Reklama

.

.

úterý 30. října 2018

Pentagon provedl největší dodávku munice do Evropy v 21. století!

30. 10. 2018  RamsteinAirBase a PrvníZprávy
V říjnu dodal Pentagon asi sto kontejnerů s různými zbraněmi a vybavením do letecké základny Ramstein v Německu, informují stránky základny.

Je to největší dodávka střeliva do Evropy od roku 1999, kdy americké letectvo uskutečnilo více než 900 náletů na Jugoslávii.

Podle informace je obsah kontejnerů určen tak, aby poskytoval „rychlou reakci na hrozby agresivních hráčů".

Americký generál vyzval k přípravě na válku s Ruskem!

Podle stránek základny je tedy účelem nutné dopravit munici co nejrychleji na místo určení.

Letecká základna Ramstein je největší zámořskou pevností amerického letectva. Dále se zde nachází ústředí amerického letectva v Evropě a pravděpodobně i středisko pro řízení vojenských bezpilotních letounů.

9 komentářů :

 1. Blahopřeji místním v okolí základny. Být na jejich místě a s vědomím mezinárodní situace bych se buď odstěhoval daleko od ní a nebo bych si asi vykopal hooodne hluboký protiatomovy kryt. Samozřejmě s vnější CCTV kamerou ať mi ty vysoké "hřiby" neuniknou. Kedysi byli jenom na Prahu plánovány 4-5 jaderných úderů ze západu a dnes to je mnohem přesnější, tak možno i na tu základnu bude stačit jedna rána, kdoví?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty si můžeš vykopat leda hrob
   na válku se připravují sionisté po celém světě
   je to jejich program zotročení celé planety

   Vymazat
 2. To jsou ty zbraně a munice které se neuplatnily při útoku na Sýrii? A musí se za dobrou cenu prodat. Aby US mněla na daší zbrojení. U nás se to řeši výbuchem muničních skladů.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 3. To jsem cela nadsena. Miluji hrani na vojacky:-(

  OdpovědětVymazat
 4. Podle článků co čtu tak usa shání zoufale prachy po celém světě. Všude vnucují svoje předražené zbraně. Po vraždě toho novináře hned řvali že obchod bude pokračovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. špatně čteš
   to nebyl novinář, ale osobní poradce velitele vražedného komanda
   a tak je to s většinou informací

   Vymazat
 5. A CO SI MYSLÍTE VY TROUBOVÉ, ŽE VOZÍ TY KUDRNATÝ SVINĚ V TĚCH KOLONÁCH PŘI TĚCH SVÝCH "SPANILÝCH" JÍZDÁCH NA VÝCHOD EVROPY???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kde jsou partyzáni. V minulé válce polovina konvojů nedorazila na místo určení.

   Vymazat
  2. U nás tyto partyzány někdo organizoval, zpravidla zvenšíl, Londýn, Moskva a kdoví odkud. Dnes se organizují zvenší, odněkud (?) jenom ty kolony, tak proto nejsou... chybí cosi

   Vymazat