Reklama

úterý 2. října 2018

Vystoupení spisovatelky Lenky Procházkové na Modřanském semináři na podporu kandidáta Ivana Davida v senátních volbách (VIDEO)

2. 10. 2018  Nová republika a Nezávislá média

Lenka Procházková, spisovatelka, občanské aktivistka a signatářka Charty 77 podpořila kandidaturu MUDr. Ivana Davida v senátních volbách v okrsku 17 - Praha 12.
Hovořila o potřebě národního vzdoru proti prosazování cizích zájmů v naší zemi a o potřebě nového národního obrození.1 komentář :

  1. Když jsem před několika dny napsal, že je tady PŘEDAVIDOVÁNO, za učelem jeho volby, tak mne místní komouši demokraticky zcenzurovali, až smazali. A je to tady. Ale nějakého RADOSTU,totálního magora necháte vesele psát ty jeho fantasmagorie dál. Vy si opravdu nevidíte do huby.

    OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.