Reklama

sobota 17. listopadu 2018

Dnes se dá očekávat další pokus červenokaretníků o barevnou revoluci

Ivan David17. 11. 2018

Uvidíme co provedou blbci pod vedením gaunerů.

137 komentářů :

 1. Tak lépe by to asi nikdo nevyjádřil, to se nechá tesat do kamene��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano! Stručné a jasné.

   Smazat
  2. U ZRODU NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ STÁL

   pan Pičinský,viz článek dole pana Ivana Davida,který se stal před tim ministrem a tam mu ukradli veslo, co se jako dnes očekává v ulicich!.
   Pane Pičinský stojite u zrodu NP,ale kdo řekne A. A.musi řici i B!

   Odpověd:

   A.Jak z článku pro Parlamentni listy dole vyplývá
   je NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ,prozatim prvnich pět
   článků,

   ovšem přibudou dalši, jistě neprozradim tajemstvi,když tady napíši na př dalši ČLÁNEK Č.8.,který zni:

   NE NATO A PROČ?CO BUDE POTOM?

   vždyt stači společnými silami udělat NATO zbytečným,ušetřime miliardy tj.4 % z našich produktů,ty si můžeme rozdělit mezi sebou A BUDEME SE MÍT JAKO VE šVÝCARSKU vite co by to bylo kuřiva,piva, kořalky a ženských?
   A co se týče B.tak je to taky jasné a zni to jako zvon.

   B.NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ A HLEDÁNI SIL K JEHO USKUTEČNĚNI!

   Tak se vy budouci otroci korporátně oligarchicko fašistických sil,shrbených hřbetů cenzury,nizkých platů a kapitalismu bez přivlastků snažte než na vás pošleme naše teroristické neomarxisty,aby konečně zavládly menšiny nad většinou a bude klid!

   Smazat
  3. Demokracie je hezká věc,ale i ta je potřeba kontrolovat a hlídat. Řekněme,že 70% lidí ctí demokracii,dodržuje zákony a chová se podle nich.
   Tam není co řešit,tito lidé se chovají normálně. Ale u toho zbytku je třeba zbystřit a nedovolit jim,aby se chovali jako zvěř.U nich je ta potřeba hlídání a zakročení,když zvlčí.
   Protože oni sami nejsou schopni dodržovat zákony,chovat se slušně,tak je potřeba jim to hezky polopatě vysvětlit pomocí represe.

   Smazat
  4. V důsledku masového rozšíření politické kriminality v ulicích Prahy naléhavě doporučuji, aby všechny vládní úřady, sídlo parlamentu a senátu a sídlo prezidenta byly přeneseny z Prahy do Ostravy. V tomto městě je dostatek lidí schopných nastoupit na královsky placená místa ministerských úředníků. Kromě již zmíněných úřadů doporučuji zrušit centrálu české televize a rozhlasu v Praze a přenést tyto organizace do Ostravy. Nebude to do ostravského studia, ale touto funkci doporučuji pověřit televizi Polar. Toto doporučení by se mělo realizovat bez zbytečných odkladů.

   Smazat
  5. Odstranění kytice prezidenta z Národní třídy je i odstranění mojí kytice, protože můj prezident Zeman tu kytici dal za celý národ, jako prezident celého národa. Samozvanci za demokracii ať nás nepoučují co je demokracie. Porušování piety, není demokracie!!!

   Smazat
  6. Odstranění kytic Babiše, Hamáčka, Okamury a prezidenta Zemana je vrcholem neúcty ke všem obětem od počátku republiky. Každá doba přinesla něco dobrého a něco špatného, vždy záleželo na úhlu pohledu. Nikdy se ovšem neodstraňovaly květy z pietních míst, k těm měli úctu i ti zatracení komunisti. Dnešní mládež, která převážně křičí v ulicích, má vymyté mozky a je masximálně zmanipulovaná gaunery, kteří neunesli volební prohru, protože neprošli demokratickými volbami. Těch gaunerů tady máme bohužel až moc na tak malou zemičku jakou jsme.

   Smazat
  7. Žádnou kytku na Národní třídu - můj pocit ohledně výročí 17.11. spíš vystihuje smuteční černá mašle (zmařené naděje, vztek, zlost a smutek z výsledku "revoluce").

   Smazat
  8. Před několika lety v Plzni, jeden aktivistický studentík z Plzeňského gymnázia na protest proti jmenování představitelky KSČM do pozice, Krajské radní pro školství. Započal celostátní bojkot cucáka, proti fundované člence KSČM, přes ČT s poučováním i mne (celoživotní nestraník!), jací jsou ty komunisté kanibalové!?

   Zjistil jsem si jméno a příjmení, tohoto protekčního smrada. A jejdá, byl to syn dřívějšího tajemníka KSČ, to mě dožralo natolik, že jsem mu napsal.

   "Milý chlapečku, zjisti si nejdříve něco o svém blahobytu, o MINULOSTI otce a dědy, budeš mít díky nim takovou ostudu, že nepřekročíš váš vlastní práh!", atd, atd. Nikdo mi neodepsal, vše utichlo.

   U těchto aktivistických dětí, žijících z blahobytu tajemníka a blahobytu kapitalisty. Se nedá přihlédnout k rčení, že: "Děti za rodiče nemohou.". Ten cucák, byl nafoukaný mladý "aparátčík", žijící v celoživotním luxusu !

   Ramón

   Smazat
  9. Ramóne 1:07 víš ty troubo, kolik byl plat okresního tajemníka KSČ? Kčs měsíčně? Máš tušení jak byl placen ředitel několikatisícového podniku? Napiš sem ta čísla, když už mluvíš o luxusu, srovnej tehdejší poměr k dělnické mzdě a dnešní relace! Víš ty blbe, že ani ten okresní tajemník, ani ten ředitel osobní auto s řidičem k osobní dispozici neměl a neměl ani to osobní auto od instituce k vlastní potřebě. Což je dnes, pro kdejakého kašpara obvyklé. Když nic nevíš, tak nekecej.

   Smazat
  10. Radek Vondráček z ANO byl v Moskvě pro noty (nejen o megakšeftu pro Rosatom) -Vondráček předal ty noty Babišovi - a ten místo, aby se jimi řídil, tak se zkamarádil s francouzským prezidentem a jedná s šéfem francouzské elektrárenské společnosti EDF, zatímco šance Rosatomu na megakšeft klesly ke dnu. Do té doby Zeman (Putin) věřil, že tu bude vládnout prostřednictvím Babiše. .... Za takovou drzost musel z Moskvy přijít trest - šuple s rok starým komprem se otevřelo a novináři po něm s chutí skočili.

   Demokratická opozice dřív, než sundá Babiše vyslovením nedůvěry vládě, by měla mít plán a jistotu, že nevznikne Zemanova úřednická vláda, která udělá čistky na obraně a na vnitru (to pak zatočí s demokraty) a přiklepne megakšeft Rosatomu. Zemana pak nebude zajímat, že ve sněmovně bude většina proti jeho úřednické vládě - 101 hlasů měla Miroslava Němcová už v létě 2013 a Zeman to drze ignoroval a držel si dál vládu svých kámošů v čele s Rusnokem až do ledna 2014.

   . -Pokud demokraticka opozice tu jistotu a plán nemá, že tu nevznikne Zemanova vláda, tak sundat Babiše je stejný hazard, jako ta naivní demise demokratických ministrů v roce 1948, která pak umožnila Gottwaldovi udělat Vítězný únor a 40 let vlády jedné strany. Klidně tedy sundejte Babiše, pokud budete mít jistotu a plán, že se vlády nezmocní Zemanova parta nemilosrdných Putinizátorů.

   No nic ... uvidíme za pár týdnů .. přál bych si, aby to tak nedopadlo ... ale Zeman má úkoly od Putina (tak jako měl Gottwald úkoly od Stalina) a Zeman nechce ztrácet čas ... toho mu totiž moc (při jeho zdravotním stavu) nezbývá ... takže teď nebo nikdy.

   Smazat
  11. Tajemníku KSČ s malým 18. listopadu 2018 6:28 (platem)

   Nedělej ze sebe exponovaného, komunistického, klientelistického chudáčka, tvoje chyba, že ses jako ostatní dnešní překabátění aparátčíci, velící dnešnímu kapitalismu neuchytil příkladem (Kočárník, Dlouhý, Janota, Babiš, Rudlovčák, Tříska, Dyba, Komárek, Čalfa, Kysela, Pithart, Jičínský, Rychetský, Šámal, Ježek a Mostecký Komunistický Exponent Bořek Valvoda (?) první náměstek MV-ČR Jana Rumla (?) atd., atd., atd.,) Rozumíš psanému textu Bůvole a o kom vlastně píši 18. listopadu 2018 1:07 !?

   Tvůj "syn" by nám celoživotním nestraníkům, mohl dnes kázat o nebezpečí KOMUNISMU (mimochodem zde byl socialismus) ! Zrovna tak, jako děti VÝŠŠE jmenovaných PŘEVLÉKAČŮ, hňupe.

   ••••••••••••••••••••

   Šlo o tuto demokraticky zvolenou paní za KSČM.

   https://domaci.ihned.cz/skolstvi/c1-58898850-uciteli-hrozi-skolni-inspekce-kvuli-petici

   Čti a dumej, než začneš kvokat do světa tajemníku z Mylníku?


   Celoživotní nestraník RAMÓN

   Smazat
  12. Celoživotní nestraníku Ramóne 8:14, nebyl jsem žádným stranickým funkcionářem, pouze jsem se zajímal. Tenkrát nebyl problém o výdělcích cokoli vědět. Dokonce ve fabrice visely některé na nástěnkách. Odborářské byly projednávány ve výborech příslušných stupňů, stejně jak ty komunistické. A samozřejmě, jak už je v Česku zvykem, všechno to se vykecalo. Rozumí se, ne bez závistí, ovšem a o tom píšu, co to je proti dnešku. Ramóne, kladl jsem otázky a na ty, na ty neodpovídáš, místo toho napadáš tazatele. Drž se faktů, trapně nepřekrucuj.

   Smazat
 2. Pane doktore, ta charakteristika je naprosto přesná.Viděli jsme "nácvik" ve čtvrtek - instrukce typu skandování - pravá strana "ANO", levá strana "ne!" a další, pouťové vyřvávání, profláknuté ksichty typu "denní husy" jak tu dámu trefně nazývá Petr Hájek /já bych volila animal trochu robustnější s rohy/. Na zastřelené studenty 1939 možná zavzpomíná oficiální hlouček a zbytek dne vyplní rumrajem prodejná lůza. Raději to ani nesledovat a jít na procházku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš bychom měli všichni jít do Valdštejnské ulice 14, měli bychom nějak dát vědět, že s tímhle divadlem nesouhlasíme.

   Smazat
  2. Nestane se vůbec nic,většina lidí ty pražské šašky má na háku a na televizi se vůbec nedívá,akorát Kalousek skončí v nemocnici a dozvíme se za tři dni,že dávil tak,až sám sebe sežral,...Babiš dá souhlas švýcarské psychiatrii s umístěním syna v psycjiatrickém zařízení pro velmi movité na ostrově sv.Henryqe a Slonková skončí v hareště......

   Smazat
 3. Kam jsme se to dostali, když musí klást věnce představitelé státu pod rouškou noci, a zfanatizovaní blbci, pod vedením gaunerů je vzápětí odstraňují.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kvetiny-od-Babise-a-Okamury-na-Narodni-tride-vyhodili-do-kose-Kalousek-to-schvaluje-slovy-o-vyssim-principu-mravnim-559778

  Kalousek se odvolává na "vyšší princip mravní", ale on je ten, který nemá ponětí o tom, co je etika, morálka, svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic překvapivého, téměř každý gauner se dovolává principů mravních - když krade, i když je souzen.

   Smazat
  2. Ne opravdu.Tohle ma byt kulturni narod?Ale co se divime.Pred valkou jsme tu meli Střibrneho a fašisujici studenty.Katoliky,kteri ustvali Čapka a udali Vančuru.

   Smazat
  3. Divna doba. Je "modni" chovat se jako hlupak a nechat se u toho natacet

   Smazat
  4. Tyhle hystericky řvoucí blbečky pod vedením gaunerů by bylo třeba demokraticky zpráskat a gaunery pozavírat. Pak by třeba pochopili co to vlastně ta demokracie je. Je to především o dodržování zákonů a slušném morálním chování. Bohužel se vždy najde mnoho idiotů, kteří si myslí, že v demokracii si můžou dělat co chtějí.

   Smazat
  5. "Divna doba. Je "modni" chovat se jako hlupak a nechat se u toho natacet"
   Logicky blbec nikdy nepozná nebo neuzná, že je blbec - jak zvláštní že, když je blb.
   A ještě když těm blbům vychcaní gauneři cpou do kokosů, že jsou elita, lepšolidi etc, na rozdíl od...

   Smazat
 4. To je jen půlsdělení a jako takové nemá žádnou hodnotu. Takové konstatování pro konstatování, typu - "voda je mokrá". Ono není ani podstatné, co "oni udělají", ale to, CO UDĚLÁME MY! Máme snad jen vidět?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prát se s blbci není účelné ....MY bychom měli udělůat své v čase a místě k tomu určeném: ve volebních místnostech ve volební čas.

   Smazat
 5. Co predvedou? Prece to, co nejlepe dovedou - jak pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti. Dale predvedou, jak to opravdu mysli s demokracii a jejim atributem - svobodnymi volbami.

  OdpovědětSmazat
 6. Zase budou třímat v pazourách hesla v angličtině? Majdan jim nevyjde, "neprojdou".

  OdpovědětSmazat
 7. Agresivní menšina si dělá co chce. Slušní ,poctiví a nekonfliktní lidé trpí.A proč? Kde je policie???? Kde je pořádek a bezpečnost? Proč státní složky nehlídají demokracii? Proč na Národní nestojí policejní hlídka a nehlídá pořádek? ČSSD a její ministr vnitra zklamala na celé čáře a ukazuje se,že se bojí demokracii hlídat. Vagabundy nechá dělat co se jim zlíbí! Hoši,je potřeba přitvrdit,protože ti,co si vše dovolí nemají žádné hranice a půjdou stále dál! Jak henlajnovci před válkou v pohraničí. Před ničím se nezastaví,než dostanou přez rypák! A kdo to má udělat??? Mají se do toho pustit sami lidi,nebo státní orgány,které to mají zabezpečovat a nekonají??? A média to svinstvo podporují. Všechno je zvráceno a lež vítězí na celé čáře!

  OdpovědětSmazat
 8. Cože to je dneska za "den" ? Něco jsem si počet na Valentových
  listech, a prý "DEN BOJE". To další mi tam moc nepasuje a tak bych dodal - "KALOUSKA A JEHO TYGRŮ".

  OdpovědětSmazat
 9. Jiří Ovčáček:

  Fašistická lůza podporovaná TOP 09 a spol. na Národní třídě hodila do koše i kytici prezidenta republiky věnovanou 17. listopadu. Kytici od člověka, který se aktivně podílel na pádu komunismu. Kalousku, Němcová a Pospíšile, to je vaše práce!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kvetiny-od-Zemana-Babise-a-Okamury-na-Narodni-tride-vyhodili-do-kose-Kalousek-to-schvaluje-slovy-o-vyssim-principu-mravnim-559778

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kalousek je blázen a chlast z něj dělá agresivního magora, patří do ústavu v Bohnicích.

   Smazat
  2. A tady ten havloodpad máme nedopusťme aby nám vládly takový „demokraté".

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Takto-aktiviste-skupiny-Kaputin-vyhodili-kvetiny-Babise-a-Okamury-Jsou-neslucitelne-s-demokracii-vzkazali-559793

   Smazat
  3. Mne tedy dost fascinovalo,ze na vyhazovani kvetin dohlizeli dva policiste.....Nejen,ze tedy prihlizeli k hanobeni mista,ale vlastne i kradezi

   Smazat
 10. Dnes máme nejzasviětenejší den v roku 17 Listopad boj za debylokraciji a máme havlooween jak nás to učili ve škole a elí osadenstvo Bohnic budeme defilovat na národní tříde a Havlu zdar.

  OdpovědětSmazat
 11. Poprava,boj za demokraciji.

  OdpovědětSmazat
 12. Oprava a ne poprava,boj za demokraciji.

  OdpovědětSmazat
 13. Ať si provádějí co chtějí. Víc než jejich konání mě zajímá to, jak se zhostí policie dodržování zákonů a zajištění pořádku.
  Frustrovaných lidí je v naší nastolené "svobodě a demokracii" s rozvrácenou společenskou pospolitostí, stále více. To je zcela zřejmé. Jakého stupně rozkladu dosáhlo vnitro, to bude možná zajímavější indicie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Policie České republiky je schopna zabezpečit tisíci svými příslušníky pořádek na fotbalových utkáních Sparty a Slavie či Opavy a Baníku. Na akcích okolo 17.listopadu je téměř nevidíte. To v té době sepisují žádosti o navýšení svých platů.

   Smazat
  2. 11:02 No jo, ale příslušníci policie odjakživa rádi sport. Nějaký pokládání kytek je nezajímá.

   Smazat
 14. Když před léty řidič autobusu udělal na plakátu politikům ODS tykadla, šel "sedět" na rok. To je něco podobného, jak naše "slavná" justice a policie to bude řešit.

  OdpovědětSmazat
 15. RADOSTA bude asi na demonstrcy, že neposral zdravicy.

  OdpovědětSmazat
 16. Je legrační číst podobné bláboly od soudruha Váni Davida, který sám ještě před pár měsíci, kdy se mu to hodilo do jeho propagandy, nenechal na Babišovi nit suchou. Např.

  http://www.novarepublika.cz/2017/09/ivan-david-pro-parlamentni-listy.html

  http://www.novarepublika.cz/2017/10/ivan-david-k-soucasnemu-stavu-veci.html

  atd atd.

  A sám se pokoušel o "majadany" pořádáním demonstrací proti vládě.
  Tomuto křivákovi a falešníkovi se nedá věřit ani nos mezi očima. Ještě, že Pražáci měli tolik rozumu aby ho nezvolili do senátu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno máš popletené a obráceně, přestaň užívat Kalouskovy kapky na povzbuzení rozumu.
   Správně je "Pražáci neměli tolik rozumu, aby ho zvolili do senátu"

   Smazat
  2. Na vaší primitivní úrovni "myšlení", schopném detekovat pouze 2 póly(miluji/nenávidím, černá/bílá, zlo/dobro,...), to je jistě zcela nepochopitelné, ale i pokud normální, inteligentní člověk zastává práva někoho jiného, nemusí to vůbec znamenat, že je jeho fanouškem. To jsou dvě mimoběžné roviny, které vy svým primitivním mozečkem sotva můžete chápat. Například já také nejsem Babišův stoupenec, nevolil jsem jej a těžko bych jej kdy mohl delegovat k zastupování mých zájmů, ale to mi nebrání uznávat jeho občanská práva a zákony této země.

   Nicméně nepodařilo se vám pochopit obsah ani těchto dvou krátkých vět článku, k němuž jste sesmolil svůj hloupý komentář. Tam není ani slovo o Babišovi, natož nějaký výraz fandovství vůči němu. Holt speciálně pro vás by asi měly být články ještě více zjednodušeny. Řekněme na dvouslovnou skladbu věty, založené na citoslovcích. Např. Zeman fůůůůůůj!!!!!!!!!!!!! Kalousek mňami, mňami! Takto byste tomu porozuměl?

   Smazat
  3. 10:25
   Človíčku nešťastný :-D Takže ten Váňův výplod není vůbec o Babišovi? A Váňa se vůbec nestrachuje o jeho svržení?
   "Lidé" jako vy jsou schopni s kamennou tváří zapřít i vlastní matku a děti.

   Smazat
  4. 10:31

   Můžete prosím citovat, kde pan David ve svém kraťoučkém článku zmiňuje Babiše, jenž se stal tématem vašeho výplodu? Předem velice děkuji.

   Smazat
  5. 10.31 Lidé se pouze obávají, aby se k moci nedostali blázni a blbci jako jsi ty.

   Smazat
  6. Tady jde o něco jiného. Babiše nemusíme vůbec velebit, máme právo ho kritizovat za jeho kroky, které se nám jeví jako špatné. Ale to neznamená, že ho budeme chtít odpravit pomocí ulice. To je potom bezpráví. Jsme právní stát a musíme respektovat právní postupy. Já si jsem vědoma mnohých špatných kroků a možná i vlastností pana Babiše. Ale jsem absolutně proti tomu vyvolávat jakousi bouři na náměstích a vydupávat si řevem změnu. Na to jsou volby, na to jsou interpelace a další možné postupy. Ale ne anarchie, ne bezpráví, ne majdan! Snad nejsme jako Ukrajinci? Lidi bez tvořivosti, bez fantazie, nudící se, hledající povyražení - to je to co já vidím. A hlupáci, kteří si nevidí ani na špičku svého nosu, pomýlenci, nadutci. Takové dovedl podchytit Hitler a jemu podobní, frustrovaní jedinci spojení nespokojeností. Nic tvořivého, jen destrukce. Není náhoda, že tomu velí Kalousek, zavilý nepřítel Babiše, člověk schopný spojit se s kýmkoliv, protože ví, že mu hrozí rozkrytí jeho špinavostí. Doufám, že na něj dojde. A dokud bude nepřítelem Babiše Kalousek, budu já příznivcem Babiše.

   Smazat
  7. 10:01 z čeho to odvozuješ a kdes' to sebral, demagogu? Rád bych se dočkal, jak to své tvrzení doložíš. Nejspíš ovšem nerozumíš ani psanému textu.

   Smazat
 17. Ti rudokaretníci, ta pražská kavárna, to jsou zase a jenom převlečení nacisté nejdříve za bolševiky a nyní zase za eunacisty. Prostě lidé bez charakteru, prahnoucí jen po penězích, materialisté nad materialisty. A když přijde k moci zase nějaký jiný -ismus, tak budou jeho horlivými zastánci, ba dokonce se budou předhánět, kdo je ten pravý nacista či bolševik, jen aby urvali sobě moc, pochybnou slávu a hlavně peníze, peníze, peníze, ty pro ně nikdy, i když budou vydobyty vraždami, nebudou smrdět!
  A že Babiš dostává podporu občanů a ne podlé pučistické pražské kavárny a bezcharakterních paskřivců, je logické. Občané se vždycky kloní k tomu, kdo je podle a zákeřně kopán, na vzdory pražské kafrárně. Budou-li vynucené nové volby - tak občané za Babiše, pronárod za Kalouse a další hňupy pademokratického prdoparlamentního bloku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  2. 8:12, pokusil jsem se to přečíst. Bohužel, hrozně dlouhé, nudné, bez formy a nicneříkající. Fakt hloupé. Vzdal jsem to po třech nudných větách, nemá význam se tím zapodívat.

   Smazat
 18. Už je to tady, pan režiser překonal moje očekávání,ale Oscara nedostane. Dokázal nemožné, tam kde prezident k uctění piety Opletala a umučených studentů položil kytici, hlídkující jednotka Kaďous Jugend ji hodila do odpadkového koše. Už včera na demonstraci signalizovala dvoumetrová šibenice s kým máme čest. Dnes nám nová prodejná generace (tvořící kompars) dokázala urazit památku ubitých studentů a urazila i mou generaci, která cinkala klíči na Václaváku a dokázala jako první na světě provézt Sametovou revoluci, mimochodem ji obdivoval celý kuturní svět. Nerozumím tomu, kde se v mládeži vychovalo tolik násilí, vždyť dnešní datum je dnem hrdosti našeho národa, tak proč jej špinit. Někteří z nich ještě nebyli v 89tém na světě a zbytek vodili rodiče za ruku. Kdo je vychovával k násilí? Máme sice různé názory na politickou elitu, což do demokracie patří, ale násilí tam nepatří. Jak je možné,že my studující v demagogickém totáči jsme se v ročekávání 89 chovali demokratičtěji, než generace které rostly cca 30let ve svobodě?Nevím co ještě dnešek přinese,ale obávám se násilí, od rána poslouchám hecující radio a myslím si, že jen přikládá pod kotel. Bože chraň, ať po tomto dnu nepřijde Křišťálová noc. Možná je ještě čas zachránit demokracii. Omlouvám se za délku své poznámky, ale píšu jen to, co mám na srdci. Přeji všem pokojný víkend.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sdílím zklamání i obavy 10:26. Jen dodávám, že sklízíme ovoce i vlastní pasivity, kdy jsme už dávno měli aktivně vyjádřit své zhnusení ze zlodějen, podvodů a manipulací, které se děly dlouhá léta. Lůza existovala vždycky a když dostane prostor, tak řádí. A jen tak na okraj. Jsem opravdu zvědav, kdy zejména poslanců ANO, KSČM, SPD a částečně i ČSSD dojde, že musí dát pořádně přes prsty tzv. veřejnoprávním médiím, které se vůbec neohlížejí na platné zákony, zprivatizovali si nástroje, které my platíme z daní a dělají si naproato, co se jim zlíbí. Pořádají kampaně proti demokraticky zvoleným orgánům, manipulují, lžou, znemožňují vyjádřit názory, které se jim nehodí do krámu atd. Pořád si zmínění politici neuvědomují, že svou zbabělostí umožňují rozklad společnosti, chaos a ohrožování stability státu?

   Smazat
  2. 11:19 Zatím, před krizí to nejde. Zatím má cca půlka
   lidí co jíst, kde bydlet a mají možná i práci.
   Sice ty hmotné statky většinou na půjčky, úvěry či
   hypoteky.
   Až přijde krize, a že přijde je pravděpodobnost hraničící s jistotou, přijdou o všechno.
   No a pak snad zvednou své zadky ze zabavených sedaček a po cestě pod (snad už opravené) mosty.
   se staví u Kalouska.

   Smazat
  3. Dát přes prsty? Poraďte jak...

   Smazat
 19. Politici a novináři, kteří mají nejmenší důvěru v průzkumech a ve volbách organizují akce na svržení vlády vzešlé z demokratických voleb. Odpovídající reakcí by byla výzva prezidenta nebo dalších politiků s největší důvěrou občanů (vyjádřené ve volbách nebo průzkumech veřejného mínění), aby rovněž vyšli do ulic v určitou hodinu na podporu demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Je na čase zorganizovat protiakci,která by ty ničemy smetla.

   Smazat
 20. Přátelé a občané , nedovolme aby Kalousek a Pražská kavárna svrhla
  demokraticky zvolenou vládu a prezidenta !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sr*t na ně a mít z nich prču, to by na ně mohlo stačit.
   Potom až to jejich blbnutí skončí, začit konečně jednat a v rámci ochrany společnosti je demokraticky izolovat s pomocí zákona na ochranu zdraví společnosti.

   Smazat
  2. Bát se jich nesmíme, vždyť je to jen skupina hysterických srabů, kteří jsou schopní bojovat tak leda s květinovými věnci, banda mizerných komiků, kteří si nasazují tragický výraz hrdinných a neuznaných bojovníků za demokracii a spasitelů světa, ačkoliv ve skutečnosti hrají jen ve druhořadé frašce, a ještě blbě. Vzájemně se přesvědčují o tom, že hloupý lid prostě nechápe jejich velikost, místo aby si přiznali, že jsou takoví imbecilové, že si lidé raději volí profláknutého miliardáře a pravděpodobného stbáka, než by nadále snášeli tu jejich nebetyčnou pitomost.

   Smazat
 21. Uvidíme následky mediální demagogie.
  Uvidíme jak naše státnost poníží kriminální bulvár*

  OdpovědětSmazat
 22. Hned ráno z rádia se dovídáme, že po půlnoci 17. Listopadu položil na národní třídě věnec premiér Babiš. Dále se hned dovídáme, že tento věnec "lidé" odstranili a hodili ho do koše. V rádiu FM+ se táto zpráva vysílá s neskrytou radostí. Nevím co v tu dobu dělali pořádkové síly, neboli policie. Pokud premiér Babiš nemá soudně zákaz vstupu na Národní třídu, pak má také právo položit věnec. Ti kteří provedli odstranění věnce se přinejmenším dopustili přestupku. Pokud ne, tak příznivci hnutí "ANO" můžou beztrestně začít odstraňovat všechny věnce položené během dne "křiváky" jakými jsou Fiala, Kalousek, Štěch a celá dalších "křiváků". O selhání policie není pochyb. Tato by neměla připustit na exponovaném místě porušování zákona, což se činností grázlů jednoznačně stalo. Máme tady zanedbatelnou část společnosti, která si přisvojuje určovat, co je a není demokracie a je faktem, že s jejich pojmem demokracie většina společnosti vůbec nesouhlasí, ale jim to vůbec nevadí a prosazují násilím tu svojí demokracii.

  OdpovědětSmazat
 23. Je naivní a pohodlné si myslet, že když k předchozím pokusům o "barevné revoluce", přesněji "státní převraty" většina občanů jen nečinně přihlížela, že o nic v podstatě nejde. Majdany na Ukrajině, Arménii, apod. ukázaly, že při "vhodné shodě náhod" lze odstranit demokraticky zvolené politiky a nastolit samozvance.
  A to vše za potlesku politiků, médií a zahraničí..
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 24. Kalousek na hrad-Mírov

  OdpovědětSmazat
 25. Pokus o sametový Majdan

  OdpovědětSmazat
 26. Dneska máme Hovlovin máme Havlovin,penízki za rudé karty dostanu a bude mi líp.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 27. No a logickým důsledkem celé té šaškárny nenávistných a zakomplexovaných šmejdů je, že prokázali Babišovi medvědí službu. Teď za ním stojí i ti dosud nerozhodnutí. Lid se zdravě nasral, neboť tak podlé způsoby k likvidaci kohokoliv, jsou opravdu jen srabárna. Snad všichni víme, co za svinstvo je bulvár obecně. Jak se šmejdi pasou na rakovinách celebrit (teď je to Jirka Pomeje) a snaží se je fotit na nemocničním lůžku, a přistrkávat jako skvělou zábavu zakomplexovaným pitomcům hltajícím Blesk, Prásk nebo Super.cz na počítači. Ještě si snad vzpomeneme, co předváděla erc svině jménem David Zápal (Super.cz) s Ivetou Bartošovou, denně odporné články plus fotky ze špitálu kde ležela pod kapačkama ( která ošetřující svině tam asi bulvár pustila?) až ji zahnal pod vlak. Za toto svinstvo nikdo potrestán nebyl, ale Babiš se snad pod vlak zahnat nedá ani kvůli erc svinstvu proti jeho synovi. Vzpomeňme na svinské mediální útoky proti Paroubkovi, kdy mediální svině slídily a zveřejňovaly i oblečení, zakoupené pro jeho miminko s poukazováním na cenu. Je to odporná lůza, která se neštítí vůbec - ale vůbec ničeho, a na šibenici by měli viset především mediální odporné kreatury. Jak to, že toto je u nás dovoleno? Takže - lidi se konečně na svinstvo nasrali, a stojí za Babišem. Má to železnou logiku. A pokud má pravdu klasik, který praví, že vše, co začíná jiskrou, končí popelem, tak snad všechny svině, které našemu národu dlouhodobě a záměrně škodí, nebo jsou to svině jen ze své svinské ( nikoliv lidské) podstaty,lehnou popelem.

  OdpovědětSmazat
 28. Doufám, že všichni ti, co položili věnce a kytice u té
  alegorie, si to příště rozmyslí.
  Postačí udělat tu pietu u opravdového hrdiny, Jana Opletala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak 11:51! Být prezidentem nebo premiérem, tak bych se na pražskou lůzu vysral a vzdal bych čest skutečným hrdinům...

   Smazat
  2. Také bych chápal,že květiny by patřily studentu Opletalovi a ostatním popraveným vlastencům,ale ne na místa,kde pár studentů dostalo na budku a z mrtvých vstal asi svatý Zivčák dosud žijící a podnikající tzn. kapitalista.

   Smazat
 29. Česká policie je z naší pseudodemokracie, celá strachy podělaná. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, začíná to zde být stejné jako to bylo v roce 1988 a až do listopadu 1989, v té době už taky nikdo nic nechtěl vědět, vidět, k ničemu se vyjadřovat, nic konat, protože se nevědělo, jak se všechno vyvrbí, a že je nějaké - možná i svinstvo - opět v etheru, bylo evidentní. Že něco ti nejvyšší aparátčíci pečou, bylo nasnadě, ale nižší aparátčíci o tom ještě nevěděli, a každý se bál. V mediích vycházely jen fejetony a legrácky. Ti, kteří zažili léta padesátá a potom ještě rok 1968, se báli hodně. V této naší - asi bohem proklaté zemi- plné mizerů, lumpů,zaprodanců, zrádců a nepodařených potvor, ( kdo si ještě může přezdívat "vlastenec"?) je strach na místě. Stejné je to i teď. Nebojí se jen mladí blbečkové, kteří vědí o všem hovno, je to pro ně šrumec a sranda, a večer půjdou kalit a řvát někam na diskotéku jako obvykle, nebo starší osvědčení hajzlové, kteří se už beztrestně otočili vícekráte a nic se jim nestalo. Jak mohl mezi něco takového, co plive už tradičně na komunisty, lézt bývalý vysoký komunista Štěch? Drzost takových úspěšných vymetačů funkcí nemá obdoby. Ti jsou pod ochranou samotného Lucifera. A řvoucí lid je už tradičně blbý jak poleno, ale pokud jde o ty mladé smrady, je to jedno. Ti vědí o všem hovno, je jim to fuk, mají z toho švandu, a vždycky a ve všech dobách jsou zneužíváni ke stejným účelům. A ještě bych uvedl jedno synonymum k dnešku - jak kdysi stejně podlá media štvala proti Miladě Horákové, až poštvala proti ní celý národ, a jedině ta zapříčinila její popravu. Soud už nemohl konat jinak. Všechno je děsivě stejné - nebo že by to byla podobnost čistě náhodná?

   Smazat
 30. Máme tady novou politickou funkci: "AKTIVISTA". Není nikde specifikovaná, žádný zákon ji nezná, ale je všeobecně uznávaná jako funkce nejvyšší. Je nad ostatní politické funkce (zastupitel, poslanec, senátor...), dokonce i výkonné funkce (policista, státní zastupitel) i soudní (soudy všech stupňů včetně ústavního). Pravomoci AKTIVISTY sahají vysoko nad všechny zákony a to včetně Ústavy, dokonce i ty mezinárodní, které jsou Ústavě nadřazeny (jak stojí v té Ústavě). Z uvedeného vyplývá, že má generální pardon. Na vše co udělá. Asi jako nositel slavného dopisu kardinála Richelieu ze Třech mušketýrů o který tam byla taková rvačka. Sice takový dopis nemá (kardinál Duka ho v´nenapsal), ale on ho vlastně ani nepotřebuje. Stačí, když se prohlásí aktivistou, tisk to potvrdí a je to! Tak třeba nyní jeden aktivista prohlásil, že on (a jeho parta aktivistů) Otakar van Gemund televizi Prima sdělil: cituji: „Bojujeme za demokracii a myslíme si, že je neslučitelné s naší demokracií, aby tady lidé jako Andrej Babiš nebo Tomio Okamura položili věnce u památníku 17. listopadu. Ten má být symbolem naší demokracie a tito pánové se podle pravidel demokracie nechovají,“. A je to! On rozhoduje, kdo smí být na veřejném místě, kdy a co tam smí dělat. A zákon? ON je přece zákon. Potvrzuje to poslanec pan Kalousek: „Vyhodit květiny, které StBák pohrdající demokratickými principy položil k památníku boje za demokracii a svobodu, není vandalismus,“. Policie odnesla, spojí se s poškozenými... I když má všechny indicie i pachatele před nosem, je "takhle malinká!!!". Aktivista je totiž beztrestný. Po několika týdnech proběhne v médiích niticka, že policie vše řádně prověřila a neshledala, že by šlo o trestný čin a věc odloží. V lepším případě předá věc městské části ke správnímu řízení. A tak Aktivisté rozhodují o tom, kdo dostane vyznamenání od prezidenta ČR, ba dokonce i prezidenta Ruska, jestli někdo smí jít na koncert Alexandrovců, kdo smí slavit 1. máj, kdo smí poděkovat za osvobození na ruské ambasádě, kdo smí tajně nahrávat nemocného člověka a publikovat to.... A běda tomu, kdo by připoměl zákony, kdo by se odvolal na výsledky svobodných voleb a nedej Bože!! snad chtěl AKTIVISTU hnát k odpovědnosti! Okamžitě se stane terčem mediálního lynče! Všichni nýmandi a poličtí ztroskotanci se mohou přetrhnout v jeho odsouzení jako kata demokracie (té jejich). Sezvou se vyjící davy a zákon je odkázán do patřičných mezí. Tedy nakopán do zadku a poslán do kouta. Nevěříte? Tak si pusťe ČT. Právě teď.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, máte pravdu 12:16, ale je třeba něco podniknout. Co tak vzít transparent s nápisem, který bude pro změnu vytáčet do běla pražskou kavárnu a plácnout ho na Národní třídě hned vedle transparentu, který uráží prezidenta repibliky. Proč to nikdo neudělá? Já být v Praze, tak si tu radost neodpustím!

   Smazat
  2. Nejhorší na tom je, že jsou placeni z daní i těch, kteří s jejich aktivistickými, protinárodními aktivitami nesouhlasí. Zákon FARA je nutný.

   Smazat
  3. Starší generace toto slovo (aktivista) už zná. Tito lidé vybraní stranou za svou horlivost se stali udavači, kádrováky,uličními důvěrníky (ti psali na nás posudky),v bydlišti organizovali brigády ,kontrolovali zdobení oken při svatých dnech KSČ, zvali na manifestace, v podnicích řídili kádrovací útvar a oddělení pro zvláštní úkoly, bez nich nešlo poslat ani dálnopis. Když prokázali zdatnost při prověrkách, stali se i náměstky. Méně aktivní aktivisté žili někdy do důchodu v naději, že se stanou elitou, neb byli zařazeníi do tzv.kádrových rezerv. Tak šel život a možná se zase zopakuje.

   Smazat
  4. 12:16 Vy znáte někoho, komu policie někdy pomohla ? Já tedy ne.

   Smazat
  5. 15:18 rád bych vy troubo věděl, komu bylo možné poslat dálnopis. Vždyť takové zařízení neměl ani leckterý průmyslový podnik. Víte vy vůbec co to bylo za zařízení? Já tedy dálnopisy pamatuji z vojenské základní služby, z civilu nevím nic o vlivu a kontrolách domovních důvěrnic. Posudky, co vím, byly psány nanejvýš do roku 1965, kdy byly skartovány kádrové materiály (o tom jako synek z reakcionářské rodiny a odsunutý na méně významné pracoviště při posledních třídně-politických prověrkách v roce 1959 něco vím). Pak už existovala pouze periodická pracovně politická hodnocení, která museli zpracovávat o svých podřízených v řídících funkcích jednotliví šéfové, potom je s nimi souhlasně projednat za účasti zástupce KSČ a odborové organizace. Oddělení pro zvláštní úkoly měla na starosti ochranu hospodářského a státního tajemství. Chcete tvrdit, že podobné mechanizmy nemají moderní podniky nebo, že takový režim, zejména ve zbrojním průmyslu, nevyžadují i státy? Pro demokracii jsou významným nebezpečí i neznalí blbci. Patříte mezi ně.

   Smazat
 31. Demokracie spočívá v tom, že volby neplatí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš ještě nějakou podobně "moudrou" myšlenku?

   Smazat
  2. To není myšlenka, ale postřeh z české, ukrajinské, arménské, slovenské praxe.

   Smazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - tak tedy ale dnes se nehodí abys lezl na diskuze se svýma hovadinama. Věc je vážná. To snad uznáš. Nebo máš opravdu tak chorobnou potřebu diskuze kazit? Jsi duševní mrzák, ať už se pod tebou užívanou přezdívkou skrývá cokoliv.

   Smazat
  2. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Kvalitní srací kapky od
   fy. RADOSTA se re o.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 16:26 A teď zas tu vo tom velkym dramatikoj, kterak zvítězil nad pravdou a láskou. A hoď sebou debile, za co tě platěj.

   Smazat
  5. Kupředu, pravá, zas jdete v jednom šiku,
   mně do srdce se vkrádá nepokoj,
   ve spáncích buší stovky otazníků,
   jsem ještě člověk, či pouhý lidský zdroj?

   Na klopě placka, na ní tvář pána s čírem,
   neb on je příkladem vší noblesy,
   pravdy a lásky věrným kavalírem,
   ten všechny bolševiky k smrti vyděsí!

   Pravda a láska? Vždyť je to jen zboží,
   byla to jen marketingová past,
   místo v srdci hledáte lásku v loži,
   no a s tou pravdou dál pomáhá nám chlast.

   Ocenit lze i soulož na oltáři,
   když poslouží těm, kteří mají moc,
   po rudých bílé hvězdy nám teď září,
   dnes už není kam volat o pomoc.

   Smazat
  6. Moc pěkná a pravdivá rýmovačka. Kam na to chodíš?

   Smazat
 33. Opakuji - v padesátých letech mediální svinstvo zapříčinilo popravu Milady Horákové a dalších, kterým je dnes mediálně vzdáván hold. I další lidi ničili mediální svině. Statkáře, sedláky,továrníky, umělce, herce, každého, kdo byl úspěšný, protože si to objednávali a platili političtí šmejdi. Lidské oběti byly požadavkem doby, kdy lid lačnil po krvi těch úspěšných. Dnešní media jsou ještě horší - mnohem horší a odpornější kurvy, protože celá doba jako taková je dnes nejodpornější. Plná krve, násilí a bezpráví, ( je toho i plná kultura) a přitom se proti tomu "jako" bojuje. Je to hnus na entou. Ale kde se bere ten hnus v lidech? Mediální kurvy zničily každého, proti komu byly najaty. Vzpomeňme na super-ostudný proces s Vítkem Bártou, a na mnoho dalších hnusných mediálních kauz, které přerostly až do občanské nenávisti proti lidem, o nichž do doby, než proti nim začala media štvát, nikdo nic nevěděl. Co věděli občané před týdnem o synovi pana Babiše? Kde se líhne celý ten hnus? Kdo všechno to svinstvo objednává a platí? A čím se to liší od nájemných vražd? A proč na to vždycky ty bandy lidských tupců znovu a znovu naletí? Proč to neignorujou? Víte, kolik na článcích o této kauze už nahrabala smečka mediálních šmejdů pracujících pro odporný Seznam.cz? Chrlí jeden článek za druhým, jenom obrací slovosled, a píšou všechny ty sračky pořád dokola - no a co? Jak se chovají lidi u počítačů? Tisíce diskuzí!!! Smečka mediálních hajzlů na diskuzích vydělá miliony. Vydělali je na mrtvém Kuciakovi, vydělali by je i na mrtvém Babišovi - a jako - doba, která takhle sprostě vydělává na lidských tragediích a na mrtvých - co je to? Totální hnus! Jak jinak to nazvat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnešní doba je dobou zamindrákovaných lidí co chtějí být a jsou slavní, a to byli vždy a jsou jenom blázni a blbci.
   Jooo a v mediích je zase plno úchylných bláznů a blbců, kteří to těm po slávě toužícím spolublbcům rádi umožní a ještě to využíjí k svému proslavení. Normální lidé mezi ně nepatří a proto je terorizují.
   Slavná, úžasná a bláznivá ta dnešní doba .....

   Smazat
  2. 12:44
   Kde se líhne tento dnešní hnus...?
   Ve školách , kde už od mateřské školky až po univerzity jsou vymývány mládeži mozky a nalévány tam ty správné prozápadní názory . Na univerzitách to mají na starosti takoví jako Pithart ,Putna , Kohout a jim podobní . A dílo zkázy se jim daří , stačí sledovat mladou generaci .

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 16.31 To co píšeš jsou jenom bludy tvého duševního světa, které jsou mimo realitu. Zblbnul jsi ze všude přítomného překrucování historie. Máš z toho v hlavě zmatek a jenom se ztrapňuješ.

   Smazat
  5. Moc bych ani do toho padesátá léta nemíchal. Tehdy režim se nechvástal demokracií, netajil třídní boj a protistátní činnost a odboj proti rodícímu se socíku nebyly smyšlenky. Mnozí lidé pro tuto diverzi státu - také dost rozvráceného 2. světovou válkou, zaviněnou Západem a jeho mnichovanstvím, pak položili své životy za to, abychom mohli my dnes radostně žít pro změnu v diktatuře kapitálu. No a za socíku či lépe lidové demokracie byla ta protistátní činnost vnímána velice podobně, jako je dnes vnímán terorismus. No a teroristé dnes unikají trestu smrti jen díky tomu, že socík sám trest smrti zrušil, jinak by se u nás vesele popravovalo, jako v mnoha státech USA dodnes!

   Smazat
  6. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  7. 8:10, už jsi to sem dával, takže to bude zřejmě opět nějaká tapeta vykrádače z Facebooku bez mozku, který nedokáže napsat něco vlastního.

   Smazat
 34. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milos-Jakes-prozradil-kdo-pry-spustil-Listopad-1989-Padla-konkretni-jmena-559789

  Pokud má být někdo zavřený tak je to tento bolševický kokot a vlastizrádce. Místo toho si už 30 let i se svými synáčky žije jako prase v žitě.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/391334/milous-jakes-prisel-o-svou-vilu-synove-ji-prodali-za-45-milionu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buď rád, primitive, že tam byl Kůl v plotě. Kdyby tam byl gen. Václavík či podobná individua, tak by se to řezalo jako v Jugošce! To bys chtěl?!

   Smazat
  2. 13:07

   Primitive, kdyby měl tvůj soudruh Jakeš tehdy moc a sílu, tak by to ten rudý fanatik opravdu řezal. Jenomže naštěstí už neměl podporu ani z Moskvy jako v roce 1968, ani z řad domácí armády.

   Smazat
  3. Prokristapána - co do tohoto svinstva taháš Miloše Jakeše? Tamti aparátčíci ještě byli zlatí se svými ministerskými prodejnami a SANOPSEM, proti současnému politickému ksindlu oplácanému majetkem, kdy si ze společného rozpočtu jeden každý bere měsíčně tolik, za kolik žije důchodce, přestože celý život dřel, celý rok!!! A vůbec se ti ksindlové nestydí. Dokonce vědí, že to všichni víme prostřednictvím medií - a teď se ptám - TOHLE JE LIDEM JEDNO? Proti Babišovi chodí řvát jak pominutí, a tohle, jak ty party politického xindlu okrádají všechny slušné a pracovité lidi, jak zničili všechno, co zde naši předkové vytvořili zanechali, pod jakýmsi zaklínadlem "demokracie" ... to je lidem fuk? Co jsme to za lidi? Proč neřveme jak pominutí proti platům politiků, proč nestojíme denně v ulicích se šibenicemi? Protože je nám v podstatě všechno jedno? Protože media proti platům politiků nepíšou denně a neštvou? Protože všichni tihle drží svoje nevymáchané huby, neboť jsou také velice dobře upláceni? Myslíš si, že by psali své svinstvo za minimální mzdu? Tak drž hubu laskavě, a nepleť do toho Jakeše, a nikoho jiného. Budeme neustále propírat minulé politiky, aby se zakrylo neskutečné svinstvo těch současných? Myslíš, že STAN a další by dělaly svoje srazy za minimální mzdu? Tak se neztrapňuj.

   Smazat
  4. 13:20
   Ty jsi ten co tu neustále spamuje o "diskutujících na Novinkách", viď? Poznám tě na 100 honů. Zase máš jakýsi bolestný záchvat zoufalosti, vem si prášek.

   Smazat
  5. 13:23 Nevidím nic nepravdivého na argumentech pána 13:20, jen rozhořčení. Naopak, tvému komentáři argumenty chybí, a bolestný záchvat z toho, že někdo napsal, jak to cítí, máš tedy ty sám, proto tvoje doporučení použij pro sebe.

   Smazat
  6. No -a ty, 13.23 zase napiš, co je na mém příspěvku nesprávného a špatně - namísto téhle sračky cos napsal. Ty jsi přesně stejnej sráč, jako bulvární novináři. Pomlouvat, dehonestovat, pošklebovat se. Tak předně - já nespamuji, a už se diskuzím na novinkách hodně dlouho vyhýbám, když jsem si vytvořil názor, že rozumní a slušní lidé tam nediskutují, a co zbylo, jsou jen duševní mrzáci, a skrz naskrz zlí a zakomplexovaní hajzlové. Proč bych měl něco takového číst? Co je to 100 honů nevím - asi bys měl někde zorganizovat přednášku, možná to neví víc lidí ty hone. Prášek si vem ty, a ještě si zajeď do práglu zařvat někde proti Babišovi - jak to, že tam nejsi? Jak to, že čučíš u počítače, ty, takovej borec?

   Smazat
 35. Na Národní probíhá přehlídka politických nul.V záři reflektorů ČT a bakalových "novinářů".

  OdpovědětSmazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říkáš ty magore, že když tě dveřma vyrazí, oknem vlezeš zpátky? Když mrzačíš jiné články, dalo by se to i přejít, protože tvoje duševní zmrzačenost je asi silnější než ty, ale tohle tema bys měl nechat na pokoji od tvých přiblblých hovadin - ne? Nebo jsi takovej hnůj, že by bylo nutné tě zastřelit, abys toho nechal?

   Smazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už ti někdo rozkopal držku, a zůstaly ti následky? To, jak lezeš diskutovat, tomu odpovídá. Jsi hnusnej hmyz, asi jako štěnice. Taky je nelze vyhubit, když se někde uchytí. A ty ses uchytil na diskuzním fóru NR a nelze tě odtud po dobrém dostat pryč. Máš z toho radost, že kam vlezeš se svojí úchylnou sračkou, diskuze končí?

   Smazat
  2. Má to několik vad. Rusko v žádném případě nikoho nepůjde osvobozovat. Rusko už dávno není socialistická země, ale země, kde vládne tvrdý kapitalismus. Do Ruska můžete posílat zvací dopisy, ale pochybuji, že je budou číst. Armáda z Ruska odešla po roce 1989 a už se nevrátí. Jestli se sem natlačí armáda z Německa, budeme si s tím muset už poradit sami, už nás nikdo osvobozovat nebude za cenu obrovských obětí na životech, které my pak budeme nazývat okupanty a budeme bourat těmto obětem památníky, když oni se už bránit nemohou. My dokážeme napatlat památník na růžovo a myslet si jaký je to hrdinský čin. Žádné krásné doby šťastných zítřků se už nedočkáte, jenom zítřků vlezdorprdelozectví do zadnic západních spojenců. Ať žije západní kapitalismus na věčné časy a nikdy jinak.

   Smazat
  3. 14:04
   Přesně jste popsal dnešní situaci a chování naší"elity" k těm , kteří s milionovými obětmi na životech zachránili náš národ před likvidací . Tato j"elita" si neuvědomují , že nebýt těchto obětí tak by se vůbec nenarodili . Většina Čechů si to ale uvědomuje a nechová k současnému Rusku zášť a nenávist .

   Smazat
  4. Ludwig van RADOSTA : Sraní na Radost.

   Smazat
  5. Proč na toho volá reagujete? Vždyť právě o tohle mu jde.

   Smazat
 38. ...bžodajó a štípajó, ale neuštípajó ! Jsem přesvědčen, že ostróhajó.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D Pravdu díš.

   Smazat
  2. Tož bať, psécí štěkajó, kočky mňókajó a karavany dó dál.

   Smazat
 39. Červené trenýrky, pochodem choood!

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2041-cervene-trenyrky-pochodem-choood-a-extremiste-kalousek-opilec-safr-a-nemcova-tu-chatru-vedou

  OdpovědětSmazat
 40. Odstranění kytice prezidenta z Národní třídy je i odstranění mojí kytice, protože můj prezident Zeman tu kytici dal za celý národ, jako prezident celého národa. Samozvanci za demokracii ať nás nepoučují co je demokracie. Porušování piety, není demokracie!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A navic kradou.....

   Smazat
  2. Kradou na co přijdou, ukradli historii, pietu a chtějí ukrást premiéra s prezidentem. Moje babička říkala,že kdo lže a krade dokáže i zabít.

   Smazat
 41. Velmi dobry rozhovor.........https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukradene-vyroci-Lidi-nebudte-uzitecnymi-idioty-Expert-na-geopolitiku-ukazuje-co-stoji-za-dnesnimi-protesty-proti-vlade-559711

  OdpovědětSmazat
 42. Ve Francii demonstruje 120 tisíc lidí proti zdražení benzínu, tady asi 2 tisícovky pochodujou za odstranění volených představitelů, pak půjdou na koncert a tam se jich sejde více, protože je to zadara, takže nakonec se bude v čété říkat, že několik desítek tisíc lidí protestovalo proti Babišovi a Zemanovi. Žádný majdan, natož barevný, jsou to chudáci.

  OdpovědětSmazat
 43. Komu to nedošlo dosud, tak teď už nepochybuje. Vyhazovat kytice od lidí, které si zvolila většina, je krádež celého svátku skupinkou hysterických lidí. Ale nenechme se nakazit tou jejich hysterií - pár desítek či stovek uřvaných, bezskrupulózních Pražáků z cca 1,5 mil. je zlomeček. To, že jim média dělají publicitu neznamená, že je jich hodně, nebo že tu není zbylých 10 milionů, které zatím není vidět ani slyšet. Nechme je, ať se znemožní ještě víc, jen otevírají lidem oči. Kdo uhodnete autora? : ""Paměť je v bankrotu a z domu nevychází, Čest stojí u plotu a kamením se hází. Cit s hlavou hovězí, vybírá popelnice a Pravda? Vítězí!... slepá jak řeholnice, oděná v díry" K.K. nám tu chybí :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:30, Asi tak. Dokud v ulicích nepochodují jejich ozbrojené milice, dokud existuje alternativní zpravodajství, média a diskusní fóra, dokud se nehrozí sankcemi a vojenskou intervencí, dokud se nekonfiskuje majetek tzv. "zrádců", neunáší děti juvenilní policie, dokud se zde neuplatňuje paralelní právo cizáckých vetřelců..., do té doby rozhodují demokratické nástroje a těmi jsou především volby.

   Zde je nutno si uvědomit, že síla je v jednotě, jak se kdysi hlásalo na transparentech. Všechny osobní pře a ambice musí ustoupit a skutečná elita se musí soustředit na to podstatné. Tím je hrozba zániku našeho národa jako takového. Zánik společenství, jak ho známe, všeho, co je nám drahé, včetně jazyka, a v konečném důsledku opětovná, tentokrát definitivní, ztráta státnosti.

   Také je nutno myslet na ti, že ti rozvášnění lidé v ulicích jsou naši sousedé, nejsou to nepřátelé, ale součást nás samých. I když se říká, že nikdo tě nedokáže zranit víc, nez tvůj rodný bratr.

   Smazat
  2. Anonym v 10:30 - Děkuji za reakci. Tak my zatím jednotně mlčíme...:-) Ale vím, že proti nim nás jsou miliony. Dnes na ČT - že prý jich byly včera "odhadem tisíce"... kolik procent to tedy bylo? I Pražáci na ně kašlou.

   A volby? V poslední době to vypadá, že je budou chtít nahradit "průzkumy", které si dělají mezi sebou. Ani ta největší absurdita už není nemožná.
   Deformací, až výmazem českého jazyka v posledních letech hrozně trpím, tohle si ani Rusové nedovolili a že na to měli dvacet let. Marně koukám na netu,jestli se k tomu ozve někdo kompetentní, ale asi to nikomu kromě mne nevadí. Přeji hezký večer.

   Smazat
 44. Byť jen z dálky, tak se mi zdá, že to vypadá jako v 68.
  Kravály, provokace podivných individuí, vyzývavé transparenty. Jen už nejde o "socialismus s lidskou tváří",
  jak jim prý tenkrát údajně šlo.


  OdpovědětSmazat
 45. Dubček a ostatní komouši byly v Chartě jen jako maskoti k oblbnutí lidí, že jde o "pokračování boje za socialismus s lidskou tváří". Proto pustili Dubčeka na tribuny v devětaosmdesátým, proto mu později dali nějakou funkci, aby si lidi tak dlouho mysleli, že osmašedesátý ožil, až už s realitou nic nezmohou. Jsou to jen "hry".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dubček Chartu77 nepodepsal! Byl to srab bez programu, ale zato velký symbol.

   Smazat
 46. Gauner a pitomec jseš ty Davide. Píšeš něco co není pravda, nic takového se nestalo a ani nestane. Poplašná zpráva se trestá odnětím svobody až na 3 roky blbe.

  OdpovědětSmazat
 47. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 17. listopadu 12:26.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 48. Bude-li nejhůře, Veliký Putin pomůže!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  S.s. David má pravdu přímo Leninskou: Dnešního výročí dvou národních tragédií by mohli zneužít pražští kavárníci k PUČI proti naší slovanské demokracii!

  Ano, pražští kavárníci působí plně v žoldu západních ideo-diversních centrál, a přewtože jsou hloupí a neschopní, tak JSOU SCHOPNÍ VŠEHO!
  Takže dnes, kdy my roduvěrní Češi, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti tiše vzpomínáme na obě tragédie 17. listopadu, pražští kavárníci možná opět připravují puč, podobný jako v Prohraném listopadu 1989.

  Raději připomenu ony národní tragédie:
  1. 17. 11. 1939 němečtí fašisti vraždili české pokrokové studenty
  2. 17. 11. 1989 čeští reakční študentíčci provedli – pod vedením STEJNÝCH německo-euroamerických fašistů - puč proti legální vládě, vzešlé z našich PŘÍSLOVEČNĚ SVOBODNÝCH voleb


  Co dělat, jestli se jim puč povede?
  Vždyť náš národní Vůdce Babiš odcestoval do Švýcarska, ZOUFALÉ zbídačené země, kde každý čtvrtý obyvatel je BĚŽENEC!!
  Takže bychom se nedivili, kdyby se z té nešťastné země nevrátil, protože se tam vraždí doslova NA KAŽDÉM ROHU!!!!
  Zvládne situaci náš druhý národní Vůdce Miloš, jen s podporou KSČM?
  Vypukne vraždění nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů?!

  Nevíme, neboť budoucnost zná jen Nesmrtelný Lenin.
  Co ale víme POZITIVNĚ: Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, nám pomůže, tradičně rusko-leninsky.
  Ano, stačí do Moskvy zaslat Zvací dopis č.2, a pak jen čekat.
  Ano, nepřemožitelná Armáda Ruské federace přijde včas, jak legendární vojska z dávných kronik!
  Pak bude obnovena nejen naše dnešní babišistická demokracie, ale – UŽ KONEČNĚ, po takové době – naše slovanská řízená demokracie v celé své kráse.

  Ano, po Bratrské pomoci č. 2 se budeme mít stejně skvěle, jako se mají obyvatelé osvobozeného Krymu, jako se měli naši soudruzi rodiče a prarodiče, od 21. srpna 1968 do 17. listopadu 1989.
  Už se vážně nemůžu dočkat, té krásné doby radostného a klidného budování šťastných zítřků!

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 49. Hamáček je mimoň a ne ministr vnitra. Nejde jen o ukradení květin a věnců, ale i o narušení piety státního svátku, navíc nějakým reemigrantem z Holandska. To se už bude chodit pokládat kytky s ochrankou a skončí to čím? Bojůvkami partají? Policie měla ihned zakročit a pachatele zajistit.

  OdpovědětSmazat
 50. Pár citátů o demokracii.
  „Ukázalo se, že totalitu i demokracii mohou zavádět úplně stejní lidé.“
  „Demokracie je nejrafinovanější forma totality.“
  „Diktátorské soustavy používají hrozeb a teroru, aby vyvolaly konformitu, demokratické země volí sugesci a propagandu.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To může být pravda, jenže pořád lepší, než deklarovaná totalita, kdy represní taktiky totalitní moci jsou zakotveny v ústavě. S tim lze hnout jen velmi těžko, zatímco dnes máš stále možnost. Viz tento server. Za komárů by to možné nebylo a ti pitomci na Václaváku po něčem podobném touží. Samozřejmě s tím, že oni budou u kormidla. Jak stará a průhledná taktika. Bohužel spousta UIček (užitečných idiotů) jim to žere. Nepoučitelní. Zvlášť, když tam v demonstracích vidím obyčejné důchodce, to už není ani k smíchu.

   Smazat
 51. Co se tam na té Národní slaví? Živčák i Růžička jsou živí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No právě to! A nejen to. Jsou totiž vječně živí, jako Nesmrtelný Lenin!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.