Reklama

sobota 17. listopadu 2018

Buď půjdou ti dva do tepláků, nebo žijeme in US Protectorate Bohemia and Moravia

Lubomír Man
17. 11. 2018
Situace je jasná. Zřejmě se stal zločin a to jak podle státního práva Švýcarska, kde k němu došlo, tak i podle státního práva ČR, pod jehož jurisdikci oba podezřelí patří. Jde o redaktory Slonkovou a Kubíka, kteří ve službách Seznamu.cz navštívili ve Švýcarsku duševně nemocného syna předsedy české vlády, představili se mu jako novináři a požádali jej o rozhovor. Potud tedy vše v pořádku, až na malý detail. Neřekli mu, že celý rozhovor budou natáčet na kameru, umístěnou v brýlích jednoho z redaktorů, což je v případě, že s tím všichni účastníci debaty nesouhlasí, jak nám prozradil americko-český novinář Erik Best, podle článku 179 švýcarského trestního zákoníku nezákonné, a pachateli takovéhoto činu hrozí až jeden rok odnětí svobody nebo pokuta.

Ale nejen to. Podle článku 186 švýcarského trestního zákoníku je trestem za tzv. neoprávněné vniknutí až tři roky ve vězení či pokuta. Jestli se ovšem za neoprávněné vniknutí dá označit vstup pod falešnou záminkou s úmyslem dopustit se protiprávního jednání, např. nahrání soukromé konverzace bez souhlasu všech zúčastněných, je už věcí státních zástupců a soudů.

A l e   p o z o r! Zveřejnění protizákonně získaných informací je ve Švýcarsku trestným činem podle článku 322 s až tříletým trestem odnětí svobody nebo pokutou.

K tomuto zveřejnění, jak všichni víme, s obrovským celostátním a dokonce i evropským třeskem došlo, došlo i k nezákonnému natáčení rozhovoru redaktorů Kubíka se Slonkovou se synem předsedy vlády na kameru, a zřejmě došlo i na neoprávněné vniknutí s úmyslem dopustit se protiprávního jednání (nahrání soukromé konverzace bez souhlasu všech zúčastněných), takže podle práva Švýcarska, na jehož území se přečin Slonkové a Kubíka proti švýcarskému právu stal, jednali oba jmenovaní na území Švýcarska proti švýcarskému právnímu řádu a nebylo by tedy od věci, aby stanuli před švýcarským soudem.

Ale pochopitelně nejen tam. Hlavně by je měl hnát k zodpovědnosti český stát, protože i podle českého zákona 101/2001 na ochranu osobnosti je protizákonné nahrát soukromou konverzaci, pokud s tím všichni její účastníci nesouhlasí. A navíc, jak nám v těchto dnech prozradila advokátka Klára Samková, n e l z e    t a k t o   z í s k a n é    i n f o r m a c e    z v e ř e j ň o v a t    a    l z e     j e    j e n o m     p ř e d a t    s t á t n í m     z á s t u p c ů m    n e b o    p o l i c i i.

Čehož samozřejmě jak Kubík se Slonkovou, tak Seznam cz ani v nejmenším nedbali, protože cíl, který měli před očima, byl příliš oslnivý na to, aby na nějaké právní pitomosti, jež s ním souvisejí, třeba i jen na vteřinu pomysleli. Vždyť už se blížil Státní svátek 17. listopadu, kdy hlavně studenti, v historii záměrně nedovzdělaní, vyjdou do ulic, budou shromáždění, projevy, průvody, takže svou informaci o setkání se synem předsedy vlády pěkně pár týdnů pozdržíme a vyrukujeme s ní - a to s veškerou možnou parádou - na veřejnost až těsně před tímhle svátečkem. Ať je to všechno ještě správně horké a třaskavé, darebáků i blbců, co jsou ochotni udělat binec, se v Praze najde vždycky dost, spřátelená média to rozmáznou, a není boha, aby to už tentokrát neprasklo a Babiš nezmizel ze Strakovky a Zeman z Hradčan.

A budou pak spokojeni všichni ti poslanci, obklopující ve sněmovních lavicích Kalouska, Fialu, Bělobrádka, Bartoše a Gazdíka, co předevčírek nebo kdy uspořádali v poslanecké sněmovně hotové ovace americkému ministrovi Mattisovi, co přijel do Prahy orodovat za to, aby atomovou elektrárnu v Dukovanech nepřestavoval nikdo jiný než krachující Westinghouse. Protože tady jde o miliardy dolarů – a právě kvůli nim se všechno, o čem tento článek je, událo. Pro ty dolary jeli Slonková s Kubíkem do Švýcarska, kvůli nim bude dnes v Praze binec a kvůli nim se dnes mezi sebou pereme jako vzteklí psi.

A zásluhou těch dolarů se nejspíš zapomene i na to právo, české i švýcarské, na které Slonková, Kubík a Seznam.cz tak opovržlivě vyplázli jazyk.

49 komentářů :

 1. No revoluce se nekoná .Zatáhneme oponu a zhasnem světla.Zítra budou všichni odpočívat a po demonstracích pes neštěkne. Lepšolidi budou opět snít své vlhké sny o vládě v pražských kavárnách , Švarcenberk usne v lavici a Kaluousek se půjde ožrat. Jo holt na převraty tady nejsme díky bohu zavedaní.
  Bredy

  OdpovědětSmazat
 2. Dobrý večer.
  V teplácích ti dva asi nebudou. Byli za A.Babišem ml. podruhé v pátek 16.11.2018.
  Ještě než se dnes ráno za svým pětatřicetiletým synem z prvního manželství vydal do Švýcarska premiér Babiš, byli zde už podruhé Sabina Slonková a Jiří Kubík. V reportáži popisují situaci, která předcházela dnešnímu vývoji v případu klíčového svědka v kauze Čapí hnízdo. Babiš se se svým synem setkal naposledy loni v létě na své svatbě.

  Článek
  Pátek 16. listopadu, jedna hodina po půlnoci

  Projíždíme autem potemnělou ulicí, v níž jsme v polovině října po mnohaměsíčním pátrání našli zmizelého syna českého premiéra. Všude ticho a klid. Máme za sebou desetihodinovou jízdu z Prahy."
  Celý článek najdete na
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/matka-na-me-zacina-tlacit-otec-uz-urcite-tlaci-na-ni-reporteri-seznamu-vyjeli-znovu-za-andrejem-babisem-ml-60691?seq-no=9&dop-ab-variant=&source=clanky-home
  Naštěstí je tam zastavil švýcarský advokát AB ml. a mohli jen hodit dopis pro paní Babišovou do schránky.
  Pěkný večer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, jestli hyeny do tepláků nepůjdou, pak platí varianta, že žijeme "in US Protectorate Bohemia and Moravia".

   Smazat
  2. Nebyl by tu nějaký nový Gabčík a spol? Byla by tu pro ně zase práce...

   Smazat
  3. No, do tepláků téměř určitě nepůjdou, alespoň nikoliv u nás. Jak vyplývá z některých rozsudků Nejvyššího i Ústavního soudu, v některých případech není takové jednání u nás trestné. Zejména, bylo-li učiněno ve veřejném zájmu. A právníci Seznamu si jistě zjistili, že takový výklad je vysoce pravděpodobný. Jinak by je tam šéfové neposlali.

   Smazat
  4. Paní Věrko omluva, nevšiml jsem si Vašeho příspěvku a napsal jsem prakticky totéž. Stránka se mi načetla od spoda, tak jsem četl od spoda, moje chyba. Dobrou!

   Ramón

   Smazat
  5. Dobrý večer,

   v tom investigativci tvrzeném několikaměsíčním "pátráni" v Ženevě, po domu a adrese rodiny premiéra, je kolize jejich tvrzení v tom, že zvonek na domu nebyl nijak označen, jak tedy mohli dům vůbec najít? Ženeva je obrovské město. Je to jako hledání jehly v kupce sena. kdo jsou jejich zdroje?? Na přímý dotaz Emy Smetana v jejím pořadu na internetu, jí ta novinářka v rozhovoru odpověděla s arogantní převahou a úsměškem, cit.: "jistě víte paní redaktorko, že vám tohle neřeknu." Jaký tedy byl její úmysl, než poškodit obviněné?". Tito lidé se neštítí ničeho a účelovost jejich tvrzení na svou obhajobu z toho jen čiší.A veřejnost má právo být cele informována.

   Smazat
 3. K tomu Matisovi: Nedávno se v amerických médiích objevila zpráva o možné technogenní katastrofě. Jednalo se o to, že v jaderné elektrárně San Onofre v Kalifornii došlo, či má dojít, k úniku smrtelně nebezpečného vyhořelého jaderného paliva.
  V průběhu deseti let (2001-2011) nahradil Edison staré parní generátory u dvou reaktorů modernějšími verzemi. Tato výměna byla zdlouhavá a velmi drahá (671 milionů dolarů) zejména proto, že generátory byly nestandardní a mezi svými „kolegy" byly doslova giganty.
  Jaderná elektrárna začala dodávat energii spotřebitelům. Radost však netrvala dlouho. Netrvalo to ani rok a na obou reaktorech došlo k chybám. Zatížení reaktorů bylo postupně snižováno, v roce 2012 dosáhlo minimální možné úrovně a později byly jednotky zcela zastaveny. Oficiální příčinou bylo předčasné opotřebování více než tří tisíc trubek parních generátorů.

  OdpovědětSmazat
 4. Ti dva samozřejmě do tepláků nepůjdou. Všechny okolnosti jim byly známy a jistě nejsou sebevrazi. Byli ujištěni, že se jim nic nestane. Naopak. Budou oslavováni jako spasitelé práva, demokracie a vůbec bojovníci proti moci. Kdyby toto ujištění neměli, nikam by nejeli. A bylo už všude ukázáno, že jde o podvod na všech úrovních. AB jr. se ve Švýcarsku neskrýval, tak jako se neskrývá každý kdo je večer doma, kde bydlí. Nebyl unesen na Krym, i to potvrdila policie. Neušila na něj boudu kamarádka AB seniora, ale jeho diagnózu určila dvě psychiatrická pracoviště: Bohnice a Havlíčkův Brod. Oba protagonosté věděli, že jakékoliv vyjádření AB Jr. je absolutně irelevantní z důvodů jeho nemoci. A také nebude moci být využito u soudu, protože bylo získáno nelegálním způsobem, porušením zákona. Ale o to od počátku přece nešlo. Předsedou TOP09 je přece právník Jiří Pospíšil. Byl i ministrem spravedlnosti i děkanem právnické fakulty. Tomu muselo být celé pozadí okamžitě jasné. Tedy od právníka jeho kalibru, a politika v jeho postavení - předsedy (těsně, ale přece) parlamentní strany, který se desetkrát denně ohání demokracií a právním státem bych čekal, že se od celé věci rázně distancuje a bude na ministrovi vnitra a spravelnosti žádat okamžitou reakci. Ale to se nestalo. Právě naopak. Tedy mě napadá jediná souvislost - ten pán byl o všem informován předem. Nebo se na tom všem osobně podílel. Kalousek mně ničí nepřekvapil. Primitiv se přes noc nestane myslitelem. A Gazdík? Ten hledá kohokoliv, kdo jej vezme pod křídla, aby mu korýtko zůstalo. Pan Fiala už už se viděl v premíérském křesle prozatímní vlády s Bartošem jako podržtaškou. Bartoš vše vylepšil ještě teplým bonzem do Bruselu. V Praze nějaký blbeček rozhodl za nás za všechny, kdo smí a kdo nesmí položit kytky k pomníku. A ty "nesprávně" vyhdil do koše. Ministr vnitra to bere jak běžnou věc a nehodlá se tím zabývat. Tím ministrem je přítel Hamáček, takto předseda krachující ČSSD. Krachující nejen finančně, ale i morálně. Ten neví co těď. Podrazit Babiše nebo ho podržet. V sázce je hodně. ODS ztráta pár % neublíží, ale ČSSD je na hraně a ztráta i 0,5% ji může poslat mimo parlament a pak sbohem korýtko. Mají to dnes ti politici těžké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ryba smrdí od hlavy.Když je porušen zákon musí policista zasáhnout.Ovšem to by musel cítit podporu od svých nadřízených.U nás by se pravděpodobně stalo ,že by byl potrestán nebo by mu zarazili postup když by si dovolil zastavit toho cizího dobytka ,který hodil do koše kytici od prezidenta republiky položenou na Národní třídě.Připosraný ministr Hami
   se nedokáže postavit za policii.

   Smazat
  2. Pražský policista dobře ví, že kdyby zakročil, u policie skončí. Nestojí mu to za to hledat si novou práci. Nikdo se ho nezastane.

   Smazat
  3. Mirda není primitiv, ale grázl a dobře ví, co dělá.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ludwig van RADOSTA : Sraní na Radost.
   Nová verze slavné deváté o půl desáté.

   Smazat
  2. Radosto, modrý sračkomete, co tady pohledáváš? Na Václaváku tě čekají, běž se vyzvracet a posrat tam.

   Smazat
 6. Dobrý večer.
  Stojí za přečtení, další rozbor výletu do Švýcar dvou "investigativních novinářů."
  https://janzima.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=467081
  Pěkný večer.

  OdpovědětSmazat
 7. Proč někdo nepodá na ty dva "novináře "kteří řádili ve Švýcarsku v této zemi trestní oznámení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švýcarská policie byla přísná na Ransdorfa, na jehož smrti mají také určitý podíl. V případě Babiše mladšího nic nevidí a neslyší.

   Smazat
  2. Anonymní 17. listopadu 2018 22:04

   Již k němu a jeho matce nesmí, jeli za nima do Švýcar po druhé a okamžitě je pod výhružkou okamžitého zatčení vypakoval, jejich Švýcarský právník Alexandre de Senarclens !

   „Nenatáčejte! Hrozí vám stíhání!”. Dostalo se jim varování! "Jeho apel respektujeme! Kameru vypínáme, natáčení končíme, odjíždíme". A měli ty dva kokoti, Slonková a Kubík po ftákách, podělali se a upalovali.

   To u nás, by jim "Pomáhali a chránili je" státní policejní vložky, pardón složky!


   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/matka-na-me-zacina-tlacit-otec-uz-urcite-tlaci-na-ni-reporteri-seznamu-vyjeli-znovu-za-andrejem-babisem-ml-60691?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

   Ramón

   Smazat
 8. Dnešní mladý zapomenou na sametovku za pár let.Tak jako se zapomíná kdo nás osvobodil od fašismu.Babiš je ve Švarcu,nahlási stolking Slonkové a obtěžování s tajnou kamerou svého syna.Pražská kavárna už nasává a zítra nebudete vědět kdo rozdával letáky s demisí.Čtyřleté děcka zapomenou že jim chybí havel z mávatek.Praha dělala bordel i v únoru 1948,proto je nutné je hlídat.Lezli do prdele ZSSR a dnes lezou do říti USA.Takový je cirkus praha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte cirkusy. Tam vládne tvrdý pořádek, jde tam o život.

   Smazat
  2. Anonymní 18. listopadu 2018 10:55

   Rektální→Praha→Pirátov, pokud nechceme urážet Cirkusy.

   Smazat
 9. Ono šetřit se dá i na základě vlastního poznání. Bohužel, u nás jsou státní zástupci tak zdegenerovaní, že pokud jim něco nepřinesete na tácku, tak se ani nehnou. No, inteligenci nepobrali.

  OdpovědětSmazat
 10. A mělo by to vůbec cenu něco tam podávat? Slonková je podporovaná a bere granty od Sorosovy Open society fund a US ambasády přes společnou Bakalovu a Janečkovu Nadaci pro podporu nezávislé žurnalistiky. Slonková je tudíž pod ochranou americké moci a bude před Švýcarským právem naprosto nedotknutelná. Babiš totiž svým odstoupením od zakázek na dostavbu Temelína a Dukovan americké moci šlápl na kuří a to se neodpouští. Proti americké moci a zájmům ani Švýcarsko si nedovolí se vzepřít.

  OdpovědětSmazat
 11. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 17. listopadu 21:16.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chramosta 23:07 gratuluji matce, filmové budovatelce pro KSČ v padesátých letech. Vybavuji si ji jako traktoristku v šátku a vyžehlených montérkách s puky na traktoru mezi polní brázdou, sázející brambor s Jiřinkou Švorcovou v režii Pavla Kohouta, všichni v tu dobu zanícení!

   Dnes se doživá, díky perzekuci v disentu chválihodných 92 divadelních let, ve stále socialistickém PRAŽSKÉM zdravotnickém státním systému (toto je jedno z mnoha v Praze, kde se válí) !

   A vy Chramosto ani píp, takto si vážíte budovatelky? Stranické žákyně Vídeňáka a komunisty Pavlíka Kohouta (jednou komunista, vždycky komunista!). Stranická disciplína vám je šůmafuk.

   Celoživotní nestraník Ramón

   Smazat
  2. Re (23:07):
   Tohoto jistě znal i J. Hašek, když o něm napsal, že .. je to takovej nezmar, jako nějakej Boušek z Libně. Vosumkrát za večer ho vyhodili od Exnerů, a vždycky se jim tam vrátil, že tam zapomněl fajfku. Lez jim tam oknem, dveřma, z kuchyně, přes zeď do lokálu, přes sklep do výčepu, a byl by se spustil snad komínem, kdyby ho byli hasiči nesundali ze střechy. Takovej byl vytrvalej, že by se mohl stát ministrem nebo poslancem ... radosta jeden!

   Smazat
  3. Pane Františku, bezchybné děkuji!

   Já bych se však, ještě jednou rád vrátil k té Milotově jubilantce, Vlastičce Chramostové. Měl jse tu čest a ze záznamu jsem shlédl, její domácí divadelní představení.

   Byl jsem velice rád, že se mi nedostalo té cti, žůčastnit se osobně, jelikož by představení trvalo, tak tři minuty.

   Po první etudě, bych reagoval jako pravý grant, gentleman Peroutka a tak bych zfackoval paní Vlastičku, samo sebou jako první pomoc! Při náhlé, těžké, nekontrolovatelné atace, nezvládnuté hysterie.

   Dozajista způsobené, nestabilní emotivitou, se sklonem k primitivním reakcím, pocitem životního a sexuálního neuspokojení. Miloto, Miloto k čemu ho máš, respektive k čemus ho měl ?

   Rovněž bych dal pár preventivních pár facek, kovanému poetovi Pavlu Kohoutovi, který ji a Jiřinku Švorcovou, tak nějak stranicky zblbnul, sám zdrhnul do zaječích a holky v tom nechal, rakouský dobytek !

   Ramón

   Smazat
 12. Je to zločin proti míru, pokroku, Slovanstvu a socialismu!

  S.s. Man má leninskou pravdu - ve svém SKÁLOPEVNÉM přesvědčení, že by podlí pisálci měli být humánně zlikvidováni.
  Ano, protislovanští, antibabišovští, antiputinističtí pisálci se přemnožili JAKO KOBYLKY.
  A jako s takovými by s nimi mělo být zacházeno, viz LENINSKY MOUDRÁ slova našeho národního Vůdce Miloše, určená PŘÍMO Velikému Putinu, BJJP, Vůdci všeho Slovanstva: novinářů je příliš mnoho => měli by se zlikvidovat.

  Leninu žel, drahý soudruh a soukmenovec Man se mýlí přímo FLAGRANTNĚ, když likvidaci Slonkové s Kubíkem a spol. chce přenechat Švýcarsku.
  Cožpak s.s. Man zapomněl, že v tom „slavném“ Švýcarsku je ČTVRTINA (25% !!!) obyvatelstva tvořena BĚŽENCI?! Jako kdyby nevěděl, co to znamená, když 50 syrských sirotků je schopno udělat z naší vlasti kůlničku na dříví: Švýcarsko je ZBÍDAČENÁ země plná ŠÍLENÉHO násilí na každém rohu, na každém kroku!!

  Ano, Švýcarsko je dnes 100% ovládáno neomarxistickými vrahy z Wall Streetu a Bilderbergu!
  Proto není schopno provést ani humánní odsun běženců, ani humánní znárodnění, a samozřejmě – ani humánní likvidaci zrádných a přespočetných „českých“ pisálků Slonkové, Kubíka a všech ostatních ze Seznamu.cz.

  Zkrátka a dobře: Musíme to provést my. Takže bychom měli poprosit o moudrou radu Velikého Putina, BJJP, jenž dokázal v pohodě zlikvidovat ne méně než 200 přespočetných pisálků, jen na území Ruské federace.
  Prostě: Veliké Rusko je - jako vždy - naším ZÁŘNÝM vzorem.

  „Není člověk, není problém!“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ludwig van Radosta : Sraní na Radost.
   Nová verze slavné deváté o půl třetí.

   Smazat
 13. Pan Man je jako vždy paranoidní. Spojovat reportáž Seznamu s dostavbou jaderné elektrárny, na to je i bujná fantazie málo. Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to typický konspirační hňup. Viz jeho bláboly o 9/11.

   Smazat
  2. Petr 23:16 jako vždy, trapně nemožný, ovšem na té správné straně. Ono se o dobré kšefty nevedou bitky od malých až po mezinárodní? Boží naivito. Třeba ten Severní proud ...

   Smazat
  3. ehe tak ono nam sem přijechal ten apač z usraele jen tak nahodu pač neměl co na praci tak tomu snad nevěři ani pepek vyskoč elektrarna plyn aropa ropa nikoli evropa ato se nemluvi že amik nehne prstem když nevyděla dolač natož letět do nějake gubernie kde jsou jen montovny a davno už nic nevyrabi akromně kecu ani nevyvži a když vyvaži tak jen hitrelgrupe dočastně umistěna

   Smazat
  4. Pan Man, na rozdíl od Vás,vnímá, že v krátké době zde bylo několik ministrů USA a přitom několik let pro ně ČR jakoby ani neexistovala.Možnosti výživných obchodů s vrtulníky nebo přestavbou JE jim asi voní i za louží !

   Smazat
  5. 11:02 Jasně, že o ty zakázky mají v USA zájem. Ale zájem o ně mají i jiné státy. Nicméně o té zakázce se teď nejedná a kdy a zda vůbec se o ní bude jednat, je ve hvězdách. Zatím se to vyřeší prodloužením životnosti Dukovan o deset let.
   Ale kde je souvislost s reportáží Seznam.cz??? Petr

   Smazat
  6. Pane Péťo, expremier Petr Nečas (oDs), navštívil Rusko, zde se zmínil o nejrozumnější variantě a to, Ruské dostavbě JET dalších bloků elektrárny !

   A přišly na přetřes kabelky J. N., groteskní zásahy pro publikum, jeho pád a pobyty u soudů, více než doma do dnešních nečasů (varování pro neposlušné?) !

   Jste-li soudný člověk musí vám být jasné, že kabelky byly pouhou zástěrkou ...? Za to Pasty Parkanové (sTopo9) si nikdo nevšímá ani jejich rodinných příslušníků, to samé u Bohůša Sobotky (ČssD) a jiných předem vyvolených pro zámoří?

   Ještě bych se vrátil k dodnes neobjasněnému odvolání na hodinu (!) exministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (oDs - sTopo9 a stΔn - asiPirát v Praze) za prezidentování V. Klause ?

   Tak rychlé, víte někdo proč (?) prestitutky jako obvykle slepé a hluché, no pro "lid" k ho√nu !

   Ramón

   Smazat
 14. Ty dvě hyeny by měli jít k soudu a být potrestàni podle zákona. A ti, je navedli, Papoušci, Jurečka a vůbec celá tzv demokratická žumpa potřebuje na hubu.

  OdpovědětSmazat
 15. Vona ta Slonkova mela jiz jednou na kahanku ! Srba to nedokonal a skodna radi dal !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říkám si, jestli ten Srba byl opravdu takovej zloduch.

   Smazat
 16. Převrat se nepovedl nebo Češi nesou hlupáci pokud vyvolají předčasné volby dostane Babiš 50%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předčasné volby nebudou, buď v klidu.

   Smazat
 17. Pan Nečas ač ODSák je pro mne stále slušným člověkem. Hned jak ho zvolili jsem ke smíchu všech demokratů z okolí prohlásil , že to s těmi vlčáky musí odsr.t, když to neustál ani Mirek Topolánek a to byl jiný chasník. A stalo se, ale tenkrát se demokrati dobře pobavili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer. Mě tedy dojímá, jak najednou Nečase máte za slušného člověka a klidně ho zařadíte k "postiženým". To máte tak špatnou paměť? Možná, než nastoupil do funkce byl slušným člověkem, ale když sebou nechal mávat dominou Nagyovou (i Kalouskem), přestal jím být. Nečas byl (a nejspíš pořád je) slaboch, který neměl žádnou vůli, ani charakter a byl jen loutkou,která se chovala jak utržená ze řetězu. Věřící, který se vykašlal na rodinu i na veškeré hodnoty a pravidla, která slušného člověka charakterizují.

   Smazat
 18. BEZ KECŮ. Novináři, kteří skoro omylem nosí lidskou podobu, jež jsou spíše supi v lidské podobě, se dopustili nejen přestupku v novinářské etice, ale prokazatelně trestného činu. Že na ně ještě nebylo podáno trestní oznámení, je v mých očích děsivým nekonáním státního zastupitelství. A ať se nikdo nemýlí, jejich konání je trestné i kdyby byl Babiš mladší úplně zdráv. Pokud je ale opravdu psychicky nemocný, tak pro svou zhovadilost nemají žádnou polehčující okolnost a patří bez okolků za mříže. Pokud se tak dosud nestalo, je to pro mne jednoznačným důkazem, že jde o další objednávku útoku na současnou vládu, která už snese pojmenování puč. Jak jsem již napsal jinde. Současná opozice se nechová jako demokratická opozice, ale jako nenávistný a všehoschopný nepřítel vítěze voleb. Sama se vylučuje z toho, aby se s ní zacházelo podle demokratických pravidel. Tady končí politika, ne snad jen demokratická politika, ale jakákoliv politika. Každá politická moc je své veřejnosti odpovědná za fungování státních institucí. Protivládní puč je jednoznačným mařením činnosti správce státu a musí být proto zastaven a jeho viníci potrestáni. Jejich následné kecy o jakémsi nedemokratickém postupu vládní moci budou irelevantní, protože puč sám není prvkem demokratické politiky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.