Reklama

pondělí 19. listopadu 2018

Analytička Irena Ryšánková dopodrobna rozebrala dění okolo 17. listopadu. Žurnalistika není varianta zpravodajské či policejněpátrací činnosti.

19.11 2018   PL, část rozhovoru
,,Tvrdím, že revolverové metody Slonkové a Kubíka do demokratické společnosti nepatří. Schvalovat je dnes může akorát Slonkové druh, její nadřízený Jakub Unger."
Pokud jde o „kauzu Babiš ml.“, tak vy jste se už naznačila, že to, jak tu věc rozehráli Slonková a Kubík, se vám nelíbí. Proč nesdílíte argumenty demokratické opozice, že Babiš podle všeho znemožňuje svědectví svého syna o 50milionovém podvodu na Čapí hnízdo? Že svého syna nechal zašantročit někam na Krym, aby se ho zbavil? Že se z něho snaží dělat blázna? A vůbec, že tím Krymem vystavil naši zemi bezpečnostnímu riziku, jak tvrdí Jakub Janda?

Tak já bych skoro řekla, že vzhledem ke své minulosti je bezpečnostní riziko Jakub Janda, protože nevíme, kdo jej čím může ještě vydírat nebo vydírá. Lidé tohoto typu jsou vždycky rizikem.

Kdo je „demokratická opozice“? Ti, kteří nesli na Václaváku tu demokratickou šibenici, nebo ti, kteří demokraticky rozhodli, kdo může a nemůže položit květiny?
Pokud jde o Slonkovou s Kubíkem, odpovídá to jejich metodám. Slonková si nikdy s etikou své práce hlavu nelámala. Jestli je to „jen“ vada charakteru (což by byla ta lepší verze), nemůže za to. Pokud to z nějakého důvodu dělat musí, to už je na pováženou a asi by bylo dobré zamyslet se nad tím, proč to musí dělat. Nevím, z jakého prostředí pochází Sabina Slonková, že má tuto morální výbavu, ale svět je takový.

Jet za člověkem, který je zjevně nemocný (a z toho videa je to vcelku patrné, ostatně i on to přiznává v e-mailu, i když to nazývá „pseudonemocí“) a natáčet jej skrytou kamerou, i když vím, že v zemi, v níž to dělám, je nahrávání bez výslovného souhlasu trestný čin, to chce docela silný žaludek.

Pokud měl někdy někdo v rodině člověka, který nebyl či není duševně zcela v pořádku, tak ví, že umí vyprávět příběhy, nad nimiž se tají dech. Ty příběhy jsou všechno, jen ne pravdivé.

Pak je nutné si uvědomit časovou souslednost. Nemoc se podle dostupných nezávislých informací u Babiše mladšího objevila v roce 2015. Do té doby to byl zdravý člověk, periodicky navštěvující náročné zdravotní prohlídky pro piloty dopravních letadel.

Je třeba vyrovnat se i s otázkou, co když Babiš mladší není žádná oběť. Pak musí být spolupachatel? Já netvrdím, že je, či není obětí svého otce, ani jak by se jí mohl stát. Netvrdím ani, že Babiš junior či senior je, či není nevinný. Nyní už mu ale nelze jakoukoliv vinu prokázat „nade vší pochybnost“. Vždy tu ta pochybnost bude, vždy už bude existovat možnost znevěrohodnění svědků proti němu. Tvrdím, že revolverové metody Slonkové a Kubíka do demokratické společnosti nepatří. Schvalovat je dnes může akorát Slonkové druh, její nadřízený Jakub Unger.

Žurnalistika není varianta zpravodajské či policejněpátrací činnosti.

Ostatně s těmito metodami jsme se setkali už mnohokrát, vždycky z pera či mikrofonu v podstatě týchž asi čtyř jmen. Ono si stačí vzpomenout na kauzy Jourová či Srba a člověk je hned opatrnější.

Tohle celé přece není o nějaké demokracii a o Babišovi. To je o nenávisti a zoufalství opozice z toho, že není schopna vygenerovat nadějné kandidáty, kteří by vyhrávali ve volbách, a v podtextu toho je zájem na tom, aby někdo dostavěl Dukovany a Temelín. A pak je z toho tohle. Slonková s Kubíkem jsou jen hračky v rukou režisérů.

Mimochodem, je zajímavé, jak čeští opoziční politici trvají na vyšetření českou policií. Švýcarská je asi nedůvěryhodná.

Když se nad tím tak zamyslíte – je vlastně v zájmu opozice, aby Babišově vládě vyslovila Sněmovna nedůvěru? Prý STAN chodí potajmu za ČSSD, ať to proboha nepokládají. Souhlasíte s některými názory, že kdyby byly nové volby, tak Babiš zase posílí?

Ale ano, některé strany se chvějí hrůzou z nových voleb. Peníze nemají, jejich sídla jsou většinou už zastavená bankám, klepou se na pětiprocentní hranici, žádná sláva. A do čela se určitě zase postaví nějaké „demokratické síly“. Oni tomu nemůžou odolat. Jako když před oslíka dáte mrkvičku.

Jan Zahradil napsal, že když se do čela demonstrace postaví Kocáb a podobní, je to jen bod pro Babiše. A házení kytek do koše je už jen vrchol...

Ano, Jan Zahradil je zkušený politický cynik. Ano, pokud by byly nové volby, za týden, Babiš by byl jediný, který by posílil.

- - -

68 komentářů :

 1. exceletná ako vždy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, naprostý souhlas.

   Smazat
  2. Německý tisk se zabýval tou tzv. vyvolanou kauzou a podivil se nad nesedícím datem pořízeného videa. Podivil se i nad tím, jak byla reportáž vůbec pořízena i nad tím, co bylo zveřejněno.
   1) reportáž je měsíc stará
   2) natáčení bez souhlasu je v Německu trestným činem a trestá se automaticky odnětím svobody nepodmíněně až na 10 let!!! s automatickou pokutou ve výši od 50.000 do 1.500 000,-€!! Ve Švýcarsku je 10 let a pokuta až desetinásobná!!!
   3) tisk se pozastavil i nad tím, jak byli politici v ČR doslova připraveni na tento bezprecedentní útok
   4) pozastavil se i nad zvukovou stopou, která byla trochu upravena, podle znalců až ze 60 ti procent 5) podivil se nad tím, že i video bylo tkzv. fušérsky sestříháno a zveřejněno, ačkoli podle časových stop trvalo 22min33sec!!! Kde je zbytek?
   6) Švýcarské zastupitelstvo oznámilo, že bude požadovat zákaz pobytu a pohybu těchto redaktorů v jejich zemi.
   7) Švýcarsko podalo žalobu na tyto redaktory, protože Babiš - syn je švýcarským občanem a tudíž byla porušena jeho práva a teď se držte na ochranu osobních dat a práv, a to v přímé linii zdravotní - ve Švýcarsku se tyto údaje nesmí jakkoli zneužívat.
   8) Švýcarský tisk se podivuje nad tím, jak je možné, že policie v České republice ví o pobytu a švýcarské úřady plně spolupracují s touto policií i s danou osobou, že unikli informace ze spisů, které jsou brány jako Secret neboli tajné
   9) Ministr spravedlnosti Švýcarska vydal příkaz k okamžité ochraně Babiše ml. a jeho matky, a vydal tzv. příkaz k dočasné imunitě obou zmíněných občanů Švýcarska - matka se synem byli odstěhováni dnešního dne na jiné místo aniž by sdělila adresu českým policistům a justici.

   Smazat
  3. Nenavist a nepratelstvi je obrovska take proti Kvetinam !! Copak asi provedly chudinky.??
   Na koho pak chystaji nepricetne zurivi demokrate ty sibenice..??
   Copak vsechno mimo okupaci jeste na nas chystaji ? Chteji z nas udelat take holokostlivce ? Samou nekonecnou nenavisti proti neexistujici , pracne vymyslene nenavisti..

   Smazat
  4. Nebýt Slonkové s Kubíkem, tak bychom nevěděli, že Babiš ml.byl ukryt na Krymu "bez jeho souhlasu", jak řekl i po návštěvě otce, před trestním stíháním. Uvědomil si, do jakých existenčních rizik ho otec dostal a byl by možná promluvil jako spolupracující obviněný. Od návštěvy otce už na schodech hlídá jejich švýcarský advokát a je tak znovu izolován, tentokrát ve Švýcarsku.

   Smazat
  5. 17:43:
   Anonymní19. listopadu 2018 18:51
   No jestli se potvrdí, to že to Čapí hnízdo nařídil Tuhý na podnět Chovance a celé to procházelo pod dohledem státních zástupců, tak kecy o nezávislosti orgánů činných v trestím řízení jsou mimo rámec chápání. Nevím, zda je to vůbec možné, akorát nechápu, proč to celé trvá tak dlouho což opravdu dokazuje, že je to účelové. Druhá věc která dokazuje to, že je to celé řízené na objednávku, je zproštění obvinění druhého obviněného v kuaze Čapího hnizda, tedy Faltínka. Jestli je to tak, jak uvádí článek, pak všechny ty kecy o naších nezávislých vyšetřovatelích nad kterými bdí nezávislí, královsky placení státní zástupci, jsou obrovské lži dokazující, že tento režim je snad horší, než ten před listopadem 1989.

   Anonymní19. listopadu 2018 19:20
   18:51 Ale to již potvrzeno je třemi kapitány kriminální policie. Jaké větší potvrzení chcete?

   Smazat
 2. Babiši, Babiši, přestaň platit neziskovky a v republice bude větší klid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, politické neziskovky = zlo !

   Smazat
  2. Politickým neziskovkám vláda peníze nevezme, protože z nich má strach. Přispívá k tomu i to, co se dnes děje v ulicích, když se ústavní činitelé bojí pokládat květiny k pomníkům ve dne, když Lucie Bílá odřekne vystoupení na akci, když se dozví, že hostem je i premiér, protože se bojí, aby jí a její rodině nebylo ublíženo, atd. Prostě strach vyvolaný neziskovkami, které se svými metodami začínají přibližovat jednotkám SA v roce 1933 v Německu.
   I kdyby teoreticky vláda zcela zastavila platby politickým neziskovkám, rozdíl by dorovnal Soros. Neziskovky je možné zlikvidovat pouze zákonem, penězma to nejde, k tomu ale chybí odvaha.

   Smazat
  3. https://aeronet.cz/news/varovani-pro-babise-od-fica-dnes-uz-vime-ze-organizatori-tech-demonstraci-po-vrazde-jana-kuciaka-byli-z-organizaci-ktere-plati-george-soros-slovenska-obdoba-uooz-zacala-vysetrovat-organizatory/

   Slonková je také na výplatní pásce Soroše! Soroš financuje její server neovlivni.cz!!!

   Smazat
  4. Domnivam se ze je zatim , to vse vede , ridi a plati ten bejvalej Nadnormalni US velvyslanec ve sluzbach CIA a bohacu a Utocnych ideologickych tanku vsi agresivni neavisti na populaci EU.....
   Proc by jinak furt vopruzoval vokolo.

   Smazat
 3. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi pravděpodobný názor. A když k tomu připočteme specifika prodejné české mediokracie s metodami na hranici organizovaného zločinu, je výsledek takový, jak můžeme vidět v těchto dnech.

   Smazat
  2. přesně tak to je a k tomu ještě ta válka 3 xidovských band o to kdo z nich dřív zničí svět

   Smazat
  3. naši američti přatele nikdy nikomu nic zadarmo určitě nedaj za všim hledej dolač i s přidanou hodnotou vypalneho to by byli blazni kdyby si to nechali ujit když jsou nyni kamoši z největšich nejlepčich a samosebou nejhezčich a nejchytřejšich takove v širem vesmiru těžko jinde hledat kor když hledame s hlavou strčenou v jejich řiti z našich byvalych odborniku na stavby těchto elektraren soudruzi kapitalisti viz veškrna klouz či vovrar nadělali operatory skladu otazkou zustava jestli vubec je něco takoveho potřeba když přes dvacet procent davame za hubičku našim genosepartai z hitrel německa jako přebytek a se zvyšenim vyroby elektřiny nas straši takovy jelimani a udajni odbornici že by jedn blil

   Smazat
  4. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
 4. Já jsem ale zcela zmaten, neb když si rozeberu fakta, tak vlastně nevím proč se rozvířila pseudokauza Čapí hnízdo. To se ten protidemokratický a protistátní/protinárodní blok nakročený hrdě do eunacismu probudil nebo dostal od svých nadřízených, kapitálu příkazy "buď a nebo"? Tedy že nebude dále kapat korupné, pokud s tím nenáviděným Babišem a Zemanem nezatočí, děj se co děj, třeba banderovsky ala Majdan, třeba Henleinovsky - jo, komouše už to parlamentní sebrání proti českému národu přerostlo, to ani soudruzi nedokázali chovat se jako pacholci! No, svůj k svému, pražská kavárna + parlamentní povstalci + diktatura kapitálu - zločinec zločinci bratrem jest!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to chce klid jeden soud ho odsoudi ale neplatně druhy ho osvobodi ale take neplatně a jestli neumřou budou se soudit třeba sto let takže prace až nad hlavu za slušny peniz s kapes platcu dani aže je to mrhani peněz na kterem je kapitalismus postaven tak to zrčitě neni chyba kapitalistu

   Smazat
  2. "Pseudokauza Čepí hnízdo" je evropskou agenturou proti podvodům OLAF prokázán dotační podvod za 50 mil. Kč. Drobné, jak pro koho. Starosta Úštěku je před soudem za mnohem nižší částku, když ji použil pro potřeby obce a ne pro sebe, a hrozí mu až 8 let vězení. Všichni jsme si rovni, jen někteří jsou si rovnější, řekl klasik.

   Smazat
 5. Tady už to nedá nikdo dohromady. Každopádně by stačilo zjistit,kdo to celé platí a pokud ještě máme nějakou kontrarozvědku tak jí nenápadně pověřit zjištěním, nakolik jsou nám naši spojenci věrní. Když byli schopni makat na Merkelové,tak copak asi dělají tady. Obzvlášť, když jsme jim na sebe po listopadu 89 vyklopili všechno a provařili své zdroje.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak nám to ve škole říkala soudružka paní učitelka,zeptejte se rodilého Nemce Mohameda Mahmúda aneb Švéda Gatmete Ali Akbara a každý rodilý Germán aneb Skandinávec Mobutu Seseseko vám poví že je to prokremelská konspirace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kdo financuje proud imigrantů z Afriky do Evropy, jestli to Šoroš z USA, nebo Putin z Ruska. Zdá se,že ten kdo křičí, že za vše může Rusko, akorát odvádí pozornost od toho, že Evropa se pod tíhou milionů imigrantů mění ve vytunelovanou Afriku.

   Smazat
  2. Pa 19:16, vypadá to, že asi máte hodně silné výpadky racionálního myšlení, kdy můžete plácnout takovou kravinu. Putin určitě migraci nefinancuje, zaprvé to není v zájmu Ruska, jedna rozvrácena země v sousedství jim už stačí. A hlavně, vy vážně pochybujete o tom, kdo např. financuje havlistickou neziskovku Člověk v tísni, která se podílí na organizaci a dovozu migrantů? Nikdy jste nezaznamenal útoky EU a Soroše proti Orbánovi kvůli tomu, že se migraci brání? Nebo si myslíte, že Merkelová, Macron nebo Juncker s celou Evropskou komisí pracují pro Putina? A co naše fanatická havlistická pražská kavárna? To si vážně myslíte, že vítači jako Jakub Janda, Kalousek, Drahoš nebo Bartoš pracují pro Putina? Ta pravděpodobnost je nulová. Jinak s tou druhou částí vaší úvahy souhlasím.

   Smazat
  3. Ona by měla podle prof. Valentiny Žarkovové z university v GB záhy začít malá doba ledová na cca 50 let, ale nikdo neví o kolik se ochladí. To čištění Afriky má jeden smysl: přestěhovat usa do prázdné, vyčištěné Afriky, jestli celé usa hluboce promrznou. Minule rozmrzaly cca 10 000 let.

   Smazat
 7. https://www.sinagl.cz/zpravodajstvi/18-z-ceskych-medii/8560-vybusna-vypoved-ctverice-vysetrovatelu-promluvila-kauza-capi-hnizdo-vznikla-na-prikaz-chovance-tvrdi.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jestli se potvrdí, to že to Čapí hnízdo nařídil Tuhý na podnět Chovance a celé to procházelo pod dohledem státních zástupců, tak kecy o nezávislosti orgánů činných v trestím řízení jsou mimo rámec chápání. Nevím, zda je to vůbec možné, akorát nechápu, proč to celé trvá tak dlouho což opravdu dokazuje, že je to účelové. Druhá věc která dokazuje to, že je to celé řízené na objednávku, je zproštění obvinění druhého obviněného v kuaze Čapího hnizda, tedy Faltínka. Jestli je to tak, jak uvádí článek, pak všechny ty kecy o naších nezávislých vyšetřovatelích nad kterými bdí nezávislí, královsky placení státní zástupci, jsou obrovské lži dokazující, že tento režim je snad horší, než ten před listopadem 1989.

   Smazat
  2. 18:51 Ale to již potvrzeno je třemi kapitány kriminální policie. Jaké větší potvrzení chcete?

   Smazat
  3. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
 8. Vzpomente si pametnici na reportaze Československe televize po zverejneni Charty 77.Jak jsme byli pobouřeni odposlouchavanim Chartistu.A vida,je to tu znova.Dobri zaci jsou Slonkova a spol.A rozhořcene hlasy pracujicich mame na Vaclavaku a na Narodni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slonková je přeci dle Kalouska chráněná vyššim principem mravním, tak jako ti kradou věnce a hazí je do koše na příkaz Hilšera, dalšího představitele prážské kavárny.

   Smazat
  2. Co chcete, Slonková je přeci "novinářka" a kdo je novinář, je hájený jako stříbrný jednorožec i když by byl nejodpornější zloduch v celém vesmíru. Jestli ten Saudský také novinář byl někým jako Slonková a pod... no comment.

   Smazat
  3. Práce Slonkově spočívá ve vrtání se v soukromí druhých. Zkuste ale na netu najít něco o ní. Jediné co má uvedeno na Wiki, je její novinářská práce. Je tam uvedeno datum narození 1973 a že od 1991 pracuje jako novinářka. Takže ji v devatenácti letech, bez vystudování žurnalistiky, někdo tenkrát zaměstnal v MF. Nic víc nikde není.

   Smazat
 9. A na tyhle skutečnosti má z principu ukazovat veřejnoprávní médium, zatraceně- to ono vytváří obraz reality a vytváří jej pokroucený-myslíte si, že s tím půjde po dobrém něco udělat?Protože stačí, jestliže budou reportáže vyloženě nestranné redaktoři měřit každému stejným metrem prostor pro názor se bude dávat všem stranám stejně(myslím stranám různých názorů)a pak to bude vypadat úplně jinak

  OdpovědětSmazat
 10. Nejlepší komentáře
  19. listopadu 2018 17:29
  19. listopadu 2018 17:35
  19. listopadu 2018 17:41
  19. listopadu 2018 17:03

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
 11. !Závažná zpráva!:
  http://tn.nova.cz/clanek/hori-narodni-ustav-dusevniho-zdravi-v-klecanech-evakuuji-pacienty.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to jako budeme bez poslanců parlamentu?

   Smazat
  2. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
 12. Ruda soudruzka by hlavne mela do slova a do pismene prestat zrat:-)

  OdpovědětSmazat
 13. Tahle soudruzka by sezrala i mikrofon:-)

  OdpovědětSmazat
 14. Na mně nikdo nereaguje s nové republiky a mám vážny filizofické podněty.už mně to nebaví.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 15. Děsivý Babišův sitcom
  Kdybyste nebyli blbí, tak jste se mohli mít jako já.
  (1. část)

  Eskapády Andreje Babiše není snadné žánrově zařadit. Střídá totiž temný thriller z prostředí organizovaného zločinu se slovenskou operetkou a jindy jeho výlevy navozují atmosféru scének z populárních normalizačních estrád. Bylo by to opravdu i humorné, kdyby to ovšem zároveň nebylo tak děsivě vážné.
  Prchalův najatý kompars se křečovitě snaží navodit atmosféru populárního sitcomu pro věrné voliče ANO. Sitcom bývá často parodií na jiný žánr s kulisou smějícího se publika. I Babiš je parodií na post předsedy vlády v normální civilizované zemi.
  Takže, buď jsme nenormální necivilizovanou zemí anebo máme nenormálního necivilizovaného premiéra. V krajním případě platí obojí.

  Kde hledal inspiraci pro svůj příběh předlistopadový karierní soudruh a spolupracovník tajné policie? V knihách to asi nebylo.
  Třeba měl rád díla slovenského hudebního skladatele Milana Nováka. Ten napsal mimo jiné dva kusy, které mohly budoucího českého premiéra oslovit. Tím prvním mohla být hudební komedie o třech dějstvích pod názvem „Nieje všedný deň“ a ještě trefnější je jeho muzikál, který nese titul „Opera Mafiozo“.

  Dnes opět řešíme příběh farmy s názvem jednoho opeřence, který je velmi příznačný pro majitele reprodukčních klinik.
  K tomu se aktuálně přidal tajemný výlet ruského občana Protopopova a švýcarského občana Babiše juniora na Ruskem anektovaný Krym. Junior stále tvrdí, že tam byl nedobrovolně. Vzhledem k tomu, že jeden z výletníků je synem předsedy vlády členské země EU a NATO, tak je jisté, že tato akce byla pečlivě monitorována, a možná i řízena, ruskými tajnými službami.
  Už to samo o sobě by stačilo k okamžité demisi či zbavení funkce.
  Otázkou zůstává, jak dlouho je Andrej Babiš vydíratelný ruskou stranou. Není to náhodou již od osmdesátých let minulého století?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Vážení přátelé, ano"! Clintonová prohrála volby a není nic jednoduššího, než obvinit z toho Putina. "Demokratický blok" tedy ti co si říkají demokraté a odvolávají se ve věci krádeží na vyšší mravní princip, ač ryzí demokraté, prohráli volby a v rámci vyššího mravního principu, tyto volby neuznávají a říkají, ž Babiš by měl odejít z vlády, očistit se a než se stačí vrátit, vládli by oni, demokraté. Nevím jakým způsobem může otec zabránit svému 36 let starému synovi, když se rozhodne navštívit Krym. Asi mu měl vysvětlit, že jsme ve zločinecké organizaci NATO, která pozabíjela humanitárním bombardováním v celé řadě zemí, které nám nic neudělaly, desítky miliony lidí, a tedy i když je plnoletý, má Švýcarské občanství, tak na Krym nesmí. Není toto náhodou, kdyby to tak bylo, porušení zákona. Z kauzou Čapího hnízda se to nějak nedaří, tak je nutné vyrobit další pseudokauzu, že Babiš na Krymu bal přímo sledován Putinem a ten teď zase na oplátku bude ovlivňovat Babiše st. protože je vydíratelný. Aby se prohravší ve volbách dostali k lepším korytům musí vymyslet další blbost jako Clintonová a to Putin přes BAbiše ohrožuje Česko.

   Smazat
  2. 23.33 skutečnost je taková, že kdyby Babiš nešel do politiky, nikdo by o nějakém Čapím hnízdu ani neslyšel, protože když by náhodou dopěl k soudu, že Babiše za to hnízdo potrestá, musel by potrestat tisíce podnikatelů v celé naší České zemi, protože všichni do jednoho dělají to samé jako Babiš a dělají to všichni i dnes a to přizpůsobí se podmínkám dotace a když to pomine vrátí se k původní formě podnikání. Tedy,kdyby Babiš nebyl v politice, nikdo by nevěděl o hnízdu vůbec nic. Takže výše uvedené bláboly jsou zavádějící. Zajímavé, že nikomu nevadí kuponová privatizace prostřednictvím které ti, co dnes křičí, rozkradli majetek státu za několik bilionů korun, ale 50 milionů někomu leží v žaludku a není organizovaný, nedostane za to nic a jde protestovat do zimy na kamennou dlažbu Václaváku.

   Smazat
  3. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
 16. Děsivý Babišův sitcom
  Kdybyste nebyli blbí, tak jste se mohli mít jako já.
  (2. část)

  O Čapáku nemá smysl pochybovat. OLAF již dávno potvrdil, že jde o dotační podvod. Totéž ví i vyšetřovatelé kauzy a dozorující státní zastupitelství.
  Důkazy jsou jasné a nezpochybnitelné. Babiš, jako každý trestně stíhaný pachatel, bude tvrdit opak, to však na skutečnosti nic nemění.
  Jeho pocit výlučnosti a beztrestnosti vychází zejména z toho, že má na kdekoho své složky, podobně jako jeho předchůdce z branže Mrázek, a pak také z toho, že mu již desítky kriminálních a polokriminálních skutků prošly. Seznam by byl hodně dlouhý. Mnohé z nich byly poměrně velmi důkladně popsány. Od převzetí Petrimexu, příběhu Agrobohemie, Unipetrolu, různých dotací (např. Duslo Šala), korunové dluhopisy, daňové úlevy, odměny z Agrofertu v době, kdy už plnil svou ministerskou roli na údajný plný závazek (2014), Profrost atd.

  Andrej Babiš vlastně všem říká – kdybyste nebyli blbí, tak jste se mohli mít jako já. A hlavně říká nám i okolnímu světu zprávu o tom, že již nejsme právním státem, neboť zde neplatí rovné právo, nýbrž právo selektivní se speciálním zacházením s vyvoleným predátorem.
  A to tady ještě máme ten jeho kolosální střet zájmů, který nemá nikde v Evropě obdoby a mimo jiné likviduje princip rovné férové soutěže v byznysu i v politice.

  Náš hlavní problém spočívá v tom, že jeden ekonomický migrant získal v naší zemi téměř absolutní moc, a co víc, i kontrolu nad touto mocí. Takhle vážné to je.
  On jako sociopat nemá žádné ohledy a zábrany, i když nám s utrápeným výrazem tvrdí, že se šel pro nás obětovat. Český stát prosperuje a relativně funguje jemu navzdory, ne díky němu. Zažili jsme šťastné období evropské konjunktury, která nás táhla nahoru, a přestali jsme být ostražití, a mezitím nám někdo za asistence prezidenta Zemana (ruského a čínského lobbisty) tento náš stát zcizil.
  Projekt „všetci kradnú“ a „bude líp“ je hlavní Babišův zločin, který nejprve relativizuje, a posléze likviduje politiku jako disciplínu, se všemi důsledky z tohoto plynoucími. Spoluviníkem se stávají všichni, kteří ho drží u moci.

  Těm dotyčným podporovatelům predátora bych vzkázal, zda jim nevadí, že zneužil vlastní děti a ranil tisíce psychiatrických pacientů.
  Jaký další důkaz o jeho gruntu ještě potřebují k otevření očí? Nejde jen o nějakou jakoby politiku, která je v jeho provedení spíše marketingovou šarádou. Nejde jen o jeho často nekalé podnikání. Nejde jen o právní kvalifikaci toho či onoho.
  Dnešní vývoj jeho zvráceného způsobu vnímání vztahů a reality má silný lidský rozměr, z něhož skutečně mrazí.
  To jsme ještě nezažili a věřím, že už ani nezažijeme.


  Petr Havlík

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL,VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky od fy.
   RADOSTA se re o.
   Repliku, za podstatně nižší ceny, míchá výrobní družstvo HAVLIK.

   Smazat
  2. Ano, jistě Radosto, Babiš bude náš nový skvělý president.

   Smazat
  3. hahaha z Radosty je Havlík. Havlíku, Havlíku, šídlo v pytli neutajíš. Už nnás fakt sereš a zase dostaneš ban

   Smazat
  4. Mrazí hlavně z těch pitomostí co na Babiše Havlík vymyslel. Navrhuji nové volby a pak ti co prohrají a skončí jako ODS, Topka s Lidovci, ať odejdou na smetiště politických dějin.

   Smazat
  5. Petře Havlíku 19:38, kde máte pro svoje tvrzení věcné argumenty? Ve svém dlouhém textu pracujete jen a jen s pocity. Celé to protibabišovské tažení je ve skutečnosti věcně i morálně mnohem horší, dokonce děsivější, než sám Babiš a jeho podpůrci.

   Smazat
  6. 21:06 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
  7. Havlíku, OLAF je jenom politický nástroj, jako komise pro udělování NObelovy ceny míru, která se pravidelně uděluje tomu, kdo má největší nadějí rozvrátit ten který režim na světě který se USA nehodí. NObelovou cenu míru dostal i Gorbačov za rozvracení bývalého Ruska a také papež za pomoc při rozvrácení Polska a tak bych mohl pokračovat. Dokonce i mezinárodní soudy rozhodující o finančních záležitostech států pod tlakem USA rozhodují ve prospěch Ukrajiny, která odmítá zaplatit dluh s bizarním zdůvodněním, že se musí prověřit věřitel, zda nedonutil dlužníka si půjčku vzít. Takže západní svět a Američani ohýbají právo účelově, jak se jim to hodí a to dělá i OLAF. Takže o rozhodnutí OLAFU je nutné velmi silně pochybovat už jenom proto že podnikatelé v celé EU dělají přesně to samé co legálně udělal Babiš a to, že se přízpůsobil podmínkám pro získání dotace.

   Smazat
 17. 18:43 a 18:49 Ona je paní Ryšánková členkou vaší strany KSČM? (Nikde jinde se totiž soukmenovci navzájem neoslovují "soudruhu".) Myslim, že vaše interní problémy byste si měli řešit na půdě vaší partaje a nezatěžovat tím jiné diskuse na internetu. Co je nám ostatním po vás, soudruzích?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:40 není dost jasné, jak lze odvodit ze "soudruhování" tvrzenou souvislost, ale hlavně, proč by v diskuzi neměli vystupovat příznivci té, nebo jiné politické strany. Dokonce legální. Bylo by možné vaši úvahu nějak dovysvětlit, demokrate?

   Smazat
 18. 19:38 Tolik slov a k ničemu. Co si od toho slibujete? Co očekáváte? Snad jen to, že se najde hodně málo lidí, kteří by se tím textem chtěli prokousávat.

  OdpovědětSmazat
 19. 50 čapích milionů zaplňuje internet, televizní obrazovky a stránky novin už snad 6 let, což je v podstatě neuvěřitelné, protože tyhle "drobný" se nikam nevypařily a je velmi sporné, zda se konal nějaký trestný čin. Pokud na Babiše nemají nic jiného, tak tahle osoba je v podstatě světec. Moje hlava nechápe, proč morálně vyspělí politici typu Kalousek, Němcová a ještě morálnější novináři typu Slonková, Kubík neřádili tehdy, když se ztrácely stovky miliard při zpackané privatizaci,u lehkých topných olejů, církevních restitucích, krmení solárních baronů, sanaci vykradených bank z našich daní atd. atd. A to nehovořím o odklánění dalších stovek miliard do zahraničí vyplácením divident, fingovanými obchody, skrýváním v daňových rájích atd. O těchto zločinech a zločincích je ticho po pěšině. No, čímpak byste ty dobráky odměnili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To rozkradení v miliardách byla demokracie, protože to provedli oni "demokraté"!. Těch padesát milionů, mimochodem již vrácených, tedy už neexistujících, neukradli oni, Kalouskové, a to je špatně, to se musí potrestat.

   Smazat
 20. Pro opoziční politiky a jim podobné.
  Zapamatujte si:
  1.Andrej Babiš ml. je v Čapí kauze veden jako obviněný a jako takový může u výslechu říkat co chce,i když to není pravda, nebo nevypovídat vůbec. Co tedy chce česká policie zjistit jeho výslechem?
  2. Švýcarsko své občany nevydává k trestnímu stíhání v jiných zemích. Proč by tedy AB mladší utíkal před výslechem, když mohl prostě odmítnout vypovídat a zůstat ve Švýcarsku.
  3. Jestli je prokazatelně schizofrenik a bude tvrdit, že je třeba mimozemšťan, nebo že vidí doma ve skříni schovaného Putinova agenta, pochopí konečně všichni ti "morálně vyspělí politici a novináři", že hodnověrnost takto postiženého člověka se rovná nule. Nebo budou psát a vyřvávat, že tento člověk spolupracuje s nepřátelskou mimozemskou civilizací a co je nejhorší, spolupracuje s Putinem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby nebyl Babiš st. v politice a nepřekážel by ODS. Top. 09, Stan, KDU ČSL, Pirátům, žádné Čapí hnízdo by nikdo nikdy neznal, protože z toho z čeho je Babiš st. obviněn je běžná praxe všech podnikatelů v celé České republice. Navíc podle včerejšího zjištění z ČT 24, není Babiš hlavní obviněný, ale je to nějaká paní, které jako měli Babiš st. a Faltýnek napomáhat. Je to celé konstrukt, který je samoúčelný.

   Smazat
 21. Jakub Unger, tak to je Čech jako poleno, už podle jména, tak odtud vítr fouká, a Slonková to samé. Já to říkám, že je to Hilsneriáda v obráceném garde

  OdpovědětSmazat
 22. Jestli jsme byli vazalem CCCP, tak co jsme proboha teď. Pískovištěm kam si chodí hrát velcí kluci? Nebo rohožkou? O ničem nerozhodujeme sami a už vůbec ne o pučích.

  OdpovědětSmazat
 23. Hledal jsem životopis Slonkové. Tam je vpodstatě "nic".
  Víte někdo, třeba, odkud ta "paní" pochází? Dejte vědět.
  Loupe se do života cizích lidí, ale o sobě nedá nic vědět. Je dobré, aby kažký začal u sebe.

  OdpovědětSmazat
 24. Prostitutky ccv neuvádějí.

  OdpovědětSmazat
 25. Dobrý deň pre všetky finančné potreby prosím kontaktujte túto Lady, ktorá poskytuje pôžičky bez poplatku vopred
  e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
  whatsapp ..... +33 7 56 83 05 07

  ....

  Dobrý deň pre všetky finančné potreby prosím kontaktujte túto Lady, ktorá poskytuje pôžičky bez poplatku vopred
  e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
  whatsapp ..... +33 7 56 83 05 07

  OdpovědětSmazat
 26. Pokud zde jednou chceme mít pořádek, je třeba především:
  -stíhat porušení zákona hned, jak je to možné,
  -vyhýbat se drakonickým trestům, ale klepnout přes prsty každého narušitele pořádku tak rychle, jak to jen jde,
  -zavádět jasná a jednoznačná pravidla bez možnosti dvojího či trojího výkladu
  -zrušit bez náhrady všechny dotace, které zvýhodňují jedny před druhými
  -trvat na rovnosti před zákonem všech bez jakýchkoli výjimek, ať už jde o rasu, pohlaví, zaměstnání, atd …
  -tvrdě trestat každé zneužití zaměstnání či funkce
  -vysekat ze zákonů všechen "plevel" - zákony nejednoznačné, vzájemně si odporující, duplicitní (řešící stejné, nebo skoro stejné věci, ale odlišně). V právním státě musí být soudní rozhodnutí předvídatelné a to, zda se zločin stal, nebo nestal, by nemělo být předmětem mnohaletého šetření - co je a co není zločin by mělo být jasné i poslednímu obecnímu blbovi, jinak je zásada, že neznalost zákona neomlouvá, popřením elementární spravedlnosti.

  OdpovědětSmazat
 27. Paní Ryšánková to není o kvalitě globalizační sluhy volit nelze.

  OdpovědětSmazat
 28. Prosím jich, to jako bych nemohl odletět svobodně na Krym, protože jsem občan ČR? To jsem netušil, vždyť pořád se vykřikuje, že si můžeme nyní jezdit, kam se nám zachce, snad i do srbského Kosova t.č. pod okupační správou USA, stejně jako do Německa - to už dokonce od 2. světové války! A kolik do okupovaného Německa jezdí našinců! To bude určitě nějaký bluf parlamentního protidemokratického bloku české ultrapravice, fýrerované Kalousy, Fialkami či Bartistrejdy - a víte, že mi tak trochu připomínají Dolfíka i Josífka Goebbelsovýho či Hermana, tedy aby se to nepletlo s tím naším - i když fyzicky mají hodně společného - myslel jsme na pana Göringa. Jen nevím, zda ti naši junkeři jsou originály nebo pouhými epigony uvedených předloh!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.