Reklama

čtvrtek 11. října 2018

Velký mýtus na Slovensku se rozbíjí

Slovenský prezident Kiska v podání slovenského karikaturisty
Jiří Paroubek
11. 10. 2018   VašeVěc
Není to tak dlouho, co slovenský prezident Kiska, zřejmě za pomoci některých zahraničních zpravodajských služeb, provedl na Slovensku málem státní převrat. Po vraždě novináře Kuciaka a jeho snoubenky se podařilo zmanipulovat slovenské střední vrstvy, které dlouhá léta od roku 2006 musely strpět politickou dominanci strany Smer Roberta Fica na Slovensku, k pouličním kraválům.


V důsledku těchto kraválů padla na jaře Ficova koaliční vláda, neboť se naznačovalo, že vražda novináře může mít souvislosti s politiky Smeru a jejich údajným propojením na italskou mafii. Toto spojení bylo prokazováno pouze a vlastně jedině na velmi viditelné a krásné poradkyni (a zřejmě přítelkyni) premiéra Fica, která kdysi cosi pracovně dělala pro jakéhosi Itala. A že prý tento Ital má spojení, coby podnikatel, s jednou s odnoží italské mafie.

No, chladně vzato, kdo z významnějších italských podnikatelů pocházejících zejména z jižní Itálie nepotkal při své činnosti nějakého italského mafiána?… Byly to zkrátka chatrné důkazy, ale k pádu vlády to tehdy stačilo. A do té doby zcela pasivní slovenský prezident Kiska najednou vystoupil před slovenský národ jako jeho živé svědomí. Tepal skutečné i údajné zlořády a stal se dominantní (a jak se ukazuje i lživou) figurou těch dní.

Pokud se podíváme dnes na celou tuto záležitost, zdá se, že je všechno jinak. Žádné propojení s mafií není, vraždu novináře objednali lumpové, kteří se živí podivným podnikáním. A novinářova snoubenka byla zastřelena při této nájemné vraždě jako její v podstatě nechtěný svědek. Odpornost činu je nebetyčná, ale s vládní stranou Smer to nemá nic společného. Složité konstrukce o tom, že vláda strany Smer vytvořila podmínky pro to, aby se vražda stala, neobstojí. Na Slovensku se přeci vraždí, alespoň statisticky vzato, podstatně méně nežli v USA. A nikdo vládu USA nepovažuje za morálně prohnilou natolik, že by nemohla vládnout ve své zemi.

Prostě, Ficova vláda je nepohodlná, a to jak politicky jinak zcela neschopné slovenské opozici, tak odcházejícímu prezidentu Kiskovi i některým zahraničním zpravodajským službám. Zdá se, že objasnění celé věci může Ficovi pomoci v příštích parlamentních volbách.

55 komentářů :

 1. Pane Paroubku, děkuji, máte úplnou pravdu, proč je dnes ČSSD tam kde je? Jen tím, že zaujali pro Ukrajinský postoj, tedy Hamáček a tím
  i ostatní kolem něho říkají, to bylo správné, že ty lidi v Oděse upálili. A výsledek je těch 7% ve volbách, a nebude to lepší, dokud člověk uvidí ten ksich Zaorálka v parlamentu. FUJ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevěřte mu ani pozdrav anonymní 11. října 2018 22:42, píše líbivě, cítí ve vzduchu funkci a prachy. Též jsme mu ty gesta a mimiku Benita Mussoliniho spolkli, ale skutek utekl.

   A.S.I. Klub Most, p.s.
   tř. Budovatelů 2830/3, 434 01 Most. Člen představenstva, předseda Petr Klouda Ing. (ČSSD - odsouzený ROP severozápad - nedostatečně! Kušnierz Policii zpívá dále?) Černčice

   Vymazat
  2. Ještě se budou dít věci, spolužák Petra Kloudy (Č$$D) - Jiří Šulc (OD$) § Kušnierz zpívá nalevo i napravo § (jedna pakáž!)§


   "V září 2012 vyzvala mostecká organizace ODS k odchodu ze strany, neboť prý poškozuje její pověst.

   V březnu 2014 byl Šulc s dalšími zaměstnanci Regionální rady policií obviněn z porušování povinností při správě cizího majetku, kterého se měl dopustit při vyjednání nezákonné konkurenční doložky pro bývalé ředitele úřadu rady Petra Kušnierze a Pavla Markvarta. Šulc obvinění odmítá a podal proti němu stížnost, Okresní státní zastupitelství v Ústí nad Labem ji ale zamítlo jako neodůvodněnou. Vyšetřování stále pokračuje.

   V lednu 2018 Ústecký okresní soud potrestal tříletým podmíněným trestem bývalého ústeckého hejtmana za ODS Jiřího Šulce za to, že v době, kdy předsedal výboru Regionálního operačního programu Severozápad, vyplatil dotační úřad takzvané zlaté padáky exředitelům Petru Kušnierzovi a Pavlu Markvartovi".

   Paroubku, kandidujte jenom za svou Prahu v regionech máte útrum!

   Vymazat
  3. 23:39 Vaše informace je nepravdivá. Nešlo o ing. Petra Kloudu z Černčic u Loun, ale o ing. Pavla Koudu !!! Ten není z Černčic, ale z Mostu.

   Vymazat
  4. 9:40 - 23:56
   Ano pan Petr KLOUDA z Černčic je MYLNÁ informace!

   Tady máte spolužáka Ing. Jiřího Šulce (ODS) - Ing. Pavla Koudu (ČSSD).

   "Ing. Pavel Kouda je český regionální politik, bývalý náměstek hejtmanky Ústeckého kraje, v letech 1998 až 2002 a pak opět 2006 až 2010 zastupitel města Mostu, bývalý člen ČSSD. Pravomocně odsouzen v korupční kauze ROP Severozápad k podmíněnému trestu."


   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pavel_Kouda


   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Jiří_Šulc_(politik)

   Štofi

   Vymazat
 2. Jiří Paroubku, pozdravujte Teplického kmotra Petra Bendu!

  A vy.erte se již na vaše moudra, Tepličáci vás prokoukli skrz na skrz. Včetně Jiřího Šlégra, který když prozřel, prchl od vás, cesta necesta. Jste již pouze rohožkou pro vovce!

  "Nebýt štědrosti kmotra ze severních Čech Petra Bendy, dost možná by si Petra Paroubková (42) nepořídila dům v Řecku a strana jejího muže by v propadlišti dějin zřejmě skončila už před lety. Teď se Benda vypravil na premiéru muzikálu i s papírem, podle kterého má u něj Jiří Paroubek (64) další, milionovou sekyru. A tu jaksi nestíhá splácet…"! ...
  Štofi Teplice :-$

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 8:07 Jo tak ty si z Teplic, ty chípáku kolotočářskej! Tak nejen xindl polocigánskej, ale ještě tepl(ičák)ouš zajebanej!

   Vymazat
  3. Dobry den pane Stofi z Teplic 7:16. Dekuji za vzkaz. Pokud jste ten dotycny, o kterem pani hovorila, tak to budete pravnik. Rad vas poznam, muzeme se potkat nekde u kavy. V pripade, ze se jedna o omyl, byla jiz vyjadrena omluva. Jedine o co pozadam je slusne chovani. Nezname se a neni vhodne cloveka urazet, navic jsme si nepotykali. A behani po postovnich schrankach je mozna zvyk mistnich. Pokud vas to zajima, osobne vam to u kavy rad objasnim. Preji pekny den.

   Martin, tel. 723 327 458

   Ps. Klidne brnknete a domluvme se na detailech Vasi prosby vuci mne. Bohuzel mesic jsem potom nevkrocite.

   Vymazat
  4. Krasne prispevky,opravdu.Jak je krasna česka kultura!A to by nam muslimove chteli zkazit....

   Vymazat
 3. Tak to je napsal jsem to jak se to stalo obyčejný kriminální čin. A Fico oběť kisky a médii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To odpovídáte Vy pane Ing. Jirko paroubku (kiska)? Tak se nám taky rozepište o Větrníkovém energetickém baronu a majiteli mnoha diskoték po Teplicku Petru Bendovi, Váš poslanecký asistent a Kuberův náměstek v Teplicích. Rovněž o náhončím hlasů pro ČSSD (nekolikrát trestně stíhanému a odsouzenému) Karlu Vrbovi a dalších gaunerech.

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Petr_Benda_(politik)

   Štofi Teplice, konečně jsem napsal něco užitečného !!!!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  2. 10,29
   Ty nejsi já tydýte!!!!!!
   Pravdou je,že Jaroslav Fontanovič Kubera od roku 1998,kdy začali první NÁJEZDY TÝ VERBEŽE DO LÁZNÍ,nic krom zboření Zimního stadinu,zkurvení Masaryčky a 28.října hernama a Vietnamcema,taháním Banderovců do Teplic,prodejem pozemků arabášům v Modlanech,Kvítkově i jinde NIC POŘÁDNÝHO NEUDĚLAL ANI PRO TEPLICE ANI PRO ROZVOJ LÁZNÍ!!!!!!!!!
   TY V DUBÍ PŘESTALY EXISTOVAT ÚPLNĚ!!!!!!!
   Tak nazdar Tydýte!!!!!!.-))))))))

   Vymazat
  3. JAROSLAFF KUBERA: HOCH!, HOCH!, HOCH!

   Vymazat
 4. Paroubka rádi mít nemusíte, ale měli byste se vyjadřovat k věci, ne k osobě, hlupáci! Ostatně, Paroubek co předseda vlády si nevedl špatně. Komupak to asi vadilo? Vám taky, hlupáci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolte, vyjádřím se svobodně k obému. Imperativem neurčujte,k čemu se máme vyjadřovať.Přečtu-li dobrý román, zajímá mne i autor. Problém "Kiska" je jen slovenský,musí si jej vyřešit sami na Slovensku. My taky nemáme rádi rady zvenku. Obecně vzato, jde o čítankový příklad, kterak nemorální politik dokáže zneužít neštěstí mladých lidí, ve svůj "prospéch". Co se týče autora, sic není můj politický idol, leč byl výrazný na rozdíl od řady Sobotků. Zrovna tak mi chybí v parlamentu Dr Rath i jeho šok Dr Macek.

   Vymazat
  2. Individum 12. října 2018 0:31

   A čím zemi jako předseda vlády pomohl? Grimasy? Díky němu nastoupil tandem Topolánek (ODS) a Kalousek (ČSL) a Nečas (ODS), poplatky ve zdravotnictví, zadlužení země jako kráva a stále se nahoře kradlo a pakovalo (velká domů)!

   To zapříčinilo opět vzestup ČSSD, jenom díky zrušení zdravotnický poplatků, "levná práce" Sobotka (ČSSD), nechal dopustit farmaceutickým společnoste, díky nečinnosti SUKL. Ceny těch nejpotřebnějších léků raketově vzrostly a stále se nahoře kradlo a pakovalo (velkádomů)!

   Včera jsem poslouchal na ČT24 názory tohoto multikulty, sluníčkáře a kavárníka! Josefa Bernarda (ČSSD), českého podnikatele, v letech 2010 až 2015 generálního ředitele společnosti Škoda Transportation, od roku 2016 zastupitele a nyní hejtmana Plzeňského kraje, člena ČSSD, proboha co ten tam dělá? To je názorově tipický sTOPák09 a siamské dvojče PIRÁŤáků???

   Ten s Pochem a tou další bandou ČSSD dodělá z gruntu!

   Zde se o něma a PPF zmiňoval pan Erik Best, zde:

   http://www.novarepublika.cz/2018/10/pochopte-cssd-skrze-skodu-transportation.html

   Vymazat
  3. Vám 12:01 uniklo jakou metodou byl (Paroubek) politicky popraven? Jste vůbec schopen pochopit souslednost ekonomických efektů a politiky, závislosti ekonomických efektů na situaci ve světové ekonomice i poměrech ve světové politice? Jak vás tak vidím, jste schopen posuzovat leda tak utkání ve cvrkání kuliček. Těžko už takový turnaj. No i tak, mějte se

   Vymazat
  4. Pan Paroubek byl poslední schopný předseda ČSSD. Ale udělal jednu obrovskou botu, když odkopl svoji starou manželku a zaměnil ji za mladou zlatokopku hrající si na Evitu. Její rady určitě přispěly k tomu, že zhrzeně odešel předčasně z politiky. Nakonec dopadl tak trochu jako Nečas. Každý čin člověka dostihne. A to už se nedá odpárat. Škoda obou.

   Vymazat
  5. Ekonomický afekte 12. října 2018 14:08

   Paroubek se vetřel k Vám do Teplic nebo k nám do Teplic? Zatím, co Vy jste někomu žmoulal kuličky,
   jak se zmiňujete, poté odejel na konferenci klubu Bilderberg. Kterému zajisté jako meziplanetární varlatolog předsedáte!

   Byl bych ma pochybách, pokud by se Vám tam neuklonila, nejedna významná osobnost větového byznysu a politiky, dejme tomu například Beatrix Vilemína Armgarda, princezna oranžsko-nasavská, princezna z Lippe-Biesterfeldu, bývalá královna Nizozemska a zřejmě i s tou Vesmírnou civilizací, co zde v nepatrné míře také přispívá, jste v trvalém kontaktu.

   Mohl byste nám též sdělit názory na pana Ing. Jiřího Paroubka, od dalšího člena tohoto klubu Vás vyvolených a hybatele zdejších kantýn s uzeným za hubičku, poslance a knížete ze Schwarzenbergu Kárla Johannese Nepomuka Josefa Norberta Friedricha Antoniuse Wratislawa Menase Fürst zu Schwarzenberga? No ano, svěřte se nám, fakta nechte stranou, stačí Vaše krátké pindy.

   Též se mějte, pozdravujte Vy afektovaný akademiku Jiříka a můžete si navzájem požmoulat
   kuličky,pokud Vám to Váš partner dovolí. Štofi, Teplice

   Vymazat
  6. 16:43 mínil jste samozřejmě ekonomické efekty, nikoli afekty, když troufale předpokládám, že si uvědomujete ten rozdíl. Pokud ovšem jde o ty kuličky, lidé většinového zaměření pochopí, že jde o hliněnky, možná skleněnky, výjimečně o bakalky. U menšiny sexuálně mimořádně exponovaných, nebo nestandardně orientovaných, je samozřejmou první, možná i utkvělou reakcí varle. Nic si z toho nedělejte, od toho můžete požívat zvláštní práva. Například na všeliké exhibice. Takže, mnohá ukojení přeji...

   Vymazat
  7. Semenník 2:29 ako a eko ďalej? Okrídlené „Pravda a láska zvíťazia nad lžou a nenávisťou“ je nenaplnená hypotéza „Veľkého Novembra“. Lož je rýchlejšia, pravda ju spravidla stíha pomalšie. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým. Pod pätou pravdy klíči pochybnosť. Liberálna demokracia je dvojhlavá hydra, lož sprava i zľava. Obe produkujú zlo. Na ceste k tretej totalite. Anonymná a netransparentná demokracia spochybňuje samú seba ako demokraciu.
   Hypotéza: Ideálna agora (nie matrix) pozná osobné súkromie ale nepozná anonymitu vo verejnom priestore v záujme agory. Chcem veriť, že spoločnosť je tehotná zmenou, ak platí, že žena nemôže byť len trochu a iba kde-tu tehotná. Ak sa sama, ktorá je ovládaná zlom, nebude zmene brániť, lebo, mnohí ľudia robia všetko preto, len aby sa vyhli sami sebe... Verím, že zmena systému je možná bez násilia, bez jedinej kvapky krvi, mierovou a pokojnou cestou. Bez majdanizácie Slovenska. Krvavých revolúcií bolo viac, než dosť, a všetky sa vzájomne požrali.
   Naša „nežná“ potrebuje reparát. Už 26 rokov... Ukradli nám ju. Nechali sme si... Som ideologický, politický a náboženský abstinent. Nevolič už od prvého kola prezidentských volieb. Svoje ostatné ľudské a občianske práva si ale nenechám vziať. Relatívne slobodný a nezávislý, aj preto, čas od času cestujúci bloger. :-) j? Okrídlené „Pravda a láska zvíťazia nad lžou a nenávisťou“ je nenaplnená hypotéza „Veľkého Novembra“. Lož je rýchlejšia, pravda ju spravidla stíha pomalšie. Pravda je pravda, lož je lož. Nič medzitým. Pod pätou pravdy klíči pochybnosť. Liberálna demokracia je dvojhlavá hydra, lož sprava i zľava. Obe produkujú zlo. Na ceste k tretej totalite. Anonymná a netransparentná demokracia spochybňuje samú seba ako demokraciu.
   Hypotéza: Ideálna agora (nie matrix) pozná osobné súkromie ale nepozná anonymitu vo verejnom priestore v záujme agory. Chcem veriť, že spoločnosť je tehotná zmenou, ak platí, že žena nemôže byť len trochu a iba kde-tu tehotná. Ak sa sama, ktorá je ovládaná zlom, nebude zmene brániť, lebo, mnohí ľudia robia všetko preto, len aby sa vyhli sami sebe... Verím, že zmena systému je možná bez násilia, bez jedinej kvapky krvi, mierovou a pokojnou cestou. Bez majdanizácie Slovenska. Krvavých revolúcií bolo viac, než dosť, a všetky sa vzájomne požrali.
   Naša „nežná“ potrebuje reparát. Už 26 rokov... Ukradli nám ju. Nechali sme si... Som ideologický, politický a náboženský abstinent. Nevolič už od prvého kola prezidentských volieb. Svoje ostatné ľudské a občianske práva si ale nenechám vziať. Relatívne slobodný a nezávislý, aj preto, čas od času cestujúci bloger. :-)
   Juraj Guľôčka

   Vymazat
 5. Za paroubka soc.dem. naposledy bodovala. Musel se najít taxikář, dosadit na post ministra vnitra, aby Paroubka pár dní před volbami s velkou pomocí korporátních a "veřejnoprávních" médií pomluvil a sebral mu tak hlasy.
  Český hnůj jako když vyšije.

  OdpovědětVymazat
 6. Nechte si plky k osobě, když nemáte co k věci. Vaše snaha odvést pozornost od řešenéh problému je velice průhledná. U některých "diskutujících" to vypadá spíš na to, že byli u lizu, ale jsou naštvaní, že jiní si "lízli" víc.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak jak to tedy je? Podílel se Kiska na organizaci pokusu o státní převrat na Slovensku nebo ne? Pokud ano, kdo mu k tomu připravil noty? Sám na zorganizování něčeho podobného totiž nemá dostačující IQ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jasné, Horní Uhry chce Söres spojit s dolňáky a pak anektuje Rakousy. Naši svazáci spolu s kádrováky a emeritními milicionáři se rádi připojí. Po Berlínu,Moskvě,Bruselu a Pešti se opět přitulímě k Vídni. A bude vyšito.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. no v Bratislave sa hovorí že to boli ľudia spoza "plota" o ktorý plot ide - vie každý - a tie zázračné mítingy, a šlo to tak ďaleko, že nakoniec od ich organizátorov odskočili všetci opoziční, a tak s nimi zostal len Kiska - a k nemu, otázka - prečo ho doteraz nepozval Zeman na návštevu Hradu ???

  OdpovědětVymazat
 10. A blíži sa pojednávanie zlodeja, úžerníka Kisku a pána Franca, ktorého Kisska & pozemková mafia okradli o pozemok.

  OdpovědětVymazat
 11. Za Paroubka jsme naposledy naše celá rodina volili ČSSD, a zůstaneme mu navždy vděční, že zejména jeho zásluhou už se nám tu nemnoží americké základny. Byla to především jeho zásluha, že jako národ jsme si zachovali alespoň kousek hrdosti a ne jako ty prodejné děvky polské, kteří chodí prosit do USA, aby jim tam už poslali ty "hrdiny" z My Lai. Paroubek zůstane zapsán do historie ČR zlatým písmem, a kdybych ho mohl volit jako senátora, volil bych ho zde v Praze. Ale lidé jsou nevděční a rychle zapomínají, zejména ti, co volí ODS, že díky ČSSD zde nemáme vojenské základny USA jako na Kosovu, že nám zatím nevykrádá důchodové fondy žádný Kožený z Baham, a že kdyby bylo na sociální demokracii, tak by neprošly ani ty církevní restituce. Ale lidí zapomínají, a už zase volí ty, co vykradli stát na církevních restitucích. Kiska je odporný hned od pohledu, ani by nemusel otevřít hubu, a nikdy bych ho nevolil. Byl to pokus na Slovensku o zopakování Majdanu, využít situace a nahnat na náměstí agenty CIA, jen pořád nechápu, proč do ulic nevyšli masově ti z druhé strany barikády, kterým je Kiska odporný. To je to, co já bych prvně udělal, vyšel do protidemonstrace. Celou situaci nakonec zachránil Bugar a Slováci seděli doma a diskutovali.

  OdpovědětVymazat
 12. Jirka Paroubek MUSEL BÝT ODEJIT, PROTOŽE UMĚL A VĚDĚL,TO SE V POLITICE NEODPOUŠTÍ!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jediným důvodem proč musel Paroubek skončit je, že nejprve podpořil americkou vojenskou základnu v Brdech, ale potom se postavil proti ní. Americká agentura, která mu dělala předvolební kampaň ho schválně potopila.

   Vymazat
  2. 9:44
   Určitě to nebylo jen kvůli tomu....JAK ŘÍKÁM,DOST VĚDĚL A VÍ DODNES!

   Vymazat
  3. Věděl, co dnes už ví každý. Jinak - souhlas.

   Vymazat
  4. 9:45
   Palec.
   Prostá kauzální vazba.

   Vymazat
  5. 9:44
   Pokud má skutečný kompromat, třese se jak ratlík, když si na to vzpomene.

   Vymazat
 13. Potom by sa to dalo zhrnúť, na mítingoch ktoré už končili, a začala klesať účasť protestov, tak opozícia behala po námestí OBČIANSKÉHO POKOJA a zo slzamy očiach prosila poslušných ľudí, aby z námestia občianského pokoja ďalej poslušne protestovala.
  Drtivej prevahe slovenských občanov bolo poslušné protestovanie ukradnuté, lebo súdni človek už mal pocit, že nespokojná opozícia na námestí Občanskeho Pokoja z Poslušnímy protestujucími, za Poslušné Slovensko, nechce zmeniť súčastný režim, tak ako zmenili režim v 1989, ale iba chceli sa dostať k vládným korytám, a to tak že povalia vládu, a budú protestovať, pokial nebudú mať tí správny ľudia dostatok kresiel v parlamente.
  Drtivá populácia Slovenska to prekukla, a stala sa mlčiacov vetšinou, ktorá sa vývojom po roku 1989 stala sklamaná, a oklamaná, druhykrát sa už nedala oklamať. Aby tí správny vyhrali voľby, a zvrátili vývoj Slovenska pred rok 2006.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento pán nesahá našemu prezidentovi ani po kotníky .

  OdpovědětVymazat
 15. K článku: Na Slovensku to bol trápny pokus o vyvolanie "Novembrových událostí", kde na základe vraždy padne vláda a nastane "revolúcia" - ale čoho proti čomu? Proti kapitalizmu? Nieee, Proti demokracii? či proti národu? ANO - Slovensko je príliš národným štátom, i ked ekonomickou koloniou - nechce migrantov, nechce multi-kulti...ajh+a Kiska

  OdpovědětVymazat
 16. Tohle pouští liberální zvrácenci malým dětem:

  https://aeronet.cz/news/skandal-cesky-rozhlas-2-odvysilal-pohadku-ve-ktere-gang-ruskych-kocek-terorizuje-v-praze-britska-a-ceska-plemena-protiruska-zpolitizovana-retorika-kauzy-skripal-je-nalevana-do-hlav-nejmensich-deti/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednají jen po vzoru ...
   www.youtube.com/watch?v=RJP9cGDR1MI
   A to, že si "slušní lidé" vybrali do čela lichváře a daňového podvodníka, rovněž o něčem svědčí ...
   www.youtube.com/watch?v=Jzwlq064JoY
   Ať už je přítel Paroubek jaký je, proti němu mediální žumpa poprvé poštila mladé degeneráty, které následně poňoukala volit ochrápaného hamižného Franka a pak křivohubého akademika ...

   Vymazat
 17. Veľmi pekná analýza od pána inž. Paroubka! Bodaj by bolo na Slovensku viac ľudí takto triezvých. Našťastie ľudia sa postupne prebúdzajú a aj vývoj vyšetrovania vraždy JK naznačuje, že toto nie je ani zrnkom vina vlády R. Fica, ale že opozícía na čele s Kiskom sa snažila o špinavý puč, prevrat, kterého cielom bolo naštrbiť jednotu V4 a dosadiť bábkovú vládu, ktorá bude slúžiť islamizácii. Som poresvedčený, že príde čas, kedy slovenský národ roztrhá pána prezidenta Kisku na fafronce!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 12. října 2018 13:42 nezáviďte Paroubka, kdo ho zná hlouběji, jeto spekulant s mafiánskými prvky. O nic jste nepřišli, všichni politici chtějí pouze moc, prachy a dělat z lidí BLBCE, to je jejich MANTRA!

   Vymazat
 18. Kiska je sivá bábka, ktorú, vodí US ambassy v Bratislave. Havel ľúbil medaile a doktoráty, Klaus predával štátný majetok za haliere a Kiska je dovolenkový prezident, 6 dovolienok za rok. To je úrad, čo?
  Miro

  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radostně spojme nohy a táhněme za jeden provaz! Mýdlo.

   Ručník končí! Ručník končí!

   Vymazat
  2. Radosto,ty jasnozřivý politiku, jakto že ti žádná politická strana nenabídla židli v Senátu. Možná to nejde, materializuješ se pouze na zdejších NR stránkách. Budeš asi něco mezi Syrael a Babou Vengou, ale politickou elitu, bys doplnil skvělé.

   Vymazat
 20. Čo ma fascinuje na diskusiách českých čitateľov - ako dokážu diskutovať úplne mimo predmetnej veci... Čítajú vôbec článok? Vyzerá to, že len chcú pertraktovať svoj akýsi názor na "niečo". V tomto prípade na Paroubka, Zemana, Putina, či iný objekt - červené súkno... Panebože...

  OdpovědětVymazat
 21. Anonymní 12. října 2018 18:41 co mě fascinuje na vás Slovácích je vás 4 milióny z toho 500.000 sintského etnika. A celý tento kompot si zvolí za prezidenta, svetového filantropa miliardara, štvrtého prezidenta Slovenskej republiky, ktorý roku 1990 odišiel na jeden a pol roka do Spojených štátov, kde vykonával manuálne práce na čerpacej stanici a v k nej prislúchajúcom obchode so sendvičmi a neskôr na stavbách.

  Jehož otec bol členom KSČ a istý čas podpredsedom okresného národného výboru, do ktorého kompetencie spadali záležitosti školstva, kultúry a náboženských otázok. Podľa vzoru svojho otca chcel Andrej Kiska vstúpiť do KSČ, ale odmietli ho prijať, lebo mal dlhé mastne vlasy, po chrbátisko.

  A dodnes to majú u pi.i, aj keď su taka svetova dedinka na mape spola čierny gombík o chvilu celočierny Pišta Gombár.

  OdpovědětVymazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 12. října 16:25.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 23. Kiska STRAŠLIVĚ pomluvil našeho Miloše!

  Každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi se otevírá kudla v kapse a natahuje závěr krátké palné zbraně v podpažním pouzdře: A. Kiska, z dopuštění Velebné Matky Přírody prezident Slovenska, opravdu DĚSIVĚ pomluvil našeho národního Vůdce Miloše: Prý náš Miloš souhlasí s tvrzením, že EU je úžasný projekt!!

  Takový nesmysl! Vždyť přece náš národní Vůdce Miloš dobře ví a NEUSTÁLE + srozumitelně sděluje národu, že:
  1. EU je podlý spolek kapitalisticko-demokratických zemí, ZARYTĚ hájící evropské hodnoty
  2. EU nás okupuje, ruku v ruce s NATO, a zabraňuje nám v kýženém návratu k plnému spojení s Velikým Ruskem
  3. EU, ruku v ruce s NATO, nás ožebračila o naše výdobytky, především o vedoucí roli Strany ve společnosti

  Zkrátka a dobře: Náš národní Vůdce Miloš ví, že EU a NATO jsou HROZNÉ + KE ZKÁZE ODSOUZENÉ projekty, z nichž se musíme osvobodit co nejdříve, stůj co stůj, padni co padni, aby k nám mohla vstoupit nepřemožitelná Armáda Ruské federace v klidu a míru, za jásotu všeho našeho lidu.
  Prostě: Slovensko nešťastné je viditelně v ZOUFALÉM rozvratu, vinou přijetí €. Už aby konečně přijechali naši starší ruští bratři, na svých neprůstřelných tancích, a udělali na té Slovači pořádek. A u nás taky, samozřejmě.

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, Radosta není Baba Venga, ale obyčejná pavlačová drbna, která si zvolila cíl rozeštvávat.

   Vymazat
 24. Náhodou, má pán radosta velkou pravdu. Je to můj spolubydlíci
  na cimře v bohnicich, mívám s ním poměr a tak ho znám i z
  vnitra.
  s úctou P. Smutný

  OdpovědětVymazat
 25. Pani , Slovensky Kiska je vojnovy stvac , ktory ponukol svoje bydlisko Poprad na miesto skladov pre Nato ! Je to clovek , ktory so Slovenskom , nikdy nemal nic spolocne !

  OdpovědětVymazat
 26. Místní troll Radosta je pouze klonem rovněž placeného agenta-provokatéra Pepka Vyskoče. Radosta je grafoman se stejným zadáním, oba mají stejného páníčka :-)

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.