Reklama

úterý 2. října 2018

Proč máme léta nejdražší cenu vody v kraji? (VIDEO)

Radek Novotný 
2. 10. 2018  Outsidermedia
Kvůli komu máme léta nejdražší cenu vody v kraji?


Kvůli protiprávnímu jednání politiků. Hadi na radnici a v oblecích zaprodali v letech 2001-2004 monopol vody koncernu. Další Hadi tento stav udržují v chodu i přes rozsudky. Místo ODS, KDU, ČSSD přišel STAN, TOP09 a ANO a vše jede dál, nové strany se pokoušely zabránit odhalení pravdy a dosažení pravomocných rozsudků. Je třeba vytřídit politický odpad na radnicích, jinak se nedoplatíme. Občané Zlína kvůli nim přišli o tři čtvrtě miliard korun a stamilióny z dotací na obnovu infrastruktury.

Chcete čistou vodu nebo dál financovat jachty magnátů? Čistou vodu?

Tak nám pomozte vytřídit odpad na radnicích. Nájezdu bílých límečků jsem se postavil. Soudci mi po právní bitvě trvající 15 let, kterou jsem musel vydržet ufinancovat, i když jsem stál proti miliardářům, dali pravomocně zapravdu a proces, jehož realizace je zákonnou podmínkou pro platné uzavření smluv s koncernem, označili za neplatný a protiprávní. První část bitvy je vyhraná, nyní je třeba vyhnat z radnice darebáky. Prosazení provozního modelu došlo postupem in fraudem legis (obcházení zákona) to je postupem, kterým došlo k obejití shora citovaného ust. čl. § 13 stanov a ust. § 156 odst. 4 a § 156a ObchZ…


- - -

11 komentářů :

 1. Předpokládám znalost autora celé problematiky a proto ho žádám o zveřejnění konkrétních jmen lidí,kteří umožnili ovládnutí vaku Zlín francouzskou Veolií a následně návrh na potrestání těchto lidí za podvod na občanech.Pokud to bylo v souladu s tehdy platnou legislativou,tak žádám zveřejnění jmen poslanců,kteří toto umožnili. V sousedním VAK Kroměříž se tento podvod nekonal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Zlíně vládnou gengstři už od protektorátu.
   Navíc jsou tam, jak název napovídá, zlí lidé.

   Darebáci je žalovatelné.

   Smazat
 2. Takhle je to skoro po celé republice. Vodu prodává Veolia a rozvody máme udržovat z našich daní. HDP roste a roste až se z toho poserem.

  OdpovědětSmazat
 3. Pane jo, že se tady bude velebit pořad České televize Reportéři ČT, to by mne ve snu nenapadlo. To je teda posun.

  OdpovědětSmazat
 4. Lidem, kteří se zasazují o návrat vody zpět státu, nebo obcím, patří můj obdiv. Jejich práce by mohla pohnout politiky k zákonné úpravě, že žádné naše nerostné bohatství, nelze předat do soukromých rukou.
  Jenom aby odměna tomu právníkovi, nebyla vyšší, než odvody Veolii. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volte SPD, ta usiluje p rávě o to, aby se voda vrátila občanům.

   Smazat
  2. Anonymní2. října 2018 11:41
   Jedině v SPD vidím ještě nějakou naději na návrat státu občanům. P.K.

   Smazat
 5. Je mi smutno,kulišáren na účet obyčejného občana je moc. Když před lety praskl hlavní řád vodovodu ve Vodičkové, v novinách jsme se dočetli,že byl starý 70 let.Bodejž by ho Veolia opravovala vždyť my to zaplatíme. Přitom zrovna ve Francii platí pro vodu zákon o strategické surovině a je a zůstane statní. Zrovna tak,je to s elektřinou, tam řádí solární baroni a tahají nám miliardy z peněženek a co se děje-nic.Jen tak naokraj, při vyúčtováni mi poslali hrubou kalkulaci ceny.V kalkulaci mě poďěsila výše přenosové složky, mám pocit že dotují přenosovou soustavu mezi chudými Němci a Rakušany. Naše zemička je malá a při srovnání s kamarádem v Německu, je náš přenos násobně dražši. Sólovou složku ceny ovlivňují baroni a složku daně stát. Tak by mne zajímala normální slušná cena. Poslední slušně řečeno průšvih se právě rodí v R+ slyším, jak dráhy budou prodávat zbytečná zařízení (budovy,koleje parcely), jednou až bude Praha stavět S BAHN, tak je bude zpět velmi draze vykupovat.Možná jednou moudřejši potomci nebudou do Prahy pouštět TIRáky,budou potřebovat nádražní překladiště, kde z vlaků náklad přeloží na elektroAvie (nebo pro menší zboži potrubní poštu) a tak budou řešit rozvoz po Praze. Poslední hřích se asi rodí ve smlouvách o mýtném, protože je tam rušno, tak by mě zajímalo do jakých rukou zisk z něj poplyne. Nezlobte se co na srdci to na internetu a lítám v tom všichňi

  OdpovědětSmazat
 6. Dobrý večer,celí můj život šetřím z vodou.Četla sem že si můžeme zažádat na dotace na dešťovou vodu.Doufám že nám jí opět nezdraží.Lide začali šetřit,to je rozumné.Vody je čím dám miň.

  OdpovědětSmazat
 7. Růžena Kubáková 2. října 2018 18:49

  Paní Růženko vody je stále stejně, jsem známý vedoucího vodohospodáře a jeho manželky, dnes je v důchodu s vodou pracoval celý svůj život!

  Jsou "jen" určité přírodní cykly, které se opakují historicky dokolečka (koloběh vody). Jednou záplavy, po druhé sucho! Můj známý vodohospodář mi povídal z praxe, že bylo i sušší období než je nyní. Přímo zuří, když vidí důchodce, jak se táhnou s balenou vodou z obchoďáku?!

  Dnes máme kapitalismus u nás v ČR - KOCOURKOVĚ! Nevlastníme vlastní VODU, za to měli všichni, co to dopustili SEDĚT! Jediným zájmem MAJITELŮ je aby svůj zahraniční zisk, měli co nejvyšší. Proto je voda dražší a bude dražší a ospravedlnění zdražování, bude stále více nedostatek vody a šetření s vodou a za to nám jí opět více zdraží?!

  My máme jednu z nejmenších spotřeb vody v EU na občana, to možná nevíte!!!

  Dnes jsem shlédl dokumentární pořad z pouštního Ománu a byl jsem velice překvapen, když jsem slyšel vyjádření průvodce pořadem, hovořil občan Ománu: "Naše voda musí být dostupná vždy, všem a zadarmo, je to voda nás všech v Ománu!". Oni svoji vodu nezpoplatnili a navíc i v poušťní oblasti!

  Není Vám to již jasné Kocourkovští vovčané!


  Zdraví Vás Ramóm, má babička byla též Růženka.

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud si dobře pamatuji, privatizace začala za našeho geniálního národohospodáře a prognostika Zemana. Ani ho nenapadlo, že rozvod vody a kanalizace je přirozený monopol. Byl jsem v zastupitelstvu malé obce, kde vládla koalice v čele se schopným manipulátorem a stádu idiotů černoprdelníků, odeesáků a tzv. nezávislých, které populární manipulátor spolehlivě dovedl do náruči pravice. Zrovna se projednával prodej akcií. Snažil jsem se proti tomu protestovat. Nemohu to dokázat, ale vše nasvědčovalo tomu, že je někdo podplacený a stádo chytráků především od lidovců se nechá ochotně bezmyšlenkovitě vést. Jestli to někdo myslí s vodou upřímně, měl by se na Miloše obrátit s výzvou, aby navalil vodu zpět. Zatím vystupuje s hláškou, já nic, já muzikant.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.