Reklama

pátek 26. října 2018

TV Al-Mayadin: „Bílé přilby“ přepravovaly jedovaté látky v Idlibu!

"Bílé přilby" v zinscenované scéně
- kou -
26. října 2018   zdroj a PrvníZprávy
Militanti společně s členy organizace „Bílé přilby“ přepravily jedovaté látky z města Džisr al-Šugur do osady Chirbet Amud v provincii Idlib.


Uvedl to libanonský televizní kanál Al-Mayadin, který citoval informovaný zdroj z Džisr al-Šuguru.


Jaké látky a za jakým účelem byly přivezeny do Chirbet Amuda, televize neupřesnila.

Zástupce ruského ministra zahraničí Sergej Veršinin koncem září uvedl, že „militanti v Idlibu s pomocí pseudohumanitních spolupachatelů „Bílých přileb“ pokračují v přípravě postupných akcí k zincenování použití chemických zbraní".

Organizace "Bílé helmy" získala slávu díky klipům na internetu, v nichž aktivisté v charakteristickém uniformě zachraňují civilisty z trosek. Na paralelních videozáznamech se však ukázalo, jak členové téže organizace scény uměle zinscenovali. Ruské ministerstvo zahraničí uvedlo, že aktivity „Bílých přileb" jsou součástí informační kampaně, která má zdiskreditovat syrskou vládu a armádu.

Zveřejněno video „Bílých přileb" s inscenací „chemického útoku“ v Idlibu!

V září zástupce ministra zahraničí Sergej Veršinin uvedl, že „Bílé přilby“ pokračují v přípravě inscenovaných chemických útoků. Dodal, že resort má důkazy.

Diplomat zdůraznil, že Rusko „znovu a znovu upozorňuje mezinárodní společenství, aby ukončilo tyto nebezpečné provokace". Náměstek ministra řekl, že takové akce „ohrožují vyhlídky na dosažení politického a diplomatického řešení syrské krize". Nicméně „Bílé přilby“ mají jak politickou tak finanční podporu zemí Západu.

Provincie Idlib je poslední baštou islamistických teroristických uskupení a Damašek se netají, že hodlá z provincie teroristy vytlačit. Následně by jakákoliv provokace s použitím "chemického útoku" protiasadovské opozici a Západu přišla k duhu.


22 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, doporučuji studium arabských jazyků.

   Vymazat
 2. došli ti prášky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Došla sýřenina! Bude prý sýrská krize!

   Vymazat
 3. A já myslel, že je to práce CIA a Veršinin píše, něco o přilbách. Celou dobu, co tuto záležitost sleduji mám pocit, že i Novičok v Anglii je práce rovněž těch Přileb ale metál od Putina dostal Miškin. Včil babo mudruj

  OdpovědětVymazat
 4. Ta inscenace chemickych utoku je celkem vtipna...Bile prilby vetsinou vypadaji jako Supermani,ani ochrane obleky nikdy nepotrebuji

  OdpovědětVymazat
 5. Bílé přilby dělají dobře svoji práci a vždy ukáží na toho pravého zločince, ale nyní to řekla libanonská tel. tak je to " pravda ".

  OdpovědětVymazat
 6. 15:43 - tobě to v hlavě pěkně zmotali.

  OdpovědětVymazat
 7. Proč to ještě tajit, když to ví celý svět.
  Nájemní darebáci, kterým nasadili bílé helmy, aby je svět lépe rozeznával od džihádistů aj. fanatiků, tam operovali ne proto, aby komu snad pomáhali, ale ohlupovali světovou veřejnost. Svými "podařenými" divadelními fraškami.
  Poté, co se to provalilo nad únosnou míru, byli povětšinou uklizeni tam, odkud je organizovali, financovali a zneužívali jejich inscenace ke zdůvodnění své zločinné agrese proti Asadovu režimu.
  Pokud v Idlíbu opět něco připravují, pak jako záminku pro masový (rozsáhlejší) útok na Sýrii. Ten omezený, jsa veden panskou US koalicí, by dnes syrská, íránská a ruská armáda odrazila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě Armádní film ACADEMI bude muset zvýšit produkční náklady na úroveň Hollywoodských Hvězdných válek. Laciným trikům "B.Blembáků" se už směje příliš mnoho myslících lidí. Příště bude dětičky dekontaminovat Mistr Jedi s tváří jako poloopička, o kterém mohou tvrdit, že je novičokimunní a že ho cítí až z Bílé boudy ve Washingtonu.

   Vymazat
 8. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Kvalitní laxativum na radostné
  vysrání.

  OdpovědětVymazat
 9. Chování Bílých přileb snad nemůže nikoho překvapovat. Jedná se přece o jednotku, kterou pro USA financuje Saudská Arábie. Tato země věrně slouží Americe všude tam, kde se jedná o špinavou a velmi špinavou práci a nemusí to být právě v Jemenu nebo Sýrii (SA financovala i ISIL). SA je přítelem USA a podílela se svými lidmi i na false-flag operaci v NY dne 11.9.2001. Význam silného pouta a přátelství mezi USA a SA se nejvíce projevil v případu rozporcovaného novináře, který chtěl světu prozradit podrobnosti z demolice dvojčat. Cest La Vie !

  OdpovědětVymazat
 10. V Gliwicich to byli předchůdci White Helmets. Stále v anglosaském duchu. Oficiální Polsko si to raději ani nepřipomíná. Jenže všichni Poláci nejsou jenom stádo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na jednom polském sajtu kdysi četl, že Gliwice byla ruská diverze, aby proti sobě poštvali Němce a Poláky. A docela vážně o tom diskutovali. Těch, co pochybovali, tam byla výrazná menšina. Poláci si s Účky nezadají, dnes se klidně dozvíte, že Rusáci jim ukradli zemi (nejen Bělorusko ale i část Ruska až k Volze) a taky jim ukradli Sibiř, kterou prý dobyli polští obchodníci pro svého krále. Co Polák to šlechtic, kterému jen o vlásek uniklo vlastnictví ohromných latifundií se statisíci otrockých mužiků. Kam se hrabou Účka, ti jen vykopali Černé moře a navršili Kavkaz. A taky Krym. Zvláštní, že ten mužik jim dá vždycky po držce, ale oni se přesto svých svatých pravd drží už celá staletí.

   Vymazat
  2. 19:46 No voni kdyby ti vůdci týhlenctý po WWI obnovený Rzeczpospolity za něco stáli, tak jsme taky mohli bejt jinde! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
 11. vyhladit, jednou provždy

  OdpovědětVymazat
 12. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 26. října 14:03.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 13. Soudruzi a soukmenovci redaktoři naší milované Nové Republiky!

  Buďte tak laskaví, a pracujte POŘÁDNĚ!
  Berete ne úplně malé peníze z rozpočtu Ruské federace, tak KOUKEJTE MAKAT!!

  Koukáte jako vrány – že nevíte, co děláte špatně?
  No tak já vám to rád vysvětlím: Nekontrolujte texty článků, napsaných našimi staršími ruskými bratry!!

  Naši starší ruští bratři jsou nám vzorem prakticky VE VŠEM, počínajíc láskou k Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, a nenávistí ke všem evropským „hodnotám“ zdaleka nekončíc.
  Ale v pravopisu naší mateřštiny – dosti zapeklitém pravopisu, přiznejme si – mají ještě určité mezery.
  Takže: Do doby, než i my Češi budeme psát azbukou a v úředním styku mluvit rusky, ŘÁDNĚ KONTROLUJTE TEXTY RUSKÝCH SOUDRUHŮ A SOUKMENOVCŮ!!!

  Jinak se bude opakovat dnešní situace, kdy již na hlavní sajtě naší milované Nové Republiky je k vidění řada chyb, viz např. „Militanti … přepravily“, resp. „Spojené státy …měli“, či „Úder po strategické rovnováze“ apod.

  Děkuji Vám předem jménem všeho našeho českoruského lidu.

  Mupy mup!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 14. Jeden anglický politik (myslím, že to byl dokonce Churchil) už před válkou prohlásil, že Polsko je evropskou nevěstkou. Historie se opakuje, mají to v krvi dodnes. Napravit je časem mohou asi opravdu jenom doktoři a inženýři z afrického kontinentu :-)

  OdpovědětVymazat
 15. No nic západní džihádistický pohůnci v akci už jim německo poskytlo azyl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo azyl a do Česka se pojedou rekreovat a trénovat. Číšníků na trénink boxu je v Praze dostatek. No a šlapek ještě více.

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.