Reklama

čtvrtek 11. října 2018

Steven Seagal k protiruské hysterii: Fantazie a propaganda!

Steven Segal, americký herec
- kou -
11. 10. 2018 PrvníZprávy
Proti Rusku se vede proud propagandy, ve kterém je většina z výpovědí vymyšlená, a situace sama o sobě je důsledkem nesoudného a nemorálního politického boje ve Spojených státech.

Uvedl to herec a zvláštní zástupce ruského ministerstva zahraničí pro rusko-americké humanitární vztahy Steven Seagal.

„Věřím, že v celé této situaci existuje neuvěřitelné množství propagandy proti Rusku a podle mého názoru většina znějících věcí je vyfabrikována a neodpovídá realitě. A myslím si, že celý tento příběh se spiknutím Ruska a prezidenta Spojených států a že americký prezident je v tom zamíchán, je naprostá fantazie," řekl na televizním kanálu Fox News.

Podle něj se děje kvůli vnitřnímu politickému boji ve Spojených státech.

„Myslím, že je to spíše spojeno s velkým rozkolem republikánů a demokratů, konzervativců a liberálů a tím, že některé skupiny jsou nyní připraveny dělat, co se jim zlíbí. Je jim jedno, zda je to legální nebo nelegální, je to nemorální - což je bitva, kde jejich agenda má přednost," zdůraznil Seagal.

Seagal se stal zvláštním vyslancem Ruska pro Spojené státy!

Dodal, že Amerika přichází k zlomovému bodu, kdy si republikáni a demokraté musí uvědomit, že potřebují spolupracovat a mnohem civilizovaněji.

Steven Seagal byl jmenován zvláštním zástupcem ruského ministerstva zahraničních věcí pro rusko-americké humanitární vztahy na počátku srpna. Jeho úkolem je podporovat další rozvoj rusko-amerických vztahů v humanitární sféře, včetně interakce v oblasti kultury, umění, výměny veřejnosti a mládeže a tak dále. Mluvíme o společensko-politické pozici, která nezahrnuje peněžní odměnu. V mezinárodní praxi to lze přirovnat k funkcí velvyslanců dobré vůle OSN.


56 komentářů :

 1. Tak to je šílená zahraniční politika usa a doplácí na to nevinný lidé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:19 "...a doplácí na to nevinný lidé." - Byly
   ste takový hezký, vy naše chaloupky české.

   Smazat
 2. "...zvláštní zástupce ruského ministerstva zahraničí pro rusko-americké humanitární vztahy Steven Seagal" - panečku, to je ale funkce. A určitě dobře placená. Ale já mu to přeju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiní používají tzv. neziskovky, to je parádní funkce a ještě to platí národ, který mají zotročit.

   Smazat
  2. 23:16 nezahrnuje zvláštní odměnu, je psáno. On Seagal asi nebude nějaký chudák, který by musel na pracák. No a vy, vy máte starost, že každý kdo o něco usiluje musí jít jen a jen po penězích. Takový Seagal nejvíc vydělával doma. V tom Rusku riskuje, že dopadne špatně. Může být jak hlupák, tak idealista.

   Smazat
  3. Proč by měl v Rusku dopadnout špatně? To jsou mi ale úvahy.

   Smazat
  4. 0:41 To je zvláštní. Americký herec svoje politické postoje projevuje zadarmo, zatímco když se vyjádří český herec, tak je hned označen za kolaboranta placeného americkou ambasádou.

   Smazat
  5. Je pravděpodobné, že má zapotřebí být placen Ruskem?

   Smazat
  6. A je snad pravděpodobné, že čeští herci mají zapotřebí vyjadřovat svoje politické názory za peníze?

   Smazat
  7. To že jsou čeští herci a režiséři napojeni na neprůhledné financování České veřejnoprávní televize (ideově stranící TOP 09 a dalším obdobně smýšlejícím stranám) je naprosto nesporné. A pro peníze budou samozřejmě tvrdit, že černá je bílá. Pro úplnost musím uvést, že tyto penězovody jsou vyhrazeny pouze pro ty, kteří se direktivně drží stanovené linie. Seagal je na rozdíl od nich naprostý idealista....

   Smazat
  8. Kdo prosím chcete srovnávat příjmy herce Seagala, počet jeho rolí a další aktivity s kterýmkoli našim hercem, nebo herečkou? Jakou světovou frekvenci mají filmy se Seagalem a jakou české filmy? Pak se bavme o možnostech příjmů a příjmech českých herců a hereček a o příjmech Seagala. A jeho vyhlídky v Ruské federaci? Tam se může změnit režim natolik, že vyhoví i nepsanému požadavku o jeho izolaci, doma pak může snadno být za prašivého. Se vším všudy, nakonec i majetkově. Nevíte o nikom, komu se "vybočení" výrazně nevyplatilo? Ať už kdekoli?

   Smazat
  9. Vybočení se především nevyplatí českým hercům a herečkám. My je platíme ze svého, z veřejných peněz, z dotací, grantů a veřejnoprávní daně. Jdou proti nám? Jdou. Tak musí počítat, že je od těch penězovodů odstřihneme. Ostatně redaktory Zpravodajství ČR stejně jako ČRo jakbysmet.

   Smazat
  10. 21:48 Proboha člověče, které herce a herečky Vy platíte ze svého? A jak byste si představoval, že nějakého herce odstřihnete od nějakých penězovodů?
   Co to plácáte za nesmysly?

   Smazat
  11. Anonymní 2:30

   Nechci za nikoho mluvit, ale nezdá se mi příliš náročné přijít na to, jak komediantům dát pocítit to, že svým politickým propůjčováním se režimu jdou proti většině občanů a národu. Důsledně přestat vydávat peníze za jejich koncerty, představení, knihy, recitály apod. Odhlásit televizní přijímač. Nevolit takové zastupitele, kteří je v tom podporují.
   Přesně tak to dělám já a je to má odpověď lidem, kterým se protiví odporná angažovanost umělců.
   Pak se jistě najdou i další možnosti, jak na ně. Podávání stížností, petic, osobními a veřejnými dopisy,... Nechci vás přeceňovat, ale určitě byste také na něco přišel. Jen se nebát zapojit mozek.

   Smazat
  12. 7:17 Hm, tak to já si vybírám divadelní představení podle úplně jiných kritérií. Mě politické postoje protagonistů vůbec nezajímají.
   Myslet si, jak je "odříznu od peněz", když na to či ono představení nepůjdu, je poněkud dětinské.

   Smazat
  13. Čtěte lépe "nezahrnuje peněžní odměnu"

   Smazat
 3. Zajimavé,naší herci,když něco"pustí"do éteru,tak jim nemůžete přijít na jméno i když si také slušně doma vydělavaji.A tady najednou div netleskáte.Je to tím,že nemají vznešený titul a nejsou idealisti jak S.Seagal?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je taky to , že naši herci na rozdíl od Seagala pouští do éteru zhovadilosti . Např. Hrušínský Jan , Štěpánová Bára ...

   Smazat
  2. 7:39.je věci názoru,co jsou zhovadilosti.Na rozdíl od p.Seagala u nás máme jisté zkušenosti s tou prefabrikaci propagandy i osobní zážitky a kdo to nezažil....p.Seagal je opravdu idealista a někteři i u nás,po těch zkušenostech dál blouzní snad z nostalgie o "spravedlivé budoucnosti".

   Smazat
  3. Anonymní 7:11
   Vzhledem k tomu, že "naši" herci jsou závislí na příspěvcích, dotacích a grantech, o něž také pravidelně škemrají, asi dobře chápou, z které strany je chléb namazaný a kterou píseň mají zpívat.
   Trávníček se svěřil, že díky tomu, že působí jako zaměstnanec i zaměstnavatel, má dobrý přehled o tom, jak to chodí. „Myslím si, že herci by měli mít odbory a je chyba, že je nemají, protože by mohli mít v těch městských a státních divadlech alespoň takové platy jako policajti.

   Zdroj: https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/3642-herci-by-meli-brat-stejne-penize-jako-policiste-souhlasite

   Jsem přesvědčen, že pan Seagal takové starosti nemá.

   Smazat
  4. Anonymní 12. října 2018 17:43
   To sis trošku pomotal. O granty žádají divadla, nikoliv herci. A to je sakra rozdíl.
   Až stát začne přidělovat granty podle politických názorů ředitelů divadel, bude něco hodně, ale hodně špatně.

   Smazat
 4. Zkrátka o Rusku se nesmí říct nic dobrého není to v módě a není to posvěcené tzv.světovou elitou

  OdpovědětSmazat
 5. Kolik že lidí emigruje do toho Ruského " luxusu"? Tak dva možná tři? ,ale z RUSKA každý rok v pruměru 250 000 mladych lidí. Čím to asi bude?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domníváte se, že emigrují do amerického "luxusu"?

   Smazat
  2. Tady mají převelikou a jistě upřímnou starost o to, že Rusové mají nízkou porodnost a že " loňské zvětšení populace o 70.000 lidí je díky přistěhovalcům".
   Tak asi do toho Ruska migruje přecijen o pár lidí více, než jste duchaplně naznačil, že?

   Mimochodem, mohl byste prosím uvést kde jste načerpal informaci o "250 tisíci mladých lidí emigrujících ročně z Ruska"?

   Smazat
  3. 11,42
   PRŮMĚRNEJ PLAT V ČR JE 35 tisíc......kdo ho má z těch,kteří nekradou a nelezou šéfovi do zadku????
   PRŮMĚRNĚ VELKÝ PENIS MĚŘÍ 15CM........ty,jakmile nastane ochlazení chodíš zásadně na dámské WC!!!!!!.-)
   A takhle průměrovat můžu do nekonečna!
   Alles gute:-)

   Smazat
  4. Abych se přiznal, nemám tušení, na co reagujete. Nebo jakými mentálními pochody jste dokázal spojit absolutní číslo, vyjadřující nárůst populace, s průměrem?

   Smazat
  5. TO bylo pro 9;52,pardon.

   Smazat
  6. 11:42Pokud těch 70 000 lidí se přistěhovalo do ruska, tak v 80% muslimáci a 20% číňani. Gratuluji, ale taťka puťka si už nějak poradí že.

   Smazat
  7. Anonymní 15:46

   Když už taktně přejdeme váš trapas s výkřikem o dvou, možná třech lidech přistěhovalých do RF, jenž je v přímém rozporu s ověřitelnou realitou, pojďme se podívat na tu vaší další zoufalost. Národnost příchozích(ještě před pár hodinami však pro vás neexistujících), máte tak dokonale zmapovanou, nebo se jedná jen o váš dojem?

   Mimochodem, ani elementární matematika a logika zdá se že rovněž není vaší silnou stránkou. Ten 70 tisícový přírůstek obyvatelstva je I PŘES 11% pokles porodnosti, jenž činí v absolutním vyjádření 185900 novorozenců. Za domácí úkol máte sečíst toto číslo s celkovým přírůstkem obyvatelstva. To byste mohl zvládnout. Nejsem si však jist, zda byste mohl přijít i na to, co výsledné číslo znamená. Pak vám to tedy povím, v návaznosti na vaši jistě erudovaně provedenou analýzou národnostního složení přistěhovalců.

   Smazat
  8. 16:37 Tak jinak pane " chytrý ", pokud opomenu čísla, tak nesrovnatelně více lidí odchází z Ruska do těch " CHUDÝCH " státu Západu, než ze západních státu do Ruska. To nelze popřít, ale u vás proruských zoufalcu je možné všechno.

   Smazat
  9. TO už JSI nalhával minule TYDÝTE!!!!!
   JESTLI VSECHNY VÍTAJÍ JAKO MEXIKANY TAK POTĚŠ KOŠTĚ!!!!!!!!

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  12. Anonymní 9:44

   Proč zase jinak, pane chytrostí zjevně naprosto neobtěžkaný? Protože na každém vámi dosud vzneseném tématu jste katastrofálně pohořel, ale rád byste měl aspoň v něčem pravdu, ať je to ze sebevzdálenější oblasti? Snažíte se opravdu statečně, ta urputnost se vám nedá upřít. Ale proč pořád střílíte od boku? Proč si nenadhodíte nějaké téma. které mentálně zvládnete? Proč třeba nenapíšete, že v Rusku bývá velká zima, když už vás to Rusko tak bere? To se přeci nedá rozporovat a nepůsobil byste neustále tak "nepřesvědčivě".
   Skutečně to s vámi myslím dobře, ale nedáváte mi jinou možnost, než opět demonstrovat vaši omračující stupiditu.

   Jdeme na to. Nebudu to dlouze protahovat, zde je graf vývoje migrace v Rusku, z něhož jasně plyne výrazný a dlouhodobý převis imigrace nad emigrací. Kdybych měl tu odvahu předpokládat u vás aspoň základy angličtiny, doporučil bych vám k přečtení celý článek, z něhož graf pochází. Nakonec ale, je to vlastně fuk.

   Smazat
  13. 15:25 Tak podle těch vašich bludu, má dnes Rusko tak kolem dvěstě mil lidí. Dál se ukájejte těmi svímy nesmysly pane. Proč vás dvakrát smázli, asi proto, že tak trochu lžete.

   Smazat
  14. Anonymní 17:44

   Můžete své dojmy něčím podepřít? Máte lepší zdroje informací? Jsem jedno velé ucho(oko), sem s nimi.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. 10.02 Tak O tom nepochybuj! Ty snad chcete naznačit, že v Rusku nějaký luxus existuje? Možná něco málo v Moskvě, jinak se nech vyšetřit.Srovnávat USA s Ruskem- to si děláš prde.....Rus onuce,dřevěný talíř a lžice venku stojí 40 let starý žigul ty fantasto.chichichááá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudoba vyspělého světa. Nejhůře jsou na tom USA
   Podle dat OECD žilo vUSA v roce 2016 pod hranicí chudoby 17,8 % lidí, tj. téměř 60.000.000 lidí
   https://roklen24.cz/a/SbRqS/chudoba-vyspeleho-sveta-nejhure-jsou-na-tom-usa

   Smazat
  2. Tak například ten z 15:55 je ukázkou omezenců, kteří nepochopili příčiny a zákonitosti vývoje lidských civilizací, chcete li, tak historických kultur. Pokud by byly důslední, tropí si posměch z Franků a Germánů dnešní střední a severní Evropy, kteří chodili v kožešinách ještě dlouho potom, kdy vzkvétala Mezopotámie ... Být inteligentnější a samozřejmě i znalejší, mohli by si podobně přiřadít stav třeba na Britských ostrovech, ke stavu Číny, Indie, Egypta, Řecka a Říma v jejich kulturních vrcholech. Z toho by pochopili hloupost svých posměšků, povšimnuli by si, že Euroamerická civilizace je na ústupu, zatímco východoasijská na vzestupu. Zcela zákonitě. Pak by se měli divit, jak hloupá je politika USA i EU spolu s jejich lezprdelky. Ovšem, komu Pánbůh nenadělil...

   Smazat
  3. 2:06 Aha, tak ty onuce a dřevěné misky je přirozený vývoj. Ale v tom Rusku to vidíme ještě dnes. Tak trochu opožděný vývoj. U vás ten Pánbuh s tím rozumem, tak trochu více šetřil, napsat hloupá politika USA a EU. Daleko zvrácenější a hloupější je politika Ruska. s jednim diktátorem Putinem. O té Západní demokracii si muže rus nechat zdát, tak minimálně ještě 100 let.

   Smazat
  4. 9:25
   KRETÉNKU VYJADŘUJ SE LEDA K SNÍDANI,NA VÍC NEMÁŠ!!!!!!!!!

   Smazat
  5. 9:25 chybí argumenty, o které by se opíral názor. Jak jinak, při omezeném intelektu.

   Smazat
 8. Wikipedia:
  Estimates of the number of Americans living in poverty are nuanced. One organization estimated that in 2015, 13.5% of Americans (43.1 million) lived in poverty.[6] Yet other scholars underscore the number of Americans living in "near-poverty," putting the number at around 100 million, equating to a third of the U.S. population.[7] Starting in the 1930s, relative poverty rates have consistently exceeded those of other wealthy nations.[8] The lowest poverty rates are found in New Hampshire, Vermont, Minnesota and Nebraska, which have between 8.7% and 9.1% of their population living in poverty.[9]

  2015: 13.5% (43.1 mil) žilo v chudobě.

  Jiné prameny udávají 100 mil., tedy třetinu všech Američanů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:11 Nevím kolik je v USA chudých, ale vím že v ruském chudobinci to je 99,9%.

   Smazat
  2. Виват великолепная Руссия и самой больший госуда́рственный де́ятель Путин - сильная да́мба против мировому империялисму и войне!

   Smazat
  3. 17:26

   Samozřejmě se mýlíte. v Ruské federaci, v "tom nejzuboženějším státě světa", který má za sebou krach a hrůzovládu Západem milovaného "demokrata" Jelcina, je pod hranicí chudoby 13,8% lidí, přičemž v době příchodu Putina(2000), to bylo 29%.

   Smazat
 9. Podle OSN tabulky pro 2017 je Rusko na druhém místě za USA v počtu immigrantů:
  http://www.un.org/en/development/desa/population/migration/publications/wallchart/docs/MigrationWallChart2017.pdf

  OdpovědětSmazat
 10. v USA je 80% obyvatel příjemcem soc.dávek.To hovoří za vše.

  OdpovědětSmazat
 11. 8.08 Nespletl jstese, není to náhodou 125%? Bože, co sem chodí za hovada blbý.

  OdpovědětSmazat
 12. -125% MAJÍ USSA OKUPANTI HDP S KAŽDÝM DNEM ROSTE....INU,TISKNUTÍ TOALETNÍHO PAPÍRU TO NEJDE DO NEKONEČNA NATAHOVAT!!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 13. Takový 9:25 a jemu podobní nepochopí, že nejde o stupeň hospodářského rozvoje tam, nebo onde, ale o převládající trend s jeho důsledky. Je přece nesporné, že prostor Ruské federace i ČLR, obecně dálného východu, krom Japonska, není ten, kde byly podmínky pro vznik a rozvoj průmyslové revoluce. Z toho dosavadní hospodářský předstih a z toho ta opěvované liberální demokracie. Problém je ovšem v tom, že imperiální chování té "vyspělé" euroamerické civilizace přešlo do forem a k prostředkům, které prakticky neskrývaně a zcela nevybíravými prostředky útočí na vojensky dosud slabší a kulturně odlišný okruh států, které právě v tom asijském centru představují potenciál budoucí hospodářské a tím vojenské i politické světové moci. Celá ta slavná euramerická civilizace, namísto racionální reakce dané poznáním, reaguje primitivně, gangstersky. Pak nezbývá než doufat, že ta rozvíjející se část světa, z pochopením skutečných problémů lidské civilizace, bude jednat s rozmyslem. Ve svém i všelidském zájmu. Ono skutečně nejde o to, kde jsou třeba lepší a větší supermarkety... JiH

  OdpovědětSmazat
 14. 17:04 Píšete " vzletně ", ale hloupě, těm Rusum už to trvá 100 let a neustále tak nějak více pokulhávají za tím " PRIMITIVNÍM,GANGSTERSKÝM EUROAMERIKANISMEM", tak trochu ve vašem případě schíza, no nevadí a jinak o ten stupeň hospodářského rozvoje jde především.Snad se poučíte a příště nebudete psát nehorázné bláboly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde berete informace o drevenych talirich a onucich?Na rozdil od te vasi milovane USA lide umeji cist ,maji skvele školstvi a kulturu.A vedu uz od Mendelejeva.Vase predstava Ruska je komicka.Vite prd.A nenavisti se brzo udavte at je od vas pokoj.

   Smazat
  2. 17:12 jste schopen, bez pomoci Wiki, zodpovědět otázku od kdy a s jakými představiteli se vyvíjela britská parlamentní demokracie a co bylo rozhodujícím přínosem pro její hospodářství? Podobně, ale něco jednoduššího: Jak dlouho trvalo, než hospodářský potenciál USA dosáhl úrovně ke dni jejich vstupu do Druhé světové války? Aniž, krom občanské války Severu proti Jihu a vlastních výbojů s územními zisky, nesly válečné ztráty? Že se tak hloupě ptám k vámi zmiňovanému stu let. Těším se na zasvěcenou odpověď. Mějte se JiH

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.