Reklama

pondělí 15. října 2018

Poštveme je proti sobě. Je to cynické, nemorální, ale funguje to.

15. 10. 2018
George Friedman (* 1. února 1949 Budapešť, Maďarsko) je americký zpravodajský expert a odborník na národní bezpečnost. Je zakladatelem a šéfem přední americké soukromé konzultační zpravodajské agentury Stratfor (Strategic Forecasting), kterou založil v roce 1996. Vydal sám nebo se spoluautory několik knih, které se staly bestsellery. Více ZDE.

28 komentářů :

 1. Měli bychom se poučit od USA a být také cyničti a nemorálni.
  Co tak zbavit politickou třidu tyranů a korporátnioch fašistů moci, dřive než nás pošlou na jatka války pro kterou se má podle toho FRICE rozhodnout NEMECKO a námi zvoleni křiváci musi našimi penězi platit novému Wehrmachtu a naším vojskem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TEN KDO SI ČLÁNEK NEDOVEDE PŘELOŽIT TAK PŘEKLÁDÁME

   Poštveme proti sobě Evropany zejméne Německo proti Rusku.
   Tak dojde ke zničeni naši konkurence EU s pomoci vyprovokovaného Ruska,kde už přesunujeme naši provokkačni techniku!

   ŘIKÁME VÁM VŠEM,ŽE TO BUDE VÝHODNÉ PRO AMERIKU

   a to,že se k válce ještě Německo nerozhodlo nemusi prozatim hrát žádnou roli.
   Naši prioritou musi být ,aby

   EU V ŽÁDNÉM PŘIPADĚ NEMĚLA PROSPĚCH Z OBCHODU S RUSKEM,NA TO TU MÁME PRÁVĚ TY SANKCE.

   Tento plán máme už delši dobu odkoukaný,tentokrát od ŘIŠE ŘIMSKÉ!

   Smazat
 2. Americkobritský diktátor , parazit a vrah je tak upřímný , že člověk musí žasnout nad jejich neohrožeností. Co kdyby se svět domluvil a konečně se pustil do nich , do těch krvežíznivých vrahů , jejichž jediným cílem jsou války a parazitování na celém světě

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Ano, tohle je klíč - jde o zápas o moc, nikdy nešlo o Indy, Afričany, jiho a středo-Američany, o Ukrajince či Íránce. 2000 let se v tom zápasu nic nezměnilo, akorát dnes místo silné armády nastupují "inteligentně" výkonné stroje. Co budou asi páníčkové dělat s lidmi, které už nepotřebují pro své armády?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Policajti vsude v EU jsou taky lidi s rodinami a chteji vetsi platy ale musi jich bejt hodne a proto nic nedostanou a musi delat svinstva. To nemuze dlouho vydrzet a proto byli ve velkem mnozstvi Pozvani islamsky ,Sharia NAHRADNICI.. Zatoci s EU jako s tim Saudskym novinarem ...

   Smazat
  2. A nejde ani o nás . Díky rozpadu CCCP a tím i socialismu, jak je vidět jsme definitivně v řiti. Nyní je jedinou zárukou míru v Evropě pakt Rusko+Německo. USA jsou licoměrní a nelze se na ně spolehnout. Nelze se spolehnout na Francii za kterou v I. světové bojovali naši legionáři. Nelze se spolehnout na Britanii , která nás prodala v Mnichově a za kterou naši probritští piloti bojovali, když jim teklo do bot. Říkám to pořád : bezpečnou Evropu nelze budovat bez Rusů, bez Američanů klidně.

   Smazat
 5. Od Brexitu je jasné, že v Evropě se semele něco hodně nepěkného. Anglán z EU vycouval proto, aby mohl dál hrát své špinavé hry. Celej povyk kolem toho jestli jo, nebo ne, skandály a skandálky, vyjednávání atd je jen mlžení s cílem zastřít skutečný důvod odchodu - zaseli svár a hurá za Lamanšský průliv. ZEU na ně nikdo střílet nebude a Rus taky ne, pokud ho nevyprovokují. Teď jen budou štvát a rozeštvávat, vnášet svár. Dělají to tak věky a jsou v tom mistři.

  OdpovědětSmazat
 6. Pan Friedman je praktik. A Američan. Že se narosil v Maďarsku nic neznamená. To Soros taky a Krvavá Madla dokonce u nás. A Američani znají jen svoje zájmy. Friedman je nástupcem a pokračovatelem Brzezinského(pro změnu rodilý Polák). Brzezinski ve své strategii ze začátku 70. let jasně stanovil postup: USA budou dodtŕžovat pouze ty smlouvy a závazky, které jim budou vyhovovat a pouze po dobu, po kterou jim budou vyhovovat. Všiměte si "dodržovat" nikoliv "uzavírat". A USA se tím důsledně řídí. Kolik "spojenců" hodili Američani přes palubu? Jen namátkou: Noriega, Saddám, Kaddáfí, Kurdové, Tálibán, Al-Kajdá... Všichni byli svého času spojenci USA. Ten samý Brzezinski napsal: "Být nepřítelem USA je nebezpečné, být jejich přítelem je smrtelné". Co pan Friedman řekl v r. 2015 prezident Trump provozuje dnes a denně a ještě se tím chlubí: odstoupil od smluv o životním postředí, vystoupil ze smlouvy s Íránem a zvýšil nebezopečí války na Středním Východě. Kašle na evropské "spojence". Klidně je hodí přes palubu. Všimli jste si sanitárního kordonu. Není první. Proti Rusku ho budovala Francie už v 19. století a pak po I. SV. Ostatně Mnichov měl Adolfa nasměrovat právě proti SSSR. Jenže se to zvrtlo. A nyní se situace opakuje. My jsme v NATO a měli bychom přijít napadeným kamarádům na pomoc. Ale s čím!? Vždyť máme parodii na armádu. A všechny země střední a východní Evropy také! Pročpak asi? USA mají obranný perimetr v Evropě (i v Asii a jinde). A Rusko jasně sdělilo, že na jeho území se už válčit nebude. Ani Neměco a Francie atd. ("starý" Západ) nechce válčit na svém území. Takže kde se má ten konflikt odehjrát? No v sanitárním kordónu. Proto je budován. Proto máme zpevňovat mosty, budovat sklady a předsunutá velitelství. To není příprava obrany. To je příéprava bojiště. Akorát, že USA považují za ten kordon CELOU Evropu (to je to "máme kontrolu nad oceány a můžeme napadat llidi a oni nás ne"). Právě před 80.lety jsme měli 45 divizí! Tj. ve zbrani 1,5 mil. mužů. Skvěle vycvičených a vyzbrojených. 650 tanků. To bylo na tu dobu ohromné číslo (taky se tu Adolf napakoval). Odhodlaných bojovat a bojovat chtěli i občané. A hodili nás do frcu. A teď jako, když jsme bez armády by nás jako přišli zachraňovat? Blbost. Nikdo nehne prstem.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak aspoň vidíme co jsou angláni a američané za svině a ještě mu tleskají.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. O tomhle se nemluví:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201810158257653-cesko-usa-zakladna/

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, kdo věří v přežití lidstva je totální idiot.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde nadáváš první ty, viz tvůj první "příspěvek". A censura ja v USA horší než na NR. Stačí jít na Zerohedge, Russiatoday, Sputnik a podobné, uvidíš kolik příspěvků v diskusích pod články je vymazáno US cenzory.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bla la bla blabola

   Smazat
  2. Jdi radsi do bedny mas-li nejakou ,na Floride je totiz 11 v noci do kdy mas sluzbu otrapo?

   Smazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=uDorhU2UvmA&app=desktop

  OdpovědětSmazat
 14. Ten samý Brzezinski napsal: "Být nepřítelem USA je nebezpečné, být jejich přítelem je smrtelné" - myslím že to povedal Kissinger

  OdpovědětSmazat
 15. Vyrůstal na Smíchově mezi romadurama /jestli není také/ a ty umí perfektně parazitovat. Teď nám chce zvěstovat že zachránce celého světa sílí a sílí a sílí až z toho zešílí.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento pán je sofistikovaný lhář. Není důležité to, co říká, ale naopak to, co neříká. Těžko přijmout předpoklad, že Německo má svobodnou vůli, nebo že ji měl Pilsudský. Ale dělá to s úsměvem. Nechcete hrnce se slevou ?

  OdpovědětSmazat
 17. George Friedman neříká nic nového a převratného. Tento geopolitický problém se "řeší" už cca 150 let a výsledkem byly mj. 2 světové války, vznik a rozpad R.-U., atd.
  Zmiňovaný koridor nelze vytvořit a dlouhodobě udržet bez řešení zájmů jednotlivých států a národů. Pokoušeli se o to již mnozí...
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 18. Zmizelo zde 20 prispevku ! Proto vase veskere nazory jsou bezcenne !

  OdpovědětSmazat
 19. To se vam to keca, kdyz mate monopol na "pravdu", ze jo ?
  A ani se necitite trapne !

  OdpovědětSmazat
 20. Rozděl a panuj. Nic tradičnějšího ani účinnějšího pro ovládnutí zemí a mas neexistuje. Jediná účinná obrana proti tomu spočívá v tom, že se spojíme. Kolektivismus - organizování se na občanském principu, to je je jediné čeho se mocní tohoto světa bojí, jako čert kříže. Proto ten tlak na nadřazování individuální svobody svobodě kolektivní. Kapišto?!

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 21. Výhodou je,že pan Friedman a jemu podobní jsou si tak jistí svou nadřazeností, že otevřeně odkrývají karty.To že se sanitární kordon snaží budovat je jasné. Naši politici musí jen poslouchat a tudíž budeme zpevňovat mosty směr východ aby unesly 90t tanky USA, budeme budovat logistická centra atd. Víme, co nás čeká i co by se mělo přidávat do betonu na mosty. Z druhé roviny pohledu - všechny imperiální říše se rozpadly a to především kvůli faktu, že podcenily protivníka a nedokázaly obrovské celky uřídit. Dnešní doměnka, že se bude válčit jenom v Evropě je trapná. Pány na mořích USA již není. Ponorkové síly Ruska zničí jakýkoliv cíl na zemi.Závěrem- jaký by to byl cíl spojit síly Německa a nás ke spolupráci s Ruskem pro mír a budoucnost světa. Toho Friedmana a jemu podobné je potřebné soudit jako válečné zločince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže polskej lid to tak chce! A kdyby měl v minulosti býval lepší vůdce, kde by dnes celá Evropa bývala mohla bejt! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.