Reklama

středa 17. října 2018

Rozřezaný novinář a západní ticho po pěšině

Jamal Khashoggi
Václav Umlauf 
17.10.2018  E-republika
Noviny na Západě umně manipulují vraždu svého zaměstnance. Tuto vraždu naopak do detailů odkrývá ruské médium, které Washington Post systematicky obžalovává z manipulace. To je svět, ve kterém žijeme.
V roce 2014 jsem psal dva články o bídě západního žurnalismu, který na Ukrajině a na Blízkém východě mlčí k vraždám novinářů.

A klikněte si v heslech na jména zavražděných novinářek Serena Shim a Yara Abbas. Teď běží případ saúdsko-arabského novináře jménem Jamal Khashoggi. Ten si šel vyřídit nějaké osobní věci na saúdský konzulát v Ankaře. Podle zpráv z různých zdrojů shrnutých v Russia News zde byl tento novinář mučen speciálním týmem, který pro tento účel přiletěl přímo z Rijádu. Vedl ho neúspěšný šéf tajné policie odpovědný za debakl Saúdů v Jemenu. Tělo novináře bylo rozřezáno na kusy a odvezeno z ambasády. Takovou věc nelze udělat bez příkazu nejvyšších míst, to je jasné.

A nyní se podívejte na reakci korporátního listu Washington Post, pro který Jamal Khashoggi pracoval jako novinář v zahraničně-politické rubrice. Tady je z WP článek rekapitulující fakta případu vzhledem k příslušnému řezníkovi. O rozřezání těla a forenzních nálezech turecké policie se tam nic nedozvíte. Přílet vládních katů tam sice popsaný, ale vypadají spíše na saúdské turisty. Politické pozadí této vraždy není žádné. A přitom pro WP tento novinář pravidelně psal, a vcelku velmi mírně. Prozápadně vysvětloval, že válka v Jemenu a v Sýrii je dobrá věc na pomoci demokracii a pro svržení nepřijatelných režimů. Ale pokud se vraždění dostalo už příliš daleko (rozuměj: máme to s teroristy prohrané), tak bychom měli respektovat vůli místního lidu. Ale hlavním důvodem jeho vraždy byl fakt, že patřil k politické opozici současného vládce Muhammada bin Salmana.

Korporátní plátek vlastněný Bezosem obětoval vlastního novináře zájmům koncernu. Nikdo přece proti sobě nepoštve hlavní zadavatele reklamy na světě. Jednou jsme seděli s kamarády u piva a zkoušeli jsme odhadnout, kolik stojí Saúdy koupení všech velkých novin. Tuto korupci provádějí proto, aby globálně přikryli politické a teroristické svinstvo, které dělají doma a na Blízkém Východě. U nás je to stojí pakatel, ale západní noviny musí být o dost dražší. Tam to asi třicet stříbrných nespraví a jde o miliardy dolarů zabalené do vývozu zbraní. A to je cena za rozřezaného novináře. A nyní k ruským RT News a k dalším novinám jako Intercept. Ty buď podávají podrobnosti o vraždě (RT) nebo odhalují zázemí amerického mlčení (Intercept zde). V posledně uvedeném Greenwaldově článku také najdete vysvětlení, jak a proč rafinovaně mlčí k vraždě vlastního novináře Washington Post uplacený Saúdy.

Tak to shrňme. Prostituce novinářů jim zcela jistě škodí na zdraví. Šílené režimy je rozřežou na velvyslanectví na kusy a pak přivezou do rodné země diktátora, aby ho potěšili tímto zajímavým dárkem. Protože se presstituti prodali korporacím, tak jsou zbytné zboží, stejně jako všichni ostatní korporátní žoldnéři. A když je třeba, tak jsou tito zbytní žoldnéři obětováni pro vyšší zájmy příslušného majitele novin. Tak vznikl zajímavý paradox. Noviny na Západě umně manipulují vraždu svého zaměstnance. Tuto vraždu naopak do detailů odkrývá ruské médium, které Washington Post systematicky obžalovává z manipulace. To je svět, ve kterém žijeme.

55 komentářů :

 1. Za slibeny kontrakt 110 mld $ od SA ,USA , ani zapad neudelaji nic ,
  mozna nejakou kosmetiku ...

  OdpovědětSmazat
 2. Onen novinář,má pestrou minulost,takže mohl pracovat pro CIA delší dobu.Podle reakce S.Arabie,mohl CIA prozradit,co se dělo kolem atentátu na obchodní centrum N.Y.Není to dlouho,co byla S.Arábie označena za viníka atentátu.Každopádně tento novinář není obyčejný novinář,ale někde udělal chybu,že si přivodil smrt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ohledně 11.9.2001 Obama r.2016 cosi naznačoval.

   Možná je Chášakždí skutečně po smrti, ovšem popisovaná procedura je jako ze špatného hororu. Saúdi zatím tvrdí, že se nic nestalo. Moc jim nevěřím, ale počkejme, jak se to vyvrbí. Přišlo s tím CNN a Al Džazíra. Jak věděli s takovou přesností, co se tam stalo? Má Erdogan v že budově všude kamery? Chytré hodinky se už vyloučily. Ačkoliv pred vyšetřovatel, dorazila úklidová četa....

   Smazat
  2. Ad 7:20 - stejný názor, otázka komu vadil víc, jestli USA nebo Saudům. Těžko se vyznat, co píše tisk je zavádějící.

   Smazat
  3. A hele dalsi Skripal ale velmi tajnej ,co se musi zatlouct !..

   Smazat
  4. 1:57, to není Skripal. Případ se stal už dřív a vyšlo se s tím až teď. Turci. Skripal byl odvezen do nemocnice a dva dny na to, kdy se zjistilo, že se jedná o bývalého agenta GRU, nastal vřískot o ruských vrazích a netvorovi Putinovi. Napřed noviny, pak Májová.

   Smazat
  5. Zlodusi uz zase vtipkujou. Prej kdyz mate nepritele a chcete se ho zbavit , proc mu nezakoupit vylet do SA. Zajde si na SA konzulat...Pro viza ...A.
   Kazdej chvilku taha PILKU !!!

   Smazat
  6. Turci jsou pekny Holokostari , uz vymasakrovali bulhary , po nich zase armeny a ted jsou usazeny
   v poctu 5 milionu v Nemecku...Nekdo by se i tesil..
   Vyvolenci se na ne zlobi ,tvrdi ze jim chteji ukrast jejich holokost. Opravdu je velka konkurence a zda se ,ze Saudi Arabia se zapojila . Navic jako spojenci az do dna prohlubujici pratelstvi s USA , /taky mnozstvi holokostu v minulosti i pritomnosti/, , musi take ukazat usakum a Germanum,/kteri radostne kazdy tyden vitaji fanaticke islamisty v miionech asi s nadeji jejich vlady ,ze, na ne taky dojde rada/,ze se jim vyrovnaji v masakrech..
   Aby "spoluprace".... kvetla. Co se stane kdyz Trump poleti do SA. Se nevi ale je nadeje..
   .Ta umira posledni...

   Smazat
 3. Copak rozřezany novinar Saudy,to nic neni proti Skripalum.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tu propastný rozdíl. V případě Khashoggiho je vražda zadokumentována prakticky v přímém přenosu. V případě Skripala se jaksi důkazy stále nenašly a operuje se s highly likely informacemi hystrické Therese. "Zachráněné" Skripalovy nepustí na veřejnost, dokud se nenaučí žádoucí text, který mají odříkat v médiích. Skripal si to velmi podělal, protože prohlásil před anglickým autorem knihy o jeho kauze, že nevěří tomu, že ho otrávili Rusové (viz článek v Guardian). Z anglické klece ho proto vypustí, až tato svá slova odvolá a veřejně prohlásí, že ho dal otrávit Kreml, nejlépe na přímý rozkaz Putina. Jenže on to zase nemůže udělat, protože se chce vrátit domů, tj. do Ruska. Obávám se, že pokud nevystoupí s naučeným textem do několika měsíců (vystoupení VB z EU), tak bude ukončen také jako Khashoggi, humánněji třeba na následky otravy, protože Angličané už ho nebudou potřebovat.

   Smazat
  2. Kauza Skripalovi je pouze virtuální ! V reálu se nic takového nekonalo. Žádná otrava ani Skripalů, ani nikoho jiného nebyla. Vše je to jen výmysl, virtuální realita od samého počátku. Celé je to jen součást informační války jako jedné z forem komplexní hybridní války proti Rusku.

   Smazat
  3. 12:05 Tam prostě bylo blbý jen to že tam, Putler poslal zas ty svý zatracený dovolenkáře, co se v zahraničí neuměj chovat slušně, jinak mohle všecko bejt úplně v pohodě ....

   Smazat
  4. Trolové, jste k smíchu. Prostě ho ti vaši kámoši rozporcovali a vy pitomečkové budete muset dělat že se nic nestalo. Ale pro vás, vy tajtrdlíci to nejni nic nového, co? Za dolar jste schopni všeho.

   Smazat
  5. 11:56, jak se k tomu ti Turci dostali? Mrtvé tělo se navíc jen tak neschová, a ty potrhlé teorie s kyselinou sírovou jsou jak vystřižené z 19.století. To by muselo být i Saúdům jasné. Moc bych nepospíchal se soudy.

   Ani Skripal není úplně jasný, ačkoliv můžeme souhlasit s tím, že ani jedna z ruských tajných služeb nedělá tak primitivní kraviny. Jenže v poslední době možná NĚKDO v Rusku v tom namočený je, nějak k tomu vedou indície. Někdo spolupracující s MI6 za konkrétním cílem, Majdan + odstranění Putina. Takže bych v tomto případě věřil tomu, že momentálně probíhají vyšetřovačky v jejich tajných složkách - pokud je takhle verze správná. Britové jsou o trochu lepší než Ukrajinci s Babčenkem.

   Smazat
  6. At si kazdej rika co chce ja nemam zadny predsudky. Sem novej metro clovek spravne a korektne premyslejici o ovsem.
   Dejte pozor na moje slova. Radim vam dobre. Pravda vyjde najevo ,drive ci pozdeji ja to vim,ma kratky nohy, a spravedlnosti neutece , na beton ,uz ted je mi to jasny , ze za to vsecko na tom Konzulate muze Putin. A Rusko.
   Chtel /a to chce porad/,zpusobit vazny rozkol v uslechtilem pratelstvi mezi narody, jak neco takoveho spatri je zle..Udela vse aby byly rozpory, nesoulad a Khon-Flikty.
   Na konzulate byli urcite zamestnani agenti ruske spionaze, tri jako v pripade Skripalu jsou vseho schopny . Ti nejhorsi.
   System PERTE SE A ZERTE SE a take zerte Novicok zavedl NA SVET.

   Smazat
 4. Přesně tak to se korporátním fašistům nehodí do plánu.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš li bol, vem Radostol ! Jedinečné laxativum. Stačí přečíst a vyserete se i z podoby.
   Podrobně na www.radostol.ru   Smazat
  2. Bože,jak ubohé!

   Smazat
 6. Dr. Sorge, sovětský rezident v Japonsku, používal jako krytí akreditaci NĚMECKÉHO NOVINÁŘE.

  Nebyl ten Khashoggi novinář jako mnozí jiní agenti? Jestli ho kupříkladu Amík přestal potřebovat, mohl ho prásknout Saudům a ušetřit za odstupné nebo za vlastní trestnou výpravu... Nebo panáček tak dlouho chodil s jedním džbánem pro vodu i pro víno, až se ucho utrhlo a džbáneček se o kontrašpionáž SA (=Saudi Arab) rozbil a byl po střípkách z konzulátu odklizen...

  Jistě NEJENOM SA, ale předpokládám, že i tajným službám JINÝCH států se ulevilo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To asi jo, ale pravděpodobně to nebylo tak jednoduché. Je to jak se Škřípalem, kde rozumný smysl navenek postrádá nejenom britská verze, ale teď už občas i reakce ruské strany.

   Určitě si tohohle chudáka mohli jednoduše zlikvidovat sami v Americe a pes by po něm neštěknul a kdyby bylo třeba, mohli to hodit i na SA nebo osobně někoho dle dohody se saúdskou stranou. Určitě ho mohli daleko jednodušeji zlikvidovat Arabáci v Turecku, akorát by k tomu potřebovali Erdogana a ten by si to dvakrát rozmyslel a něco by za to chtěl. Nebo jako i bez toho Erdogana , nakonec skandál by nebyl horší a pokud by se vrah nenechal chytit, dokazujte, kdo vypálil kulku a kdo ho doopravdy poslal atd atd atd, na rozdíl od situace, kdy vám subjekt pod kamerami napochoduje na váš konzulát a ven už ne.

   Takže mohlo by to být nějaké vnitřní vyřizování účtů a past na Salmána nebo na Trumpa nebo na oba.

   Aspoň zvonka to tak vyzerá.

   Smazat
 7. ...a tak svěrák, národní šaškárna a spol. prý za dobré špinavé prachy půjdou slavit (?) 17. listopad do ulic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že jako já očekáváte, že ta "umělecká" spodina se vykašle na skutečně NĚMCI zavražděné české studenty, za jejich věznění v NĚMECKÝCH koncentračních táborech a na NĚMCI zavřené české vysoké školy...

   a že budou slavit premieru Frašky "OBUŠKU UKAŽ SE KAMERÁM" na Národní třídě Na Perštýně... Prý je to staronové, znovu módní, protektorátní pojmenování té pražské lokality. Není národní, a pamatuje "Ferdinandku".

   Smazat
  2. 11:47 přejmenování stanice Národní je přece logické, Čechy abyste tam hledal lupou, nový název "Na Perštýně" bude stejně jenom dočasný, cílový název stanice metra bude "Mezinárodní"

   Smazat
  3. 12.05 Cílový název bude "Islámská" až i poslední káfir příjme Islám, nebo odloží uřízlou ďaurskou hlavu na hromadu aby nekazil Imámovi statistiku 100% sunitské džamahírie černých a vyvolených...

   Smazat
  4. Kvoty jsou dnes na americkych vysokych skolach a stale mensi pocet usaku je pripusteno ke studiu... To se rovna nebo podoba zavirani universit v cechach pro cechy,hitlerovskymi nacisty...Take Affirmative Action slouzi k tomu aby usak dostal praci , ktera na nej zbyde , vetsinou prace podradne ,az kdyz ji mensiny odmitnou !!

   Smazat
 8. Saudové postupují přesně podle římského, později britského a poté i amerického hesla "divide et impera", tj. rozděl a panuj. V daném případě je to podle hesla "rozřež na části a panuj", v daném případě mediální sféře. Západní ticho po pěšině je proto zcela logické. Loutky musejí poslouchat svého páníčka. Přece nikdo nečekáte, že se vzmohou na nějakou samostatnou akci :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrada panovníka se ve Francii i v Anglii trestala rozčtvrcením...

   Angličané nejprve humánně vytáhli odsouzence na šibenici a nechali ho se pohoupat, ale než mohl zemřít ho pacholci odřízli, kat ho veřejně vykastroval, rozřízl mu břicho a vytahal vnitřnosti, nato udsekali ruce a nohy - nakonec hlavu... tu narazili na kůl, a jednotlivé části nechali vyhnít u jednotlivých londýnských bran. Občas trest začínal vyříznutím zrádného jazyka...

   Jestlipak se oni ti muslimové, se svojí mladou vírou, neopičí po "milosrdných" křesťanech a nepřebírají jenom židovskokřesťanské způsoby... Pravda, za živa upalovali již Féničané, Galové, Germáni...

   Smazat
  2. Saudové to mají móc a moc dobré, celý svět od nich bere ropu, mají v kapse i Trumpa, který s nimi udělal krásnej "deal" hnedle na své první cestě po svém zvolení. Dokud mu budou Saudové cálovat výpalné a podporovat petrodolar, tak jim vůbec nic nehrozí. Když Saudové pomohli letadly při demolici Twins v New Yorku, tak je Bush také ze hry vynechal a poslal své vojáky decimovat Afghanistán. To je přece logické, že ?

   Smazat
  3. 12:05 být na Trupově místě, tak bych za spolupráce s Izraelem obsadil ropná pole v Saudské Arábii, to by monarchie dlouho nepřežila, protože milióny zahraničních otroků by ji mžikem zdemokratizovaly

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš li bol, vezmi Radostol ! Nemůžete li se vyblít, nebo vysrat, přečtěte "návod". (viz výše)
   Uleví se vám a budete do dalšího návodu celí Radostní.

   Smazat
 10. V tomto blbákově je tak málo "novinářů", zhruba sto na deset
  oblbovčanů, že by se měli čtvrtit povinně.

  OdpovědětSmazat
 11. Saudská Arábie je největší přítel USA a spolupráci si nedávno u Trumpa předplatila asi 100 miliardami dolarů za nepoužitelný vojenský šrot. Takže SA obdržela generální pardon Říše dobra na jakékoliv zvěrstvo. Česky se tomu říká tak nějak jako "ruka ruku myje", ale hodí se tu také "jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet" :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Soudruzi Hurvinci !
  Jak vidite tak , tak Radosta - prestoze je take soudruh, se stal vasim kralem , ktery vas prevysuje intelektualne po vsech strankach.
  Radosta je uz znam i v Canade a v Americe , mezi ceskou emigraci a bude se podle neho jmenovat novy lek - laxative Radosta, coz je projimadlo !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Raději emetikum než laxativum, smím-li prosit!

   Vážně, zrádný emigrante, našeho slovanského světa ZCELA neznalý.
   A to dle vzoru našich starších ruských bratří: Russian: (n.) A person with a Caucasian body and a Mongolian soul. A Tartar Emetic.

   Což napsal další drzý pisálek, jenž beze stopy zmizel.

   Mupy mup!

   P. Radosta

   Smazat
  2. Radosta je romská krev kypící v těle bíreše s otrockou duší. Dvě protikladné emoce se bijí mezi sebou a vznikl paskvil - Radosta.

   Smazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 17. října 10:19.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 14. Saudští babralové, ruští odborníci

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Jak správně řekl náš národní Vůdce Miloš Velikému Putinu, BJJP, Vůdci všeho Slovanstva, novinářů je příliš mnoho => měli by se zlikvidovat.

  Přitom náš národní Vůdce Miloš věděl VELICE PŘESNĚ, proč tuto leninskou pravdu říká právě Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno: Ve Velikém Rusku lze novináře likvidovat ZCELA SNADNO: Od dočasného rozpadu Sovětského svazu jich bylo zlikvidováno cca 200 (slovy dvě stě).

  A co dělá ten „slavný“ Západ, po každé likvidaci přebytečného novináře ve Velikém Rusku?
  No přece ječí jak podřezávané podsvinče, resp. novinář připojený (za bradavky a penis) na 220 V.

  Prostě: Saudové se svým JEDINÝM (asi zlikvidovaným) novinářem jsou HOTOVÍ BABRALOVÉ, proti našim starším ruským bratřím, proti VELEZKUŠENÝM odborníkům-molodcům z KGB/FSB.


  Я дpугой такой стpаны не знаю, где так вольно дышит человек!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta, tentokrát velká pravda za 1*

   Smazat
  2. Máš li bol, vem Radostol ! Silné laxativům pro dokonalé vysrání, skoro až z podoby. Nutno ale přečíst návod, který se sice pořád mění ale srací
   účinky neztrácí.
   Jsem po včerším užití Radostolu docela vysraný a tak
   poslední návod nemusím číst.

   Smazat
  3. 16:23, ty to čteš?

   Smazat
 15. Blbečkovi Radostovi (nové krycí jméno pro agenta Pepka Vyskoče), který to tu zapleveluje svými tapetami: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/urezani-prstu-a-hlasy-saudu-turecka-media-zverejnila-prepisy-z-audionahravek-chasakdziho-vrazdy-58514?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tento agent tu maká od rána do večera, zřejmým cílem je otapetování diskuze na NR do té míry, že ostatní sem vůbec nebudou chodit

   Smazat
  2. 16:17 Jaký "ostatní"? Snad ne ten ansámbl místních užgryndaných čechomužiků - pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka?:)))

   Smazat
 16. Škoda, asi se spletli, měl tam přijít Putin, no tak snad příště to vyjde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kdo jinému jámu kopá, sám do ni padá, degeneráte

   Smazat
 17. Nevíte náhodou, kolik saudských diplomatů zítra vypoví Babičok? Počítám, že určitě také tři jako v případě Skripal. Čeká už jenom na příkaz zhora, akorát není jasné, jestli mu bude stačit Tusk s Junckerem. Babičok asi počká na přání Trumpa. Ale možná počká až na zásah boží prozřetelnosti. Jen jestli má křesťanský bůh v evropském chalifátu nějakou pravomoc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kancelář premiéra právě vydala zprávu, že Česko s okamžitou platností přerušuje nákup pouštního písku ze SA a že tato země bude vyloučena z účasti na velbloudích závodech v Česku :-)

   Smazat
 18. Když princátku, které provedlo palácový převrat a převzalo moc od svého nemohoucího strýce, chyběly prašule na vládnutí, tak si vybralo pár nejbohatších příbuzných (královská rodina má kolem tisíce příslušníků), nechal je dopravit do jednoho rijádského hotelu, tam je za palce u nohou pověsili ke stropu. Stačila jedna noc a státní kasa byla do rána zaplněna miliardami dolarů úspor a království bylo zachráněno před kolapsem. Celý svět to věděl, šuškal si o tom, ale dělal jako by nic. Tak proč by se měl dneska někdo vzrušovat kvůli jednomu novináři?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co jako? Prostě jiná kultura. :) (Ačkoliv si umím představit, že něco podobného by šiklo i tady :)

   Mně to nevadí, jen jsem lehce nervózní, když mi chce někdo nakvartýrovat podobné smrady do baráku.

   Smazat
 19. Po páde dvojičiek v New Yorku došlo k dohode medi USA a Saudskou Arábiou - teroristi nebudú útočiť na území Spojených Štátov (niektoré prípady - akom na Bostonskom maratóne - boli amatérski solitéri). Aj preto tak dlho chytali Bina Ládina, hoci pomaly aj moja stará mama vedela, kde je... Ide o veľké peniaze, ani údajná vražda nejakého novinára na tom nemôže nič zmeniť...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chycení Bin Ládina byla přece falešná show. Vy jste jim to věřil? Naivko!

   Smazat
  2. falešná show, na kterou kupodivu doplatila jednotka námořní pěchoty, která zlikvidovala údajného Bin Ládina - zemřeli do jednoho při havárii vrtulníku

   Smazat
 20. Teprve dnes priznáná rvačka na ambasádě .
  Bude S.A . pod sankcemi eu a usa ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.