Reklama

pátek 23. listopadu 2018

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu poslancům Národní rady Slovenské republiky

23. 11. 2018
Vážení poslanci Národní rady,
blíží se setkání v Marrákeši, na němž má být podepsán „Globální pakt OSN o migraci“, přesněji „Globální kompakt pro bezpečnou, řízenou a legální migraci“. Tento dokument se rozhodlo nepodepsat několik států: USA, Austrálie, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rakousko a mnohé jiné jsou na cestě k odmítnutí tohoto paktu, protože přímo ohrožuje jejich suverenitu, stírá rozdíl mezi legálním a nelegálním přistěhovalectvím a představuje v dlouhodobém měřítku velká ; bezpečnostní rizika. 


 

Následky nelegální migrace posledních let jsou zjevné a alarmující: sociální nepokoje, enormní růst kriminality, extrémně rostoucí rizika v oblasti ochrany zdraví, chladnokrevné teroristické útoky, jejichž oběťmi je nejčastěji civilní obyvatelstvo. Nejzranitelnější skupinou jsou ženy a dívky, které se ve velkém počtu případů stávají oběťmi brutálních znásilnění, v konkrétních případech i smrtelných. Dalším plodem nelegální migrace jsou tzv. no-go zóny, které se nepodřizují m&i acute;stním zákonům toho kterého státu. Naopak muslimové tam nastolují nepřípustný zákon šaría, který hlásá nenávist vůči nemuslimskému obyvatelstvu. Neustále rostou bezpečnostní rizika, policie ani prokuratura v těchto zónách nefunguje.



„No-go“ zóny jsou malé islámské státy, které okupují území cizích států. Jejich přímým úmyslem je dominance a nastolení islámu na celém území státu. Reálná fakta a zločiny poukazují na to, že místní evropské obyvatelstvo se stále častěji stává terčem útoků nelegálních migrantů. Muslimové usilují o vykořenění křesťanských sv&aa cute;tků, protože je takzvaně urážejí. Co je ale děsivé, že místní úřady mnohokrát vyhoví muslimům a ruší nejen svátky, ale odstraňují i křesťanské symboly, kulturu i obyčeje. Je to stav nevyhlášeného džihádu. 



Je proto nepochopitelné, jak může chtít někdo v dnešní době podepsat Globální pakt OSN o migraci, který je akcelerátorem islamizace Evropy. V současnosti ho představují jako nezávazný dokument. Ptáme se tedy, nač je třeba ho podepisovat?! Jde o zjevnou manipulaci, protože dokument obsahuje několik desítek krát termín „zavazujeme se“. Znamená to, že už zítra se počítá s tím, že tento dokument nabude závaznosti jako dokument mezinárodního práva. Je to způsob, jak zahnat státy do pasti a zničit jejich suverenitu jejich vlastními rukama.

Vzhledem k enormnímu nebezpečí vyplývajícímu z dlouhodobých následků podepsání tohoto migračního paktu, jako je ohrožení křesťanské civilizace, suverenity Slovenska a bezpečnosti jeho obyvatel, vyzýváme Vás, poslance Národní rady SR, abyste přijali závazné rozhodnutí na zasedání NR SR o nepodepsání Globálního paktu OSN o migraci. Toto rozhodnutí musí být závazné pro celou vládu, na prvním místě pro ministra zahraničí, pana M. Lajčáka.

Jde o záchranu Slovenska, jeho suverenity a křesťanské civilizace. Postavte se za Boha a za národ!

Za Vás i za celý národ se modlí

+ Metoděj OSBMr
 + Timotej OSBMr

13 komentářů :

 1. Takové hle bestiální prasárny,
  může bez upozornění,
  zveřejnit jen katolík..hanba !
  ..a co jinak, co dělá Bůh ? ..o to se nestaráte..?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nas buh, Hospodin, nema s jeji Allahem (pravdepodobne se jedna o Babylonskeho boha Baala) nic spolecneho. V tom je klic celeho poznani o Islamu.

   Smazat
  2. Judaismus, Křesťanství a Islám jsou náboženství jednoho a téhož Boha, Alláha, budiž jeho jméno nastatisíckát pochváleno. Od okamžiku zjevení Al Koránu JE SPRÁVNÉ VYZNÁNÍ POUZE ISLÁM, PÁNBÍČKÁŘI! Nechápete, že vám to vetřelci vtloukají do vašich prázdných kebulí?

   Smazat
 2. Souhlas s p.Jurou Náš Hospodin kontra Alláh, jsou dvě nekompatibilní entity, ať o tom páni Halíkové vyprávějí, co chtějí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To věděl už Karel IV. Osmanům (nyní Islámistům) povolil pouze průjezd ČK se zákazem dlouhodobého ubytování (kdo takové ubytování poskytne bude potrestán) a zákazem prodeje nemovitostí ať dům či pozemek pod trestem ztráty hrdla prodejce.
   Ivana

   Smazat
 3. Jedno nepodepsání nám může ušetřit spoustu munice.

  OdpovědětSmazat
 4. Moc pěkný článek souhlasím to platí i pro naši zem.

  OdpovědětSmazat
 5. Problém je ovšem v tom, že i ten blbej Islám je životaschopnější než to, co je u nás. Křesťani podlehli těm, co hýkají i v téhle diskusi, takže společnost ztratila schopnost přežít a žádný blahobyt to nemůže změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Společnost ztrácí schopnost přežít ne kvůli ztrátě pánbíčkářství, ALE KVŮLI ODMÍTNUTÍ VĚDECKÉHO ATEISMU A VŠECH NÁBOŽENSKÝCH PARAZITŮ VŠECH VĚR A POVĚR SVĚTA.

   Smazat
 6. PANBÍČKÁŘÍ VŠECH ZEMÍ A NÁBOŽENSTVÍ, POLIBTE SI PRDEL !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spousta z nich to ráda udělá a nezůstane jen u toho :-). J.

   Smazat
 7. Chlapci ak chcete ateizmus, podporte kresťanstvo. Inak nebudete mať ani jedno, ani druhé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlapci, ak VY chcete kresťanstvo podporte ATEIZMUS. Inak nebudete mať ani jedno, ani druhé...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.