Reklama

čtvrtek 4. října 2018

Vystoupení Ivana Davida na předvolebním shromážění v Praze 4 u Obchodního centra Arkády

4. 10. 2018
Vážení přítomní, jsem kandidát do Senátu ve volebním obvodu 17 od Petrovic přes Lhotku a Modřany až po Zbraslav. Začnu aforismem polského spisovatele Stanislava Jerzy Lece: „Některé chyby jsou už chybami, některé ještě zásluhami.“ 

Žijeme v době, kdy ti bystřejší vidí, jakými cestami nás chtějí vést a k jakým koncům s nimi směřujeme. Většina mých protikandidátů jsou vášniví obhájci současného směřování. Nedivíme se, nesou za něj spoluodpovědnost.

ODS, TOP 09, ANO, STAN jsou hluboce zahleděni do přítomnosti a chtějí ji udržet do nekonečna, Piráti uvažují o budoucnosti, ale takové, která povede jen k prohloubení současných problémů, ne-li k rozvratu.

Stále se nás snaží přesvědčit, že díky jejich schopnostem žijeme ve skvělé době, kdy se všechno daří a všichni jsou úžasně spokojeni. A co ty proti Německu stále třetinové mzdy, které se líbí jen zaměstnavatelům? Co ty statisíce exekucí, co ty desetitisíce bezdomovců?

To, že je u nás nízká porodnost se nám Miroslava Němcová snažila vysvětlovat tak, že se lidé mají tak skvěle, že ani nestačí využívat všech úžasných příležitostí a proto tak nějak zapomínají plodit děti.

Jenže to je z 90% lež. Lidé žijí v nejistotě, a příliš mnoho lidí žije od složenky ke složence a děsí se růstu cen a zvyšování nákladů na bydlení. Co důchodci, kteří mohou buď trochu jíst, nebo si zaplatit léky? Co samoživitelky, nezaměstnaní a mladé rodiny. V Praze to je daleko méně vidět, protože kdo na to nemá, ten už tu většinou nežije. Příliš mnoho lidí nemá dostatečný legální příjem a proto žijí v ilegalitě. Příliš mnoho lidí žije sice skromně, ale paraziticky a společnosti přinášejí hlavně náklady a další problémy.

Společnost je hluboce rozdělena. Nedělí jí prezident Zeman tím, že si dovolí nesdílet názory mainstreamových novinářů, ale dělí ji propast v možnostech uplatnění.

Chybějící populaci nechtějí doplnit podporou mladých lidí, kteří by se o své děti dobře starali, kdyby si je mohli dovolit. Chtějí ji doplnit statisíci kulturně vzdálených imigrantů. Oni nemohou za to, že nesdílejí naši kulturu, protože nebyli vychováni a vzděláni, aby měli šanci na uplatnění v Evropě. Ale my za to také nejsme odpovědni. Imigranti jsou převážně muslimové a jejich víra obsahuje přesvědčení, že my jsme tady od toho, abychom jim sloužili a oni jsou předurčeni k vládnutí. A pokud nepřijmeme jejich víru máme být mrtví, jak to jasně stojí v Koránu. Ať mi nikdo neříká, že jsem četl špatný překlad. Nepřipomíná vám to nacistické učení o nadřazenosti germánské rasy? Ale samozřejmě. I tato ideologie měla vládnout světu. Neuspěla, zato Islám je velmi úspěšný a ovládá dvě miliardy lidí. Oni vědí jak na to a po staletí se v tom zdokonalují. Ano, jasně říkám, že světovládná ideologie islámu je podobná světovládné ideologii nacismu. Jen světu nemají vládnout Germáni, ale muslimové.

Že naši představitelé náhle obrátili? Nenechme se mýlit. Praxe je kritérium pravdy, oni to v prosinci podepíší a zavážou nás k přijímání imigrantů.

Já mám jinou představu. Národy Evropy včetně našeho pořád ještě existují, i když se o něm tak nějak nemluví. Politický národ, který zahrnuje každého, kdo chápe smysl pospolitosti a povinnost pomáhat ve společném díle pokládá za samozřejmost. Nepatří do něj ti, kteří na něm parazitují, okrádají spoluobčany jako piráti, nebo hájí své údajné právo prohulit se do demence a pak natáhnout ruku.

Každý musí dostat příležitost k uplatnění, která odpovídá jeho schopnostem. Černé pasažery je nutno vysadit na nejbližší zastávce. Prý je to ošklivé. Někomu se to tak může jevit, ale já jsem přesvědčen, že je to spravedlivé a rozumné. Děkuji za pozornost!

18 komentářů :

 1. To je tedy objev, že společnost je rozdělena. Já to vím 30 let. Co s tím, aby se to změnilo? Vás se to netýká, jen patříte tak trochu k partě, která by si představovala, že minulost mohou vysvětlit jen oni sami. Náš arabista Pelikán před časem řekl nebo napsal, že uznává jenom spravedlnost. Za komunistů platilo, že každý měl práci a sociální jistoty, což bylo spravedlivé. Kolik lidí z těch, co krasořeční na seminářích, by za to komunisty pochválilo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOMUNISTÉ JSOU ŘIZENI DIVERSANTY VE SVÉM VEDENI,

   ptali jsme se jich,zda budou podporovat BOD Č.4 o zavedeni NEPODMÍNĚNÉHO ZÁKLADNIHO PŘIJMU.
   JSOU PROTI ,ačkoli ho jejich režim vyplácel VŠEM obyvatelům ČR!
   Zeptejte se jich,zda by někdo z nich dokázal napsat brožurku s názvem

   CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM A JAK HO ZAVEDE KSČM PROSTŘEDNICTVIM SOCIÁLNIHO STÁTU DO PRVNIHO ČLÁNKU NAŠI ÚSTAVY!

   Setkáte se tam s takovým odporem,že poznáte jasně,že tam nikdo nevi o co jde!

   Smazat
  2. Komunistě si mezi sebou rozdělovali, co všichni vyrobili.Třeba i v době, kdy milicionáři byli na cvičení, které jim zaměstnavatel proplácel ze svých mzdových fondů. Nečlenové strany pak bydleli v garáži, jako třeba já až někdy do roku 1988. Ale v listopadu ´89 jsem si alespoň mohl přečíst udání, které zanechal soudruh z občanského výboru v šuplíku a které pocházelo od zbrusu nového souseda. Byla to fajn doba. A odchodem do školství se mi ztrojnásobil plat během dvou let.

   Smazat
  3. Ano pane ŠMIDE,
   komunisté mezi nás tehdy rozdělovali zisk podniků,který nám VŠEM dávali ve formě Nepodminěného základniho přijmu,což představuje dnes měsičně asi 10 000 korun a ted jsme VŠICHNI o tento zisk měsičně okrádáni dnešnimi soukromými podnikateli,kteři ho maji k tomu svému navic!

   Pokud svůj NZP nechcete dejte hobezdomovcům a obětem vadného exekučniho zákona!

   Smazat
  4. Pánové 23:44 a Šmíd si převrat zasloužili. Komunisté měli jednotná pravidla pro odměňování, tak zvaný mzdový systém, později zdokonalený mzdový systém ZEUMS. V rámci tabulek šlo přidat/ubrat jen dvě, tři stovky. Hlupáci se tomu vysmívali. V zásadě si nikdo nemohl ukrást něco navíc.

   Za kapitalismu rozděluje vydělané peníze samozřejmě kapitalista. Ten myslí především na sebe. Vezme si, co uzná za vhodné. Pro zaměstnance dá zbytek. Kapitalisté chtějí především vydělat sami sobě. Hlupáci se směji komunistům. Nehnul bych proti tomu prstem, kdyby je srazili k zemi a přinutili žrát trávu kolem příkopů u cest.

   Smazat
 2. AKTIVISTÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ DOPLNI PANA DOKTORA,

  a to citátem z KORÁNU súra 4-89,která v přesném překladu zni.

  A přáli by si,aby jste se stali nevěřicimi,jako jsou oni a aby jste byli stejni.
  Neberte si mezi nimi přátele dokud se nevystěhuji na stezku boži.
  A jestliže se obráti zády,pak je chyťte a ZABTE,KDEKOLI JE NALEZNETE.
  A neberte si z nich ani přátele ani pomocníky.

  Takže ten kdo to nedodrži je špatný mu-slimák a bude jejich bohem poptrestán a kdo by ten manuál na vražděni chtěl změnit bude NEBOŽTIK, nebot to přikazuje ALLÁH!.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doporucuji knihu Salman Rushdie, Satanic Verses.

   Smazat
 3. Bohužel jsem nucen podporovat pravicovou SPD aby jsme jako Český národ přežily. Ten pirátský odpad nemá ve sněmovně co dělat vyhulený xicht s dredama opravdu není nic pro mě. A žít podle jejich představ nikdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Záleží čemu říkáte pravice. Baťa byl také pravice, ale poněkud jiná než ty vyžírky, které by si pravicově rozdělovali to, co jiní vytvoří. Vládnout musí někdo, kdo je moudrý a spravedlivý a dovedný, levice byla jen obrana před vykořisťováním, takže ne primárně tvůrčí síla.

   Smazat
  2. 11:49 Pane souhlasím s vámi a přímá demokracie se zlodějům nehodí do krámu.

   Smazat
 4. Že jsou muslimové v zajetí bludu o svém předučení? Tak tady pan David totálně uletěl, stačí si vybavit citát jeruzalémského rabína s velkým politickým vlivem jménem Ovadia Yosef - ten v roce 2006 autoritativně prohlásil: "Židé jsou vyvolený národ. Ostatní jsou tu jen proto, aby jim sloužili." Od muslimů jsem takovou šovinistickou, rasistickou aroganci nikdy nezaznamenal. Tím ale netvrdím, že tady mají co pohledávat. Nemají! Jen je mi ouzko z té míry demagogie... Škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Korán a jeho učení je neslučitelný s naší civilizací.

   Tím by měl diskuze na toto téma skončit a měly by následovat činy!!! Ale naše společnost je nemocná. Duševně.

   Jen víc doktorů duše do Senátu. Jsou tam potřeba!

   Smazat
  2. Rád bych od 10:28 četl konkrétně, co považuje v projevu dr.Davida za demagogii.

   Dávat za příklad sionistického rebeho, který cituje Starý zákon, to je pravá demagogie!

   Vyhoštění muláhové z Belgie, Francie, Británie hlásali přesně stejnou ideologii nadřazenosti. Stačí si to jen vyhledat - většinou ve fr. a angl. na internetu.

   Smazat
 5. Naprostý souhlas s Dr. Davidem. Vzhůru do Senátu.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Davide, tady na těch sračkách máte asi dvacet článku. Je usměvné jak vas několik místních zoufalcu chce protlačit do senátu, ale věřte vy tam nebudete.Plus dalších několik postižených blbu jako vy.Máte to marné marné a nezapomeňte mne smazat.

  OdpovědětSmazat
 7. 14:56
  Na tebe každej SERE,tak si nefandi a neprojevují se dummkopf!

  OdpovědětSmazat
 8. Anonymní Ciulu 5. října 2018 14:56 ...
  nic si z toho nedělej, přece jenom každý - obzvláště takový marný tvor jako ty - nemůže mít občanku a volební právo. Zkus se s tím smířit.

  OdpovědětSmazat
 9. Nevadí,senát je jen pro důchodce,někdy se podívejte v TV.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.