Reklama

neděle 21. října 2018

Tak se to robi. Nepohodlnym blogařum je třa řezat prsty

Ladislav Větvička
21. 10. 2018 blog autora
To je fajna praktyka. Už to vidim, jak by za mnu na naš konzulat ve Lvově přijeli synci z BISky a ufikli mi prst. „To maš za to, žes nehezky psal o tetce z Kroměřiža“, nechali by vzkaz v datove schrance a odjeli zpatky do Praglu.A sranda by byla na vyročnim srazu blogařu. Taka Šichtařka by byla uplně bez prstu. Je třeba si přiznat, že je to efektyvni opatřeni, bo bez prstu se na klavesnici blbě piše.

V Saudske Arabii to tak maju. Cosik blbě napišete o hlavě statu, přijede za vama komando, uřizne prsty a pokud neslibite, že se budete chovat hezky, tak vas rozpusti a vypusti. Tam je svět ještě v pořadku. Ale podivejme se, jak zle na to zareagoval Zapad:

„Rada bezpečnosti OSN se shodla vyhlásit okamžitě embargo na dodávky zbraní Saúdské Arábii.
Návrh sankcí počítá se zákazem prodeje Saúdské ropy na světových trzích.
Došlo ke zmrazení fondů Saúdské královské rodiny ve světových bankách.
Saúdský Korunní princ a několik desítek dalších osob se octly na sankčním seznamu, mají zapovězený vstup do západních zemí.
Saudští velvyslanci byli předvoláni na ministerstva zahraničí v mnoha zemích Západu.
Saúdské Arábii bylo odňato pořádání řady mezinárodních akcí. Liberální média a novináři celého světa se předhánějí v líčení porušování lidských práv, mučení, zneužívání moci a korupce v zemi.
Podél hranic Saúdské Arábie začaly růst vojenské základny NATO a probíhá spojenecké cvičení, zjevně reagující na rostoucí saudskou agresi v Jemenu, potlačování vnitřní opozice a deficit demokracie.
Saúdská Arábie byla obviněna z účasti na teroristickém útoku na dvojčata 11. září 2001 a z podpory a financování Al Kajdy a jejich odnoží během posledních třiceti let. Začíná se hovořit o omezené humanitární vojenské kampani na podporu demokracie.
Formuje se mezinárodní koalice, jejíž cílem je nastolit v Saúdské Arábii demokracii a západní hodnoty pomocí humanitárního bombardování a následné pozemní ofenzivy. Saúdský Král byl označen za tyrana a zločince, svět volá po jeho předvedení před tribunál pro válečné zločiny.“
No a fčil už se zase probuďte. Saudi maju ropu, kupuju amerycke (a naše) zbraně, podporuju stejne teroristycke skupiny jako zapadni koalice a tym padem jim nehrozi nic. Saudsko neni Srbsko nebo Rusko, mile děti.

- - -


29 komentářů :

 1. Smutna pravda....Pokrytectvi je nejvetsi "Zapadni" hodnotou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trapně hypokritická reakce na vraždu Jamala Kashoggiho:

   “I would prefer if there is going to be some form of sanction, or what we may determine to do if anything,” the president said. “But I would prefer that we don't use as retribution, canceling the $110 billion-worth of work, which means 600,000 jobs.”

   “They have been a great ally in the Middle East. We need them as a counter-balance to Iran. So it's not the simplest solution. It's not the simplest situation to be in,” Trump reiterated, expressing hope that “it will get solved, it will get solved.”

   Smazat
  2. 19:01, no a představte si, že přesto je spousta lidí u nás schopna omílat dookola naučené fráze o jakýchsi humanitních hodnotách, demokracii a podobných sračkách. Přesně jako za bolševika, ačkoliv Radostova stupně nedosahovali ani za Gottwalda. Ti lidé to přitom myslí zcela vážně a dychtivě čekají na pisálky masmediálních korporátek, kteří jim sdělí vlastní názor. Bohužel, ve většině se jedná o vzdělané lidi. Znám hodně takových. Nejsou schopni rozeznat, že se jedná jen o prachy, dost často o jejich prachy.

   Smazat
  3. Já bych na konzulát v Lwowě nešel ani za nic.
   Jedno čí.
   Než řeknete pět, už vám řežou kalvu motorovou pilkou.

   NevjorkTajms už se kriticky vyjádřily: Pchá, jeden rozloženej novinář.

   Zatim MBS ze vzteku dal srovnat školu číslo 48 ve Smluvním Onánu čerstvě dodaným prototypem našeho NG 39. Lítá pomalu, tak se líp trefuje.
   Nemusej posílat drahej Herkules Spectre, dřív přestavovali na gunship dakoty, trvalo jim splanýrovat nemocnici MSF dvě hodiny, Spectre musí kroužit půl hodiny.

   Náš Albatros z roku 72 to zvládne za jeden průlet.
   Shodí 100kg bonbu do tělocvičny a všici cvičenci leží na zádech. Otočí, hodí druhou a zbývající žáci na břichu.

   Jen nesmí zapínat jednohlavňovej kanon, kterej mu z původně dvouhlavňovýho nechali.
   Zatim nezměřili, která z vln vibrací to dělá (utrhávání křídla), a nikomu se nechce.

   MBS je úplně moderní a pokrokový princ.
   Prý nechal nějakou ženskou řídit auto.
   S hlavou omotanou hadrem.
   Jeho fotr by jí za takový dopravní přestupek dal useknout hlavu tupou šavlí.
   A znárodnil svejm příbuznejm 100 miliard dolarů.
   Nejsou to nějaký pohrabky?

   Smazat
 2. Ten "novinář" asi nezařval kvůli tomu, že by teď psal něco extra nebezpečného pro SA. Spíše se zdá, že věděl příliš mnoho o tom, co se dělo za vlády jednoho křídla rodu Saudů (9/11?), pro které pracoval a teď je u moci zrovna křídlo jiné, které ho vyhodnotilo jako bezpečnostní riziko. Ale proč jezdil na konzulát do Istambulu, když si údajné formality k rozvodu mohl vyřídit na relativně bezpečnějším konzulátu v US (měl údajně v US politický asyl)?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná proto, že jeho snoubenka pocházela z Turecka, tak si prostě jen odskočil od tchýně... :)

   Smazat
  2. A vida, v Saudské Arábií mají demokracii. Střídají se tam dvě křídla jedné rodiny u moci. Přesně tak, jak o tom snili Klaus se Zemanem.

   Smazat
  3. Tož v Americe taky. Střídaj se tam dvě politické strany a přehazují si tam mocenské žezlo. Demokratizmus se vším všudy.

   Smazat
 3. Větvo nestraš! Četl jsem to zběžně, a už jsem se lekl, že ty Short News v kurzivě jsi skutečně odněkud opsal. Tohle mi nedělej! Já jsem už tak pěkně nastavenej, že to považuju za demokratickou svobodnou vůli každého národa a kulturní osobitost vhodnou k obohacení Evropy, anebo jsem schopen uvěřit, že toho saúdskeho šťouru zabila a rozpustila GRU, a teď ty přijdeš s tou tvojí srandou. Fujtajxl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GRU nerozpouští, uplně ztratila návyky.
   Vo tom tupym Petrovovi teˇnapsali, že je vojenskej novičokovej lékař a jeho pravý méno je kníže Myškin.
   Nedbale namazal kliku.

   Smazat
  2. 22:36, Víš co, disgrafiku chaotická, nereaguje na mě svými slinty.

   Smazat
  3. A proč by neměl reagovat na tvý slinty degeši?Komu se to nelíbí ať si omotá mokrej Saudskoarabskej ručník kolem hlavy.

   Smazat
  4. Jó voni Slripalovi se nedbale namazali laciným krabičokem z obchoďáku s pančovaným alkoholem. To by ještě šlo. No jak se GRU dostala na SA ambasádu s motorovou pilou a "omylem" rozřezala místo SA diplomatů jejich novináře investigativního, mi bude muset ten pan z mejstrímu vysvětlit.

   Smazat
  5. O tom že Saudi maj středověký režim se přeci ví u nás od počátku a nikdo to nijak nezpochybňuje. Na rozdíl od purtleroffskýho režimu tu Saudi nemaj žádnou rozvinutou pátou kolonu, která by hlásala, že princ Salmán či jak se ten mameluk jmenuje, je "světový mírotvůrce" apod. cancy, který tu putlerčíci vytvářej okolo tragikomický figurky kremelskýho skřeta ... o to go! Čili bráníš se vůči chorobě, která jde po tobě, a ne primárně vůči chorobě, která napadá někoho jinýho, koho koneckonců taky nemusíš (např. iránský ajatolláhy a jejich spolčence).

   Smazat
  6. 8:46 K trestnému činu ( vražda ) se máte postavit v ž d y stejně, ať je jeho oběť i pachatel kdokoliv. Natož pokud jde pouze o domněnky ( neprokázáno před soudem), které nejspíš domněnkami zůstanou napořád.

   Smazat
  7. 15:20 Co nás učí Veliký Lenin prostřednictvím klávesnice s. Radosty? Že vražda na přebytečném novináři NENÍ zločinem! - http://www.novarepublika.cz/2018/10/kdyz-dva-az-nekolik-lidi-dela-totez.html

   Smazat
  8. 8:01, no jednoduše. Chášudžího odchytila GRU, dopravila na ruskou ambasádu, zabila a nahrávku odeslala Turkům. Jednoduché jako facka a důkazy se bez pochyb najdou.

   Viď 8:46? Jinak tvůj výčet všech ruských zlořádů je žalostně malý a omezuje se jen na Kreml. To je málo. Musíš do toho zakomponovat celý stát a označit za sídlo samého zla. Jsi velmi mírný, měl bys v nenávisti přitvrdit.

   Smazat
  9. 16:59 Na to budou stačit snad zbylí Rusové sami, páč 4. listopad se blíží! - http://iks2010.info/?p=103497

   Smazat
 4. Když mainstream jásal, že se SA (Saudská Arábie) PŘIZNALA... hmm, oni se vlastně v ten správný čas přiznali i nějaký Slánský s Horákovou... a pak se přiznali soudci kteří je rehabilitovali... HLAVNĚ ŽE ZASE ZDRAŽILI NAFTU, BENZÍN, A CPOU DALŠÍ ZBRANĚ K RUSKÝM HRANICÍM...

  OdpovědětSmazat
 5. Skvěle podané dění v Saúdské Arábii tak to je pokrytectví a lež hlavní „západní hodnoty".

  OdpovědětSmazat
 6. No pane Větvičko u mě máte za jedna. Vystihl jste to naprosto přesně a srozumitelně i pro takové tapetáře jako je Radosta.

  OdpovědětSmazat
 7. No co je tohle za zoufalce...

  OdpovědětSmazat
 8. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. října 17:45.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. Jen prst? Tak to máš dobry, Laďo, ale neškrab´si to!

  Vážně, zcela beze vší srandy: Když pochopové z BIS, ti slouhové Euroameriky, uříznou pouhý prst, tak jsi šťastný Ostravak.
  A po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace dostaneš Řád Rudého praporu + částečný invalidní důchod, za svoji statečnost v boji proti kapitalismu a demokracii.

  Ano, Ty nejsi přebytečný novinář, protože píšeš do Nové Republiky a podobných našich masmédií.
  Takže Ti nehrozí osud přebytečných novinářů, podle a zbaběle kritizujících Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, Vůdce všeho Slovanstva.
  To by ti ufikli celou ruku a pak i hlavu, Putinovi molodci, krásně čistě, přímo JEDNA BÁSEŇ.
  A zasloužil by sis takový trest, PLNĚ, jako všichni ostatní zákeřní, Západem placení zbyteční novináři; o tom žádná.

  No nic; pokračuj dál ve své záslužné práci. Náš lid a jeho Strana je Ti VELICE vděčná.

  Mupy mup!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. řáďóšťó vyliž si (!)

  OdpovědětSmazat
 11. Co je to za magora, ten Radosta? To je fakt dílo!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.