Reklama

úterý 2. října 2018

Skutečný extrémismus. SPD jiné národy respektuje, Piráti ani svůj vlastní. Anarchie ve vyhulených hlavách. O pakáži pracující pro Piráty.

Ivan David 
2. 10. 2018
Dnes jsem šel na předvolební shromáždění SPD na Náměstí míru v Praze, a už z dálky bylo patrno, že se děje cosi jiného. Na celém náměstí byl slyšet řev, za velkými reproduktory poskakovali kulturní pracovníci, mlátili do hudebních nástrojů a řvali v rytmu něco v jazyce připomínajícím angličtinu. Na pravé straně známý transparent vítající utečence. Zavolal jsem tedy volebnímu zmocněnci a dozvěděl jsem se, že předvolební shromáždění bylo zrušeno. Místo bylo řádně v srpnu pronajato od OÚ Praha 2  a ještě včera dopoledne potvrzeno, že pronájem schválený radou OÚ Praha 2 platí. 
Včera v 17 hodin pak bylo oznámeno mailem, že pronájem se ruší a to proto, že skupina "Kolektiv 115" ohlásila na Magistrátu hl.m Prahy shromáždění na Náměstí míru na tutéž dobu. Vedení SPD dospělo k závěru, že se nemohou nechat vyprovokovat k přímé konfrontaci. Takže ústup. Chápu, že by "kolektiv 115" vyprovokoval potyčky z nichž by samozřejmě bylo obviněno SPD.


"Kolektiv 115" to komentuje takto:

29. 9.

Víte, co naštve? Naplánovat velkou předvolební akci v centru Prahy, složit kauce za vybavení a kapely, získat smlouvu o pronájmu, propagovat akci na fb a stovkách tisíc novin a pak si nechat vyfouknout fleka nějakou bandou. Ale stane se. 
😃 

profesor Miroslav Mareš, patrně největší odborník z akademiků u nás, kteří tuto koncepci extremismu akceptují. Podle této definice je extremismus chování odporující ústavě a hranicím demokracie, zatímco radikalismus se pohybuje ještě uvnitř demokratického rámce, byť na té straně spektra, kterou už etablované síly nechtějí nebo neakceptují.

Více na https://www.e15.cz/the-student-times/doba-klidu-je-u-konce-musime-si-zvyknout-na-nove-formy-radikalismu-rika-jan-charvat-1252077
Profesor Miroslav Mareš, akceptuje definici extémismu, podle níž jde o "chování odporující ústavě a hranicím demokracie, zatímco radikalismus se pohybuje ještě uvnitř demokratického rámce, byť na té straně spektra, kterou už etablované síly nechtějí nebo neakceptují" ZDE. Pohybuje se Kolektiv 115 ničící cizí majetek a vyzývající k takové zlo-činnosti jiné nebo ne... Jistěže ano. Jak se vyjádřila zahalená slečna, předvolební agitace ji "sere". Jistěže je často trapná, ale každému přiznejme právo se znemožnit. Oni odmítají demokracii a praktikují individuální zvůli. Oni totiž nesnášejí většinovou společnost. Nemohou se v ní uplatnit, parazitují na okraji. Deklarují cíl ji rozvrátit. Pokud jejich vliv poroste, rozvrátí ji spolehlivě. Nejsou schopni cokoli pozitvního vytvořit.

Více na https://www.e15.cz/the-student-times/doba-klidu-je-u-konce-musime-si-zvyknout-na-nove-formy-radikalismu-rika-jan-charvat-1252077


Sociolog Daniel Prokop ze společnosti Median označuje SPD jako "autoritářskou", zjevně míní, že je to špatně. Ale chceme svobodnou zvůli nebo právní stát? Může být právní stát bez autority? Není chaos nutně bezprávním stavem?

Jak dlouho ustupovat bordelu, chaosu a zvůli? Jak je možné, že stejné místo pronajímají současně dva orgány? Jak je možné, že přednost dostane anonymní skupina chlubící se protizákonnou činností, která přišla včera.

Idioti neustále opakují, že SPD propaguje násilí. Důkaz? Politický veleduch Tomáš Lebeda komentoval útok na SPD: "Subjekty, které jsou samy často netolerantní, se stávají terčem netolerance." To je hezké vysvětlení. Takže kdo ustrašeně toleruje zvůli, tak se s ní nedostane do konfliktu? Takové je doporučení experta? Svěží myšlenka. Děkujeme. Proto je asi stále zván do České televize. Netolerantní postoj ke zvůli je zřejmě projev extrémismu. Normální je asi přikrčit se a být zticha. Pěkně děkuju.

Aby mohl někdo být pirát a přepadávat lodě, musejí jiní pracovat, jinak by nebylo na čem parazitovat.

Kolektiv 115 (Antifa) tvrdí, že jsou radikální levicí, jenže, jak uvedlo Právo, "minimální škody na své reklamě hlásí STAN, TOP 09, lidovci i ODS". Takže tato "radikální levice je fakticky spojencem liberální pravice, která je tvůrcem a udržovatelem současného režimu. Toho režimu, který přinesl chaos a demoralizaci, tedy prostředí ve kterém se parazitům libujícím si v anarchii dobře žije. Útočí na ty, kteří narušují jejich životní prostředí, bordel bez něhož by nemohli vegetovat.

Pořádek žádající liberální pravici podporující Bartoš si podává ruku s Antifou, pro kterou je každý pořádek "fašismus"

Oni chtějí svůj pořádek, takový, jaký je na žižkovské "klinice", ale slibují pořádek na radnicích - ten jejich. Zatímco s nimi sympatizující anarchisté se prohlašují za "radikální levici", Bartošovi Piráti hlasují s ODS, TOP 09, STAN, tedy ultraliberály, kteří se hrdě hlásí k pravici. Společné mají jedno, svobodnou zvůli.

Zatímco "levicový" "Kolektiv 115" bojuje za dostupné bydlení, Piráti jsou napojeni na ultraliberály, jejichž volný trh s volnou tvorbou cen a současně "odpovědné" držení mezd co nejníže vedou k nedostupnému bydlení. Jak jsem se dnes dokonce v Českém rozhlasu dozvěděl, nejméně dostupné bydlení z celé Evropy je v ČR. Na sedmdesátimetrový byt v Praze lze ušetřit z průměrného platu za 11,5 let, za "teoretického" předpokladu, že nic z vydělaných peněz nebude použito na něco jiného. S průměrnou mzdou, jak řekl v ČRo expert, nelze dosáhnout na hypotéku a k pořízení třípokojového bystu je třeba mít pravidelný příjem nejméně 45 000 měsíčně.

Předseda Pirátů poslanec Bartoš v kroužku vpravo
Stejné a také tradiční barvy má Pravý sektor - ukrajinští fašisté, ti chtějí zase jiný "pořádek". Ani s jedním typem zvůle nechci mít nic společného. SPD jiné národy respektuje, Piráti ani svůj vlastní.


Řvoucí vyhulenci tvoří nepatrnou část společnosti a příliš pozitivního ohlasu na ničení cizího majetku se nedočkali (https://twitter.com/115kolektiv/status/1039556860402167808?lang=cs ), spíše komentářů typu: "Běž se prosím projít v těhlech kraťáskách do švédskejch no go zon a očekávám další video, moc se těším.".


128 komentářů :

 1. ANTIFA = nestastnici s vysokym stupnem imbecility !
  Cesi volte SPD !
  V Ialii je 40 pripadu Eboli z Afriky ! Ceka vas to take.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blondyna z Londyna vse vi poradi pomuze

   Smazat


  2. SLÁVA PRAVY SEKTOR! My fanoušci Pravého Sektoru neuhneme a budeme ty ruské svině bít až do jejich vyhlazení. Ruská svině = mrtvá svině. Kdo nesouhlasí, bude nést následky.

   Smazat
  3. Jako fanoušek Pravého Sektoru míním oslovit Anftifu, jelikož máme společný cíl, a tím je zničení nádoru zvaného Ruská Federace a exemplární veřejná poprava toho zakrslého plešatého zmrda z Kremlu!

   Smazat
  4. 7,46
   7,50
   Vy dva vocasové ze zkumavky,vás je třeba DO POSLEDNÍHO VYHLADIT,UNTERMENS .......ALE UŽ SE NA TOM PRCUJE,RICHTIG,BUDE VESELO!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDD

   Smazat
  5. Nahlaste "kolektiv115" jako nenávistnou stránku Facebooku! V záhlaví vedle sdílet klepnete na tři tečky a na nahlásit.

   https://www.facebook.com/kolektiv115/

   Smazat
  6. Podejte někdo trestní oznámení na toho magora v červené kukle! Přeci se dopouští trestného činu? Smetana za to šel bručet!

   Smazat
  7. 8:28 Nejhorší je přeci NR! Jde o z ruštiny mizerně přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené touto kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
  8. ANTIFA - tajné souručenství vyznavačů učení Rabína OVADJA Josefa. Jejich bojůvky napodobují IDF, od nichž svého času dostali podporu a technologii Krav Maga. Za to se odvděčují rozvracením gójské společnosti, ochranou parazitických menšin před rozhořčenými, zoufalými domorodci.

   Piráti evropského původu byli vždy multikulturní. Náboženství i rasa byli podružností, když šlo o to vraždit a loupit. Angličané, když ještě byli velkými, bílými lidmi, je po dopadení věšeli na svá ráhna a rybám potom chutnali bílí oběšenci stejně, jako černoši. Bylo to ekonomické, ekologické, prostě "COOL"! Občas to nějaký Bartoš...ééé... pardon, Morgan, dotáhl i na guvernéra - když předtím vymordoval ty kolem sebe.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to admin /po 2./: vyřaďte radostu z možnosti publikování na NR. NR není stoka.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Blondaku neotravuj brzy predcis blba ze Smichova

   Smazat
  4. Ty hovado havlistické, anonymní, pachateli slovního výkalu z 3. října 2018 0:31: To ty děláš z naší drahé Nové republiky stoku, svou typicky euroamericky-buržoasní snahou o cenzuru!

   Naštěstí, díky Leninu a Putinu, soudruzi a soukmenovci z redakce NR (které, ty blbečku, oslovuješ ve středním rodě „to admin“) jsou opravdoví komunisti a putinisti, takže cenzuru nepřipustí.
   Ani ty tvoje slovní výkaly nesmažou, aby bylo jasné, co jsi zač: prašivý pravdoláskař, hanebný havlista, kavárník – kádrovák.

   Doufám, že nestihneš utéct do Evropy, až budeme zavírat hranice proti běžencům a zrádným emigrantům.
   Bezpečnostní divize Agrofertu si tě najde, a Lidový soud s tebou zatočí typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku.

   „Není člověk, není problém.“ (J. V. Stalin)

   P. Radosta

   Smazat
  5. 4:38 To není žádnej blonďák, ale putleroffskej židomongol jako ty (zde na 8 minutě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Tohle jsem já (tedy blonďák s tou velkou holí) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
  6. Radosta alias Ivecien z Teplic 3. října 2018 8:38

   Jsem ženatý 11 let.Za celou dobu jsem jednou udělal chybu a podved svou manželku.
   S holkou o 11 let mladší.Mě bylo 27,jí 16.Druhou chybu jsem udělal,když jsem to vyklopil své manželce.Vše se urovnalo,ale den odplaty nastal po pěti letech kdy mi to moje žena vrátila hned dvojnásob.S prvním chlapem jsem jí nachytal já,a o druhym jsem se dozvěděl od syna a navíc to byl kamarád.Hranice šílenství je v takovém případě u každého jinde.U mně to vypadalo jako něco mezi vraždou a sebevraždou.Nicméně i tentokrát se vše urovnalo a jsme spolu dál.I když můj sexuální život není takový jako předtím.A teď mi řekněte kdo je větší hříšník.
   Ivecien E-MAIL: Ivecien@seznam.cz

   ------------------------------------------------

   Ja vam vsem tady dekuju za rozhreseni a prima prezdivky, vim ze jsem retardovany kokot, navic s parohama na n-tou, kteremu nestoji a s pravopisem jsem ja pablb, rovnez v prdeli. Mozna je to tim, ze jsem maly, natvrdly, zrzavy zmetek, jak rikavala moje maminka. Tata me radsi hned nakopl do prdele, abych radsi mlcel! Proto urazim rad jine, dela mi to dobre, jsem nedouceny pojidac holubu z nosu, ale hlavne milovnik pismenek spisovnych u druhych pisatelu. A cela tato zpoved byla jen zasranym vymyslem z me zrzave hlavy a vy jste to sezrali vy priblbly bezmozci, jak rad vas urazim! To jinde NEUVYDITE!
   Ps. Zakladni kodifikacni priruckou spisovneho pravopisu jsou Pravidla ceskeho pravopisu, zduraznuji pro sebe, Pravidla v tomto textu se pisi s velkym P, to mi dela nejeden problem.
   Uz me chapes? Zkurvena chazko ...
   Ivecien alias Radosta (Teplice)

   Smazat
 3. Odpad společnosti v akci. Mimochodem, pan Smetana byl za namalovaná tykadla na plakáty tvrdě potrestán. Ta smažka z videa policii nezajímá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Smetana namaloval tykadla v době, kdy hrozilo hromadné následování. Ty protivné ksichty byly všude, ODS byla u moci a nikdo ji nechtěl. Stačilo se projít po městě Olomouci, to byl koncert!. Současná moc už ví, že větev, na které sedí, si případně může sama podříznout. Každý policista ví, komu vděčí a svoji kariéru.

   Smazat
  2. Pozor,..on ty tykadla namaloval volovi místo rohů......

   Smazat
  3. Jen tak mimochodem, ten šéf Pirátů nosí každý měsíc fakturu na Kelnerův CETIN. Také proto jsou udržovány v ČR nejvyšší telekomunikační poplatky v Evropě ...

   Smazat
  4. Strana, která pomlouvá druhé, nemá volební program, pryč od nich. Jen "žere" a mlaská.

   Smazat
  5. Anonymní 3. října 2018 9:11

   To je velice zajímavá informace P. Kellner je pro všechny média TABU a nikdo z presstitutů si nedovolí oprávněnou kritiku, ohledně předražených telekomunikačních služeb. Ani politici nic v této věci nečiní, jen štěknou a mlčí?! Nemohl byste nás informovat konkrétněji ...

   Stačí kartelové farmaceutické propojení (kartelové dohody jsou trestné!). Ministr zdravotnictví vystartoval proti utajovaným cenám nákupu léků, dostal "parfacek" a okamžitě stáhl ocas mezi půlky!?

   To je nehorázné chování nedotknutelných koncernů a poslušnosti médií - politiků, proti občanům (voličům).

   Zdraví Ramón

   Smazat
  6. Tento subjekt o dvou členech máte na mysi?


   https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=973664&typ=UPLNY

   Nebo tento s Vladimírem Mlynářem?

   https://www.cetin.cz/vedeni-spolecnosti


   Ramón

   Smazat
  7. Samozřejmě ten spodní s Mynářem a 2000 zaměstnanci.

   Smazat
  8. a PPF - Petra Kellnera, ten o kterém se nemluví Lord Voldemort a PIRÁTI?

   Ramón

   Smazat
  9. Děkuji za odpověď! R.

   Smazat
 4. To je opravdový fašistický odpad je třeba se bránit volím SPD.

  OdpovědětSmazat
 5. Nejde o nic jiného, než o ukrutný a panický strach z SPD a z Tomio Okamury. Co kdyby náhodou vyhráli a co kdyby náhodou splnili co slibují? Jako zvolili Havla presidentem, když kvůli tomu na jeden den zavřeli Sládka a on potom o ten jeden hlas byl zvolen. Už tehdy bylo jasné, kam ta naše svoboda a jakobydemokracie směřuje. Myslíte že teď budou jednat jinak? Na Slovensku kvůli tomu zabili dva neviné lidi. Pokud to chceme změnit, musíme hodně přemýšlet. Teď už to sametové určitě nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strachy podělaní podělanci z vlastence Tomáše ORTELA raději zrušili Českého slavíka 2018, aby jemu a jeho kapele nemuseli přiznat vítězství před vlasteneckou většinou národa.

   A ti samí plní své spodky před Tomio OKAMUROU, kterého, coby výkvět genů Korey, Japonska a Moravy nemohou věrohodně očerňovat z xenofobie a nacionalismu. Jeho strana ani v nejhorším případě nemůže být horší, než TOP 09, Piráti, ODS, ČSSD, KDU-ČSL, protože horší škodné není. SPD může jedině příjemně překvapit, nespadne-li do stereotypu komplotu kleptokratických stran mainstreamu.

   Smazat
  2. Anonymní 3. října 2018 10:00

   PRACHY rozkládají VŠE lidi i strany, Obrní se tomuto pokušení SPD?

   Ramón

   Smazat
 6. Pane doktore, ani tento blábol Vám ke zvolení senátorem nepomůže. Uvidíte sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Valdštejnu se v zimě topí, kantýná má ceny jak za Novotnýho, nic není třeba dělat, jen občas zamektat podle pluťákových not.
   Taky bych to na stáří bral.

   Smazat
  2. Možná nebude zvolen, protože za ním nestojí peníze a proti němu idioti jako ty, posluhující blbečku 23:45!

   Smazat
  3. Snaha je,aby tam bylo dostatek senátorů,kteří budou hlasovat za rospuštění senátu,....proto se každého kandidáta ptejte,zdali je pro rospuštění senátu a ihned to zveřejněte,tito zároveň dostanou nejvíce hlasů,takže volbami se to i rozhodne....senát je opravdu vůl a ten,který je pro senát je korunovaný..a těch tu je pořád dost.....

   Smazat
  4. tonicekkopr 3. října 2018 8:30 - Pokud někdo kandiduje do Senátu, tak rozhodně ne proto, aby usiloval o jeho rozpuštění. Petr

   Smazat
 7. Konečně zase pozitivní zpráva:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201810028176086-rusko-s300-syrie/

  OdpovědětSmazat
 8. Řekl bych, že soudruzi v NDR udělali někde chybu. Téměř i po třiceti letech máme tříkrát menší životní úroveň jak v Německu, ovšem to je jen průměr. Ti naši globalisti jsou sice taky chudší jak smetánka v USA nebo v pevném jádru EU, nicméně odstup od zdejší chudiny mají značný a pocit, že by spadli na alespoň na onen průměr, je vede k přesvědčení, že doma je nejlépe, protože si můžou tady natahovat kšandy.
  Ekonomické nůžky se rozevírají a jaksi si nikdo pořádně neuvědomuje, že nic není navěky. Spekulantů přibývá a kvalifikovaných lidí ubývá. Až nastane ekonomický pokles, nechci vidět ten mazec.

  OdpovědětSmazat
 9. Volim SPD a ostatni co dělaji v Praze bordel jsou podplaceni nebo nadrogovani idi-o-ti.Piráti i když jich bude hodně ,tak se k nim nikdo nepřída k vládnuti a v menšině nic neprosadi,jsou to nezkušené děcka které vidi 2m.před sebe a o minulosti vi houby

  OdpovědětSmazat
 10. Piráti a jim podobné party jsou už plody práce takových profesorů jako je Pithart , perfomer Kohout , Klvaňa a jim podobní .Už pomalu začínají přebírat moc a řízení vykradeného Česka což způsobili politici po hadráku 89" . Kam to asi dotáhnou tyto rozmazlené děcka až se dostanou ke korytům oni ?

  OdpovědětSmazat
 11. Lidičky volte SPD!!! Jinak nás tato anarchisticko-fašistická, parazitní verbež a jejich uprchlíci převálcuje!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:41 Podle toho co píšeš,tak jseš dávno převálcovanej a takovej blb má volební právo. Natož referendum! ZAPOMEŇ. Ještě se zeptám, abych se dovzdělal, kdo je ta " ANARCHISTICKO-FAŠISTICKÁ VERBEŽ "?

   Smazat
  2. 10:05 Ty. Z článku, a z tvých komentářů to pochopil každý duševně zdravý člověk.

   Smazat
  3. 10:23 Neodpovědel jsi na moji otázku. TY, není odpověď. A jak víš jaké píši příspěvky?

   Smazat
  4. TO JE PŘESNĚ ANTI -FAŠISTICKÁ VERBEŽ,PIRÁTE Z ANTIFA A ZELENEJCH....JOOO,NA VÍTAČE A SLUNÍČKA NEZAPOMÍNAT!!!!!

   Smazat
 12. Piráti a podobná svoloč nejsou žádná levice - to by bojovali za zájmy většiny ! Ono jsou skuteční fašisté ! Jsou fašistické bojůvky, které bude nutno likvidovat ! Ne zavárat do basy a živit ! Ale fyzicky likvidovat tento zdivočelý a tupý dobytek !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:48 Jak tady čtu tvůj zvratek, tak tebe fyzicky zlikvidovat jako prvního BLBE.

   Smazat
  2. Škoda na ně nábojů, ty fetky se zlikvidují samy. I když je pravda, že psa nakaženého vzteklinou je také nutné utratit, ať ho milujete sebevíc. Takže možná v některých případech bude i tuto vzteklinu třeba potlačit radikálně …

   Smazat
 13. Fašisti dneška sa volajú antifašisti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nazvi exkrement třeba růží, vonět proto nezačne ...

   Smazat
 14. Za levičáka je nyní označován, nebo se za levici označuje, kdejaký pablb, který nemá se skutečnou levicí absolutně nic společného. Stejně tak pojem "neomarxismus" je silně zavádějící, neboť využívá z Marxe pouze vykleštěné střípky zdánlivě podporující tento pojem. Cíl je pouze jeden. Zlikvidovat skutečnou levici. To, co tady nyní nastupuje, je prachsprostá anarchie, v níž je bude stále více dařit různým genderovým, LGBT a jim podobným asociálním "hnutím" a skupinám. A je jedno, zda se nazývají Kolektiv 115 nebo jinak. Nejde o nic jiného, než o rozvrat tradiční rodiny a hodnot, na nichž vždy stál a prosperoval stát a společnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pojem LEVIČÁK dnes čím dál více znamená lenocha líného, levého na jakoukoliv poctivou práci. Když to neumí ani šnorovat, dá se to do politiky.

   Proti politikům je KAŽDÝ ŠNORER ÚCTYHODNOU A INTELIGENTNÍ OSOBNOSTÍ.

   Smazat
 15. Bude zaděláno na obrovský problém i bez příchozích z magrebu.Poté co jsem po hodně dlouhé době začal jezdit ostravskou mhd silně uvažuji že bez zbraně už městem nepojedu.hrozná individua-ignorace slušnosti- cigoši zejména- s kočárkama vidíte jen je a co v tramvajích dělají je hrůza- tohle je skutečná luza- a když jedna paní toho mladého fotra slušně napomenula že se to prostě nesluší, tak na ni začal povykovat že ji narve do jejího kufru a pošle do afghanistánu.Na takového pendrek a seřezat jej tak že bude 14 dní srát vlastní zuby.A to, když vidíte jak se množí bude za pár let takový problém že se tu my slušní pracující budeme divit- protože obyčejní pracující lidé jsou nejvíce perzekuováni- smějí se nám podnikatelé jezdící v BMW a čtyřkolkách kde se jim zachce a jak rychle chtějí, klidně budou blokovat dostavbu Rudné, a z druhé strany se nám smějí pobírači dávek protože ti bez práce mají život a jistoty o jakém se normálním lidem nezdá. Nejsem rasista protože slušné cigoše znám taky, ale jde mi o spravedlnost.

  OdpovědětSmazat
 16. Ty mladý, ošlivý, brejlatý holky to je jejich jediný možnost, jak se zviditelnit. Kluci po nich nejdou, tak to zkoušek přes Piráty. Takhle nějak fanaticky kdysi začínal hitlerjugend. Jestlipak si to vůbec někdo uvědomuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší škaredy a nestoudnice mívaly na pirátských lodích monopol... jejich noční můrou byl pobyt v přístavech, kde se jim "obdivovatelé" rozprchli po bordelech a putykách utrácet s hezčími děvkami "jejich" zlato.

   Smazat
  2. Takhle nějak v roce 1920 začínal HAGANAH. 26. 5. 1948 se z toho stala regulérní IZRAELSKÁ ARMÁDA, dnešní IDF.

   Smazat
 17. Je to jednoduché. Ani nemusím jít na žádnou předvolební sešlost. Volím SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:28 Je prokázáno, že hlupáci volí strany jako KSČ nebo SPD. Ti chytří ostatní strany.

   Smazat


  2. 9:43 - A nejsou snad hlupáci občané jako každý jiný? Četl jste Švejka?


   .

   Smazat
  3. 9:43
   Máš naprostou pravdu.....proto ta SVOLOČ z TROP 09,KDU-ČSL,Starostů a podobný havěť do Sněmovny NEDOSTANE!!!!!!!!!!
   Piráti se za jedno volební období podepíšou bez cizí pomoci!!!!!☺

   Smazat
  4. 10:07 Nevěř tomu, pouze přání hloupejch Okamurovcu.Já jen nevím proč mu určitá část lidí fandí. Jeho poslouchat je katastrofa. Neustále dokola ty jeho fráze, jak mlejnek, mele poze to co chtějí slyšet hlupáci, ale,že on má SPD pouze k tomu , aby se obohatil to už vy tupci nevidíte.

   Smazat
  5. 10;38
   Tak se pochlub TY KRAĎOUSKOVO MLUVČÍ,V ČEM JSO TY DEBILOKRATI ALA BENDA,KNÍŽE SPÁČ,FIALA ATD.A MILOVNICI USSA LEPŠÍ????
   TY jejich HOVADINY už neposlouchá ani hajzle Sněmovně!

   Smazat
  6. 9:43
   Těžko jsi mohl podat větší důkaz své hlouposti, než touto představou jako z dětského pískoviště.

   Tidehunter

   Smazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 2. října 22:39.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.28 Tak tady je prdel. Tak už tady jsou totální dva magoři. Jeden UNTRHAVELUSSA, druhý nějakej vymrdanec Radosta. Gratuluji hošššši, vy dva se dejte do kupy a možná zachráníte od totálního krachu Rusko. chichichichaa

   Smazat
  2. 9:50
   A co s tím mají společného komentáře TY INCESTNÍ MAMRDE Z PRASKLÝ ZKUMAVKY?????
   No pochlub se Vygume,ať se při středě pobavíme!☺

   Smazat
  3. 10.03 Zareagoval jsi celkem rychle, asi víš,že ten první vymrdanec jseš ty,dobrý postřeh chichi.

   Smazat
  4. 10;31
   Vymrdanec byl tvůj negromongoloidní FOTR,KDYŽ stvořil omylem CHODÍCÍ HOVNO BEZ MOZKU!!!!!!!!!!☺

   Smazat
  5. 9:50 Sledoval jsem kousek vašeho pořadu s Moravcem o "totalitě" a uvědomil jsem si, že Coudenhove-Kalergi má jednu pravdu, kvůli který ho zapřeli jeho následovníci a žáci! Myslím to o pomíjivosti tzv. demokracie, která zůstává pouhou iluzí! Jinak to byl lump až běda. Svoboda je relativní a sama o sobě nemá smysl, vždy je třeba se ptát ve vztahu ku komu? Svobodní jsou jen ti, jejichž vůle se naplňuje proti vůli kohokoliv - tedy jde o nemnohé vládce, vyvolené a povolané k moci! Neb platí jak psal Fridrich Nietzche, že "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy." A tam je ten hřebíček na hlavičku: marxismus a socialismus vůbec je idejí plebsu, řídí se morálkou otroků! Coudenhovnism zase chce udělat "führernation" ze Židů, tedy nepřátel Bílé civilizace! Pouze monarchismu blízký fašismus je schopen postavit do čela národů skutečné génie moci a vložit zodpovědnost na bedra těch nejlepších z jeho synů a dcer! V pořadu Moravec a jiný havlidní hovada široce rozebíraly proč byl bolševismus na hovno ... a dospívali k absurdnostem typu: byla nesvoboda (aniž by definovali svobodu!), byla nuda (pro poddané se pořádaly otřepané "chléb a hry"), byla de facto bída atd. atd. Ovšem nezmínili to podstatné, čeho se báli! Tedy bolševismus staví na moci looserů, stojících vůči géniům v trvalé opozici! Tak se dostávají k lizu ubohé trosky na způsob místních užgryndaných čechomužiků! Proto je ten režim v prdeli dřív než začal! A proto po něm taky ubohé místní trosky vzdychají! Je to režim moci podřadných lidí, ze kterého ti schopní dříve či později uprchnou a on se poté zhroutí sám jako domeček z karet ....

   Smazat
  6. 13:01 Vydržel jsem tak deset vět, ten váš blábol je naprosto geniální. Na pana Moravce mužete blábolit co chcete, dělá svoje pořady velmi dobře.

   Smazat
  7. 14:45
   Hmmm,další buzna myslící hovnem v PRDELI?!

   Smazat
  8. 15:14 Když mysliš. Nejsem buzna jako ty, pouze oceňuji výbornou práci pana Pospíšila a ČT 24.. A že neblábolí co vy chcete slyšet, jenom dobře.

   Smazat
  9. 15:34 Ale Jiřina Pospíšilojc je buzna! Jemu by se moc líbil(a), omrdal by mu (nebo jí?) prdéééélku! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
  10. 15:34
   Hele ty fando tý mluvící PRDELE,kdysi byl Moravec moderátor,teď už je to sračka v Nečeský lživize!!!!!

   Smazat
  11. 14:45 Deset vět že by ti ošetřovatel dovolil dočíst? To je ale vůl, přeci by měl vědět že s tou tvou diagnozou, zástupče mimozemských přiblbliků, nemáš šanci proniknout do obsahu, ve kterém se o buzerantský nule jménem Moravec samozřejmě NIC nepíše ...

   Smazat
 19. STOP bratro- a sestrovražednému boji!!!

  Soudruzi a soukmenovci, i vy bezpartijní! Tohle musí přestat – naši kandidáti musejí OKAMŽITĚ přestat kandidovat proti sobě!! Jestli nepřestanou, jestli se dál budou rvát o hlasy stejných voličů, tak to dopadne jako ve starém českém přísloví: Dva se perou, třetí se směje.

  A dnes se perou – o jediné místo - dvě SKVĚLÉ osobnosti, které to vážně nemají zapotřebí: Soudruh a soukmenovec David se rve se soudružkou Semelovou.
  To je přece STRAŠNĚ smutné! Vždyť by se měli obejmout, a tradičně slovansko-soudružsky políbit na ústa i obě líce!! Vždyť jim oběma jde o totéž co nám všem komunistům a putinistům: O záchranu naší vlasti a našeho národa, o osvobození ČR z područí EU a NATO, o co nejrychlejší návrat našich výdobytků a nepřemožitelné Armády Ruské federace!!!
  No vážně; vždyť názory s.s. Davida známe jako své boty, a s. Semelová chce totéž, samozřejmě. Viz Výzva pražským voličům KSČM.

  Takže, drazí kandidáti, soudruhu a soukmenovče Davide a soudružko Semelová, prosím vás oba jménem našeho trpícího utlačovaného lidu: Dohodněte se, který z vás odstoupí ve prospěch toho druhého, a IHNED nám to oznamte. Pokrokoví voliči pak „toho druhého“ pohodlně dostanou do tzv. Senátu, který přirozeně brzy zrušíte, protože my Češi a Rusové přece zbytečný tzv. Senát nepotřebujeme.
  Nu a ten obětavější z vás, ten „rozumnější“ jenž ustoupí, bude BOHATĚ odměněn – láskou lidu a vděčností Strany. A to se vyplatí.

  Jen ten uchopí a udrží moc, kdo věří v lid, kdo se ponoří do zřídla živé tvůrčí síly lidu! (V. I. Lenin)

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Všímáte si, jak se v posledních dnech hroutí hodnota koruny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbost; koruna prudce STOUPÁ.

   Stoupá, neboť nezávislí investoři věří - na 200% - dalšímu vzestupu našeho hospodářství, díky dalšímu epochálnímu volebnímu vítězství ANO a KSČM.
   Samozřejmě: Jak poklesy, tak vzestupy naší měny jsou VYSOCE nevítané. My přirozeně potřebujeme měnu PEVNOU, přepevnou, jakou jsme měli v letech 1948 až 1989.

   Jak získáme zpět naši přepevnou měnu?
   No přece opětovným osvobozením naší vlasti od Euroameriky a našeho hospodářství od kapitalismu a demokracie.
   Ano, po osvobození naší vlasti od okupace NATO a okovů EU, po opětovném připojení Česka k Velikému Rusku, po plném napojení Kč na rubl naše měna poroste přímo RAKETOVĚ – stejně jako rubl.

   Už se na to moc + moc těším, jak se budu mít dobře, pokud tedy přežiju válku, která vypukne po nevyhnutelném vpádu žoldáckých armád NATO a EU na naše území, ihned po našem vystoupení z EU a NATO.
   Ale moje bytí či nebytí není – z hlediska věčnosti – nijak důležité. Hlavní je, aby moje děti jednou žily ve slovanském socialismu, pod ochranou Velikého Ruska. A to žít budou, i kdyby čert na koze jezdil, i kdyby všichni neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu vztekem popraskali.

   Hej, Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije!

   P. Radosta

   Smazat
  2. Jakkoli grafomanské výlevy páně Radosty jsou především - TOLIKO? - radostnou manýrou (mám za to, že ho to stereotypní veršování baví; inu, narcismu se meze nekladou), ohledně "neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu" muá musím dát za pravdu.

   Jakkoli panu Dr.Davidovi přeji zvolení do Senátu (ke kterému na 99,99% nedojde), svou kandidaturou za SPD skutečně šlápl do hovna. Jediné, co na tom lze ocenit, je jeho téměř sebevražedná odvaha. A v dnešním článku "Skutečný extrémismus..." se to naplno projevuje. Nemám z takového mentálního rozpadu prokazatelně slušného člověka věru radost.

   On je totiž rozdíl, jestli se "neomarxismem" ohání geniálně primitivní Okamura, obmyslně zlomyslný skřet Václav Klaus (starší) či humorista Benny Kuras - nebo Dr. Ivan David.

   Je vidět, že i zdatný psychiatr může spadnout (doufejme, že dočasně!) na úroveň vulgárního propagandisty.

   Když se po přízeň Okamurových voličů ucházel Miloš Zeman, vedlo to alespoň ke kýženému výsledku, znovuzvolení na "Hrad".
   To v daném případě rozhodně nehrozí - a Ivan David se chytil pseudopolitického stébla namočeného ve výkalech..... Poučí se z toho?

   V úctě -
   Kokotko

   Smazat
  3. 8:31 Nejen koruna, ale i Radostovo a Kokotkovo vědomí padá ze dna, stále hlouběji do pekelného propadliště. Tím je rozhodnutí pro podporu kvalitního kandidáta pana Davida snadnější.

   Smazat
  4. 8.31 Jo já to slyšel, to jsi spadl na hlavu ty. Nic takového se neděje, proč lžeš? Napiš to o Rublu, toho se to týká.

   Smazat
  5. Napište o dolarů KRYTÝM ZLATEM.....KOČIČÍM!☺

   Smazat
  6. Kokotko, Vy tomu Radostovi nějak vidíte do hlavy. To je brácha, nebo TOPák, jako Vy všichni provokatéři zde? Nejspíš ano, protože Dr Davidovi naopak do hlavy nevidíte vůbec. Jestli jeho odvahu přičítáte mentálnímu rozpadu, je to projev Vašeho mimoňství.
   Dr David zřejmě vidí, že nápravu společnosti nelze čekat od žádné jiné strany. SPD je poslední šance občanů, jak být nápomocný, k zastavení toho šíleně se řítícího autobusu EU. P.K.

   Smazat
  7. 10.44 Třeba kočičím, ale ve světě to je platidlo číslo JEDNA. Je s podivem, že ten dolar každý chce, což se o rublu nedá říct. Znám mnoho lidí, včetně mne co mají učty v US nebo EURO, ale nikdo ve "zlatém rublu". Včíl mudrujte.

   Smazat
  8. 11:13 Strašit, strašit to vám mimoňům z SPD jde dobře. Celé měsíce slyším pouze a jenom stejné bláboly, nic jiného. Už konečně jděte s celou SPD do prdele.

   Smazat
  9. Anonymní3. října 2018 11:22
   Moc by mě zajímalo, kde ty „bláboly“ celé měsíce slyšíte?
   V televizi i rozhlase, se členové SPD vyskytují minimálně. Jejich mítingy, jak jste se mohl dozvědět z článku, jsou narušovány. A někdo jiný myšlenky referenda a vracení nelegálních migrantů nepropaguje.
   Možná trochu přeháníte. P.K.

   Smazat
  10. Anonymní3. října 2018 11:16
   „.. ten dolar každý chce ..“
   To bude možná i tím, že ten kdo ho nechtěl, přestal být živý. Husajn a Kaddáfí, by mohli vyprávět. P.K.

   Smazat
  11. 11:48
   V celým a ne zrovna malým špitále NEMÁ NIKDO NORMÁLNÍ ÚČET V DOLARECH(A,je s podivem,že ani kolegové lékaři NE),max.v Eurech,tak papa ty vlhkej sne!☺

   Smazat
  12. 11:48 To co naznačuješ, se netýká dolaru, ale vládnutí těchto tyranu. Husajn, povraždíl tisíce Kurdu plynem, Kadáfí financoval teroristické utoky ve světě, Miloševič zodpovědný za válku v Jugo, nikdo nebude tolerovat tyhle diktátory, to se týká i PUTINA. Pouze USA a NOTO dokáže zabránit těmto zrudám.

   Smazat
  13. 14:39 Trolle, tvá snaha je marná. Z tvých věčných lhavých komentářů tady mají všichni bžundu. Radují se jen radostové, a kokotkové.

   Smazat
  14. 12.14 Ty jsi pacientem toho špitálu, podle toho jak jseš blbej. Pokud neumíš číst, tak znovu. Já psal v US DOL. NEBO EURECH DEMENTE. STAČÍ.

   Smazat
  15. 11:37 Pičo mura je v tel. každou chvilku. Hlavně u toho zoufalce Soukupa.To je taková prdel,jak ti dva degeneráti diskutují. To se smíchem nedá okomentovat.A nechají toho blázna žvanit na seriozní Č.T nebo Č. T 24

   Smazat
  16. 14:53
   TY ZMRDE Z PAPUNDEKLU POD MOSTEM,NIKDO NEMÁ O DOLAR ZÁJEM ČURÁKU TVAROHOVEJ!!!!!!!!!ČEMU TY VYLITOZO NEKAPÍRUJEŠ????!!!!!
   RADĚJI EURA!!!!!!!!!

   Smazat
  17. 14.44 Pane hlupák co je za nepravdu, že HUSAJN povraždil Kurdy, nebo, že Kadáfí nechal vybouchnout letadlo nad LOKRBÍ, že Miloševič začal válku v JUGO.Kde je tady lež? Jseš normální PÍÍÍÍČA, která žvaní a neví o čem.

   Smazat
  18. 15:29
   INCESTNÍ POTRATE OPIČÍ KURVY,TOBĚ OKUPANTI NALŽOU COKOLIV,VŠECHNO JE TY SRAČKO MAJOVÁ POD TVOJÍ ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOST!!!!!!!

   Smazat
  19. Anonymní3. října 2018 14:39
   „Husajn, povraždíl tisíce Kurdu“
   Každý vraždí Kurdy. Irák, Irán, Turecko a nejspíš i Sýrie a USA. Kurdové jdou s každým, kdo jim slíbí vlastní stát. Obrátí se třeba i vojensky, proti dosavadním spojencům. Proto jim nikdo nechce vlastní stát přiznat, nemají žádného spojence. A popravdě řečeno, ta ropa na jejich území, stabilitě také nepřidá. Takže zde ukázat na Husajna a pomlčet o ostatních, je silně nekorektní. Navíc, proč by měl tolerovat rozbití svého státu, odtržením kurdské části. Nedovolil to Husajn a nestalo se tak doposud, ačkoliv „tyran“ je již pěknou řádku let po smrti a oblast pod patronací Západu.

   „Kadáfí financoval teroristické utoky ve světě“
   Kaddáfí organizoval africké země v soběstačnosti a nezávislosti na Západu. Včetně finanční nezávislosti. Zlikvidoval západní vojenské základny na svém území a prodej ropy nechtěl realizovat prostřednictvím dolaru, který by si potom doma musel někde skladovat, jako vynucené „finanční rezervy“, ale chtěl ji prodávat za vlastní, africkou měnu.
   Bylo toho dost, než aby to Zápas nechal plavat. Rozhodl se ho zlikvidovat a tajné služby vytvořily zásobu jeho „prohřešků“, které všechny sdělovací prostředky světa, dokola omílaly. Nakonec Západ bez svolení OSN, tedy protiprávně rozbombardoval zemi a zlikvidoval Kaddáfího.

   Podobně musel padnout Miloševiš. Balkánská část Evropy, byla pro Západ nepřijatelně proruská, takže tajné služby, a tak dále…
   P.K.

   Smazat
  20. Anonymní3. října 2018 15:00
   V Barrandově je často, ale to je televize, s menší sledovaností. Takže se jeho názory, tolik mezi lidi nedostanou. Na ČT je mnohem, mnohem méně, než lidé z TOP09, nebo Starostů, kteří měli poloviční volební výsledek. Takže se éterem nese hafo blábolů, z jiných stran. P.K.

   Smazat
  21. 15:12 Leda kulový! Severokorejský pašeráci, co pašujou do Číny přes sankce uvalené na Kimův režim panem prezidentem Trumpem často nabídnou svý úlovky i náhodným kupcům. Dříve brali výměnou i hadry a elektroniku, dnes chtěj POUZE DOLARY! Dokonce i za krátký rozhovor pro televizi si řekli o hrst dolarů ... žádný merkelský oira, natož pak putleroffské ruble!

   Smazat
  22. 21,48
   Co to tady ty tlamoprdelní nonavlákno z předkožky meleš za hovna???!!!!!!Jsme v Čechách a taháš sem Kima????,No tak ty máš dost ty mamrde NEčeskej!!!!!!!!!

   Smazat
  23. 7:51 Co se zas tu rozesmraďuješ, putlerprde? Kimánie je přeci tvoje druhá vlast Hned po Chujlostánu!!!☺☺☺

   Smazat
 21. 9,11
  Tak a teď to moře canců přeložte do čestiny....teda,pokud to vůbec jde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:25

   A kterému slovu nerozumíte, drahý anonyme?

   Kokotko

   Smazat
  2. 9,35
   Vždyť to nemá žádnou výpovědní hodnotu vy učitelskej....

   Smazat
  3. 9:52
   Kdo nechce chápat - nepochopí.
   To také patří k "lidským právům".
   Nic se ale nemá přehánět...výpovědní hodnoto!

   Kokotko

   Smazat
  4. 9,55
   Otírat se o slušný lidi ti zřejmě jako jediný jde!
   No tak čest tvojí zbytečný práci.

   Smazat
 22. Jaký je prodlám zakázat zločince komouše a esspéďáckou Pakamuru, já myslím,že žádný.

  OdpovědětSmazat
 23. 9,37
  Ty a to tvoje věčně zlitý poslední nanovlákno v palici ti rozhodně MYSLET NEDOVOLUJÍ,DUMMKOPF SCHEISSE Z TROP 09!.-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se tobě stát nemůže co, těkavý prde v pravidelnejch pauzách vypouštěnej z lejnolíhně tohodle židočekisty - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Nemělo by se kde usadit!☺☺☺

   P.S.: Jo a skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým jidiš skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!

   Smazat
 24. Příčinou současného stavu naší civilizace není politika s pravolevou polaritou, demokracie -vláda lidu versus vláda oligarchie, socialismus verssus kapitalismus atd.
  Příčinou je už padesát let probíhající "kulturní revoluce" která ve skutečnosti způsobila kulrurní degradaci, dekadenci, degeneraci.
  Přirozená tisícití trvajíci kulturní hierarchie autorit ve společnosti byla nahražena chaotickou kulturní demokracií.
  V rodinách autorita děda a otce není uznávána, role muže a ženy je zpochybněna, autorita starších ve společnosti je znevážena a nahrazena kultem nezkušeného ale modernistického mládí apod.
  Místo přirozených autorit nahradili komedianti, celebrity, vip a další pochybné existence a tyto falešné autority se stávají vzorem ve výchovně dalších generací.
  Umění a masová kultura vytváří rovněž hloupé vzory jednání, které lidé napodobují.
  Dalo by se dál pokračovat mnoha příklady ....
  Naše civilizace klesla na dno, řešení není jenom politické, ale spočívá i v renesančním návratu k přirozené civilizační kultuře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mlátit je po lepkách dvoumetrovym klikatym mečem.
   To je teprf masová kultura.
   Ale jen svíčkovou si vybrat, žádný rozbředlý pxdele Hlodafců, pospíšilejch neb dvořákuch z nádvorní čety.
   Quattrocento!
   Nebo Quattroporte.
   Modernisti ať táhnou do p. černý madony Matkyboskyčenstochofski.

   Smazat
 25. U nás ve vesnici je asi 2 000 obyvatel. Je jen jedna kandidátka za KDU-ČSL a pak že je tu demokracie. Vždyť je to NF jak za stara. Nikoho nenapadne tu kandidátku rozdělit, aby byla konkurence, ale má to jednu vadu. Kde bude starostka, ta by nemusela projít, protože má na kandidátce své známé a rodinu. A ani 10 otčenášů nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 26. CENZORI vy krupani omezeni, vy mazete informativni prispevky, prestoze, to co se deje dnes u nas, se vzdy deje o 14 dni pozdej u vas.

  A STEJNE NEZ TO SMAZETE SI TO NEKDO PRECTE a my dokazeme nasmerovat politickou scenu spavnym smerem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přitroublému autistovi Honolulu:

   "In the U.S.A. it´s winners vs. losers, and the fix is on."

   Smazat
 27. Radosta si z vas dela prdel a vy se rozcilujete a prskate jako krecci.

  A mate mezi sebou takove BLBCE, ze rozhoduji o tom kdo mluvit bude a kdo nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro blbce je každý blbec, a je samozřejmostí, že se zastává sobě rovného, Hedvičku.

   Smazat
 28. Vase media jsou poplatna vasim nepratelum, ale protoze vetsina z vas je omezena v rozhledu, tak se s touto realitou smiri.

  OdpovědětSmazat
 29. Vy po padu totality (29 let) stale mate na tele republiky VREDY, jako jsou vasi KADROVACI a cenzori.
  Potom cely narod trpi silnou KRATKOZRAKOSTI.

  EBOLA je v Italii, ale vy vite hovno, co to zn. pro vas !

  Trumpa se nekdo snazi znicit jedem (Ricin) a vy o tom mlcite.

  Obrovske skandaly se deji v tyto dny ve Washingtonu a vy o nich nevite.

  Tam kde ma president Trump rally tam prijde 29 000 lidi , coz je stejne jako, kdyz KRISTUS mel rally v provincii Judea pred 2 tisici lety.

  A vas tyto veci nezajimaji. Vy tlacite svoje hovinko zivotem s klapkami na ocich, jako osli, co pracuji u posty v horach Mexica.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lžeš, o žadnej ricin nešlo a nic nebylo Trumpovi posláno, dvě obálky s neškodným práškem byly poslány do Pentagonu a adresovany Mattisovi a admiralu Richardsonovi. Daší přišla do kanceláře Teda Cruze. Testy byly negativní na jedovaté substance. Jsi lhář!

   Smazat
  2. AD 13:42. COPAK TO, NA KRÁTKOZRAKOST JSOU BRÝLE, ALE CO S KRÁTKÝM ROZUMEM? S TÍM SI ANI "SVĚTA ZNALÝ" NEPORADÍ. NEMÁTE NÁHODOU DLOUHÉ VLASY? TŘEBA KDYŽ SE STŘIHNETE NA JEŽKA, ŽE VÁM TO POMŮŽE. TAKÉ SE ZEPTEJTE POŠŤÁKA, MOŽNÁ, ŽE NESTÍHÁ ROZNÁŠKU A TŘEBA DOSTANETE ROZUM.

   Smazat
 30. 13:29 - uz se tesim, az toto vase heslo (fix) uplatnime proti vam.

  Potom zase budete pistet jako podsvicata a moralizovat jako stetky po sezone.

  Coz se deje pravidelne v dejinach !

  OdpovědětSmazat
 31. 13:29 - zapomel jsem se zminit "EINSTEINE" MAM RADOST ZE PROHRAVATE.

  Ptam se ! Proc byl smazan trapny skandal, ktery udelal senator Richard Blumental ze statu Connecticut ? ?

  Zase se vam to nehodi vy nateraci ?

  Musite vse prebarvit na ruzovo a opozice na cerno !

  OdpovědětSmazat
 32. Jste pruhledna nemehla cenzori a kadrovaci ! Vedle me vypadate jako BLBECCI, nesikovni, coz si uvedomujete, tak mazete 90 % vsech informaci.

  Vy jste tak intelektualne zakrneli, ze nedokazete vystihnou to co ma na milliony lidi vliv a co nema.

  VY NEMATE POLITICKY CIT !

  Uz se tesim az budete stat frontu na pracaku.
  To se zase zasmeji.

  OdpovědětSmazat
 33. Pripravte se na to , ze po volbach 6. listopadu, mnoho lidi z vasi party retardu, kteri se snazi dominovat svet, bude pakovat kufry a zmizi z Wasingtonu. (A Praha bude nasledovat.)

  COZ VAM ZACHRANI ZIVOT. A samozrejme toto hnuti se rozsiri i do Evropy a do Ceska.

  OdpovědětSmazat
 34. CENZORE ty hnupe ! To co Blumental udelal, je tak srandovni a hloupe, ze Americane se dusi smichem . Znovu o to napisi a znovu tuto informaci propasuji do Ceska.

  OdpovědětSmazat
 35. Cesti obcane ! Moje TV je zdarma ! (Mam dve, ale nedivam se na ne.) Mam radej computry (3) a platim za ne, protoze platim stalou pohotovost, kdy nefunguji.

  PROC VY PLATITE neco, co vas omezuje v rozhledu a co vas "VYCHOVAVA" !

  OdpovědětSmazat
 36. Cenzori a kadrovaci ! Vy nikdy nedokazete postavit proti-argument !
  Cenzori vse mazaji a kadrovaci bud nadavaji, nebo se domahaji umlceni opozice.
  TO JE NEEVROPSKY primitivismus z casu feudalnich na Middle East.
  Vladnou vam intektualni BURANI.

  OdpovědětSmazat
 37. Ono vlastně ve volbách nyní jde o boj mezi racionalitou a iracionalitou. Obojí je plánováno, jen to první slouží konstrukci a druhé desturkci. To druhé je plně v gesci diktatury kapitálu, který nepotřebuje žádnou přímou demokracii, ten potřebuje jen fixdemokracii pro zbytek občanů, který se nechce smířit s tím, že jsme pro kapitál všichni póvl, který, až budou mít roboty, rád nechá vychcípat. Kdo má na svědomí všechny války za poslení 3 století? Kapitál! Kdo má na svědomí stamiliony mrtvých? Kapitál! Kdo vraždí Kuciaky? Kapitál.....! Dokud nepadne diktatura peněz, nebude na světě mír, právní a sociální spravedlnost. Bude zato zlodějina, zločinnost krytá sloupy státu a občas "chléb a hry" pro pracující a korupné pro "střední" třídu!

  OdpovědětSmazat
 38. Nová Republika se změnila v odpornou stoku. Tolik hnusu nevidět ani v Parlamentkávh.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žvaníš! Tou byla přeci vždycky. NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.