Reklama

sobota 27. října 2018

Rusko potvrdilo v OSN přípravu na válku

28. 10. 2018    lenta
Zástupce vedoucího oddělení pro nešíření zbraní a jejich kontrolu MZV Ruska Andrej Bělousov uvedl, že Rusko se připravuje na obrannou válku se Spojenými státy. Řekl to na zasedání Valného shromáždění OSN, uvádí agentura TASS.


"Nedávno zde na zasedání Spojené státy prohlásily, že Rusko se připravuje na válku. Ano, Rusko se připravuje na válku, to potvrzuji", řekl poté, co OSN hlasovalo proti projednání rezoluce Moskvy na podporu Smlouvy o odstranění raket středního a krátkého doletu (INF). Zdůraznil, že Moskva bude bránit územní celistvost, zásady a obyvatelstvo země.

Bělousov dodal, že mezi Ruskem a USA je obrovský rozdíl. "A z lingvistického hlediska tento rozdíl spočívá jenom v jednom slově, ať v ruštině, či v angličtině: Ruská federace se připravuje na válku, ale Spojené státy válku připravují", řekl. Podle jeho vyjádření mohou být záměry USA posuzovány na základě rozhodnutí o odstoupení od smlouvy, zvyšování jaderného potenciálu a přijetí nové jaderné doktríny.

Dříve se Bělousov přiznal, že nerozumí postoji členů výboru Valného shromáždění.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

115 komentářů :

 1. Rusko nemá jinou možnost, protože západ, který si říká demokratický vyvolal dvě nejstrašnější války na světě ve kterých pozabíjel na sto milionů lidí a připravuje další, ještě strašnější válku s plnou hubou demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg
   budeš dout pořádně do zad, nikdo a nic je nezastaví!!!

   Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 2. To je velice špatné americký bankrotáři budou vymazáni ze světa. Bohužel to odskáčeme taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepanikař, tak vážný to zase nebude! Na ten současněj russáckej šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu dáte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris ... a bůhvíjak to dopadne! Doufejme že snad dobře - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  2. 15,18
   Idiote.

   Smazat
  3. 19:09, ten imbecil to někde přečetl a teď to tady tapetuje v každé diskusi na více místech. Něco jako Radosta. Možná to je on a změnil modus operandi.

   Smazat
 3. Vždycky mě rozesmívá ta schizofrenie protizápadních kokůtků na NR. Úchylná redakce kokůtky už 5 let neustále straší, že západ rozpoutá válku, která je prý stále za dveřmi. Kokůtci se nad tím naoko rozčilují, ve skutečnosti si ale nic jiného než válku nepřejí. A představují si, že v ní zvítězí jejich fýrer, gosudar Putin a osvobodí je tak ze zajetí jejich zkurvených, zbytečných životů. Chudáčci...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bacha na tlak.

   Smazat
  2. 0:56
   Na ten tvůj? Ten je mi u řiti.

   Smazat
  3. Konecne prohlidli RUSOVE a definitivne jak se zda , ze kazda mirova smlouva s nima , JE NEJEN PODVOD A LEZ , ALE vede JEN, POUZE a rovnou cestou K VALKAM..A vzdy vedla.
   Maji v USA kolem toho velke ideologie a propagandy o dobyti sveta od 1945..
   TO SE ZHORSILO OD LET 1990.
   Nebo kdyz slysite USA prvni , JSOU ZATIM JEN PROTOKOLY A NIKDY NIC JINEHO...Je to vzdy a za kazdym prohlasenim , kazdou kazdodenni provokaci je to vsudea ta propaganda je 24 hodin denne.
   A spravne uvedeno , demokracie jsou nastupiste nacismu a fasismu a agresi, valek , masakryu a vsech mezinarodnich zlocinu...
   K tomu potrebuji vzdy teror a teroristy.
   Dnes nam patri Nemecko a zejtra cela Evropa, dnes nam patri Nemecko a zejtra celej svet.
   Zpivali , kriceli nadsene nacisti , hitlerovci.
   A co slysite dnes. ? A co vidite. Invaze a Okupace zase Evropy a siri se do celyho sveta.
   Proc myslite ,ze se klani Sarabum. Ti maji za ukol byt v prvni linii a obsazovat, okupovat , terorizovat a masakrovat..Jiz od 1990.

   Smazat
  4. POZOR! Ať ti nepraskne cévka.

   Smazat
  5. 0.48 Blbe, o psychopogii víš hovno, to co píšeš prozrazuje hlavně o tobě, že jsi psychouš a chudáček ..

   Smazat
  6. 0.48 a ten největší kokot tady nad tím onanuje a kazí ovzduší

   Smazat
  7. 0:48 Tak je to v pořádku. Už jsem myslel, že ten honič od Jandy zaspal, nebo je nemocný. Tož vítaj ,kuřbuřte, a zase nás rozvesel svými ubohými výstřiky.


   Smazat
  8. Vzkaz pro Leopardus Pardalis: zalez do prdele.

   Smazat
  9. Pro blbečka z 0:48
   Bylo by dobré, abys konečně teď před koncem světa zjistil "kdo je kdo" a kdo Tě poslal ugrilovaného v nukleární válce do pekla ty idiote neinformovanej
   https://www.youtube.com/watch?v=BhuxhLc7sQs
   https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8&t=79s

   Smazat
  10. Masmedia by měla dostat prémie, už se povedlo z národů kdysi tvořených normálními lidmi se stal Kokotinec.

   Smazat
  11. 21:28 Kokot jsi leda ty...

   Smazat
 4. Když vidím jak se USA a zbytek světa snaží dotlačit Rusko k válce, jak se rozmisťují dokola Ruska zbraně, tak se ani těm Rusům nedivím, že se na válku chytají.
  Jestli bude válka, tak podle mě už nás z toho hlava bolet nemusí, protože to bude konec lidstva. Možná ještě nějakopu dobu bude žít pár pohlavárů v bunkrech. To vše v případě, že dojde na atomovky. Pokud to půjde klasickými zbraněmi, tak to bude velice krvavá řež bez zajatců. Po takové válce zůstane velmi málo lidí, kteří by mohli celou společnost vybudovat znovu. Tak se začne zase od začátku od kamené sekery a luku se šípy, a tak stále dokola. Archeologické nálezy nám toto dokazují, že na zemi byly vedlice vyspělé společenství, které uzmizely. Proč asi???

  OdpovědětSmazat
 5. Tak ono zas není žádným tajemstvím, že Rusko se připravuje na válku už hezkou řádku let.
  Jen ti lumpové za Západu pořád ne a ne zaútočit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte? Zcela průkazné:

   1. Sestřelení letadla v Turecku.

   2. Sestřelení letadla v Egyptě.

   3. Zavraždění velvyslance v přímém přenosu.

   Mimochodem, těch velvyslanců během posledních pár let zemřelo hned několik.

   O false-flag vůbec nemluvím.

   Smazat
  2. 1:18 Ale jděte člověče. Já myslel, že se Rusko chystá na válku se Západem.
   Kdo jim sundal letadlo v Turecku (teda pokud neberu v úvahu to letadlo, co jim sundali Syřani jejich vlastní raketou)? A kdo v Egyptě? A kdo jim sejmul diplomata v Turecku? ... A pořád je Rus s Turkem takovej kámoš, není to divný?

   Smazat
  3. 1:02, lumpové zjistili, že Rusko přece jen není trochu větším Srbskem, které zbombardují do doby kamenné, kdykoliv je napadne a pod směšnou záminkou, a ještě si za to nechají zaplatit a poděkovat, a ani zbankrotovaným Ruskem z 1996, kdy žebralo o kredit MMF, plné domácích zrádců, cizích pleničů, zoufalých lidí a Amíků, kteří obsadili všechny budovy v Moskvě. Ani tehdy nebyli tak bezmocní, jen naivní, a to dnes definitivně skončilo. A já nevím, jestli ty jsi naivní, nebo hloupý, nebo troll. Protože válku může chtít jen někdo, kdo na ní zbohatne a to ty nejsi.

   Smazat
  4. 1:33, a kdo uchystal puč Erdoganovi, pitomče? Tehdy zjistil, že v podstatě má s Rusákem cosi společného. Zvlášť, když dostal teplý bonz a útočiště v kroužícím vrtulníku. Šach, mat.

   Smazat
  5. 1:40
   Kdo uchystal puč Erdoganovi? Třeba překvapivě ta část Turků, která si nepřeje aby se Turecko z demokratické země stalo islámskou zemí se sultánem - diktátorem s absolutní mocí v čele.
   To je ale hňupům, kteří všemožné diktátory a totalitní zřízení přímo milují a jsou jejich vzorem, těžko vysvětlit

   Smazat
  6. 1:59, ale kdeže, ty naivo. Erdogan do nedávné doby nijak politiku nezostřoval a Turecko vždy bylo zemí poněkud jinou, než jsme my. Toho sis dosud nevšiml? Veliký Sultán začal s čistkami až poté, co se jeho gülenovští bratři pokusili svrhnout legální vládu, zvolenou v demokratických volbách, jelikož právě naopak část Turků začala uvažovat o nesmyslnosti konfrontační politiky ve svém blízkém okolí. A to se nelíbilo jejich páníčkům zpoza oceánu. A Gülen je asi tak demokratický jako jeho soukmenovci z Muslimského bratrstva, co podporuje Al-Kaídu. Přestaň s tou demokracií, už mi to leze z krku jako hesla bolševiků.

   Smazat
  7. 2:42
   Je mi z vás tady na blití, že nedokážete držet ani jednu linii a vaše názory na jednu věc, jednu zemi a jednoho člověka, se mění podle momentálního větru jak korouhvička.
   Někdy, když Rusákům sestřelí stíhačku, je to ten největší hajzl světa, jindy Hitler
   http://www.novarepublika.cz/2017/01/a-je-to-tady-z-erdogana-se-stava.html
   teď zase hrdina kterého se snaží "páníčci spoza oceánu" odstavit.
   Jasně, že ti demokracie leze krkem. To tady nemusíš psát, to tryská z každé tvé věty.

   Smazat
  8. 2:03, jistěže bylo sestřelení stíhačky svinstvo a hlavně provokace, blbečku. Já své názory neměním a silně pochybuju, že mě rozeznáš mezi těmi anonymy. Obrácení útoku ve svou výhodu je celkem husarský kousek, to dovedu uznat u každé strany, pokud to nevede k válce, zmaru a úpadku. Ty máš bohužel problém, Hillary se nedostala k lizu, a jiné neuznáváš.

   Smazat
  9. Pro 1:02, to je naprosto v pořádku každý stát, který má zbytky suverenity nutně musí zajistit obranu svých obyvatel. Každý stát se musí připravovat na válku, protože existují, státy ,které války vyvolávají a spouští. Na čele seznamu válečných štváčů je USA:

   https://www.euserver.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Jestli západ nezaútočil, tak to ukazuje na kvalitu Ruské obrany a že svou práci při ochraně vlastních obyvatel dělají dobře.

   Již celá tisíciletí platí:
   "Kdo chce mír ať se připravuje na válku"

   Smazat
  10. 13:12
   Chápete, že žádnej "Západ" (kdo to je "Západ"?) se NECHYSTÁ na Rusko zaútočit? No, ale kdybyste tuto přijal, pak by Vám to zbouralo celou tu pseudokonstrukci o připravované válce, co ...

   Smazat
  11. 15:29 Bodejť by jo! Josu to jen rudožvásty místních užgryndanců vycházející z neopodstatěný domněnky či "ideje" že kdokoliv civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka
   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Smazat
  12. 15:29, no vidíš naivo retardovaný. Přispěchal ti na pomoc nacistický tupec a ten nám všem objasnil, že NATO bude tlačit Rusa z jeho území. Nějak vám to spolu neladí, na jednu stranu plácáte, jak se nic neděje a na druhou vyhrožujete, jak Rusáky pozabíjíte v jejich vlastním domě. My to o vás ale víme a podle toho taky dostanete přez tlamu, až přijde váš čas.

   Smazat
  13. 19:54 Chápu, že se těšíš, až "Západ" zaútočí na Rusko, ale obávám se, že se asi nedočkáš. To je k posrání viď?

   Smazat
  14. 19:54 Zatím se to nikdy nestalo, rudocancale! Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje výše uvedenou Livonskou válkou, přes války s Poláky a Švédy, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků, pak od Franca ve Španělích a nakonec od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWI., už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  15. Anonymu 8:10
   Jo, a nakonec Rusové zlikvidovali Mongoly, pak přes různé průšvihy carů porazili Napoleona, vyhnali Turky z Balkánu a Černomoří a Hitlera vzhledem k blbosti Stalina zastavili až u Moskvy. A to od Amíků ještě nedostali anmi špendlík, protože Japončíci zaútočili na Havaj až 7. prosince 1941. A i kdyby nebylo tzv. lend-lease, tj. "půjčky a pronájmu" zbraní a surovin od US a Britů, tak by jim to trvalo o něco déle, než by Hitlera vypráskali, stejně jako Napoleona. A takovým rusofobům jako jsi ty a pod. by natrhli prdel v cuku-letu. Rus totiž nežvaní ale je vlastenec. Ono se to do počítače dobře kecá, ale vem si tu flintu a bež na Rusa... Předpokládám, že jsi ani nebyl na vojně (poprvním výstřelu si nadělůáš do gatí), ale pod. jako moudrá hlava výše si myslí, že Rus právě vylezl ze zemlajky a má vymydlený mozek (asi jako ty) a má jen "šrot". Mimo jiné nejlepší tanky, hypersonické střely o kterých se Západu zatím jen zdá, o jiných rachejtlích a zbraních nemluvě. Mrkni třeba na YouTube, co dokáží jejich stíhačky atd. A Putina západ nenávidí, protože Rusko nenechal zcela vyžrat jako to bylo za ožralce Jelcina.
   Jen na okraj jisté memento pro takové jako jsi ty: "Svět bez Ruska nemá cenu". V. Putin

   Smazat
 6. Vubec se Rusum nedivim.Hysterie se porad stupnuje.Vubec nevadi,ze vetsina narceni vuci nim je uplne nelogicka a bez poradnych dukazu.Pripavovat se tedy musi.My ne,my bychom to stejne neprezili.USA nas vzdy bralo jako "zanedbatelne" ztraty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle bylo před oběma válkami, démonizace nepřítele, který nepřítelem nebyl. Jen štváči to potřebovali nějak rozdmýchat. Ke genocidě ve Rwandě stačily dva měsíce štvaní z rádia. Když bych si dal záležet a měl dost peněz, spustím genocidu i ve Švýcarsku. To že se nepovedl Majdan v Česku a na Slovensku počátkem tohoto roku, to je totální fiasko a neschopnost liberálních islamofilních, buzerantských imbecilů. Přitom jak jednoduché to je.

   Smazat
  2. Jojo, přesně tak. Hysterie se stupňuje. Ale jen na proruských serverech. Třeba tady na NR je den co den už 5 let několik článků jak se prej západ každou chvíli chystá zaútočit na Rusko. A ono pořád nic. A přiblblým čtenářům zdejších sraček to nepřijde vůbec divné. Prostě si jen potřebují ulevit si zanadáváním si na západ a moc u toho nepřemýšlet.

   Smazat
  3. On se u nás a na Slovensku chystal nějakej "majdan"? No ty jsi srandovní ty majdane... :-O

   Smazat
  4. 1:46
   Jaký Majdan v Česku? Jako že tu máme proruskou vládu kterou je třeba změnit na prozápadní revolucí?
   Uvědomuješ si jaké hovadiny vlastně meleš? Nepřipadáš si jen jako přiblblá ovečka které mečí jak Sputnik píská?

   Smazat
  5. Na "proruskych" servrech jste cetl tu mexickou telenovelu o Skripalovi a jine?To je tedy zvlastni

   Smazat
  6. Tak Skripal měl být teda to údajné "rozpoutání války"? Prosimvás, odstupte si kus od monitoru a pokuste se na ty fantasmagorické smyšlenky podívat trochu z větší dálky. Je to směšné a zároveń otravné. Stejně tak jako to zdejší nekonečné klikání na hydranty, semafory a podobné kraviny

   Smazat
  7. 1:50, 52, ne, nic se neděje, výhrůžky válkou, které se začínají objevovat stále častěji, to je jen takový folklór. Přesun celých divizí na východ, do Černého moře, severního Norska, výzvy ke zpevnění mostů, nákupy zbraní, zrušení dohod o raketách, budování nových základen, dovoz jaderných hlavic na Balkán... atd. Stejně tak prognóza obrovské krize, před kterou varují ekonomové celé planety, je jen takovou srandou. Majdanem nazývám podivuhodnou synchronizaci bouřlivé volby prezidenta ČR a akcemi po vraždě novináře v SR. Pozoruhodně se doplňovali jednotliví majdanisté na všech neutuchajících demonstracích, kdy studenti dostávali volna a jezdili si navzájem vypomáhat. Zajímavé, že jsem tam viděl i plno cizinců. Dnes to je už sporadické, ale to bych po tobě chtěl asi moc, abys pamatoval události ze začátku roku. Vůbec není snaha o rozbití V4 za účelem islamizace, o tom nikdo nemluví ani u nás, ani v Polsku, Maďarsku ani na Slovensku. Kdeže, spi dál.

   Smazat
  8. 2:07, ne Skripal byl odpovědí na události v Sýrii, už se to tady mnohokrát rozebíralo, ale po hltačovi mečů a ČT bychom chtěli asi moc.

   Smazat
  9. Sestrelena letadla,majdan na Ukrajine,Skripalovi......atd.Fakt nejste trosku mene vnimavy?Jinak vam nechci brat zadne iluze,ale v cizine nas stejne vsechny z byvalych "Vychodnich2 statu povazuji za Rusy

   Smazat
  10. 2:08 Malinko jsi se do toho všeho zamotal. Cvičení v Norsku, opravy mostů, volba prezidenta ČR, vražda novináře na Slovensku,...
   Rozbití V4 za účelem islamizace? Člověče, rozumíš sám sobě?

   Smazat
  11. 2:19, můj milý nebohý, odpovídám na předchozí příspěvky, které zpochybňují reálné riziko války a rizika masové migrace. Když nerozumíš psanému textu (ani se nedivím) je mi tě líto. Je to vidět z toho, jak jsi domotal výčet symptomů. Ještě jsem psal o blížící se ekonomické krizi, kterou pitomci jako ty také zpochybňují.

   Smazat
  12. No jo, vlastně. Ještě jsi do toho zamotal jakousi ekonomickou krizi. To je taky blbost jak barák.

   Smazat
  13. S vymytým pitomcem 2:19 se nemá cenu bavit, rve se tu jak divej za svý budoucí vrahy, který ho stejně mají za ubohej slovanskej odpad.

   Smazat
  14. 9:36, pravda, takovou boží prostotu nevidíš tak často. S tou krizí to potvrdil. Nejen že tvrdí, že JE krize, což já jsem neříkal, ale zesměšní vážné varování významných světových ekonomů. Loni Merkel vystrašila Němce tím, že by si měli dělat zásoby. Někteří se domnívají, že to byla pobídka k nákupu, ale to je divná pobídka. Všechny indikátory vypadají hodně špatně, ale trotl 9:04 se dokulala diví. Umím si představit ten jeho hloupý ksicht.

   Smazat
 7. Zaslepena ovecka budete nejspis vy 1:55 I bez "Sputniku"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo co si myslite,ze byl stryck Brady a na Slovensku vrazda novinare?

   Smazat
  2. Bože, strýček Brady měl rozpoutat Majdan?
   Vy už to nepijte ani zředěný.

   Smazat
  3. A o co v te komedii tedy slo?

   Smazat
  4. 2:02, jaký Brady, co to tady plácáte? O nutnosti rozbití V4, která prozatím odolává masivní islamizaci se mluví už veřejně a jsme za to kritizováni. Jste totální magor anebo vás černoši rajcují? Ze Západu a od lidí z DS USA je permanentní kritika všech čtyř vlád, že nechtějí připustit migraci Afričanů na své území a přesměrovat na ně zdroje. Ještě jste si toho nevšiml?

   Smazat
  5. 2:21
   Jaký Brady? Reagoval jsem na 1:59, že prej Brady měl rozpoutat Majdan u nás.
   Víte, aspoň byste se měli na těch vašich fantasmagoriích mezi sebou domluvit.

   A co má mít údajná snaha snaha o rozbití V4, migrace apod s válkou s Ruskem?
   V jiných článcích tady zase blekotáte jaká jsme kolonie Západe, protektorát apod.
   Takovou chaotickou bramboračku jakou máte v hlavě, bych teda mít nechtěl.

   Smazat
  6. Diskutovat s tvory, jakým je např. 2:48 je zbytečné. Neumí analyzovat informace, je plný nenávisti pramenící z vypatlanosti hlavy. Všimněte si, kolik urážek použil, ale argument žádný. Jen odhalil svoji hloupost a omezenost. Myslím, že je ztráta času se pokoušet s ním o nějakou výměnu informací. Ignorant neumí diskutovat. Svými slovními výlevy jen odhaluje své nevychované, omezené, zapouzdřené, nenávistné, na všechny se povyšující se já.

   Leo

   Smazat
  7. 2:12 Engaahl napsal: "Založení USA v roce 1776, z toho ve válkách 241 let, pouze 27 let bez válek".

   Smazat
  8. 4:04 Jak vás tady sleduji delší dobu, tak pouze kritizujete toho co má jiný názor než vy. Právě vy si myslíte, že ty vaše proruské bláboly jsou ty pravé. Nenávistný a hlupák jste vy. Velké hov.... leo.

   Smazat
  9. Anonym 8:28 - Opět jen nadávky bez argumentů. Ukazují na nízkou inteligenci, špatné vychování, myšlenkovou zapouzdřenost a kolaborantství s jakoukoli mocí, která zrovna vládne.

   Fuj, hlupák a ještě k tomu mizerný charakter!

   Smazat
  10. 8:28, smůla chlape, ale tady není moc proruských názorů, snad jen pročeských (jsme v Česku). Zbytek je zhodnocení situace ve světě podle dostupných informací. Ty můžou být samozřejmě falešné, ale přece jen je můžeš dostatečně přesně verifikovat. Jednak čtením zpráv z více stran a jednak logikou věci. Dám příklad.

   Máš prezidentské volby v Sýrii... Rusko + syrská agentura prohlásí, že jsou svobodné, pozorovatelé prohlásí, že proběhly v rámci normy, Západ prohlásí, že to je fraška pod hlavněmi kulometů. Jak zjistit, kdo je blíž pravdě?
   Třeba tak, že Západ zakázal u nich žijícím Syřanům účast na volbách na syrských ambasádách, proč? ČR+SR to povolili a před syrskými ambasádami stály dlouhé fronty, o kterých ČT neinformovala, proč? Ovšem svobodná a veřejnoprávní ČT naštěstí není jediná, a tak jsme se dozvěděli, že většina těch lidí žijících zde volí "diktátora" Asada. Diktátor, který byl zvolen 68% voličů, tedy není tak úplně diktátor, a z toho logicky vyplývá, že Asad je alespoň v současnosti klíčové pojivo v rámci syrské společnosti, aby se nepropadla do totálního chaosu.
   Takže kontrolní otázka: kdo chce chaos v Sýrii a proč? Kdo podporuje hlavořezy, demoluje průmyslová zařízení a infrastrukturu?

   Smazat
  11. Rozbitie V 4 sa uskutočniť nemôže, lebo národy v Karpatskej kotline majú spoločnú históriu, aj negatívne skúsenosti vpádu Osmanských vojsk do Uhorského Kráľovstva.

   https://www.youtube.com/watch?v=CCmYORWU4OY&list=PLUjY1tiQArjxTbEGAQ-VG6_X5h-ztjr3A&index=4

   Smazat
 8. Kdo nevidí všechny příznaky mocenského nátlaku USA spolu se satelity na Ruskou federaci všemi politickými, ekonomickými a naposled i stupňovaně vojenskými prostředky, je propagandou zaslepený omezenec, nebo bezcharakterní, nejspíš zištný příznivec takové politiky, politiky na pokraji války. Všichni takoví jste mi odporní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni to vidi, ale nechtějí připustit. Za Protektorátu taky hájili oficiální politiku, jak to je pro Čechy dobře, i ta válka že přinese blahobyt... Za komárů obrátili, a po 89' taky. Korouhvice jak vyšité. Ale někteří jsou skutečně hlavně blbí. Díky tomu se vždy nechají zmanipulovat.

   Smazat
 9. nebylo by od věci napsat, jak se na sionistickou válku připravují naši kudrnatí přátelé v Čechách.
  Nechci vyvolávat spekulace, a tak uvedu jen fakta. Z přiznaných informací, mostů na zbourání nebo mnohaleté opravy (do té doby spadnou samy), je v kritickém stavu 4000 mostů.
  A jak tento průser řeší icikové Ťok - ministr dopravy, Hamáček - ministr vnitra, Metnar - ministr obrany a Babiš - předseda vlády?
  Vydávají miliardy na opravy a zpevnění mostů po celé republice! Ale jen na mosty, které budou sloužit k přepravě a průjezdu kolon amerických tanků a obrněných vozidel aby se mohly dostat co nejrychleji na hranice Ruské federace.
  K tomu se připravuje naše sionistická vláda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kéž by se uvolnily miliardy a konečně by se začalo s opravami a posílením silnic a mostů v nějakém větším rozsahu.
   Ale jestli se někde něco opravuje, tak já bych v tom přípravy na válku rozhodně nehledal. Petr

   Smazat
 10. Gog a Magog. Přivedu všechny národy do velkého údoli kde svedou poslední válku, Armageddon.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No po pravdě, tak vážný to s tím Armagedáčem nebude! Na russáckej šrot postačí i dobře udělanej prak! To horší voříšek - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu dáte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris ... a bůhvíjak to dopadne! Doufejme že snad dobře - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. S neodvratně se blížícím bankrotem západní ekonomiky,
  je rozpoutání války, nástroj na udržení moci.*

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Vsimnite si interpretaciu vykladu , co povedal Putin...povedal , ze ak staty EU prijmu rakety predmetne v tejto zmluve , nech pocitaju ze sa stanu cielom...interpretacia EU a CR ,Putin vuhrozuje ! No snad si nemyslite , ze Putin dovoli znicit rusko , pre vase falosne oci a EU ,ktora nu podbijala valanky , kde sa dalo ! Ked sme sa dali do spolku s diablom , tak aj dopadneme .Omrzel nas mier ? Zhorime v jadre za nic nase !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo to je klasika, už nemá význam se nějak vzrušovat.

   Smazat
 15. Rusko chce vyprovokovat válku, za každou cenu. Cítí, že je ekonomicky totálně na dně. Ale tentokrát se proti našim spojencum z NATA a USA setsakra přepočítají. Zbytky zaostalých Rusu zaženou daleko na sever. Tam postupem času tahle sebranka pochcípe sama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě, prosím, tu o Červené Karkulce.

   Smazat
  2. 8,38
   Zatím se po světě rozlézají spíš Američané. Když si navíc vezmu vojenský rozpočet Ruska v dolarovém ekvivalentu cca 70 miliard a rozpočet USA, téměř 700 miliard, tak mi za válečného štváče Rusové nějak nevycházejí.

   Smazat
  3. 9:41 Já nemohu za to, že je Rus chudák a na více nemá. Pokud by ty peníze měl, tak věřte, že je do armády určitě investuje, ale kde nic není, ani smrt nebere. Zářný příklad jejich nejnovější tank Armata, tak drahý, že skončili s jeho výrobou.

   Smazat
  4. 10:21 To ale milý idiote není odpověď na to, kdo tu chystá válku, ještě několikrát si přečti to na co odpovídáš, houpací koni.

   Smazat
  5. Kde jste to nastudoval, hulení je u toho zdarma?

   Smazat
  6. 10:21, už to tady bylo mnohokrát probíráno, že to je lež. Dokonce hodně nebezpečná, protože ani ty bys někde na temném místě nevyhrožoval partě nabušenců s úmyslem je okrást. Myslíš, hloupý trolle, že když ty žvásty na několika místech zopakuješ, že se stanou pravdou, jak tvdil tvůj uncle Göbbels. Nestane. A nauč se trollit, ani tohle ti nejde.

   Smazat
  7. 8.38 ten kdo je na dně se může jen zvednout a ten kdo je u stopu může jen jít dolu a proto ho ovládá hrůza která ho nutí dělat zhovaděliny.

   Smazat
 16. Já tomu přestávám rozumět. Desítky let tu fungoval princip vzájemného odstrašení. Vědělo se, že exploze tisíců jaderných náloží, bez ohledu na místě jejich výbuchů, budou znamenat pro planetu konečnou. Mnohokrát byly popsány důsledky takové katastrofy. V co doufají váleční štváči? Že přežijí desítky, nebo stovky let někde pod zemí? I kdyby ano, tihle lidé nikdy manuálně nepracovali. Vezmou si snad sebou do bunkrů i armády otroků, kteří jim pak budou zajišťovat bezpracný servis?
  Pokud zázrakem někdo jadernou apokalypsu přežije, čeká ho velmi těžký život. Bude muset shánět obživu bez civilizačních vymožeností. Spousta dřiny. Jenom blázen si může myslet, že se o takto těžce vyrobené jídlo a předměty denní potřeby bude s někým dělit. Stejně jako v pravěku, kdy se tlupy lovců a sběračů prali o své úlovky a loviště, budou i tihle přeživší tvrdě bojovat o své velmi omezené zdroje. Raději bych zemřel, než bych se dobrovolně vzdal jídla pro sebe a své nejbližší. K čemu bude pak elitám z bunkrů "vítězství"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricáku, ale vždyť je to pořád totéž odstrašování a vyhrožování. Vždyť nikdo žádnou válku nechce. Rusko se připravuje na válku skoro permanentně, ale taky válčit v podstatě nechce.
   Ale výraz "váleční štváči" jsem už léta neslyšel. Možná naposledy na vojně. Petr

   Smazat
  2. vladimír hricák28. října 2018 9:37
   „Raději bych zemřel, než bych se dobrovolně vzdal jídla pro sebe a své nejbližší. K čemu bude pak elitám z bunkrů "vítězství"?“
   „Elity“ vylezou a založí sběračům Sběračskou komoru, lovcům loveckou komoru, potom, aby to zpřehlednili zavedou Zastoupení Lovců a Sběračů a všechno to budou ovládat a lovci a sběrači je budou živit, jako vždycky. P.K.

   Smazat
  3. 11:03, jenže my nemáme zkušenosti se zničující jadernou válkou a tihle parchanti ze všech předchozích konfliktů vyšli bohatší než dřív. To jim vnucuje myšlenku o nezranitelnosti a bohorovnosti. Hitlerův syndrom.

   Jenže dnes nejde jen o to, kdo stane v čele nějakého nového knížectví na území "Barbárie" nebo nově objevené země s tam žijícími "primitivními kmeny". V současnosti jde také o to, kdo se stane tzv."císařem" planety, a kdo jeho privilegovaným vazalem, vazalem vazala atd.

   Jde o ohromné zdroje, které jsou vázány v rámci různých států, vedoucích samostatnou, tj. z hlediska kandidátů na prediktora, chaotickou politiku, kterou nedokážou ovládat. Putinovo Rusko je takové, a dokonale splňuje Wolfowitzovu doktrínu, proto je hlavním padouchem. Jako ostatně už několik staletí.

   Tohle, a napjatá ekonomická situace ve světě (možná úmyslně napjatá), vytváří ideální podmínky pro novou velkou válku. Jenže jak jsem řekl, nikdo nemá zkušenosti s dosahem současných ničivých sil. Kolik hazardních hráčů, kteří by to riskli, je na světě, a kolik těchto psychopatů je na dostatečně vysoké pozici, že mají dosah na spuštění armageddonu?

   Smazat
  4. Anonymní28. října 2018 11:46
   Samozřejmě, že ty ne/předvídatelné následky atomového konfliktu, brání jeho vzniku. Avšak nebrání pokušení, posledního oponenta zlikvidovat. Pracuje se na tom, jak ho zbavit možnosti obrany, tedy mu zabránit, aby po napadení vyvolat ohňostroj. Když se budou jestřábi domnívat, že už to mají zmáklé, tak to spustí. Ale většinou se chybička vždycky najde, takže Bůh s námi. P.K.

   Smazat
 17. To se nám tu rozhořelo téma. A mezi rozumnými názory spousta výpadů a osočení. K vytvoření realističtějšího pohledu na svět je potřeba se zamyslet, rozhlédnout se kolem a zhluboka dýchat.
  Svět kolem nás nemusí být a nebude stále stejný, ale jaký bude v budoucnu, o tom můžeme rozhodnout i my sami. Záleží na tom, z jakých informací tvoříme své představy o fungování světa. Většina lidí má společné zájmy vztahující se k životu ve společnosti. Mezi tyto zájmy řadím: možnost se vzdělávat ( to není to samé jako získat titul ), mít možnost založit rodinu a postarat se o ni, fungující zdravotní systém, důchodový systém, jednoduché a spravedlivé zákonodárství, minimální korupci ve státní správě, fungující policii (ne prudící), armádu, hasiče .. atd.
  Válka je pro drtivou většinu obyčejných lidí pohromou a zvýšením rizika úmrtí.
  Těch, co zmiňují agresivitu Ruska se zeptám, je agresivním jednáním budování vlastní armády? Zamyslete se, jaké druhy zbraní dominují v arzenálu Ruska? Může národ se cca: 130mil. obyvatel pomýšlet na vedení dobyvačné války? Které země patřily mezi koloniální velmoci? V kterém období a za jakých podmínek o své kolonie přišly? Které země dnes mají své kolonie? jakými prostředky lze zemi kolonizovat bez použití zbraní?
  Závěrem. Zlo přichází ze západu, tak jako už po několik staletí. Bohužel .... my se snažíme tomu zlu pomáhat. My Češi jsme vedeni k podvolení se moci západu a naprosto v rozporu s možnými alternativami směřování země, udržováni ve zcela mylné představě života buď se západem a nebo s Ruskem. Nikdo z vrcholných politiků nepřipustí vlastní směr ... proč??
  ABC

  OdpovědětSmazat
 18. 9:38 Podle vašich blábolu Rusko pokud buduje vlastni armádu a vyvíjí nove zbraně, je vše v pořádku, ale pokud tohle délá Amík, tak to je " ZLO ZE ZÁPADU ". Gratuluji za tuto hloupost pane nechytrý. Jinak, já necítím ze strany Západu se podvolit, nepamatuji se, jsem neustále Čech, ale vím, že nikdy nebudu inklinovat k zrádnému,prolhanému,namyšleně hloupému Rusku. Ten váš " špatný "Západ mne nabízí daleko vic svobody, kultury, hmotného zabezpečení než vaše chudé, nedemokratické, militantní Rusko. Děkuji nechci.Takto uvažuje naprostá většina Čechu, aspoň ty co znám já.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za hodnocení a připouštím právo na Váš názor. Čechem stále jste, ovšem suverenita státu se nehodnotí jen podle údajů ve vašem OP.
   Suverenita státu je soubor možností, kterými může vláda působit na společnost z hlediska řízení. Pokud se některých možností vzdá, vzdává se suverenity.
   Zamyslete se nad uplynulými třiceti lety a spočítejte "demokratické" zásahy západních zemí při šíření "demokracie" ve světě a porovnejte se zásahy Ruska. Zkuste si protřít růžové brýle ...
   Pokud je mi známo, jsou vedena statistická čísla o výši výdajů na zbrojení. I ta cosi vypovídají. Namyšlené a hloupé Rusko létá do kosmu, prodává raketové motory USA, motory bez nichž by byl ochromen vesmírný program NASA a letos má rekordní úrodu pšenice a na trhu obilovin se dostalo do první pětice zemí?
   V nedemokratickém Rusku působí na 60 zahraničních televizních stanic a v diskuzním pořadech na ruských kanálech je možné slyšet i naprosto protichůdné názory, což v naší demokratické TV zcela postrádám ....
   Přeji dobrou chuť k obědu ....
   ABC

   Smazat
  2. ABC 10:28 - Takhle by měl jeden dojem, že v letech 48 - 89 jsme si tu žili v hrdé a sebevědomé ekonomicky vyspělé zemi, kde výdaje na zbrojení byly sporadické a o válce nepadlo ani slovo.
   -p-

   Smazat
  3. ABC, velice logické a názorné argumenty. Jak to přijmou oponenti? Utečou od tématu, od žhavé současnosti, k socialismu: „A co za socialismu, to bylo dobrý?“
   Ale oceňuji, že to štěknutí, bylo alespoň bez nadávek. Jako syn kulaka, kterému ještě teta „utekla“ do USA, jsem nebyl stoupencem režimu. Komunista jsem nebyl ale na režimu jsem shledával jako nejhorší to, že podvazoval aktivitu lidí a tím zaostával. Vše bylo příliš byrokratické, vládla nomenklatura, kterou zajímala pouze nějaká „politická linie“. Na Západ se jenom nenávistně plivalo, takže tomu nikdo nevěřil, ale naopak jsme si ho neopodstatněně idealizovali. Ale dnes, po zkušenosti ze současnosti, nemůžu nevidět, že i ta současnost má mnoho chyb a začínám chápat, proč v roce 1920 vznikla KSČ.
   Ideální režim neexistuje trvale. Přednosti každého režimu, se časem změní v jeho nedostatky, které jsou ideologicky bráněny těmi, kteří se naučili na tom profitovat.
   Režimy je třeba stále korigovat. V současnosti bych viděl potřebnou korekci, v omezení absolutní volnosti kapitálu. Jeho zdanění v zemi, kde se „zmnožil“ a jeho omezení odtoku z této země. Jako další korekci, bych viděl likvidaci neziskovek, které se stávají centry paralelní moci. P.K.

   Smazat
  4. 9:38: Beze sporu jste vyhral. Závěr Vašeho oponenta, jako vždy v případě takových diskutérů. Za komoušů to bylo na nic, mělo být ještě napsáno, že za komoušů v kooncentračních táborech u nás bylo několik tisíc mrtvých.

   Smazat
  5. 10:58, no světe div se, ale tehdejší společnost skutečně patřila ve světě k těm blahobytnějším. Na tom se zas tak moc nezměnilo. Kromě Západu, kolik zemí planety nás tehdy předběhlo? A dnes je tomu jak? A ne moc odlišně tomu bylo za první republiky. Dnes je možná rozdíl v tom, že rychlými tempy roste "třetí svět", což dřív nebylo.

   O válce samozřejmě slovo padlo, vždyť jsme měli brannou výchovu, hombre. Jen nikdo nevěřil, že nás Západ chtěl napadnout. My jsme si mysleli, že to je žvást bolševiků, a oni ti přitom deklarovali veřejně. Námi pohrdali, my jsme byli jen nástroj jejich hry. Jak ukázal čas, hlavní cíl a Zlatý Grál, Rusko, dosud dobyto nebylo. Jen se obnažily jeho hranice, zmenšila "hlubina" a je zranitelnější. Hlavně díky takovým jako jsi ty.

   Smazat
  6. Souhlasím s diskutéry ABC a P.K.

   Jsem rád, že si se svými příspěvky našli cestu na stránky Nové republiky. Oponent/oponenti se nezmohli na nic jiného, než odvádět pozornost od tématu, demagogicky podsouvat, trollit a urážet.

   Věřím, že po přechodu na nový systém a tvar Nové republiky se přirozenou (technickou) cestou zbavíme nevychovanců, hlupáků všeho druhu a trollů, kteří dosud zneužívají diskuzního fóra k vlastním exhibicím a rozbíjení komunity podobně smýšlejících občanů.
   K přechodu dojde někdy během listopadu letošního roku.
   Všechny vás zdravím.

   Smazat
  7. Pane Dvořáku, reagoval jsem na ABC komentem v 10:58.
   Odváděl jsem pozornost od tématu? Demagogicky jsem kolegovi něco podsouval? Trollil jsem? Urážel jsem kolegu ABC?
   -p-

   Smazat
  8. CENZURA v USA JE ZA ROHEM, rok 2018 !

   Mnoho lidí ví, že americká média jsou kontrolována. Že negativní zprávy (škodící vládě) nejsou zveřejňovány na rozdíl od vládní propagandy, která je prezentována jako novinové články; nicméně internet se zatím jeví jako velká překážka snahám podávat filtrované informace. Lze na něm najít skutečné informace a státem vydaná lživá prohlášení jsou tam rozcupována na kousky.

   Státní žalobce sestavil na ministerstvu spravedlnosti zvláštní studijní skupinu, která bude zkoumat využití internetu a hledat cestu, jak může být kontrolován.

   Ne neočekávaný ekonomický kolaps vytvořený Trumpovými lidmi, kterým nyní trpí americká veřejnost, by klidně mohl vytvořit silný odpor vůči politice vlády. V tomto bodě je důležité připomenout, že prezident zde není činitelem.

   Prezident je figurka, vládu řídí jiní, kteří mají svou vlastní agendu. Americká veřejnost je nejlépe vyzbrojena veřejnost v historii a v americké exekutivě a v bezpečnostních složkách, včetně FBI a CIA, panuje reálný strach, že vážné ekonomické problémy by mohly celkem snadno odstartovat masivní veřejnou revoltu.

   Ale zpátky k cenzuře a kontrole internetu. Abychom hovořili rovnou k věci: to, o čem se jedná, je povinná internetová cenzura v USA, stejná, jaká je nyní v Číně a v Austrálii. Přímý citát z preambule připravovaného zákona: "Konkrétně zde referujeme o povinném blokování sociálně rušivého a negativního materiálu tam, kde je to možné."!!

   A dále můžeme číst: "Usilujeme o napodobení a duplikování čínského systému internetové kontroly, který blokuje stránky, o kterých státní orgány soudí, že jsou rozvratné, buřičské, nebo představují ohrožení veřejného pořádku...!". Dále je zmiňována kooperace mezi americkými internetovými firmami v Číně, jako jsou Microsoft, Cisco, Google a Yahoo, které mají zpracovanou problematiku blokování stránek zakázaných čínskou vládou.

   Je navrženo vytvořit internetový filtr, který budou používat všichni američtí poskytovatelé internetových služeb, takže jej nikdo nebude moci obejít zvolením jiného operátora!
   Přeji dobrou chuť k večeři ....
   ABC

   Smazat
  9. 12:36 Ta komunita podobně smýšlejících občanů, to jako má bejt ansámbl místních užgryndaných čechomužiků, který dřív či pozdějc chcípnou někde pod mostem, páč nejsou schopný existence bez každodeního nafetování prdy tohodle svýho ugrofinskýho fýrera? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 19. Západ to má vepsáno do svého socio-ekonomického genomu.
  Že totiž vždy, kdy narazí na limity své další expanze, odstraňuje je (mimo jiné i) vojenským násilím.
  Válka je pro něj skutečně jen pokračováním jeho dravčí/kořistnické politiky vedené jinými prostředky a metodami. Včetně těch zločinných ...
  Rusko se po dvakrát či třikrát nestihlo na svou obranu dost připravit. A vždy je to pak stálo miliony lidských obětí i rozval jeho hospodářství. Není se tedy proč podivovat nad tím, že se na válku (vlastně obranu svého lidu a jeho svrchovanosti nad svou vlastní zemí) připravuje s plnou odpovědností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduše kapitalizmus je parazitický systém.

   Smazat
  2. 13:42 Jednoduše - nic lepšího k dispozici nemáme.

   Smazat
  3. To neni tak uplne pravda.S odstupem casu jsem pochopila,ze realny socialismus byl mnohem lepsi zrizeni........Kapitalismus muze rust jen na spotrebe a nejhorsi na tom je,ze nejvic vydelava na "spotrebe" zbrani.... preci jen jedinec tolik zbytecnosti nekoupi,aby mohl kapitalismus stale rust......ale cele staty odkoupi velky pocet zbrani...a na obnovach po valkach se take dost vydelava

   Smazat
  4. 16:18 Ale socialismus tu už byl a kam nás přivedl. A kde jsou státy, ve kterých socialismus panuje.

   Smazat
  5. František Opluštil 28. října 2018 11:34

   Jeden hrnek na kafe pro americké letce stojí 27 tisíc. Může za to jeho ouško!

   Vojenské letectvo Spojených států (USAF) se dostalo pod palbu kritiky poté, co jeden z amerických zákonodárců zjistil, že piloti pijí kávu z tak technologicky vyspělých hrnků, že jejich cena převyšuje 1200 dolarů za kus (asi 27 000 korun).

   Uvedené hrnky nejsou obyčejné porcelánové šálky, ani obří termokelímky, v nichž si Američané tolik libují. Ale nádoby vyrobené ze speciální slitiny mědi a chromu a vybavené zdířkou, díky které se mohou připojit přímo do elektrického systému letadla, což umožňuje uchovat správnou teplotu nápoje po celou dobu letu.

   Podle mluvčího letecké základny Travis v Kalifornii cena těchto hrnků vyskočila z 693 dolarů (asi 15 800 korun) v roce 2016 na 1220 dolarů (asi 27 700 korun) v letošním roce z jediného důvodu: Ouško se nedá vyměnit. „Bohužel, když hrnek spadne, plastová rukojeť se rozbije, což vede k vynakládání tisíců dolarů za náhradní hrnky,“ vysvětlil seržant Jamers Hodgman. L.H.

   Smazat
  6. 16:37A ty to snad platíš?, že máš takovou starost?

   Smazat
  7. 16:43 Je to o "nakladech" na zbrojeni..I toto je v tom zahrunuto.......proto mohou byt primo astronomicke a pro nekoho vyhodne

   Smazat
  8. Jeste bych pridala,ze toto dost vypovida o tom,ze Rusko muze byt i s desetinovymi naklady vyzbrojeno lepe nez cele NATO......Staci,kdyz si budou nosit hrnky z domova:-)

   Smazat
  9. 17:06 Může být - ale není.

   Smazat
  10. 17:13.Cetl jste Hlavu XXII?Myslim si,ze od te doby se toho prilis nezmenilo

   Smazat
  11. 17:19
   Vy jste četl tak maximálně návod ku šampónu proti lupům, holohlavý trolejbusosexuále.

   Leo

   Smazat
 20. 11:34: Západ to má vepsáno do svého socio-ekonomického genomu.
  Uvádím zde ještě jednou Vaši první větu. A dodávám: proč diskutovat s lidmi, kteří této větě nerozumí. To je přece ztráta času. Trollové, než zde budete něco psát, tak se běžte doučit a místo zde psát, jak se máme dobře. Na Titaniku mimochodem také bylo dobře... až do srážky s ledovcem. Takže psát o tom, že zde je prý dobře je argument omezence, jako třeba 10:11. To Vaše zabezpečení nejenže může být, ale ono i je stejně bezpečné jako bezpečnost Titaniku. Já s Vámi diskutovat - tedy s 10:11 nemíním. Běžte nad sebou zapracovat, tedy běžte si rozšířit obzor. A nepište člověku/9:38/, který si už dál tu práci ztratit čas s takovými tupci, jako jste i Vy, že píše bláboly.

  OdpovědětSmazat
 21. Na NR se mi zajídají osobní nenávistné reakce jednotlivců, které devalvují jakoukoli diskusi. Nějaký troll (pravděpodobně placený nebo spíše jen hlupák) napíše provokativní text,s nesmyslnou argumentaci a neprodleně se rozvine stejně nesmyslné vzájemné osočování, které potlačí věcnou argumentaci a obohacení o další fakta. Chyťte se za nos zdejší názoroví souputníci, neboť trolům nejde o diskusi, ale o její devalvaci, nevšímejte si jejich vstupů ani intelektu. L.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ABC, sedmdesátníci USA v roce 1987 a v roce 2018: Jsou jiní. Mají méně mužských hormonů !

   Zatímco sedmdesátníci v roce 1987 vozili kočárky se svými pravnoučaty, dnes se část sedmdesátníků takto nechá tlačit na kolečkovém křesle svými vnuky. Doba se zkrátka mění. Paradoxně ale platí, že v roce 1987 měli tehdejší sedmdesátníci více mužských pohlavních hormonů než ti dnešní.

   Studie, kterou vydal New England Reseach Institute mluví jasně. Úroveň hladiny primárních mužských pohlavních hormonů u mužů klesá. V letech 1987-2018 šlo o pokles zhruba o 5 % ročně. To znamená, že průměrný 65-letý muž v roce 1987 měl o 65 % vyšší hladinu mužských hormonů než muž ve stejném věku v roce 2018.

   Donald Trump doporučuje !

   Chcete-li proti negativním dopadům snížení hladiny hormonů bojovat, nemusíte nutně podstupovat hormonální léčbu a konzumovat hormonální přípravky. Na trhu jsou k dostání i kvalitní doplňky stravy, které vám v boji proti negativním dopadům klesající hladiny pohlavních hormonů pomohou. Patří mezi ně i Maxulen Trump®.

   Doplněk stravy Maxulen Trump® obsahuje Trumpofén® (patentovaný výtažek semene pískavice řeckého sena), který zmírňuje negativní důsledky poklesu mužských hormonů.

   Testo-fén Trump® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

   Uvolňuje vázaný testosteron v těle.
   Podporuje růst svalové hmoty.
   Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu. tuků.
   Podporuje libido a sexuální prožitek.
   Potlačuje blbost a větry u PC diskuzí. P.K.

   Smazat
  2. 15:42 Hlavně,že ty máš patent na pravdu jelimane.

   Smazat
  3. Anonymní28. října 2018 16:24
   Kolego, jak jistě víte, pod značkou P.K. tu nějaký čas vystupuji. Prosím přinášejte sem ty znalosti USA pod vlastní značkou, ať nedochází ke zmatení při diskuzích. P.K.

   Smazat
  4. L.H. 28. října 2018 15:42
   Kolego, jedinný kdo si jich nejvíce všímá, jste paradoxně Vy, jinak by jste zde o "nich", jako jedinný netrollil a přeskočil jej?

   Já jsem se díky Vašemu odklánějícímu trollení debaty, zdržel nejméně o pět minut, užitečného čtení, zamyslete se prosím, nad svým nezodpovědným konáním.

   Jak již v předchozím příspěvku reaguje pan Mgr. Václav Dvořák, zdejší editor a otec Nové republiky, tím nechci říci, pokud to tak zvenčí vypadá, že matkou je pan MUDr. Ivan David, CSc..

   Spíše se však kloním k všeobecnému názoru dvou neregistrovaných otců stvořitelů NR. PéKá

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.