Reklama

.

.

neděle 28. října 2018

Tak nám na Hrad nepozvali Kalouska

Jaroslav Čejka
28. 10. 2018  NovéSlovoSk
A ani některé senátory. To si na Hradě dovolili fakt moc! Já se tak těšil, že praví demokraté z řad poslanců, senátorů, rektorů a různých protektorů opustí na protest proti prezidentově projevu zase Vladislavský sál – a ono asi nic.


Takže budu muset opět poslouchat, jak pan prezident rozděluje národ na opovrhované primitivy a uctívanou elitu, a nebudu mít možnost něco proti tomu udělat. Vždyť i paní poslankyně Miroslava Němcová, která se roku 1972 hned po maturitě stala odbornou referentkou Českého statistického úřadu a udržela se tam až do roku 1992, pozvání odmítla, takže nebude moci slavnostní akt okázale opustit!

A přitom se s panem Kalouskem v lecčems shoduji. Například v tom, jak prohlašuje, že patří raději mezi ty nejneoblíbenější politiky, než aby byl mezi těmi, kteří vycházejí z průzkumu popularity vítězně. Já taky patřím mnohem radši mezi chudé důchodce, než abych byl v jednom šiku s těmi, co rozkradli republiku. Tedy s těmi zm.dy, kteří vyklidili Šumavu i Brdy a včas zmizeli na Bahamách, Seychelách či někde ve Švýcarsku.

Na druhou stranu však cítím, že stoupají mé šance být pozván na nějakou akci pravých demokratů, kteří jsou politicky natolik korektní, že by snad strávili i mou přítomnost na své žranici, kdybych ovšem odpřisáhl, že nevolím levici.

Není nad to žít ve svobodném státu, který nemá hlavu, ale ani patu! Tedy aspoň trochu slušnou.

Poslední dobou mám vůbec hodně důvodů k radosti. Dožil jsem se pětasedmdesáti let, i když mi lékaři poté, co jsem ve 14 letech utekl hrobníkovi z lopaty, nepředpovídali dlouhý věk (což stará cikánka v pestrobarevných sukních a se zlatými kruhy v uších, která mi v Tatrách četla z ruky, upřesnila tak, že se nedožiju třicítky), a navíc mi vyšla nová knížka mírně satirických sci-fi příběhů Magická setkání, jejíž vydání podpořilo téměř třicet sponzorů z řad mých dětí, přátel a bývalých kolegů.

No řekněte sami – není to důvod k radosti? Dokud žijí dobří lidé, dá se žít i v nepříliš dobrém světě!


41 komentářů :

 1. Nedivím se, že pí Němcová (viz krádeže v samoobsluze rohlíků, proto, aby zlikvidovala socialismus) a p. Kalousek, který jako ministr financí udělal ČR dluh ve výši 667 150 658 676 Kč se cítili ve "své činnosti ve funkcích" postižení. Pro jiné, se našlo jiné oceněně, tito však spoléhají na imunitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase jeden z blbu lže. Že tě to baví. Ten dluh stihnul udělat pan Kalousek sám? Proč se zde schází banda volu?

   Vymazat
  2. 15.58 Tak nelžete! Vás také nepozval, dobře udělal.

   Vymazat
  3. 15,58
   A proč mezi ty voly lezeš?
   Jděte s prominutím do prdele. Všichni "bojujete" za demokracii, ale strávit většinový názor vám dělá problém. Není náhodou právě tohle jeden ze základních kamenů demokracie?
   Ke Kalouskovi. Tato světová jednička mezi ministry financí predikovala ekonomický růst v době, kdy se v USA pokládala jedna banka za druhou. A na tomto růstu postavil státní rozpočet, místo aby začal brzdit a připravil zemi na nejhorší. Když se jeho pošahaná matematika začala hroutit, jako domek z karet, nestyděl si nechat prohlasovat vykradení penzijního fondu, který byl do té doby za a) přebytkový a za b) ze zákona nedotknutelný. A aby tomu nasadil korunu nestyděl se rozesílat fiktivní složenky lidem s poměrnou částkou státního dluhu.
   Zašlapat tohoto zm.da do země je málo. Je to nejméně stejná sv.ně, jako Bakala.

   Vymazat
  4. 16:15 ten z 15:58 je sám Kalous. Nemá kde jít, tak
   se ohrazuje

   Vymazat
  5. Kdo by stál na Hradě o hulváty.

   Vymazat
 2. Nebyli pozvani ti,co celou dobu hlasaji,ze by stejne neprisli.Tak ted alespon mohou "vriskat",ze nebyli pozvani.......Alespon nejaka zmena

  OdpovědětVymazat
 3. Co by se stalo, kdyby Zeman nebyl vypuštěn do poslanecké sněmovny a to na přání poslanců? Kalouska osobně rád nemám a dle mého názoru patří do kriminalu, jenže pan prezident by se neměl chovat jako monarcha, protože 100let od vzniku tohoto státu by mě nějaký Kalousek nestál za to ztrapnění před občany tohoto státu. Jak malej kluk...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nic by se nestalo protože Zeman nikdy neřekl že nechce do Poslanecké sněmovny přijít , takže oslavy bez Kalouska Němcové nic na své Noblesse neztratí.

   Vymazat
  2. Být Zemanem, nepozval bych ze senátu nikoho. Je to tam samý zbytečný neužitečný kolborantský trafikant.

   Vymazat
  3. 14:11
   Prosím rozlišujte nepozván a zákaz vstupu. Já by si Kalouska také nepozval. Dle Vás má pan president pozvat asi všechny občany včetně těch co pozvala Makrela?
   Jděte stou svouji tolerancí do hajzlu.
   Václav

   Vymazat
  4. Václave 14:46, správně jste napsal, že prezident si pozval na Hrad.... Bohužel kdyby byl pan Zeman formát, tak by pozval na Hrad....
   A to je sakra rozdíl pozvat a pozvat si.
   Bohužel.

   Vymazat
  5. pro 15:34
   Upresňuji. V mém příspěvku není nic o tom co má pan president Zeman dělat a jak. Konstatuji JÁ
   bych si Kaluska a podobné domů nepozval. O pozvání na Hrad jsem nepsal. Ale zvát na Hrad kolaboranty je dle mého názoru nepřípustné. Pravdou je, že by ještě musel přitvrdit!!!!!
   Václav

   Vymazat
  6. Václave, ok, beru zpět, blbě jsem Vás pochopil.

   Vymazat
  7. Pro některé i výše jmenované bych poslal pozvánku na hrad Špilberk k internaci v jeho středověké podobě.

   Vymazat
 4. Ať žije 100 let neexistujícího státu!:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hurá, slavíme úspěšné přežití 26ti let od poslední zrady a následného rozvodu.

   Vymazat
  2. 15:49
   Ano dá se stímto souhlasit. Mohli jsme stejně slavit výročí bez ohledu na rakouskou monarchii,protektorát a tím by to nebylo sto let ale minimálně jedenácet let české státnosti. To ještě velká polša neexistovala.

   Vymazat
 5. 15.34 Tak konečně rozdýchejte, že vás na Hrad pan president
  nepozval. Možná vás zvali Husák a Havel. Nepozval mě nikdo z nich, nepozval nikdo z nich moji rodinu, ani přes deset milionů lidí kteří své pečivo celoživotně PLATÍ, ani nezadlužili republiku. A že nepozval samozvaný póvl, zrádcovskou škodnou se zbytnělým egem... Říkám díky Bohu, že ty šašky, chytráky, vyčůránky, vyžírky, štětky z prasečí srsti a gigantické NULY nepozval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak říkám, kdyby byl Zeman opravdový státník, tak se podle toho zachová...

   Vymazat
  2. 16:25..Ale jak jinak jim naznacit,ze tedy chodit nemusi,kdyz nechteji?

   Vymazat
  3. Uplně stačí mít Štěcha, který se na Vítkov odule vevalil, jako by mu to patřilo.

   Kde jsou ty senátníci, kteří slibovali, že se zruší?
   Asi tam, co magisráči, který slíbili sjednocení parkovacích zón.
   Nic neslyším, jen roste hřib.

   Dr. Husák byl taky v klidu ohledně mé přítomnosti na svých žranicích, byl potřeba komparz a vyjma chlebíčků jediná lákadla byly obří mísy s cigaretami (kentkami, které zrovna moc nerad, ale když je to zadarmo...), pan domácí nejen, že kouřil řetězově ale často cigaretu v půlce odložil na popelník, něco rukou dovysvětlil a hned zapaloval další.

   To bylo jeho, hromady vybalených cigaret.
   Chlebíčky mu byly ukradené, tak kafe leda.
   Jitrničky vůbec, byl doktor a intelektuál.

   Kolegove nás připravovali: ne abysis, vole vzal sako se zašitejma kapsama. A kalhoty jen s širokejma nohavicema.
   Detaily, který v dress codu nebejvaj detailně uvedený.

   Jelikož byly i panáky (cizokrajnejch destilátů) zdarma, nedával jsem na doktora moc bacha a povídal si protistátní vtipy s lidmi, kteří mi připadali být důvěryhodní.
   To byc se pak nad spisem nasmál, kdyby mi ho půjčili.

   Doktor, zvyklý ionescovsky mlejt vyprávěl o orbě a o tom, že s tím SNP je varoval, ale nedali na něj.
   Byl vpodstatě stalinista, ale neměl rád Stalina a Čehůny.
   Reálný socialismus jako nejtužší forma státního kapitalismu a nomenklatura jako náhradní elita.
   Určitě bych se s ním jako volnomyšlenkář poštěkal.

   PS. Miruna jako statistička chodila do sámky na Invalidovnu korigovat počty rohlíků vykázaných za 15 haléřů, neb pětihaléře se zrovna měly rušit.
   Proto jí taky nevylili lodičky z ústavu.

   Vymazat
 6. Medializátorský hulvátov zase spustil svoje stavidla lži a pomluv - samozřejmě jako obvykle na adresu Zemana. To v souvislost, že neobtěžoval s pozvánkami politikáře pademokratického bloku a jiný hampejz čecháčkovské malosti. Také začínají demonstrovat potencionálně vyznamenaní - že metál od Zemana nechtějí - třeba slečna Ledecká, které bylo - samozřejmě mimo odměny 2 milionů za medaile z olympiády málo a také 6,5 milionů Kč ročního treningového. Tedy kšeft se sportem - nabušená jistě hormony, aspoň podle virilizačních znaků v obličeji, slečna českým prezidentem opovrhuje - to nemá ze své hlavy, ale také za korupné.
  Také se zkorumpovaní mediální mágové cítí dotčení ironickou poznámkou Zemana, že si je pozve na vyslanectví Saudské Arábie. Je více než pozoruhodné, tedy hodně patologické, že si novináři činí nárok na jedinou pravdu, na jediné své právo na kritiku druhých, ale sami nesmí být kritizovaní ani za největší blbosti, které odhalí i neinformovaný. Medializátor jakéhosi Práva kritizoval Nejvyšší soud a když soud odpověděl, tak se mohli medializátoři vyvztekat, co si to ten soud, je pánybohy a vševědoucí kritizovat. Tak to jsou ti, co mávají svoji propagandou vámi, milí Čecháčci, vaši důvěřivostí, že aspoň třeba i omylem, píší/říkají občas i pravdu. Ne "mejnstrým" = čistá, vydestilovaná propaganda, které vévodí ČÉTÉ. A tak asi z nás vyrostou kopie někdejších německých nácků: ti také věřili v boha Hitlera, nezbytnost boje proti židobolševikům a v rajský život v koncentračních táborech....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. slečna to prej chce. ale namá čas si pro to sjet. v
   praglu není sníh a hrad je na kopci

   Vymazat
  2. Slečna si raději počká na šišku od Krakonoše.

   Vymazat
  3. Právě sleduji v ČT udělování státních medailí. Podvědomě očekávám opět útok na prezidenta. Ceny jsou uděleny, Libuše nám vzkázala, že český národ zloby překoná, díky paní Urbanové. Kéž by jsme ty zloby překonali brzy.La finita. Krom infantilního trapasu v Nár.muzeu se nic nestalo. Soud o výrok Ferdinanda Peroutky je za zenitem, prezident se dostavil na letiště vzdát čest zabitému vojákovi. Tudíž krom několika nepozvaných,kteří by stejně npeři šli, do Vladislavského sálu se nic moc nestalo. Zítra si koupím noviny a přečtu si co hrozného opět prezident proved. Máme oslavu za sebou, tak vzhůru do dalších 100 let. Dobrou noc.

   Vymazat
  4. 17:28 Od toho hradního slizáka něco převzít, je urážka normálních lidí.

   Vymazat
 7. Nejvíc mě pobavil jistý rektor z masaryčky, když nám sdělil, že nebyl pozván. Jo, je to ten vykuk Bék, vzpomněl jsem si.
  Ale vlastně, koho to zajímá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měl jste mu sdělit, že je vám to egál. A přidat, že hrozné je, že nepozvali MĚ A VÁS...

   Vymazat
  2. 17:37 Nějak mi chybí, co konkrétně máte proti panu rektorovi Bekovi.

   Vymazat
  3. 22:28-mně zase chybí Vaše zdůvodnění, proč by měl být pan Bek pozván.

   Vymazat
  4. Pan Povolný, protože je rektorem druhé největší univerzity v České republice?

   Vymazat
  5. 22:28, 22:47 tuším ovšem, že pan Bek, člověk to s pyskem zvlášť nesympatickým, posledně buď pozvání odmítnul, nebo nepřišel. Tuším demonstrativně. Jakou logiku by mělo, křupana, k slavnosti zvát? Za takové rektory je mi hanba. Ostatně, jakým právem, co představitelé státní vzdělávací instituce, svoje postavení zneužívají pro vlastní politické aktivity? Hnal bych je bičem, aroganty.

   Vymazat
  6. 1:22 No, asi nechcete hodnotit, jak vypadá "pysk" všech přítomných, včetně hlavních aktérů, že.

   Vymazat
  7. 23:05-a jak si vybíráte hosty na oslavu Vy? Podle hodností nebo sympatií? Pokud vím oslava i vyznamenání jsou výhradním právem prezidenta! Proto dávám za pravdu 1:22.

   Vymazat
  8. Máte pravdu pane Povolný. Byl to soukromý mejdan prezidenta a na soukromou oslavu si každý může pozvat koho chce.

   Vymazat
 8. Domnívám se že,prezident Kalouska měl na to hradní mecheche pozvat. Tam jej však měl rovněž vyznamenat, ale holí po hřbetě, popřípadě i po palici.

  OdpovědětVymazat
 9. Toho tlusteho a uhroviteho vopruza na fotce pozvali?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:06 To nevíme, ale medaili mu nedal.

   Vymazat
 10. Jo kraďousek je anglosas tak co by dělal na Českých oslavách ať si táhne za páníčkama do bruselu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, anglosasové tam byli všichni.

   Vymazat