Reklama

středa 17. října 2018

Stopa zrůdností západní demokracie, která se neztratila

Jaromír Petřík
17. 10. 2018     jaromirpetrik
Na blogu IDnes jsou autoři, kteří se zabývají zločiny komunismu. Určitě je vhodné si tyto zločiny připomínat, aby se již neopakovaly, ale ještě potřebnější je, připomínat si zločiny západní demokracie. Ty se totiž dějí dodnes.K napsání tohoto blogu mne inspiroval článek pana Trizuljaka "Stopa komunistických zrůdností, která se neztratila" trizuljak. Jeho problém ovšem je, že ve svojí diskusi připouští pouze souhlasné a obdivné příspěvky. 


Pokud jsem mu napsal do diskuse příspěvky, které nechválí jeho články, ale klade otázky, na které nedokáže odpovědět, tak moje dotazy a příspěvky místo odpovědi „statečně“maže. Konkrétně maže jakékoliv příspěvky, kde oponent porovnává zločiny komunismu se zločiny západní demokracie. 

Napíši tedy blog na téma zločinů spáchaných západní demokracií. Jako jeden z největších zločinů, který nikdy nebyl potrestán, je určitě vojenská agrese USA ve Vietnamu v letech 1964 – 1973.

Tuto válku proti Vietnamu vyprovokovaly USA v Tonkinském zálivu poblíž území Vietnamu.Cituji: „Dne 4.srpna 1964 torpedoborec Maddox spolu s dalším torpédoborcem USS Turner Joy (DD-951) ostřelovaly radarové cíle, které považovaly za severovietnamské torpédové čluny. Pravděpodobně šlo pouze o rušení bouřkou a mylné vyhodnocení signálů radaru. Vietnam jakoukoli vojenskou akci dodnes popírá, přičemž podle nedávno odtajněných amerických materiálů byl incident záměrně vymyšlen tehdejším americkým ministrem obrany McNamarou. Prezident Lyndon Johnson údajně v roce 1965 v soukromí přiznal pochybení, že „pokud ví, tak námořnictvo střílelo na velryby“. V roce 2005 byly zveřejněny v USA tajné dokumenty o válce ve Vietnamu, z nichž vyplynulo, že údaje o útoku 4. srpna byly zkreslené.“

 Oběť Agent orange

Dále cituji: „Válka byla vedena se značnou krutostí; trpěli vietnamští civilisté (masakr v My Lai, masakr v Hue, masakr v Dak Son, masakr v Phuoc-vinh) a bylo ničeno životní prostředí po celé zemi. USA použily proti rostlinným porostům defoliant Agent Orange, aby po odlistění přestal prales partyzánům sloužit jako bezpečný úkryt. Použity byly i další chemické látky, např. kyselina dimethylarsinová (Agent Blue) na zničení úrod rýže: https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1lka_ve_Vietnamu. Americká strana přiznává, že během války ztratila 58.202 vojáků. Toto číslo zahrnuje i 2400 pohřešovaných. 300.000 vojáků bylo raněných, 153. 000 z nich těžce. 

Jenže, co to bylo proti počtu mrtvých Vietnamců, kde se udává hrozivé číslo 1,1 milionu vietnamských vojáků, ale ještě horší je počet mrtvých vietnamských civilistů, který není známý a údaje se pohybují mezi 400.000 až 2 miliony.

I přes tuto americkou agresi za masového použití chemických zbraní zvítězili vietnamští komunisté. Je tedy s podivem, jak je možné, že tolik Vietnamců podporovalo komunisty, když ode všech komunistobijců čteme, jaký to byl zrůdný režim. 

Ono totiž vrcholem pokrytectví ohledně amerických zločinů vojenských napadení cizích států je agrese proti Iráku, kdy jako záminka bylo ze strany USA uvedeno "pouhé" držení chemických zbraní Saddámem Husajnem. Pozn. Když Saddám Husajn použil chemické zbraně v době války s Íránem, tak to nevadilo, protože tehdy Saddám Husajn stál na té „správné“ straně.
A to jsem se ještě nezmínil o „Operaci Phoenix,“ kterou vypracovala CIA. 20.587 Vietnamců padlo v letech 1968- 1971 za oběť programu Phoenix realizovaným CIA pro jihovýchodní Asii. Dnes existují domněnky, že toto číslo bylo ve skutečnosti dvojnásobné... Tato strašlivá čísla se dočteme v knize „Povolení zabíjet“ od Edmonta R. Kocha: https://de.wikipedia.org/wiki/Egmont_R._Koch .

Jeden z amerických „vojenských poradců“ Barton Osborne vypověděl před parlamentním grémiem: Tisíce vietnamských civilistů, kteří se ocitli v podezření, že pomáhají komunistickým guerillám, nebo se prostě zdržovali v nesprávnou dobu na nesprávném místě, byly mučeny a zabíjeny jen proto, aby se naplnily kvóty. Nevím o žádném vězni, který by výslech přežil. Zemřeli všichni! Většinou byli umučení k smrti nebo svrženi z vrtulníků.“

Churchův výbor, jenž se v roce 1975 znovu zabýval rolí CIA v rámci operace Phoenix, dospěl k závěru, že od začátku roku 1968 do května 1971, padlo za oběť 20.587 Vietnamců. Dnes už dokonce existují opěrné body pro domněnku, že počet obětí byl až dvojnásobný, tedy 40.000.
Takže, co vy na to, naši slavní komunistobijci? 

Nezapadají zločiny komunismu do pozadí, pod tíhou zločinů spáchaných naším spojencem USA a to pouze ve válce ve Vietnamu?

A to jsem nepsal o dalších válkách, které západní demokracie rozpoutala..

Proč komunistobijci odmítají jakoukoliv diskusi na téma zločinů spáchaných západní demokracií a jakékoliv příspěvky na toto téma v diskusích buď ignorují, píší něco o kolovrátku (stále dokola omílané zločiny komunismu přitom dle nich kolovrátkem nejsou) a ti nejstatečnější příspěvky zbaběle mažou? 

To se zastánci současné západní demokracie opravdu tolik bojíte, podívat se pravdě do očí? 
Vždyť to, co spáchali Američané ve Vietnamu je mnohonásobně horší, než to, co komunisté v Československu spáchali za celých 40 let.

A to komunistický režim současní komunistobijci označují za zločinecký a režim v USA za demokratický.

Jak to tedy vlastně je?

48 komentářů :

 1. Pane Petříku, ani nepátrám po Trizuljakově motivaci. Já na blogy takových deformátorů prostě nechodím. Nebudu si narušovat HARAGEI zvěstovateli víry NWO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to je jenom kapka v moři hovořící o jednom zločinu západní "demokracie".
   Je to ohavná hydra, které se všichni bojí a tak před ní hrbí hřbet. Ti nejposranější jim lížou konečník v domění, že je to před tou zrůdou uchrání. Netuší však, že jakmile se bude jednou svíjet v bolestech, ohlodá je jako první.
   Ocitli jsme se v periodě doby nástupu Hitlera.
   A zde platí citát Bertolda Brechta:
   "Neradujte se z jeho porážky lidé. Protože ačkoli se mu svět postavil a zastavil to zvíře, fena která jej porodila, je znovu březí."

   Ta fena je Amerika a oplodňují ji obřezanci.
   Těch zrůd již povila tolik, že není cesty zpátky.
   Navíc jsou nakaženi. Ta nemoc se šíří rychlosti koní. Tohle spěje k zániku. A dobře nám tak.
   J.C.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože, jak skvělý příspěvek! Trochu jsem se prosil blahem a vypadla mi slza z pravého oka.
   Já bych také mohl jmenovat jenom pár příkladů práce demokratů kteří dnes káží morálku.
   Bůrské války Británie a její koncentrační tábory,
   Vyvraždení Drážďan s tisíci uprchlíky (ohnivé bouře)-UK US,
   Bombardování Tokia zápalnými bombami a také vznik bláznivého tornáda (shořelo tisíce Japs-Japonců),
   Zbytečné jaderné bombardování Japonská za účelem předvedení "Bomby",
   Korejská válka - stejná vina obou stran konfliktu,
   Afghánistán- vytvoření Al Kaidy za účelem boje proti- commies,
   Zničení Jugoslávie- důvod poslední komunistická země s použitím ochuzeného uranu při humanitárním bombardování- zamoření na tisíce let, horší než Agent Orange ve Vietnamu,
   Likvidace Iráku a také použití ochuzeného uranu k zcivilizovani země,
   Vyvolání konfliktu s následným zničenim Libye,
   Vyvolání konfliktu v Sýrii- na počátku byly tajné služby Fr,Uk, USA a dalších demokratizatoru,
   Útoky na RF se zřejmým cílem vyvolat konflikt- a to tak hloupě, že tvrdí, že udajni hekři jdou s laptopem k baráku který chtějí haknout- to neuvěří ani absolvent genderovych studií.
   To je pár příkladů jak jednaly a jednají současné demokracie, náš vzor,
   Starý zmatený troll

   Smazat
  2. 17:38 99% vašeho komentu je lež. Nebudu zde vše uvádět na pravou míru. Pouze,nálety na Drážďany odpověď na raketovémutoky němcu, jaderné bomb. Japonska ušetřeno 1 milion US vojáku a 2,5 mil. Japoncu při vylodění US voj. Korea, jasné rozpoutání války ze strany sever. komoušu.Jugoslávie, jasné rozpoutání války ze Srbské strany spojenci bombardováním ukončili válku dříve, než by se rozšířila na celej BALKÁN. Vietnam, zabránění ruského vlivu S Libyí namá Amik nic společného. konflikt v Sýrii vyvolal sám Asad.Dál už mne to nebaví, aspoň tak příště nelžete, fakta která píšu jsou lehce ověřitelná

   Smazat
  3. Člověče 18:00, vždyť vy tu jen přemíláte starou usáckou resp. anglosaskou propagandu.

   Drážďany - tehdy cíl bez strategického významu, zato město plné utíkajících civilistů - to jen zločince Harise a Churchila napadla tahle nelidská myšlenka. Copak se bombové a raketové útoky na Británii a Holandsko odehrávaly z Drážďan? Papouškoval jste cynickou demagogii.

   Hirošima a Nagasaky - opět masakr civilního obyvatelstva, žádný vojenský cíl. Navíc v době, kdy Rusové drtily milionové japonské uskupení v Mandžusku a Korei a tím ukázali, že by to Japoncům rychle nandali i na japonských ostrovech.

   Korea byl konflikt "na zkoušku", který nakonec chtěli jak Američané tak i Stalin a Mao. Pokud archivy nelžou, tak Stalin i Mao Kima od války odrazovali. Stalin pak dal odchodem z hlasování v RB OSN (neuplatnil právo veta) Američanům zelenou k vojenské odpovědi.

   Jugosláie je od začátku vylhaný konflikt. Cílem bylo za jakoukoli cenu rozbít Jugoslváii, která v té době ztratila jednoho ze svých patronů - Rusko. Srbové byli jako viníci vybráni protože žili téměř po celé Jugoslávii a tak hájili její celistvost - státy NATO využily chorvatských postfašistů - ustašovců, bosenských džihádistů a kosovsko-albánské narkomafie a když jim to s těmito zločinci moc nevycházelo - začali bombardovat Srbské pozice napřímo - nejdřív v Bosně (1995) a pak i zbytek jugoslávie (1999).

   Rozšíření války "na celý Balkán" nikdy nehrozilo. To je další lež. Kde k tomu máte nějaké fakta, vy jeden faktografe?

   Vietnam se chtěl sjednotit a Ho Či Min zpočátku žádal Američany o podporu proti koloniální Francii. Jen americká tupost přivedla vietnamské vedení ke komunismu, k SSSR a ČLR.
   Vietnamci se chtěli sjednotit a taky se jim to podařilo. USA tam napáchaly jen zločiny, obrovské materiální škody a chemicky otrávené velké oblasti Země.

   Konflikt v Libyi by Francie s Itálií nikdy nedokončily. Takže Američané mají v Libyi své prsty. Ostatně bez schválení celé akce us-departmentem by se nic nedělo.

   V Sýrii začal konflikt ekologickou katastrofou a protestem beduínů, ke kterým se přidali "studenti". A ti byli již režírováni ze zahraničí. Podobně jako na Majdanu v Kyjevě. Dnes jsou američtí vojáci osobně v Sýrii přítomni (ostatně byli tam téměř od samého začátku konfliktu). Co tam dělají? Pozvala je syrská vláda? A nezkoušejte na mně něco s kecy o syrské vládě. Vzešla z tajných voleb za dohledu mezinárodních pozorovatelů.

   Už mě nebaví, stále vysvětlovat propagandistům Nového světového pořádku, jakým jste právě teď i vy, že lžete a lžete a lžete...fakta, o kterých píši, jsou lehce ověřitelná ale to byste nesměl mít klapky na očích, špunty v uších a brouka na mozku!


   Leo

   Smazat
  4. Drahý soudruhu a soukmenovče Starý zmatený trolle!

   Též jsem si zamáčknul slzu pěstí, mužně soudružsko-soukmenoveckou slzu dojetí. Ano, demokracie a kapitalismus je přímo KOŘENEM všeho zla. A začíná to už křesťanstvím … Ale co to píšu? Už tzv. Starým zákonem to začíná, a vyhnáním nádherných vojáků nepřemožitelné Sovětské armády z naší vlasti toto zlo zdaleka nekončí.
   A teď k Tvému příspěvku trochu blíže: Jen Lenin ví, proč jsi opomněl zmínit VELEZNÁMÉ zločiny obránců evropských hodnot, např.
   • brutální vměšování USA na území Evropy, během 1., 2. a 3. světové války
   • ŠÍLENÉ podnícení zákeřného zřízení sionistického státu
   • vraždu Jana Masaryka
   • diversní akce proti SSSR a ČSR, prováděné agenty CIA Horákovou, Slánským a spol.
   • šíření amerického brouka na naše a sovětská pole
   • vraždu J. V. Stalina
   • vraždu Kl. Gottwalda
   • organizování a podněcování kontrarevolučních akcí pravice v NDR, MLR, PLR a ČSSR
   • organizování nedostatků v zásobování našeho socialistického trhu určitými produkty
   • dočasný rozpad ČSSR
   • sjednocení Německa
   • dočasný rozpad Sovětského svazu
   • MASIVNÍ porušování Benešových dekretů
   • rozšíření HIV, Eboly, nilské horečky a ostatních DĚSIVÝCH chorob, vzniklých v tajných laboratořích CIA
   • tzv. očkování
   • rozprašování psychotropních látek pomocí chemtrails
   • ničení celých států prostřednictvím zemětřesení, tsunami a tajfunů, vyvolaných ĎÁBELSKOU zbraní globálního ničení HAARP
   • tzv. Wikipedii
   • tzv. Google
   • celou oblast tzv. informačních technologií a tzv. mobilní komunikace, prostředků ODPORNÉHO ideo-diversního působení Západu na naši zdravou slovanskou mládež
   • atd. apod.

   Ano, to jsou alespoň některé z PŘÍŠERNÝCH zločinů kapitalismu a demokracie, zločinů páchaných našimi dědičnými nepřáteli z Euroameriky, páchaných s cílem uchování evropských hodnot, ve skutečnosti hrůzostrašných PAHODNOT (tzv. pravdy, tzv. lásky, tzv. humanity, tzv. víry v tzv. Boha, tzv. lidských práv atd.), odsouzených k trapné porážce ve střetnutí s našimi hodnotami skutečnými, západoasijskými (zdravá národní a třídní nenávist, Naše Leninská pravda atd.).
   Jak jsi na to mohl zapomenout, drahý soudruhu a soukmenovče Starý zmatený trolle?!
   Jak to vysvětlíš nejen mé maličkosti, ale našim národním Vůdcům Milošovi a Babišovi, takové selhání?!?!
   Svým věkem? Zhoubným působením chemtrails, Němce Alzheimera nebo AIDS na Tvoje kognitivní funkce??

   No nic; prostě musíš jít do sebe, drahý soudruhu a soukmenovče. Jinak místo vytoužené funkce dostaneš tak akorát postel v Domově důchodců Rudý říjen, v té šťastné, nezadržitelně se blížící době po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace. A ještě budeš děkovat Nesmrtelnému Leninu, když se o tu postel nebudeš muset dělit s několika dalšími soudruhy starobními důchodci, že.

   Ať věčně žije Veliký Putin, BJJP, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

   P. Radosta

   Smazat
  5. 18:34 Kdybys nežvanil! Ten žlutej pankhart nosil rudou knížku už v tom fraku,co mu pučovali, když po první válce pingloval v Paříži! Ale to ještě byla ta žabožroutská, řízená Marcelkem Kašénů ...

   Smazat
  6. Mistře Radosto,
   Je to trochu zmatené, ale dobře, část věci se skutečně mohla stát jak se to za komancu popisovali a některým věcem jsem uvěřil až posléze, např. O biologické válce prováděné proti některým zemím jsem přesvědčen a to NE Ruskem- např. Proti Kubě. Vznik různých podivných nemocí, jako mor afrických prasat na Moravě, zprávy o bio laboratořích v Gruzii a pod. Tímto i rozšíření amerického brouka mohla být klidně pravda a asi by se někteří neostychali to udělat. Chce to trochu se učit, se učit...jak říká klasik. Slepá láska neznamená že ten koho tak milujete je anděl
   Děkuji za diskusi a náměty,
   ST

   Smazat
 3. Pane Petrik, kdybyste aspon 10 s uvazoval, tak byste si uvedomil, ze komunismus nevznikl incidentem v Tonkinskem zalivu. Zacal Karlem Marxem v Nemecku, pokracoval Bolsevickou revoluci v Ruskem Imperiu, nasilnym nastolenim komunismu v Polsku, Madarsku atd., VOLBOU komunismu v CSR, obcanskou valkou v Cine, a potom utokem Viet Congu proti Jiznimu Vietnamu. PRICINOU VALKY VE VIETNAMU BYL UTOK VIET CONGU NA JIH, NE INCIDENT V TONKINSKEM ZALIVU. Amerika tehdy Vietnam proti tomu utoku branila. V Kambodzi jsme meli Khmer Rouge, ktery vyvrazdil milion lidi. K tomu by nebyvalo doslo, kdyby Amerika neodtahla a vynucovala Parizskou Dohodu.

  Podivne je tvrzeni, ze udajny zlocin spachala "zapadni demokracie". A co tam ma misto demokracie byt? Nebo misto na zapade ma byt demokracie na vychode, nebo co? Problem je prave v tom, ze dnes v USA demokracie de fakto neexistuje a zeme je rizena hlubokym statem. Podobne je tomu v Cesku, kde media jsou v rukou hrstky desinformatoru. V boji proti dnesnim zlum jsou skalni komuniste spis pritezi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chyba - Vietkong byl uzemně organizován pouze v Jižním Vietnamu. Nepřišel ze severu. Ze severu přišly jen některé zbraně a někteří instruktoři.

   Vylhaným incidentem v Tonkinském zálivu chtěli Američané zdůvodnit barbarské bombardování severu země. Chtěli celý Vietnam vbombardovat do doby kamenné. Bylo jim to ale houby platné, jen povraždili skoro dva milióny lidí!!!

   Kdyby Američané všechny ty peníze na válku ve Vietnamu investovali do rozvoje té země, tak jsou tam dodnes milováni a strýček Ho by byl chodící reklamou na USA. Ale v USA je zřízení, které do čela generuje téměř jen pitomce a tupé nedovzdělané cyniky.

   Smazat
  2. A Rude Khmery porazili komunisticti Vietnamci.

   Smazat
  3. 18:47 Ho má naštěstí již trvale speciální tričko, aby mu nenasáklo mausolejem:) A spojenectví s USA nebrání už dávno vůbec nic, je realitou dneška! - https://eurozpravy.cz/zahranicni/asie-a-australie/156340-z-nepratel-jsou-spojenci-obama-ve-vietnamu-chvalil-vzajemne-vztahy/

   Smazat
  4. Anonymní 17:19

   Proč by měl "komunismus vzniknout (smyšleným)incidentem v Tonkinském zálivu"??? Jak jste na takovou s odpuštěním pitomost přišel?
   Pan Petřík v souvislosti s Tonkinským zálivem, čili "Vietnamskými Gliwicemi", píše o VÁLCE USA PROTI VIETNAMU v letech 1964-1973, nikoli o úspěšném boji Vietnamců za osvobození, sjednocení a definitivní skončení následků kolonialismu ve své zemi.
   Taktéž o rolích Vietnamu a USA v Kambodži byste se měl dovzdělat, abyste neby stále jen terčem posměchu.
   Do té doby, než doplníéte vzdělání aspoň na úroveň donedávna běžnou v našich končinách, odpusťte si své legrační rozumování a raději se věnujte něčemu užitečnějšímu. Do práce radostně a zvesela! Raz - dva, raz - dva, raz -dva,... Kapitalisticky pracovat, proletářsky žít!

   Smazat
 4. Uznání USA jako "světového četníka", vzoru svobody a demokracie a záštitu lidských práv, vyžaduje dnes už ani ne tak hloupost, jako obrovskou dávku pokrytectví nebo cynismu. Informací je dostatek a k jejich nalezení stačí jediné - chtít.
  Kdo dnes přesto obhajuje USA, jejich politiku a činy, ten se mi jeví stejně jako neonacisté.

  OdpovědětSmazat
 5. Znovu připomenu dokument o tom jak USA více jak 200 let terorizují svět. V podstatě od roku 1622 (tedy téměř 400 let) začali genocidu původního amerického lidu. Pak to bylo v souvislosti s dovozem afrických černochů na práce na amerických plantážích, při kterých prý zahynulo až 10 milionů černochů.....a tak můžeme pokračovat přes Vietnam, Irák, Lybii až do Sýrie, kde umírají i dnes zásluhou USA tisíce bezbranných lidí.... to je USA, nejzločinnější stát na světě. Tak takoví chtějí mluvit o demokracii a všechno zlo přiznávat Rusku, Rusko původní stát s nejmírumilovnějším národem na této planetě. Konečně i příspěvky na tomto portálu lidí s nevymytými mozky ukazují na zrůdnou politiku USA od jejich vzniku.

  OdpovědětSmazat
 6. Starý Trizuljak byl prý sochař, mimo jiné v 50. letech sochu Rudoarmejce v Bratislave.
  Myslím, že to dohledal p. Presler, reakce juniora byla, že přece nemůže za ....
  Stejna sorta jako opora min. režimu Vodvářka.

  OdpovědětSmazat
 7. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 17. října 17:00.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 8. Trizuljak nevěří v Nesmrtelného Lenina, nýbrž v tzv. Boha!

  Drahý soudruh a soukmenovec Jaromír Petřík udeřil hlavičkou rovnou na hřebíček: Ten nechvalně známý Trizuljak je NESMÍRNĚ TVRDOŠÍJNÝ křesťan a NENAPRAVITELNÝ zastánce evropských hodnot.

  Proto prostě nemůže – doslova BYTOSTNĚ nemůže – ocenit naše milované hodnoty západoasijské. Neocení ani naše slovansko-socialistické výdobytky. Ba ani nepopiratelné výdobytky socialismu čínského, severokorejského, kubánského, venezuelského mu nevoní, tomu špatnému, poevropštěnému Čechovi Trizuljakovi.

  Co s takovými odrodilci, křesťany, pravdoláskaři? Půjde je převychovat, po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?
  Přiznám se, že pochybuji. Známe přece ze zkušenosti našich soudruhů otců a dědů, že takoví křesťani, zatvrzelí jako Trizuljak, dokázali odolávat všem našim (ba i rusko-sovětským!!!) převýchovným metodám. A když z nich naši soudruzi vychovatelé konečně vymáčkli prohlášení, že se DOBROVOLNĚ zříkají své tmářské víry v tzv. Boha, tak …
  Tak jakmile se vrátili z táborového špitálu, či jakmile se jen jakž takž dokázali postavit na své hnáty, tak svoje dobrovolné prohlášení víry v Nesmrtelného Lenina zase odvolali, a opět klaněli tomu svému tzv. Boha.
  Hnus.

  Prostě: Myslím, že s takovými Trizuljaky, Halíky, a jinými podobnými zatvrzelci budeme muset udělat náš typicky slovansky humánní krátký proces. Jinak nás budou nepříjemně zdržovat na naší cestě ke šťastným zítřkům.

  Vypořádali jsme s Horákovou, vypořádáme se i s americkým broukem!

  Čest a Nazdar!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. Jen škoda, že USA neměly možnost zasáhnout proti Velké francouzské revoluci. Na druhou stranu, asi by ti severní Američané neměli Sochu Svobody v NY, dodanou na Francouzi na posměch Angličanům. Jedna ušlechtilost za druhou. Tak už to ve světě chodí. A blbečci to žerou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi hloupý kavárník, HODNĚ hloupý inteligent-havlista, že?

   Nuže, kavárníku, typicky pražsky buržoasně nevzdělaný, tobě NEJSOU určeny následující fakta. Nejsou, protože jsi nepoučitelný, patříš k pražské buržoasii, tj. třídě i vrstvě, která bude brzy odstraněna, beze zbytku. Takže se ani zbytečně nepokouším o tvé vzdělání.

   USáci nejenže tzv. Velkou francouzskou revoluci inspirovali, úspěchem své vlastní vzpoury proti feudálům, ale i podporovali, byť v omezené formě (USáci jsou typicky lakomí buržousti, nechtělo se jim vracet to OHROMNÉ množství prostředků, jež do úspěchu jejich vzpoury vložila feudální Francie).
   Ovšem krátce po dovršení úspěchu francouzské buržoasie USáci rozpoutali svou první dobyvačnou válku za hranicemi USácka.
   Tuto BESTIÁLNÍ agresi proti mírumilovným muslimům známe pod příznačným názvem Barbarská válka.

   Pro pomalejší soudruhy a soukmenovce:
   Proč USáci nezasáhli proti Velké francouzské revoluci, když k tomu zjevně měli prostředky?
   No přece ze STEJNÉHO důvodu, kvůli němuž masakrovali mírumilovné muslimy ve Středomoří: V zájmu světové buržoasie, jež DĚSIVĚ profitovala z úspěchu tzv. Velké francouzské revoluce, v zájmu světového sionismu, jenž vždy masakruje muslimy, tak nějak ze své podstaty.

   „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)

   P. Radosta

   Smazat
  2. pro grafomana 12:30: Typl bych si, že USSA tu revoluci podporovaly, protože USSA jsou výplod City of London Corporation /stejná skupina lidí/ a City se postaralo o to, že v Paříži se octlo 5000 žebráků. Transport těchto žebráků z různých míst Francie a třeba také Belgie, samozřejmně někdo musel hradit. Takže Velká fr. revoluce byla provedena na objednávku, za peníze. Ty se mě zdá, čteš výběrovou literaturu. A nejen to provádíš z ní výběr, tedy máš vidění koně z klapkama na očích.

   Smazat
  3. Máš li bol, vem Radostol. Jediné kvalitní laxativum, kdy se po přečtení zaručeně pořádně vyserete.

   Smazat
  4. 14:40 Nešťastníče, tys ten návod na sraní přečetl.
   Tak bacha, nechoď daleko od hajzlu. Hrozí ti posrání ! Dej link, jak si dopadl.

   Smazat
  5. l6:13: Chcete říci, že je třeba přečíst některý z komentářů Radosty? V tom případě se nesnaží zbytečně.

   Smazat
  6. 14:40 Těžko, studenti vždy byli a stále jsou chudí, tedy rozhodně v 18. století byli a také pokud je známo, ani snowboard se v té době nikde neprovozoval! - USSA - https://en.wikipedia.org/wiki/USSA

   Smazat
 10. Oliver Stone :Nezname dejiny Spojenych statu.

  OdpovědětSmazat
 11. No jo fašisté jsou stejní teď si říkají demokraté.

  OdpovědětSmazat
 12. Jsou zrůdnými agresory občané USA, nebo tato zrůdnost je neoddělitelnou vlastností kapitalismu. Z historie kapitalismu víme, že všechny války v její době, tedy i tu 1. a 2. světovou má na svědomí psychopatická touha po hromadění kapitálu. Ten jde přes mrtvoly, naopak má vykalkulováno, kolik na každém zavražděném ve válce vydělá.
  A ke spojování pravdy s komunismem a bolševismem, které tak rádi pěstují antisemité a antirusisté. Proč si nemyslíte, že život v pravdě není také součástí křesťanství? Proč vždy ten křik a tolik nenávisti, když se někde projeví pravda, že jde o projev židobolševismu? Proč to cupování pravdy i s českou standartou? Proč ten vztek z pravdy? To snad nejsou potomci národa Husa a Masaryka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od 1. cervence (1848) mohly vychazet “Neue Rheinishe Zeitung” … Sefredaktorem byl Marx
   (Franz Mehring: Zivot Karla Marxe, Nakladatelstvi politicke literatury, 1962, str. 201)

   “V zahranicni politice byla osou pro “Neue Rheinische Zeitung” valka proti Rusku.”
   (tamtez, str. 205)

   ‘ Pouze valka s Ruskem je je valkou revolucniho Nemecka, valkou v niz Nemecko muze smyt hrichy minulosti, v niz se muze vzchopit, v niz muze potrit sve vvlastni autokraty; je to valka, v niz si Nemecko, jak se slusi na narod, ktery svrhava jarmo dlouheho ponizujiciho otroctvi, obetovanim vlastnich synu vykupuje pravo propagovat civilizaci a osvobozuje se dovnitr tim, ze osvobozuje navenek. ‘
   (Karel Marx, tamtez, str. 206)

   “nenavist k Rusum byla prvni revolucni vasen Nemcu”
   (Bedrich Engels, tamtez, str. 209)

   Smazat
 13. Tohle nemůže dopadnout dobře. Ani fyzická konfrontace nezastaví zločinnost totalitářského kapitalistického světa zabaleného do líbivých přívlastků jakým je např demokracie.
  Člověk je zrůda.
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 14. Přečetl jsem důkladně článek i komentáře. Závěr: Vyhral článek i lidé přitakvající článků, řekněme s podobným smyšlením jako autor - do této kategorie patří Leo /leo je latinský lev - to pro lepší obzory zdejších trollů, ke kterým patří Radosta zbožňující angličtinu a Wikipedii - podívej se do Wikipedie a zkus tam najít, kde byl poprve použit kulomet - nuže byl použit proti Mahdimu - tisíce mrtvých vzboruřenců proti britskému imperiuu/. Nebudu zde psát - alespoň doufám - memoár jako obvykle. Chtěl jsem uvést blbou myšlenku - vlastní, která mě napadla dnes. Prý je situace v rozdělení kapitálu stejná jako před první světovou válkou. Myslím si, že s tím jde ruku v ruce zmanipulování většiny lidí, kteří slyší na takové argumenty, jak zde předvádí Radosta. Můj návrh - běž učit někde do školy - jsi skvělý manipulátor. Můj další návrh, ze srdce - pracuj pomaleji, dívej se na věci pomalu. Čti to co čteš zde pomalu, přemýšlej. Pracuj tak jak svého času jeden z nejlepších světových malířů Vermmeer. Ten namaloval pouze 40 obrazů, ale jakých. To co zde předvádíš to je Rubens ve své bohatosti, ale bohužel ne v kvalitě. A jedna poznámka z Tvé produkce. Neříká se Intermarium, ale Intermare - mare je latinsky moře, kdo napíše intermare prozrazuje, že latina, jazyk vzdělanců je mu cizí. Jsou lidé i bez latiny moudří ale ty k ním nepatříš. Příklad s Intermarium jen prozrazuje to, že hltáš věci, místo je pořádně přežvýkat. Výsledek je na těchto stránkách.
  A ted k věci. Proboha, přece nejde o to, abyste trollové při každém argmentu proti nynějšímu i minulému kapitalismu hned to srovnali s komunismem. Jedná se o to, aby lidé si uvědomili, že neoliberální kapitalismus a kapitalismus vůbec je něco špatného, co nás povede opět k podobné katastrofie jako první i druhá světová válka. Zde se vůbec nejedná o to říct: Lepší tento režím, než ten bývalý, musíme ho udržet. Všichni zdejší trollové mě připominají jednoho známého, který na jakýkoliv argument o tom, že současná Emerika je špatnost sama, vždy říká totéž. Špatní byli komouši, protože za komoušů byl problém postavit jeho dům, vše musel pracně shánět. Co to má společného s 1,5 milionem mrtvých v Iraku při 5000 mrtvých nájezdníků /USSA a GB/. Komouši mimochodem byli lepší než dnešní kapitalisté, kteří vše musejí dělat super - Radostovi doporučuji mimochodem práci ve skladu v Anglii, nejlépe na delší dobu. Kapitalisté musejí být lepší, nejlepší /na olympiadě již není žádná čest ziskat 6 misto, co to je, když člověk není první/ tak jak to je v tom pseudovtipu: za komoušů se kradly tužky, nyní se kradou fabriky na tužky. Komouši meli heslo Vše pro člověka. I když lhali a kradli nemohli se ale od toho hesla nutně zas tak vzdálit. Jaké je to teď? Právo jednotlivce je nadřazeno právům společnosti - toto jsem viděl napsano černé na bílém na jednom seminaři.
  Jinak tak se mi jeví, že ti trollové, kteří tak obhajují ten kapitalismus, musí být psychopati. Nic jim neříkájí ani čísal - třeba 3 miliony mrtvých Větnamců ani fotografie - takové jak ta nahoře. Nepřemýšlejí a navíc jsou bezcitní. Pokračování dole.

  OdpovědětSmazat
 15. Pokračování 12,35:
  Oč se podle mně mají lidí snažit? Odstranit ten všemožný vliv mrtvých peněz na živé lidí, dostranit vliv korporací na státy, odstranit neblahe působení korporací na sociální stát, odstranit takovou ekonomiku, kteřá připustí 800 miliard dolarů na zbrojení ale kolik dá na zdravotnictví? Zde se uplatni Radosto, protože to nevím. Kdyby se daly peníze na vyzkoumání takového psychopatického fenomenu jako jsi ty, proč jsou lidé toho druhu jako ty, to by byl úctyhodný počin.
  Tolik jsem chtěl napsat. Nikoliv žádné vzlétné myšlenky ale tak, jak to cítím. A ještě jedna poznámka. Většinou ubozí duchem trollové operují haloefektem. Po roce 1989 se vštěpuje všem, především mladým /především ve školách/ komunismus je černý /pardon červený/ zuřivý býk. Pak je tu haloefekt. Když lidé uslyší "komunismus" hned je zde i červený zuřivý býk a směr diskuse je určen. Moudrý člověk hledí na obsah řečeného, nikoli na toho kdo, co říká. Moudro je schopný vyslovit i zločinec. A ještě mě napadá poslední: proč ti trollové jsou obvykle sprosti? Nemluví to také o té kategorii - psychopat?
  Bohužel bylo to dlouhé, to moje sdělení. Patrně bez nějaké odezvy, jako obvykle. Podpis: Rádobyfilosof.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nač všecky ty pindy! Na počátku 20. století ovládali lidé evropské krve celý svět: tvořili třetinu jeho obyvatel, přímo vládli polovině jeho rozlohy a kontrolovali Afriku, Indii, jihovýchodní Asii i části čínského pobřeží; jejich technika, průmysl, filozofie, věda a umění neměly sobě rovné; svět patřil jim a pouze jim. O století později je však všechno jinak: lidé evropského původu nejsou ani 9% světové populace a jejich země zaplavují neběloši; svůj průmysl i technologie ochotně přepustili svým potenciálním nepřátelům; jejich státy, sociální systém i média ovládají parazitičtí cizáci a nemilosrdnou řečí demografie hledí do očí nepříliš vzdálenému biologickému zániku a vyhynutí. Dík zkurveným komoušským rasozrádcům, jejichž sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a nikoliv o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme donedávna bývali!
   V roce 1945 naše rasa definitivně prohrála všecko! Slované by sice bývali byli z velké části sice odsunuti za Ural, ale tím by toto území osídlili naší rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav který tu máme dnes, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Co z toho plyne? Jediné: podrobit se vítězům příštích dějů v Eurazii a začít se učit zpaměti Korán ... v Chujlostanu už se to děje! - https://www.google.cz/search?q=Moskvabad&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi34vHG7JHeAhXwqIsKHY6CC9gQ_AUIDigB&biw=1920&bih=950

   Smazat
  2. Ad 8:12. Tak z toho kape slušným čůrkem nacismus a ÁDA se usmívá v hrobě, jakého má dobrého učedníka. Nebyl a nejsem komouš, ale přesto si nemyslím, že úkolem bílé rasy bylo a je masově vraždit lidi - ať Indiánů po objevení Ameriky, nebo černochů při lovech a transportech otroků z Afriky, ať ve světových či jiných válkách, vlastně od dob těch křižáckých. Vraždění bílé rasy západní provenience v koloniích také nepovzneslo čest bělochů. A to, že se dostává do popředí "žlutá rasa", to není díky jiným parametrům mozku, ale díky jejich houževnatosti: neměli možnost těžit z masakrujících válek tu či onde po světě, z kradení všeho možného včetně kultury (kdopak vykradl muzea v Egyptě, Řecké památky, v Iráku.... - "nordická rasa modrookých rezatců", byť z poza Velké vody! Dnes jsme přesvědčováni o potřebě chovat se k Zemi a její přírodě ekologicky - a na druhé straně jsme vychováván k vraždění jiných "méněcenných ras", které soudobí náckové považují za "z lokality Země" vyloučené.

   Smazat
  3. 17:16 Není třeba tyhle rasy vraždit! O to se primitivové vždy v historii bohatě postarali sami za asistenci Přírody! Kmenové války, hlad, nemoci ... problém je přesně opačný! Bílý člověk jim bohužel předal své civilizační výdobytky - moderní intenzívní zemědělství ("zelená revoluce" v Indii), moderní porodnictví snížilo úmertost novorozennců, moderní medicínu (levné léky s prošlou licencí vyráběné rovněž v Indii pro Afriku) snížili úmertnost na anální choroby! Tím jsem si sami sobě vykopali hrob, resp. ho vykopali odproní humanrajtisti a komouši tvýho typu! To nemá co dělat s člentvím či nečlenstvím v jakýkoliv partaji, ale v přijetí blbosti a tuposti obsažené v morálce otroků ...

   Smazat
  4. 17:16: Velmi dobre napsáno. Myslím si, že takový komentář jak je napsán pod 7:59 pramení z a/ chyběním empatie, b/ malou informovanosti. Těma oběma položkami se vyznačoval i Ada - Adolf Hitler. Výběrově ve Vídni četl pouze o Židy diskriminované germánské rase /četl vlastně o sobě, protože pospával i v ubytovně i pod mostem/. Bohužel dá se říci, že asi stejně jako Ada byla na tom většina Němců, to jest bez patřičné empatie a bez informovanosti. Jen si odpovězme na otázku: jak mohli naslouchat tak extrémně narcistickému a psychopatickému člověku? Je podle mně podivné, že ve školách se neučí to, co lidé potřebuji k životní orientaci. Ponechává se na každém z nás, abychom si pracně vydobyli, jak se máme divat na ostatní lidi, kde máme jít. Neučí se třeba ani to, jak se pozná sobec, narcis. Není divu, že mnoho dívek naletí na tzv schopné mladé lidí - to narcisi mnohdy jsou, umí hezky mluvit, jsou velmi uspěšní ve svém povolání. Místo toho se ve školách učí mnohdy nepotřebné věci, které později v životě nikdo nepotřebuje, mimochodem často bez smyslu k přibližení látky studentovi, či žáku. Např. profesorka píše na tabuli hvězdicovité, asteraceae a neví, že aster je latinsky hvězda, protože k latině ani nečichla. Jaskowski na youtube říká, že vyučování v polských školách od konce 18 století, kdy bylo odňato jezuitům probíhá na pokyn agenta City of London Corporation Duponta, který před reformou polského školství /Komise národního vzdělání/ působil ve Francii rovněž ve školství, kde připravil půdu pro Velkou francouzskou revoluci. Toto na první pohled vypadá na tzv. konspirační blábol, ale já si myslím, že tomu tak není. Toto vyučování probíhá pro potřeby státu. U nás to je uplně stejně. 10000 hodin stačí prý /10 roků po 3 hodiny denně/, aby z člověka vznikl virtuoz v jakékoliv oblasti při pouze průměrném talentu /z knihy Bounce - autor Matthew Syed, svého času mistr Britanie ve stolním tenise. Pohádka o tom, že je třeba být geniem, je pouze pohádkou, které ale věří většina lidí, protože ospravedlňuje jejich lenost. Blíže viz tato kniha, která je bohužel napsána anglicky. Jednoduchý /můj/ důkaz: téměř každý člověk ovládá svůj mateřský jazyk a jak píše většina lidí - virtuozně. Zkuste se naučit psát levou rukou /s tou dominanci levé hemisféry při zdůrazňování toho, že se má člověk učit psát pouze pravou rukou to asi nebude tak docela pravda - o mozku lidé nic nevědí. Proč někteří lidé stejně dobře píšou oběma rukama?Jaké jsou výsledky lidí, kteří ztratili levou ruku - to nevím, chtělo by to vyzkoumat. Kolik se promarní možností, abychom měli schopnější lidí v populaci při té úrovní školství, jakou máme, kdy se učíme věci, které pak jsou k ničemu? /Další příklad - nač je třeba malíři ale i lekaři znalost matematiky, jak se vyučuje na gymnaziích /víte ještě něco o logaritmech?/ Omlouvám se za úlet o původu genia, co jsem chtěl říci je napsáno nahoře ve vztahu k A. Hitlerovi, ke kterému vzhlíží jak je vidět stále spousta lidí - psychopatů.

   Smazat
 16. Moudra se dnes, bohužel, už nenosí... Nechtějte po lidech, aby přemýšleli.
  Dospěli jsme do stádia vývoje HOMO DEBILIS.
  Čeká nás zánik.

  OdpovědětSmazat
 17. 8:12: Víte, kdybych byl více vzdělán, tedy více informován formuloval bych to jinak. Bohužel budou následovat řádky, které jsou řádky ne zcela dobře informovaného člověka. To co prezentujete bohužel je též nedostatečná informovanost a navíc to má zásadní chybu v myšlení. Hned na začátku. Tuším, že jste ze stejného pytle jako Radosta.
  Začněme od No passaran. Ernest Hemingway na straně nositelů toho hesla, tedy zkratkovitě - komoušského tábora. Podle Vás na špatné straně. Měl být s Frankem. Kýžený výsledek /rovněž s fašistickou zevní pomocí/ - u moci stará garda, vlastníci kapitálů, tedy mrtvých peněz /viz trochu Fromma, kterého jste nikdy nečetl/. Stará garda: latifundisté a kapitalisté. Nic se nemění, zachované staré pořádky, popřípadě kosmetické úpravy. Hned se nabízí otázka, na kterou neznám zatím odpověd /nedostatek informací/. Staré pořádky vedly k dnešnímu Španělsku, tedy byly dobré. Protože jste příznivec Franka, jste i přiznivec toho co je dnes. Stranou nechme muslimy. Jste pro predatorský styl ve společnosti, který provází lidstvo od jeskynních dob /nastal čas skoncovat s člověkem predatorem - Jung po II. sv. válce/. Jste pro to, abychom tu měli Bakalu, Kalouska, Rockefellera atd. tedy pro kapitalismus, jaký zde byl a je nyní - nyní neokonservatismus, to jak jsem se dozvěděl víceméně na těchto stránkách ale také u Kollera /chudé zdroje, co?/. Dvěma základními pilíři kapitalismu je lež a krádež /a s tím spojené násilí, krade ten kdo může, moci je sloveso, moc je podstatné jméno/. Muslimaci. Přece je máme zde se souhlasem mocných. Zkazka - na Rotschildův příkaz transfer muslimáků platí ten stařík na pokraji smrti s veselým usměvem, který říká, že penežní operace nejsou o morálce - zapomněl jsem jak se jmenuje. Když tomu tak není, chcete říct, že to, co se děje v Bruselu, se děje bez svolení majitelů peněz? Styl Vašeho projevu /8:12/, tuším odpovídá stylu myšlení Adolfa Hitlera. Kam jsme zašli s Hitlerem? 70 milionů mrtvých. Zase Vám nic neříká třeba snímek jaký jsem viděl nedávno. Několikaleté dítě odděleno německým vojákem opakovaně, protože opakovaně jde k matce, která je zřejmě určena na zastřelení. Ruský film: Poprava civilů v Rusku, zřejmě jako odveta za pomoc partyzanům, několikaletý syn se ptá otce, co se bude dít. Otec říká: uvidíme. Po popravě střílí voják, vylosovaný k provedení popravy tažením zápalek, přežívší a plačící nemluvně. To má být to Vaše "odsunutí za Ural". Člověče vzpamatujte se.
  Dokončení komentáře - niže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokončení 11:13:
   Řešení toho srabu. Jak poznamenal Jung - zrušení predatorského přístupu k lidskému konání. Vidím to tak, že nebude zbytí, ale je třeba zrušit soukromé vlastnictví korporací souhrnem velkého kapitalu a obecně onoho způsobu života, kde hromadění majetku je cílem života. Většina lidí k životu nepotřebuje mnoho a těžko jen k tomuto nemnohu se dopracovává, dře na to nemnoho každý den. Je to zařízeno tak, že z jejich dřiny profitují mocní toho světa, ti co vládnou koncerny, bankami /viz nadhodnota o které piše Marx/. Je to stále stejné, jako to je od úsvitu civilizace, kdy nadbytky společenské produkce se přesunuly do vlastnictví těch "nejschopnějších". Mimochodem nač člověk potřebuje limusinu s ledničkou, sprchou k přesunu i dejme tomu několik set km na letiště. Většina lidí se bez toho obejde. Pan Rotschild se vyznačuje něčím jiným než zbytek lidí? Já si obecně cením více Vermeera než Rotschilda.
   Nakonec. Nepište mě zde, že jsem komouš - to je nic neznamenající nálepka, ten červený zuřivý býk. Co je třeba udělat? Změnit nynější režim. To neznamená vrátit se ke komoušům. Totalitní režim měl své nedostatky. Jak provést žádoucí změny? To nevím. Já totiž nemám erudici nutnou k tomu abych něco načrtl. Já jen vidím, že voda teče z vany a vidím, že je třeba vytáhnout špunt, nikoliv stírat přetékající vodu kolem vany, jak to vidí většina lidí zmanipulovaných mainstreamem. Vidím z Vašeho komentáře, že podle vás by byl žádoucí Brejvikův postup. Vy si ani neuvědomujete to, že proud muslimů se děje se svolením mocných. Možná ti mocní si přejí aby se v rámci dalšího chodu pro ně příznívých věcí, to jest uchování kapitálu v jejich vlastnictví, výkonné moci ujali takoví lidé jako jste Vy a Adolf Hitler. Možná to je také důvod proč do Evropy valí proud muslimáků. Lidé budou mít všeho dost, jak Němci po 1. světové válce a k moci přijdou energičtí psychopatičtí vůdci /se svolením neméně psychopatických vlastníků kapitálu/, kteří budou dělat stejný pořádek jak Adolf s odpovídajícím počtem obětí.
   Podpis: Rádobyfilosof.

   Smazat
  2. 11:13 a 11:15, autor těchto příspěvků: Chtěl jsem říci, že pokud nebude žádné patřičné reakce na toho co jsem napsal, již kašlu na další uvádění komentářů. Škoda mého času.

   Smazat
  3. 11:18 Nejdřív jsem hledal kdo v čase 8:12 psal cosi o No Passaran, ale nic jsem nenašel. Pak jsem četl o Frankovi a napadlo mě že je to třeba opravdu reakce na mou citaci článku z webu identitaristů - http://astraea.cz/zaklady-jedenadvacateho-stoleti-michael-omeara/

   Úvahy tam obsažené jsem pouze krapet na zákaldě toho co okolo i zde slýchávám rozvinul o "komoušské rasozrádce", čímž rozhodně neoznačuju nikoho v naší debatě tu a nemyslím zdaleka jen komunisty, ale obecně všechny levičácký ychtyly, co furt brečej nad tím, kterak jsme ubližovali těm lidožravým chudáčkům v Africe a copatým Číňánkům mrzačícím ženské nohy a smažící v oleji za živa psy a kočky, či Indouškům upalujícím vdovy během třistaleté epochy tzv. kolonialismu, kdy došlo k největšímu rozmachu civilizace v celých dějinách druhu Homo sapiens! A to jsou fakta, prokázané každou existující technickou pomůckou co dnes a denně obklopuje každýho z nás! Vše je dílo intelgence které je schopna pouze naše rasa a kdo to popírá, ať se sebere a odplave mezi své, nejlépe na ostrov Sentinel!

   Smazat
 18. "Vždyť to, co spáchali Američané ve Vietnamu je mnohonásobně horší, než to, co komunisté v Československu spáchali za celých 40 let."

  Tyto dvě věci nelze srovnávat. Autor je zjevně hlupák a tak píše hlouposti. K válečným záležitostem je nutno přistupovat střízlivě. Potřebujete být schopen válku vést, důvod není podstatný. Success se měří dosaženými cíly a ne vítězstvím. Vedení války krutě a nekompromisně je nutné pro zlomení odporu. Jen připomínám způsob zlomení mafie mussolinim. Tady krutost slavila úspěch. Válku buď vedete nebo ne. 3koda slov pro hlupáky, jako jste vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:35: Pokud si myslíte, že zabít 3 miliony lidi /při vlastní ztrátách 55 tisíc/ je v pořádku, pak jste psychopat. Mimochodem Emeričané neměli co pohledávát ve Větnamu, stejně jak Britové neměli co pohledavát mezi Araby, kdekoliv byli - Egypt, Sudán - i při tlumení Mahdiho povstání pomoci kulometů, čerstvě použitého jako nová zbraň. Zde nebudu hájit nějakou bělošskou nebo prý ve Vietnamu západní superioritu, stejně tak jak ji nebudu hledat v Lybii v zemi diktátora Kadafiho /diktator v Sudanu nevadí, že?/. To co píši nemá nic společného s nějakým sluničkářským názorem, hajícím muslimskou migraci do Evropy. Vy jste další případ, který mě přesvědčuje, že psát zde nějaké memoary, nemá cenu. Když máte názor, jaký jste prezentoval zde, jste prostě psychopat, nemáte empatii.
   Doporučuji lidem, jako jste Vy shlednout toto video, které se jmnenuje Válka kterou nevidíte:
   https://www.youtube.com/watch?v=u6tNXk9aB6k

   Smazat
  2. Bídná a hloupá argumentace.

   Smazat
 19. 15:56: má být "no pasaran" - viz Radosta O:43 včera. Ano - bílá rasa - super star i s dvěma světovými válkami, tažením na čarodějnice, vyhlazením Karthaga a Korinthu, s plynovými komorami v Osvětimi atd. Není to tvrzení o super bílé rase o Vás? Nevím proč bych měl odplavat na Sentinel - to je nějaké shromaždiště blbů? Já znám Sentinel akorát z písně Ja víděl Helenu v bazénu...Moje osobní zkušenost: nejschopnější dělník ve skladu v Anglii, kde pravicová politička Thacherová zdevastovala anglickou ekonomiku, byl černoch ze Zimbabve /citat z knihy - fyzická práce vyžaduje fortel, fyzická práce vyžaduje tedy inteligenci/. A co říkáte herci Sidney Poitier anebo zpěvačce Huston? Váš postoj je opravdu rasistický. Nesmysl je také říkat, že za všechno zlo můžou Židé a hledat pro to důkazy. Je pravda, že mají náboženství, které tvrdí, že jsou vyvolení, toto je narcismus, který je špatný, což pochopili lidé již ve starověku. Židé pouze nyní žijí za společenských poměrů, kdy se můžou vyvyšovat nad jiné, stejně jako kdysi Němci. Takové společenské poměry plodí kapitalismus. To je režim, který převzal i darwinismus ke své obhajobě, jak to udělal rovněž svého času Adolf Hitler. Se svým důrazem na bílou rasu jste v táboře Adolfa Hitlera. Musíte si ještě vybrat nejschopnější národ bílé rasy.
  Pro vás levice jak je vidět jen samo zlo, mě osobně Filip se zdá chytřejší a státotvornější než Kalousek a rozhodně chytřejší než nejhloupější pravicový politik v parlamentu - Farský.
  Toto je můj poslední komentář na Nové republice, mějte tedy klidně poslední slovo a myslete si, že běloši, potažmo Vy jste, jak se nyní říká - super.
  Jinak doporučení pro Vaš budoucí světonázor: vždy když budete pět píseň o schopnosti bílé rasy, potažmo o Vaši schopnosti, zazpívejte si píseň Balíček karet. Sam si odpovězte na otázku - proč.
  Zcela závěrem: Nemyslete si, že tato slova Vám napsal nějaký sluničkař, že nejsem si vědom, kdo k nám do Evropy většinou přichází, že jsem neviděl ta fota, co to jsou za lidé, že jsem pro to, aby tito lidé byli masově přijimání v Evropě, že nevidím to, že Japonci a Číňané jsou krutí a že si nepokládám otázku - co udělaji v budoucnu Čiňané když se stanou hegemonem místo Emeriky. Chtěl jsem jen říci, že všechny lidi není možno dát do jednoho pytle, že není možno tvrdit, že bílí jsou nejschopnější a jiní nejsou schopní - prý na základě dějin. Toto je názor Adolfa Hitlera. Jak známo to byl idiot - ve skutečnosti - který nic pořádně neuměl. Lidské vědění pokud vím, je na tak nízké urovni, že není možno dělat nějaké světoborné závěry o rasách, eugenice a genetice. Četl jste alespoň nějakou knihu o genetice? Jsou to bichle, které mají několik set stranek. Buďte zdrav, nebudu odpovídat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plno komoušskejch blábolů ... radši si začni stavět ten vor! - https://refresher.cz/42255-Vzacny-pohled-na-izolovany-kmen-z-ostrova-Sentinel-Zabiji-kazdeho-ciziho-cloveka-a-absolutne-odmitaji-kontakt-s-venkovnim-svetem

   Třeba Tě nezabijou, když poznaj "svýho":)))

   Smazat
  2. 8:05: Perfektní myšlenka. Doporučuji vyvézt všechny nepohodlné na nějaký ostrov. Anebo ne... spíše do plynu s nimi. Musíš ale počkat na příhodnější společenské poměry. Možná přijdou. Podle Jana Kollera směřuje třeba Česká republika k fašistické diktatuře. Možná to myslel, že tam směřuje EU - teď mě napadlo. Zase komoušky blábol. Nazdar.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.