Reklama

pondělí 19. listopadu 2018

Antisemita Putin

19. 11. 2018

36 komentářů :

 1. Ne vsichni Zide jsou fandami Ruska , nevim co se ten Pako podivoval ! Jsou zide v Rusku , kuli kterim Rusko preziva a je jina skupina v USA , ktera broji proti Rusku . Obe skupiny zidu se nemusi a dalo by se rici , ze jsou nepratele ! Putina jiz obvinili snad ze vseho a tenhle priklad ktery on uvedl je jednoduse vyjadrenim statnika . Nebo vi , ze v Juesej ridi vse Zidi !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kašli na to, přečti si Švejka a máš to.

   Smazat
  2. Tomu "jandovi" snad upadnou ruce jak s nima zurive Padluje kolem sebe. Aby ho ten pruvan neshodil ze zidle..
   Tyhle rozhovory slouzi k tomu aby se naslo "spatne " jedno slovicko a potom na tom zurive , jasave a triumfalne rajtujou jako na vyzably herce...a musi dat pritom pozor aby sami sebe neumlatili svejma rukama...Aby se taky nezalkli tou snahou nepricetnych ideologickych jasavosti..
   Putin uz je tak vsechno to nejhorsi a Trump ho dohani v recech tehle ubohych,vasnemi nenavisti zpitomelych jandu...
   Podivejte se na tu zoufalou krec !! jak se snazi presvedcovat a dokazovat jejich ideologicke lzi a podvody za kazdou cenu. Vyssi vejplata ,demokraticka slava , popularita a medajle ho neminou...

   Smazat
  3. 0:39 jestli mává rukama či nikoliv, je mi srdečně jedno. Zajímavé je to co říká, ale nevím jestli jste si dal práci poslechnout si to celé. Že to musí stále opakovat, asi proto, aby to pochopili i Američani. Z těchto důvodů se nedívám ani na satelit, který jsem si pořídila kvůli přírodopisným pořadům, to stálé opakování plus reklamy mě udolaly.

   Smazat
 2. Hlavne onu kravu vyhodili za jeji laskovani i z levicove TV ,mimochodem mela contrakt na 39 milionu na 3 roky .Zvanila pro US debilie debity a ani to ji neproslo
  Jinak samozrejme zid je vsude

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto by mělo být jako výukový materiál na školách, jak se dělá propaganda. A co se týče moderátorky, není to žádné rohaté zvíře, ale vyslovila se proti politické korektnosti, zhruba ve smyslu, že aby v USA mohlo být něco nebo někdo zkritizován, bude se muset kritik nabarvit na černo, aby ihned nebyl napaden z rasismu a nenávisti. Proto s ní tv rozvázala smlouvu.

   Smazat
 3. Škoda, že je americky mnohomluvný, možná multikultura v USA to vyžaduje. V Evropě se pravda tutlá a lež stále opakuje, jak nás teď masírují doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Povolnej kdy ze voni spi?

   Smazat
  2. 2:32- když Vy jste vzhůru. Asi jsme protinožci.

   Smazat
  3. Jeee Povolny z Brisbane ...cau

   Smazat
  4. Georgi, Vy jste Jeee Povolny z Brisbane nebo hloupý anonym z 2:32?

   Smazat
 4. Podstatná věc je, že nemá nikdo věřit médiím, protože lžou. Vidíme to na České televizi, která lže a manipuluje s informacemi a stojí otevřeně za pražskou kavárnou, za stranami, jako ODS a TOP 09, KDU ČSL. My lidé jí musíme platit a ona pracuje tak, že nám od rána do večera předkládá zkreslené a lživé informace. Mezi práci České televize a práci Slonkové při natáčení Babiše ml. není žádný rozdíl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych to okomentovat tak, že nemáme věřit titulkům. Ono se to projevuje i v reakcích na tento videozáznam. Někteří asi komentátoři si utvořili názor po třech větách a okamžitě nám zde sdělují své poznatky. jsou stjní ignoranti jako Kalousek a Janda. Ten pán vše pro blce zopakoval několikrát a jak je vidno některým "lidem" to nestačí. Mněl by jim to snad vmlátit do hlavy?
   Václav

   Smazat
 5. Proč není možné, v rámci svobody a demokracie, ČT a ČRO zakódovat a platili by si je svobodně ti, kteří o ně stojí. Proč nám upírají svobodné rozhodnutí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a kdo by pak volil pravičácké fašouny

   Smazat
  2. 10:51 Přesně tak pane ty co vyřvávají na náměstí.

   Smazat
 6. nikdo nemá "čistou krev". a téměř nikoho to nezajímá, pokud?
  Pokud se na základě rodových a etnických vztahů nezačnou srocovat ti největší zločinci světa.
  civilizace a lidstvo na to má lék. A zaručený, tisíciletími ověřený. Tak nač ty keci a zbytečnej článek?
  Až dojde na lámání chleba, nezbyde po nich tentokrát ani mastnej flek.

  OdpovědětSmazat
 7. Potrefená husa?
  Jak jinak si vysvětlit ten křik, když před židy Putin vyjmenoval ještě tři, nebo čtyři národnosti.
  Navíc, židé mají jedno specifikum. Nejedná se jenom o národ, ale i o náboženství a dokonce stát. Dvojí občanství umožňuje mnoho zemí a jak pojmenovat člověka, který se jmenuje třeba Golgstein a v saku nosí ruský a izraelský pas?
  Už mne ta korektnost dost sere. Cikánovi nesmíme říkat cikán, židovi nesmíme říkat žid, buzerantovi nesmíme říkat buzerant, zlodějovi zloděj,...

  OdpovědětSmazat
 8. zatím četli a vyjadřovali se k příspěvku jen troubové? protože o židech skutečně není

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, je o případném vměšování Rusů do amerických voleb. To autor vyvodil z Putinovo výroku antisemitismus.
   Mne na onom "vměšování" zaráží jiná věc. Všichni mluví o tom, kdo to na clintonovou vyblil, ale nikdo nemluví o tom, co vyblil. A jestli je to pravda. Jestli se nepletu, tak se Hilary měla podílet na záhadných obchodech se zbraněmi pro "demokratickou" opozici a měla se na nich nakapsovat. Kandidátka na prezidenta měla okrást daňové poplatníky a my se tady měsíce patláme, kdo to vyzvonil. Místo toho, aby jsme řešili, zda to nemůže být pravda.
   Babišovo čapí hnízdo je na přetřesu denně, ale možné okrádání kandidátky, kterou u nás podporují především Burešovo kritici, nikoho z nich nezajímá?

   Smazat
  2. Autor nic neodvodil. Autor poukazuje na to, jak snadno se spinuje za pomocí titulků v hlavních médiích.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Odkaz na fake server z UA registrovaný v USA a provozovaný z Německa.

   Smazat
  5. 8:42
   Máte naprostou pravdu. Já jsem něco podobného napsal 9:16
   Stačí nadpis a mnoho lidí dále nevidí a komentují.

   Smazat
 9. trúfam si povedať že ste trt pochopili - čo už ...

  OdpovědětSmazat
 10. To 23.48
  Ano kódování programu České televize považují za rozumné a spravedlivé vůči těm kdo Českou televizi neposlouchají možná by se nakonec ukázalo že poplatky za poslech ČT nestačili ani na plat vrátného.

  OdpovědětSmazat
 11. Skvělá ukázka toho, jak se "kalí pravda" médii, která do jednoho vlastní ti, kteří pravdu takto přetvářejí. Podobné to bylo s tím jak měl Ahmadinejad "vymazat Israel z mapy světa", což vlastně nikdy neřekl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To kalení pravdy vypovídá o tom, že vlastníci už spinují titulky podle pokynů globálního policajta, ne?

   Smazat
 12. To je paradox. Z politických a válečných zlosynů vyrábí Eupropaganda bůžky i bohy a naopak z lidí MÍRU a přátelských mezinárodních vztahů dělá zlosyny. Ale to je stará praxe, kdysi ji přivedl k dokonalosti Hitler a jeho adlatus Goebbels,dnes jsou tito "dobrodějové" překonáni politiky USA i EU. A tak jak kdysi Němci věřili v dobro německého nacismu , tak dnes nemálo občanů EU věří v dobro Eunacismu. Kdo je nejdokonalejší? No přece USA. A kdo po USA - no přece EU. A kdo je nejmírumilovnější? No přece NATO, proto vede agresívní války kde se mu po Světě zachce a kde vidí dobré výnosy z hromad mrtvých! A kdo je největší agresor? No přece Putin, který snad jako jediný politik v Evropě bojuje za Mír. Mír, zhouba diktatury kapitálu, proto musí být vymýcen!

  OdpovědětSmazat
 13. Šikovný kluk, ten Fuentes. Divím se, že ještě žije.

  OdpovědětSmazat
 14. Je to přesně tak,jak řekl jeden přispivatel.Všichni se vždy zajímají o to co kdo vynesl.Podstatou je však to co je na tom vynešeném podstata a pravda.To nikdo nikdy neřeší.Kdyby se tím zabývali,tak by padly mnohé vlády a mnoho lidí by šlo za katr!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Veliký Putin, BJJP, není antisemita, nýbrž ANTISIONISTA!

  Ptáte se, drazí soudruzi a soukmenovci, jaký že je v tom rozdíl?
  Ve jméně veliký, v praxi nijaký; to dá rozum.

  My Češi a Rusové opravdu NEBOJUJEME proti mezinárodnímu židovstvu, již od roku 1945, anžto to pořád ještě není košer, Leninu žel.
  (Jsou samozřejmě určité výjimky: Např. po provedení trestu nad členy Protistátního spikleneckého centra R. Slánského resp. nad „lékaři“, připravujícími atentát na Velikého Stalina, bylo výslovně uvedeno, že jsou židovského původu; to snad dá rozum.)

  Prostě my dnes bojujeme proti SIONISMU, což zní mnohem lépe, i když jde o STÁLE STEJNÝ boj: O boj za záchranu naší čisté slovansky árijské rasy, vystavené NEUSTÁLÝM temným rejdům Sionských mudrců.

  Kdo nevěří, že jde o STÁLE TÝŽ boj, ať se podívá na:
  1) původ a význam libozvučného slovanského slova „погром“
  2) podvratnou činnost sionistů Nicholase Wintona a George Sorose: Oba organizovali (a Soros stále ještě organizuje!!) vlny běženců, STRAŠNĚ ovlivňující náš život a náš životní prostor
  3) bídu a utrpení švýcarského pracujícího lidu, dusícího se pod běženci (protože 1/4, čili ČTVRTINA obyvatelstva zbídačeného Švýcarska je tvořena běženci!!!)

  Prostě: Každičkým dnem našeho pokračujícího utrpení pod okupací NATO a EU se potvrzuje, že Protokoly Sionských mudrců jsou v platnosti a běhu.

  Teď si představte nepředstavitelné, drazí soudruzi a soukmenovci:
  Kdybychom podlehli, my Češi a Rusové, čili my roduvěrní Západoasiati, tak …
  Tak by byly zničeny nejen naše vlasti, ale i naše JEDINEČNÉ západoasijské hodnoty, vinou krvelačných sionistů:
  • Naše zdravá nenávist, naše Leninská pravda by ustoupily Pravdolásce!
  • Náš zářivý vědecký ateismus by podlehl tmářské víře v tzv. Boha!!
  • Naše leninská morálka (kterou dokážeme plynule měnit dle potřeb dne) by ustoupila tzv. křesťanské morálce, tomu NECHUTNÉMU mlýnskému kameni na krku!!!

  Ano, kdybychom podlehli sionistům a křesťanům, tak přestaneme být Západoasiaty – staneme se Evropany, se všemi všivými důsledky!
  To raději zemřeme, my Češi a Rusové, než bychom se stali Evropany!!
  To raději padneme na němých barikádách a vozových hradbách, než bychom vyměnili naše NÁDHERNÉ národní Vůdce za obyčejné evropské, euroamerické premiéry a prezidenty!!!!

  Proto plně podporujeme Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, největšího žijícího leninistu.
  Proto podporujeme JEDINEČNOU leninskou myšlenku na konečné řešení sionistické otázky: Humánní odsun bestiálních sionistů do Židovské autonomní oblasti.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trrrhu.
   Vyrábí a distribuje nejen do N.R. fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. Tak dělám, dělám Radosta! Zrychlejí to naslibované umírání, než mi ta kytka na jejich hrob ZVADNE!

   Smazat
  3. Kašlete na Radostu,je to ztráta času. Navrhuji vámi svoje řešení, naučte se anglicky, německy, rusky a taky francouzsky, pořiďte si satelit, pak záleží na vás jak si to sami vyhodnotíte. Někdy je potřeba dohledat detaily na netu.Na politiku stačí hovorová úroveň jazyka, na klasiku ne. Funguje je to,mmůžete se vykašlat na naše vykladače, někdy přemýšlím, zda ujíždějí od faktů k fejkům z hlouposti,nebo záměrně

   Smazat
 16. Vidím, že pan Radosta je desorientován v místě i čase. Je to díky alkoholu, drogám, demenci nebo šílenství? Asi od všeho trocha. Prostě ani blázni, ani dementi nemají ani chlastat ani drogovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.