Reklama

pátek 5. října 2018

To Babiš štval Hamáčkovými ústy v OSN proti Rusku

Lubomír Man
5. 10. 2018
„Ne všechny země, včetně těch ve východní Evropě, si mohou zvolit vlastní orientaci v zahraniční politice, aniž by ohrozily svou svrchovanost a územní celistvost“, řekl Hamáček coby zastupující ministr zahraničí České republiky před pěti dny v OSN, a ať už posluchačům jeho projevu či pozdějším jeho čtenářům v novinách či internetu, okamžitě vytanuly na mysli ty organizace či státy, které by onu svrchovanost a územní celistvost zemí, pocítivších chuť mít konečně svou vlastní zahraniční politiku, mohly asi tak ohrozit. A vsadím všechny miliony, které nemám, na to, že spontánně a bez jediné vteřiny přemýšlení se do hlav všech těchto posluchačů a čtenářů nahrnula jména: NATO, USA, EU - a pak už nic jiného.

Ale omyl. Pan Hamáček mínil Rusko. A aby tenhle svůj z vyšinuté mysli vzešlý „vynález“opentlil čímsi ještě zpitomělejším, dodal, že ruská anexe Krymu je očividným porušením mezinárodního práva.

Takže se tam demokraticky a v souhlase s tehdy platným ukrajinským právem nehlasovalo? A nebylo tam nic před tím? Nebylo pěti miliard dolarů, kterými vláda USA proti veškerému mezinárodnímu právu i proti prostému pomyšlení ukrajinský puč zafinancovala? Nekupovali se protestující na Majdanu za zdarma rozdávané pelmeně a zdarma rozlévanou vodku, to vše z oněch pěti miliard pořízeno? Nebylo žádného pomajdanovského ukrajinského premiéra Jaceňuka, který v Berlíně prohlásil, že Ukrajinu a Německo pojí společný osud: protože obě ty země prý přepadlo v r. 1944 Rusko?

Ale jaképak ohledy, když máte hůl a máte už též vyhlédnutého psa, kterému tou holí chcete pohladit hřbet. Takže do toho, na nic se neohlížet, napověděla duševní a morální výbava Hamáčkovi jeho životní projev v OSN, který byl samozřejmě i projevem jeho současného nadřízeného pána Babiše, bez jehož souhlasu, a možná spíš nápovědy, by Hamáček své nitro v OSN - jménem nás všech Čechů - nikdy lidem světa neodkryl.

Jménem nás všech Čechů! Jak dlouho ještě si takovéto zlotřilosti necháme líbit?

24 komentářů :

 1. Ten článek o chycených Ruských agentech v Nizozemsku tady nikdy nebude. Rusko neustále testuje Západ kam až muže zajít.Viz Ruští agenti chyceni při činu v Nizozemsku a zase bude Rus řvát jaká to je lež, NENÍ.Tak jako v případě Skripala. Ruský amaterismus je opravdu nekonečný. Pokud takto funguje ruská armáda, tak se nemusíme ničeho obávat. Na PUtina se to hrne ze všech stran, je otázkou kdo za tím stojí.Proruská verbež, bude zase obhajovat neobhajitelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:17
   Nebojte se o nás, jak říkáte, "proruskou verbež", ve skutečnosti proti hloupé šikaně Ruska není vůbec těžké argumentovat a obhajovat, samozřejmě pokud čtenář nebo posluchač není příliš zapouzdřený ve své hluboké víře ve svatý západ.
   Ale vaši víru vám určitě nechci upírat, vždyť na tom třeba závisí zbytky vaše chatrného duševního zdraví. Chápu přece, že ne každý je schopen unést pravdu proti tak mohutné propagandistické masáži.

   Smazat
  2. Ad 14:17
   No vidíte, pár minut a to, co píšete, že tady nikdy nebude, už tady je. Článek Michala Branda "Glivice, téměř každý den znovu a znovu," věnující se tvrzení Nizozemců: "Rozkryli jsme kyberútok Rusů."

   A Michal Brand v tom článku věnoval odstavec dokonce i vám: "Tomuto nejnovějšímu nesmyslu zločinné válečné propagandy může prostě věřit jedině tupec. Protiruský fanatik. Super zfanatizovaný bolševik z let padesátých, který má jen přehozené strany, ale fanatizmem a vylízaností mozku je na stejné úrovni, jako jeho předchůdci z doby, kterou jsem ještě před pár lety naivně považoval za dobu dávno minulou."

   No, zmýlil jste se.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Ono se to hrne opravdfu ze všecwh stran. A zcela zjevně koordinovaně. To se připravuje obyvatelstvo na válku proti Rusku. Užívejte si, dokud můžete. Nešetřete, utrácejte.

   Smazat
  6. pro 14:17
   Ano, svata pravda. "Ruský amaterismus je opravdu nekonečný". Ten posledni americky president se jim opravdu nevyvedl. Nevite koho tem americkym specialistum ti ruští amateri vyberou priste ?

   Smazat
  7. 14:17 Ja wohl, herr ober. Und Sieg heil ! Ty fašounská kurvo. Kdy jsi byl naposled na hrobě strýčka Adolfa. Nezanedbávej to !

   Smazat
  8. 14:17 Něco mi ušlo ? No tak povídej, přeháněj. Jenom neser hubou. Nemáš snad řiť ?

   Smazat
  9. 14:17 Rusko sotva, to bylo zničeno nejpozději v březnu 1917! A to nenávistí Židů s nemalou spoluvinou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Stalo se "pouští osídlenou bílými negry" - současný Chujlovský parchanát, jak o tom hovořil Žid Bronštejn! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Smazat
 2. pro osobu 14.17
  HŇUPE!

  Teď k článku: Myslím, že autor článku je mnohem výkonnější než ten nejlepší detektor lži. A není to o tom, že mínil Rusko, on totiž ví, "KDO" mu napsal ten projev.

  Jen mi jaksi nesedí, proč ty dvě jedovaté sliny (Rusko a Babiš) nevypustil při "vhodnější" příležitosti.

  OdpovědětSmazat
 3. Hamacek je hloupy, nevzdelany a nikdy nepracoval. Babis je KRIVAK, tvari se, ze prosazuje zajmy lidu, ale on prosazuje jen svoje zajmy-sve dotace do Agrofert CZ a Agrofert Deutsch !!! Babis neco rika, ale jeho ministri delaji vse pro Brusel. Babis je NEBEZPECNY!!! jako vojak(ci) jsem(jsme) pro Rusko!!! Nasi politici jsou DYSLEKTICI; meni pojmy obrana a utok !!!
  Jsem pro SPD !!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudá záře nad Kladnem!5. října 2018 22:28

   16:54 - Hamtáček je nedouk a nezmohl se ani na maturitu. Ale rozumu má na rozdávání jako stará Blašková z pavlače! Je jistota, že ČSSD docela zkrachuje v politické aréně. A že Hamtáček a jemu podobní si konečně začnou vydělávat svýma úřednickými ručičkami. Nebo budou lepit sáčky a šoupat nohama!

   Smazat
 4. Výborný postřeh pana Lubomíra Mana. děkuji.
  Je třeba, aby so to lidi uvědomili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš ústy Hamáčka... Roosevelt ústy Hitlera... No comment.

   Smazat
 5. Máme kliku, my jsme už ztratili samostatnost v r. 1989 a k čemu je cosi jako územní celistvost - snad jen do historických atlasů. Ale nevím, proč řečené tzv. sociálním demokratem Hamáčkem, je vkládáno na rozum Babiše. Že Babiš moc, ale moc vadí oligarchům a diktatura kapitálu se ho bojí jako čert kříže, to je zřejmé, co vstoupil do politiky. Jistě je Babiš svérázný oligarcha, asi chytřejší než ostatní a zřejmě nepracuje, jako oni, k novém únoru 1948. Prostě vnímá, že nelze dnes vystačit jen s korumpováním "střední" třídy, ale že je nutné také uspokojit živobytí českých páriů. Tedy socialismus pláče, neb se takto světová revoluce moc neblíží. Ale třeba s Kalousy, Fialy, Sralbotky, to bychom k únoru 1948 lépe pádili! Takže levice - volte ultrapravici, přiblížíte den svobody pracujících!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl! Tu jsme ztratili již v roce 895, když se kníže Spytihněv I. v Řezně slibil věrnost Arnulfovi Korutanskému, čímž se Čechy odvrátily od slovanské k latinské liturgii a staly se církevně podřízené Řezenskému biskupství, tedy de facto Římu ... a to trvalo s malou přestávnkou v 15. století prakticky až do roku 1918, kdy nad naší zemí převzali vládu žabožroutský masoni - http://nassmer.blogspot.com/2008/12/francouzsk-protektort-zvan.html

   Smazat
 6. Samostatná zahraniční politika ČR? Běžte k šípku, kdo tento nesmysl zplodil? Naše samostatnost skončila kontrarevolucí 1989 a fakticky vlastně jako stát jsme zanikli vstupem do EU a NATO a pod jejich taktovkou i úspěšně jako národ vymíráme. Jsme se svými 10 milony jako králíci pro srandu 4. Říši národa německého, také amického či švejkovské Británii a Francii. Vnímáte tu samostatnost Maďarska? Sankce, vydírání, výhrůžky, tresty, pokuty - to je ta naše svoboda ze sepětí s Bruselem a tamními diktátory. Kam se hrabalo RVHP či Varšavská smlouva!!! "Bledý Čech pod bičem otrokářů žil", budou zpívat potomci, pokud jací Češi vůbec budou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen tak dál Hamáčku , snad už konečně ty socany dorazíš ať je od vás pokoj .Ve středověku by tě a tobě podobné narazili na kůl .

   Smazat
  2. 18.21Bledý... protože se budou muset bát zapět BÍLÝ, aby je nezavřeli...

   Smazat
 7. Možná by skutečne urychlilo konec volit zdegenerovne zvrhle parazity.

  OdpovědětSmazat
 8. Babiš musí ! Stejně jako Zeman. Opřít se o západ či žida,
  je jediná záchrana.

  OdpovědětSmazat
 9. Babišovi nevěřím tady mluví jinak a jeho lidé dělají opak o hamáčkovi nemá cenu mluvit hajzl zůstane hajzlem.

  OdpovědětSmazat
 10. Hamáček, jako poslušný užitečný idiot bruselských globalistů je pravým "západním humanistou", pro kterého je splnění přání obyvatel Krymu a mír na tomto poloostrově naprosto nepřijatelným ruským zločinem. Hamáček by si samozřejmě přál druhou a poslední alternativu pro Krym, tedy válku a etnickou čistku ruského obyvatelstva, provedenou milovanými ukrajinskými neonacisty. Je to lidská zrůda, jako všichni havlokavárenští pomatenci, manipulováni bláboly goebbelsovských médií v čele s ČT.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.