsi odvezl. Tedy Rusko nemůže vymáhat svoje pohledávky od Ukrajiny.
  Rusko prohrálo i další soud, ve Švedsku, kde se rozhodlo, že jednak nemá právo vymáhat penále za dodávku plynu (12 mld.), ale nemá nárok ani na zaplacení jistiny (3.5 mld.) za samotný spotřebovaný plyn, a naopak bude muset zaplatit za tranzit plynu od 2012, jelikož podle došetření soudem, byla smlouva s Timošenko pro Ukrajinu nevýhodná a Ukrajina měla dostat za tranzit více. To s penále dělá k r. 31.12.2017 cca 3.5 mld., a protože penále roste geometrickou řadou, k dnešnímu dni to bude už přez 5 mld.
  Je to smutné, ale Rusko je největším dlužníkem Ukrajiny, a pokud se k tomu započítá oprávněný požadavek na přerušení příjmů z Krymu a rovněž oprávněné konfiskace všech ruských investic na Ukrajině, jeví se Ukrajina jako poměrně bohatý stát. Tím bude moci zaplatit nejen MMF, ale všem Západním subjektům, kterým dluží. Rusáci prohráli VŠECHNY soudy a arbitráže, a by měli začít rozbíjet prasátka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je, ta vaše "Ukrajina"? Hitler převzal moc z rukou pres. Hindenburga na základě svobodných voleb, kdežto ukrajinští pučisté, nácci, teroristickými útoky a násilným převratem SVRHLI LEGÁLNĚ, VE SVOBODNÝCH VOLBÁCH ZVOLENÉHO PRESIDENTA A VLÁDU, ukradli ukrajinské zlato to okamžitě Američané unesli do USA... a mluvit o pronacistických, antiruských soudech v EU a v USA je stejně úctyhodné, jako o okupačním stanných soudech - třeba tom na Pečkárně.

   Smazat
  2. 19:37, Petro Alexejevič Porošenko je regulérně zvolený ukrajinský president, zatímco Janukovič byl pro ruský zrádce, který nejen že okradl stát o nedozírné peníze, ale spolčil se s největším nepřítelem Ukrajiny proti jejím zájmům. Lidé na Majdanu JEDNOZNAČNĚ vybrali kurs Evropa a NATO. Janukovič nechal střílet do nevinných protestujících. Je to zločinec. Petro Porošenko je vysoce uznávaným polirikem, jehož si svět vaziz pro jeho odvahu čelit ruské invazi.

   Smazat
  3. Tys tam byl zmrde? Ze to tak dobre vis kdo to strilel na Majdanu?Nepchybne Janukovic osobne!
   Zeptej se Ukrajincu koho by volili ted za prezidenta...
   Ze Prasacenko bude viset na tom stejnem namesti na kandelabru i s tou svou suitou krys je nad slunce jasnejsi.
   Tech kandelabru tam maji dost i pro takove male zmrdy jako ses ty.
   Nikdo nebude soudit ty exekutory kteri tam budou dobrovolne vykonavat exekuce, a je jich dost. Bude to obecne posuzovano jako deratizace.
   Tak bych na tvem miste moc do Janukovice rypak nestrkal...

   Smazat
  4. 20:09 - znovu zopakuju, P.Porosenko je UZNÁVANÝ vrcholný představitel státu, který chrání Evropu, a tedy i tebe, před ruskou agresí. Buď vděčný Ukrajincům, kteří bojovali jako lvi s tou ruskou chatrou po boku celé Evropy v době 2.sv.valky.
   Proruska špína má Ukrajině bude zlikvidována a je jedno, jestli tam bude pan Porošenko, kterého si nesmírně vážím, anebo třeba půvabná paní Timošenko. Osobně bych byl nejraději, kdyby byl presidentem pan Kolomojskij nebo Avakov, anebo paní Irina Farion. Vše vynikající a mimořádné osobnosti, které vejdou do dějin.

   Smazat
  5. VEJDOU JEDINĚ PŘED POPRAVČÍ ČET U,TAM TEN BANDEROUNTERMEBSCH PATŘÍ......A TY TAM MÁŠ TAKY REZERVÉ WALESIHAVLOVOHONE KOLABORANTSKEJ!!!!!!!!!:-)

   Smazat
  6. 21:23 Jj. každýmu co mu patří!!!!!!!:-) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 14. Ukrajina je v "technickém" bankrotu, takže platit nemůže!!! Respektive platit budou ,ale ti, jež drží Ukrajinu nad vodou a to jsme také my!!! Také zaplatíme setřelené letadlo MH 17 , protože bylo navedeno Ukrajinou nad nebezpečnou oblast a je úplně jedno, kdo MH17 sundal!!! Ukrajina převzala "letadlo" nad své území a také za tuto službu vybíralo poplatky, takže má smůlu, nese odpovědnost a škodu bude platit!!! Jenom se záhadně ztratil záznam navádění letu MH17 a také "návodčí", nějaký Španěl!!! Moc náhod najednou!! Velké světové aerolinky v té době už území Ukrajiny oblétaly / Lufthansa, Qantas, BEA a další/ , takže je další velká záhada, proč byl let MH17 naveden nad území bojů a do nebezpečí!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není v bankrotu, ani "technickém" - co to je za termín? Ukrajina se "díky" Rusku dostala do velkých potíží, ale už druhým rokem velice úspěšně napředuje. Narozdíl od Ruska a taky Česká, Ukrajina je schopna vyrábět letadla všeho druhu, kosmickou techniku, jaderná zařízení, má fungl nové výrobny v chemickém průmyslu, potravinářství, farmacii a lehké chemii, petrochemii, ale i v jiném spotřebním průmyslu. Stejně tak se účastní mnoha vysokotechnologických projektů. Přitom dokáže vést úspěšnou válku proti vetřelci. Jak se ukazuje, za pár týdnů se s pomocí NATO zbaví toho vředu na Donbase, který po začištění bude zas bez problémů fungovat. Kde je Česko se svými montovnami za Ukrajinou.

   Smazat
  2. ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-)
   Tak a teď čekám na další pohádky o SICE VĚCNĚ ZLITEJCH A TUPEJCH,ALE """"PRACUJÍCH""""BANDERIODPADECH!!!!!!!!!!!:-DDDD

   Smazat
  3. Zbývá, 18:40, vysvětlit, proč se Ukrajina, potažmo i Pobaltí, vylidňují. Máš pravdu v tom, že za SSSR bylo na Ukrajinu dislokováno mnoho vyspělých technologií. Opomíjíš, že to byli Ukrajinci, kteří nezodpovědnou manipulací způsobili černobylskou jadernou havárii. Abysme si zachovali nějaký ten nadhled.

   Smazat
 15. 18:15
  TY SEŠ CHUJ,JAK KOLABORANTSKEJ FOTR TVŮJ ANEB KDYŽ JSI DEBIL NEPIJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to mě nezajímá, ty sprostá tlamo, co vyzvracíš za další vulgární obludnosti, ale pravdou je to, že Rusko je v BANKROTU! Nikdo s nimi nechce nic mít, nic od nich nekupuje, blokují se jejich letadla, lodě, zavírají lidi do vězení, a to hlavní všichni se připravují na vpád na jejich území!

   Smazat
  2. 18:33
   TAK A TEĎ TU POHÁDKU O DOLARU KRYTÝM ZLATEM ....KOČIČÍM A O ZLATEJCH REZERVÁCH VE FORT KNOXU,KDE MÁ RANDE BÍDA S NOUZÍ,O TOM,ŽE USSA NEJSOU CELOSVĚTOVĚÝ OKUPANTI No.1 A TAKY O JEJICH SKVĚLÝM HDO -125% ZVYŠUJÍCÍM SE DEN ZA DNEM!!!!!!!!!!!!!!!!TY JSI YNTELIGENTNIÍ JAK HOUPACÍ KŮŇ NA LEDĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

   Smazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 1. října 14:36.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan primář vás pustil ke compu?

   Smazat
  2. 18:41 Ty vole, tady je prdel, jeden větší bláze jak druhý, ale co se divím na plátku NP zcela normální. Tady se schází opravdu ti správní zastánci rudého moru.

   Smazat
  3. 9,55
   Debile z prasklý zkumavky zmlkni a už nechlastej,je to poznat!!!!!!!!!!

   Smazat
 17. To chce klid, drazí soudruzi a soukmenovci!

  Dnes se ještě smějí, ti zpupní majdanští fašisti a banderovci, ale brzy je smích přejde.
  Ano, jednoho krásného dne bude Kyjev osvobozen – nejen od Porošenkovců, ale i od všech krvežíznivých žoldáků NATO a EU. Osvobození Kyjevští Rusové vyjdou do ještě hořících ulic, a zasypou květy šeříků neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace, Armády Osvoboditelky.
  Ba možná, dokonce, že z ruin kdysi pyšných majdanských paláců se vyplazí i orientovaní Ukrajinci, komunisti a putinisti, aby přivítali své starší ruské bratry – osvoboditele.

  A pak Veliký Putin začne účtovat: Sečte dluhy „samostatné Ukrajiny“, ve skutečnosti loutkového státu EU, přičte k nim škody, napáchané zběsilými ukrajinskými ozbrojenci na území Svazu lidových republik Nové Rusko.
  Výsledná suma bude – jak také jinak – doslova ASTRONOMICKÁ. Ano, ještě mnoho generací bude tento DĚSIVÝ dluh splácet veškeré obyvatelstvo Ukrajinské slovanské socialistické republiky, nedílné součásti Velikého Ruska.
  Nechť je jejich zasloužené břemeno mementem pro všechny ostatní podobné separatisty-zrádce Velikého Ruska, kteří pošilhávají po Západu, kapitalismu a demokracii. Pro VŠECHNY, včetně poslední hrstky špatných občanů České republiky, kteří si dodnes neuvědomili, že naše vlast a náš národ nemá v Evropě co pohledávat – že my patříme do Západní Asie stejně cele a bezezbytku, jako naši starší ruští bratři.

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže ano. Ke compu vás pustil v rámci terapie?

   Smazat
  2. 19;44 - teď jste se odkopali vy putinský hajzlové! Tahle odporná webovka veřejně vyzývá k nepokojům a puči , viz 18:42!! Nevěřil jsem , že ještě natrefim na bolševiky a je to tu!

   Smazat
  3. ŽE TĚ NESVÉPRÁVNEJ FOTR NEVYHONIL DO KANÁLU,MOHLI JSTE SI DOOISOVAT Z KANÁRŮ!!!!!!:-DDDDDD

   Smazat
  4. 19:57 Ten "Radosta" je stejný bolševik, jako jsi ty. Je to blb jako ty, jen se snaží být "vtipný". Ty jsi jen ještě blbější, takže to na rozdíl od normálních lidí nechápeš.

   Smazat
  5. Putin, Putin... není to ten plešatý vrah-kanibal, co v Holandsku znásilnil pětiletého chlapečka a pak ho nechal odpravit? Našlo se mrtvé dítě nedaleko ruského konzulátu, znásilněné a uškrcené, mučené, a zřejmě i částečně konzumované. Zemřelo přibližně v čase, kdy tam ten zmrd lidožroutský pedofilní byl. Možná v tom měl taky prsty Čepiga, který mu ho přinesl a potom odnesl. Prý má spotřebu pět dětí mladších šesti let týdně.

   Smazat
 18. Proc by meli Ukrajinci platit v dolarech. At zaplati v zlatych rublech. To jsou ty, ktere svet nevidel:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte jistě v tom zlatě, které v rámci puče nechali ukrajinští teroristé a pučisté s americkými komplici unést do USA. To svět viděl...

   Smazat
  2. 19:19 - :D myslíte TEN rubl co se po zatížení zlatem propadl o desetinásobek takže mužici teď žerou trávu?

   Smazat
  3. 20:13
   V BANDERISTÁNU SE PLATÍ RUBLEM TY KOKOTÍ MAKOVICE:-)

   Smazat
  4. Ty rudy dedecku zeres fotrova howna:-)

   Smazat
  5. 21:05
   TVŮJ NEGROMONGOLOIDNÍ FOTR A CIKORKA ERŽIKA TĚ RADĚJI OHIDILA DO LATRÍNY,NEŽ BY SE K TAKOVÝMIU ZMRDOVI PŘIZNALI.......TY HOVNA JSOU CEJTIT I PŘES MONITOR!!!!!!!!!:-DDDDDDDDDDD

   Smazat
  6. Ruský mužyk to je tzv."člověk" co neumí rozeznat svůj odraz v zrcadle, ale pokládá ho za jinou osobu. Což je zajímavé, jelikož taková vrána se pozná.

   Smazat
  7. Prece kazdej miliardar na svete a v USA vykradaji a loupI co se da vsude na svete a proc by to nedelal vyvolenej miliardar v Ukrajine ??

   Smazat
  8. 20.41 Přečtou si něco o ukrajinské hřivně...

   Smazat
  9. 11,32
   Přečti si,k jakýmu komentáři byla moje reakce utřinosi.

   Smazat
 19. OVŠEM DOLARY KRYTÝ ZLATEM ...KOČIČÍM A REZERVAMA VE FORT KNOXU,KTERÝ NIKDO MINIMÁLNĚ 20 let NEVIDĚL ,TO BY BYL KAUF NAD KAUFY.....MOŽNÁ JAKO TPP=TOALEŤÁK POSLEDNÍ POMOCI BY SE HIDIL!!!!!!!:-DDDDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dedecku, proc koktas? Tvoje rude trencle dostaly z koktani hnedku:-)

   Smazat
  2. 19:34
   OD KDY TY GERONTE VOŽRALEJ NEUMÍŠ ČÍST?????OD SVÝHO ZBYTEČNÝHO VÝSKYTU,VIĎ?????!!!!!!!
   KDYŽ JSI BLBEJ NECHLASTEJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!!!!!!:-DDDDDDDDDDD

   Smazat
  3. DDDDDDDDDD??
   Dedecku, to drkotaji tvoje zuby ve sklenicce? Tak si je nasad do tvoji rude mordy:-)

   Smazat
  4. 21:04 TY UNTERMENSCH DUMNKOPF,KDYŽ MÁŠ V MAKOVICI NABLITO A NASRÁNO Z HAVLOKEJNOHUMUSU MADE IN USSA,TAK TO NEUKAZUJ VEŘEJNĚ UŽ MNĚ BOLÍ BRÁNICE!!!!!!!!!!!!!:-DDDFDDDDDD

   Smazat
  5. Dedecku, tebe boli tvoje plne hnede trencle. Prebal se pred spanim:-)

   Smazat
  6. 21:22
   JEŠTĚ,ŽE TĚ TEN TVŮJ SMRADLAVEJ DĚDEK DOMA MÁ,CARDO RETARDO....MŮŽETE SE JÍT PŘEBALIT VOBA!!!!!!!!!:-DDDDDD

   Smazat
  7. 21:22 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
 20. To je čtení, pomatený magor co to má v hlavě přehozený tady dává školení v duchu Evropských hovnot.

  OdpovědětSmazat
 21. Je svým způsobem potěšující, i když zároveň smutné, že v diskuzi proti racionálnímu stojí neuvěřitelně hloupé, nepravdivé a sprosté. Že dokonce i autor Radosta se může zdát inteligentem. Možná to bude tím, že už je postarší, takže utrpěl přece jen nějaké to vzdělání. V tom intelektuálním póvlu, díky tomu docela vyniká.

  OdpovědětSmazat
 22. 21:39 ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho čekisty! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

  P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:13 Ja wohl, Herr Kameraden. Sieg Heil !!!

   Smazat
  2. 12:52 A Sláva Ukrajině! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.