Reklama

čtvrtek 15. listopadu 2018

Etická poznámka ke kauze Babiš

Pavel Letko 
15.11.2018 E-republika
Babiš možná skončí ve vězení za porušení zákona. Novinářská banda počínajíc Slonkovou však přestala být lidmi a klesla na animální úroveň. Vysmívat se postiženým, jako to udělala Slonková s Kubíkem, to je normální svinstvo.


Těžko říci, zda Babiš využil porevoluční situace, či ji zneužil. Těžko říci, zda se pohyboval na hraně zákonů či za ní. Lehko však říci, že novináři Slonková s Kubíkem se zachovali jako mediální hyeny. Lhostejno, že je v tom podporuje 92 či kolik poslanců slavného českého parlamentu a mediální fronta Bakalova impéria. Bělobrádek, Bartoš, Fiala a Okamura se nestydí, ale naopak, ještě se u té své prasárny fotí! Budou totiž svolávat mimořádné zasedání našeho spolku čuníků rochnících se v cizím neštěstí, pasoucích se na nemocných a těch psychicky zvlášť.

Nikoliv, Babiš mladší není první, to víme. Naši čuníci, naše prasata se válejí ve stoce bulváru od veřejnoprávní televize po Aha, Blesky a další stoku nelidskosti. Hlavně, že mají v korytech dostatek pomejí, to se hned radostně, nadšeně a s vervou válejí v bahně všelikého svinstva. Krmiči těchto prasat zůstávají ovšem mimo prasečák, schovávají se za různá vyfabulovaná povolání, mylně se totiž domnívají, že mohou nechutný odér, který je všude doprovází, nějak zamaskovat. Jenže to nejde, ať už si navléknou zbrusu nový oblek, vymění milenku, koupí fáro, zajdou na ples v opeře či navléknou červené ponožky, jejich neoliberální život je na ně přilepen jak hovno na košili.

Babiš možná skončí ve vězení za porušení zákona. Novinářská banda počínajíc Slonkovou však přestala být lidmi a klesla na animální úroveň. Vysmívat se postiženým, jako to udělala Slonková s Kubíkem, to je normální svinstvo. Člověk by na slušné jednání matky Babiše mladšího, a koneckonců i jeho samého, jednal slušně, a ne jako to hovado. Že s mediálními a politickými hyenami souzní velká část společnosti, to na věci nic nemění. Revoluce nám nepomůže, prase zůstane prasetem, ať kolem zuří kapitalismus, socialismus či jiný takový vypečený -ismus. Snad každodenní práce jednou nějak způsobí, že se z lidí stanou opět lidé. Snad.

Článek komentuje toto video z “rozhovoru” s panem Babišem ml.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 300 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

186 komentářů :

 1. žádné vysmívání není na videu vidět.ještě nedávno vlastnil syn pilotní průkaz.odkdy může být pilot duševně nemocný????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří piloti duševně nemocní jsou a přesto nepřestanou pilotovat, viz případ mladého Němce co to napálil někde ve Francii i s 260 lidma do hor. Nemoc je svinstvo. Tak dave, nejdřív přemýšlet, srovnávat, potom kibicovat.

   Smazat
  2. Do doby než se choroba projeví! K vašemu dotazu, jak je možné,že lidé,kteří byli v roce 2014 zdraví,jsou po smrti? Prosím zamyslete se nejlépe vlastní hlavou. Neprejimejte stádní názory. Ovce jdou za beranem na jatka, ten včas ujme a ovce jsou poražený.

   Smazat
  3. Pane autore, vaše označení kontrarevolučního listopadového puče za "revoluci" je silná káva i pro bývalé dubčekovce !! Babiš patří evidentně mezi tu zlodějskou sebranku, která po signálu Klause, že od teď se může beztrestně krást státní majetek vyrazil nakrást si co to dalo !! Proto také už v roce 1992 Klaus zrušil socialistický zákon o ochraně státního majetku a nastal Klondajk v Česku !! Jak říkal Ježek museli jsme zhasnout, abychom vytvořili sociální základnu z parazitů pro restauraci zlodějského kapitalismu !!
   Petr Herout.

   Smazat
  4. Pro 6:34 Sloužil jsem na vojně s klukem jako letecký mechanik. A propukla u něj schizofrenie. Bylo strašné pozorovat, jak končí náš kamarád. Ne pro něj. On si to neuvědomoval. Ale pro nás. Nikdy nevítě kde a kdy udeří. A ta zrzavá čúza dobře věděla, že je nemocný. A nejen to. Právě na to i sázela. Ostatně je to vidět i na tom videu. Je to naprosto nechutné. Naši politici se ohánějí západní demokracií, vyzývají kdekoho aby odstoupil z morálních důvodů. Mají strach o duševní zdraví národa... Tedy když nejde o ně samotné. Viz Topolánkovy fotky z berlusconiho jachty, trafikanti z ODS,...atd atp. A tohle je pouze poslední z řady svinstev tzv. demokratického bloku. Slovo "ostuda" nemají ve slovníku.

   Smazat
  5. Milý pane, všichni lidé byli před tím, než onemocněli, zdraví. Místo divení se, že někdo, kdo byl včera zdráv, je dnes třeba zcela neschopen samostatného života, dbejte na to, aby se to nestalo Vám. A nebuďte zlomyslný a nikomu to nepřejte, protože karma je svinstvo. (Vím z vlastní zkušenosti).

   Smazat
  6. Od té doby co nemoc propukne. A od té doby také pilotem již není.

   Smazat
  7. Havloidi na příkaz Američanů celou akci načasovali na příjezd amerického ministra energetiky.

   Je to všechno o Dukovanech a Temelínu, načasované přesně na den, kdy do Prahy přijíždí americký ministr pro energetiku Rick Perry.

   https://aeronet.cz/news/puc-palermo-okamura-bok-po-boku-s-lidry-demobloku-vydesil-pul-milionu-svych-volicu-slonkova-poridila-obrazovy-zaznam-rozhovoru-v-rozporu-se-svycarskym-zakonem-dpa-reportaz-ve-svycarsku-byla-natocen/

   Smazat
  8. Jednalo se, v obou pripadech, sice o piloty "lowcostovek", ale i ti podlehaji prisne kontrole na ULZ, stejne jako ridici let. provozu a schizofrenii, byt v pocatecnim stadiu musi byt schopen odbornik poznat. Snad by k tomu rekl vic p.David, ale neverim dodnes historce, okolo Andrease Lubitze. U letoveho provozu jsem pracoval spoustu let, zazil jsem i par pilotu, kteri obcas resili stress, ktery k te profesi patri, alkoholem, ale pokud by u nekoho EEG vykazovalo nejake "anomalie", okamzite by "sel od beranu".

   Smazat
  9. Babiš mladší na Krymu:

   https://media.novinky.cz/681/716818-original1-162ob.jpg

   Vyloženě vypadá jako unesenej...

   Smazat
  10. Vyvolaly schizofrenii u Babiše mladšího hyeny ze Seznamu?

   "Ten tlak novinářů, kdy na nás stále někde čekali, byl enormní. Před jeho bydlištěm několik dní stála octavia redakce Seznamu, stále na něj někdo čekal a novináři ho zkoušeli všude možně odchytnout, aby si zajistili nějakou senzaci."

   https://www.novinky.cz/domaci/489178-protopopov-babise-jr-jsem-neunesl-staral-jsem-se-o-nej-jako-o-bratra.html

   Smazat
  11. Při pravidelné zdrav. prohlídce pilota byla v roce 2015 konstatována schizofremie.

   Smazat
  12. 12:12
   Schizofrenie je podivná nemoc. Většina lidí má naprosto mylnou představu schizofrenika jako magora, odepsaného vypatlance, retarda. Nic není vzdálenějšího realitě. Ano, takto může vypadat hodně těžké stádium této nemoci. Ovšem větší část schizofreniků na ulici nerozeznáte od normálního člověka. Příklad spisovatel Ota Pavel. Komentoval přenos z olympijských her v Innsbrucku, když v tom to na něj přišlo a viděl poletovat na stadionu ďábly. Následně se pokusil zapálit nějaký statek za Innsbruckem. Většina epizod ovšem neprobíhá takto dramaticky. Dramatické je to většinou ze začátku, když nemoc propukne a dotyčný vůbec nechápe, co se s ním děje. Pokud je člověk adekvátně léčen, uvědomí si svojí situaci a přistoupí k ní zodpovědně má šanci vést jakž takž určitý život. Pak jsou lidé, jako zpěvačka Bartošová, nebo hudebník Svoboda u kterých pravděpodobně nějaká forma duševní nemoci proběhla, nicméně stigmatizace těchto věcí je tak silná, že tito lidé volí raději smrt. Co je příčinou schizofrenie a dalších duševních poruch, tomu nikdo v podstatě nerozumí. Jsou určité dědičné dispozice, ale i u jednovaječných dvojčat může schizofrenie u jednoho dvojčete vypuknout a u druhého nikoli. Přijít na tuto hádanku, je velká výzva pro vědu.

   Smazat
  13. Nikde není uveden skutečny počet odlétaných hodin.

   Smazat
  14. Je třeba říct, že duševně nemocní lidé potřebují hlavně anonymitu a klid. To co udělala Slonková, je prasárna největšího kalibru.

   Smazat
  15. To 12:12 Přesně. Proto je tak nebezpečná. Takový člvě v okamžitém hnutí mysli může ublížit sobě i jiným (ne "on", ale "ten druhý" v něm). Klidně i zabít, zapálit statek, jak uvádíte... A je, samozřejmě, právně nepostižitelný. Protože to opravdu udělal "ten druhý". Jak to funguje v duši bylo ukázáno transparentně na Glumovi. A jinak naprostý souhlas s 13:22. To už ale trestné je!

   Smazat
  16. 11:50 EEG ukáže akurát tak na epilepsiu a nie na bipolárnu poruchu či iné psychické ochorenia, ktoré sú väčšinou spôsobené chemickými a nie elektrickými procesmi v mozgu.

   Smazat
  17. ÚLZ bych neargumentoval, protože tam je přísná jen vstupní prohlídka. Potom probíhají pravidelné prohlídky podle požadovaného stupně zdravotní způsobilosti a věku buďto po půl roce, roce nebo dvou letech. Periodická prohlídka na neurologii těžko odhalí takové onemocnění. EEG, které to stejně neodhalí se dělá na vstupu a dnes už se dále nevyžaduje. Periodickou prohlídku mohou provádět dnes i akreditovaní lékaři nejenom ÚLZ, kteří v zásadě nemají žádné zvláštní vybavení. Změří vám oči a mrknou na oční pozadí,barvocit, sluch ( audio), udělají EKG a vezmou kapku krve z prstu.Klepnou kladívkem reflexy, prstem jezdí kolem obličeje jestli ho sledují vaše oči, zváží vás,uděláte předklon, natáhnete ruce jestli se vám neklepou, zavřete oči a sáhnete si na nos, zeptají se jak se cítíte, jestli jste meměli úraz nebo nebyli hospitalizováni a tím to končí. Za 45 minut je hotovo.

   Smazat
  18. Schizofrenií trpěl i John Nash, jeden z nejvýznamnějších matematiků a nositel Nobelovy ceny. Dlouhé roky byl absolutně indisponován v důsledku léků, pak se mu podařilo po mnoha letech silou vůle zvítězit nad bludy a mohl se vrátit na univerzitu. Bludy měl sice pořád, ale dokázal je ovládat. Je to ojedinělý případ, většina svoje bkudy tlumí léky a obojí má velký vliv na osobnost.

   Smazat
  19. Pane Letko, svým přirovnáním jste urazil hovada. A Petr Herout má pravdu.

   Smazat
  20. Šílenství pokračuje!

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811158472781-babis-capi-hnizdo-kauza-unos/

   Smazat
  21. ČSSD má ve vedení totálního magora!

   https://eurozpravy.cz/domaci/politika/240408-babis-junior-na-krymu-petricek-radi-cesi-tam-nemaji-jezdit-to-plati-i-pro-premiera/

   Smazat
  22. 18:11
   Pojeďme všichni na Krym a na Krymským mostě se vyfotíme s cedulí PETŘÍČKU VYLIŽ NÁM PRDEL!!!

   Smazat
  23. K poslednímu výroku Bureše ml., že není blázen. Já jsem slyšel jenom hodně málo lidí, kteří měli problém s drogami, alkoholem, nebo duševní poruchou, že by si tento problém připustili. Zeptejte se zjevného alkoholika, zda by neměl v chlastu ubrat. Devět z deseti vám řekne, že to má pod kontrolou a kdyby chtěl, okamžitě přestane. Jenomže zrovna se mu nechce...
   A podobné je to s lidmi, kteří mají duševní problém. Zřejmě si uvědomují, nebo podvědomě tuší, že přiznání jim do značné míry změní život. Seberou mu řidičák, zbroják, v případě mladého Bureše pilotní diplom, vyhodí ho z práce a když se to proflákne na veřejnost, ztratí většinu kamarádů, někdy se mu rozpadne vztah, nebo manželství.
   Nejsem doktor ani soudce. Nevím žádné podrobnosti, ani intimní detaily. Ale pokud byl důvod k zákazu létání, bral bych s velkou rezervou jeho vyjádření o svém duševním zdraví.

   Smazat
  24. Anonymní 15. listopadu 2018 18:18

   Nemocný může být, kdykoliv od teď, psychično i fyzično je nepředvídatelné, je to ve hvězdách a je to zákeřné svinstvo, znám příklady!

   Je jedno zda-li je člověk student (můj spolužák onemocněl ve čtvrťáku, premiant), pilot, lékař (rovněž znám a je funkční, užitečný kardio specialista v nemocnici!) nebo pilotem sekačky na trávu.

   Pevné zdraví Všem, přeje Ramón.

   Smazat
  25. Ja jsem samozrejme reagoval na tu zminku o Lubitzovi, o kterem se tvrdilo, ze to tajil, coz povazuji za naprosty nesmysl. Jak videt, u Babise schizofrenii zjistili a tim dolital. Pokud nekdo dojde tak daleko, ze zacne zobat nejaka psychofarmaka, tak uz to proste neutaji.
   Jeden muj davny kolega je schizofrenik a pokud si umi nekdo svou nemoc "uhlidat", nikdy jsem se nesetkal s tim, ze by to nejak vadilo. Obcas sice povidal nejake fantasmagorie, ale to jsme se s nim vzdycky nejak dohodli. Ma zvlastni myslenkove pochody, ale mi nadrizeni o nem rikavali, ze je "programator od panaboha". Byl schopny, behem nekolika dnu napsat obrovsky projekt, ktery se pak navic nemusel nijak ladit. Proste bylo vsechno v poradku. Co na tom, ze 40-ti lety pan, jezdil vsude na kolobezce a kdyz se v praci vyrazoval stary nabytek a potreboval odstehovat 2 kresilka, povesil za kolobezku vlecny vozik. Pak jsme ho zamestnali v nasi firme, protoze ten vyzkumak mu zrusili. Proste jsme vyuzili prilezitost, zamestnat takovou legendu z Rizeni letoveho provozu.

   Smazat
 2. Shlédl jsem na televizi Seznam "reportáž" paní Slonkové a pana Kubíka celou. Neunikl mi ten zavilý úsměv paní Slonkové mezi dveřmi, když opouštěli dům, kde bydlí pan Babiš ml. Potom na ulici hráli překvapení a ohromení z toho, co se tam dozvěděli. To má být investigativní špička? Že nezajeli taky za Bakalou, když už byli ve Švýcarsku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle toho, jak mu napovídala, tak asi byla překvapená, že to šlo tak hladce. Viděl jsem v čété jenom dvě věty Babiše ml., ale obě z poloviny napověděla Slonková. Neuvěřitelná pakáž.

   Smazat
  2. Havloidi jsou zrůdy a bestie, kteří si nezaslouží jakýkoliv soucit!

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zabiju-tebe-i-tatu-Staral-jsem-se-o-mladeho-Babise-jako-o-bratra-promluvil-Protopopov-559506

   Smazat
  3. Nejzoufalejší hyenismus. Havloidi se vyřadili z lidské společnosti.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prozivam-horor-Vy-nevite-jake-to-je-Diky-Petre-zes-byl-jeho-bratr-Andrej-Babis-promluvil-o-nemoci-syna-a-o-Slonkove-559512

   Smazat
  4. Pro 6:36
   Za Bakalou????
   A jak víte, že tam nebyli. Chlebodárce je přece musel zafinancovat! A kde by našli zázemí? Ty zrůdy moc dobře vědí co, kde a jak mají dělat....

   Smazat
  5. slonková + kubík = šmíráckej vodpad

   Smazat
  6. Havloidi jsou zlo vyhřezlé ze samotného pekla!

   Smazat
  7. Bakala ve Švýcarsku, Babiš ml. ve Švýcarsku. Mně z toho vychází, že snahou o převrat v Česku stojí právě Bakala.

   Smazat
  8. Ono bude vůbec zajímavé, až se možná dozvíme, kdy a za jakých okolností získal Babiš ml. švýcarské občanství. Není snadné jej získat, ale dá se jistě koupit ihned, podobně jako v Rakousku za 2 mil. EURo investic, do místní "infrastruktury", jen to bude pravděpodobně podle kantonů různé.

   Smazat
  9. 17:17 On měl vždycky švýcarské občanství, české nikdy neměl.

   Smazat
  10. Anonymní 15. listopadu 2018 6:36

   Souhlas s tím Bakalou a proč vlastně není doma ve své České, dojné krávě ?

   Ramón

   Smazat
  11. 19:53...Babiš st. řekl pouze, že jeho syn neměl nikdy občanství ČR. Pochybuji ovšem o tom, že se narodil ve Švýcarsku, před 35 lety a svým narozením získal automaticky i občanství Švýcarska. Pokud vím, tak v té době byl jak Babiš st., tak jeho manželka, občany ČSSR. Dle mého, měl občanství ČSSR, stejně jako jeho rodiče a později občanství SR, kde se také zdržoval, až do posledních let.

   Smazat
 3. Jasná "účelovka"!
  Babiše jsem nevolil a volit nebudu. Babiš zlikvidoval řadu lidí a firem které mu stáli v cestě, přátelil se s gaunery, korumpoval politiky a bohužel v tom všem pokračuje dodnes. Osobně se domívám, že Babiš do politiky nepatří a ohrožuje v naší zemi demokracii. Na druhou stranu se domívám, že o poznání nebezpečněji ohružují demokracii lidé jako pan Kubík a paní Slonková, kteří vytvářejí "učelové" kauzy, právě za účelem ovlivnění demokracie účelově vykonstruovanými spekulacemi.
  Tak třeba Zajímavá shoda okolností - Bývalý spolupracovník STB Bureš nechá ruskými agenty unést duševně nemocného syna do ruské špionážní centrály na Krymu, kde do něj tak dlouho píchájí záhadné injekce až se nebožák podvolí a podelíše papíry kterým vůbec nerozumí. Hmm, jedna bahezká pohádka pro voliče, až na to že, magorům prostě nevěřím! Možná bych věřil, kdybych se z jedním takovým osobně a velmi nepříjemně neseznámil. Duševně nemocní lidé nejsou v řadě případů jen politováníhodné trosky, které ani zbla netuší co se kolem nich děje, ale často jsou to, zejména ve určitých fází svého onemocnění, velmi zlí lidé. Tito nešťastní nemocní nemají vůbec žádný problém obvinit kohokoliv, nejbližší příbuzné nevyjímaje, z těžkých zločinů a důkazně velmi přesvědčivě vypovídat tak aby to vyšetřujícímu policajtovi nejlépe vyhovovalo. Dále nemají problém komukoliv vyhrožovat udáním, fyzickou likvidací nebo veřejným ohrožením. Já jsem osobně zažil od takového člověka vyhrožování, mimo jiné také, "vyhozením benzínové pumpy do vzduchu". To že si pan Kubík s paní Slonkovou berou tohoto nešťastníka za svědka a zároveň rukojímí pro své "účelovky", beru od nich jako pěkné svinstvo, při kterém bezcharakterně zneužívají nemocného člověka. Jejich účelová tvrzení podepřená účelovou srdcervoucí legendou zatím nic nedokazují, akorát dále zaplevelují média nepřátelsky stojící proti Babišovi různými ůčelovkami".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento výlev je i u jiného článku. Takže opět. Když mluvíte o lůze, zkuste si poslechnout slovník naší umělecké "elity" na adresu pana prezidenta. O lůze mluvil pan Schwartzenberg a Kalousek v médiích, když lidi protestovali proti jejich zlodějské vládě. Ale když zvou lidi na Staromák k demostraci proti prezidentovi, tak jsou to uvědomělí občané. Nejde o nic jiného, než o snahu zvrátit výsledek demokratických voleb. A kdo se snaží nejvíce? Nýmandi, kteří vědí, že příští volby jsou pro ně poslední. Pak už se do parlamentu nedostanou. Zbydou korýtka od známých za službičky z období kdy byli u vesla a v místech. Ale tam je žrádla podstatně méně a míně kvalitní. Proto to zoufalství.

   Smazat
  3. 6:57 Ty cape, smrdíš RADOSTOLEM na sto honů.

   Smazat
  4. Pro 9:48
   Nejspíše jste nepřečetl příspěvek celý. Jan Kozina v 6:57 docela hezky popisuje stav ve kterém se nejspíše nachází syn A.Babiše . To že nemá pan Kozina rád pana Babiše je legitimní a nelze mu nic vyčítat a nejspíše má i pravdu ohledně jeho cestě za úspěchem, tak to v tvrdém kapitalismu bohužel funguje , ale jasně se postavil za Babiše kdy již nadpis jeho příspěvku ukazuje na jasnou účelovku ze strany Slonkové a Kubíka.
   Jinak jsem si pozorně přečetl rozhovot s panem Protopopovem a neshledávám na něm nic, co by mě nebylo z něj jasné, ba naopak. Proto nechápu, že někdo stále na tomto hyenismu ze strany Slonkové může ještě hledat nějakou senzaci. Prostě žádná není a je to opravdu jen účelovka a hnusná.

   Smazat
  5. 9:48 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

   Smazat
  6. No vidíte a tady hned jednoho takového máte, anonymní 16. listopadu 2018 9:03, dokonale popsal sám sebe, poté skočil na čtyři u hup do psí boudy, kde přebývá, když ho to přejde. Haf, haf!

   Smazat
  7. 9:31 Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 4. Je to do očí bijící,že se jedná o kauzu na objednávku.
  Kdyby se nejednalo o poškození Babiše st.tak za mladým Babišem nejedou.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo to tomu Okamurovi poradil ? Sam vi jaka je to prace desetinku po desetince procenta presvedcovat volice ... a ted se postavi do jedne rady s tou chamradi. Skoda, zase bude zacinat od 3%. Bude to drina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mikkesh.
   Někdo si tu kauzu na Babiše objednal a do toho může být zapleten i Poche,takže si musíme počkat,jestli to dojde až na rozvod Babiše s ČSSD.Okamura jen hodil laso Babišovi.

   Smazat
  2. SPD je banda mentálních ubožáků a darebáků, závislých na hlasech té nejubožejší lůzy.
   Mongoloidní přivandrovalec a Putinův trol Kim Čong Pitomio z kazachstánu a spol. má k tomu veškerou potřebnou kvalifikaci.

   Smazat
  3. 8:08
   Ubožák a opravdová mravní lůza jste Vy. Vždyť ani nevíte, o píšete, plichtíte jednu pitomost za druhou.

   Smazat
  4. 8:08, to ti mentále předepsal sám Jákob Džanda nebo jsi ten pšouk vymyslel sám, nulo?

   Smazat
  5. Co si budeme namlouvat, jak CSSD, tak ani Babis, neprospiva Ceske Republice. CSSD tim, ze ma jasne proglobalisticky program, Babis tim, ze ma podnik v Nemecku a musi "slapat podle jejich taktu", jestli o nej nechce prijit. CR, by zahranicni investor "podojil az na krev", v pripade ze by mu nasledkem nejakeho uredniho rozhodnuti nekdo zhatil investici. V Nemecku dostane likvidacni pokutu a muze si stezovat akorat na lamparne.

   Smazat
  6. 9:20 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 6. Hyeny nemusí dodržovat GDPR?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GDPR platí jen pro ovce, aby bylo dost papírování a málo muziky.

   Smazat
 7. A stejně jim to moc platné není, jestli bleskový průzkum údajně ukázal, že 57% lidí tomu věří, tak je to naprosté fiasko. Až to bude 80%, tak můžou slavit, ale zatím to vypadá, že už jim lidi nevěří nic. Kromě toho víme, jak jsou tyto výzkumy věrohodné. Pokud se dopočítali 57%, tak realita bude někde kolem 30% prostáčků, kteří ještě věří, co jim čété ukáže. A nebo jinak, i kdyby to bylo 57%, tak to znamená, že je 43% znechucených voličů, kteří to tam Babišovi hodí tutově. A dalších několik procent přiroste, pokud budou tlačit na pilu déle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K procentům stačí dodat jen to, že se stačí tazatel jen v Praze a je vyšito

   Smazat
 8. 6:34
  Nejen pilotní, ale i zbrojní pas a řidičský průkaz v naší společnosti může mít každý kdo má dosti peněz a známých.
  Mimo to samozřejmně nemocní touto chorobou jsou většinou naprosto normální a dokonce inteligentnější než Vy pisálku. Pan Babiš junior byl zadržen na dálnici vysoce zmatený již dříve. Prostě si něco nastudujte o této nemoci než budete otravovat četenáře totoho webu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě doplňuji: Pan Janoušek ODS ten netrpěl žáddnou dušení chorobou, nepřišel o ŘP a úspěšně za své peníze se nechal "jakoby léčit" aby se vyhnul vězení. Dodnes asi do vězení nenastoupil.

   Smazat
 9. Dobrý článek, jen místo slova animální bych použil slovo anální. Myslím si, že ani zvířata se tak nezachovala. Zvířata se používají k léčení.

  OdpovědětSmazat
 10. Stále více lidem je jasné jaký tady máme režim, musí se čím dál více odkopávat, aby se udržel. Veškerý ten smrad sem táhne z Ameriky. Dokud ta nezeslábne nebo se nezmění, tady to jiné taky nebude. Viz Temelín - SSáci přes něj od nás chtějí odsávat prachy a ještě pak, jakoby na jeho ochranu, tady zřídit základnu. K tomu všemu jim dopomáhejí vlastizrádci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by měli přístup k ovládání, tak by taky mohli vydírat. Na to nezapomínejme.

   Smazat
 11. Ta odvysílána reportáž je zcela jasně Za hranou zákona minimálně švýcarského trestního práva je to Jasná účelovka A není bez zajímavosti že na aféru navazuje příjezd náměstka Ministerstva zahraničí USA který tady nabízí naftu plyn elektrárny a jiné věci v domnění že jsme tak hloupí a neumíme si spočítat co je pro nás výhodné a co ne.

  OdpovědětSmazat
 12. Proč tolik povyku kolem tohoto cirkusu ? Proč tedy Babiš pokud se cítí nevinen a poškozen touto blamáží na ty dvě hyeny Slonkovou a Kubíka nepodá trestní oznámení ? Pokud žijeme v právním státě tak tito dva zmetci půjdou do tepláků . Nebo je to jinak a Babiš není zas až tak "čistý" ? Před časem Babiš v parlamentu předčítal dlouhý seznam zločinů Kalouska a jemu podobných a trestní oznámení na ně taky nepodal . Proč asi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:16
   Jste jenob blbý nebo jenom navedený. V této společnosti soudy pracují velice pomalu a jejich výroky jsou naprosto nepředvídatelné. Asi jste nebyl nikdy účastníkem soudu. Momu zodpovědně říci, že za komunistů pokud se týče pracovního soudu jsem vyhrál jeden soud během jednoho stání. A ke druhému nedošlo neboť si zaměstnavatel státní podnik uvědomil, že by prohrál. Ani jsem nechtěl uhratit cca sto Kčs za sepsání odvolání.
   v tého době soudní mafie jsem se soudil o neplatnost výpovědi proběhlo několik stání jenom advokát mne stál desettisíckorun plus asi třista korun sepsání žádosti. Pod dvou letech jsem soud vyhrál. Náklady mi byli uhrazeny. Ale nový soud mne překvapil tím, že jsem vlastně nemněl zájem o další setrvání v zaměstnaneckém poměru. Proti tomuto nebylo odvolání. Tím jsem přišel o náhradu platu za dobu nezamněstnání. Takže o našich soudech si myslím víte co? Je to taková pračka na peníze. Bylo to dva roky před důchodem. Akorát jsem zdevastoval svoje úspory.

   Smazat
  2. Soudy?Vzpomeňte Promopro a Vondru.3/4 mega a nic.Čapi hnizdo aspon stoji.Na rozdil od dalnic .

   Smazat
  3. promoušn dostalo odškodněni za ujmu na pověsti aby se vědělo že krast se muže ale ne všichni to by potom museli zatykat i soudci sami mezi sebou bez ohledu že jsou nesmrtelni neodvolatelni jak ten pomateny dřive bolšvik pak komunista a socan dnes nejvyšši z nejvyššich určitě nad bohem vysmaty rychecky

   Smazat
  4. 8,39
   Správně jste se zeptal: "Pokud žijeme v právním státě..."
   Všichni Bureše napadají, že ovlivňuje vyšetřování Čapího hnízda. Ale Bureš tento systém nestvořil a ani na něm nic zásadního neměnil. Nebo snad vyhodil nejvyššího státního zástupce? Nebo dělal politické čistky soudců? Jak tedy může zásadním způsobem ovlivňovat vyšetřování?
   A nebo uplácel a vydíral, ale potom to mohli dělat i ti před ním. Tak že mluvit o právním státě je prázdnou floskulí. Což je mimochodem můj názor. Naši demokraté dělají to samé, co dnes vyčítají bolševíkům. Rozdíl mezi nimi je jenom v tom, že bolševík mluvil o diktatuře proletariátu a "demokraté" o demokracii a právním státě.
   Kdo víc lhal?

   Smazat
 13. 8:16
  No já bych to tak neviděl. Poláci jsou u nás a i ve světě považováni za celkem vychcaný národ. No a na ten "zkapalněný plyn" USA přistoupili a nejen oni. Asi doopravdy musí být na hlavu. USA může nakupovat ropu a plyn v nejbližší destinaci a za velké peníze bez vlastních nákladů je přeprodat těmto blbům. No a my dopadneme podbně. až se spustí severní ropovod a budeme platit Německu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci jsou odporná, modloslužebná verbež. Byli, jsou a dokud nězginou, i budou hloupí, jak troky.

   Smazat
 14. Šílená Slonková - To,co zde předvedla nemá s novinařinou vůbec nic společného. Její praktiky jsou daleko za novinářskou etikou a slušností vůbec. Má praktiky STB. Natáčet nemocného člověka skrytou kamerou a manipulovat jeho odpovědi je hyenismus nejvyššího kalibru.

  Jak je vůbec možné,že takové zprávy jí někdo toleruje?
  Celá opozice byla na to připravená, ihned chtěli položit vládu, aniž by někdo ověřil pravdivost hyeny Slonkové. Záměrné a cílené načasování před listopadem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Investigativní hyenismus - nová technologie ovládání otroků v eurokoncentráku

   Smazat
  2. Jak je možné, že tyto "zprávy" vůbec někdo uveřejňuje? Není náhodou zveřejňovatel horší "zpravodajce"?

   Smazat
 15. "vypátrali" chlapa dva roky po policii,která celou dobu ví kde se zdržuje a proto po něm nepátrá. Je nanejvýš pravděpodobné, že místo jeho pobytu propálil nějaký policajt, nebo cizí tajná služba v rámci své hry. Už jenom to je divné a to už vůbec neřeším to načasování. Babiš by měl požadovat řádné vyšetření, kdo to platil, kde vzali techniku, kdo to propálil a pod.. Vůbec nejlepší by bylo na Slonkovou poštvat jiné "ingestigativce" protože ona asi světice nebude a třeba takové sexuální praktiky se v bulváru špatně vysvětlují. Navíc na pravdě v tomhle prostředí nezáleží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je výborný nápad, už jsem na to taky myslel, že tu paní hyjenici, by bylo dobré společně s bakalkou a černoškou a jinými análními ss borci namočit do nějakých výkalů, ze kterých by se už nevypucovali.

   Smazat
 16. Docela nechápu ten uhozený zvyk, pokaždé když se lidi chovají hnusně, je přirovnávat k prasatům. Prasata jsou do značné míry slušní tvorové. A jakkoli jsou všichni ti kraďouskovci, lidovci, bukanýři a další opravdu mimořádně odporní /i s tou Slonkovou/ nic to nemění na tom, že i ten zde tolik hájený Babiš je prostě darebák. Tečka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Proto jsem ho také nevolil. Jenže i ve
   sféře darebáctva jsou rozdíly. Jsou darebáci genetičtí,
   nebo naučeni. Darebáci malí a gigantičtí. Nasílníci
   a nebo zabijáci či přímo vrazi.
   Nevím, jak dnes najít někoho, třeba pro funkci předsedy vlády, který nebude darebák. Bude čistý jak
   lilie, chudý jak žebrák před kostelem.
   Zatím se to tady předvádělo v různých kategoriích,
   s různým levelem darebáctví.
   Proč by měl být Babiš menší darebák, než ti předtím.
   Darebáctví je totiž nutný předpoklad pro nějaký
   post v této demokracii peněz.

   1938

   Smazat
  2. Ještě bych přidal. Pokud se všichni staří darebáci
   a zabijáci vrhli na darebu Babiše, bude to snad
   jasné, že tento darebák je nepřítel velkodarebáků.

   Smazat
  3. No je prostě jasné, že ty staré darebáky Babiš enormně štve. Přitom by si staří darebáci měli poctivě přiznat, že Babiš je jen produktem toho, co tu ty jejich strany od hadráku 89 poctivě budovali.

   Smazat
  4. Pochopte, to, že Babiš je darebák, nikdo nezpochybňuje. Ale jakým právem mu můžeme vyčítat minulost u STB, budeme-li používat stejné či ještě horší praktiky? Proč vyhrál volby? Protože ti co tu před ním vládli, byli čistí jako padlý sníh, nebo proto, že už byli všichni znechucení Topolánkem a jeho Dalíkem, Kalouskem s padáky, arizonskou pěnicí Parkanovou, Nečasem a jeho udřenou kobylou … Řebíčkem, který si naministroval na nemovitosti v Dubaji ...Když si můj tatínek spočítal, kolik bylo ztraceno a rozkradeno někdy k roku 2002, bylo to víc škody, než celé ty tehdejší povodně (a to jen podle informací z veřejných zdrojů, k tomu si připočítejte že o většině se pravděpodobně ani neví). Po tom divokém tanci ztracených a rozkradených miliard se nedivte, že nějaké 50milionové dotace nás celkem nevzrušují. Co nás ale vzrušuje, je, když se námi někdo snaží manipulovat předem připravenými kauzami, při nichž se jde přes mrtvoly a nerespektuje se ani ta nejelementárnější lidská slušnost. Když se zneužívá nemocných. Když se věci účelově překrucují a když se pořádají mediální štvanice a lynče. Od čeho máme soudy a policii?

   Smazat
  5. 8.53 Proč se nejhorší bezcharakterní spodině říká PRASATA a uráží se tak tato velmi užitečná slušná zvířata? Nejspíš proto, že křesťanství je dualistickou herezí Judaismu, který stejně jako jeho islámská odnož prasata pokládá za tvory nečisté. Tak nečisté, že je zakázáno i pojídání jejich masa. V historickém kontextu je jasné, že nadávání do prasat nečistých nejspíše v našem civilizačním okruhu zavedli Židé a to dříve, než odnože Judaismu (křesťanství a Islám) vůbec vznikly.


   Je faktem, že VEPŘOVÉ JÍM S CHUTÍ, KDEŽTO NĚCO ZE SLONKOVÉ ČI Z KALOUSKA např., bych nedokázal vzít do úst...

   Smazat
  6. 10:33 To bych taky rád věděl

   Smazat
  7. 8.53 11.22
   Prasata v starověkém orientě byla považována a snad i byly přenašeči rozšířené hrozné nemoci přenášené na tamní lidi zvané lepra, proto ten náboženský zákaz jejich pojídání v judaismu i islámu.
   Dnešní lidská prasata jsou taky tak odporná jako ta nemoc.
   Římané, které považujeme za neše kulturní předchůdce, si naopak pochutnávali na špinavých prasatech i na těch svinských lidských, přímo si libovali v svinském obžerství.

   Smazat
 17. Ty prasata zmiňovaná v článku se projevují i v této diskuzi. Rochní se a rochní v sračkách stále dokola.
  K článku - Babiš ve vězení je jenom vlhký sen autora, bez Babiše se totiž ty prasata neuživí a chcípnou v sračkách.

  OdpovědětSmazat
 18. Nadáváli na komouše že schovávali mentálně postižené před veřejností .
  Dnes jedou novináři špehovat mentálně postiženého chlapce do Švícarska , jen aby Havloidi vyvolali majdan proti premiérovi čr.
  Kolikpak jste natočili ve Švícarsku rozhovoru s panem Bakalou ?

  OdpovědětSmazat
 19. Z mého pohledu jde více o to, co je někdo schopný pro chamtivost udělat - nastrčit vlastní děti, pro ochranu sebe sama. Pokud jsou navíc vážně nemocné, tím spíše klesá, někam pod hladinu lidskosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě jenom udivuje, jak může být někdo tak blbej.
   Čápí hnízdo Babiš koupil a zainvestoval PRO DĚTI. Nikam své děti nenatrčil blbe, ty taky když něco koupíš a zainvestuješ pro někoho, tak ho nastrčíš pro ochranu sebe sama. Ty bys ale pro nikoho nic neudělal, protože blbec má nejradši sebe.

   Smazat
  2. To jistě. Ale hyeny, které jsou z těch dětí schopné tahat rozumy, jsou prostě ze stejného matroše.

   Smazat
  3. Prosím vás.O jakých dětech vedete rozpravu.Mladýmu Babišovi je pětatřicet.To je dítě?Trochu by mě zajímalo,jak mladej spratek,ku nemoci psychického rázu přišel.Zřejmě zajímavé dětství,s milým tatíčkem.

   Smazat
  4. Mara Kuku, a vy nejste dítě někoho? Vy jste se asi pouze vyskytl z ničeho. Jinak psychické nemoci nemají původ ve stylu života, jsou zcela jiného původu, ale to je zbytečné rozvádět, je to těžké na chápání ...

   Smazat
  5. 12:07 Jak "se přijde" ke schizofrenii a co to vlastně je si můžete přečíst tady:
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Schizofrenie
   Spíše než na tatíčka bych hádal na stres z povolání pilota zesilovaný neustálým obtěžováním novinářskými "investigavci".

   Smazat
  6. Mara Kuku, Vy asi nevíte, že po 89. se u nás 7 krát zvýšily nemoci vyžadující "cvokaře". Je to daň tlaku kapitálu, který je ve vyspělých zemích ještě větší, tak nejen v platech máme co dohánět.

   Smazat
  7. 10:33...Samozřejmě, zabezpečím své děti tím, že z nich udělám, i když jsou psychicky vážně nemocné,
   akcionáře a zástupce ve správní radě firmy, která má získat dotace tak, aby mé jméno nikde nefigurovalo. Skvělý nápad, že ?

   Smazat
  8. 17:28 Od vás možná skvělý nápad. Ale Babišovy děti byly akcionáři v době, když ještě byly zdravé. Onemocnění se u nich projevilo až když už neměly s ČH nic společného. Např. mladý Andrej tenkrát ještě pilotoval Boening, ale od roku 2015 pilotem není. Netušete náhodou proč? A také, proč byl policií zadržen a rovnou odvezen do cvokhauzu už v době, kdy byl ministrem vnitra Chovanec?

   Smazat
  9. 17:28- Zkuste si někdy v kauze Babiš a Čapí hnízdo udělat časovou osu a doplňovat informace bez trollení zde. Jak víte, že jsou psychicky vážně nemocné? A od kdy? Jsou-li, proč ten kravál? Není to věc lékařů, rodiny a připouštím BIS i ve vztahu, jak získala Slonková a spol. informace. Paparazziové jsou stejně odporní ať se zaštiťují zájmem společnosti jako političtí prostituti, kteří mají podobný slovník. Slyším-li Štěcha, Netolického, je mi z ČSSD na blití.

   Smazat
  10. 17:52...Babiš st. řekl, že jeho dcera je nemocná již 20 let...Babiš ml. měl nějaké problémy v roce 2015 na dálnici, kde ho našla PČR v autě a prý říkal nějaké "neuvěřitelné věci" - jaké ?, že ho musela PČR na něčí příkaz nejprve odklidit do blázince na Vysočině ? Chovanec, jako ministr vnitra a měl být loajální k čemu, ke spravedlnosti, ke své straně, k vládě a nebo ke svým možným výhodám v podnikání ? Byl to politik, který je stejně chamtivý jako ostatní a pokud vím, tak potřeboval nějaké krytí ke svým nemovitostem, které nebyly úplně OK.

   Smazat
  11. 17:58...Označit někoho za psychicky nemocného, není dnes vůbec žádný problém. Schizofrenik například, při troše snahy psychiatra, může být každý z nás...A že se někdo neumí radovat ze života a občas by chtěl z tohoto svinstva raději do jiného světa ? Nedivím se těm lidem. Oni jim ale předepíší "veselé prášky" a tím je dostávají do závislosti na legálních syntetických drogách a mohou si v podstatě pak s nimi manipulovat, jak chtějí...Je to humus.

   Smazat
  12. 18:16- Vy jste doktor nebo schizofrenik? V okruhu svých známých znám dva, ač nejsem lékař tipuji Vás na to druhé, také si myslí to co Vy.

   Smazat
  13. 18:26...Podstata schizofrenie je velmi jednoduchá a pokud si o té chorobě přečtete něco více, než jen na WiKi, tak zjistíte, že takové lidi máte i okolo sebe a potkáváte je denně. A nezapomínejte, že oficiální medicína,je pouze průmyslové odvětví, nic jiného. Lékaři oficiální medicíny jsou pouze dělníky, z "Kolbenky", kteří musí léčit a vytvářet diagnózy, předepisovat léky, jinak nepřežijí. Psychiatry nevyjímaje. Lékaři oficiální medicíny, respektive celá monokultura bílých plášťů, má ale jednu velkou výhodu a to, že jen léčí, ale vyjma úrazové medicíny nemusí a ani neumí nikoho vyléčit...

   Smazat
  14. 18:45-pokud vím z případu těch dvou co znám, je poměrně jednoduché vystopovat v rodině halucinační projevy nemoci, ostatní je složité, neléčitelné, jen doživotně tlumit přízraky lékově a modlit se aby ty přízraky nevztáhl na členy rodiny.

   Smazat
  15. Pane Mírku, máte naprostou pravdu, znám tento případ z Loun a skončil tragicky, zbyl po něm jen prázdný dům. A co takový Kevin Dahlgren není radno, takto nemocné dráždit, zvláště pokud o jejich nemoci víme!

   Zdraví Ramón

   Smazat
 20. Dnes si už dovedu živě představit, že kdyby si Babiš ve
  žvanírně uprd, tak deboblok okamžitě nastoupí před "novináře"
  s požadavkem jeho demise.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:26 ...s odůvodněním, že se je pokusil otrávit Novičokem, zaručeně pocházejícím z Ruska. A jako důkaz by Němcová s Kalouskem demonstrativně poblili novináře :-)

   Smazat
 21. Okamura již jednou nehlasoval pro důvěru této vládě, takže je logické, že drží slovo a bude hlasovat stejně ! Samotného ho určitě netěší, že se musel takto postavit do jedné řady se svými nepřáteli.
  To, že chce jít do vlády místo socanů,aby mohl něco ovlivnit, je taky logické.
  Myslím, že do politiky nemusel jako úspěšný podnikatel vůbec chodit a celkom se na to vyprdnout. Není to Babiš, který ve své chamtivosti podepsal smlouvu s ďáblem a teď neví, jak z toho ven.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale kam se mel postavit? O padesat centimetru dal?Dulezite je,ze mu neslo o to same,co jim.Neni tedy blaznivy trouba,ktereho vypudi k "akci" jedna reportaz (jen se drzel toho,o co mu slo vzdy)Kdyby byl hystericky jako ti ostatni,volit bych ho nemohla.Mit na nejvyssich statnich postech hysteriky mi neprijde rozumne

   Smazat
 22. Etická poznámka k Seznam.cz. Ten si klade otázku, "kdo lže", na kterou ale odpovídá zcela špatně. LŽE, JAK KDYŽ TISKNE SEZNAM. CZ. ZCELA NECHUTNĚ. A co má dělat tento přívěsek diktatury kapitálu, parazitující na dělném lidu? Tento hnus, vřed ronící hnis slonkových a kompaňonů! Ale nutno doufat, že lež má vskutku krátké nohy a že se i najde nejen rozum, ale i spravedlnost v této zemi - konečně i právo - a bude i pro Seznam.cz vymalováno!

  OdpovědětSmazat
 23. Tak zv. SEZNAM se dostává na čelo tabulky hnojometné ligy.
  V Reflexu, Respektu, Blesku, iDnes hovno, Aktuálně či Moravec,
  blednou závisti. I Šafr marně dobývá čelo této hnojní ligy.

  OdpovědětSmazat
 24. Seznam zprávy p. Šidla je ten nesprotěší bulvár v celé republice. Kam se na ně hrabe Blesk či ještě horší Ano.

  OdpovědětSmazat
 25. Odporná politika stran Demobloku, zrodila Babiše. On to říkal a toto mu věřím, ale výčet důvodů, asi bude složitější. Nakoupil marketingové odborníky, média a šel do toho. Nespokojenost lidí mu hrála do not. Zvítězil také proto, že oproti odrodilému Demobloku, pamatoval také na národ. Nejenom na EU, USA a NATO.
  Toto bylo zatím doménou, jedině Okamury. Takže se nabízela možnost, pokud to myslel vážně, aby vzal do party Okamuru a něco v tomto směru prosadili. Neudělal to, a než národní zájem, mu byla bližší EU, USA a NATO a vyhlídka zařadit se mezi euroelity (které mají úkol rozvrátit evropské národy), tak vzal do party otevřeně eurohujerskou ČSSD.
  Jak se někdo může divit Okamurovi, že pro tuto vládu nezvedl a nezvedá ruku?
  Na druhou stranu, politika AB, oproti politice Demobloku, je stále rozdílná, jako nebe a dudy. Tím, že Okamura nezvedá ruku pro tuto vládu, neznamená, že chce vládu Demobloku. Chce prosadit svůj program, prosazování národních zájmů. Pokud se AB přidá a nebude zde pouze lavírovat, aby získal hlasy nespokojených občanů, jistě bude mít podporu i ze strany SPD. Pokud bude pro AB nadále důležitější, dostat se mezi euroelity, než zájem vlastního národa, tak nebude mít podporu ze žádné strany. P.K.

  OdpovědětSmazat
 26. No jo stojím za Babišem protistrana havloidních řvounů je naprosto nepřijatelná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:43 "No jo stojím za Babišem,..." - Starej Babiš
   klidně předhodí mladýho Babiše veřejnosti jako cvoka(!), aby vzbudil soucit rodičů, ale k sobě, ne ke svému dítěti. Předhodí i dceru(mimochodem o ní dosud nebyla řeč), tak mi řekněte, KDO JE TADY CVOK (který pro SVOU KARIÉRU UDĚLÁ COKOLIV)?! A že
   zrovna s tím mstivým kmetem na hradě si tak rozumnějí? sck

   Smazat
  2. 13:57 Mě to nezajímá kavárnický kecy nechci islamizaci ČR a konec státu. Okamura mě zklamal tak mu to hodím jestli budou předčasné volby.

   Smazat
  3. 13:57 Připustil jste alespoň na chvíli, že mladý Babiš tím "cvokem" opravdu je? Podle mně tomu nasvědčuje jak jeho ukončení pilotní kariéry, tak konflikt s policií, která ho rovnou odvezla na psychiatrii. Jakou cenu pak má reportáž, natočená Slonkovou? Zjistěte si něco o schizofrenii. Babiš svého syna nepředhodil veřejnosti, to udělaly ty novinářské krysy. Pro něj naopak muselo být nesmírně těžké veřejně přiznat, že jeho děti jsou "cvci". Zkuste si představit sebe v podobné situaci.

   Smazat
 27. Děkuji.Ano.Vznikl jsem skoro z ničeho.A skoro do ničeho opět směřuji.Dá se to tak říci.Ale mám určitou představivost paní psycholožko.Umím si představit Vašeho guru,Babiška,v roli tatíčka.Sohlasím s Vámi,že je to složité.

  OdpovědětSmazat
 28. Kdo si myslí, že je psychicky zdráv, ať zapomene. Lidstvo již dávno zešílelo a neustále si ve všem upravuje normy.Proto si ti ivestigativní šmejdi dovolí tvrdit, že jednali eticky. Ti už ani netuší co to slovo znamená.

  OdpovědětSmazat
 29. Žádné vysmívání jsem v reportáži nezaznamenal. Jednali s ním slušně. Nakonec, že je -údajně - schizofrenik, zveřejnil až jeho otec. Odkud by to ti dva mohli vědět? Do lékařských záznamů je určitě nikdo nepustil. Tvrzení o "hyenismu" nemá logiku...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:16 Odkud by to mohli vědět? Ze stejného policejního spisu, ze kterého získali jeho adresu. A co taková pozornost psychiatričce Protopopové a onomu Ústavu duševního zdraví? To o ničem nenapovídá? Jejich konstrukce o "únosu" a maření vyšetřování by byla naprosto bezcená, kdyby přiznali, že mluvili se schizofrenikem. Ani slůvkem se nezmínili, proč mladý Babiš už není pilotem a proč ho sama policie odvezla na psychiatrii. Obojí se stalo ještě před rozpoutáním kauzy ČH a "investigavci" ne že to nemohli vědět, ale oni to záměrně zamlčeli. Jinak by z té jejich "bomby" zbyl jen smradlavý pšouk.

   Smazat
 30. Pane P.K čtěte:

  https://aeronet.cz/news/puc-palermo-okamura-bok-po-boku-s-lidry-demobloku-vydesil-pul-milionu-svych-volicu-slonkova-poridila-obrazovy-zaznam-rozhovoru-v-rozporu-se-svycarskym-zakonem-dpa-reportaz-ve-svycarsku-byla-natocen/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy věříte aeronetu ? Opravdu si myslíte, že je to alternativa ? Zkuste tam napsat nějaký kritický názor, který nebude lichotivý tajemnému VK a uvidíte.
   Je to horší, než bulvární Blesk.
   Okamura nikoho nevyděsil, ale snaží se prosadit přímou demokracii všemi legálními politickými zbraněmi. Jediný, koho Okamura vyděsil, byla neznámá , tajemná entita VK, která blije svoje nekonečné monology na sv. Vysílači každý pátek a stádo mu tleská.

   Smazat
  2. Mne nikdo nevydesil.Ja si hned zjistila o co mu jde.Tak to delam obycejne:-)

   Smazat
  3. Anonymní15. listopadu 2018 13:58
   Autor toho článku nemluví pravdu. Okamura nevyděsil půl milionu svých voličů, ale maximálně půl milionu, minus jeden volič. Ale myslím, že nás nevyděšených bude více, nejenom já. Okamura není ve vládě, není to jeho vláda. Babiš místo pronárodní i proevropské SPD, vzal do vlády proEUropskou ČSSD. Ve vládě neřeší záležitosti, které mají v programu SPD, takže Okamura pro tuto vládu nehlasuje.
   Jestli autor toho článku chce naznačit, že se Okamura zařadil do Demobloku, tak je úplně vedle. Okamura na svém programu (který se od Demobloku zásadně liší) nic nemění. Neúnavně hledá cesty, jak ten program realizovat. P.K.

   Smazat
  4. P.K. Sám Okamura nemá šanci bohužel Babiše potřebuje a my lidé této země taky. Pokud dostane šanci 5 kolona tak jdeme do kelu.

   Smazat
  5. Anonymní15. listopadu 2018 22:12
   Souhlasím s Vámi, ale míč je na straně AB, ne TO. P.K.

   Smazat
  6. P.K. Ještě že tak snad to dopadne dobře.

   Smazat
 31. Podstatné !

  Babiš junior není český občan...

  https://zpravy.aktualne.cz/.../chci-od-prezidenta-slyset.../ r~bf9003d8e8c411e8a09cac1f6b220ee8

  OdpovědětSmazat
 32. Mne to tedy take vadi.Uz chapu proc ho nechtel do pripadu zatahovat (to ze na nej firmu napsal v roce 2007,kdy u nej jeste nemoc nepropukla,je podle mne neco jineho)Nikdo pred timhle "slavnym" clankem netusil,ze je dusevne nemocny,ted to budou vedet vsichni.To je fakt hnusny zasah do soukromi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený !
   Pokud na někoho, kdo je příčetný, přepíšu firmu a následně zjistím, že je nepříčetný, tak to neprodleně řeším a firmu opět přepíšu na příčetnou osobu.
   Prostě AB st. tak jako tak lže, stejně, jako v jiných případech ( spolupráce s stb, atd.).
   Nepřeji si, aby takový člověk byl naším premiérem.

   Smazat
  2. Mne to tedy casove zapada....V roce 2014,kdy byl diagnostikovan uz nic nevlastnil

   Smazat
  3. 15:58 Taky si přeji ale zároveň taky, aby jim nebyl
   nikdo ze současné politické garnitury.
   A co teď ? Pan si nepřeje a přeje si jiného gaunera
   sobě blízkému. Nebo nikoho ? Nějakého Boha ?
   Takový senotor Horník řekl, že Babiš není žádný bůh.
   Jenže ten senotor není žádný horník.

   Smazat
  4. 15:58.Jinak nejsem Babisuv volic,ale matka.Take by mne dozrali....A navic to nic nemeni na tom,ze ti hysterici,kteri hned nastoupili na "vec" po precteni jednoho clanku,jsou nevolitelni..Priste nekdo napise,ze nam treba vyhlasili valku a oni hned zacnou "strilet"? (Okamuru do toho nepocitam)

   Smazat
  5. 15:58-v pořádku, já si přeji, aby premiérem zůstal, co dál? Dále tvrdíte něco, co nemůžete vědět, jen někomu věřit tvrzení a Vaše písemná forma této víry ukazuje výši Vašeho IQ.

   Smazat
 33. Okamura, ten to podělal. Vždyť mohl mluvit sám za sebe a kdekoli by si usmyslel, jen ne s těmi pseudodemokraty. Jak na to doplatí nelze spekulovat, ale dá se předpokládat, že se z toho snadno nevykecá. Doposavad mně přišel chytřejší. Dobře mu tak, neboť v tomhle případě si to způsobil sám a žádná manipulace přitom neproběhla.
  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura nic nepodel....Jen sel za svym....Neni hysterik

   Smazat
  2. 16:16 Okamurovo vysvětlení, proč SPD je také pro vyslovení nedůvěry, má svojí logiku. Ale naprosto s vámi souhlasím, že postavit se na tiskovce do jedné řady s "demoblokem" byla od něj nehorázná hloupost.

   Smazat
  3. jit na pivo s tim kdo mě označuje neustale za idiota a pitomce mi přijde od pana spravedliveho ujete to je jakoby mistr jan hus chlastal s křižaky za to že vyhladili pulku naroda a ti ho šli potom upalit škoda že je polovični japonec doma by musel spachat harakiri jestliže ma ten charkter jak neustale vyzdvihuje

   Smazat
  4. 17:49..Vy nejspis o politice nevite vubec nic...Vase emotivni vyjadreni mluvi samo za sebe

   Smazat
  5. Anonymní 15. listopadu 2018 16:16

   Já si myslím pravý opak s tím, že se postavil s (DeBi)li v jeden šik je odkopal, oni předvedli své pokrytecké povahy a jednání. Najednou jim SPD ne SMRDÍ?!

   Dokonce chtějí s SPD komunikovat, stát v jednom šiku a společně hlasovat, "no to je přeci fuj"!? S "populistou" T. Okamurou se NEMLUVÍ, tak poté se ptám, co jsou ONI? Všehoschopní (DeBi)lové.

   Ramón

   Smazat
 34. Zatím nikdo neřešil matku "pilota". Pro něho zřejmě nejbližší
  člověk. Co dovedou půlky rozvedených, ať muž či žena, je
  snad dostatečně osvětlené na scéně života lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o tom to je.Nikdo nevi jake jsou jejich rodinne vztahy.Treba se nerozesli v dobrem a cela "kauza" bude nabirat obratky....Je to fakt hnus

   Smazat
 35. Schizofrenie a normalita? To je jako oheň a voda. Schizofrenik může vypadat při náhodném setkání a při dobré terapie jako jiní lidé, ale běda - jeho bludy, často bludy, že je pronásledován, mučen, obvykle rafinovaně, na dálku... A jakou že to měl poruchu onen "masový vrah" v Uherském Brodě? Ano, dříve tito nešťastníci pobývali v ústavech, dnes volně chodí mezi námi a pokud pak zabíjí, oni nevraždí, oni se vlastně brání, neb bludy jim napovídají, že pronásledovanými jsou oni. Odpovědnost za jejich jednání má psychiatr a jeho rozhodnutí o způsobu léčby. A když nemocný léčbu odmítá, protože žijeme přece ve svobodném světě a on se léčit nemusí?! I tak běžně tito nemocní smýšlí, opět v důsledku své nemoci, ale i pod vlivem "zdravovědných našeptávačů". Rozhodně jejich údaje mohou být značně vzdálené od reality - ale pro ně to nejsou lži, oni tomu co dělají nebo říkají i věří. Bohužel, taková je tato nemoc a je pak nejvyšší hnus či spíše lidský hnůj, když toho někdo zneužívá! Ano, lži jsou velmi lákavé, atraktivní, kapitál je dobře platí, neb jimi žije a bohatne, uvěří se jim daleko snadněji, než pravdě a pravda, právě pro tzv. novináře je prakticky bezcenná, je neprodejná, nedá se na tom trhnout balík peněz. Ale šikovně podaná lež, to je přímo mazlíček našeho "mejstrýmu"! A také Seznam.cz se vydal z cesty buranského bulváru na cestu lži. A pak naší parlamentní frajeři zavětří, že by se hodil nějaký ten puč, nějaký ten Majdan, to by teprve diktatura kapitálu byla ochotna dobře zaplatit a tak ten protidemokratický blok pravicových stran kvičí, jak podsvinčata u cecku svině.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:35 Je to tak. Kdyby Slonková přiznala, že dělala reportáž se schizofrenikem, tak je k smíchu. Proto taková snaha diskreditovat Protopopovou. Navíc se spoléhá na to, že zdravotní záznamy nebudou zveřejněny. Proto si může dovolit takovou drzost vydávat vyjádření schizofrenika za naprostou pravdu.

   Docela by mě zajímalo, jestli by udělala takovou reportáž s místním "zástupcem vesmírných civilizací", který má třaskavé informace celoplanetárního významu. Nebo u něj by byla schopná schizofrenii postřehnout?

   Smazat
 36. Celá televize seznam je jedna velká prasárna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Take na ni nemam nervy.Takze ji jako "zdroj informaci" nepouzivam

   Smazat
 37. Diskuze vůbec nemá smysl číst. Všichni lidi dnes vědí, že bulvár je neskutečné svinstvo, rochní se jen v rozkrocích, prdelkách, kalhotkách, a podobných sračkách, o nichž si bůhví proč myslí, že to občany zajímá ( snad, ale jen ty nemocné a úchylné) rochní se v nemocných celebritách - viz Bartošovou fotili i na samotném nemocničním lůžku, až ji ta odporná svině David Zápal ( Super.cz) zahnal pod vlak. Teď se snaží jiná odporná svině zahnat pod vlak Jirku Pomeje - taky se pošklebujou jeho rakovině a tak dále. Jak jim někdo pokyne aby se vrhli na některého politika, činí tak s úchylnou radostí, vytěžují nemocné lidi po špitálech a servírujou jiným nemocným hajzlům u internetu bulvární sračky. Na novinkách už není dva dny nic jiného než Babiš, Babiš, Babiš... a jak se tradičně ukazuje, diskutují jen jeden hajzl vedle druhého. Přejou Babišovi to nejhorší, přestože patří k politikům, který se zřekl svého platu od počátku kdy vstoupil do politiky, a svůj plat dává na dluh totálně rozmrdaný a rozkradený ČR, do který mu jako Slovákovi nic není - on tady nic nerozkradl, on nezvýšil občanům sprostě a drze nájmy i ze špeluněk poslední kategorie, on neprodal vodu, on neprodal Plzeňský pivovar nějakým africkým šmejdům. Tady celá léta šmejdili a kradli odporní lumpové, Babiš právě na to poukázal - a celá smečka připitomělých zlých troubů u počítače se vrhá na něj jak idioti. Ano, lynčujte, bijte, vy chátro mizerná. Hussajna a Kaddafiho taky umučila mizerná chátra, bandy lumpů, poštvané západními hajzly a jejich mediálními kurvami. Co je to Borgis, která platí všechny ty mediální šmejdy? Kdo tohle bahno financuje?Kdo nám to neustále a denně vnucuje do počítače? Co je to za sráče Seznam.cz, kteří to provozují? Nepodnikají podle českého elektronického zákona - tak podle jakého, že na ně nic neplatí a nikdo na ně nemůže? Co je to všechno za odpornou verbež, celá ta zrůda Slonková a další erc mrchy? A proč jsou diskutující prokristapána takové zlé mrchy? Přeji vám všem, aby se nějaká mrcha pustila do vašich dětí, aby vám je veřejně lynčovala, zesměšňovala a ničila, až si hodí mašli, protože něco tak odporného utáhne málokdo. To vám přeji všem tady, vy odporní, hnusní,zlí hajzlové!!!! Babiš "prý" ukradl EU 50 milionů - ale všechno vrátil, a platí za naše politické zrůdy státní dluh. Co konkretně ukradl vám vy mizerní hajzlové? Že vás nás takzvaný "stát" sprosté okrádá už skoro třicet let, o tom tady nehýkáte - PROČ??? To jste tak pitomá, ubohá, zmanipulovaná lůza? Takoví lidi nepotřebují žádného prémiéra - potřebují hajzla! Něco takového, jako byl Caligula a každého občana řezat a řezat místo žrádla - to potřebují hajzlové, co se slézají hýkat na diskuze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívej anonyme z 16:59, myslím že to vidíš až moc černě. Já naopak vidím převahu příspěvků, které stojí za Babišem a jednoznačně proti Slonkové. Takže klid. Není jediný důvod, proč by měl Babiš odstoupit. Hlavně musí vydržet s psychikou, jak mu radí Zeman. A já myslím, že on vydrží. Tzv. opozice nemá reálnou šanci ho sundat. Babiš má v ruce lékařské zprávy jednak od lékařů ze Švýcar a taky od nás, že syn je nemocný. V těžších případech jsou tito nemocní proti své vůli hospitalizováni třeba v Bohnicích. Čili jeho výpověď nemá velkou váhu. Prostě tudy cesta nevede. Ted vidím, jak havlisticko-odeesácký dobytek duševně ejakuluje kdesi pod koněm v Praze. At ejakulují. Ono je to přestane bavit. Zkrátka hlavně se neposrat !

   Smazat
 38. Slonková Kubík se dopustili trestného činu tím, že uskutečnili rozhovor bez souhlasu tázaného k nahrávání. To po načasování zveřejnili, opět bez souhlasu poškozeného. Je evidentní, že těm dvěma prasatům je úpolně jedno, že jednají protizákonně. Taková svinstva jsou jejich denní chleba.Jsou beztrestní, protože je v ČR "přikreje" bakalovo.
  Jenže ta dvě hloupá hovada udělala ve své nadurosti chybu-provedla trestný čin na území Švícarské konfederace a tam, narozdíl od ˇ"Bakalistánu" zákony platí a zločinci jsou ve vězení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že oba novináři žádný trestný čin, ani podle švýcarských zákonů nespáchali. Navíc poslední reakce Babiše ml. v emailech a jeho žádost PČR o možnost vypovídat v celé záležitosti, to jen potvrzuje.

   Smazat
  2. 17:39 Nezapomeňte, že se jedná o švýcarského občana. A na skutečnou svobodu a její porušování jsou Švýcaři hodně citliví. Vyjádření od schizofrenika má stejnou váhu, jako vyjádření místního "zástupce vesmírných civilizací" o základnách mimozemšťanů na Zemi a jejich výzbroji. Novináři se spoléhají jen na to, že jeho skutečný zdravotní stav nebude zveřejněn. Pokud ano, bude to jejich konec.

   Smazat
  3. 17:39 Ty emajly byly adresovány PČR? Jestli ano, jak to, že jsou zveřejněny? Nabízet výpověď polici po telefonu - to zrovna nesvědčí o duševním zdraví. Co na to říká jeho právní zástupce?

   Smazat
  4. 17:39- paparazziové mívají dobré krytí finanční i právní, jen s tou morálkou jsou na štíru, včetně občanů, kteří jim to "žerou".

   Smazat
  5. 18:03...Babiš ml. tvrdí, že je "pseudo schizofrenik"...jinými slovy má pochybnosti o té diagnóze a požádal PČR prostřednictvím TV Seznam o to, aby ho kontaktovali ti, kteří mají na starosti vyšetřování, že chce vypovídat a že jeho otec lže o jeho zdravotním stavu - takhle to alespoň píší...

   Smazat
  6. 18:32-proč nežádá o pomoc stát, jehož je členem! Demokratického státu Švýcarsko! Česko se Slonkovou v čele České policie versus Švýcarsko? Začínám se bavit.

   Smazat
  7. Těžko říci, on toho má asi hodně za sebou,,, že si to ani neumíme prozatím představit. Jednoznačné je ale to, že se nebojí jen toho Rusa, ale i svého otce, který ho pravděpodobně ve vlastním zájmu nechal "odklidit", do "končin" nesvéprávného člověka. A samozřejmě ho také odklidil, do Švýcarska, v domnění, že tak se na něj nikdo nedostane...Ono si stačí poslechnout, co sám Babiš st. řekl v přímém přenosu..něco v tomto smyslu: "...on tam studoval a žije tam se svou matkou a nikdy nebyl občanem ČR..." Pokud by měl říct něco přesvědčivého, mělo to znít úplně jinak - například : "...narodil se tam, nikdy nebyl občanem ČR, SR ani ČSSR a ČSFR"...ale jinak je stále co vysvětlovat i o tom občanství...

   Smazat
  8. 19:06-a matka je také nesvéprávná? Jsou nějaká její vyjádření?

   Smazat
  9. Matka tam pouze bydlí a pravděpodobně ho hlídá. O jejím občanství a nebo onemocnění jsem žádné zprávy nezaznamenal. Pouze, že se z Bratislavy odstěhovala ve stejném období, jako její syn. Nevím přesně kdy, ale snad více, než před rokem.

   Smazat
  10. 19:16- a z čeho jsou živi oba?

   Smazat
  11. Pokud si vzpomínám, tak se pouze Babiš st. léčil ve Švýcarsku, ale proč, to netuším. Bylo to, za působení jeho otce ve Francii, za starých časů. Ten byl tehdy Obchodním radou a nebo Konzulem, za ČSSR, přesně nevím.

   Smazat
  12. Z čeho ? Moje teorie je taková, že jim tam Babiš st. koupil občanství (pro Babiše ml.). V Rakousku stačí za občanství například zaplatit pouze 2 mil. EURo (koupit obchod nebo hospodu) atp... Čistě teoreticky tedy stačí koupit někde ve Švýcarsku "hospodu" (udělat nějakou investici), do nějaké infrastruktury pravděpodobně za více peněz a "je to". Bakala to udělal podobně. Ale částka se liší podle kantonu - řekl bych. Občanství za prachy se dá koupit skoro všude, i v U.S..

   Smazat
  13. 18:32 Kdyby si schizofrenik dokázal přiznat, že jeho přeludy jsou vyvolány schizofrenií, tak by už nebyl schizofrenik. To je právě její záludnost. Každý schizofrenik je přesvědčen, že je naprosto zdravý a co říká, je pravda a ne jen výplod jeho fantazie. Zkuste vysvětlit místnímu "zástupci vesmírných civilizací", že jeho "informace" jsou jen produktem jeho nemocného mozku. To nejde. Proto i vyjádření mladého Babiše nelze brát vážně. Důležitý je názor odborníků.
   Ve včerejším pořadu 90' na ČT24 mluvil ředitel Centra duševního zdraví. Jednak o schizofrenii, jednak o tom, jestli je možné nepodloženě označit pro policii někoho za duševně nemocného. Podrobně vysvětlil, že existuje tolik kontrolních mechanismů, že to možné není. Na druhou stranu připustil, že se volně mohou pohybovat lidé, kteří by správně měli být v ústavní péči.

   Smazat
  14. 22:08...Odborníky oficiální medicíny neberte příliš vážně, jsou to jen zaměstnanci "Kolbenky", kteří si potřebují vydělávat na své příjmy. Jen mají tu výhodu, že patří do monokultury "bílých plášťů" a chtějí se nějak příjmově odlišit, od toho dobytka. Stačí si jen uvědomit, čím se vlastně ta monokultura zabývá. Řeší - léčí a nikdy nic nevyřeší - nevyléčí. Vyjma úspěchů úrazové medicíny, nevidím žádný přínos takové monokultury pro "pacienty - klienty". Je to spíše k smíchu a nebo pláči :-D

   Smazat
 39. Sledovat aktéry resp. blázny naší politické vládní krize je jako návštěva blázince. Demoblok se stal postupem času debilblokem a nyní je to další level jeho vývoje v psycho-magor-blok a v psychodemokracii.
  V Rusku mají podobnou opozici Navalnyj a spol a už delší dobu je posměšně nazývají psychodemo opozicí.

  OdpovědětSmazat
 40. Ten Letko je ale mimoň!

  OdpovědětSmazat
 41. Zeman a Babiš, ač je příliš nemusím, jsou v současné době zárukou nejvyšší možné míry našeho bezpečí.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 42. Pane Radosta bil sem i ja namazán zato ze sem rekl ze Boris Jeľcin bil náš chovanec v Bohnicích dokud se nestal americko ruskim prezidentem a nejste sám.

  OdpovědětSmazat
 43. Oprava,smazán ne namazán a sem střízliví.

  OdpovědětSmazat
 44. Příště volím Babiše, pořád mám v paměti tu svoloč Slonkovu jak s Kubicem zaútočili na Paroubka před volbami, fuj, už to bylo vrcholně odporné a znakem toho, že ta svině se neštítí ničeho. ODS od té doby nenávidím, to bylo opravdu hodně nízké, ale lidé mají krátkou paměť

  OdpovědětSmazat
 45. Náhodou to je perfektní akcička, furt se mele do kola to jedno a samý, Babiš, Slonková, Babiš ml. Kubík, Okamura a zase dokola. Má to svou výhodu, nemluví se o jiných důležitých věcech, třeba o muslimácích o zvyšování platů státním vyvolencům, atd. atd. atd. Hodíš psům tučnou kost a už se nemusíš o nic starat, oni už se pěkně sami poperou a že je někde nějaký zloděj, to už je nezajímá. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano přesně tak.
   Zejména tato jiná důležitá věc: !!!!!
   Tlak na Rusko sledujeme stále a všude.
   A tak nedivme se co Rusku zbývá:

   .... "„Ale upřímně řečeno, efektivní reakci na americké rakety středního doletu v Evropě zatím nemáme. Pokud začnou Spojené státy nasazovat své rakety v Evropě, pak nám nezbyde nic jiného, než se vzdát doktríny o odvetném úderu a přejít k doktríně preventivního úderu," prohlásil Jesin."
   Více zde:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201811098435295-rusko-zbran-mrtva-ruka-perimetr/
   ---
   A kde je naše místo, jaký je náš podíl?
   Hlavně ty platy.
   Děda.
   (Popel z mladších lidí bude kvalitnější.)

   Smazat
  2. Přípravy na válku probíhaly vždy v řadě oblastí.
   - V oblasti vojenské techniky, organizace, výcviku.
   - V oblati politické.
   - V oblasti ekonomické a v oblastech dalších.
   Oblast vojenská je rozhodující. Politická je pomocná, dobrá ke zdůvodnění záměru před pokud možno vhodně falešně informovanou veřejností.
   Pokud by někoho trochu zaujala ta vojenská, může si přečíst:
   https://cz.sputniknews.com/nazory/201708225836158-Perimetr-rusko-system-jaderny-user/
   Děda.

   Smazat
 46. Bratia Cesi , niekto chce zvrnut nase vlady a rozbit V4 ! Deje sa to v rovnakom case v oboch republikach . Minister energrtiky Vam ponuka plyn , uhli a opraci , ci budovani bloku elektraren skrachovanym Westinghousem...o to ide umiestnit produkty USA do nasich krajin . A tiez o migrantov. Zda sa, ze nas dostanu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně- je to zakázka a ty novinářské k*r*y prodejné jsou součástí té hydry kde to jsme aby se tu vyrobila na zakázku aféra- čí zakázku?- média označila viníka a dav na uměle svolané demonstraci(přece nevěříte ve spontánnost pražáků). Řešení je bojovat proti nim stejnými prostředky-to není boha, že spravedlnosti nebude učiněno zadost

   Smazat
 47. to není etická záležitost, to je etnická záležitost, Chazarské úderné jednotky se houfují, aby řvali, zastrašovali a vzpomínali, jak jim bylo za Chazara Havla dobře, o to tady jde, toto nesmíme dopustit, aby nám tady vládla uřvaná menšina

  OdpovědětSmazat
 48. Tady je videt,ze vetsina lidi je normalni a nejaka prefabrikovana kauza je nezajima.....Prisli jen ti "vecni demonstranti",takze v klidku:-)......https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/ZIVE-VIDEO-Babise-do-krimu-objevilo-se-na-Vaclavaku-K-demonstrantum-promlouval-Kalousek-559636

  OdpovědětSmazat
 49. No, uvidíme co se bude odehrávat až přijde hospodářská deprese a krize, pokud ne krize systému. Co na to pravicoví machři a co ti, co protestují pod dojmy pokřiku pražsko a brněnsko kavárenských. Ne, že bych se těšil, ale zvědavost mi nedá ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cituji: Potleskem lidé přivítali i dalšího hosta, Miroslava Kalouska. „Předseda vlády má mnoho mocných spojenců, především na Pražském hradě. Buďte živým médiem, nevzdáme to,“ vyzval bývalý předseda TOP 09.


   Takže se zdá, že Kalousek má opravdu veliký strach z té mimořádné valné hromady ČEZu, která bude koncem listopadu. Mají se zveřejnit penězovody na TOP09, aj.

   Smazat
  2. A ministr kultůry za ČSSD, chce navýšit částku placenou povinně (koncesionářské poplatky!) pro ČT a ČRo "všem" lidem!

   Proč asi? Když vám to sem předložím písemně na stříbrném podnosu, všichni držíte hubu a krok! A zde se divíte kokotům, Slonkové a Kubíkovi. Já Vás vůbec nechápu? Tak znova, budete platit jak ty mourovatý OVCE !


   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poplatky-za-CT-a-CRo-mozna-budou-podle-poctu-lidi-v-domacnosti-Nebo-i-za-mobilni-telefony-pripustil-pro-PL-ministr-kultury-Stanek-559055

   Ramón

   Ps. Odpovím si za Vás: "A co zmůžeme, proti ČSSD ...", klávesový hrdinové.

   Smazat
  3. 23:53 jak to tak vypadá, tak to mini "kultůry" bude
   klíčové.

   Smazat
 50. Tato objednaná šmíring akce nezničí Babiše ale Okamuru.Postavil se do bratrstva kočičí pracky.Jeho voliči přeběhnou k Andrejovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbozne prani.Volici Okamury patri jinam nez volici Babise

   Smazat
  2. 22:24 Možná, ale podle jejich naštvanosti z činu Okamury zcela jistě nepatří mezi voliče "bratrstva kočičí pracky". Když nebudou volit ANO, tak zbývá ČSSD nebo KSČM. Pro kterou z těchto stran se podle vás ti voliči rozhodnou?

   Smazat
  3. Anonymní15. listopadu 2018 21:59
   A. Babiš je praktik moci. Lavíruje mezi tím, co po něm chce evropská moc, do které by se rád zařadil a mezi tím, co si přejí občané, aby se udržel.
   T. Okamura má známý program, který prosazuje již léta. Hlavními body jsou referendum a odvolatelnost politiků. Po nastartování přesunů muslimských a civilizačně nezařaditelných etnik do Evropy, ještě přidal programový bod, nulové tolerance nelegální migraci. Neboť ten organizovaný přesun, porušoval všechny migrační zákony, které u nás i v dalších evropských zemích platily.
   To, že se T. Okamura postavil před kamerou, vedle těch pěti mušketýrů, kteří táhnou jeden za všechny a všichni za jednoho, neznamená, že by přijal cokoliv z jejich programu. Takto to alespoň vidí volič SPD. P.K.

   Smazat
  4. P.K. 16. listopadu 2018 10:09

   Naprosto souhlasím s tím, že se postavil s (DeBi)li v jeden šik je odkopal, oni předvedli své pokrytecké povahy a jednání. Najednou jim SPD ne SMRDÍ?!

   Dokonce chtějí s SPD komunikovat, stát v jednom šiku a společně hlasovat, "no to je přeci fuj"!? S "populistou" T. Okamurou se NEMLUVÍ, tak poté se ptám, co jsou ONI? Všehoschopní (DeBi)lové.

   Ramón

   Smazat
 51. Vcelku bych souhlasil, jen se domnívám, že autor urazil zvířata, když k nim připodobnil chování a jednání Slonové a Kubikuly. Zvířata, ba ani hovada se tak odporně nechovají!

  OdpovědětSmazat
 52. V roce 2020 už vás politika nebude zajímat ! kdo nebude mít ch.....!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.