Reklama

pátek 5. října 2018

Sanep: V průzkumu nejdůvěryhodnější z kandidátů Pospíšil a Čunek

5. 10. 2018     První zprávy
Jiří Pospíšil a Jiří Čunek patří mezi nejdůvěryhodnější osobnosti kandidující v nadcházejících komunálních a senátních volbách. Na opačném konci je David Rath. Exkluzivní průzkum společnosti SANEP byl proveden ve dnech 14.– 21. září 2018 na vybrané skupině 1.975 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18+ let. Ze sedmnácti vybraných osobností kandidujících v nadcházejících komunálních a senátních volbách je nejdůvěryhodnější osobností bývalý ministr spravedlnosti, stávající předseda TOP 09 kandidující na pražského primátora Jiří Pospíšil. Ten má důvěru v souhrnu 37,5% obyvatel ČR.


Jiří Pospíšil je nejvíce vidět v předvolební kampani v Praze, kde kandiduje, nicméně jako politik je na rozdíl od svého stranického předchůdce Miroslava Kalouska nadále kladně vnímán i v dalších místech naší země. Do průzkumu byli zařazeni bývalí vrcholní politici, stávající výrazné osobnosti politického života a neúspěšní prezidentští kandidáti.

Jiří Pospíšil, který má velmi reálné šance na významný volební úspěch v Praze, je i ze všech hodnocených osobností nejvíce preferovaným politikem, který by měl dle v souhrnu 35,3% dotázaných ve volbách uspět.  

Za Jiřím Pospíšilem se velmi těsně umístil lidovecký senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, který obhajuje senátorský mandát ve vsetínském volebním obvodě. Jiří Čunek se těší důvěře v souhrnu 36,7% veřejnosti a uspět v nadcházejících volbách by měl dle v souhrnu 35,1% dotázaných obyvatel ČR.


 Velmi oblíbenou osobností je i primátor města Teplice a stávající senátor obhajující svůj mandát za ODS ve vol. obv. č.32-Teplice Jaroslav Kubera, následován publicistou a bývalým ředitelem politického odboru kanceláře prezidenta Václava Klause, kandidáta do Senátu ve vol. obv. č.26-Praha 2 Ladislavem Jaklem. Ten kandiduje jako nestraník za SPD.

Jaroslav Kubera je znám zejména jako odpůrce protikuřáckého zákona, ale i dalšími neotřelými názory a velmi osobitým vystupováním stejně jako Ladislav Jakl, který je znám řadou kontroverzních, ale nutno dodat velmi osobitých a provokativních výroků a postojů, mezi něž lze zařadit i právě kandidaturu za SPD.

Velmi zajímavým zjištěním je ovšem i pátý nejdůvěryhodnější expremiér a bývalý předseda ČSSD, nezávislý kandidát do Senátu ve vol. obv. č.71 Ostrava-město Jiří Paroubek, který  přeskočil i všechny neúspěšné prezidentské kandidáty. Jiří Paroubek se těší největší důvěře mezi stávajícími a bývalými voliči ČSSD. K případnému volebnímu úspěchu mu může pomoci i paradoxně medializace soukromého rozvodového konfliktu.

Nejméně důvěryhodným je pak exministr dopravy, lídr kandidátky hnutí Starostové a nezávislí v Přerově Antonín Prachař a bývalý středočeský hejtman, kandidát do Senátu ve vol. obv. č.29 Litoměřice David Rath. Zatímco Antonín Prachař je spíše politikem, který se do paměti obyvatel ČR příliš nezapsal, v případě Davida Ratha je tomu přesně naopak. Ten se do paměti obyvatel naší země zapsal a bohužel ne příliš pozitivně, což ovšem nemusí nutně znamenat, že by nemusel uspět ve svém volebním obvodě.

54 komentářů :

 1. Doufám , že to dopadne úplně jinak !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. propagandu vyrabi nejen čete když jsem viděl jak moje dcera provadi vyskum dotaznikem tak musimřici že pruzkumy jsou všechny cinknuty protože tazatel musi byt anonymni tedy za každou cenu neznamy co znamena že za tu tisicovku co dostala za padesat anonymu měla za pět minut kroužkovani hotovo z křesika v pokojičku takže bych tak nezoufal nad pruzkumy kter nemaji s realem nic společneho jeto jen ktomu aby se nasměrovali ti co nemaji všech pět pohromadě a aby se přeprali špinave prachy

   Smazat
  2. Nejlepší průzkum, volby, právě skončil. Kde je ten miláčEk starých dam a ostatních jinochů?

   Smazat
 2. SANEP?
  To je ta účelovka, co si pořídila ČT na potvrzování svých lží?
  Herman skoro 20% důvěry?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SANEP je docela slušná agentura. Agentura sloužící ČT je Kantar TNS. Zase ten průzkum pro nás nevypadá úplně špatně - na předních místech docela zajímavé osobnosti Čunek, Kubera, Jakl, Paroubek. Ivan David se solidními 21%. Samozřejmě černou skvrnou je Bakalovsko-Sorosovskej floutek Pospíšil, a tohle si nemůžete vysvětlit jinak, než naprostou hloupostí, povrchností těch, kteří politice příliš nerozumějí a jsou zcela v zajetí propagandy ČT aspol. A papouškujou fráze, které jsou jim vtloukávány do hlav.

   Smazat
  2. Pokud to jen zhruba odpovídá realitě a na prvním, šestém, sedmém osmém a desátém místě mají důvěru obyvatel ultralevicoví globalističtí vítači, znamená to, že zánik evropské civilizace je nevyhnutelný.

   Smazat
 3. Zajímavý průzkum, já jsem se domníval, že Dikobraz již neexistuje..... Mýlil jsem se.

  OdpovědětSmazat
 4. V Čechách je všechno možné. To znamená i téměř 20% milého krajana Hermana, téměř 30% vítače Hilšera, nebo 11% zloděje Ratha.
  Rozklad společnosti postoupil do těžko odhadnutelných rozměrů. A když tak sleduji různé prognózy a výsledky voleb, bezděky mne napadá jediné. My si ten zánik naší "civilizace" zasloužíme. Vždyť proto makáme na 200%.

  OdpovědětSmazat
 5. Pospíšil???????
  To se jako všichni pomátli nebo co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, až tak hluboko jsme klesli.

   Smazat
  2. Pomatl se David v Bohnicich:-)

   Smazat
  3. Jiří Pospíšil, tak to se může stát jen v MACEŠE a přeji jí TO! Ten Pospíšil, který zametal na Plzeňských právech po PUDr. Kindlovi a NIC? Ten Pospíšil co neprahne po funkcích (jeho slova)? Ten Pospíšil, co byl z minuty na minutu vyhozen z MZV-ČR, bez udání důvodu dodnes? Ten Pospíšil, co prohlásil, že zásadně nemění stranický dres? Ten Pospíšil, co se nacpal do EU za podpory Stop-o9? Ten Pospíšil, tak já bych to teda vzal, předsedu Stop-o9? Te Pospíšil, co když déle mluví vrací se mu semeno ze žaludku zpět do koutků u huby a natahuje se jak šle, hnus :O

   Pane Mírku, to je tedy póvl společnost ...


   Ramón

   Smazat
  4. Pardón: vyhozen z MS-ČR! R.

   Smazat
 6. Pospíšil, Fisher, Hilscher, Drahoš, Svoboda, Bělobrádek, Herman, Emmerová, Rath???
  ... si asi děláte nejapnou legraci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten ketasnik Rath by se rad vyvlekl z vezeni ,proto rychle chce ziskat imunitu...no jestli ho nekto zvoli , tak je vul !

   Smazat
 7. Vycházejte z toho, že jde o přísně znáhodněný výběr občanů nad 18 let, nikoli čtenářů Nové republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě, pane Davide. Jenom mi to připomíná myšlenku Jana Wericha, z pohádky Královna Koloběžka I., že by se mělo něco udělat k pozvednutí inteligence obyvatelstva.

   A pro zvýšení důvěryhodnosti objektivnosti průzkumů veřejného mínění, dodávám já.

   Smazat
  2. Je to 1900 obyvatel republiky, které vybrali zaměstnanci FITESU nebo jak, čistě náhodně ze svých známých.
   Dělal jsem v agentuře zkoumající postoje k cigaretám, rozhlasovým stanicím a politice a mám určitou představu.

   Takže, a to není až tak vysoká statistická (pojistná je mnohem horší) matematika, aby nebylo lze pochopit, že když 1000 lidí zez Plzně a několik nešťastníků z Kroměříža vyjadřuje sympatie k JUDr Pospíšilovi a všichni víceméně vědi, že pan Pospíšil výzkum platí, těch 30% Plzeňáků zatne zuby a ty vostatní tam něco naházej, co jim jejich vedoucí báze zatelefonuje.

   Vedoucí báze není s agenturou ve spojení, jen mu denní vedoucí výzkumu nechávají vzkazy, které bázi se bude dneska volat a co má odpovídat.
   Všechno je zpětně ověřitelné a nikde nic závadného.

   Leda by muselo těch 200 detektývů Dratha... teda pardon, agenturu stále odposlouchávat a dělat dalekosáhlé matematické studie, kam jsou ty výsledky hnuté.

   Pan Pospíšil z partaje, která má 4,5% preferencí pak může být s 30% v Praze primátorem.
   Byla Krnda a podvodník z Olomouca, proč ne Pospíšil.
   Alespoň taková je moje představa znalce kupeckých počtů.
   Mám na to papír.

   Smazat
  3. Zdá se mi, že chcete naznačit, pane Davide, že jde o prefabrikát. Jenomže proto se tyhle prefabrikáty dělají. Aby ohnuly realitu.
   Někteří voliči mají vybraného úplně jiného kandidáta. Když se v prefabrikátech neobjeví na volitelném místě, nechtějí svůj hlas zahodit a zvolí z nabídky toho, kdo má, podle oněch prefabrikátů šanci, být zvolen. Jiní mají o jmenovaných pochybnosti. Těm pak tyto pochybnosti pomohou prefabrikáty rozptýlit. Řeknou si, že dotyčný nemůže být až tak špatný, když má tak velkou důvěru veřejnosti. No a potom jsou takoví, kterým je to všechno pumpička. Zatím je to dobrý. Migranti zabíjejí v Bruselu, Berlíně, nebo Paříži a to je daleko.
   Říká se, že vlastní zkušenost je nepřenositelná. Dokud se nesetkám s realitou, neuvěřím, že může dorazit až k nám.

   Smazat
  4. Pane 3:37, papír, dokonce na sankce, má i president USA Trump. Nedopatřením ho ukázal veřejnosti, když NASTUPOVAL do letadla. Neville Chamberlain zase nějaký papír veřejnosti ukazoval, když z letadla VYSTUPOVAL...

   Smazat
  5. Páni s papíry 3:37 + 15:41 ,též jsem jedním vybaven a s odpovídajícím dnes starožitným titulem a jemu odpovídajícím důchodem. Výběr vzorku byl vybrán neodborně, tak nic nedokazuje. Stejným nesmyslem jsou výroky opírající se o průměry, když zkoumáný proces nemá Gaussovo rozdělení,nezeprezentuje nejvyšší četnost okolí. Dnes průměr nadhodnocuje mzdy i důchody. Žel politici se obklopují neználky s tituly a ti statistiku znásilňují, tam kde se to hodí. Jak pak mám vysvětlit důchodkyni, že její důchod nedosahuje ani 1/3 státního průměru ?

   Smazat
 8. Reprezentativní průzkum v pražské vilové čtvrti. Školní příklad manipulace v demokratické společnosti nechutný.

  OdpovědětSmazat
 9. Nedivím se, že se u nás tak otepluje. 38 % "čechů" je teplých.
  Takže průměrná teplota je 38 st. C. Až ten teplík nabere další
  obdivovatele, tak se tady uvaříme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 5. října 2018 22:08

   Horší je né těch 5% buzerantů v regionech ani těch 30% v Praze, ale u nás jsou i 3% teplých dětí, které to údajně tak nějak cítí, ale neví co to vlastně obnáší :O

   Máme dle MACECHY i teplé Večerníčkové postavičky dle ČT24 "kritika?". Křemílka a Vochomůrku, Pata a Mata, Boba a Bobka a věřící Poláci, Bolka a Lolka.

   To vše mezi nima nebylo pouze kamarádství, nýbrž intimní vztah, zejména u Pata a Mata, ti už spolu bydleli pod jednou střechou. Máme si údajně zvykat, slova samozvaného, teplého kritika je to trend doby pražské!

   Takže v dalších dílech, žádné kutilství a srandu! Ale hezky po pražsku a po západně homo-sňatek s očekávanou adopcí malého PATMAŤÁKA!

   Ti idioty, co prosadili podvodně ředitele P. Dvořáka (klientelismem, slova tehdejšího člena RRTV P. Štěpánka) do ČT, nenápadného gaunera a "úchyláka", co západo trendově, blbne hlavy našim dětem!!!

   Těmito zvrhlostmi, oni by měli být vystaveni na pranýř a pořádně jim seřezat páskem, ty jejich teplé prdele a vyhodit je z teplých fleků, kde stále dřepí a ničí a ničí. My jen pasivně čumíme, co všechno je MACECHA schopna zprznit?!

   Ramón

   Smazat
  2. Pane Ramóne 23.59, to máme, podle těch politickokorektních kavárenských dříčů a pravdodobroserů i VČELÍ MEDVÍDKY, kteří sloužili nejspíš s Bubi Hartmannem a H. U. Rudelem v LUFTWAFFE protože preferovali bílou barvu, máme xenofoba a nácka Josefa LADU, který dětem xenofobně tvrdil, že Cikáni ukradnou i kočku, když nechal černého Mikeše ukrást Cikány - aby jej osvobodili až bílí komedianti a jejich zvířátka z cirkusu; A BÍLÉHO, velmi sympatického kocourka NÁCÍČKA, SYNA SAMÉHO BÍLÉHO KOCOURA NÁCKA(sic!), který netoužil po ničem jiném, než aby mu říkali jako jeho tatínkovi, NÁCKU! Takže si nechal ušít černé vojenské boty jako Mikesch (nosili je sedláci, aby jim do bot netekla na komunisty ještě nepoměšštělé vesnici močůvka a kejda), a šel babičce, považte, K ŽIDOVI PRO CIKORKU! Kdyby nezasáhli hrdinní vesničtí AKTIVISTÉ bez příleb - PSI, a za žvanečky neziskově nezasáhli, tak by babičce ten Nácíček CIKORKU přines! A považte, možná by povýšil i na dospělého Nácka a politicky rozložil celou vesnici! Měl to v krvi. Takhle ti psi donutili Nácíčka vyválet se i s CIKORKOU v louži, takže už nebyl bílým. Cikorka zmizela! Babička se o Nácíčka postarala. Kdyby žila, zasloužila by jako ta Le Penová!

   Proti takovému nebezpečí není nikdy dost neziskovek!

   Smazat
  3. 16:10-v podstatě máte pravdu! Měli bychom znát názory přímých předků, potažmo fragmenty života zapsaných knižně. V detailech je ukrytá pravda i v tvorbě autorů jako jsou mj. Josef Lada, v próze Jan Neruda. Proti jejich zkušenostem je "neziskovek" k vymývání mozků opravdu málo!

   Smazat
 10. Průzkum, který není průzkumem, ale nátlakovou akcí na podvědomí lidí. Takové průzkumy si mohou jeho zadavatelé a ti, kdo ho prezentují strčit do zadního otvoru. Třeba pana Pospíšila, kterého by to jistě potěšilo.

  OdpovědětSmazat
 11. Jestli by to byla pravda, jak je uvedeno v tzv. průzkumu pak je to katastrofa a zanedlouho máme tady miliony imigrantů, kteří nám tady předvedou Africkou demokracii a ženy už si můžou nasadit bůrky.

  OdpovědětSmazat
 12. Pokud se opravdu zamyslíme, jakými názory se někteří se seznamu prezentují, pak je vcelku nepochopitelné, že je někdo může volit. Lidé volí stejně, jako vybírají nákup v marketu, podle krátkých, plytkých hesel a bez zpětné vazby na výroky pronesené v minulých obdobích. To je ta smůla ... na místo přehlídky moudrých myšlenek snůška reklamních kašparů, toužících po moci a několika špinavých zlaťácích ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
 13. Je mi špatně. Jdu zvracet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0.13 Třeba se i poser.AspoŇ vidíš, že to máte marné.

   Smazat
  2. 10:00 Jaká je u tebe momentální teplota. Měl by sis Pospíšit, jde to nahoru.

   Smazat
  3. 10;31
   On neví jakou má teplotu,zrovna má teploměr v PRDELI.....

   Smazat
  4. 11:53
   To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně týhle pedofilní žůžovky - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Má prej u kostrče trvale zabudovanej teploměr!

   Smazat
 14. Naprosto jasná manipulace, pro lehce ovlivnitelné vygumované mozky, propagandou našich presstitutů. To spíš budu věřit tomu, že v té pohádce babička s karkulkou sežrali vlka upečenýho na kmíně. Nejhorší je, že ti vygumovanci ani netuší, že mají vypláchnutej mozek a myslí si že jejich názory jsou plodem jejich chytrosti, ve všeobecně demokratickém a svobodném Česku. No jo, to už ale zase úplně jiná pohádka, třeba ta o císařových nových šatech...

  OdpovědětSmazat
 15. Je třeba především rozlišit, zda jde o předvolební průzkum čistě ve volebních okrscích příslušných kandidátů či v celé zemi. Jde-li o ten první případ, tak je to snad možné, jde-li o ten druhý případ, pak by musela mít např. taková TOP 09 v tomto státe 35% podporu. Kde by ji sehnala? Jinak je to stále dokola. Až na několik mále výjimek z té sestavy čiší v lepším případě jen bezvětří, o svěžím větru nemůže být řeči. Lidé chtějí změnu, avšak volí prakticky pořád stejně. Kdy už konečně zmoudříš, lide český?

  OdpovědětSmazat
 16. Dvě poznámky:
  1) Jak může být člověk důvěryhodný, když za pár desetiletí (co je v politice), změnil 4 strany. Vždy jen proto, aby byl v nové straně na výsluní. Pro mně to je prospěchář!

  2) Kauza Dr. Rátha je je tak trochu jinak, než je nám podáváno.
  Bylo připravována PRIVATIZCE zdravotnictví. Dr. Ráth byl zásadně proti ní a také podle toho jednal. Úkol zněl takového člověka znevěrohodnit jakýmkoliv způsobem, byť z něj udělal kriminálník nebo zloděj. Zapomeň te na krabici od bot, která se zázračně přeměnila v krabici od vína, i na těch 7 milionů.
  Matematika je neúprosná, 1+1=2. Zbytek je Einstainova rovnice, dosaď si co chceš.

  OdpovědětSmazat
 17. Tu a tam si něco pamatuji, například to, že Dienstbier byl na začátku devadesátých nejpopulárnější politik (Havel se do průzkumů nezařazoval), ale jeho Občanská demokratická unie neprošla do Parlamentu. Pospíšil vypadá klidně a věcně, to se jednoduchým lidem líbí, obsah sdělení nevnímají. Do Prahy se stěhují celá staletí lidé, kterým se za daného reřimu daří, fabriky a dělníci z Prahy téměř vymizeli, protože v Praze je draze. lidé s vysokými příjmy si myslejí, že je mají díky režimu a své věrnosti režimu (a někteří mají i pravdu), proto v Praze dopadají volby jinak, nezapomínekjte, že to není tak dávno, kdy TOP09 v Praze volby vyhrála... Ta procenta do značné míry vyjadřují, že lidé ty osoby vůbec znají. Nejhůř dopadl neznámý předposlední a příliš známý poslední.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Macecha je všehoschopná, nejvíc zhovadilostí dělají a nadělali rodáci pražané např. Havel, Malý, Kocáb, Svěrák?, Pithart, Halík, Klaus st., Kočárník, Dyba, Rudlovčák, Třískové, Ježek, Komárek, Janota, Buzková, Kříž, Pánek, Bárta, Bartoš, Bursík Pajerovky, Pilný, Mejstřík, Benda, Pilip, Špidla, Paroubek, Gross, Kellner?, Horáček?, Háva, Falbr, Poche, Dienstbier ml., Rakušák Schwarzenberg, MRÁZEK a další a další.

   Ti starší výše jmenovaní položili svým konáním základy k našemu mravnímu a celospolečenskému úpadku, drogám, prostituci, agresivitě, neúctě ke všemu, včetně samotného života druhých.

   Manželství je přežitek. Zničili regionální zdravotnictví u nás na severu Čech, trnou v nemocnici strachy, aby k nim nechtěl "čistě" náhodou nastoupit víceroatestovaný lékař specialista, dají maximálně 25 tisícový plat a podle toho vše vypadá, ukrajinsky jim nerozumíme a skutečnou diagnózu se nedozvíte ani po smrti!?

   Ale mámé hernu vedle herny, hospodu vedle hospody atd.. Opolyesterovanou, celou starou zástavbu, protože krom finančáku (ihned po roce byl rekonstruován, jelikož se začal rozpadat?!). Nic nového pro lidi za 30 let nepostavili ...? Pouze školky z části umístily do sklepů, pardón dnes již se nazývají mateřinky. Výraz školka je starý komunistický, sklep je nový ve staré zástavbě.

   Jednou pro vždy, naše země se nazývala ČSSR ne ČSKR ve Federálním schromáždění seděli zástupci NF - KSČ (KSČM), ČSS (ČSSD), ČSL (ČSL-KDU) ty dvě strany, věční kolaboranti! Komunismus je pouze utopie!!!

   Zdraví Ramón

   Smazat
  2. V Praze jsem pár let také žil. Je to už téměř 10 let, třeba se něco změnilo, ale i tenkrát tam lidé stáli za podobnými názory.
   Nemyslím si, že v Praze jsou jen lidé kterým se daří a mají vysoké příjmy. Potkával jsem se se spoustou lidí, žijících jako kdekoli jinde, od výplaty k výplatě. Bydleli na ubytovnách a v podnájmech po pěti a více kusech. Byli to lidé ze všech koutů republiky, hlavně pak z Moravy a severních Čech. A ze Slovenska. Ovšem převážně pravicově uvědomělí či konformní. Přišlo mi že si připadají, jako že po opuštění své vísky a získání adresy v Praze něco mimořádného dokázali, že se tím z nich stali lepší lidé a na důkaz toho se musejí ztotožnit se světonázorem, jenž je s Prahou spojen. Možná se mýlím, ale skutečně to na mě takto působilo. Přitom když jsem se s těmi lidmi bavil soukromě a podrobněji, jejich postoje byly v jádru levicové. Působili na mě rozporuplně. V mnohém tápali, ale v jednom měli jasno - za všechno můžou "komunisti se socany" a jediná správná cesta je s pravicí a to ještě pro ně žádná pravice není dost pravicová, proto to vázne.
   Skutečného, rodilého pražáka, aby v Praze pohledal. Ti už asi v užším jádru historické Prahy ani nežijí.

   Smazat
  3. Pane doktore, nic naplat, žijeme ve virtuální
   realitě. Moje babička, říkávala, že 3× opakovaná lež se stává "pravdou" a to už nezažila masáže z medií.Za totáče jsme se naučili číst mezi řádky. Dnes se mi tento zvyk opět hodí. Často, když čtu náš tisk, si opakuji ..jen písmena, z nichž slova skládá, co však ta slova znamená já věděla bych ráda.

   Smazat
 18. Tu figurku Pospíšil
  na prvním místě docela chápu. Proč ?

  Uvědomte si, že výrazný podíl voličů tvoří ženy.
  Ženy posuzují politika v prvé řadě podle vzhledu,mimiky a teprve pak dle mluveného slova.

  Vzpomeňte si na chlapce, který to myslel upřímně,ten se velice líbil ženám,matkám a babičkám, byl prý takový nevinný...
  A u toho Pospíšila je to obdobné, ženy se vůbec nezajímají o to, co tento,v mých očích odpudivý slizoun provedl, nebo neprovedl, jim se prostě líbí a tak ho volí.
  To samé se dá říci o dědovi, který předváděl, jak umí stáhnout králíka.
  V očích žen je to distingovaný pán, jehož šediny vzbuzují úctu.
  A ženy, které budou tohoto duševního mrzáka volit,vůbec nezajímá, jak se vyjadřoval a vyjadřuje k současné hlavě státu.

  Tak jednoduché je to, pane Novák.

  OdpovědětSmazat
 19. Mno nic průzkum ale v Praze se může stát všechno doufám že to dopadne jinak.

  OdpovědětSmazat
 20. To raději Pospíšila s Hermanem, než toho blázna Jakla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;47
   Raději NEPIŠ KDYŽ CHLASTÁŠ,POZNÁ SE TO!

   Smazat
  2. 11:55 Hlavně ty pýči otrávěný pěny do koupele zmlkni, na tvý rudoprdy tu není žádnej Čech zvědavej ....

   Smazat
 21. Jedině Paroubek a David jsou důvěryhodní. A Pospíšil? Proboha, kdy konečně začne dělat něco užitečného? Celý život jen parazituje na společnosti!!! Hnus! A Kubera? Bývalý komunista a aktivista ROH, po revoluci symbol kumulace funkcí a hlavně platů!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6. října 2018 11:00

   Kubera byl taky komunista a odborář? Že se vůbec divím! Naprostý souhlas.

   Ramón

   Smazat
  2. 13:26
   KUBERA je SVINĚ ZKURVENÁ,která by měla být veřejné lynčování za ten KSINDL ARABÁŠSKEJ v Teplicích!!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 11:00 Velmi špatně soudruhu. Ti dva zkončili v propadlišti,což se panu Pospíšilovi nedá říci.

   Smazat
  4. 14:47
   Nepracuje se,ta nutno po RYPÁK NIKOMU MOC NEVONÍ....TAKŽE VYHRÁL LESA HOVNO,MORAVCOVO!!!!!!!☺

   Smazat
  5. Neradujte se....

   Smazat
 22. Bože chraň otčinu, ještě tam chybí Msgr. Herrmann.

  OdpovědětSmazat
 23. Pan David mi udělal velkou radost, ten postup mu unikl opravdu o kooooooousek. Gratuluji panu Drahošovi k postupu, je vidět, že se to obrací k lepšímu a doufám, že ho bude následovat pan Herman!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.