Reklama

sobota 6. října 2018

Vrací se zpět bolševické metody likvidace disidentů: Le Penová je prý šílená. Totalitní cirkus jede! Trest za zveřejnění pravdy o muslimských vrazích. Inspirace útokem našich "lékařů" na prezidenta Klause?

6. 10. 2018 ProtiProud
REDAKCE PROTIPROUD se pozastavuje nad špinavými metodami mocenských elit tzv. liberální demokracie, kteří jako dědici stalinismu neváhají zneužít psychiatrii za účelem likvidace svých oponentů

Francie byla zvyklá vydávat se téměř za maják svobody a demokracie. A hle: francouzský soud poslal vůdkyni jediné skutečné opoziční strany „Národní sdružení“ Marine Le Penovou na psychiatrické vyšetření.

Ne, nikoho nepokousala ani se nevrhala na lidi se sekerou! Francouzské vyšetřovací orgány zahájily její stíhání poté, co v prosinci roku 2015 zveřejnila na Twitteru tři fotografie vražd spáchaných militanty z ISIL, aby poukázala na zvěrstva teroristů. Na jedné z fotografií přišel o hlavu americký novinář James Foley, na druhém tank přejíždí muže v oranžové kombinéze a na třetím snímku je zaživa upalován jordánský pilot Muat al-Kasasbeh.

Za to, že zveřejnila tyto staré fotografie, je opoziční politička obviněna ze šíření zobrazení násilné povahy, které údajně mohou být dostupné nezletilým osobám.

Jinými slovy, pokud psychiatrické vyšetření zjistí, že Marine Le Penová je duševně zdravá, hrozí jí až tři roky vězení a pokuta 75 tisíc eur. Pokud budou mít lékaři pochybnosti o jejím duševním zdraví, francouzská justice bude mít šanci poslat opoziční političku na nucenou léčbu.

Takže fotografie, které měly ukázat hrůzy terorismu, použijí dnes francouzské orgány bdící nad „spravedlností“ k tomu, aby perzekuovaly opozici za pomoci soudní psychiatrie. Le Penová měla poslaneckou imunitu, která jí zaručovala ochranu před trestním stíháním, avšak v březnu loňského roku ji poslanci Evropského parlamentu imunity zbavili.

Šílené


Sama Le Penová, když se dozvěděla o soudním rozhodnutí, rozčileně prohlásila, že je to šílené. „Za tweety, které odsuzují hrůzy DAEŠ/ISIL, mě posílá takzvaná Spravedlnost k psychiatrům. Jak hluboko mohou ještě klesnout?“ žasne Le Penová. „To je prostě neuvěřitelné. Tento režim mě doopravdy začíná děsit.“

Rozhodnutí soudu odsoudily dokonce i hlavní západní sdělovací prostředky a významní politici, kteří jsou obvykle nepřátelští vůči francouzské pravici. „Naprostý totalitarismus,“ zaznělo například z BBC. „Soud poslal Marine Le Penovou na psychiatrického vyšetření. Nemám slov! Vyjadřuji solidaritu s ní a se všemi Francouzi, kteří si stále ještě váží svobody!“ řekl italský ministr vnitra Matteo Salvini.

Ve Francii se na její obhajobu vyjádřil i krajně levicový politik Jean-Luc Mélenchon, vůdce strany „Nepokořená Francie“. Podle jeho názoru Le Penová pouze publikovala dokumentární svědectví o zvěrstvech ISIL, aby potvrdila, že srovnání její strany s teroristy není myslitelné. A to má být co, už i fotografie skutečných událostí ze života mohou být v současné Francii považovány za důkaz šílenství?


Liberalismus za každou cenu


Ironií celé události je navíc fakt, že to není tak dávno, co v téže Francii pobouřeně obviňovali SSSR ze zneužívání psychiatrie pro trestní účely. A nyní se něco podobného děje v „citadele evropských hodnot“ – v Paříži!

„V SSSR,“ píše anglický Guardian, „prohlásili disidenty a všechny jinak smýšlející za blázny a následně je posílali do psychiatrických léčeben. Teď,“ přiznává list, „stejné metody přijal také Západ, a to zejména lidé hájící liberalismus za každou cenu. Každého, kdo se odváží oponovat režimu – dokonce i pomocí faktů a fotografií – čeká soud a vyšetření, aby se zjistilo, zda není šílený. Jaká je v tom nehorázná ironie: francouzský stát chce umlčet kritiky barbarů, tedy těch, kteří se snaží zničit liberalismus.“

Připomeňme, že Le Penová je jeden z nejvýznamnějších politiků ve Francii, bývalá kandidátka na funkci prezidenta, která se utkala ve volbách se současným prezidentem Emmanuel Macronem. Tehdy sice Macron zvítězil, ale jeho pozice oslabuje, preference klesají, slibované reformy váznou a nespokojenost veřejnosti roste. A to vše v době, kdy národní strany naopak nabírají síly v celé Evropě. Například v Německu, kdyby se nyní konaly parlamentní volby, by se podle nejnovějších průzkumů veřejného mínění stala druhou největší politickou silou „Alternativa pro Německo“, která je mainstreamem srovnávána se stranou Marine Le Penové.

Preference „Národního sdružení“ Le Penové rovněž rostou. To děsí současné pány Elysejského paláce. Proto v boji s nebezpečným soupeřem používají metody známé z bolševického režimu. Zpočátku její straně odebrali státní dotace ve výši dvou milionů eur, poté ji zbavili poslanecké imunity, a nyní ji chtějí odstranit doslova fyzicky tím, že z ní udělají osobu nepříčetnou.


Demokratické křeče

Takovéto špinavé metody boje s politickými protivníky jsou však v současné „demokratické“ Francii běžné. Stačí připomenout, jak během již zmíněných prezidentských voleb byl vyřazen ze hry další nepohodlný kandidát na prezidentský úřad François Fillon, který byl obviněn z finančních podvodů. O něco dříve předtím byl s pomocí obvinění z korupce odstraněn z aktivního politického boje bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. A když se o prezidentský úřad chtěl ucházet Dominique Strauss-Kahn, bývalý šéf MMF, byl obviněn ze znásilnění a uvržen do vězení. Později se ukázalo, že tato obvinění byla falešná. Ale to již bylo po volbách.

Proto jsou podle agentury Bloomberg „francouzští voliči skeptičtí vůči svým politikům. Studie zadaná francouzskou pobočkou organizace Transparency International ukázala, že 54% Francouzů považuje politickou elitu své země za zkorumpovanou. Pokud hovoříme o politicích na místní a evropské úrovni, stejně jako o prezidentovi a národní vládě, tento údaj již dosahuje přibližně 75%. Skandály jsou již dlouho běžnou součástí každodenního života Francie,“ konstatuje Bloomberg.

Zneužití psychiatrů v boji proti politickým rivalům je vnímáno jako „nová položka“ v seznamu špinavých metod aktuálního politického života ve státech Evropské unie. Zapomíná se však, že jde vlastně již o reprízu. Ve skutečnosti tu však něco takového již jednou bylo. V roce 2010, v době před podpisem Lisabonské smlouvy, jak si snad většina z nás ještě dobře pamatuje, se pokoušela skupina lékařů zbavit svéprávnosti tehdejšího prezidenta Václava Klause, jenž se údajně "v důsledku dekompenzace osobnostní poruchy dostává pod drtivý tlak médií a mezinárodní politiky, se svými názory je izolován, což ještě více prohlubuje jeho poruchu a vede k eskalaci patologického chování." Možná, že kdyby nakonec nepodepsal, trávil by dnes svůj život v psychiatrické léčebně. Neodolatelná je přitažlivost stalinismu.

Pokusy Západu vinit Rusko a další země z absence demokracie a svobodných voleb vypadají na tomto pozadí dvojnásob směšně. Je to ovšem smích pod šibenicí - či gilotinou.59 komentářů :

 1. Začalo to DSKa nikdo ani necekl.
  A, mimochodem, všelijakými útoky bunga bunga proti Berlusconimu (za to, že si miliskováním s Kaddáfím vyjednal nadstartní podmínky na dovoz ropy), proti tomu Economist začal s útoky už v devadesátých letech.

  Zatčení DSK speciálními složkami v letadle musel každý číst jako politickou a akci.
  Pěkně špinavou.
  Řekl si o to, zkoumáním dolaru jako rezervní měny (kterou je třeba urychleně vyměnit)..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JE JEN OTÁZKOU ČASU,KDY NÁMI ZVOLENÁ MENŠINA DODÁ

   vládu nad naši většinou tak, jak to plánuji šileni neomarxisti a prý i zdrogováni tzv sluničkáři.
   Pak,když se bránit nikdo nebude poputujete VŠICHNI kdo tady píšou na NR do klecových lůžek.
   Všimněte si,že po nás už po VŠECH chtěji,aby jsme se podepisovali vlastnimi jmény a udat i čislo bot,aby s tim Google a FB nejen kšeftoval,ale v noci pro vás mohl přijet jejich ANTON vnitáků!

   POTĚŠTE SE MOŽNÁ NAPOSLEDY I VIDEEM PĚKNÉ ŽENSKÉ MARION snad lepenky a vzhůru mezi otroky!,

   kterou blbi franckové prý řizeni bankovnim úřednikem Goldman Sachs snad chtěji taky dopravit do blázinvce!

   http://www.zvedavec.org/vezkratce/15172/

   Smazat
 2. Metody provadene kolonialnimi staty jsou vydavany za zapadni hodnoty . Publikovanim desivych fotografii Le Penovou se zapad
  schledal s ciny svich deti , ktere stvoril . At lide sveta vidi , v zajmu jakych zapadnich hodnot ted delaji z Le Penove blazna . Blazni jsou zapadni politici a ceske jejich prdilky .

  OdpovědětSmazat
 3. Od soudu je to gól do branky těch, kteří si ho objednali. Co může být v posudku. Pokud jsem se dozvěděl vše, otázka je, zda je Le Pen schopna věrohodně vypovídat, te je něci jiného, než uvádí článek. Samotný fakt, že soud dospěl v této věci k pochybnosti u úspěšné političky, ukazuje na otřesnou úroveň soudu. Chtěl bych vidět psychiatry (nebo spíš nechtěl), kteří by zpochybňovali tuto její kompetenci... Asi samotný fakt, že má být vyšetřena jí má poškodit, ale jak je vidět, obrací se to proti strůjcům tohoto nápadu...

  OdpovědětSmazat
 4. To nejsou žádné " bolševické " metody , tohle je typický kapitalizmus !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typický katolicismus. Inkvizice vstává z mrtvých, náboženské soudy z Levanty jsou vzorem "demokratů".

   My tu bělošku do řad bílých otroků integrujeme, hlásá "vyvolený" francouzský soud. Za Hitlera jsme tak úspěšně integrovali všechny dopadené odbojářky - které jsme nerecyklovali!

   Smazat
  2. Ano, nejsou jsou to bolševické metody, nýbrž jsou to učebnicové trockistické metody.

   Smazat
 5. Tak souhlas liberální kapitalistické metody držím paní Le Pen palce.

  OdpovědětSmazat
 6. Blázni prohlašují za blázny malou menšinu ještě trochu normálně uvažujících lidí. Kam jme to dospěli, svět se stává jedním multikulturním blázincem.

  OdpovědětSmazat
 7. Přidejte k té bláznivé ženské ještě našeho Pitomia, Konvičku,Jakla a Davida.Dokonalé panoptikum bláznu. TEN STARÝ BLÁZEN Z HRADU, JIM MUŽE DĚLAT ŠÉFA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobré pro budoucnost vědět kdo je kdo! Vy se jistě anonyme rád přidáte k vítězné straně. Jak příznačné pro lidi Vašeho "gusta". Jste přímo vzor "charakteru" doby, kterou chcete světově nastolit!

   Smazat
  2. Ten se k nikomu nepřidá, ten bude první na řadě naražen na kůl od euroasijců z východu. Bude jako teď stále cool -kůl.

   Smazat
  3. A z těch kůlů postaví plot na hranici s Euro hovnotami, Milda Jakeš se určitě přijde podívat na ty kůly v plotě.

   Smazat
  4. Ad 10:34 pane, nejsem ve fanklubu pana Okamury ani paní Le Pen, ale poradím vám nechte se včas vyšetřit sám, než se prohlásite za politika.

   Smazat
  5. Však taky šli všichni do lejen, včetně Davida! - https://www.novinky.cz/domaci/485335-vysledky-prvniho-kola-voleb-do-senatu.html

   Smazat
  6. 10,34 Po včerejšku vy v 10:46, 12:04, 15:53 jste pro prdel. Kdo spd a komouše volil. Lidi konečně prozřeli a vám dodatečně nakopou prdel, nebo v lepřím případě, jak píše pisálek, narazí na kůl.

   Smazat
  7. 9.01 Hodnotíte povolební situaci podle Prahy, ale ta není rozhodující. V Praze si tewď užijete co je to "Žít Prahu" s idioty a vyhulenci ve vedení. Brno už pochopilo co je to ˇ"žít jako blbci", vás to teprve teď čeká.

   Smazat
  8. Anonymní 7. října 2018 9:22
   oprava - je to určeno pro 9.07

   Smazat
  9. 9:07-Vy jste dementní? Média to nerada přiznávají ale SPD patří mezi "skokany" vzhůru, oproti dolů např. ČSSD.

   Smazat
  10. Pěkný! Pavlik Fišerů nakopal Davidoj pěkně prdel! Měl 10x víc hlasů! - https://www.reflex.cz/volby-do-senatu/vysledky-voleb-2018-1-kolo/praha-12-obvod-17/

   Smazat
  11. Anonymní7. října 2018 12:07
   Žádný Pavlík nikomu nenakopal, pan David obstál se ctí. To, že nezvítězil, není jeho nedostatek, je to obrázek stavu voličů, kteří se dostavili. Přičemž, přes padesát procent voličů se nedostavilo. To je úspěch manipulátorů, kteří prohlašují, že volby nemají význam, že se stejně nic nezmění. P.K.

   Smazat
  12. 10:18 Tak ty jseš taky skokan, ale tak s tvojí SPD do rakve.

   Smazat
  13. 12:07 Tak to svazáku neokecáš 10x méně je 10x méně. Ani místní masírka tomu nýmandovi nepomohla. To, že někdo nepříjde, není rozhodující, rozhodujicí je počet hlasu vime. Ještě něco, ta Semelka taky velký " uspěch " Pochopte, na komouše a spdáky už není nikdo zvědavý

   Smazat
  14. 14:15- z nuly na 3.6 milionů hlasů má skóre lepší již jen snad Pirátská strana, nárůstem o cca 6 milionů. Ale dementi vlastně neumí číst, natož chápat souvislosti.

   Smazat
  15. Povolný co si od těch lží slibuješ, lede tak hovno blbe

   Smazat
 8. No napríklad poslancov zo strany STB a ich voličov, a sypatizantou pošlú do psychiatrických liečební, lebo majú iní názor, ako hlavný prúd.
  To znamená že k vo voľbách získa STB 30% hlasou, tak tích 30% voličou pošlu na psychiatriu, kde bude nárast vyšetrení o 30-40%. Kapacity liečební nebudú takému náporu pripravené.
  V Čechách ich asi pošlete do pevnosti Terezína. Kde je kapacita až do 39 000 pacientou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není nezajímavé, že za socíku polovina psychiatrů bez nesnází zvládla všechny psychicky nemocné, i ty "nezákonně" zavřené do léčeben. A dnes dvojnásobek psychyatrů a davy psychologů nedokáží zvládnout nával duševně vyšinutých lidí, takže nám nemálo pobíhá volně a z nepříčetnosti vraždí. Proč co Čech, to potřeba psychiatrické péče? V době, kdy se máme "jako nikdy předtím". To jsme se zbláznili jako národ od samé radosti? Nutno ale připomenout, že za Hitlera se těmto "nepovedeným soukmenovcům" prováděla rovnou eutanázie!

   Smazat
  2. To je součást znevolňování obyvatelstva. To co dříve patřilo do škály normálního lidského jednání, se dnes krok za krokem dostává do seznamu psychických poruch. To bude pokračovat až do stavu, kdy bude normální, pouze se na nic neptat a vždy bez odmluvy uposlechnout vrchnost. A samozřejmě oznámit každého, kdo se vymyká z této normy normálnosti. P.K.

   Smazat
 9. Není zájem rozlišovat stalinismus od trockismu, čili budování Sovětského svazu doslova za každou cenu na troskách Ruské říše jako pokus o záchranu od budování nového řádu světa na troskách toho starého, ještě nezničeného, které probíhá již sto let. Co myslíte, kdo byli např. ti všichni na pokyn Stalina spoluodsouzení se Slánským, a jak je možné, že to byl ústřední výbor vládnoucí strany v "Československu". Podobně zvláštní je složení nejen parlamentu "Evropského", ale v podstatě všech parlamentů evropských, a dokonce nejen evropských.

  OdpovědětSmazat
 10. Přidej trotle,dneska to nějak flákáš.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neverim ze republikani maji sekci na blazny to snad jedine zes nejakou zalozil pablbe ale to pochybuji tezko se vyjadrujes cesky jak by ses tam domluvil s temi blazny z USA . Je jich sice hodne na tve urovni ale aspon se v detstvi naucily koktat englis on se kazdy 50ty dnes rodi jako autista cili idiot a dle toho to take vypada v te zemi zazraku . Vsichni protestuji a kdyz se redactor zepta proti cemu ze to protestuje ,nevedi oni radi skacou do vejsky a houkaji po sezrani hamburgeru 1/4 pound v domneni ze to je hodne velkej kus zradla ale jiz nevedi ze to je 12 dkg cili 4 onz (usa)pred upravou tepelnou coz je uplna zahada pro lidi jez zerou pouze ohnutou lzici ,

   Smazat
 12. Kristova no ho,tady je zas NASRÁNO od toho vygumovanÿho trotla.

  OdpovědětSmazat
 13. 17:10
  AAAAAA,NÁVRAT IDIOTA V PŘÍMÉM PŘENOSU!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ignorovat do doby nezli redakce zablokuje totalne jeho IP adresu . V tom by pomohl a verim ze zdarma p Stvora jez sice vydava svuj casopis ale je take expert na takove magory ,ktere eliminuje behem chvile .Nemela by redakce pozadat o pomoc ? Tento kreten je dusevne nemocny nic jineho nedela jen sem predhazuje ruzne napady z jeho znacne nevyvinuteho mozecku s IQ pravdepodobne okolo 75 a asi 3 poloblbove mu nejak fandi (asi horni a dalsi co veri ze ten kdo vi 3+4=7 je primo dabel jak je chytry . Cekame na jeho blaboly neb nekdy opravdu je to zabava videt kam az emigrace lidi dohnala .

   Smazat
  2. 21.08 Vida, máme tady kádrováka emigrace. Měl byste se obávat, aby vás ti emigranti neidentifikovali a taky neprokádrovali, pane Chytrý. Vy kádrováci s tím obviňováním z ostudy jste trapní, ani nevíte že si šijete naopak z vlastní ostudy kabát. Pan Pehe a jemu podobní.

   Smazat
  3. 8:45
   HOVNOLULANOHEDVÍČKOVI BY MELI DO TÝ DEBILNÍ DRZKY NACPAT HADR ZLITEJ BENZÍNEM A ZAPÁLIT.....EMIGRANTSKÝ HOVADO SI NIC JINÝHO NEZASLOUŽÍ!!!!!!!

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tú už pomôže defenestrácia vládnych zradcov československého národa.Nedajme sa pobiť ako jahňatá nožmi svojich hrdlorezov a kanibalov.Preč s európskej unie a nato.Máme právo na svoju sebazáchovu a právo existencie.NA STRÁŽ A NA OBRANU ČESKOSLOVENSKÉHO NÁRODA,NÁS ČECHOV A SLOVÁKOV.BRATIA NEDAJME SA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:13 Čobole, běž si moralizovat na ty vaše pasienky, myslím, že máte na Slovensku svejch problému privela. Normální lidé to už u vás dávají dohromady.

   Smazat
  2. 9:14-"čobol"má aspoň názor a základní slušnost, ne anonymitu, na rozdíl od Vás!

   Smazat
  3. 10:10 Blbečku, co tím chceš řict,vymyšlený Povolný je horší než anonym, za koho se schováváš? Já nemám problem napsat své jméno, ale proč, pokud to nikomu nic neřekne troubo.

   Smazat
  4. 14:11-troubo, řekne to všem něco o Tvém vychování a je jedno zda použiješ vymyšlené jméno, když už se za své rodné stydíš.

   Smazat
  5. 16:54 Tady, na tomto plátku bazíruješ na nějakém vychování? Ta stoka rudoruského hnusu? Já jsem nikdy nelhal, nemam to zapotřebí, tak jako vy komoušský dobytek 40 let.

   Smazat
  6. 17:15- já zas nikdy nebyl komunista a "nekomunisté" současně vládnoucí lžou a kradou líp, jak v "socíku". Tak budeme nadávat na ty minulé, když se to již smí nebo na současné nekomouše? Zkuste pomoc lékařskou, laicky mohu doporučit v noci nesvítit obzvlášť modrým světlem a častěji pauzírovat před modrou obrazovkou TV a PC. PS.Obecně platí, jací jsou občané,pisálci-takový je stát,plátek.

   Smazat
 16. Vyvoleni - ta vase neo-liberalni slechta (Dianne Feinstein & Chuck Schumer a jejich smecky) se ted muhou posrat !
  FBI otvira investigation s Feinsteikou v pondeli !

  Mimo to tvrdohlava Canada ustoupila Trumpovym pozadavkum Stejne jako Mexico a s NAFTOU je konec.

  ------------------------------------------------------------

  Na gelerii kongressu dnes prichazelo k zatyka ni a hroznemu RVANI. Najdete si vydeo sami, kdyz me kazdou chvili mazete !
  nick honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nahlasit ho do policie jako vyzyvani k antisemitismu sexuelnimu nasili nabadani k rasove nenavisti snizovani osob zidovskeho puvodu tj 3/4 senatu a vedeni USA naseho nejvetsiho spojence a pritele to nejvetsiho at zije Sidon a president Egypta a Bibi Veliky jedna se zjevne o osobu nepricetnou tudiz nebezpecnou nasilnickou a meentalne nestabilni dle vyjadrovacich schopnosti i tudiz znacne dusevne zaostaleho Dekujeme za zpravu jak podani policii probehlo Shoa

   Smazat
 17. To nebyl jeden komentar ty administratore blocku !
  Svinaku proc zatajujes co se dnes stalo v kongresu !

  OdpovědětSmazat
 18. Vole cenzore, hodne lidi si to uz precetlo.

  OdpovědětSmazat
 19. Administratore bloqu. Vzdy vedle me budes vypadat jako kureci hovinko vedle slovna a Cesi se to stejne jednou dozvi.

  OdpovědětSmazat
 20. 21:08 - ty nedomrdku, oni potrebuji to, co informuji a potom zablokuji informaci pro IDIOTY jako jsi ty.

  Samozreme to maji okopirovano a analyzuji to jejich makuvkami plnymi mozolu z premysleni a vysledek je intelectualni sracka.

  OdpovědětSmazat
 21. Zde zmizelo 20 prispevku a velmi dulezita informace z kongressu (Wasington.)

  Bye bye panove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tys nemel vubec prichazet idiote
   a nepise se Wasington alebrz Washington mozna se zidy na Floride mumlate hidis a tam to potom zni jinak

   Smazat
 22. silenec je z vyletu
  uz je tady uz je tu
  bude zbrblat hovadiny
  dokud klapky nespadnou
  velkou unavou,
  unava ta prichazi
  na blby co odchazi
  na schuze ,blaznu
  a po lesteni saska intensivne
  ruka trasti se trast prudce.
  vypnuli mu porno tak si maluje tuzkou
  ,tece tece sarka
  uprostrted je carka
  okolo je travicka
  vznikne z toho Blondyna

  OdpovědětSmazat
 23. Přestaňte s tím soutěžením kdo je lepší, Anonymové a Honolulu. Diskuze není soutěžení a vytahování se jako pokleslá politika, showbyznys, sport a pod.
  Diskuze je respektování názoru druhých a hledání kompromisů.

  OdpovědětSmazat
 24. 9;01
  S tím deprivantem se schizofrenií NELZE NAJÍT KOMPROMIS!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. TO JE KONEC BOLŠEVIKA V ČR! Dávám bolševikoj rok, maximálně dva!- https://www.reflex.cz/clanek/volby/90371/politolog-balik-hlinene-nohy-ano-neznicena-cssd-a-comeback-ods.html

  OdpovědětSmazat
 26. 12:10
  Další ZMRD,KTEREJ neumí počítat ani do deseti.....nojo,plzeňský pravá a dvě třídy pomocný JSOU znát!!!!!!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Jsem netušil že studoval i v Plzni, ale to byla asi jen stáž, převážně prej "studoval" v Drážďanech, prevít!☺

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.