Reklama

sobota 17. listopadu 2018

Čtvrcení novináře

Loudil
17. 11. 2018 

Zpravodajská služba CIA zjistila, že vraždu saudského disidenta a svobodně píšícího novináře Chašukdžího nařídil osobně saudský korunní princ Salmán. Novinář byl na saudském konzulátu v Istanbulu 2.října přepaden vyslaným 15 členným komandem, byl mučen, zardoušen, rozčtvrcen patologem a nakonec bylo jeho tělo rozpuštěno v kyselině a "vylito" do studně. Je děsivé, že tuto věc nařídil - "druhý muž" - Saudské Arábie, příslušník vládnoucí rodiny, korunní princ Saudské Arábie je hlavním spojencem USA, hlavní země NATO, na Blízkém Východě po Izraeli. Pan Trump si proto zvolil Saudskou Arábii za cíl své úplně první zahraniční cesty ve funkci prezidenta. S vraždícím monstrem, princem Salmánem, se členové jeho US delegace -"skoro líbali !!".

P.S. Když si srovnáme, jaké divadlo Západ předvedl při pokusu o vraždu dvojitého agenta Skripala v Británii , tak musí občané ČR přímo zvracet hnusem nad tím, jak daleko děsivější vražda svobodně píšícího žurnalisty našim "kvalitním spojencem" Saudskou Arábií bez potíží prochází !! Naši novináři a žurnalisté z Českého Rozhlasu a České Televize už náhle - "neburácejí hněvem" a nerudnou vzteky a nevyzývají k sankcím a hromadnému odvolávání diplomatů jako v případě Ruska. Dnes jen ustrašeně - "povinně čekají na notičky" - z Washingtonu, co k vraždě napsat a zda - "smí povinně burácet a ronit své krokodýlí slzy", či naopak musí rychle strčit hlavu do písku a nic nevidět ani neslyšet.

Máme výroční 17.listopad. Pan Havel nám kdysi říkal, že : "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí". Dnes žijeme v režimu servilním a poslušném k USA a každý občan ČR vidí, že v takovém režimu opravdu žádná pravda nezvítězila a ani nikdy zvítězit nemůže !! Novinář píšící PRAVDU byl rozpuštěn v kyselině. Ovšem rozpustil ho v ní režim přátelící se s USA. Takže vážení: "Moc o tom nemluvte a snažte se to nějak rychle ututlat !!"

https://zpravy.idnes.cz/dzamal-chasukdzi-smrt-saudska-arabie-korunni-princ-muhammad-bi-salman-1k4-/zahranicni.aspx?c=A181117_012545_zahranicni_hm1

20 komentářů :

 1. Ještě horší je na tom to, že to bylo nachystáno tak, že to nakonec svedou na Erdogana, přivezli si z Arabie i dvojníka, který normálně vyšel z konzulátu a chodil po Istiklal Cadesi v Istanbulu, aby ho každý viděl. Tohle si domluvili CIA se Saudy, takový podraz na Turky chystali, jenže Erdogan není hlupák, tak je převezl tuto dvojku. Takže proto dnes tancuje zase Trump šavlový tanec, aby to na něho ani Saudové a ani Turci nepráskli, že za vším byli Američané, fuj, to je pokrytectví

  OdpovědětSmazat
 2. Všude samá demokracie.

  OdpovědětSmazat
 3. Saudská Arábie vede Radu OSN pro lidská práva. Takovou absurditu by nevymyslel ani Havel.

  OdpovědětSmazat
 4. Pornoherec Janda by měl vyžádat u NATO, aby se důrazně protestovalo proti lití kyseliny sirové do studně. Může to otrávit spodní vody. To není rozhodně v souladu s Evropskými hodnotami.

  Podobný případ se stal v Sýrii, kde rebel, zřejmě podporovaný Bruselem, nezakročil, když tento náš přítel vyřízl srdce syrského vojáka a konzumoval jej bez tepelné úpravy, což je proti zásadám evropské hygieny a bruselským předpisům. No to byl prostě skandál. Jak se může pak stravovat naše mládež, která je vychovávána k demokracii a multikulturalismu.

  OdpovědětSmazat
 5. To bylo kvičení ohledně novičoku.Saudové můžou vraždit novináře,jsou to naši spojenci.Demokraté.
  Že to nehodí na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To neni nic ve srovnani se zidy z Mossadu. Ti vrazdi preventivne dle hesla zabij nezli zabijou tebe. to je fakt a videl jsem o tom film 1 hod.Rozhoduje 9 clenu, rada statu v cele s premierem do nejmensich detailu vrazdy . Treba to tem beduinum taky vymysleli a dopadlo to jako vrazdenu 2 muze Hammasu bydliciho v Jordanu kde se museli agenti Mossadu vykoupit privezenim protijedu do nemocnice kde otraveny lezel. Hnus a spina ta staroba co nyni ridi CIA drive byla na vychode jakozto vysetrovatelka zadrzenych partyzanu a osobne mucila vezne .Pekna particka ,cest souzi delate to lepsi nezli zidovska mafia a to je co rici.

   Smazat
  2. O tom že Saudi maj středověký režim se ví u nás od počátku a nikdo to nijak nezpochybňuje. Na rozdíl od purtleroffskýho režimu tu Saudi nemaj žádnou rozvinutou pátou kolonu, která by hlásala, že princ Salmán či jak se ten mameluk jmenuje, je "světový mírotvůrce" apod. cancy, který tu putlerčíci vytvářej okolo tragikomický figurky kremelskýho skřeta ... o to go! Čili bráníš se vůči chorobě, která jde po tobě, a ne primárně vůči chorobě, která napadá někoho jinýho, koho koneckonců taky nemusíš (např. iránský ajatolláhy a jejich spolčence).

   Smazat
 6. Tak se nějak vytratil z popisování celého zrůdného činu selský rozum. Předně, novinář byl vysoce kvalifikovaným zpravodajcem Saudů i záp. rozvědek a v této profesi je životní riziko veliké, a za další, zdroje, které plkají o vině saudského prince jsou zcela nevěrohodné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to plkas za blbosti??

   Smazat
  2. 23:41, ano, já si taky myslím, že to smrdí. Sálmán je možná prase, ale v tomto případě jde zřejmě ještě o něco jiného než jen neuvěřitelně idiotskou vraždu. A to něco jiného bude ta pravá příčina, přičemž my nevíme, kfo je zatím. Trochu tuším, kdo.

   Smazat
 7. Svět je pokřiven penězi a politickými zájmy. Proto někdy odsuzujeme jedny země za nedodržování lidských práv a druhé ne. OSN opět udělalo kozla zahradníkem, když Radu pro lidská práva svěřila Saúdské Arábii.Nejsem expert,ale díky dokumentu v TV, od německého lékaře, který je rodinným garantem zdraví vládnoucí dinastie a žije tam několik let, očima Evropana popsal jejich zvyky a zákony. Za 1.domorodci nepracují a od státu mají zaručený příjem. Za 2.na práci se používají gastarbeitři z Afriky,Indie... Za 3.otázka náboženské tolerance je mimo mísu, je jedno.. Za 4.otázka sociální neexistuje, domácí jsou zabezpečeni. Za 5.práva žen skoro žádná, jsou dána tradicí a Islámem.. Za 6.zákoník neexistuje, vše řeší Korán. Můžete mi vysvětlít proč tato země, kterou neopustily ani agresivní choutky je nám sympatičnější než Čína? Jde-li o obchod, tak stejně má jen ropu a morální aspekt by měl mít větší váhu.Jen tak na závěr chci napsat co mě opravdu nadzvedlo Lékař popsal stolováni u nóbl Saudů - nejprve jedí muži, pak se nakrmí raroši (orli),po nich mohou ke stolu ženy a o zbytky se může podělit služebnictvo. Nezlobte se je to středověk. Bůh chraň, nechci jim vnucovat naší kulturu a práva, ale jejich lidská práva jako vzor odmítám.

  OdpovědětSmazat
 8. Blbečku, Loudile,
  o vraždě toho novináře jsi se dozvěděl jen díky vyšetřování CIA, stejně tak jako o podílu Saudského prince v ní.
  Za další, ten novinář žil v exilu právě v tebou nenáviděných USA. Proč asi?
  A za poslední, mezinárodní reakce byla poměrně ostrá, senátoři v USA vyzvali k zákazu prodeje zbraní do SA, Německo vývoz zbraní zastavilo. USA a evropské země odřekly účast ministrů na konferenci v Rijádu.

  Tak o čem to tu kurva vlastně motáš, ty protizápadní, bolševický fanatiku?

  OdpovědětSmazat
 9. Nepárat se s přebytečnými novináři: Stačí humánně zlikvidovat!

  No vážně: Párat se s nimi, půlit je, čtvrtit, najmě zaživa – to je práce pro vraha, fakticky.
  Cukají sebou jako šílení, takže potřebujete pár soudruhů, aby je vůbec udrželi, řvou přitom, jako kdyby je na nože bral … Vážně hnus.

  Prostě stačí humánně zlikvidovat, jak leninsky moudře poradil náš národní Vůdce Miloš Velikému Putinu, BJJP, Vůdci všeho Slovanstva: „Novinářů je příliš mnoho, měli by se zlikvidovat.“

  Což samozřejmě Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, ví i bez našeho Vůdce Miloše: Dvě stě (čísly 200) zlikvidovaných přespočetných pisálků tvoří opravdu VYSOCE přesvědčivý důkaz leninské humanity Velikého Putina, BJJP, nejlepšího přítele naší vlasti a našeho národa.

  Takže: Saudské korunní princátko, žádné „monstrum“, nýbrž pouhý vraždící TRPASLÍK, se má co učit, od Vůdce všeho Slovanstva, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------
  Rada zdarma pro úplně hloupé pražské kavárníky (my komunisti a putinisti tuto radu vážně nepotřebujeme): Když kliknete LEVÝM tlačítkem myši na zvýrazněný text, otevře se vám odkaz, nevzdělanci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde ale maji beduini sve kozy na sex? To je nechali nekde v hotelu?nebo co?

   Smazat
  2. Taky kávu popíjejí Beduíni kde? V kulturáku?

   Smazat
  3. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na
   trhu, které vyrábí fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  4. 14:31 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu co ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotkách cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 10. Amerika je svetovy vrah !

  OdpovědětSmazat
 11. Přesně tak to funguje a keci o demokracii si naložte do octa.

  OdpovědětSmazat
 12. Já bych s hodnocením situace ještě počkal, až jak se vyvrbí. Ne, že se to nestalo tak, jak je to popsáno, to nejspíš ano, a nepochybuju, že mladý Ibn Salmán je toho schopný, ale nechce se mi to líbit. Něco podobného spáchat mohl, jenže doma, v bezpečí. Proč riskovali svou pověst v Turecku, proč ho prostě někde neodpráskli? A ještě ta blamáž s hodinkami.

  Oni sice nedosahují kvalit amerických, ruských nebo britských tajných služeb, ale nejsou přece blbí. Tohle vše si uvědomí amatér, nežto tajná služba. Museli ho sledovat, museli vědět, že jeho partnerka stepuje opodál, že to prostě neprojde. A zrovna v Turecku s nimiž mají spoustu sporů. A ještě k tomu ten debilní důvod "svoboda a demokracie", už jsem na to alergický.

  Myslím, že je za tím ještě něco, a to něco mnohem podstatnějšího, než nějaká blbá pomsta. I kdyby Chášudží něco věděl a vydíral, jakože možná ano, umlčet lze kdekoliv a kdykoliv bez jakéhokoliv podezření. Nechci se zastávat Sálmána, ale vypadá to tak, že tam bude ve hře vnitropolitický boj. Nezapomínejme na jeho nedávné čistky přímo v nejvyšších kruzích, a velice úzké propojení Saúdů na USA, především Deep State a rodinu Clinton, a CIA je těmito lidmi prorostlá. Sálmán byl přitom ochoten dělat kšefty jak s Trumpem (Trumpův jeden z největších triumfů) tak s Rusy...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.