Reklama

středa 17. října 2018

Syrský uprchlík: většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství

MIKE/VOE
17. 10. 2018 PravýProstor
V rozhovoru pro německý časopis syrský uprchlík hovoří o skutečných záměrech uprchlíků, kteří přišli do Německa. Německý redaktor změnil jeho jméno na “Paul” pro jeho vlastní ochranu.

“Ve skutečnosti většina uprchlíků přišla do Evropy a zejména do Německa, nikoliv proto, že jejich život byl ohrožen, nebo proto, že byli utlačováni a pronásledováni nebo kvůli rasové nebo sektářské diskriminaci (…) přišli z mnoha jiných důvodů,” říká Paul.

Na otázku, co tím myslí, odpoví:

“První důvod je jasně náboženský. Druhý důvod finanční. Přišli do Německa s absolutní jistotou, že to chtěl jejich Bůh, jediný Bůh (Alláh). Jejich Bůh je muslimský Bůh, protože věří, že Boží náboženství je islám a že všichni následovníci jiných náboženství jsou nevěřící a zaslouží si být zabiti.”

“Z náboženského hlediska je všechno potřeba. Náboženství umožňuje muži vzít si až čtyři ženy a mít mnoho dětí. Není také žádným tajemstvím, že většina uprchlíků jsou sunnitští muslimové,” dodává.

“Provádějí jednoduchý výpočet, jsou přesvědčeni, že situace za dvě až tři desetiletí bude zcela změněna a kolik lidí bude stát za nimi.”


Podle Paula je to všechno o ovládnutí a zničení křesťanství:

“Jsou přesvědčeni, že mají mandát šířit svou víru, islám, v Evropě a otevřít dveře dokořán, což jen stěží potřebují, protože dveře jsou již otevřené. A na samém vrcholu jejich priorit, je v určitém okamžiku dobytí Vatikánu, aby bylo vidět vlajku islámu vlát nad kopulí svatého Petra, a zničit vše, co připomíná křesťany nebo křesťanství.”

Říká, že velká část migrantské krize byla “organizována”:

“Jedním z důvodů byla demografická situace v Německu, došlo k nátlaku na vyslání lidí do Německa. Bylo to téměř systematicky organizováno, protože to bylo dobře známé a politiky opakované, Německo potřebovalo přistěhovalce, protože většina evropských společností stárne.”

“Utečenci vědí, kam šli. Chtějí dobýt Německo a Evropu. Umírnění muslimové sotva zvedají své hlasy proti konzervativním muslimům – ze strachu.”

Paul byl v Německu asi tři roky. Teprve nedávno obdržel status přiznaného uprchlíka po dobu jednoho roku se subsidiární ochranou. Paul je psycholog a pracoval jako IT specialista pro městskou vládu v Sýrii.

“Bohužel, nemůžu se dívat optimisticky do budoucnosti,” říká. “Zažil jsem příliš mnoho, znám lidi v mém regionu a také je zde střetávám. Nejlepší by bylo, kdyby Německo posílilo své zákony a ústavu a nevzdávalo se a neustupovalo.”

- - -


26 komentářů :

 1. Evropané, kteří zůstávají bílými Evropany, zase mají mandát od svých Bohů cizáky použít k nádenické práci, nebo je hnát do úpadu RAUS, odkud sem nezváni lezou... nebo je v kafileriích s vepřovým odpadem a zdechlinami RECYKLOVAT a pohnojit s nimi moře. Jejich souvěrci pak mohou na mělčinách moří postavit mešity RYBÁM.

  OdpovědětVymazat
 2. Za to ze se branime zniceni krestanstvi , nas EU sankcionuje .
  Zda se ze tenhle svet je pomateny !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EU na Křesťanství kálí,
   Iudaismus vyznává,
   ctí Bohyni Kálí.

   Vymazat
  2. Katolická církev je v rozkladu, kolaboruje a podílí se navážení uprchlíků (papež jim myje nohy). Dále nadpis "většina migrantů chce ovládnout Evropu a zničit křesťanství" je zavádějící. Správné by bylo, uprchlíci jsou ovce, které své duchovní pastýře poslouchají na slovo. Další otázka je tedy, kým jsou tito duchovní pastýři řízeni a jak to, že jim EU hraje na ruku a dovoluje nenávistná kázání proti svému obyvatelstvu a vozí sem muslimy ve velkém a nechrání před nimi vlastní obyvatelstvo a staví mešity jak o život a navíc královská anglická rodina zjistila, že jejich předek byl příbuzný s Mohamedem ?

   Vymazat
 3. Kde se vzal a proč se vzal ten nápad migrantů zničit křesťanství v Evropě? Jen tak pro zábavu. Dnes slyšíme, že jsme se odplatili za smrt 3 českých vojáků v Afghanistanu. Ti ovšem byli zabiti jako odplata za náš podíl na agresi vůči jejich zemi a za naší spoluokupaci v rámci NATO. Tak mi ta naše odplata připadá jako když po atentátu (dle naší dnešní rétoriky teroristickém útoku?) na Heydricha se nacisté také "odplatili". Tak si počíná klasický agresor a proč je do této nové podoby euroatlantického nacismu zatahován náš národ???
  Copak jsme to nebyli my, báječní mírumilovní lidé křesťanské víry, kdo ve starověku vedli křižácké války proti komu jinověrcům? Byli to i křesťané a především katolíci, kteří propracovali ideologii nacismu, fašismu a soudobě despotismu diktatury kapitálu, kterým terorizujeme zbytek světa, vyhrožujeme, vydíráme, sankcionujeme, lžeme, krademe, vraždíme. Nestali se - nebo nebyly kapitalismem z nás vypracovány lidské bestie, které si myslí, že je jim vše dovoleno? A pak vyvalujeme oči a vedeme idiotské řeči na adresu těch, které svou hrubou silou pokořujeme a likvidujeme, že by se nám chtěli "odplatit"! Do budoucna se nemůžeme dívat optimisticky, protože diktatura kapitálu nemá morálku a nezná meze lidských obětí, které je ochotna pro svoji nenažranost vyvraždit, v cizích zemích a nakonec i doma. I Kuciak je jejich obětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když někoho v cizákově stále pokořujete a opruzujete ... TAK S TÍM PŘESTAŇTE. A nevyvalujte na nás, na Čechy oči a neveďte ty idiotské řeči (cituji vás doufám správně). Křesťanství se vyvinulo z Iudaismu jako víra pro otroky v Levantě, a ve starém Římě dostalo státní podporu. Z těch samých kořenů zla se vyvinul tamtéž i Islám. To vaše zatracené židokřesťanství nám bylo vnuceno a je nám vnucováno... okrádá a olupuje nás - církve i "náboženské obce"...

   Vymazat
  2. 18.27 Máte to popletené, křesťanství nevzniklo z judaismu ale proti judaismu, judaismus je kult mamonu a islám kult násilí, křesťanství nepochopíte.
   Evropa byla protižidovská a křesťanská a ne žido křesťanská, postupně se stala protestantsko židovskou.
   Když nerozumíte vědě o náboženství tak se zdržte opakování hloupého klišé o žido křesťanské Evropě.

   Vymazat
  3. Ad 18:27 od 17:46. Pane, nejsem křtěný křesťan, přesto se mi zamlouvá ono prosté desatero přikázání. Nevím, proč bych neměl podle něj žít i mluvit. Víte, jak by náš Svět rozkvetl, kdyby se jim řídili fýreři Světa? Jenže to by světu nesměl vládnout kapitál, jeho soldateska, různá ta gestapa a zejména podvodníci bez skrupulí a cti!

   Vymazat
 4. Hodno pozoru, že si milí sunnité nevšimli, že křesťanství je už dávno mrtvé náboženství.

  OdpovědětVymazat
 5. SYRSKÝ UPRCHLÍK...mluví za většinu migrantů...
  Bojte se, chraňte admirála Duku a církevní katolické zlodějny...*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc ptat uprchlika kdyz je to plan EU a vlad francie a Nemecka.

   Vymazat
 6. Je třeba mít hlavně na paměti, že většina původních obyvatel Evropy nejsou křesťané, nýbrž ateisté, kteří z pohledu muslimů stojí níž, nežli židé nebo křesťané. Podle toho budou s námi zacházet, přičemž ani placení kolaboranti z oblasti politiky, médií, neziskovek nebo akademické sféry (prostě pražské kavárny), včetně všech užitečných idiotů, kteří je tupě podporují (herci, studenti a další naivkové), nebudou ušetřeni. Ta doba je už velmi blízko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je třeba mít hlavně na paměti, že většina původních obyvatel Evropy, invazí katolické církve,
   ztratila původní náboženství...
   Archeologické nálezy hovoří jasně*

   Vymazat
 7. Co to tady tisknete za pitomosti Nova republiko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konkrétně?

   Vymazat
  2. Bagoun Tak to jsou fakta slimáci v Belgii veřejně řekli že ta země bude jejich. A my Češi se musíme ubránit ani migrant do ČR.

   Vymazat
  3. Bagoun Tak to jsou fakta slimáci v Belgii veřejně řekli že ta země bude jejich. A my Češi se musíme ubránit ani migrant do ČR.

   Vymazat
 8. Nevím který věštec něco podobného předpověděl, četl jsem to hodně dávno a nevěřil, že by se to mohlo stát a teď mám vážné obavy!

  OdpovědětVymazat
 9. To všechno je jen z přemnožení parazitů kteří zdegenerovaly a začnou se požírat navzájem. Nedá se to zastavit a na konci tady zůstane jen 25% obyvatel.

  OdpovědětVymazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 18. října 2:39.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Bože...... je to možný?

   Vymazat
  2. Žádný tzv. Bůh není, hlupáčku pobožný, zaostalý, havlisticko-halíkovský.

   Je pouze Velebná Matka Příroda a Její jediný Syn, Nesmrtelný Lenin.
   Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, je náměstek Nesmrtelného Lenina na Zemi.

   K této Svaté trojici se obracej se svými motlitbami a výkřiky, s NAPROSTOU důvěrou, tak jako se k Ní obracíme my komunisti a putinisti, zemanisti a babišisti.
   Chápeš, prosťáčku jakýsi?

   „Ne Ježíš, leč Lenin!“ (J. V. Stalin)

   P. Radosta

   Vymazat
  3. Bezpochyby! Patří k sobě -http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%92%D1%8B%D0%BD%D0%BE%D1%81-%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D0%9F%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD1.jpg

   Vymazat
  4. Pane Radosto, jděte už se svými nekonečnými kecy do háje. Copak si opravdu myslíte, že je někdo čte?

   Vymazat
 11. My Slovani ovládneme Evropu a zničíme tmářské křesťanství!

  Abych byl přesnější: My RODUVĚRNÍ Slovani, my Češi a Rusové (a snad také Srbové, pokud přežijí současné masakry, páchané sionisty z EU a NATO, viz článek „Obžaloba Václava Havla …“).

  Ano, my roduvěrní Češi a Rusové jsme VESMĚS komunisti a putinisti, jinak bychom nebyli roduvěrnými Západoasiaty; to dá rozum, no ne?
  Proto jsou Evropani našimi nejzuřivějšími nepřáteli: Protože se před námi snaží - zoufale a marně - ubránit své tragikomické evropské hodnoty.
  Nemají šanci, přirozeně. Vždyť kolik má papež divizí? Ani jednu, samozřejmě.
  Zato Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, má divizí MRAKY. A my Češi taky pár pluků seženeme dohromady, že.

  Takže křesťany a ostatní tmářské věřící v tzv. Boha prostě ZAŠLAPEME, jako Žižka křižáky. Pak už nám v osvobození Evropy od Evropanů nic nezabrání.
  No nebude to paráda, až z tmářských kostelů a klášterů uděláme kulturní domy, sýpky, kasárna, nápravně-výchovné ústavy pro nepřizpůsobivé?
  No bude, o tom žádná.
  Takže se těšme, když máme na co.

  „Kde muslim či křesťan, tam nebezpečno. Kde vědecký ateista, tam leninsky bezpečno!“

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověče, kam na to chodíš? To jsem nevěděl, že mají v Ústavu připojení.....

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.