Reklama

čtvrtek 15. listopadu 2018

Američtí novináři informovali, jak jsou na Ukrajině připravovány děti zabijáci

15. 11. 2018    lenta  (video) ČT24 - totéž video s českými titulky
Novináři informační agentury Associated Press zveřejnili reportáž o dětském táboře, který založila ukrajinská nacionalistická skupina. Reportéři uvedli, že ideologové organizace vychovávají z dětí profesionální zabijáky. Vedle fyzické přípravy navštěvují nezletilci podle údajů Associated Press "ideologické" lekce, kde se dozví o škodlivé propagandě "evropských bolševiků".

Podle klipu je v táboře najednou asi 15-20 osob. Na videu se objevují jakási noční "cvičení" a cvičení na střelnici. Přestože novináři tvrdí, že děti umí střílet a zabíjet "nepřátele", v záběru jejich schopnosti nejsou předvedeny.

Hlavním trenérem oddílu je Jurij Čerkašin, voják, který se zúčastnil ozbrojeného konfliktu na Donbasu."Na živé lidi nemíříme. Nikdy", říká. Jeho žáci na tomto videu nejsou zachyceni. Mezi budoucími protivníky oddílu instruktor nazývá "separatisty", "okupanty" a "zelené mužíčky", které nepovažuje za "živé lidi".

"Stovky ukrajinských teenagerů prošly v posledních letech nacionalistickými výcvikovými tábory", říkají novináři. Toto prohlášení je doprovázeno záznamem, kdy chlapec přechází po břichách svých kamarádů, ležících na zádech.

Ruská média nejednou informovala o "patriotických" táborech, kde se děti naučí přežívat v polních podmínkách a zacházet se střelnými zbraněmi. Konkrétně se tomuto tématu věnovala Komsomolskaja pravda (materiál byl vydán s titulkem "Sadisté ​​a zabijáci jsou na Ukrajině vychováváni od čtyř let") a První kanál (námět s názvem "V ukrajinském dětském táboře se výrostci učí nenávidět a zabíjet").

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. a tuto ukrajinskou zvěř k nám chtějí dostat? Je třeba se ozbrojit a bez pistole nevycházet z baráku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti jsou ta budouci armada EU , Macrony a Merkely..

   Smazat
 2. Nestačí masakr na amerických školách? Děcka si mají hrát,nebo se učit.Hlavně že čt mlčí.

  OdpovědětSmazat
 3. Něco pro trolly. Budiž požehnan /neoliberální/ kapitalismus. a/ něco takového nevymysleli ani škaredí bolševici. b/ proč má být kapitalismus požehnan? No přece trollové proto, že v kapitalismu za peníze dostanete vše, dokonce si změnite pohlaví /ach jaké to humanní společenské zřízení/. Fuj /platí pro většinu případů/. Další příklad: ženské, které mají prachy můžou pomocí spermabanky přivést na svět geniální jedince. Bohužel pro tyto ženské - celá věc je trochu složitější a arogantní homo sapiens zatím neví přesně jak se dědí geniální vlohy. Trollové pište. Můžete použít těchto slov: komouš, stupidní, naivní atd. a hlavně sprostě jako vždy.
  Ještě jsem chtěl podotknout. Nevšimli jste si jak s tím závanem svobody po hadrové revoluci všichni jaksi zuřivě začali bojovat o své místo na slunci. Jak propukly narodnostní třenice, již někdy dávno zapomenuté, jak např. i u nás problém Těšinska. V poslední době jsem četl Prolomení hradeb Petra Hampla. Napadlo mně po přečtení této knihy, že dříve zajisté jsme svobodní daloby se říci nebyli. Tedy v jistém slova smyslu jsme byli otroci. A to jsme i ted. Opět otroci - jenže spousta lidí si to neuvědomuje. Vládne nám tzv nová aristokracie na způsob aristokracie z dob Ludvíka XVI, nezajimající se o realný svět, nezajimající se o to, že v Evropě se chystá domací válka mezi muslimy a autochtony, která patrně bude mít ještě více obětí než druhá sv. válka /mluvil o tom i ten "hlupák" Zeman v jednom nepublikovaném samozřejmě projevu/. Kromě toho všichni nyní jsme otroci peněz. Na závěr: doporučuji všem: přečtěte si knížku Petra Hampla: Prolomení hradeb. Platí to pro myslící část zdejších komentátorů. Pokud se divíte tomu, jak to dnes divně chodí, leccos po přečtení té knihy pochopíte.

  OdpovědětSmazat
 4. Viděl jsem dokument z Afriky těch dětí s zbraněmi se každý bál nebo takový kluk vás bez mrknutí oka odpráskne. Jejich velitel poraženému nepříteli vyřezal srdce a syrové je jedl.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:20 Celkem rozumím, co jste chtěl říci vašimi výrazy "Leninista, Putinista". Ale vůbec nechápu, co znamená to vaše "Radosta". Nemělo by být správně ve vašem duchu "Radista"? Jako označení člověka, který rád RADí?

   Je podle vás vhodné používat pro příznivce jiných politiků také Babišista, Filipista, Fialista, Gazdíkista, Kalouskista, Bělobrádkista, Langšádlista atd.?

   Smazat
  2. 22:54 Já se obávám že tím popisuje tuhle bandu všiváků! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
 6. No alespň vidíme za co stojí EU. Nás odzbrojuje a s vyzbrojováním nezletilých nemá žádný problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíme na to hledět docela jiným prismatem! Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 7. To se dalo čekat. Mají skvělý příklad v Hitlerjugend. Nejspíš brzo založí i Lebensborn pro ukrajinské modrooké blondýny, kam je budou chodit obšťastňovat příslušníci praporu Azov. A přípuštěn bude i soukmenovec Štětina, jestli se na to zmůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:36
   A pro skutečné znalce (z Brna) budou prováděny speciální léčebné kůry s důtkami. V Brně asi nemají nikoho kdo by je zmlátil.

   Smazat
 8. Pouze pro zajímavost a ne tak docela od věci: V roce 1950 si jdu koupit další pistolku kapslovku. Nemají. Je mi vysvětleno v tehdy již znárodněném hračkářství, že bylo "odshora" nařízeno vrátit k likvidaci(!) všechny hračky napodobující a připomínající zbraně. Tedy i kapslovky, tanky, kanóný, flintičky ... Režim to přešlo, co vím, tak za dva roky. Tenhle článek mi to připomněl. Já vím, má to dvojí vysvětlení. První zní, že kapslovkou bylo možné zlikvidovat Gottwalda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2.21 Druhé zní z písničky pro děti: "Až už všude bude mír, já budu inženýr... (pak něco nevím co) normálně.

   Ale 4. 4. 1949 někdo založil NATO, 1. 9. 1951 přidal ANZUS ... takže i IGRÁČKOVI došlo, že se bez kvérů nikdo neobejde. A tak vyplula nová verze mého plechového dunajského monitoru na klíček.

   Smazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 15. listopadu 22:20.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Na maloruské dětské vojáky stačí Putinova mládež!

  Příslovečně nevzdělaní pražští kavárníci, havlisti a kalouskovci zřejmě nevědí, co je to Putinova mládež, která humánně zlikviduje maloruské (nesprávně „ukrajinské“) dětské vojáky při prvním střetnutí.
  Takže pro ně vysvětlení, které my komunisti a putinisti nepotřebujeme:

  Putinova mládež – to je PŘESNĚ TO, co tady v Česku DĚSNĚ chybí: Pokroková organizace, vedená námi komunisty a putinisty, ideálně spojující:
  • Pionýrskou organizaci
  • SSM
  • Svazarm
  • Pomocnou stráž Veřejné bezpečnosti

  Ano, v Putinově mládeži se sdružují mladí putinisti – obránci Vlasti, Strany a osobně Vůdce všeho Slovanstva Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Mladí putinisti – pionýři dneška se v Putinově mládeži naučí spoustu NESMÍRNĚ užitečných dovedností pro svůj budoucí život ve Velikém Rusku:
  • lásce k Vlasti, Straně a Velikému Putinu, BJJP
  • DOKONALÉ třídní a národní nenávisti ke všem nepřátelům Vlasti, Strany a Velikého Putina, BJJP
  • zocelí svá těla, aby dokázali zakroutit krkem každému nepříteli Vlasti, Strany a Velikého Putina, BJJP
  • DOKONALE zacházet s tradičními ruskými obrannými prostředky, od nože přes samopal, kulomet až po granátomet
  • zocelí své mysli, aby s nepřítelem neměli ANI ŠPETKU změkčilého křesťanského slitování


  Prostě: Putinovu mládež našim starším ruským bratřím HROZNĚ závidíme, skoro stejně jako jejich nepřemožitelnou armádu, vševědoucí KGB a všudypřítomné GRU.
  Budeme muset její obdobu zavést v naší vlasti, co nejdříve po opětovném osvobození Česka nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.