Reklama

pátek 26. října 2018

Rusožrouti ve sněmovně ostrouhali

Jiří Paroubek
26.10.2018 VašeVěc
Česká pravice včetně Pirátů je bezpříkladně rusožroutská. Rozčílila jí, a stejně tak mnohé putinožroutské komentátory, cesta předsedy sněmovny Vondráčka do Ruska. Vondráček se v Moskvě setkal s předsedy horní i dolní komory ruského parlamentu a to jsou prý osoby na sankčním seznamu těch ruských politiků, kteří přispěli k anexi Krymu v roce 2014.


A Vondráček prý toto nerespektuje. Česká pravice se snaží vykreslit situaci tak, jako by Rusko bylo zcela v mezinárodní izolaci (a zcela pomíjí výsledky plebiscitu, v němž drtivá většina obyvatel Krymu rozhodla o připojení Krymu k Rusku; pomíjí zcela také to, že naprostá většina obyvatel poloostrova jsou Rusové), ale tak tomu přece není. S Ruskem jsou v kontaktu i političtí představitelé jiných zemí. A dokonce navštěvují i Moskvu. Koneckonců v tomto týdnu byl v Moskvě také zahraničně politický poradce prezidenta Trumpa, což v americké administrativě není vůbec nevýznamná šajba. A dal by se předložit celý seznam západních politiků, kteří Moskvu od zpětného připojení Krymu k Rusku navštívili. Česká pravice, včetně Pirátů, bojuje minulé bitvy a nechce se zabývat perspektivou.

Pravdu měl Vondráček, když řekl, že by tito dobří lidé byli spokojeni jedině tehdy, když by v Moskvě vyhlásil Rusku válku. O tom, že se Vondráček při své návštěvě Moskvy setkal s českými podnikateli, kteří působí v Rusku, a podpořil je, česká média mnoho nenapsala. Je to škoda., bylo by to objektivní. V zemích s autoritativním vládcem jako je Rusko, je potřeba hospodářské vztahy tu a tam podpořit návštěvou vysokého ústavního činitele.

Prostě útoky na Vondráčka byly trapné a dlužno říci, že tento mladý představitel hnutí ANO zachoval jako předseda sněmovny klid i důstojnost a prošel nepříjemným jednáním sněmovny s přehledem.


37 komentářů :

 1. Tahle US-řiťolezní lůza chce být ještě "papeštější" než je papež.
  Americký establishment si uprdne, a oni se rovnou poserou...
  Nejen že de do Moskvy dostavil zahraničně politický poradce prezidenta Trumpa, jak se píše v článku, ale i kupříkladu NASA pozvala vedoucího představitele Roskosmosu Dmitrije Rogozina na návštěvu USA na začátku roku 2019 a to přesto, že i on je na sankčním seznamu. O obcházení a nebo porušování sankčních opatření ze strany zločinné USA, už ani nemluvě.
  Kdy už si konečně naši "Štětináči" a celé Bratrstvo kočičí pracky uvědomí, že jsou jen vazalské hovna USA !?
  A věřte, že tento postoj, je ještě bude v životě hooooodně mrzet. Ne-li bolet.
  J.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni to přece vědí, ale když jim ta špína vynáší každému víc, než dokáže vydělat poctivou prací 50 odborníků...

   Mluvením rýže nenavaříš, ale narýžuješ a poručíš si hostinu.

   Smazat
 2. Když už jsme u těch ANEXI, tak zabrání "Sudet" po válce a vyhnání tamních starousedlíků, natahaných tam "českými panovníky" v boží milosti a milosti Císařů Svaté říše Římské národa Německého, bylo oproti "ANEXE" Ruského Krymu Ruskem,
  jen nepatrnou historickou epizodkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Život mi činí samá překvapení. Tak podle 14:41 jsme Sudety anektovali po II. sv.válce ? To jsem nevěděl, že území nazývaná Sudety byla před tím německá. Inu člověk se musí učit až do smrti.

   Smazat
  2. Jste zoufale nevzdělaný a z toho usuzuji i mimořádně hloupý člověk. Není to míněno jako urážka, pouze vách chci přimět k tomu, abyste si sám vyhodnotil své mentální schopnosti a na základě výsledku se raději začal věnovat věcem, na které stačíte. Toto téma evidentně hodně přesahuje rámec vaší kapacity.

   Smazat
  3. 17:38 Máš pravdu. Učit se, učit se, učit se, řekl už tvůj pradědeček Lenin. A Sudety podle tvých dnešních přátel, byly opravdu Německé. Potvrdili to vrcholní
   představitelé Britanie, Francie, Italie a US pokyvovala účastně hlavou. A po válce je Československo muselo anektovat. Anektovat vlastní
   území. Jako to Rusko Krym.

   Smazat
  4. 19:25 tys to tomu ze 17:38 pěkně nandal.

   Smazat
 3. Všichni ti bojovníci proti bývalému SSSR a nyní Rusku, by
  měli pro pochopeni, ukázat druhou stranu své MINCE nenávisti,
  a ukázat naplno svou lásku k Německu, které bylo jen kousek
  od "konečného řešení" slovanské otázky, jak si to přál, zřejmě jejich idol, sám Adolf Hitler. PROČ JEN UKAZOVAT KOHO TOLIK
  NENÁVIDÍM. PROČ NEUKÁZAT JASNĚ A ZŘETELNĚ, KOHO TAK VELICE MILUJI.
  Pane Kalousku, milostpane hrábě, Fialo s NĚMCOVOU, Halíku,
  ty ze Suché Lozi s kámošem Bělobrádkem a kameráden Herrmannem.
  A všichni vy prestituti v žoldu dolaru a eura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:58 A nyní prozraď ty rusofilcko, kolik jsi dostal rubliku na rus. ambasádě za ten tvuj žvást! Všichni ti co nezdílí tvuj hloupej názor, tak jsou " prestituti v žoldu " ty jsi ale Vul.

   Smazat
  2. 16:51 Sopláku, utři si tlamu, vysmrkej se a pak se zeptej, zda můžeš mluvit s dospělým. A jinak zavři tu svou piču zubatou. Na ruskou ambasádu nechodím, jen vděčím za život neznámému rudoarmějci, který v r. 1945 sejmul zřejmě tvého praotce ve službách werkschutz. Jsi zdatný pokračovatel Hitlerovy Jugend. Jinak Vole, Vůl se píše tak, co jsi ty, sračko fašounská.

   Smazat
  3. 21:24 Škoda,že toho tvého " rudoarmějce " nesejmul dříve ten NĚMEC. Bylo by o jednoho rudého blbého vola jako ty méně!!! A proč ty zmrde, pomlouváš paní Němcovou,Fialu, Halíka ? ty těm lidem nesaháš ani po kotníku, duševní mrzáku. Ty seš ta pravá rudá nicka, která bude někoho kritizovat burane.

   Smazat
  4. 9:29 Kdyby ho sejmul dříve, bylo by to jen na krátko.Těch samopalů tam bylo více než jen jeho pistolka.
   Tak to bude i s tebou. Vy fašouni, přátelé Adolfa Hitlera se tady dlouho producírovat nebudete.
   Vaše zlost na sama sebe, že tady žijete svůj posraný
   zbytečný život, naplněný jen žlučí a nenávisti k
   národu, který zachránil před likvidaci nejen tebe,
   protřednictvím tvých stvořitelů, ale i tu tvou Němcovou, Fialu či dokonce fráterníka Halíka.
   Jinak, rád bych tě poznal, hloupé děcko.

   Smazat
  5. 20:29 Co s tím uděláš ty posranino, pokud se týká rusa, tak on by to zvládl podstatně lépe AMIK a 40 let jsme nemuseli žít v těch ruskejch chudejch sračkách, ale to ty proruské pako nikdy nepochopí. Jinak nikomu nevyhrožuj RUSKÝ KOLABORANTE. Po 2SW šli takoví jako ty ke zdi.

   Smazat
 4. Souhlasím s autorovým závěrem:
  „.. útoky na Vondráčka byly trapné a dlužno říci, že tento mladý představitel hnutí ANO zachoval jako předseda sněmovny klid i důstojnost a prošel nepříjemným jednáním sněmovny s přehledem.“
  Ještě bych připomněl mistrovský kousek, že to trapné jednání Sněmovny, se podařilo ukončit usnesením, které Vondráčkovu cestu ohodnotilo pozitivně. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Take mne prekvapil.

   Smazat
  2. 14:59 Obávám se, že v dnešním senátu by se tolik rozumných poslanců už nenašlo. Tam by Vondráčka jistě prohlásili za vlastizrádce a vyzvali ho k rezignaci. Senát přece musí fungovat jako "pojistka demokracie", neochvějně hájící zájmy našich "spojenců" (čti: kolonizátorů).

   Smazat
  3. Anonymní26. října 2018 15:16
   To máte pravdu, ale Štěch nemá Vondráčkovu úroveň, aby udělal něco státnického.
   Pojistkou demokracie by měli být občané, s možností referendem odvolat politiky, kteří se odvrátili od svých předvolebních slibů, nebo zrušit zákony, které tito odvrácení schválili. P.K.

   Smazat
 5. Vsichni tihle rusofobove by si uz meli nejak srovnat pojmy.Prosazuji globalismus nebo ne?Takhle vypadaji jak pubescenti

  OdpovědětSmazat
 6. Kolaborant Vonráček,pro pár stříbrných, které dostal v Rusku, zradí svoji vlast.I tací po čase zapláčou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:16
   vrať se na pornostránky a tam pokračuj v onanii.
   Tady se neukojíš, trolle.

   Smazat
  2. 15:16 Mají recht, paní Langšádlová. Rusko je fujfuj a kdo s ním mluví nepatří mezí nás, ryzí demokraty. Nás nezajímá pár stříbrných, ale jen zelené papírky ze svatyně svobody, pravdy a lásky - U.S. Embassy.

   Smazat
  3. Anonymní26. října 2018 15:16
   Čím ji zradil? Že jednal jako mnoho dalších západních politiků a navštívil Rusko? Že tam byl s konkrétní zdravotnickou tematikou a pohovořil s představiteli země, svého postavení? To ti západní také zapláčou? P.K.

   Smazat
  4. Cim proboha?Svou vlast" nezrazuje" jen ten politik,ktery udrzuje vztahy jen s povolenymi zememi?Citite se dobre?

   Smazat
  5. 15:30 Zradil naše spojence nejvěrnější tím, že se plete do jejich kšeftů. Na kolonizaci východních zemí mají přece monopol jen oni a nikdo se jim nesmí plést pod nohy. My smíme levně vyrábět pro Západ, ale prodávat draho tytéž výrobky Rusku už nesmíme. Zisk musí zůstat našim milovaným přátelům. Proto taková bouře našich "demokratů" proti Vondráčkově cestě, která může tyto ustálené postupy narušit.

   Smazat
  6. Anonymní26. října 2018 15:49
   To máte pravdu, porušil jeden z bodů koloniálního desatera: nevolník nemá právo, nebýt nevolníkem.
   Což s podivem chápou, naši Demokraté z Bloku. P.K.

   Smazat
  7. Sople, příteli Adolfa Hitlera im memory, nezapomeň na
   Stalingrad.

   Smazat
  8. 21:14 Mýty a žvásty rudofilcek! V reálu obrovské množství lidí dávalo před Stalinem přednost panu Hitlerovi ... téměř milion občanů Sovětského svazu se rozhodlo ke službě v německé armádě. U toho Stalingradu byl každý šestý voják na německé straně občanem Sovětského svazu. - https://pravyprostor.cz/tri-myty-o-valce/

   Smazat
 7. V minulosti české krále určovali císařové Svaté říše římské. Kolo dějin se otočilo a už jsme na tom zcela stejně, v německém područí. Proto na jednání s Kremlem může pouze císařovna Frau Merkel a v žádném případě pouhý český nevolník. Souhlasí s tím i další, rusofobové a rusožrouti, rovněž nevolníci :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Zapad mel nepratelsky vztah k Sovetskemu Svazu. K tomu byl jakysi duvod. Zapad byl demokraticky, kdezto SSSR diktatura jedne strany. Komunisticka ideologie byla nesmiritelnym nepritelem zemi, ktere komunisticke nebyly. Antagonismus byl ideologicke povahy. Davalo to smysl.

  Jaky smysl dava dnesni rusofobie? Rusko komunisticke neni. Je demokraticke a ma trzni hospodarstvi. Presne ty atributy, o kterych zapad vyrvava, ze jsou zadouci. Ale o ruskem hospodarstvi se nedocteme prakticky nic. Jenom, ze ruska ekonomika je zalozena vyhradne na nerostnych zdrojich. Dovidame se dale, ze Rusko utiskuje homosexualy, potlacuje svobodu slova Pussy Riot, sestrelilo MH 17, dopuje sve sportovce, otravilo Skripala a Putin je zly. Jak se vsechny tyto negativni tendence v Rusku nahromadily je ponechano bez vysvetleni. Rusofobie je zalozena na vagnich asociacich Rusko = SSSR = komunismus. Je to nesmysl. Nemecko pry se se svou minulosti vyrovnalo a Rusko ne. Z ceho tak soudime? No prece z toho, ze proti Rusku se vede zbesial medialni kampan a Nemecku se poklonkuje. Jasny dukaz, ze jeden s minulosti vyrovnal a druhy ne!

  Proti-ruska hysterie se ujala proto, ze mnozi si mysli, ze Rusko je slabe, na ustupu a stoji (nebo jeden cas stalo) na pokraji rozpadu. Sovetsky svaz se zdal silnym. Nikdo s nim nezachazel takovym sprostym zpusobem, jako se dnes zachazi s Ruskem. Naopak Sovetskemu Svazu vsichni poklonkovali. Ale jakmile se Rusko zbavilo komunismu, vrhla se na neho smecka hyen. Je to odporne. Ti rusofobove jsou u me na urovni hyen. Nejen ze je to podlost, ale mohla by z toho taky byt atomova valka. Rusko vysila signaly, ze zas tak slabe neni: demonstrace novych strategicke zbrane, cviceni s Cinskym namprnictvem v Baltu a Cernomorui, manevry s cinskym vojskem na dalnem vychode. Ale kdez! Pro ty proti-ruske primitivy je to prilis subtilni. Je na case, aby Rusko (a Cina) udelaly neco vyrazneho!

  Rudolf Kavan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jen o udrzeni dolaru a USA jako jedineho dominatniho hrace.To je cele.Pro mne je to nazorna ukazka parazitismu

   Smazat
  2. 16:57
   Východ (a mezi ně patříme i my), byl pro anglosasy vždy jen podřadná lůza. Ať už byl feudalismus, socialismus nebo kapitalismus. Tohle nám přišili, jako náckové židům Davidovu hvězdu. Odpárat, se to nedá. Žít a bojovat s tím..., samozřejmě můžeme. Vazalství k západu, které předvádí zaprodaný český establishment, nás zase jen staví do role jejich podřadných sluhů.

   Smazat
  3. Ta věc je přeci všeobecně známá! Popsal ji jistý německý filosof již před více než 150-ti lety! Cituju:
   "Ruská politika je nezměnitelná. Měnit se mohou pouze ruské metody, taktika, způsob manévrování, ale polární hvězdou ruské politiky zůstává podmanění světa. Polárka je na hvězdném nebi stálicí. V politice Ruska není žádný rys nápadnější než onen, který sleduje nejen své tradiční cíle, ale také způsob, jak jich dosáhnout. Neexistuje tah v současné politice, který by nebylo možné najít už v historii. Ruský medvěd bude schopný všeho, dokud ví, že ostatní zvířata se mu nebudou bránit. Existuje pouze jediný způsob, jak se chovat k mocnosti jako je Rusko – neukázat strach. Jestliže se Evropa dá na ústup, nebude to znamenat pouze porážku, ale bude to trvalé ujařmění." - Karel Marx, New York Daily Tribune, 1856

   Smazat
  4. 7:26

   Za dob "ruských" carů, napůl germánů a imperiátorek

   jako ta

   němkyně Kateřina Veliká, to bylo možné takto chápat.


   ale soudruhu znalče Marxe, bys nám mohl citovat

   i jiné zajímavosti od kadla. Znáš to určitě

   nazpaměť.

   Smazat
  5. 7:27 ty voe, já znám jednoho markse z libně a ten to
   psal do tribuny v r 1956. pak ho zavřeli do cvokárny

   Smazat
  6. 20:38 V roce 1856 nevládla Velká Katka, ale První Mikolaša, blbe! A větu: „Jedině válka s Ruskem je válkou revolučního Německa, v níž se smyjí hříchy minulosti,“ psaly dobové Marx-Engelsovy Neue Rheinische Zeitung už v roce 1851! Tedy dřív než nějaká Krymská válka vypukla - a nikdo ho za to nikam nezavřel:))

   Smazat
 9. Jsou to jen fašistický pohrobci hitlera jde jim o to samé co třetí říši kdo je volí je též fašoun.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud si mám vybrat mezi Trumpem a Putinem , tak káždopádně Putin je
  je náš kamarád a velitel .
  Dasvidanja

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.