Reklama

čtvrtek 4. října 2018

Příchod S-300 do Sýrie máme na videu. Šojgu: práce na instalaci jednotného systému řízení PVO v Sýrii budou dokončeny do 20. října


4. 10. 2018  lenta (+ minutové video) a russian
Ministerstvo obrany
Ruska zveřejnilo záběry o vykládce protiletadlových raketových systémů S-300 v Sýrii. Video opublikoval televizní kanál "Zvezda". Na záběrech, pořízených v nočních hodinách, jsou vidět odpalovací rampy, které vyjíždějí z plošiny nákladního letadla An-124-100 Ruslan.

2. října ministr obrany Sergej Šojgu oznámil prezidentovi Vladimíru Putinovi, že Rusko dokončilo předání protiletadlových systémů Syrské arabské republice. Podle jeho vyjádření bylo do Sýrie dopraveno 49 jednotek zařízení: detektory osvětlení, základní detekční systémy, řídicí prostředky a čtyři odpalovací rampy.

Šojgu: práce na instalaci jednotného systému řízení PVO v Sýrii budou dokončeny do 20. října

Během operativní porady ruského prezidenta Vladimíra Putina se členy Rady bezpečnosti sdělil ministr obrany Ruské federace termíny instalace jednotného systému řízení PVO v Sýrii.

"Co se týká jednotného systému řízení celé sítě protivzdušné obrany, zahájili jsme dodávky zařízení a dokončíme veškerou práci s přípravou a výcvikem mužstva a propojením do jednotné sítě do 20. října", cituje jej agentura RIA Novosti.

Video zde: https://lenta.ru/news/2018/10/03/s300_video
Na Youtube zde: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=o50SMEKHFos

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

56 komentářů :

 1. Už to tam mělo být dávno a Sýrie byla osvobozena.
  Vůbec nevěřím tomu,že IS měl porazit Irán.Bylo už otázkou týdnů a Assad padl,jen vstupem Ruska do Sýrie Assad zůstal.
  Irán měl být jen do toho v manévrován,aby válka pokračovala v Iránu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin musí brát ohled na supervlivnou (disproporčně) židovskou lobby v Rusku - bez jejího souhlasu by nemohl být presidentem Ruska (Nejde o presidentství v Izraeli, ale v Rusku! - a podobně to je i v ČR, v USA...), ovšem to co podniká zcela otevřeně Izrael nevyvolává důvěru ani lásku k židovské kohezní skupině celosvětově, a moudří Židé to moc dobře vědí a vidí v tom ohrožení - které ani Liga proti hanobení nevyvrátí - svým zastrašováním to naopak jenom potvrdí. Třeba to chucpe, že ta "neziskovka" a její chapadla cenzurují (nejenom) NÁŠ internet a udávají jako poslední špína naše lidi, jejichž názory se jim nehodí do krámu... jako "Příbuzní Svaté Inkvizice" (historický termín z dob Supremy) - tohle tu už bylo (Katolicky!), a my to znovu nechceme!

   Smazat
  2. 9:49, tos to zazdil s tou židovskou lobby. Právě Putin vyrazil někdejší oligarchy ze země a sebral jim majetek. Gusinskij, Berezovskij, Chodorkovskij... Nevyplatilo se jim jít proti novým pravidlům.

   Co se týká Izraele, druhým nejrozšířenějším jazykem je tam ruština. To by jen blázen nevyužil ve svůj prospěch. Už jen kvůli tomu je výhodné formou ohraničených kompromisů a výhodných dohod přinutit Izrael hrát i na ruskou stranu. Je to důležitý stát blízkého východu.

   Smazat
  3. 11.38 A v jakém jazyce myslíš, že čtu izraelský tisk?

   Co kdyby se i důležité státy chovaly navenek slušně, jako třeba Rusko...

   Smazat
  4. Naprosto správně napsáno v 11:38. Psaní o přehnaném vlivu židovských lobby je sport některých antisemitů a nikam nevede - resp. nevede k poznání objektivních společenských pohybů a jejich tendencí. Rusko se za Putina vrací ke svým tradicím a má největší míru demokracie, jakou kdy Rusko mělo. Sílí a to je ohrožení stávající hegemonie tzv. Západu. Američtí i evropští "lídři" jsou z toho na nervy, šílí, piští, lžou, manipulují, provokují - zatím jim to je ku hovnu. Zaplaťpánbůh!

   Smazat
  5. 12,16
   100%,palec nahoru.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Nejhorší je, když jsou v republice jen dvě sorty lidí: slunkopyče a kořenní nacisti. A obě si jdou po krku. To pak se to lehce vládne, a je jedno, jestli nastoupí za premiéra Adolf Aloisovič, anebo negrofilní buzna typu Macron.

   Tak ať vám chutná, dokud máte co žrát. Dlouho to trvat nebude.

   Smazat
  9. 14,43
   Nápodobně......

   Smazat
  10. 12:14, to bys chtěl po oněch státech trochu moc. Oni nevědí, co to je slušnost a z Bibiho Netanjahu arogance jen kape. Docela odvaha, když zvážíme v jaké oblasti se nachází jeho vlast ta krásná, jež brzo může být ztracena zase.

   Smazat
  11. 14:43 Do které z těch jediných dvou, tebou vymyšlených, a pojmenovaných skupin patříš ty?

   Smazat
  12. On patří na pavilon 17. Tam je jeho skupina.

   Smazat
  13. 16:03, já nikam. Mám rád různé kultury a národy ve svém přirozeném prostředí, mám rád tu naši, svůj národ, a sleduju cvrkot kolem sebe. Tim, že nemám pretenze vůči komukoliv, nejsem zatížený emocionálním pnutím a lehčeji odhaduju situaci. Proto vím, že to nejhlavnější, co potřebujeme, je mír, a ten je v dnešní době velmi vratký. V míru a soudržnosti zvládneme i krizi. Jestli nastane opak, umřeme i jako národ.

   Smazat
  14. Tak nejak hejno steinu se zde seslo ci jeden idiot ?asi jeden idiot neb nemuze byt tolik volu kteri nevidi zida absolutne vsude ,vsude ,kradou az se z nich kouri ,na ne platil proste jen Klema ktery zcela spravne jim zamitl milost a nechal je povesit

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Zde:https://lenta.ru/news/2018/10/03/s300_video

   Smazat
  2. ... a zde: https://tvzvezda.ru/news/forces/content/201810030513-ike3.htm

   Smazat
  3. Omlouvám se, špatně jsem zkopíroval odkaz (už jsem byl o půlnoci poněkud unaven).

   Smazat
  4. PANE DOKTORE TAKY BY NÁS ZAJIMALO PROČ NEFUNGUJE

   odkaz na plakát o BUDOUCNOSTI ČR MODŘANY.Když na to ťuknema neděje se nic,je to proto,že vaši nepřátelé tu budoucnost zablokovali a NESMIME se o ni nikdo nic dozvědět?
   Ostatni plakáty i když prošlé funguji!
   No je to fakt záhada,anebo selektivni cenzura či co vlastně.
   Dáváme na plakát odkazy nebot je pod nim ta světová vize a diskuse to taky, to je přeci ta demokracie,nebo ne?

   Smazat
 3. Sýrie se stala laboratoří a zkušebnou zbraní, kde demokratický západ bude testovat možnosti, jak zaútočit na Rusko, které nechce odhalit všechny trumfy, které ve zbraních má a chce si nechat něco jako překvapení pro mírumilovné západní demokraty, až demokraticky zaútočí na Rusko, protože k tomu, tak či tak jednou dojít musí, protože demokratický západ už vyraboval Afriku, už vysál i státy střední a východní Evropy a nyní mu zbývá z dvojice Rusko a Čína vyrabovat Rusko, samozřejmě demokraticky. Takže Izraeli se podařilo další teroristickou akcí, na území Sýrie, sestřelit Ruské letadlo, IL 20 a zabít dvacet příslušníků Ruské armády a Rusko na to reaguje mírným odkrytím svých karet a demokratický západ bude nyní testovat do jaké míry, když zaútočí na Rusko, budou tyto systému účinné a jak je obejít. Toť smysl celé té akce. Tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni si to na ostro otestují i Rusové.

   Smazat
  2. Naostro se to testuje s pomocí dálkově řiditelných modelů, které mají rozměry letadel a není zapotřebí střílet naostro po letadlech ale nyní k tomu možná v Sýrii dojde, když si Izrael nedá pokoj a bude nadále terorizovat Sýrii nálety na cizí území.

   Smazat
  3. 18:36, test bojem je neocenitelný. To je něco jako treba s turbínou. Na stolici ve fabrice vám to dává perfektní parametry, ale v ostrém chodu se můžou projevit problémy, které jste neočekával.

   Smazat
 4. Do 20. října bude vyškolena Syrská obsluha a bude konec teroristických náletů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Syrská obsluha je již dávno v Rusku vyškolena. Čekalo se jen na vhodnou chvíli k nasazení této techniky - a Izrael se Spojenými státy si jí vykoledovaly.

   Smazat
  2. 12:21 To je možné informace jsem si přečetl na Sputniku.

   Smazat
  3. V proslovu to řekl i Šajgu. Nic nového.

   Smazat
 5. 10,16
  Myslíte,že USSA a jejich teroristický pucfleci z NATO přestanou provokovat????Vaší víru tak mít.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:29 To víte letadla jsou drahé vyškolený pilot též a o penězích je celý západ. Ale provokovat budou zas si něco najdou.

   Smazat
 6. Další rozkrádač ze stan:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Neuveritelna-vyplatni-paska-politika-STAN-Uctoval-si-penize-i-za-jednani-ktere-nebylo-Tri-roky-takto-kasiroval-553948

  OdpovědětSmazat
 7. 12:16
  Přečti si toto, chytrolíne.

  https://aeronet.cz/news/video-vladimir-zirinovsky-zautocil-v-ruske-televizi-na-zidy-ze-ridi-politiku-kremlu-a-stoji-v-pozadi-kauzy-skripal-kdo-nahradi-vladimira-putina-ve-funkci-prezidenta-az-jednou-odejde/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:42, odpovím já.

   Jestli čerpáš z AENet, tak to můžeš klidně i Bellingcat a Blistů. AENet se nedávno švihnutím kouzelného proutku, podobně jako kdysi Blisty po příchodu dvou liberálních imbecilů, změnil v zuřivě protiruské médium poté, co na sebe navázal kvantum čtenářů. Chytrá taktika.

   To samé udělaly Blisty. Jen Blisty se změnily ze zajímavého média, které čerpá i z jiných zdrojů než z oficiálních agentur, na médium, které hlásá tu nejtupější a nejservilnější politiku.

   AENet přenechal liberální oblast Blistům a zaměřil se na tu druhou stranu, na rasisty, nacisty a antisemity.

   Ale ve výsledku sledují tu samou cestu. Skoro to vypadá, že slouží jednomu pánovi a Rus to nebude.

   Je naprosto signifikantní, že se oba plátky soustředily v poslední mimořádně turbulentní době na očerňování vedení Ruska. V této nebezpečné době, kdy je potřeba jednoty. Každý ze té své pozice a připisují mu ty nejhorší vlastnosti.

   Ani jeden z nich nepochybuje o tom, že Rusko zabíjí lidi na Ukrajině, zabíjí lidi v Sýrii, že záměrně sestřelilo MH17, otrávilo Skripala a ovlivňuje politiku po celém světě. Rozdíl je jen v tom, že zatímco Blisty Putina označují za kovaného nacistu, AENet ho označuje za sionistu a kovaného liberála.

   Nečti to. Jsou to skoro nacistické žvásty a navíc nejsou pravdivé. Žiriňák už hodněkrát vyrobil poprask naprosto nemístnými poznámkami, a označit Solovjova za nějakého nastrčeného "Žida", rozvraceče státu, je mimo komentář. Ruské TV politické diskuse bývají tematicky hodně bouřlivé, a je div, že se tam ještě nepostříleli.

   S těmi Židy/židy pozor. Rusko je mnohonárodnostní, multikonfesní stát. I ten Čukča, co přežil po pádu vrtulníku, je ruský občan. U nás to jsou Cikáni/Romové... a také Židé/židé. Šojgu je Tuvin, Lavrov ze čtvrtiny Armén. Vzdorují nadnárodnímu kapitálu - proto je tak všichni nenávidí?

   Není lepší způsob, jak rozvrátit stát téměř bez práce, než mu naočkovat nacionalistické třenice. Nejlépe občanskou válku, tak jako roku 1917. ... a laskavě si odpusť kecy o židobolševicích.

   Smazat
  2. +++
   Naprostý souhlas s Vámi, pane 14:36.

   Smazat
  3. 14:36 - Skvěle napsáno! I redakce NR, když se objeví slovo "židobolševik", text maže.

   Smazat
  4. 12:42 zVRATKY AERONETU ČTOU POZE PRORUŠTÍ RETARDI.

   Smazat
  5. 14:36 Rusko sotva, to zaniklo už před 101 lety, asis cosi zaspal:))) Teď bude právě brzo výročí -http://iks2010.info/?p=146332

   Smazat
  6. 16:47 Je mi líto, že to tak chápete, ale úkolem pravé alternativy je přinášet pravdu, ne to, co by lidé chtěli pěkného slyšet o svých idolech a modlách. Vladimir Putin se nedostal tam, kde je, kvůli tomu, že by byl silnější než žraloci, ale kvůli tomu, že žraloci ho dosadili tam, kde teď je. Putin vysáčkoval z Ruska židy s malým ž (americké sionisty), aby Židé s velkým Ž mohli převzít řídící procesy nad Ruskem, nejen ekonomické a sociální procesy (viz. drakonická důchodová reforma),
   ale i bezpečnostní (neregulovaná bezbřehá migrace do Ruska, 2. největší na světě). Toho jste si nevšimla?
   Alternativa musí hájit národní ukotvení, ne globalistické, bez ohledu na to, jestli jde o americkou globalizaci Pax Americana (sionistická globalizace, chcete-li), nebo o tu druhou, kterou kontrolují Židovské kongresy (BRICS globalizace). Válka mezi Židy a židy zuří naplno. Alternativa musí hájit národní zájmy, národ, ne etnickou příslušnost typu žid nebo Žid. A je obrovský problém, když i na alternativě se více hledají mesiáši, než aby se hledali vlastenci národa a národního ukotvení, kteří neuhnou. Naopak se zdá, že čím více Putin uhýbá (Američanům, Trumpovi, Erdoganovi, Lazarovi), tím větší má na alternativě podporu. Na něčem takovém se já podílet nebudu, z toho mostu proto musíte skočit sama, když myslíte, že to, co dělá pro Rusko Putin, je to nejlepší i pro ostatní slovanské národy v Evropě. Já si to rozhodně nemyslím.

   Vedoucí kolotoče

   Smazat
  7. 16:38 Tak to je snad logický ne? Když se jich to přímo týká! Nebo snad nevíš, že židobolševik david se svým dvor(ákem)ním přicmrndávačem sněj o tom, že se stanou rudýma komisařema jako jim podobnej xindl v Rusku před 100 lety? A že tahle svoloč by tu pak rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"? Tak to je. Jenže my se jim tu postavíme jináč! My jsme poučený z dějin! Totiž kdyby jeho Výsost Imperátor jednal s jeho předchůdci tak jak s nimi jednali už pozdě bohužel jeho generálové a atamani za občanské války, tak by ani žádná nebyla! U každýho druhýho gaunera rudýho nosatýho - ať to byl Parvus, Zederblum, Bronstein nebo Džugašvili čteš v životopise "utekl z vyhnanství"! Pak se většina objevila někde na západě jako "exulanti"! Kdyby je carská ochranka vhodila zaživa do kotle lokomotivy hned po prvním zatčení, bylo by po problému a navíc jako bonus by zlevnila i přeprava na Transsibiřské magistrále ...

   Smazat
  8. 16:58 trapně tapetuje jedním a tím samým, které postrádá jakýkoli věcný nebo faktický obsah. To je ta nejprimitivnější, vulgární forma pomluvy. Autor je nesporně primitiv.

   Smazat
  9. 16:47, právě jsem napsal, že Aeronet je protiruský. Takže rusofilové čerpají z protiruského zdroje?

   16:55, Vedoucí kolotoče se hodí fakt jen ke kolotočům. Takže podle tebe zrádce Běrezovskij, Gusinskij a grázl par excellence Chodorkovskij jsou tzv."židé" s malým "ž" a ti velcí to je podle tebe kdo, ten fousatej rabín, co se fotil s Putinem? To je směšné, protože možná nedaleko tebe bydlí ctihodný rabbi zemský Karol Sidon.

   Zjevně si pleteš pojmy a dojmy. Ten tvůj "Žid" neznamená nějakého tajemného Ober Žida z tajemného klubu, ale člověka, který z nějakých důvodů sám sebe považuje za příslušníka židovského národa. Jako třeba Francouz. Slovo "žid" označuje věřícího té víry a židovské víry může být třeba i Chazar anebo ten, kdo se považuje za Čecha. Izraelčan je občan státu Izrael, který vůbec nemusí být Žid ani Žid.

   Taky by mě zajímalo, proč redakce bezestopy vymazala moje příspěvky v podobném duchu? Nelíbilo se, když jsem napsal, že Bibi Netanjahu je arogantní a že se mu to nemusí vyplatit, což by byla škoda pro Izrael? Také se nelíbilo, když jsem napsal, že Izrael je důležitý stát na Blízkém východě? Vynikající, zato jste tady nechali nacistické burany

   Smazat
  10. Aeronet je fiat-alternativa. Vedoucí kolotoče je zdatný manipulátor informacemi. Jeho konstrukcím důvěřiví, kteří nechtějí přemýšlet, snadno podléhají, a někteří mu pomáhají se zlou vůlí.

   Smazat
  11. 19.21 On to ten váš rabín SIDON také neměl a nemá jednoduché, PROTOŽE, PODLE HALACHY, NENÍ A NEMŮŽE BÝT ŽID, JELIKOŽ JEHO MAMINKA JE GÓJKA! Také se kvůli tomu přední Židé kdysi v Maiselovce poprali jako rowdies na fotbale. Ovšem prosadila ho "vyšší moc" - hádejte jaká... Česká nebyla.

   Smazat
  12. Nejlepsi ovsem byla zprava kdyz byli dva rabove v Praze a jedna kasa s ukradenymi skvarky tak se ti dva polozide o ni servali tak ze musela prijet policie koukkam ze zidum pardon zidobolsevikum zase roste tipec . Pozor o tom tipci !!

   Smazat
  13. 18:13 Jsi tupej nebo co? A esi nestačí kouknout a vidět jejich xichty, tak koukni na tyhle a bude ti to snad už jasnýýýý! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg


   No to by nás neminulo!

   Smazat
  14. 3:32, ale my víme, že existují různé spolky mocných, co ožebračují svět a vyvolávají války. Jenže to nejsou jen bohatí Židé, ale i tupá, chamtivá, dravá chátra typu H.Clinton. Ti všichni si myslí, že patří do kategorie lidí, kteří rozhodují o bytí a nebytí národů, a jsou smrtelně nebezpeční, pokud se dostanou k moci. Jenže tvoje posedlost vidět nebezpečí i v drogistovi z Haify je taky nebezpečná.

   Smazat
  15. 7:19 To ne, ale zrovna tu Clintonku bych moc nevytahoval, páč ten "vyslanec mimozemských civilizací" vykřikuje její pravý jméno a to zní velice židovsky, ba je židovský! To když hrozí USA že na ně sešlou další hurikány a jiný pohromy, pokud prý tato židovská baba nebude mít rohodující slovo v US zahraniční politice:) Jenom si nemůžu za boha to jméno vybavit - snad se "mimoň" někde brzy zase objeví a připomene ...

   Smazat
 8. 16:58
  Zajdu si k židům pro kafe ty grafomane vymatlanej,konečně bude klid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je moc hezký sen, ale do čeho ho nabereš putlerprde?☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. Vemte ho do své kavárny U MARYŠI...

   Smazat
  3. 0:23 To snad ani né, to by ta ubohá paní už nikdy nevyvětrala! A nepomoh by jí ani ten můj nový sprej, vyvinutý vědci speciálně na likvidaci smrdutého plynu kterým je rudoprd tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není sice na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je velice otravný a zamořující!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 9. To jako z těch prskavek SSSSR- 3 má mít někdo strach?

  OdpovědětSmazat
 10. 9:41.A z PLECHOVÝ KAVALERII,KTERÁ se ani pořádně nerozjede snad jo TY VYLITÁ HAVLOFLANDĚRO????!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám že jim kreješ záda, putlerprde!!!!☺☺☺☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   Smazat
 11. 10.43 ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ BLB JE SLUŠNEJ CO TO SMÁZNUTÍ NA TEBE PLATÍ HOVADO RUSKÉ.

  OdpovědětSmazat
 12. 14:59
  TAKHLE TITULUJEŠ SVÝHO ZKURVENÝHO DEMENTNÍHO ZRZAVÝHO LUMPA TY HOMOKLÁDO Z VELVYSLANECTVÍ OKUPANTŮ No.1.?!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.