Reklama

pondělí 26. listopadu 2018

DWN: Ukrajinský konflikt hrozí „zapálit" Azovské moře!


- kou -
26. 11. 2018  deutsche-wirtschaft-nachrichten.de a PrvníZprávy
Evropská unie obviňuje Rusko z porušování svobody plavby a z „militarizace" Azovského moře a podle Deutsche Wirtschafts Nachrichten přijme opatření.


Rusko naopak odmítá obvinění s odkazem na rusko-ukrajinskou smlouvu z roku 2003. Podle publikace se Ukrajina pokusí najít způsob, jak se z této dohody vyklouznout, aby poskytla lodím NATO právo volně vstoupit do vod Azovského moře.

Článek zcela naznačuje, že se jedná o zcela plánovitou provokaci Ruska pod taktovkou Západu a NATO.

Vysoká představitelka EU pro zahraniční věci Federica Mogheriniová oznámila „sjednocená, řízená opatření" proti Rusku v Azovském moři, napsal Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Učinila toto prohlášení 19. listopadu. EU obviňuje Rusko z toho, že brání svobodě plavby. „Situace v Azovském moři poškozuje nejen ukrajinskou ekonomiku, ale i mnoho lodí plujících pod vlajkami členských zemí EU," řekla Mogheriniová.

Jak publikace připomněla, Azovské moře je napojeno na Černé moře u Kerčské úžiny. Podle vlády v Kyjevě je cílem Ruska blokovat ukrajinské námořní trasy (přičemž 80% veškerého ukrajinského vývozu je dodáváno po moři). V této souvislosti Spojené království oznámilo, že do Černého moře posílá válečnou loď, aby zajistila svobodnou dopravu.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov již odpověděl na rozhodnutí EU: „Před konzultací bych vám doporučil, abyste si přečetli smlouvu z roku 2003 mezi Ruskem a Ukrajinou. Je z ní zcela jasné, že kroky ke kontrole některých plavidel se dokonale zapadají do dohod mezi Moskvou a Kyjevem, které jednají a určují status Azovského moře jako vnitřní vody obou států," citoval ho Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odkazem zpravodajskou agenturu TASS.

Kyjev slíbil zadržení všech lodí opouštějících Krym!
Ukrajina si stěžuje na kontrolu lodí v Kerčském průlivu!

Dříve Mogherini uvedla, že kromě inspekcí lodí v Kerčském průlivu je EU také znepokojena militarizací Azovského moře Moskvou. Poznamenala, že Rusko zvýšilo počet svých válečných lodí v regionu, na které Kyjev reagoval také s nárůstem vojenské přítomnosti. Podle Mogherini to všechno destabilizuje již křehkou situaci v oblasti Černého moře.

Pokud jde o plány Kyjeva, v publikaci s odkazem na zprávu Jamestown Fundation se uvádí vyhláška Petro Porošenka ze dne 23. září 2018, podle něhož měly být lodě Donbas A500 „Donbas“ a A500 Korets“ poslány do přístavu Berdjansk přes Kerčskou úžinu. Cílem podle Jamestown Fundation bylo jednak zkontrolovat reakci Ruska a jednak pokračovat v realizaci plánu přeměny Berdjanska na mořský opevněný bod na pobřeží Azova. Zpráva dále uvádí, že Kyjev zvažuje možnost odstoupení od smlouvy z roku 2003 s Ruskem, podle níž je Azovské moře rovnoměrně rozděleno mezi obě země a vstup lodí ze třetích zemí vyžaduje souhlas obou stran. V případě stažení Ukrajiny (ze smlouvy) bude Azovské moře rozděleno v souladu s mezinárodním právem - pak bude„vnitrozemské moře" považováno za mezinárodní vody a lodě NATO budou moci do něj legálně vstoupit (až na to, že Kerčský průliv by byl zcela pokryt ruskými teritoriálními vodami - pozn. red.).

Publikace napsala, odkazujíce se na americkou zpravodajskou agenturu Stratfor, že se nyní ukrajinský konflikt může rozšířit do moře. Jak vyplývá z údajů poskytnutých agenturou, Spojené státy usilují o podporu Ukrajiny při zvyšování její vojenské přítomnosti v Azovském moři. Nicméně, jak noviny poznamenaly, je stále nejasné, co USA mohou skutečně udělat, vzhledem k nesrovnatelnosti sil ukrajinského a ruského námořnictva: Ukrajina má 66 válečných lodí v oblasti Černého moře, zatímco Rusko má 2800 lodí. Kromě toho jsou ukrajinské lodě v průměru mnohem menší a slabší než ruské.

Deutsche Wirtschafts Nachrichten uvedl, že Washington a Brusel mohou pomoci Ukrajině ne vojensky, ale finančně - včetně posílení ukrajinských přístavů v regionu.

List ovšem nepřipomněl, že krizi v Azovském moři rozpoutala Ukrajina, když začala zdržovat ruské lodě, které předtím, zakotvily na Krymu. Následně to Rusko označilo za "námořní terorismus" a přikročilo k prohlídkám ukrajinských lodích ve svých pobřežních vodách.

147 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když vám nepomáhá váš RADOSTOL, zkuste naopak střevní desinficiens ENDIARON. Sice se tu nevyprázdníte, ale to nikomu vadit nebude.

   Hebreooligarcha Porošenko stále podvádí, lže, vraždí Rusy, zkouší protáhnout do vnitřního ruského Azovského moře - i ty tzv ukrajinské přístavy historicky vybojovali a vybudovali RUSOVÉ, zatímco ukrajinské kozácké bandy olupovaly Poláky i Rusy a lup včetně otroků (=unesených Poláků, Litevců, Rusů, ...) prodávali na Bisurmanských trzích. Za "svoji" zemi vděčí Ukrajinci Rusům, kteří jim ji postupně dali ke správě a k užívání A UBRÁNILI JI PRO NĚ PROTI ŠVÉDŮM, OSMANŮM I POLÁKŮM. Ovšem dávno platí, že nevděk světem vládne a Porošenkův národ je vděčný Gójim (tedy i Rusům, Čechům, ...) méně, než je Gój vděčný svému psu, koni, či oslu... nebo koze živitelce.

   Smazat
  2. Doplněk ke 12.35: ZAPOMNĚL JSEM NA TO HLAVNÍ, že od NĚMCŮ je Rusové osvobodili dvakrát jen ve DVACÁTÉM STOLETÍ.

   Smazat
  3. Radosta zřejmě plní funkci obecního blba, uštěpačného provokatéra a záškodníka diskuse. Nicméně, jeho výlevy jsou ve své podstatě pravdivé. Popisují skutečnou situaci a skutečné nálady a frustraci západních parazitů, kteří už přes tisíc let stále dokola a stále marně obětují nemalé prostředky a miliony životů svých poddaných, lokajů a vazalů, aby dobyli to bohaté a nepoddajné Rusko. A Rusko se se stále stejnou drzostí a zarputilostí účinně brání a proměňuje v prach a dým celé armády západních parazitů.
   Proto nechte Radostu mluvit. Jeho výplody jsou v mnohém poučné a informativní.

   Smazat
  4. Vďaka za informaciu pan A12:51, keďže toho psychopata nečítam. Ale keďže Vy ste si dali tú námahu a preštudovali ste jeho výplody ducha, v takejto vyčistenej forme si to rád aj pozriem. Obratne ste jeho rétoriku využili a všetku energiu ktorú do svojho výpotku vložil ste mu ponechali. Obratným džudistickým ťahom Vám stačilo už len podložiť nohu aby vďaka vlastnej vynaloženej energie ktorou sa tu po nás rozohnil, padol na hubu. Presne tak treba postupovať proti tunajším krysám, aby nie my, ale aby oni sami sa vlastným pričinením vyhubili. Podobnú taktiku uplatňuje aj Putin v Russku, kde Kyjev, súčasť posvätného Rusského územia Kyjevskej Rusi, obsadila kdejaká škodná. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 2. Pokud EU obviňuje Rusko z porušování svobody plavby a z militarizace Azovského moře, měla by objasnit, proč ruské hlídky ve svých výsostných vodách zadržely právě vojenské (a nikoliv civilní) lodi ukrů ...
  Potentátům EU se to líbit nemusí, ale Rusko nikdy nepřipustí, aby lodi NATO vstoupily do Azovského moře. Nemají k tomu ten pouvoir ani dost síly. A tak vedou tu svou dobře vypečenou mediálně-oblbovací válku ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NATO může poslat na Ukrajinu malé válečné lodě v sekcích po železnici, nebo po silnici a smontovat je, coby ukrajinské lodě, v Mariupolu či jiném přístavu. Na Azovské moře ani Car nestavěl bitevní lodě... Už za první světové jsme dováželi na Jadran z NĚMECKA PONORKY TYPŮ UB V SEKCÍCH, PO ŽELEZNICI... A SMONTOVALI JSME JE V PULE... Kde německé posádky používaly jistý čas NAŠE RAKOUSKO-UHERSKÉ vlajky.

   I sovětské ponorky typů M ze třicátých let byly transportovány po železnici z Baltu na Černé moře... s tonáží přes 200 tun.

   Smazat
  2. Díky 13:13 velmi zajímavé.

   Smazat
 3. Jdi už do háje, kreténe.V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kretén Radosta smazán redakcí. R.I.P.

   Smazat
  2. Radosta tak či onak, nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lŽIDavida a lŽIDvořáka se tyčí jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při svém úpatí! :)

   Smazat
 4. Námořnictvo USA se musí za každou cenu dostat do Azovského moře. Krymský most udělal velkou čáru přes tyto plány. Poskok Porošenko to měl pouze zprostředkovat. Jestli to dokáže, dostane od Ameriky prezidentování i na další volební období bezu ohledu na předvolební procenta preferencí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:35 Čáru přes rozpočet udělal Americe především návrat Krymu ruské federaci v r. 2014. Už si chystali zázemí v krymských přístavech. S těmi hlubokovodními přístavy v Černém moři je problém, to nově budovaná americká základna v ukrajinském Očakovu rozhodně nespasí. Ty hlubokovodní přístavy v Azovském moři, to by byla jiná kávička :-)

   Smazat
  2. Námořnictvo USA bude mít v brzké době zřejmě zcela jiné starosti. Blížící se "přestavba" v USA bude mít za následek, že naprostá většina jeho lodí bude reznout v přístavech...

   Smazat
  3. Práve preto A13:23, sa snažia cez svojich gašparkov typu Porošenko vyvolať nejaký vojenský konflik stoj - čostoj. Doposial sa im to cez rôznych nastrčených zkorumpovaných bábok dychtiacich po bezcenných zelených papierikoch US-Dollar pomerne dobre darilo. Tak som zvedavý, čo z toho tentoraz 70rokov po zničujúcej vojne pre Európu, vypečú.Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. Ad 12:35 až 13:47 - naprostý souhlas, nyní bude záležet už jenom na Trumpovi, nakolik tyto aktivity deep statu ustojí! G20 bude důležité.

   Smazat
  5. Je to nějak zamotané, liga Antipuťa není zrovna v jednom šiku a stále se přestavuje. Erdogán, Macron, Merkel a fanda pro překvapení Trump. Každé ráno se musí noty měnit, aby se neztratil tah na šachovnici mocností. Někde mezi pěšáky jsme i my. Zatím ani jeden král nedostal šach, vždy při jeho hrozbě unikli. Nedej pán bůh, aby došlo k matu, pak bych neocenil víťěze, už bych tu nebyl a se mnou celá Evropa. Proto nemám rád hujeřiny a přál bych všem mír a klid alespoň do Ježíška.

   Smazat
 5. 12:41
  Pro DEMENTA jako seš ty jednobuněčnej havlopussynko nebude NIKDY ráno moudřejší večera!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havlopussynka smazána redakcí.

   Smazat
  2. Hele, putlerprde, kterýž jsi tvořen pouze atomy putléria, prozradím ti sýkryt, jak se to stalo že nemáš klid a spokojenost v někde v lihu v laboratoři jako jiný potrati. Můžu za to komouši! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
 6. "Spojené království oznámilo, že do Černého moře posílá válečnou loď, aby zajistila svobodnou dopravu."

  Spojené království zřejmě s dojetím vzpomíná na doby, kdy posláním svých válečných lodí kolonizovalo státy, olupovalo a vyvražďovalo národy, apod. Teď má zcela jiné starosti, očekávat, kdy se rozpadne...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GB ráda posílala eskadry bitevních lodí k pobřeží států, kde někdo nějakému Angličanovi shodil klobouk. Dnes posílá jednu kocábku, i když cylindry nenosí v Londonistanu ani černoši... aby prudila jako panská na befehl Lorda z Ameriky.

   Smazat
  2. Malá či lépe Mikro Británie se svoji jedinou válečnou lodí je k smíchu ! Jedna Car-bomba a všichni židoanglosasové se smaží v pekle !

   Smazat
  3. 14:44 Blbečků ty taky.

   Smazat
  4. 13:18 Přesně tak malobriti tak můžou šoupat nohama.

   Smazat
  5. 14:44 Jo, jenže to byl jen filmový trik. Na russáckej lítající šrot v reálu postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 7. 12:41- Nepleť se do diskuze, která přesahuje tvoje mozkové schopnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček 12:41 smazán redakcí, asi proto že nebyl dost zábavný.

   Smazat
 8. No co, zase přibudou dalšíi sankce. Zase nám zakážou vozit do Ruska naše další výrobky. Jen je stále trestat, hlava nehlava až do našeho posledního muže....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké "vaše" výrobky?

   Smazat
  2. Je zajímavé, že i když sankce stále platí a my přicházíme o obchodní možnosti na ruském trhu, objem obchodu Ruska a Ukrajiny neustále roste!!! Nejsou političtí ocáskové, co nás mají zastupovat a sloužit nám v náš prospěch, nejsou hloupí?

   Smazat
  3. Pokud chce nějaká země mít alespoň šanci vyhrát válku, tak musí být rozhodně soběstačná ve všech základních produktech a zdrojích. Rusko se už k tomu blíží, kupodivu díky trenérům ze západu :-)

   Smazat
  4. Určitě jste si všimli, že české obchody jsou zavalené neuvěřitelným množstvím alkoholu, který i v akcích není prodejný. Výsledkem je zdravější ruský životní styl a rozšíření alkoholizmu v Česku, A kdo za to může, pochopitelně Putin :-)

   Smazat
  5. ..občas jsme také zavaleni potravinamy,které se nepodaří pro svou nepoživatelnost protlačit na ruský trh,po dobrých zkušenostech potravinových řetězců,prodat zde cokoliv stíhá akce,akci a lidem se zde vede jako nikdy.........záleží však z jaké strany se to vezme....

   Smazat
 9. Legrační sledovat, jak tady zastydlí komouši, kteří se ani po 30 letech stále nesmířili se svým krachem, už 5 let předpovídají a dychtivě vyhlížejí den co den válku s Ruskem, kterou mají prej rozpoutat USA :-D
  Nepřipadáte si už tak trochu jako retardovaní dementi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je legrační sledovat jak reinkarnovaní kapouši nechápou, že kapitalismus je v posledním tažení. Měl by sis, demente, přečíst, co plánují globální liutkáři z Bilderbergu a podobných globalistických struktur udělat s kapitalismem i celým "Pax Americana" !

   Smazat
  2. Tady nejsou žádní komouši, hlupáku. Tady se scházejí přemýšliví lidé z celého českého politického spektra - vlastenci, kteří jsou nespokojení s tím, kam nás idiot Havel a jeho zločinecká kamarila zatáhla.

   Smazat
  3. 14:53
   Ale hovno. Jste to banda zastydlých komoušů nenávidějících demokracii a svobodu. Nemůžete vydýchat že tehdy jste byli díky totalitě "někdo" a dnes jste jen lůzou kterou drtivá většina společnosti opovrhuje.

   Nezbylo vám nic než vzpomínat na staré zlaté socialistické časy, kdy měli všichni holé prdele a bláhově doufat, že vás SSSR, pardon, Rusko, spasí v té válce kterou neustále dychtivě vyhlížíte.

   Smazat
  4. Je legrační sledovat jednobuněčnýho havlopussynko,kterej jako správnej CARDA RETARDA hopsá podle notiček Krysaře jménem uASS okupant!!!!!!

   Smazat
  5. Lepšolide 15:04, tak to já se přidám. Zlatý socík. Byl klid na práci, i legraci, lepšolidi byli zalezlí, a hlavně byl mír.

   Smazat
  6. 15:14

   Jenomže drtivá většina lidí si to ve volbách nemyslí, takže máš smolíka. Ale nikdo ti nebráni založit si s podobně postiženými soudruhy nějakou komunu, kibuc, odsadu a tam pokračovat v těch vašich úchylných experimentech. Ale na sobě, ne na lidech kteří o to vůbec nestojí. A nezapomeňte se tam zadrátovat ať se do měsíce všichni nerozprchnete.

   Smazat
  7. 15:20, proti tvé hlouposti se vyhrát nedá. I ty s ní jednou prohraješ, pokud se ve zdraví dožiješ, truhlíku z banderovic šuplíku.

   Smazat
  8. 15:20 - Většina lidí u nás k volbám nechodí. Mlčící většina ví své. Až je Havlův sirotčinec nase.e, uvidíš to tóčo!

   Smazat
  9. A 15:04!
   Nikdy jsem nebyl komouš ani komunista, dokonce ani sympatizant, ale nepovažuji normální lidi za lůzu, kterou prý většina občanů ČR opovrhuje. Která většina? Ta co volila Zemana nebo ta která volila Babiše i s jeho čapím hnízdem. Jsi pouze další, po klíčovém puči narozený otrůček, bez vzdělání, poznání a vlastního názoru a tvoje slouhovství páníškovi bude po zásluze odměněno páníškovými slouhy (chorošem, makrelou, makaronem a terezkou). S důvěrou k tvé otrocké povaze tě vyznamenají použitím tvých orgánů k obohacení jejich zchátralých schránek (o jejich tělech a mozku nemám odvahu mluvit, abych nelhal cenzorovi). No a staré zlaté časy (kterými otravuješ) měly jeden půvab - kradli především ti co neuměli získat bobky prací. Dnes krade každý diletant a justiční mafie v tom má guláš (při inkasování obolusu za přijatelný odsudek).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  10. ..je srandovní sledovat jak ambiciózní vyhákla a netáhla srovnávají nesrovnatelné.Když srovnávat tak pouze současnost....tak-že za prvé: Jsou zde 3 až 5 krát menší platy než-li v Evropě,a jelikož v tomto systému nejde o nic jiného než-li o prachy,protože demokracie se nenažere ani bezdomovec,tak až tohle srovnáme,můžeme se bavit dále......!!!!!!!!!

   Smazat
  11. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ? Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
  12. V této části čtu stále o komunistech. Mám už 70ku za sebou, ale žádného komunistu neznám. Znám ale hodně lidí, kteří si z domnělého /a nebo taky z praktického) prospěchu měli legitimaci od KSČ. Tak proč se dady probírají komunisté.

   Snad jediným komunistou byl Gustav Husák. Ale on byl spíš magor. Po tom všem, co mu ti lidé s knížkou KSČ provedli, mi to nedává smysl, že se znova za ty s tou červenou knížkou postavil.

   Smazat
  13. Pro 15:04

   Dobu před listopadem pamatuji. Moje zkušenost je taková, že drtivá většina bývalých komunistů, hlavně ti, co měli rudou knížku čistě kvůli kariéře, po listopadu promptně otočili kabáty, přeskočili do ODS či později ODA a ze dne na den se z nich zapřísáhlí kapitalisté a navrch fanatičtí antikomunisté a rusofobové. Asi aby jejich okolí rychle zapomnělo na jejich komunistickou minulost. Též z jejich dětí a vnuků se stali zapřísáhlí antikomunisté. Vidím to ve svém okolí. Znám spoustu lidí, co stud na svoji komunistickou minulost maskují antikomunismem. Budiž, okolnosti je kdysi dovedli k tomu, že ohnuli hřbet a nedokázali odmítnout. To by se dalo pochopit. Co ale pochopit nedokážu, je jejich dnešní chování. To jsou lidé, kteří když budou politicky v kurzu šikmé oči, namalují si šikmé oči. I vy budete nejspíš bývalý komunista nebo jejich potomek. Poptejte se doma, možná se dozvíte věci.
   PS. Já jsem nikdy ve straně nebyl. Ani moji rodiče.

   Smazat
  14. 7:05 Tak to můj případ rozhodně není! Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tomu s těma Židma jsem sice tenkrát nerozuměl (až mnohem později jsem v kanapi našel i Proces se Slánským a spol.), páč krom pár intelektuálů co komouše milovali jako osinu v zadku jsem žádné neznal, ale i tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 10. Válka asi bude hodně brzy, protože US Army naváží k ruským hranicím vojenskou techniku s pouštním maskováním, protože už asi není čas na přebarvení pro mírný pás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si tu válku moc přeješ, viď?

   Smazat
  2. 14:58 Kdo naváží vojenskou techniku k ruským hranicím asi nebude ten 14:55.

   Smazat
  3. 14:55 Amerika tu techniku naopak odváží do bezpečí ze všech zemí, kde jim dnes hoří půda pod nohama a kde nechtějí chcípat jejich vlastní vojáci. Škoda, že USA nemají k ruce více loutkových zemí (takových jako je ČR), aby jejich žoldáky nahradily svou vzácnou živou sílu v jimi vyvolaných konfliktech po celé zeměkouli :-)

   Smazat
  4. 14:55 budou je barvit na místě s použitím sibiřské běloby, zima je už tady

   Smazat
  5. 15:06

   Takže Zeman a Babiš s jeho vládou, za kterou teď tak srdnatě bojujete, jsou loutky.
   Vidíš jaký jsi idiot? :-D

   Smazat
  6. 15:11 je to smutné, ale je to fakt. Česko už dnes nerozhoduje ve všem, protože většina dřívějších pravomocí je smluvně delegováno jinam (80% do EU, 100% do NATO). Termín "české loutky" je zde proto na místě :-)

   Smazat
  7. S tím Zemanem a babišem máš skoro pravdu. Ale aspoň nejsou v té loutkohře aktivní!
   To dutý sud Drahouš, červená ponožka Schwarzenberg či optický adaptér Fiala, to by byla jiná káva. A což teprve Dredový Bartoš či ten starosta Gazdík a jeho parta - těm by z US-zadnice koukali jen fusekle.

   Smazat
  8. Putin říká: "První RF". A kdo je lepší? Ať se předvede.

   Smazat
  9. 15.04 , pan kolega v Cechach to uplne svieti demokraciou a slobodou , to sme videli 17.listopadu !

   Smazat
  10. Simtě jakou techniku zas? Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 11. Soudruzi,
  a když teda ta válka USA proti Rusku, kterou už mnoho let neustále predikujete jako hotovou věc a nikdy se navzdory vašim zaručeným předpovědím nestala, nebude ani letos ani příští rok, chytíte se konečně už za nos a zavřete ty vaše prolhané huby? Nebo budete ty samé hlouposti žvanit ještě za 10 let?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://svobodnenoviny.eu/usa-nejvetsi-svetovy-zlocinec-valecny-stvac-a-terorista/

   Smazat
  2. 15:16 MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací a blicí
   kapky na trrhu, pomohou i tobě, soudruhu.
   Vyrábí a dodává i na N.R. fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  3. 15:16 - trollíku, takhle pozdě se nastupuje do šichty?! Polepši se!
   Jinak Kuba Jandů tě přestane sjíždět a ty budeš teskný :-(

   Smazat
  4. Tak o co jim porad jde?Na navysovani zbrojniho rozpoctu uz nemaji ani jedni a politicky take nejsou navysi,protoze to by se umeli dohodnout....A nezlobte se na mne ale za naproste politicke analfabety uz povazuji "Zapad",protoze se nedokaze dohodnout snad s nikym

   Smazat
  5. To je právě obraz úpadku.

   Smazat
  6. ...přečíst si tvoje příspěvky pako,nemusím utrácet za Mladou frontu,nebo Rudé právo či Sport,prokazatelně tam píšou stále stejný ptákoviny...!!!!!!!!

   Smazat
 12. Profesor Stanek (SAV Bratislava) předpověděl "náhodné" odpálení světové finanční krize na rok 2020. Amerika si musí vynulovat dluhy za každou cenu právě do tohoto termínu a už zbohatla na dvou světových válkách. Takže se čas krátí, zkusí to i po třetí. Samotný Trump asi nikoliv, ale deep-state zcela určitě!

  OdpovědětSmazat
 13. Lojzo v 15:16 je lepší žvanit o možné válce než když zákeřně a znenadání přijde!

  OdpovědětSmazat
 14. Jak to tu čtu, tak asi sem (do ČR) nepatřím, zde žijí jen kapouši a komouši. Budou na sebe ječet snad dalších 100 let a přitom jsou úplně stejní - hulváti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:32 Máš recht, že sem nepatříš. Koza měla dva, a stejně chcípla, tak honem zdrhni, abys ji nenásledoval.

   Smazat
  2. samozřejmě, v Česku jsou dnes ve všem jenom dva tábory na každém kroku (mince má také jenom rub a líc) - jedni za Zemana, druzí za Drahoše, jedni za Babiše, druzí za Kalouska, jedni za válku, druzí za mír, jedni za homouše, druzí proti nim, jedni za dolar, druzí proti dolaru atd.

   Smazat
  3. To cernobile videni je jen vase....do toho ostatni netahejte

   Smazat
  4. 17:03!
   černobílé vidění světa je zásadně důležité potmě (nastuduj optiku oka) a tma ta přece je největší pod lampou (mediální žumpou, indoktrinující hloupoučkou mládež - jakobíny, hitlerjugent, maovy rude gardy, polpotovy rudé kméry, havlerku). Je to po staletí stejné, mládi vpřed do hrobu a oni div se světe poslechnou (místo toho aby se milovali a množili tak se perou a žerou). No a co nato tvůj očař - vidíš barevně?
   Ďurko Trulko alias Somár Sprostý

   Smazat
 15. A není tato diskuze už náhodou projevem občanské války? Jeden chytřejší než druhý, ale základkou by neprošli... Nejste náhodou z Třebíče?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:08 Někteří zde jsou informovaní, a vzdělaní, ale jiní jsou tito lepšolidi:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811268556321-Cesko-Janda-zada-poslat-na-Ukrajinu-zbrane-vycistit-ruskou-ambasadu/

   Smazat
 16. Banderostán už je ve válečném stavu:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811268559593-porosenko-ukrajina-rusko-snbo/

  OdpovědětSmazat
 17. Myslel jsem, že v průplavech platí nějaký plavební řád nebo tak něco. Tento incident je jak naschvál. Vyhlášení staného práva zastaví možné protesty a nepokoje obyvatelstva. Mazaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt o nic jineho neslo....ale uz se do toho motaji i hysterky a hysterici z EU,tak mozna bude hur

   Smazat
 18. https://www.kurzy.cz/komodity/ropa-brent-graf-vyvoje-ceny/nr_index.asp?A=5&idk=38&od=26.11.2015&curr=USD&default_curr=USD&unit=&lg=1

  Ropa spadla o třetinu hodnoty, tak Putin zase musí ukázat, že je moloděc aby Rusové zapomněli jací jsou chudáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáci jsou především Ukrajinci:

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/euronews-vice-nez-tucet-mest-na-ukrajine-mrzne-a-lide-se-bouri/

   Smazat
  2. ...prokazatelně lžeš pako,kdyby spadla ropa,tak přece ve vyspělé české demošce zlevní humanisti pohonné hmoty...!!!!!

   Smazat
 19. Ty a tvoje stará podle tvý reakce lítáte na koštěti????
  Pokud ne,tak nechápu,čemu se ty vohráblo tlemíš,zdražovat se bude i v ČR!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Tedy kdyz se do toho mota i ta hystericka slepice,tak zacinam mit strach

  OdpovědětSmazat
 21. Historie učí,že každý kdo podcenil Rusko a Rusy se těžce sekl a taky na to "dojel". Je potřeba historii znát a také ji pochopit. To pak dává návod jak zacházet s Ruskem a s Rusy. Nepodceňovat, dámy a pánové, nepodceňovat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne uz ani nejde primo o Rusy...mne uz nesnasim tu "zapadni politiku" vseobecne.....Vzdyt se opravdu nedokazi s nikym dohodnout..porad jim nekdo vadi,at na tehle strane zemekoule nebo na druhe....porad by nekoho dirigovali nebo bombardovali.....Nelibi se mi patrit k nim

   Smazat
  2. ja uz nesnasim...pardon.

   Smazat
 22. Porošenko zkouší mnohé i zatáhnout do svých problémů NATO(USA). Myslím, že uhraje jen dva měsíce prodloužení života své vlády stanným právem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS. sám budu zvědavý, jak těch 60 dní využije, pokud mu je odsouhlasí. Nejspíše v "kruté" zimě proti vlastním občanům při rebeliích.

   Smazat
  2. PPS. a to mu snad za ty tři bárky stojí za to.

   Smazat
  3. JJ od stredy se ma jeste ochladit,takze tam budou vazne mrznout....tak jde na ne se stanym pravem...Jenze si bohuzel dalsi hysterici chteji take prihrat polivcicku,tak aby nejaky blbec neco neudelal...I ten Putin ma jen jedny nervy

   Smazat
 23. Vy, chlapci, kteří zde tak nadáváte na Putina, případně na Rusko, si vůbec neuvědomujete, že přesně ti, které tak uznáváte, téměř vyznáváte, jsou strůjci téměř všech válek, které byly na světě od té druhé světové najisto. Neuvědomujete si, že jste je ochotným nástrojem a že v podstatě si velmi neuvědomujete, jak ohrožujete životy mnohých i nevinných lidí. To ti vaši oblíbenci tu už léta, měsíce, týdny a dny přesouvají vojenskou techniku i přes naše území, hnětou rozbroje a utužují migrační vlnu, aby tím překryli své přípravy na tu třetí ... jsme ohroženi na životech, na budoucnosti a vlastně na existenci celkově jako druh ... třeba si jen podívat tyto zvěsti a mělo by vám být více jasno v hlavách:-----------------https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt jim vadi kazdy, kdo nejede podle nich...jen kazdeho sikanuji a hraji si na bohy ci,co....

   Smazat
 24. Vše je věc víry, které straně chceme věřit, zda ukrajinské nacistické, nebo ruské antinacistické. A že je Rusko tvrdohlavě antinacistické a naopak Ukrajina pronacistická, víme již od období 2. světové války. A že EU podporuje banderovce stejně jako esesáky z Litvy a Lotyšska, je obecně známé. Adolf má z EU a Bruselu velkou radost - a zdá se vám také zločinné, když tu radost z rozkvětu nacismu v EU kalí Rusko!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to vzdy proste....kdo to vic potrebuje a kdo z toho ma vyhody....Vic resit nemusite

   Smazat
  2. Ono to je prašť jak uhoď! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
 25. najprv na seba kričia, potom sa naťahujú za pršteky, nato si hrozia nožíkmi, a napokon ich použijú.

  OdpovědětSmazat
 26. Rusacky xindl je potreba obehnat americkymi leteckymi a raketovymi zakladnami, az bude muzik zase zrat stepni travu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupost by se uz nemela povazovat za lidske pravo....je nebezpecna

   Smazat
  2. Tak už utíkejte obehánět, vy náš malý hrdino :-)

   Smazat
  3. ...malý hrdina,by měl utíkat do práce a ne celý den čučet do počítače,nemakačenkovi se tento systém líbí,hlavně,že nemusí hákovat.....!!!!

   Smazat
 27. Kuci , tady , Rusko nikdy , nikomu nezavreli kohout , kto platil ! To jenom ukacka si mysleli , ze se budou hrat zadara ! Nakonec plyn pro ukrajinu zaplatila EU , nebo navedla slovensko , aby ji reversem dodali plyn , ale EU slovensku nezaplatila ! A tak ti neposlusni slovaci , nedostali nic !

  OdpovědětSmazat
 28. Na Rusy ti dementi nemaj.

  OdpovědětSmazat
 29. USA a EU ať se starají o své. Rusko má pravdu. Okrajina je vlastně nesvéprávný stát.

  OdpovědětSmazat
 30. Zdá se mi,že je to další provokace.Sestřelení letadla,Skipal,Azovské moře,Černé moře.Scénář stejný dle koho?.Co tam má co dělat NATO(usa)? Všude,kam strčí rypák, tak je problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno je provokace! Celý civilizovaný svět od USA přes Německo, Japonsko až po Austrálii se spikl proti vám, ruským pravdomluvným dobromilům. Jdou po vás a chtějí vás zničit!

   Smazat
  2. 18:45 nevím, co je ten váš civilizovaný svět, ale západ pod vedením USA to dnes již rozhodně není. Země, která padá do propasti dějin, s sebou strhne akorát stejné hlupáky jako jste vy :-)

   Smazat
 31. Slovensko za reverz dostalo zaplatené - my sme žiaden plyn nekupovali, len ho na otočku tlačili naspäť do Ukrainských trubiek - ta tak

  OdpovědětSmazat
 32. Jak se dalo čekat, diskuse je zase plná ruských užitečných idiotů, kolaborantů, placených ruských trolíků, ruské páte kolony, zkrachovalých bolševických pohrobků.
  Chodím do tohoto hnusu občas abych si připomněl s jakými "lidmi" obývám tuhle krásnou zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No vidíš, prvoku, ty jsi zase v té zemi asi jediný, kdo má v lebce úplně ale úplně na..áno,

   Smazat
  2. 18:42 Vrať se do hrobu u Staligadu, hitlerovská mrtvolo !

   Smazat
  3. ...Palmer ty jsi tady přisátej,kdyby tenhle webik skončil,je to tvoje smrt....

   Smazat
  4. 19:16 Těch mongolskejch mrch tam je zahrabáno 10 x tolik - za jevo pabédu!:))) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 33. Rada bezpečnosti OSN zablokovala jednání o situaci v Kerčském průlivu

  „Sedm členů hlasovalo proti schválení jednání, pro — čtyři, čtyři se zdrželi, jednání nebylo přijaté," uvedl zástupce ČLR, která předsedá v Radě bezpečnosti.https://cz.sputniknews.com/.../201811268561498-rada.../

  Zřejmě ti, kteří se zdrželi hlasování, nemají žádný zájem incident vyšetřit... Rusko, podavatel návrhu, to zřejmě nebylo...

  OdpovědětSmazat
 34. 18:42-a bude hůře, až Vás ten hnus vyžene i z této krásné země.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééé, Povolný, vy ještě žijete? A pořád sníte ten váš hloupoučce naivní sen o revoluci za návrat k socíku a "vyhánění hnusu"?
   Říká se, že staří lidé bývají většinou moudří. Vy buďte rád, že i "lidi" jako vy, systém toleruje.

   Smazat
  2. 18:54-nikoliv za návrat socíku ale o vyhnání eurokomoušů, což se Vám a 19:09 jistě nelíbí, jak vidno.

   Smazat
 35. Před dvěma roky Ukrajina zadržela ruskou civilní lodˇ s názvem Nord. Dodnes jsem neslyšel jediné "pípnutí" ze strany západu, aby tuto lodˇ Ukrajina vrátila Rusku.
  Ale o těch ukrajinských válečných dnes pípají celý den. Politika dvojích standardů v praxi. Stydím se za to, že i já mám nálepku "západ" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:50 Porošenko je sice kurva, ale je tělem i duší oddaný západu, kurva, ale naše. Co si má jinak počít, že ho s pasem na jméno Walzman nechtějí ani v Izraeli :-)

   Smazat
  2. Porošenko chtěl nejdříve azyl v Rusku, pak alespon u Lukašenka v Bělorusku. Nikde nepochodil, TAK co má chudák dělat, jenom splnit původní úkol a rozpoutat válečný konflikt v Evropě. Za to by ho snad i ten Trump mohl odměnit pobytem na slunné Floridě, kde mu Jacenjuk již před několika lety koupil bejvák :-)

   Smazat
 36. Vždyt´ tam Kiska minulý týden v Kijevě slíbil, že tu příští válku prý Ukrajincům zaplatí Slovensko, takže co se do toho montuje EU, tuto rundu platí Slovensko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. špičkovou aktivitou Kisky bylo zametání podlahy v americkém McDonaldu, měl se držet koštěte :-)

   Smazat
  2. Kiska by byl důstojný partner i pro Drahoše, škoda, že to kontejner v Cesku nevyhrál :-)

   Smazat
  3. 19:06 já si také myslím, že není nad životní praxi v McDonaldu, jejich produkci mohou žrát lidé pouze se silným žaludkem :-)

   Smazat
 37. Porošenko nechce dopadnout jako bývalý gruzínský prezident, toho času bezdomovec bez občanství, jistý Saakašvili, který se také domníval, že stačí ve všem dělat slouhu amíkům. Problém je v tom, že i ti amíci se jaksi transformují v čase. Jenom někteří kreténci to nevidí :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Saakašvili ještě to ustál, horší by bylo kdyby "dopadl" jako Ceaușescu, Kaddáfí nebo Saddám Husajn...

   Smazat
  2. Zato ty vidíš "amíky" všude. Prášky na to bohužel nejsou.

   Smazat
  3. Porošenko by už dávno zdrhnul, ale může jenom tam, kde bude mít v bezpečí nejenom sebe, ale i "úspory", které si nezákonně nahamounil na úkor Ukrajinců. A to je ten základní problém, každý chce jeho "úspory", ale bez ztroskotance Porošenka :-)

   Smazat
  4. Porošenko-Waltzman udělal obrovskou chybu v roce 2016, kdy vsadil všechno na na jednu kartu, na vítězství Hitlary Clinton v amerických prezidentským volbách. Proto ho, mírně řečeno, prezident Trump nemá rád, někdo říká, že ho přímo nesnáší a je na něho alergický. Pro Trumpa je to chodící mrtvola :-)

   Smazat
 38. Banderovský zadlužený stát s ožebračenými Ukrajinci řeší svoje problémy válečnou propagandou.Těším se na tu britskou koloniání lod jak půjde ke dnu když bude provokovat.Blbečkové z ČT spustili protiruskou propagandu ,většina lidí jim nevěří.Proti Rusku nepůjdeme bojovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Porošenkovi tentokrát nevěří sami Ukrajinci, včetně poslanců Nejvyšší rady. Toto je akce, která má reinkarnovat nevolitelného kandidáta na ukrajinského prezidenta. Zákaz shromaždování se hodí i proto, že Ukrajinci začali ve velkém protestovat kvůli vysokým platbám za inkaso, zejména za teplo, protože právě začali mrznout ve svých nevytápěných bytech.

   Smazat
  2. Rusové jsou naši osvoboditelé.
   Jsem na straně RF.
   Ukrajina provokuje s válečnými lodmi. ČSSD asi skončí. Tak jako TOP09

   Smazat
 39. Opakování matka moudrosti: http://svobodnenoviny.eu/usa-nejvetsi-svetovy-zlocinec-valecny-stvac-a-terorista/

  OdpovědětSmazat
 40. Mnoho povyku pro nic. Porošenko je politická mrtvola, která že zoufalství zkouší, komu na západě stojí za jakousi snahu. Jako obvykle se ozvou staří známí z NATA (je třeba si trochu finančně pomoct) a Seznam.cz, který krystalicky čistě nedělá vůbec propagandu, protože je to úplně apolitický server.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že Porošenko by si nedovolil udělat nic, než to co dostane nařízeno z USA.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Porošenko prý hodlá jmenovat nově mobilizované kanoistické divizi admirálem neckoplavce Radostu... který je povede vstříc radostné smrti ve vlnách Černého moře.

   Angláni za druhé světové bojově nasazovali kajakáře, tak proč ne, že?

   Smazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 42. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 43. V banderostánu je dnes zajímavá situace. Veškerá vrchnost je vykrmována a řízena ze zahraničí, včetně prezidenta-loutky Walzmana. Tato vrchnost má v kapse vedle ukrajinských i zahraniční pasy. To je ta menší část ukrajinské populace. Vedle ní tu pak jsou desítky miliónů Ukrajinců, které udržuje na živu už jenom jejich soused Rusko díky vzájemné obchodní výměně (která je nejvyšší ze všech zahraničních partnerů a která stále roste) a díky miliónům Ukrajinců, kteří pracují v Rusku a domů svým rodinám posílají peníze k přežití. To je základní rozpor dnešní Ukrajiny. Čeká se jenom na to, aby ta většina mohla vystěhovat tu vrchnost, která zemi neřídí, ale která Ukrajinu rozbíjí. Protože se k tomu schyluje i díky prezidentským volbám, je nezbytné zakázat shromažďování obyvatel za každou cenu, tj. za cenu válečného stavu. Stačil letmý pohled na záběry tří ukrajinských "válečných" plavidel, která byla použita před svou poslední cestou (do kovošrotu). Na akci vydělají asi už jenom posádky (24 kousků), které se touto akcí doslova a do písmene zachránily na Krymu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrá zpráva z Kyjeva: ta vaše první skupina se už řadu měsíců zbavuje majetku na Ukrajině a chystá se "odletět" do teplých krajů, protože i v mrazivém Kyjevě jim začíná být horko a náklady na bezpečný život se pro ně staly neúnosnými. Část z nich má ale velký problém v tom, že se nemají kam vrtnout, protože je nikdo nechce, mezi ně patří právě dosavadní prezident Porošenko.

   Smazat
  2. 11:12 ta vaše dobrá zpráva je ale doprovázena špatnou zprávou. Zdrhající banderovci počítají s přijetím a ubytováním (asi ve svých uvolněných bytech) s 20.000 (slovy "dvaceti tisíci") snědých imigrantů !!!

   Smazat
 44. Na netu jsem narazil na zajímavou informaci z Kyjeva, že se totiž oblasti na Ukrajině, kde byl vyhlášen výjimečný stav zcela kryjí s teritorii, kde je prezidentská kandidátka Tymošenková za stávající situace těžko zvolitelná. Vyplývá z toho, že už Washington rozhodl, že Porošenko jde do kopru a novou prezidentkou bude osvědčená "plynová princezna Julie". Zajímavá je také shoda v tom, že všechny tyto vzpurné oblasti jsou čistě ruskojazyčné. Oblastmi, kde mluví rusky a nesnášení banderovce a kde byl vyhlášen válečný stav, jsou: Vinická, Nikolajevská, Chersonská, Oděsská, Sumská, Charkovská, Černigovská a Záporožská a do formálního počtu i Luhanská a Doněcká. Obyvatelstvo těchto oblastí bude zřejmě terorem chystáno na "svobodné" prezidentské volby toho jedině možného amerického kandidáta :-)

  OdpovědětSmazat
 45. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 26. listopadu 12:16.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 46. Veliké Rusko zvažuje vyslání své největší a nejmodernější letadlové lodi!

  Ukrajince a NATOvce jímá hrůza: Тяжёлый авианесущий крейсер „Адмирал Флота Советского Союза Кузнецов“ se INTENZIVNĚ připravuje k plavbě!

  Až do Černého moře dopluje, změní se strategický poměr sil: Ze zemí agresivního NATO se do maloruských (nesprávně „ukrajinských“) přístavů nedostane ani myš.

  Takže tzv. Ukrajina brzy vyhladoví, neboť majdanští fašisti nedokážou „své“ obyvatelstvo zásobovat základními potravinami.

  Proto i Kyjev bude neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace VÍTAT, již příští rok.

  Kdypak je přivítáme my Češi? Za dva, nejpozději tři roky?
  (Pozn.: Praha ruské osvoboditele vítat nebude, neboť je odrodilá, prolezlá kavárníky a intelektuály. Prahu prostě OSVOBODÍME nejen od NATOvců, ale i od Pražáků.)

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.