Reklama

.

.

středa 31. října 2018

Přípravy k válce s Ruskem: Na Ukrajině se zřítila stíhačka ruské výroby SU-27 s americkým pilotem v kokpitu!

31. 10. 2018   aeronet
Americký pilot i jeho ukrajinský instruktor zahynuli! Co dělal americký pilot v ukrajinském stroji určeném pro výcvik kadetů na ostrém vojenském cvičení NATO Clear Sky 2018? Co pohledávají vojska aliance na území nečlenského státu, kde navíc probíhá občanská válka? Chystá se provokace s “ruskou” stíhačkou na jaro příštího roku?Přípravy k válce s Ruskem: Na Ukrajině se zřítila stíhačka SU-27 s americkým pilotem v kokpitu! Americký pilot i jeho ukrajinský instruktor zahynuli! Co dělal americký pilot v ukrajinském stroji určeném pro výcvik kadetů na ostrém vojenském cvičení NATO Clear Sky 2018? Co pohledávají vojska aliance na území nečlenského státu, kde navíc probíhá občanská válka? Chystá se provokace s “ruskou” stíhačkou na jaro příštího roku?

Naprosto otřesná informace dnes přišla z Ukrajiny, která bohužel pouze dokreslí neustávající přípravy na konflikt s Ruskem. Během právě probíhajícího vojenského cvičení 8 armád NATO na Ukrajině pod názvem Clear Sky 2018 došlo k zásadnímu incidentu, který překračuje rámec běžné nehody. Jihozápadně od Kyjeva poblíž vesnice Ulanov došlo ke zřícení dvoumístné výcvikové ruské stíhačky Suchoj SU-27 UB v ukrajinských barvách, ve které seděl americký pilot (nikoliv US Air Force, ale k překvapení všech Národní gardy Kalifornie, o tom ale až níže v článku) a ukrajinský instruktor [1]. Ukrajinský SU-27UB

Incident je o to vážnější, že se jednalo o tzv. spárku, tedy dvoumístný výcvikový stroj ukrajinské letecké kadetní školy, který na ostrém cvičení logicky neměl co pohledávat, protože vojenských manévrů Clear Sky se účastní pouze bojové jednotky 8 armád NATO a ukrajinské armády. Podle informací médií se cvičení účastní americké frontové dvoumotorové stíhací stroje F-15. Cvičení Clear Sky 2018 se účastní 8 členských zemí NATO a Ukrajina [2].
Belgie
Velká Británie
Holandsko
Dánsko
Estonsko
Polsko
Rumunsko
Spojené státy
Ukrajina

Otázka pro občany v ČR a nejen v ČR je jasná, co k čertu nacvičují vojska 8 zemí NATO na Ukrajině a proč se najednou objevují v ukrajinských výcvikových stíhačkách američtí piloti v ruských strojích Suchoj Su-27? Už chápete, proč v nočních transportech míří americká vojenská technika a celé tankové prapory po železnici přes Slovensko na Ukrajinu? Severoatlantická aliance přemisťuje vojenskou techniku na území svého nového člena aliance, Ukrajiny. Tiché členství Ukrajiny v NATO stvrdil svým podpisem v tajném exekutivním příkazu přímo Donald Trump, který autorizoval americkou armádu k tomu, aby začala na území Ukrajiny nasunovat zbraňové systémy a současně, aby došlo k zahájení výcviku ukrajinské armády k tomu, aby se seznámila s americkou vojenskou technikou. Jenže, incident z Ukrajiny ukazuje, že celá operace tichého začlenění Ukrajiny do NATO má ještě jiný rozměr.


Školní výcvikový SU-27UB neměl na cvičení armád co pohledávat

Vojenského cvičení, jak dnes odpoledne na ruské televizi upozornil jeden z ruských vojenských velitelů, není v žádném případě místem, kde by bylo dovoleno operovat se školními a výcvikovými dvoumístnými stroji, ve kterých sedí nováčci, kadeti, nebo dokonce cizinci, kteří se na Ukrajině učí pilotovat ruské stíhačky ve vlastnictví ukrajinské armády. Podle všeho to ukazuje na to, že americký pilot nacvičoval přímo během operace Clear Sky 2018 manévr, který nezvládl a instruktor nedokázal chybu kadeta již korigovat a došlo ke zřícení stroje. Otázkou je, co vlastně cvičební dvoumístná spárka SU-27 UB pohledávala v prostoru cvičení Clear Sky 2018? Američan se podle všeho učil jistou sérii manévrů. Proč je to tak důležité? Ruští piloti totiž prochází v Rusku výcvikem, který je naprosto odlišný od západních leteckých kadetních škol. Propagační foto Unianu: Americký pilot F-15 ukazuje na cvičení Clear Sky 2018 ukrajinskému pilotovi (v modré brigadýrce) svůj stroj.

Pokud stíhačku pilotuje ruský pilot, je to úplně jiný postup řízení stroje a letové dráhy, které jsou charakteristické tzv. Lefertovou doktrínou úderu stroje na cíl, prudkým obratem letové dráhy stroje a přechodem do nadzvukového únikového režimu. Tato letová doktrína vznikla počátkem 70. let v Sovětském svazu jako nástroj k tomu, aby piloti po úderu na cíle vojsk NATO měli dostatek výkonu a času k odletu. Přiblížení k cíli probíhá podzvukovou rychlostí v nízké letové hladině, po splnění úkolu za použití ostrých zatáček a manévrů na vyhnutí se poškození od protiletadlového flaku však stroj prudce otáčí vzad s obrovským přetížením působícím na pilota a zapíná forsáž a přechází se strojem do únikového nadzvukového letu ve vyšší letové hladině. Hlavním úkolem této ruské doktríny je zachránit pilota, aby nebyl sestřelen na místě bojového úkolu, kde je stroj nejzranitelnější.
Ruské stroje se nedají pilotovat americkým způsobem

Ruské stíhačky byly navrženy s koncepcí vysoké manévrovatelnosti pro provádění přesných úderů na malém prostoru s minimálními poloměry zatáček stroje. V kombinaci s vysokým přetížením je velmi pravděpodobné, že americký pilot ztratil vědomí při vysokém přetížení a z nějakého důvodu nebyl instruktor schopen tuto jeho chybu korigovat. To se opravdu může stát, ale instruktor na takové situace musí být připraven. Jenže znovu se vracíme k otázce, co proboha kadetní stroj pohledával na ostrém cvičení NATO a navíc s americkým pilotem v kabině ruského stroje? Podle všeho to vypadá, že americký pilot se na Ukrajině učil létat na ruském stroji ruským způsobem, tedy s vysokými géčky v zatáčkách, které jsou doménou a vývozním artiklem Su-27, ale zkoušení takových manévrů na cvičení NATO je opravdu hazard a bizarní záležitost.

Dostáváme se tak k velmi podivnému vysvětlení této události. Americký pilot měl za úkol během cvičení předvést americkým a aliančním vojákům, co se v ukrajinské kadetní škole na ruském stroji naučil. Proč se ale americký pilot učí na ruském Suchoji, namísto toho, aby Američané spíš učili Ukrajince pilotovat americké stíhačky? Odpověď nás asi vyděsí, ale tento pilot zřejmě byl cvičen k tomu, aby se v blízké době zhostil role provokatéra, který už s jednomístnou s ruskou stíhačkou z výzbroje ukrajinské armády, která bude přestříkána do ruských barev, provede útok na Ukrajinu jako ruský pilot. Způsob letu stroje, prudké manévry a krátké zatáčky, budou potom nepochybným důkazem, že šlo o ruského pilota na stroji Suchoj Su-27. Stroj zaútočí na postavení ukrajinské armády v blízkosti Donbasu a Kyjev obviní Moskvu z válečného aktu. Pokud Rusové uvidí potom na západních televizích záběry stroje, který je pilotován charakteristicky ruským způsobem, začnou být z toho sami zmateni.
V ruské stíhačce zahynul pilot Kalifornské národní letecké gardy, nikoliv voják americké armády nebo pilot letectva US Air Force, a to vyvolává otázníky

Na Ukrajině tak probíhá intenzivní příprava pro vyvolání konfliktu, který bude uměle vyprovokován a obviněno bude Rusko. Všechno se schyluje k jaru příštího roku, jak už jsem několikrát upozorňoval, že na Ukrajině se chystá provokace, jejímž cílem bude definitivní vyvolání války s Ruskem. Všimněte si, kde se nachází Rusko, v jaké je situaci. Na území Ukrajiny se prohání 8 armád členských zemí NATO, už to nejsou jenom Američané. Na Ukrajině NATO pořádá vojenské manévry spolu s ukrajinskou armádou a američtí piloti se zjevují v kokpitech ruských stíhaček ve vlastnictví Ukrajiny. Během ostrého cvičení americký pilot s instruktorem ukazují vojákům pokročilé prvky vysoké pilotáže ruského stroje a charakteristické ruské letové manévry na tomto stroji. K něčemu dojde a stroj se zřítí. Zahynulý americký pilot pochází z této kalifornské základny Národní gardy.

Podle informací je zahynulý americký pilot členem 144. stíhací letky americké národní letecké gardy v kalifornském Fresnu [3], což do celé kauzy na Ukrajině vráží úplně jiný rozměr, protože jednotky americké národní gardy nespadají pod velení NATO, ale pouze pod velení amerického prezidenta. Co pohledávají příslušníci americké národní gardy na Ukrajině, to je záhadou. Operace tak začíná smrdět o to více, když víme, že na Ukrajinu míří tanky a vojenská technika v pouštní kamufláži, více zde.

Pokud by došlo k vypuknutí války, potřebuje Pentagon a americký prezident souhlas Kongresu, ale netýká se to Národní gardy. Ta podléhá pouze prezidentovi, který ji může nasadit na ochranu amerických zájmů a amerického lidu tam, kde je potřeba, ale i když název zní “Národní garda”, prezident není omezen jejím nasazením v cizině i proti souhlasu Kongresu. To by zcela měnilo situaci v rozložení americké moci, protože by to znamenalo, že Pentagon (skrze svoji loutku v podobě prezidenta Trumpa) chce obejít Kongres na Ukrajině. Navíc pozor, všimněte si, kdo se cvičení Clear Sky 2018 účastní. Všech ostatních 7 zemí NATO totiž je vazalskými státy USA a spolupracují s americkými armádními elitami na operacích proti Rusku.
To je ale náhoda, cvičení Clear Sky 2018 se účastní pouze ty země, které mají s USA nadstandardní vztahy a vazalské partnerství. Výčet mluví sám za sebe!

Belgie jako centrála NATO, Velká Británie v protiruské kauze Skripal, Holandsko v kauze sestřeleného letu MH17 na Ukrajině, Dánsko svojí kritikou proti závislosti EU na ruském plynu, Estonsko jako země, která z Pobaltských zemí nejvíce bojovala na straně Wehrmachtu proti SSSR a vyhlazovala Židy za II. sv. války a nenávidí dnešní Rusko, Polsko svojí nenávistí k Rusku, Rumunsko se svojí americkou protiraketovou základnou ve městě Deveselu a samozřejmě Ukrajina. Všechno tedy země, které jsou v žoldu amerického řízení. Na cvičení nejsou Němci, Francouzi, Španělé, ale ani Češi nebo Slováci. Clear Sky 2018 je tak prostě nácvikem věrných, kteří se chystají rozpoutat příští rok na jaře Pochod na východ. Vlajky účastníků Clear Sky 2018.

Politici v ČR přitom mlčí jako zařezaní a nedokáží vysvětlit, jak je možné, že vojska NATO operují na území státu, který je dosud ve stavu občanské války a současně je to země, která podepsala Minský protokol. V takové době jsou tato vojenská cvičení pouze dalším faktorem destabilizace Ukrajiny. Ale zdaleka už nejde jenom o cvičení, protože ve chvíli, kdy američtí piloti plní bojové úlohy v rámci cvičení NATO v kabině ruských stíhaček a za dozoru ukrajinských instruktorů, tak to zcela mění obraz. To není obyčejné cvičení, to je nácvik první reakce na vyprovokovaný útok Ruska na Ukrajinu, který bude zinscenovaný americkým pilotem v ruské stíhačce. Generálové mají plán, jak obvinit Rusko už nejenom z kauzy Skripal a Novičok, nejenom z ovlivnění voleb v USA, nejenom z chemických útoků v Sýrii, nejenom ze sestřelení letu MH17 na Ukrajině, ale nově i z leteckého útoku na Ukrajinu. Příprava na válku je tak v plném proudu, američtí piloti už sedlají na Ukrajině ruské stíhačky.

Aktualizace

Ukrajinské úřady právě oznámily totožnost ukrajinského pilota, který zahynul. Došlo k potvrzení informací z ruské televize, ukrajinský pilot byl opravdu instruktor, a to rovnou v hodnosti plukovníka. Jednalo se totiž o Ivana Petrenka, velitele východního okruhu ukrajinského letectva, který pracoval jako instruktor pro nácvik bojových operací ve dne i v noci, a rovněž za zhoršených povětrnostních podmínek. Petrenko tak byl jedním z nejzkušenějších instruktážních pilotů v ukrajinském letectvu ve vysoké hodnosti [4]. Tato informace pouze potvrzuje, že výcvik dosud neidentifikovaného amerického pilota ze 144. letky Kalifornské národní gardy z Fresna měl z nějakého důvodu nejvyšší prioritu, když ve dvoumístné stíhačce ruské výroby dohlížel na trénink a výcvik bezvýznamného amerického vojáčka, pilota z Fresna. Pokud se výcviku amerického pilota X, který dosud je neznámý, ujal přímo nejvyšší velitel a plukovník ukrajinského letectva, který velí celému vzdušnému prostoru ve východní části Ukrajiny, tak to potom opravdu vyvolává tolik otazníků, že je nejde ani spočítat. Co bylo tak důležitého, že na let nějakého amerického vojáčka musel v kabině přímo osobně dohlížet velitel východního ukrajinského leteckého štábu? Co na tom bylo tak životně důležitého? Zkuste se zamyslet.
Aktualizace 2

Americké úřady konečně uveřejnily informaci o zahynulém americkém pilotovi. Jednalo se o podplukovníka jménem Seth “Jethro” Nehring a na stroji SU-27UB pod dozorem plk. Ivana Petrenka se seznamoval se strojem a prováděl základní nácvik letových operací [5]. Podplukovník Nehring se tedy zacvičoval na ruském stroji pod dozorem velitele štábu východního ukrajinského vzdušného prostoru.

33 komentářů :

 1. sefredaktor aeronetu se uz uplne zblaznil. kdyz jsem cetl jeho clanek co se s nami stane po smrti nekdy pred 4mi lety tak me doslo ze je to blazen. sam pise ze videl demony a musel byt k nemu zavolan knez aby ty demony zahnal. a kdo z vas cte pravidelne aeronet tak mu musi byt jasno ze vk se zblaznil. jeho clanky jsou nacpany zidy za vsechno muzou zidi .komentare pod tim to je soubor onanujicich diskuteru z tech zidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prisiel som k rovnakému záveru. Vlk sa zbláznil.
   juLLio

   Vymazat
  2. 20:07 Článek jsem četl také tam už diskuzi nečtu....

   Vymazat
  3. Pánové, mýlíte se. Ten autor ví o létání hodně. I dedukuje správně. Válka se chystá, jde jen o předválečnou přípravu obyvatelstva v USA a dalších zemích NATO, aby bylo dostatečně uvědomělé a po provokaci aktivně souhlasilo s válkou a vyhlazováním.

   Což je pro pražskou kavárnu moc složité na přemýšlení.

   Vymazat
  4. Článok je zaujímavý, len to chce chvíĺku počkať, než sa z bahna dezinformácií vyplavia informácie.
   Len som vyjadril pochybnosti o duševnom zdraví pána Vlka, to je všetko. Prajem mu len to najlepšie, samozrejme, ale z niektorých jeho posledných článkov som viac než rozpačitý... Moja 70 ročná mama na to berie lieky.

   Vymazat
  5. clanok je stary asi 10 dni. Ale nic to nemeni na veci, ze je o dvoch fasistov menej. Ukrajinska stihacka bola uz par rokov neletuschopna, cize vyradena bez udrzby. No niesu peniaze... Cim viac sa ich pozabija, tym lepsie pre nas.

   Vymazat
  6. No určitě to nebyl vyhlídkový let
   Václav

   Vymazat
  7. Jenom tak pro uvolnění: nebyl to novodobý HES
   který přeletěl do Anglie

   Vymazat
  8. 23:15: Pan VK není Vlk. Vlk nemá nic společného s Aeronetem. Vlk nepíše nic o demonech a jeví se mi jako normální. Příště pište trochu přesněji.

   Vymazat
 2. vk je mozna v nejakem okultistickem spolku nebot pise silene clanky ze kouka do jakehosi projektoru a ten mu ukazuje budoucnost,dobry co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že amíci chystají válku s Ruskem se už veřejně probírá v médiích. Vedoucí kolotoče to napsal skoro dobře. Nevím, proč ho chcete ponížit pomluvami. Vždyť má pravdu. Dal jen fakta do správných souvislostí.

   Vymazat
 3. 20.27 Článek působí jako návnada na pošuky, kteří se tu vyrojili a neotravují jinde.

  OdpovědětVymazat
 4. 20:07 20:18 20:27 20:39 Tak jste se vykecali....

  OdpovědětVymazat
 5. Rád bych, kdyby ti chytráci tady, kteří "přišli k závěru" a melou tady ty jejich bláboly a rozumové úvahy uvedli nějaký konkrétní argument, proč by to nemohla být pravda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona to je pravda. A ti "chytráci" jsou trollové, kteří musí blbnout lidem hlavu, aby nezačali uvažovat a y toho uvažování aby nevyvodili patřičné závěry.

   Vymazat
 6. Proč letěl americký pilot v SU-27?Jednoduché!Bylo to jeho poslední přání...

  OdpovědětVymazat
 7. O nic nešlo. Jen ukrajina chtěla demonstrovat jak jsou ty
  ruské stíhačky mizerné.

  OdpovědětVymazat
 8. Až budou padat nad Nevadskou pouští eFka a budou jej pilotovat ruští piloti s americkými instruktory, tak jsem zvědavá co o tom bude psát naše slavná pražská klofárna. Určitě dojde k závěru, že se chystá válka na emerickém území. Logika je pořád i v tomto zvráceném světě logikou.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 9. SU27 byl vyvíjen ve stejné době jako F15 ktery předčil ve všech parametrech,zde je fantastické video na utube o vývoji SU 27. Pokud rozumíte anglicky tak si to uzijete.
  https://youtu.be/KFkVDZWwK1w

  OdpovědětVymazat
 10. Poslední důležitá zpráva v ČT24. Sexuální násilí v KLDR. Buď se spletli a měli napsat Itálie či Německo a nebo je to ideologická "ptákovina". Na toto přispíváme penězi?

  OdpovědětVymazat
 11. Právě ta nejradikálnější skupinka na N.R přímo hltá tyhle HOAXY. A dále rozvíjí své fantasmagorie. Nechápu, jak nějaké blbé hovado muže neustále strašit válkou. Je to tady někdy opravdu velká prd..ča, že pane Dvořáku, podsouvat lidem tyhle sračky, to je vaše práce a jinak ,opravte mě, pokud tady mám nějakou pravopisnou chIIIbu. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:55 - tady přece nejde o chyby v pravopise, ale o chybné vnímání geopolitické situace, kdy je zcela zřejmé, že euroatlantická společnost se nachází v hluboké krizi a domnívá se, že řešením, jak dosáhnout svých potřeb, je válka. Jako doposud vždy. Protože téměř všechny zdroje jsou již válečně obstaveny, tak zbývá už jenom to Rusko, což je ale trochu tvrdší ořech (s jádrem). Pokud si myslíte, že jde o hoax, je dobře doložit jiný názor!

   Vymazat
  2. 10:44 Pokud by Amík chtěl zlikvidovat Rusa, tak to udělal už dávno a nebude čekat až RUS vybuduje relativně silnou armádu. Tak že pouhé žvásty nějakého rádoby válečníka. Nevím, že by se Západ nacházel v nějaké krizi, ten nepotřebuje válku, naopak Rus ukradl Krym! píšete hrozné BLÁBOLY pane.

   Vymazat
  3. Skutečnost je taková, že američtí politici a generálové nahlas nabádají k válce s Ruskem. Obkličují Rusko základnami, cvičením, přísunem zbraní, včetně jaderných, vypovídáním či nedodržováním uzavřených smluv, které omezují zbrojení a nebezpečné zbraně.
   To nejsou žádné bláboly, ale skutečnost, ověřitelná z mnoha zdrojů.
   Ale milovníci júesej jsou jak svazáci v padesátých letech. Klapky na očích, špunty v uších, ale zapálení, horliví a omezení. - Inu 9:55 a 16:08 jsou toho ukázkou.

   Vymazat
  4. 21:09 Realita je taková že tak jako byl Ivan IV. po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie sama jen ulusem oné říše Mongolů! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Vymazat
 12. No tak tady je naelfováno tedy ;-) Nezapomeňte na hlášení BISce ;-)

  OdpovědětVymazat
 13. No co,ožrali se z vodky,pak chtěli machrovat, prostě klukovina,která stála cenu nejvyšší. Viděli jste ruský film Svéráz národního lovu? Tam pod vlivem vodky na cvičení ruské námořní flotily alkoholici brázdili Balt na jaderné ponorce, nu což, vodka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:43 "Viděli jste ruský film Svéráz národního lovu?" - To byl ruský film o chlastání Rusů. O chlastání Aneričanů se nabízí divácky zajisté atraktivní příběh jistého pilota Mac Caina z jeho cesty na americká Nebesa Slávy.

   Vymazat
  2. Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0


   P.S.: Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama!

   Vymazat
 14. Americký sráč z Topgunu uměl hovno a měl se pochlubit výcvikem na ruském stroji. No a protože to byl sráč, učil ho fašistický sráč a uměl hovno zapíchl se pěkně ukázkově do země a bylo po slávě. Teď budou muset vybrat jiného kamaráda do ukrajinského Topgunu a než se něco naučí chvilku to zase potrvá. Prostě tato provokace pod cizí vlajkou se odkládá. Nepovedla se. Zatím.

  OdpovědětVymazat
 15. USA chtěli obsadit Krym .
  Nejpočetnější narod na Krymu je Ruský takže patří Rusku !
  Nestačí jim bonstel v Srbském Kosovu? Jebem vám piču natovsku .

  OdpovědětVymazat
 16. Youtube. Leningrad v Pitete piť.

  OdpovědětVymazat
 17. Jen toto: Kdo prosím Vás toto ví, co hlásá tento článek - myslím jen ta suchá fakta - americký pilot v ruské stihačce. Moc nesleduji ČT. Pochybuji, že to řekli takovým způsobem. Čili plavba na Titaniku pokračuje.

  OdpovědětVymazat