Reklama

úterý 16. října 2018

Ranní kávička Terezy Spencerové 16.10.

Tereza Spencerová
Tereza Spencerová s předmluvou Radima Valenčíka
16.10.20185 blog Radima Valenčíka
Na žádost několika svých kamarádů, kteří nejsou Facebooku a nechtějí na něm být (mají pro to prý své důvody), přetahuji vynikající "ranní kávičky" Terezy Spencerové na svůj blog, který čtou pravidelně.

"Ranní kávičky" se na FB kaskádově replikují formou sdílení a potvrzují tak teorii memplexů. Počet jejich přečtení je nyní již větší než nejčtennějšího mediálního mainstreamu.


Tereza Spencerova
Svět při úterní ranní kávičce 16. řijna:

-- Saúdové prý smolí zprávu, která opatrně a vybranými slovy přizná, že Chašúgdží byl zabit při "výslechu, který se zvrtl"... pár saúdských agentů bude "obětováno"... výměnou za to turecký vyšetřovací tým ve spolupráci se Saúdy sice prohledal budovu saúdského konzulátu v Istanbulu, ale výsledek se tutlá... Erdogan je zase na koni a "řídí svět"... pro nás ostatní z toho zatím vychází, že kromě rozřezání je Chašúgdží taky rozpuštěný a vypuštěný...

-- Západem podporovaná saúdská snaha probombardovat Jemen kamsi do středověku mezitím pokračuje... OSN varuje, že do tří měsíců může hladomor v zemi postihnout 13 milionů lidí...

-- letecké manévry Čisté nebe na Ukrajině mají Spojeným státům pomoci v přípravě na válku s Ruskem a Čínou, protože ukrajinské letectvo je s tím ruským a čínským srovnatelné, míní jakýsi US generál... to Porošenko pro změnu rovnou mluví o ruských leteckých úderech proti Ukrajině... kdy? kde?

-- Damašek je připravený k ofenzívě proti Idlíbu, pokud džihádisté nebudou plnit rusko-tureckou dohodu... ale je prý na Rusku, aby rozhodlo, zda se dohoda plní nebo ne...čili, jestli se s Tureckem rozejde a postaví se plně za Damašek... a po Idlíbu prý bude "na programu" oblast východně od Eufratu, kterou aktuálně kontrolují USA prostřednictvím "svých" Kurdů... teprve po ovládnutí těchto oblastí nastane podle Sýrie "plné vítězství"...

-- syrský ministr zahraničí Mualím na tiskové konferenci: "Čekal jsem, že se mně zeptáte na toho Chašúgdžího, ale zdá se, že vás to nezajímá. A mně taky ne."...

-- Bill neudělal nic špatného, "protože Monica byla dospělá", shrnuje s odstupem času Hillary...

-- v Paříži tvrdí, že by v listopadu mohl přijet Putin...

-- Ekvádor po sedmi měsících Julianu Assangemu na ambasádě v Londýně obnovil internetové připojení... a vyzval ho, aby se začal pořádně starat o svého kocoura, jinak mu ho zabaví a odvezou do útulku...

-- ve zdemokratizovaném a kvetoucím Iráku se přes 100 tisíc lidí otrávilo "pitnou" vodou...

-- čínské vměšování do US voleb je prý mnohem horší než to ruské, myslí si Trump... nicméně vrcholná myšlenka jeho rozhovoru pro 60 Minutes zní: "Washington DC je brutální, kruté místo. Útoky, nadávky, pomluvy za zády, ale víte, svým způsobem se tu cítím skvěle."...

-- po opětovném otevření pohraničních přechodů s Izraelem anektovanými Golany a Jordánskem se chystá taky otevření přechodů na hranicích mezi Sýrií a Irákem...

-- Írán obejde americké ropné sankce tím, že bude svou ropu dodávat/prodávat do Ruska a teprve odtud poputuje konečným odběratelům... tvrdí Izrael

-- jihoafrický prezident Ramaphosa slíbil, že urychlí pozemkovou "reformu", která má mimo jiné vrátit půdu bělošských farmářů do rukou původního černošského obyvatelstva...

-- osmnáct z dvaceti největších evropských bank v uplynulých deseti letech platilo pokuty za praní špinavých peněz... tvrdí francouzská La Tribune...

-- Estonsko si spočítalo, že škody způsobené sovětskou "okupací" činí 92 miliard rublů...

-- obezita mezi "mileniály" ve věku 17 až 24 let je tak rozšířená, že většina z nich není s to vykonávat vojenskou službu, což prý ve výsledku ohrožuje národní bezpečnost USA...

Tož tak...

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6228-ranni-kavicka-terezy-spencerove-16-10.html

37 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co tohle je za blábol, dotyčný pán je zřejmě dobře zaplacený a ochotný ke všemu, protože slušný člověk byl leda argumentoval, kdyby nesouhlasil s prací Terezy. Tento výtrysk "inteligence" rádoby vtipný se hned tak nečte. Paní Spencerová je jednou z nejlepších novinářek a je škoda, že už nebude v LN, potom skoro není proč je otvírat.

   Smazat
  2. Kdyby se konala "Olympiáda blbců" pane Radosto, tak nepochybuji o tom, že byste byl minimálně pravidelným finalistou (možná i vítězem). Nic tak primitivního a hloupého jsem už dlouho neslyšel. Třeba ta úžasná dedukce o tom jak lidé, kteří nepodnikají neplatí daně ... ta opravdu stála za to.... Ti podporovatelé Mirka Kalouska musí snad povinné podstoupit nějakou lobotomii jinak si to neumím vysvětlit....

   Smazat
  3. Ano Radosto. Opravdu ji za psani, jak je u nas zvykem, hrozi "Bída, hlad, exekuce, vyhození z jejího skromného příbytku, život na ulici, smrt v křoví u trati, zpopelnění na obecní útraty atd. apod." A nebo, ji take zlomi a za meltu a kus zvance bude z ubytovny zpivat jako Vy. A propo, uz Vam dneska dali nazrat ?

   Smazat
  4. Radosta, to co z tebe vystříklo je opravdu hutný ejakulát.To muselo vyjít ze skutečné ČURÁČÍ hlavy

   Smazat
  5. Pane Radosto, jste ubohý. Když už, mohl byste pochopit, že každý má svou pravdu..

   Smazat
 2. 12,40
  Omyl,Radosta je takovej BLB,že by byl pravidelně Druhej!.-)

  OdpovědětSmazat
 3. Všechno se dá obejít i dementní sankce no jo pobaltský fašisti by chtěli prachy ale dostanou kulový.

  OdpovědětSmazat
 4. Anonym 12:04
  Výhřez fašistické zášti a nenávisti, výtrysk fašistické radosti kryté maskou demokracie nad dočasným vítězstvím síly kapitálu nad pravdou. Držím paní Spencerové palce.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:57 vzhledem k tomu, že to byl první příspěvek k článku (pár minut po zveřejnění článku), tak se ukazuje, že se v tomto případě jedná o zde nasazeného agenta provokatéra, kálejte na něj, je tu ve službách pravdy a lásky, která reprezentuje jenom lež a nenávist :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Prosím vás, to opravdu technicky nemůžete tzv. Radostu zablokovat ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskuse o čemkoliv je základem demošky!
   Dokonce i diskuse o smyslu existence tupých radostů je ve své podstatě užitečná, zejména když vychází z jejich kydů a propagžvástů. V diskusi se totiž obrušují naivní představy do podoby ryzích abstrakcí predikujících budoucnost (naivní, hloupé nebo zvrácené představy samy sebe dehonestují), chce to pouze trpělivost, vtip, logiku a ždibec lidského svědomí k tomu všemu. Přeji všem diskutujícím co nejvíce podnětů od trolů a radostů, aby bylo na čem ukazovat zvrácenost jejich výroků.
   Ďurko Trulko alias Somár Sprostý

   P.S: ti co na radosty reagují vulgárně či ignorandsky, plní jejich agendu (narušování diskuse o informacích z článků). Tvrdím to s vědomím, že když se do hovna šťourá, tak o to více smrdí, ale to je pouze vedlejší efekt, důležité je poznání pravdy a ještě důležitější poznání lži!!

   Smazat
  2. Anonymní 16. října 2018 19:36 Rádoby oduševnělý Radosta II....Zdraví Mgr. Milan Honusek, CSc.

   Ps. Pouze technická u té kávičky je ta/ten Terez/a Spencer/ová, či jakého je pohlaví? Z něho na ní nebo z ní na něho? Jen pro pořádek!

   Smazat
 7. Stručné zprávy paní Spencerové upozorňují na podstatné události. Jen tak dál! Nádhera ve srovnání s jinými užvaněnými články … Zdraví Mgr. Milan Honusek, CSc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě zapomněla, že do ČR přiletí ministr obrany USA. Copak asi od nás bude chtít, kromě 2% HDP na nákup amerických zbraní a zpevnění mostů pro americké tanky? Asi něco souvisejícího s budovanou vojenskou základnou na Slovensku.

   Smazat
  2. 0:50 zdá se, že do ČR přijede končící ministr války USA. Jestli se nepletu, už tady nějaký tak opotřebený politik z USA taky byl. Odvezl si, tuším občana jiného státu, do USA k potrestání. Vždyť ČR je bezpečný, demokratický a suverénní stát.

   Smazat
  3. Zdraví Mgr. Milan Honusek, CSc. 16. října 2018 14:38 "Bojuji s rasismem a xenofobií (samozřejmě i s fašismem)". Jen tak dál! A kde na samotě bydlíte bojovníku, nestyďte se?

   Anonymní 9. října 2018 9:45

   Vážený pane Jírovec. Znám Vás už delší dobu a velmi si Vás vážím. Jen se připomenu dvěma tématy. Jednak se jednalo o válku v zálivu - užívání ochuzeného uranu. Tam jste mi dal odkazy na faktické nebezpečí ochuzeného uranu. Použil jsem tyto materiály jak do Halo Novin, tak i do kampaně uvnitř ústavu.
   Dále jste mi dodal materiály k převzetí Aera Vodochody firmou Boeing. Uvedl jste též příklad toho, jak firmo Boing likvidovala firmu, o kterou se měla starat. Nakonec to dopadlo s Aerem podle Vašich předpokladů. Též jsem celou záležitost publikoval a vysloužil si okamžitou reakci fy Boeing. Okamžitě mne kontaktovali telefonem spíše s otázkou, co za to chci. Samozřejmě jsem je poslal do háje.
   Po tomto historickém úvodu přecházím k reakci na Váš článek. Nemůžete jen kritizovat článek vytržený ze souvislostí. Navštivte, prosím, fb stránky JD i mé. Celá ta situace se objeví ve větším kontextu řady názorů. Bojuji s rasismem a xenofobií (samozřejmě i s fašismem). Zde jsem získal dlouhodobější podporu od JD.
   Máte samozřejmě právo na názor. Velmi si Vás vážím.
   Zdraví Milan Honusek, tituly neuvádím.

   Anonymní 9. října 2018 11:37

   Pane Milane Honusku, velice mne zaujal Váš závěr: "Bojuji s rasismem a xenofobií (samozřejmě i s fašismem). Zde jsem získal dlouhodobější podporu od JD."! Můžete mi prosím rozvést, odkud (!) a jak (!) bojujete proti rasismu a xenofobii!

   Máte zajisté na mysli rasismus naruby a nás tzn. každodenní boj s nepřispůsobivým etnikem, který deptá a ničí bytí na severu Čech!

   Vy jim pomáháte tak, aby v tom mohli v klidu pokračovat bezstarostně dál, to musíte být bezvadný člověk, tímto problémem osobně neposkvrněný!

   Kolik máte nepřispůsobivých, početných rodin okolo svého, zřejmě bezpečného bydliště??? Typuji žádného, tak Vás pěkně prosím, obraťte svůj boj tímto směrem, to znamená, co s tím do budoucna vybojujete, bojovníku naruby, navíc z Boeingu!?


   Zdraví Ramón ze severních Čech, tituly neuvádím, jelikož žádný nevlastním (stačí selský rozum a neblahé zkušennosti s takovými bojovníky z Boeingů).

   Smazat
 8. Radosta = fašistický ordner, poskok korporací a bank a realizátor nástupu jejich fašistické diktatury. Tak jsme cinkali klíčema až dnes znovu stojíme před branami Mnichova...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekomentujte to,cemu nerozunite.A jeste tak dlouze.Myslite,ze to nekoho bavi vase komentare preskakovat?Silne pochybuji o tom,ze je jeste nekdo cte

   Smazat
  2. Bankovní korporace, její poskoci, EU ordneři, Němec Ludwig, fašističtí sluníčkáři …

   POZOR! To hrozné video mohou shlédnout pouze 100% zdraví soudruzi a soukmenovci!! Slabším soudruhům a soukmenovcům hrozí nevratná újma na zdraví, tělesném i duševním!!
   Poděkujme našemu neznámému soudruhovi a soukmenovci za tyto EXKLUSIVNÍ záběry z demonstrace BRUTÁLNÍ moci bankovních korporací, tentokrát nikoli v Kyjevě, nýbrž ve Španělsku: Organizovaní poskoci vystupují ze dveří bankovní korporace – a zběsile hrají ponurou válečnou „hymnu“ EU!!!

   A okolostojící fašističtí sluníčkáři a ordneři jim ještě tleskají …
   Prostě – Evropa je nereformovatelná; to vidí každý opravdový komunista a putinista (i zemanista a babišista).

   Ještě prostěji: Když se nereformovatelná, nepoučitelná Evropa brzy nevzpamatuje, sama se nezbaví EU, NATO, kapitalismu, demokracie a ostatních evropských hodnot, tak ji budeme muset osvobodit my Západoasiti, my Češi a Rusové.

   „S námi Nesmrtelný Lenin, kdo proti nám?!“

   P. Radosta

   Smazat
 9. S nenávistným blbcem nemá cenu ztrácet čas

  OdpovědětSmazat
 10. Ten fašistický blb Radosta má pravdu. Až na ty ubohé poťouchlé posměšky. A dobře to ví a to ho deptá až k zoufalství.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane radosta (starosta)!
  Ty vaše vcelku vtipné (trapné) příspěvky mají jednu vadu krásy. Neplní svůj účel, protože normální čtenáři NR na ně serou a ani se neobtěžují vám to sdělovat. Pokud máte alespoň nějaké zbytky svědomí tak prosím pěkně vracejte šorošovi ty zbytečně vyhozené výpalné, aby emerika neutrpěla ještě větší dluhovou újmu, kvůli vaší nenažranosti. Zkuste si prosím vydělávat poctivě a transparentně jako všichni ostatní gojové.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně je to trapný 3,14čus, zamindrákovaný loser.

   Smazat
 15. nebudu číst NR, pokud nebudete mazat tyto příspěvky o ničem , ale asi o to jde těmto pilným čtenářům, neustále rušit dialog k tématu...fakt ne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:33 a čím by sis' synku, přál vysypat cestičku k osobní blaženosti? Kdo všechno je povinen se o to vynasnažit, aby dosáhl tvé laskavé přítomnosti? Táhni do ..., chce se říct'

   Smazat
 16. Zajímavé je, že se najednou strhla kolem Spencerové taková mela, sám jsem jí četl občas v Literárkách, na PL, ale na fb jsem nezabloudil, před asi 14 dny někde byl odkaz, tak od té doby jsem pilný čtenář. A pozoruju, že se čtenářů kumuluje víc a víc. Čtení je to zajímavé, hutné a tak akorát, a hlavně inteligentně vybrané. Děkujeme.

  OdpovědětSmazat
 17. Tenhle radosta je neobyčejně pilný. Ale je mi ho líto. Vynaloží tolik energie a je mu to k hovnu. Asi jako Kalda tullamor ve sněmovně.

  OdpovědětSmazat
 18. Jsem moc ráda že jsem vás objevila a mohu si tady číst Ranní kávičky.(Na FB nechodím)...Díky!!!

  OdpovědětSmazat
 19. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. října 12:04.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Proletáři všech zemí, pomožme s.s. Spencerové!

  Naše drahá soudružka a soukmenovkyně Tereza Spencerová je – přes své odporné anglosaské jméno - roduvěrnou Slovankou a NEÚSTUPNOU bojovnicí za vítězství Vědy Věd (marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu) nad všemi evropskými hodnotami.
  V neposlední řadě je KRÁSNÁ, krásná NAPROSTO STEJNĚ, jako je moudrá a vzdělaná.

  Avšak takových soudružek a soukmenovkyň je v našem slovanském světě celá řada; proč bychom tedy měli pomáhat právě s.s. Spencerové?
  Protože se na ni soustředila, zrovna teď, zavilá zloba našich dědičných nepřátel – Euroameričanů a jejich domácích přisluhovačů.
  Ano, s.s. Spencerová byla prakticky vyhozena na dlažbu z Literárních novin, osvědčené platformě naší slovanské mírově-socialistické agitace a propagace.
  Nyní jí hrozí typický osud českého proletáře: Bída, hlad, exekuce, vyhození z jejího skromného příbytku, život na ulici, smrt v křoví u trati, zpopelnění na obecní útraty atd. apod.

  Jistě: Může ji pomoci jeden z našich národních Vůdců, může ji od smrti zimou a hladem zachránit přímo Vůdce všeho Slovanstva, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Ale nezapomínejme, že naši Vůdcové se musejí starat o nás všechny Čechy a Rusy, v případě Velikého Putina, BJJP, dokonce o celý svět. Takže by se mohlo stát, že by jejich pomoc mohla přijít pozdě.
  Proto se spojme, dejme korunku ke korunce, rublík k rublíku, a složme se s.s. Spencerové na její živobytí.

  POZOR!
  Dary na konto s.s. Spencerové si NEBUDETE moci odepsat z daňového základu.
  Zaprvé proto, že nejste prašiví podnikatelé ani parazitičtí OSVČ, tudíž neplatíte daně.
  Zadruhé proto, že vaše dobročinnost vůči našim soudruhům a soukmenovcům v nouzi bude odměněna až po našem odchodu z EU a NATO.
  Ale pak – pak ta odměna bude stát za to, to mi tedy vážně věřte, drazí soudruzi a soukmenovci, úplně beze vší legrace!
  Pohov.


  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 21. Jenom drobnost

  Naše drahá soudružka a soukmenovkyně Spencerová nějak zapomněla napsat – omluvme ji, má plné ruce práce se sháněním živobytí – že drzí Ekvádorci s.s. Lasagneho nevyzvali jen k lepší péči o kočku: Ještě prý má lépe uklízet koupelnu, po sobě.

  Já, být na jeho místě, bych ty drzouny ekvádorské, za jejichž peníze žiju, poslal do Brusele.
  Cožpak nestačí, že se náš hrdinný soudruh a soukmenovec Lasáně, neohrožený bojovník proti kapitalismu a demokracii, v zájmu ekologické rovnováhy planety Země už celé roky nesprchuje?!
  Fuj Teufel, řeknu vám, fakticky.

  „Čistému vše čisté, ježek sobě kadeřav!“


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. Máš li bol, vem RADOSTOL ! Čtení soudruhových návodů působí
  silně laxativně. Proto, máš li bol, přečti a vysereš se i z podoby.

  OdpovědětSmazat
 23. Jsem se zasmál! Prej: "Nyní jí hrozí typický osud českého proletáře: Bída, hlad, exekuce, vyhození z jejího skromného příbytku, život na ulici, smrt v křoví u trati, zpopelnění na obecní útraty atd. apod."
  To ty dva rudý zmrdy - lžidavida s lžidvořákem, spopelním klidně i na vlastní útraty:-)))))))))

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.