Reklama

středa 21. listopadu 2018

Erik Best:Česká televize není Televize Seznam

21.11. 2018   EB
Je nemyslitelné, aby právníci společnosti Seznam.cz nevěděli, že je Švýcarsko svrchovaná země s vlastními zákony. Právní analýza Seznamu, ospravedlňující reportáž o Andreji Babišovi mladším, vůbec nebere v potaz, že se rozhovor s Babišovým synem odehrál v cizí zemi, kde je nahrávání rozhovorů bez svolení všech zúčastněných trestným činem. Seznam je komerční entitou a zjevně se rozhodl vědomě podstoupit určité riziko s přihlédnutím k potenciálnímu užitku. Chování společnosti by mělo být posuzováno pod tímto prizmatem.

Zcela jinou záležitostí je rezignace České televize na vyvážené zpravodajství, které jí nařizuje zákon. ČT systematicky zamlčuje (například tady a tady), že se reportéři Seznamu v honu za sólokaprem pravděpodobně dopustili trestných činů. Zástupce šéfredaktora zpravodajství František Lutonský dokonce prohlásil, že lžeme, když se odvoláváme na konkrétní paragrafy švýcarského trestního zákoníku. Seznam možná porušil švýcarské právo; ČT ve svém jednání podléhá právu českému.

Upozornění: k dnešnímu textu bohužel nelze vkládat komentáře kvůli blíže nespecifikovanému porušování zásad komunity Facebooku.

24 komentářů :

 1. ČT je banda bezcharakterních hajzlů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že Američan E.Best se vůbec nevěnuje americkým skandálům, ale komentuje jen českou domácí politiku. V tomto případě ovšem neví nic o rozsudku Evropského soudu pro lidská práva a o tom, kdy i ve Svýcarsku se zkoumá, zda veřejný zájem nepřevazuje. Tresty, když jsou vůbec uděleny, jsou zpravidla jen mírné pokuty.Z Besta se stal babišovec, tak to bereme na vědomí

   Smazat
  2. Vypadá to, že Zeman jakož i Klaus a jejich poskoci (Duka), včetně některých "chartistů" (slizký Kavan, Hoffman, Tubera a spol.), i rusofilních agentů-externistů (Best), patří do skupiny uměle vytvořené skupiny "disidentů" vypěstovaných předem estébáckou elitou za účelem přechodu od reálného socializmu k oligarchickému komunizmu, a to dlouhodobě. Sám jsem byl StB váben do skupiny pro změnu režimu jako student už v roce 1965 při své zahraniční studijní cestě do Rakouska, kde jsem měl získávat vhodné vlivné demokraty s kontakty v NATO apod. Také výběr jejich podivných zaměstnavatelů (povýtce virtuálních a s podezřelým založením) tomu odpovídá, jakož i celý jejich až nápadně a okatě protirežimní životopis. Už se stačili téměř úplně odkopat, ostatně kdo jsou dnes jejich oddaní voliči včetně KSČM a proč ???
   Nic reálného, vědeckého či jinak hodnotného po nich nezůstalo (leda snad ukradnuté chilské pero nebo šílený nápad na bezvodý kanál Balt - Orient).
   Zakomplexovaný a úskočný agent KGB, huhňavý Hovnoňuch Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných českých postkomunistických oligarchů a spoluagentů robejšků) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám, aby se mezi nimi jeho zakomplexovaný inkludovaný syn lépe ztratil. Viz jakl, hájek, zahradil, weigl, haas, knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (mach, macek, lenert, bartoš či štěpánek). Havlovo "Odcházení" je trefné.

   Smazat
 2. Česká televize především ve svých komentářích lže o dění v naší republice. Česká televize zastupuje skupiny lidí, kteří pracují proti lidu této země.

  OdpovědětSmazat
 3. Pokud právníci společnosti Seznam.cz jsou absolventy plzeňské právnické fakulty, tak je možné vše, pane Beste.

  OdpovědětSmazat
 4. Na Babiše je prostě třeba něco najít za každou cenu. Pro rozpoutání Majdanu v Pražských ulicích je třeba záminka. A pro svržení demokraticky zvolené vlády lůzou v ulicích je třeba zase majdanu. Peníze, které za tím stojí si ze Švýcarského práva nic nedělají. Žoldáky (užitečné idioty) v podobě Slonkové a M3 lze přeci bez uzardění obětovat. Jen samotným poskokům to ještě nedochází. Oni jsou přeci součástí něčeho velkého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hahááá, oligarcha Babiš nasazuje vlastní život aby nezištně chránil Straku a jiné proletáře před kapitalisty, globalisty, EU.
   A proletáři se na oplátku bijí za svého oligarchu.
   Někdo by tu měl být zbaven svéprávnosti.

   Smazat
  2. Samozřejmě jde zase o Temelín. Andrej Babiš udělal téměř identickou chybu jako Petr Nečas. Začal brát problém Temelín „premiérsky“ vážně – a tedy vést o dostavbu Temelína spor. Ví samozřejmě, že jediný, kdo může Temelín dostavět (což životně nutně potřebujeme) v patřičné úrovni bezpečnosti, kvalitě a v neposlední řadě s jistou finanční únosností, je rusko-české konsorcium. Pokud by se měl konat regulérní tendr, nemůže jej vyhrát nikdo jiný. Polozkrachovalý Westinghouse je pouze vytunelovaná katastrofa. Proto se premiér pokusil o cimrmanovský „úkrok stranou“: vypustil balónek, že by se mohla dostavba odložit, či alespoň v Dukovanech zatím nahradit „modernizací“. A to neměl dělat. Hned na přišli "investigativní" novináři s měsíc dopředu připravenou "kauzou".

   No a kdyby snad někdo pochyboval, že to tak není, tak tady to je:

   http://www.world-nuclear-news.org/Articles/CEZ-to-test-use-of-Westinghouse-fuel-at-Temelin-1

   Smazat
  3. 19:40

   Hahááá :-D Tak už tedy i Nečas je novodobý hrdina proletářů a bojovníkem za jejich zájmy :-D
   Tak proč teda v roce 2012 150.000 odulých rudých odborářských hlav řvalo na Václaváku po konci vlády Nečase?

   Smazat
  4. 19:23 neřekl bych, že se tady kde kdo bije za Babiše. Vidím to tak, že většina poukazuje na nepravdivá tvrzení mainstreamu. Diskuze je vedena o pravdivý pohled na věc. Ten zakrývá jak ČT tak ti, co si říkají demokraté. Je dobře, že se do té míry odkopali.

   Smazat
  5. V 19:40 výkřik tvora, který nepřemýšlí, zato demagogicky uráží místní čtenářskou obec a podsouvá ji autorství zjevné nepravdy. Je to nejen blb, ale i nenávistník a škůdce, který se nás snaží dehonestovat. Inu Jandovi buzíci a Chovancovi chovanci to ani jinak neumí.

   Smazat
  6. Anonymní21. listopadu 2018 19:23
   Anonym jako vždy los estúpido bijící se za cizí zájmy. Viz citace: Jen samotným poskokům to ještě nedochází. Oni jsou přeci součástí něčeho velkého.

   Smazat
 5. Podívejme jak se proletáři rvou za svého oligarchu. :-D
  Svět se už dočista zbláznil :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlatý oligarcha, ten by Bakalovi nedal 45.000 bytů horníků zadarmo.

   Smazat
  2. Oligarcha, který má soc.dem. program (Babiš) je pro mne přijatelnější než alternativa se zideologizovaným blbem, pardóóón profesorem Fialou a s tou jeho Udžanijou.

   Smazat
 6. Dobrý dwen, jenže ten oligarcha nikoho neokráda, jako ti vaši demokrati, kerý se napakovali a nažrali i pro další generaci svých potomků a nejdwe jim do hlavy, že si přijde nějaký jak vy řikáte oligarch a utne jim tipec. To je námahy pak celý ten kolotoč rozpohybovat a provest, aby co nejvíce pošpinili pověst člověka, který konečně po dlouhé, velmi dlouhé době nekrade, a prot za každou cenu ho chtějí dostat z kola ven.

  OdpovědětSmazat
 7. I ve Švýcarsku je právo ohebné, viz kauza Ransdorf.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ano, když jde o švejcarský prachy. Ale navíc, Ransdorf nebyl švýcarským občanem. J.

   Smazat
 8. Ve Švýcarsku je zákon peněz nade všechno.

  OdpovědětSmazat
 9. Ano budu se bít za oligarchu protože havlisti a jejich vidění světa je pro mě nepřijatelná.

  OdpovědětSmazat
 10. "Seznam", půjdu jinde kde to poznám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.19 Seznam-Novinky je směs pěkných šmejdů.Vše,co nahrává západu je dobré/včetně rusofobie/,ale běda,jestli jste"komouš"nebo nedejbože "rusofil".Dostal jsem ban na "furt",že jsem slušně napsal,že vládci Ukrajiny jsou banderovci a s pisatelem,který je obhajoval,že by si to Poláci sním vyřídili ručně a stručně.A pic ho-čučel jsem jak troubo,co jsem napsal proti pravidlům-asi pravdu,ta se nenosí.

   Smazat
 11. Je jasné, že kavárna by se ráda zbavila AB, ale nemá žádný zákonný důvod. Tak vyvolává aféry a vytváří kolem nich pokřik: Demise, demise, ..
  Ale AB není Nečas, který se rychle stáhnul (zřejmě měl obavu z něčeho, co by o něm mohlo být vytaženo na veřejnost, či dokonce mohlo hrozit trestním stíháním). Tak se pouze tahá po soudech, jeho partnerka.
  Na AB už bylo zřejmě vytaženo vše, takže odstoupit nehodlá. Má dost pevné nervy a prezidenta v zádech, aby ty pouliční křiky ustál. Ovšem kauza Čapí hnízdo, ještě není uzavřena. Tak se nechme překvapit. P.K.

  OdpovědětSmazat
 12. zajímavé informace jsou zde:
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/je-sef-nzoc-mazanek-trojskym-konem-mafie-ktera-chce-odstranit-babise/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.