Reklama

pondělí 8. října 2018

USA takovou odpověď neočekávaly. Rusko končí s ničením plutonia pro vojenské účely

8. 10. 2018     yandex
Už na začátku tohoto století byla mezi USA a Ruskem podepsána dohoda o zničení plutonia pro vojenské účely, aby obě země mohly klidně spát. Mělo se ničit výrobní metodou, v Rusku byl postaven závod, který z něj vyrábí plutonium pro palivo pro jaderné reaktory atomových elektráren, ale Spojené státy se rozhodly to tak nedělat.


Vůbec dlouho přemýšlely o tom, co konkrétně s plutoniem dělat, a nakonec dospěly k tomu, že je budou ředit, konzervovat a ukládat. Takže se tak ukázalo, že USA ho vůbec neničily, ale jen to předstíraly, jelikož v případě potřeby by bylo možné plutonium získat chemickými operacemi bez ztráty kvality.

Moskva velmi dlouho čekala a doufala, že USA se umoudří a že přece jen plutonium zničí, ale vztahy mezi zeměmi se začaly zhoršovat a na rozkaz ruského prezidenta Vladimíra Putina byla likvidace plutonia pozastavena kvůli nepřátelským vztahům a neplnění USA svých závazků.

Při podpisu této smlouvy byly Spojené státy přesvědčeny, že se země, která je v úpadku, již nevrátí ke svému bývalému majestátu, a proto se na smlouvu vykašlaly, neočekávaly, že by se Rusko znovu stalo jednou z nejsilnějších zemí na světě a že by mohlo diktovat své podmínky. Jak říkají mnozí experti, Amerika prostě zaspala okamžik, kdy mohlo být obnovení Ruska ještě zastaveno, a když se vzpamatovaly, bylo již pozdě. Obnova armády, ekonomiky, vlastní výroby, návrat Krymu, vedoucí postavení na světových trzích surovin, bezchybné operace v Sýrii atd.

Ruská vláda prohlásila. že mluvit s námi jazykem ultimát a sankcí a současně selektivně nadále spolupracovat, se nepodaří!

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

85 komentářů :

 1. Co to je za nesmysl? Amerika prece rozhoduje o tom, co kdo ma delat! Rusku naridila, aby Plutonium znicilo, a Rusko musi prikaz splnit. Nikdo nebude omezovat americkou suverenitu a vykladat, co Amerika ma delat se svym plutoniem. To je neslychane! ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho zbraňového plutonia mělo mít Rusko kolem 500tun, co u kritického množství pro výrobu jaderné zbraně ca 10 kg umožňuje výrobu kolem 50000 jaderných bomb. Při dnešních zásobách RF a US méně než 10000 jaderných náloží všeho druhu, včetně všech možných skladových zásob činí pěkně významné možné velké navýšení u RF. S využitím různých fines v konstrukci možno předpokládat že půjde vyrobit i více, než uvedeno.
   Pokud je teda skutečně nezniči, tak se jistě po zásluze dostane pár kousků i na nás. Mezi námi děvčaty, US když ještě byli našimi nepřáteli plánovali jenom na Prahu 4 jaderné údery- snad proto, že tenkrát tam ještě byl průmysl! Nejsem si jistý, kolik jsou Rusové v případě nejhorším ochotní vyplývat na blbce-to je jediné co tam zbylo, ale z vojenského hlediska je bezcenné. Je lepší je ponechat, to nedělají více škody!

   Smazat
  2. Nastal průser s Ruskem a Putinem. Jak je možné, že neposlouchá americké páníčky, když takový Medvěděv poslouchá jako hodinky ? Těch protiruských ruských oligarchů za Jelcina udělali tolik a těch úředníků co najmenovali do funkcí a platěj a to se má teď vytratit ? To americký deep state nedovolí i kdyby měla být z toho 3.sv.válka !!!

   Smazat
  3. 8:22, ani Medvěděv neposlouchá, on neslouží nadnárodní elitě a korporátkam. On je koněm těch domácích. A domácí kapitál prostě potřebujete, pokud máte v něčem napředovat. Stát je efektivní jen v něčem, třeba armáda, zdravotnictví, školství... Domácí hajzl je lepší než neznámý globální vlastník disponující silou USA + jejich vazalů. Domácího znáte a můžete v případě potřeby udělat rychlý proces. To je ta výhoda. Je to lepší, i když to může být podobná svině jako ta nadnárodní. My jsme to už viděli v praxi ohledně Děripasky a petrohradských loděnic. Ovšem moc často se to dělat nedá.

   Ohledně palivového průmyslu a uranu... nemyslím, že je to s Ruskem tak špatné, zřejmě autor článku neslyšel nic o společnosti Uranium One, kde se to jeví spíš naopak. Stejně tak i mírové využití Pu. Rusko má na to zařízení v Zarječném u Jekatěrinburgu. Amerika nic. A do portfolia Uranium One patří celý palivový cyklus, nejen dobývání uranových rud. Ale samozřejmě USA můžou porušit všechny dohody, které se kdy uzavřely ještě i v dobách SSSR, čímž poruší všechny bazální smlouvy IAEA a uzavřou přístup inspekcím. Ruským inspektorům už uzavřeli. Rus do amerických jaderných zařízení vstoupit nemůže.

   Smazat
  4. A to je slýchané , když Amerika diktuje Rusku, Číně , Iránu a dalším ???

   Smazat
 2. 19:03
  Bratr Pepka Vyskoče?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.10 Myslíte presidenta USA? 19.03 ... Jako Ironie dobré, ale ve vztahu k USA už nudné...

   Smazat
 3. 19:23
  Ten prezident výše jmenované směsky DEMENTŮ má nejen bratra PEPKA,ale i sestry.....MAYOVOU a MER-KHELI,O OSTATNÍM TUPÉM PŘÍBUZNSTVU PO CELÉM SVĚTĚ MLUVITI NETŘEBA!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Odpovědi
  1. Tak dlouho se chodi s Atomovejma bombama az nekdo vyrobi neco lepsiho. Jedno "neviditelny" a nezadrzitelny torpedo 100 kilotun ,
   pak znici velkou cast USA..
   Znic nebo budes znicen pak je vysledek nekonecnych vyhrozovani a vydirani pomoci tech zbrani.
   Ale i obrana se nasla...A panickej strach vladne.
   Kazdy pokus o valku , ktera znamena branou povinost skonci valkou Usaku proti vlastni vlade a uradum , protoze uz maji vseho po krk..Po Krky.
   Ale hlavne maji Usaci vetsi nadeje ze, preziji na rozdil valky proti treba Iranu, Cine a Rusku...

   Smazat
  2. Pro 2:09 . To nezadržitelné torpédo (Status 6) má mít předpokládanou jadernou nálož o síle 100 Mt ( megatun) , to je 1000x více než jste napsal. 100 kilotun by velkou část USA nedokázalo zničit .

   Smazat
  3. Tak koukam, jak se zde dohadujete o megatunach ci kilotunach, a ruznych torpedech, jak podzvukovych ci nadzvukovych, ktere dokazi znicit od fotbaloveho hriste az pul zemekoule, kdyz Rusakum fakt jen staci vybouchnout velkou nuklearni naloz prospikovanou Plutoniem nekde u Vladivostoku nerku
   li u Kuril, a pak se jen divat, jak ten spinavej mrak zanese proudeni pocasi (jak i ti pitomi snad vi ze pocasi proudi od zapadu k vychodu) takze ten spinavej mega-mrak zacne proudit od Aljasky pekne pres celou severni cast USA a jizni cast Kanady, a bude vymalovano, ze?

   Je mozne,ze to co jsem napsal je pro nektere z vas prekvapeni, ale to je jeden ze starejch figlu, ktery maji ty bolsevicky "kurvy" uz davno pripravenej na hodny a mirumilovny Amiky.... jeste drobnost- on ten spinavej plutoniovej mrak vezme s sebou i Japonce

   Smazat
 5. Bylo by dobré si uvědomit, že volby ukázaly, že to s Ruskou propagandou nevyhrajete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi ty popleto. Tyto volby o tom vůbec nebyly. Ale pakliže si to myslíš, tak v tom případě pražáci chtěj , aby v Praze bylo vyhlášeno právo Šaría. Souhlasíš, šmudlo?

   Smazat
  2. ...ano vedoucí úloha u.s.a. musí být zachována ve jménu míru a humanity.

   Smazat
  3. 19:55;19:58 Realita bolí. Že ?

   Smazat
  4. Aká realita, ty blbeček trolíček 19:49? On niekto v komunálnych voľbách šíril ruskú propagandu? Akú? Žeby si nám objasnil, nech sa pobavíme.

   Smazat
 6. 19:49
  Tak znova:KDYŽ JSI DEBIL NEPIJ,PROJEVÍ SE TO!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typický skřek průměrnýho místního užgryndaných čechomužika, kterým už velice brzy doufám, Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!!!!!!!☺

   Smazat
  2. Já bych se na takové retardy vykašlal, stejně ser jedná o trola. Každý normální člověk vidí, co jsou USA zač. Jen kolik mají chemických laboratoří, které druhým národům nedovolují a dokonce je kladou jako podmínku k útoku. Proč asi? Protože sami mají máslo na hlavě. A co myslíš trolíku? Už vynalezli látku, která zabije jen ty z mozkem nebo budeš deratizován s námi??? Kdyby tací znali historii, bylo by blaze. Není to první plán na likvidaci slovanů. Ty první nákladní lodě s chemickým postřikem na naše předky zničili kupodivu němci. Tehdy to odskákalo jedno město v Itálii a asi 100 000 lidiček ale to na wicky nenajdeš. Tam se negativní informace na západ vydatně mažou, aby si jednoduchý blb myslel, že je na straně dobra a zlo táhne jen z východu:o))))

   Smazat
  3. 9:43 Tak USA jistě, je to rajch a kažej rajch de po světovládě a na cestě k ní se morduje, to je zákon dějin! Dokud mordujou, dou forwards! Až začnou mordovat je, pudou do lejen a my s nima, páč je to naše civilizejšn!

   Smazat
  4. 16,27 - vy asi jste mimo realitu. Za prvé to novičok vůbec nebyl, protože to by tam byl obrovský masakr, a k tomu nedošlo, a za druhé tu látku použili sami Britové (alias zrůdní anglosasové) - něco si o nich přečtěte, zdrojů je dost, co je to za pronárod. Šlo jen a jen o to moci začít řvát a útočit na Rusko - zloděj řve - chyťte zloděje. Z GB a jeho kumpánů je slušnému člověku na blití.

   Smazat
  5. 17:12 Tak tu realitu jste pokroutil vy. Všichni normální lidé v Západní evropě vědí odkud fouká vítr. To pouze pár proruskejch blbu bude do nekonečna blejt ty Ruské sračky o nevinnosti Rusu. Dnes agentury píší jak samo Rusko odhalilo své agenty GRU. Tak sklapněte a něco si otom přečtěte, ale ne tady nebo aronet, ale třeba na ČT ČT. Vy nebudete slušnej člověk, tak blijete zbytečně.

   Smazat
  6. 17:28. Typicky havlokavárenské argumenty "Všichni normální lidé vědí....", atd. Je vidět, že Goebbelsova taktika "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou" dopadá u slaboduchých jedinců na úrodnou půdu. Bohužel těch slaboduchých rapidně přibývá, a to absolutně i relativně. Fakta žádná, logika zbytečná, hlavně, že ideologické hlásné trouby fungují bezchybně (ČT, ČRo, atd.).

   Smazat
 7. Ještě přestat dodávat titan a nechat si ho pro vlastní potřebu.A hlavně s Činou přestat dodávat vzácné zeminy pro elektroniku ,které USA nemají dostatek. Potom by se vidělo co to s Amíky udělá.

  OdpovědětSmazat
 8. Vážení, zase to stejné: Musí bo být s lidma dosti zlé. Za dejme tomu 10000 let civilizačního vývoje, nebyli schopni a hlavně nejsou schopni dnes přijít na to, co je to, co je u nich zlé. Vyvalit takové peníze na možnost sebezničení. Nebyli schopní za celé toto období a nejsou schopní nadále přijít na to, jak mají důstojně žít. Smutný závěr pro člověka na sklonku svého života. Co jsme to vymysleli v Nové magorské době? Pseudotoleranci, pseudosvobodu, podrývání autorit, místo toho presentaci nezralých názorů jako ty zdravé, pseudoodborníci na všechno, kterým je 25-30 let - viz televize. Podpis: rádobyfilosof.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dosti zlé? Ne katastrofické! Zdegenerovaní zvrhlí parazité už nevědí co by. Budem se mít stále lépe a lépe až dojdem do komunizmu. Nebo do prdele?

   Smazat
  2. 21:24 Kde jste vy stará fosilie vzal patent na rozum, pokud tady píšete o 25-30 letí nezralé názory. Je mi 60 let a mluvím s mladymi lidmi často v rámci své profese, jejich názory jsou z větší časti rozumější, ne tak zkostnatělé jako nás starších. Jinak nechápu proč píšete " magorské době " každá doba má své pro a proti. Dost hloupé k tomu,jak píšete, že jste stár a to si nevšímám blábolu " podrývání autorit " Trochu na sobě zapracujte ať nejste za hlupáka.

   Smazat
  3. 10:49 A aká je tvoja profesia? Asistent či docent v Prahe či Brne? A čo učíš? Genderové drísty?

   Smazat
  4. 13:27 Nějak nerozumím jazyku tvého zaostalého kmene Slovaču

   Smazat
  5. 16,19 - já mu rozumím dobře a vy jste idiot.

   Smazat
  6. 17:15 Debil s debilem si rozumí, tak to halt je.GRATULUJI

   Smazat
  7. 13:27 nechejme toho inteligenta 10:49 bez povšimnutí. Pořád platí: KDO UMÍ TEN DĚLÁ, KDO NEUMÍ TEN UČÍ.

   Smazat
  8. 10:49 je poněkud naivní. Věcně se k jeho názorům nemá smysl vyjadřovat, zjevně žije ve velmi profesně omezeném prostředí a reálný svět v celé jeho šíři si doplňuje idealistickou virtuálním představou, zcela odtrženou od reality.

   Smazat
 9. USA snad zničili chemické a bakteriologické zbraně, nebo omezili nějaký druh zbraní? Ani náhodou. Jenom slibují a sliby neplní. ČERT je vem. Zem kterou obývají ukradli a vlastníky téměř vyhubyli. Nakonec se porvali mezi sebou. Je to vřed na modré planetě.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V řadě zemí jsou skanzenu, ukazující jak to bývalo kdysi. Tak mne napadá, že v řadě evropských zemí budou skanzenu ukazující původní obyvatele. Zřejmě to bude postupovat ze severu až severozápadu. U nas to přijde dýl, protože jsme v porovnání se «západem» pozadu. Za vzor si představuji rezervace ve velké zemi za velkou louží. Tož, to je má vize věcí budoucích. Uvidíme, snad na jádro ani nedojde.

   Smazat
  2. Doplnění, na chemii bych nevsazel, ty zbraně jsou víceméně zničeny. Bio na druhou stranu se množí sami, stačí startovací kultura. Zvěsti o laboratořích tohoto zaměření pod patronací jiné velmoci, než RF tuto možnost potvrzují

   Smazat
 10. Obavam se, ze kdyby byla nejsilnejsi kapitalisticka zeme jina nez USA (ci Rusko), bylo by to stejne. jednou se dostal kapitalismus k moci, jde o penize (a moc). MOC! Copak se nejaky mocny kapitalista ohlizi na zajmy nekho, kdo neni tak mocny? A - vsichni chteji kapitalismus!

  OdpovědětSmazat
 11. Dobře Rusko dělá usa nelze věřit ani pozdrav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prave jednaji s Kimem kdo vi co mu slibili za co .
   Putin je sibal ,vi co cini

   Smazat
  2. 1:47 Přesně tak článek je na Sputniku.

   Smazat
 12. Opakování je matkou moudrosti: USA nikdy neměly a ani v současnosti nemají přátele. Jen vazaly a nepřátele.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 13. „Kde není rovnosti, přátelství nemá trvání.“

  Zdroj: https://citaty.net/autori/platon/

  Tak kdo usiluje o přátelství a kdo o nepřátelství? Rusko, nebo Amerika?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:44 Proč by měl někdo chtít s Ruskem kamarádit? Proč by mělo být Rusko rovno třeba těm USA? Proč by měl někdo dokonce usilovat, o přátelství s Ruskem, tak silné zase není.

   Smazat
  2. 11,21
   TAK PROČ Z RUSKA SEROU USSA OKUPANTI V SÍNÍ TY BEZMYŠLENKO Z CHRCHLOFLAŠKY???!!!!.-)

   Smazat
  3. 11,21
   Kamarádi být nemusí, ale nějak vycházet spolu by se měli naučit. Rusko se nevzdá. A násilím nic nezmohou. Jedině tak jaderné války. Tak že bych ubral plyn a zařadil bych se tam, kde je moje místo. Rusko se (zatím) nikam do světa nesere. Jediný kdo se rozlézá po světě jako morová nákaza, jsou američtí dobroseři. Ať si nechají svoje kradáky doma. Rusové mají svých vlastních dost.

   Smazat
  4. 12:19 Když tedy nemusí být kamarády, mohou být tedy nepřáteli. Schválně, kdo zvítězí.

   Smazat
  5. Nebudu se kamarádit s někým, kdo je tak negativní a krade jiným státům jejich státní území. Ten, kdo válčí s jinými pro vlastní prospěch, stěží může být mým přítelem a počkám si na dobu, kdy ho zničím.

   Smazat
  6. Fakt, fakt nechápu, proč by mělo nějaké Rusko přežít. Nechápu, proč tak někdo vůbec uvažuje. Je mi lhostejné, zda Rusko zanikne, naopak, ulevilo by to celému světu. Náhradníky za Rusko jsou třeba Čína a nebo jiné mocné státy světa, nechápu, proč někdo lpí na existenci Ruska a na jeho nynější úloze.

   Smazat
  7. 13:29
   Ty NECHÁPEŠ Z JENDOHO PROSTÉHO DŮVODU.....TY SES Z HOVNA ZRODIL A JAKO HOVNO V uASS ZDECHNEŠ,TAKŽE NIKDO NEBUSE OPLAKÁVAT ANI TEBE TY VYGUMOVANEJ ZDEGENEROVANEJ TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ KRIPLE,ANI USSA O KUPANTY,NAOPAK!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  8. Tak proč jsi to napsal, když tedy naopak? Mohl jsi jen napsat Jo, souhlasím úplně.

   Smazat
  9. 14,16
   Bylo to myšleno tak,že ANI JEHO,ANI USSA OKUPANTY NEBUDE NIKDO OPLAKÁVAT,NAOPAK,BUDE SE SLAVIT!!!!!!!!.-)

   Smazat
  10. 14:33 Tak k tomu přidej hvězdičku jako dodatek a připiš Já to myslel jinak než jsem to napsal.

   Smazat
  11. 11:46 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj vypouštěč rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
  12. Ruský umím,nožem ti vyřežu na záda co jen budeš chtít......vyber si kdy a kde?!

   Smazat
  13. 16:00 Čím? U tebe není vůbec možný nějakou stopu po pazourech detekovat, páč expertům se spektrometrem trvalo pouhých pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z análu téhle smradojebí žůžovky, lejnere putler-rýči:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Na tebe stačí speciální antiperspirant a to kdykoliv a kdekoliv!!!!!!!.-)

   Smazat
  14. 18;01
   TAK TY ČURÁKU ZKURVENEJ POPIŠ,JAK TEN SPEKOL FUNGUJE.....VÍŠ TY POSRANINO RETARDOVANÁ LEDA HOVNO!!!!!!!!!!!☺

   Smazat
  15. 20:22 Tak bohužel, translator tvý rudoskřeky nezvládá, šelomí pšouku! To je asi tím, že tě už zasáhl můj nový sprej vyvinutý vědci na likvidaci smrdutého plynu kterým si tvořen a kterému dali pracovní název putlérium! Není na rozdíl od novyčou nebezpečný, ale je otravný a zamořující!!!!!!☺

   Smazat
  16. P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
 14. Představte si, že jste prezidentem toho "nejvýznamnějšího" státu světa. Státu, který má sice jenom 5% obyvatel celé Země, ale který spotřebovává 50% zdrojů celé Země. Za tuto nenažranost se musí něčím platit. Když nebudou brát dolary, je třeba tasit kolt a zaplatit kulkou. Jinak ten "nejvýznamněji nenažraný" stát uživit nelze :-)

  OdpovědětSmazat
 15. JIŽ BY MĚL KAŽDÝ VĚDĚT,ŽE USA PLNÍ SMLOUVY JEN KDYŽ JIM TO VYHOVUJE.NENÍ TO SPOLEHLIVÝ PARTNER.JEJICH KRÉDO JE--VYUŽÍT,VYKRÁST,ZNIČIT,PODMANIT.---LM

  OdpovědětSmazat
 16. Nejenom že, nezničilo Rusko NOVIČOK ( o čemž se přesvědčila V. BRIT ),ale neničí ani plutonium. Tady se ukazuje kdo chce ve světě rozpoutat válečný konflikt. Rusku muže věřit pouze místní proruští zoufalci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že jste totálně mimo, a probuzení bude asi dost bolet. Jako všechny zaslepení idioty.

   Smazat
  2. 17:18 Promluvil totální ruskou propagandou vymletej idiot. Vy se z toho ruského snu už nikdy neprobudíte. Dobře vám tak. Další proruskej zoufalec GRATULUJI.

   Smazat
  3. 20;03
   ZKURVENEJ POTRATE OPIČÍ KURVY,ZALEZ DO uASS VELVYSRANECTVÍ,tady jsi zase za TUPÁ DROBENKA Z HAVLOTRENEK!!!!!!!!

   Smazat
  4. 20:21 To jen ten tereňák, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj vypouštěč rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde? ... to se ale píše UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   A kde u nás má vysranectví, teda zastoupení, si nagoogli sám ...

   Smazat
 17. 9,49
  USSA OKUPANTŮM VĚŘÍ JEN HAVLOSRAČKA JAKOU SES Z INCESTU STAL TY!!!!!!!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prozradím ti tajemství! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D

   Smazat
  2. 18:55
   Ty už UMÍŠ jen tyhle HAVLOSRAČKY,nic NOVÝHO u ZMRDA s lues v posledním stádiu!!!!!!!!!☺☺☺

   Smazat
  3. 20:19 v posledním stádiu? To byl leda tenhle tvůj vypouštěč, rudoprde!!!!!!!☺☺☺ - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 18. Některé věci jsm přestal chápat. Nač potřebuje Amerika další (ruské?) peníze? Vždyt si dollarů natiskne podle libosti! Potřebuje Rusko nějaká další území? Přece má dost!Podle všeho není v Rusku bída. A v USA taky ne. Tož o co jim jde? Obě to jsou bohaté země. A Amerika zvlášt, když je obohacena těmi Černochy...
  Můžou si oba státy žít jak halušky v másle...
  Řekněte mi někdo: PROČ BLBNOU???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale veď o peniaze vôbec nejde, 12:15! Ide o moc a nadvládu a o prístup k zdrojom, ktorý im tú nadvládu umožní! Nehľadaj zmysel v motivácii sociálneho psychopata!

   Smazat
  2. A jak si tedy Janičko vysvětlujete, že je Rusko tak bohatá země, plně soběstačná v nerostech, energii a dnes už i v potravinách, a lid je přitom tak chudý ???

   Smazat
  3. Umírá dřív než si stačí nahromadit majetek?

   Smazat
  4. 12:15 Nějak nerozumím " potřebuje Rusko nějaká další uzemí ", asi ano, pokud okupuje Krym. Snad nechcete srovnávat uroveň žití v Rusku a USA. Jste tak trošičku po rusácku mimo.

   Smazat
  5. 15,55 - za a) Rusko Krym neokupuje
   b) úroveň života v USA není nic moc, zřejmě si to pletete s Amerikou minulého století, je to tam na prd a zdánlivě plné obchody a konzum na plné obrátky nic o kvalitě života nevypovídá. Američani degenerují a velmi rychle, myslím, že se všichni dožijeme tragických konců kdysi mocné a hrdé země

   Smazat
 19. Za nejveselejsi pokladam fakt, ze zdejsi slunickarsti tupci ani nejsou schopni postrehnout, jak jim mydli mozkovny... ;)

  OdpovědětSmazat
 20. 15:55 Proruští tupci jako ty,nikdy nepochopí kde je pravda. Prozradím, nikdy nehledej pravdu v tom sto let zaostalém Ruském chudobinci.

  OdpovědětSmazat
 21. 16:15
  Vidím že prozápadní ovce z ohrádky se už naučily psát. Teď ještě je naučit používat mozek... Oh, vlastně ne, spletl jsem se. Myslet se naučit NESMÍ, to by se jim asi přestalo líbit být ovcemi a pochopily by, že můžou z ohrádky vystoupit. Tak to ne, přemyšlení je zakázáno, hlavně ne z více úhlů, do hloubky, v souvislostech. Povoleny jsou pouze některé povrchní myšlenky, které stádečko užitečných idiotů ve službách USSA, EU nebo korporací neohrožují.

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 22. 17:28 Jak píšeš soudruhu ty tvoje " ohrádky " tady byly za vás komanču, které bránily občanum v normálním životě, to vy komoši jste dělali z lidí ovce, až po roce 89 jsem pochopil, že mohu z té ohrádky ven. Tak trochu si naběhl svejm cancum, neužitečný idiote.

  OdpovědětSmazat
 23. Ještě větší IDIOT než Havlokolaboranti doufali!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediným kolaborantem je tenhle tvůj vječně zlitej präsident, rudoprde!!! - https://media.novinky.cz/770/707702-gallery1-p06du.jpg

   Smazat
 24. Česko by mělo ještě více přispívat na americkou životní úroveň. Američané mají větší spotřebu, větší žaludky, vetší auta, větší hlavy, prostě všechno mají větší :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mají větší i korupční potenciál. Když byl pod vodou New Orleans (třeba ve stejnou dobu byla pod vodou třetina Rumunska), tak Česko přispělo 50ti milióny pomoci. Ale američtí federálové ve stejnou dobu konstatovali nevysvětlitelnou ztrátu (zpronevěru) 1,2 miliardy dolarů :-)

   Smazat
 25. Americká kolonie s názvem Ukrajina odpálila muničák i s raketami Buk včetně jejich dokumentace. To se jim opravdu povedlo, to uř holandští soudruzi utřou hubu a kolem sestřelení MH17 začne mediální ticho. Banderovci, bravo!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.