Reklama

pátek 26. října 2018

Proběhly nějaké volby. No a co?

Vladimír Balhar
26. 10. 2018
Proběhly volby, voliči naházeli za okázalého nezájmu voličů do uren jakési papírky, někdo je nějak sečetl, nikomu není divné, že čtyři strany mají stejný počet hlasů, na základě výsledků voleb vznikly koalice, popírající smysl voleb, s jediným účelem, výměna prasátek u korýtek. Nová prasátka hlasitě kvičí a dožadují se korýtek. Některá korýtka jsou lepší než jiná, což ovšem prasátka dopředu vědí, a proto se nejhlasitější kvikot ozývá z tlačenice před korýtky nejvýnosnějšími. Voliči jsou již na toto demokratické počínání zvyklí, takže kvičení je nevyvádí z míry, voliči ví, že prasátka kvičet přestanou, až dostanou nažrat.


Pak se s tím už nic nedá dělat, až do příštích voleb. Taky voliči už nic neovlivní, nažraná prasátka na voliče kašlou. To je princip demokracie, kterou jsme si nechali zavést zhruba před 30ti lety.

Ovšem, věc není tak jednoduchá, prasátka, aby dostala do korýtek, musí plnit příkazy shora, od majitele vepřína. Musí chrochtat a rýt rypáčky dle příkazů. Česká prasátka mají problém v tom, že je více majitelů vepřína, a navíc dochází k pomalé výměně majitelů, takže prasátka tonou v nejistotě. O to víc bolně kvičí. Chudátka.

Hlavně není jisté, kdo velí vepřínu zvanému ČR. Zdá se, že odchodem englické královny z obchodního sdružení zvaného éú není již éú ve vlastnictví anglosaského křídla moci. Anglosasové, zdá se, dokončují svou rituální sebevraždu. Neškoda. Svět bude jednodušší, jsa nezatížen britskou obojakostí a věrolomností. Česi to dobře chápou.

Nejlépe to chápe pan prezident Zeman, Jednooký mezi naprostými hňupy. Sice se hlásí k sionu, ale Matrix je již natočen a Neo zemřel. Kristus, nebo Neo, je to jedno. Systémové chyby Matrixu rostou nade všechny meze, ale nic se neděje, neb už ani Matrix neexistuje. Existuje Programátor, nečlověk? Ne. Zůstává pouze Haškův Švejk, dnešními mladými tragicky nepochopen. Nicméně, nepochopení není objektivní realita. Haškův Švejk je dokonalé zobrazení dnešní reality, blbost a kretenizmus znovuzrozeného feudálního mocnářství zůstala a opět je důvodem k jeho zániku.

Ekonomika a logika zanikla za hlasitého komentování ekonomistických pseudovzdělanců. Docenti a profesoři kretenizmu.

Státy fungují pouze díky půjčkám a dotacím z peněz vzniklých z ničeho. Dluhy všech jsou větší, než veškerý majetek na planetě. Nikomu to nevadí.

Několik megahňupů uvažuje o atomové válce. Je to jako manželská hádka v kuchyni zakončená házením ručních granátů tamtéž. Lidská blbost zvítězila nad člověkem.

Tak si říkám, jak dlouho ještě bude dobíhat kolotoč. Nejsem mladý, ale jistě se dožiji toho, až budeme z kolotoče vystupovat. Na párek v rohlíku už mít nebudeme.

13 komentářů :

 1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Petr-Hampl-Zlocinecky-kartel-v-ceske-politice-556090

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:56 Přesně tak tohle jsem tu napsal už dávno všechny strany čssd ano stop09 kdu ods piráti mají jeden program sloužit eu ksčm k tomu přitakává. SPD chce slušný kapitalismus přímou demokracii a jsou pro Český tak jsou zločinné a extrémistické.

   Smazat
  2. 9:59 "...všechny strany čssd ano stop09 kdu ods piráti mají jeden program sloužit eu ksčm k tomu přitakává. ..." - Odhalil jste JÁDRO PUDLA! A
   zároveň jste problém (ne)existence funkčního EU řádu znázornil svou větou, ve které PRASEABYSE
   vyznalo,když postrádá ŘÁD INTERPUNKCE! Demokrati
   ZÁPADU uznávají pouze tu demokracii, kterou řídí
   ONI. - Jak mě pan prezident v poslední době tuze
   (s...)irituje, včera mě potěšil jak toho francouzskýho prcka za pracku držel a lomcoval s ním dosytosti. Poučovat Východ prcek přijel, poté co Libyi Mirage znásilnily. "Soldát Bonaparta my v našich sněgach pogrebli" by mu měla jeho babička číst denně před spaním, místo dovádění. sck
   P.S. Všimněte si, že jsem nenapsal "...TA JEHO BABIČKA". Ale chuť jsem měl!

   Smazat
  3. 12:38 Nějak jsem nepochopil, proč sem prcka pozvali. Podle mě doma takovej bordel, že by měl stát za trest v koutě. Holt nemám ten správný cit pro absurdní drama.

   Smazat
  4. 12:38 Tak makrela a macron nepřátelé Českého státu přišli dávat rozumy doma má babičku a chodí do gay klubů. A jalovice nemá doma nikoho jen ve státě bandu migrantů.

   Smazat
 2. Spravne volby jsou jenom vetsi tlacenice na tlacenku o koryt.
  Bojujou o to kdu bude vice slouzit , hrbit se , podlezat a donaset na ty druhy aby kariera a uspech se dostavil. A pohlazeni po hlavicke splhavcum premiantum aby se jeste vice snazili...Vsichni pak trenuji slapat na ty , co prisli ke korytu pozde, odkopnout je co nejdal a parasitovat a parasitovat..A zmenilo se neco od skolnich lavic , plnych zasluzne pedagogiky , ktera neomylne jiz tenkrat odhali nadane a praovite zacky , kterym se dostane pochval, uznani a medajli prehrssle..Jinak kazdej jinej , normalni se jim na to vykasle..

  OdpovědětSmazat
 3. dobro došli realita kdy dobroser vyhrava už jen z principu a nikdy jinak ostatni jsou jen žvasty pro duchem chude a ti vyčuranci si tohle nenechaji uniknou takova možnost nemusi vydržet do nekonečna proto je třeba spěchat za každou cenu

  OdpovědětSmazat
 4. Volby se zcela evidentne falsuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiznal už starej Dýznbír.
   Zaživa, ještě.
   Pak to s nim vzalo roha jak s Ransdorfem.

   Smazat
 5. Skvělý a výstižný článek.

  OdpovědětSmazat
 6. Pěkně vystiženo.

  OdpovědětSmazat
 7. Vol by ! Proč ? Chci jen y.

  Děkuji. Chci vás. Váš zastupitel svého pánička.

  OdpovědětSmazat
 8. Vlado, hezky popsane. Dokud budou mainstreamova media stale valcovat jine informacni zdroje, budou volby porad jen takove "hry". Vsude ve svete.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.