Reklama

sobota 10. listopadu 2018

Evropa je šokována tím, co se děje na Ukrajině!

Po Majdanu se svoboda slova prudce zhoršila
- kou -
10. 11. 2018 NewsOnePrvníZprávy
Evropští senátoři jsou šokováni tím, co se děje na Ukrajině, řekl poslanec Nejvyšší rady Vadim Rabinovič po rozhovorech ve francouzském senátu televizi NewsOne.
Podle něj nechápou situaci se svobodou projevu na Ukrajině, zejména senátoři byli pobouření bitím novinářů.

„Říkají, že my (francouzští senátoři) budeme informovat francouzskou vládu, budeme informovat evropské struktury a, co je nejdůležitější, budeme sledovat situaci - pokud to bude pokračovat, pak nastane velmi vážná řeč o sankcích, osobních sankcí proti těm, kteří potlačují svobodu projevu. Oni (ukrajinští politici) mají strach z čeho? Mají strach z toho, že nebudou moci vstoupit do země a nikdo jim nepodá ruku, ale my to právě takto uděláme. Protože utlačovat svobodu projevu a říkat Evropě, že jsme demokraté, my nebudeme," zdůraznil poslanec na televizním kanálu NewsOne.

Telepolis: Kyjev zavírá nepohodlné novináře, ale Západ mlčí!

Počet případů nátlaků a obtěžování novinářů na Ukrajině jde do desítek. Mezi ně patří především pronásledování Igora Gužvy, redaktora internetového portálu „Strana.ua“, který byl zadržen v Kyjevě dne 22. června 2017 za podezření z vydírání, zatčení žitomyrského novináře Vasilije Muravického, obviněného ze zrady za publikování v médiích a také zatčení šéfa portálu RIA Novosti Ukrajiny Cyrila Vyšinského a prohlídky v kancelářích redakcí.

V neposlední řadě pak na Ukrajině došlo k několika vraždám nepohodlných novinářů, které se nikdy nevyřešily.

47 komentářů :

 1. Ukrajina je a to taki vím naprosto přesne,je nejdemokratickejší stát ze státu Europske Unie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stvořili fašistický stát, oprava, státnost a pak se diví, že tam ten fašismus existuje ! Jsou asi padlí na hlavu !

   Smazat
  2. Na podnet udavačov YouTube zablokoval Harabinovo video o Marrákešskej deklarácii.

   http://www.czechfreepress.cz/slovensko/na-podnet-udavacov-youtube-zablokoval-harabinovo-video.html#&panel1-2

   Smazat
  3. Z Majdanu se rozvinulo mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  4. Jako vtip blby,jako nazor pomateny

   Smazat
  5. JohnDOE

   Ukrajina je nejdemokratičtější stát na světě.
   Ušlechtilé USA nezištně pomohly částkou 5 000 000 000$ na demokratický fašistický převrat. Výcvik bojovníků v Polsku a Litvě a najímání zahraničních ostrelovačů, jakož platby politikům a novinářským korporacím v jiných zemích vyšlo demokratické USA další miliardy.
   Vsázka na demokratického multimilionáře Porošenka (vlastním jménem Waltzmann) se také vyplatila. Pod hákovými kříži ihned začal bojovat s kontrarevolučním civilním obyvatelstvem, které neuvědoměle s demokracií ala Bandera nesouhlasilo. ( Tento hrdinný boj jsme dokonce mohli sledovat na ČT, která podporuje boj proti fake news, když na záběrech z US raketového přepadu Sýrie, vysílali 4 roky před občany ČR utajované noční záběry z ostřelování sídliště v Doněcku, plného spících civilistů. Syrská obrana US rakety většinou sestřelila, takže ČT měla zrovna nouzi ukázat US agresi a jistě nám zločiny proti lidskosti od demokratické fašistické bandy na UK tajila v našem zájmu v rámci demokracie, takže jim to odpusťme.)

   Ukrajina dnes, kdy se orientovala na demokratický Západ, ekonomicky vzkvétá, ekonomika setrvale roste, ropu, uhlí, kovy a plyn dostává ze západu levněji než kdysi z Ruska a hlavně Západ nezjištně odstranil čelní bariéry UK vývozu zemědělské produkce a dalších komodit.
   Tím nastartoval setrvalý blahobyt a růst počtu obyvatel, které nemusí otročit v cizích zemích, jako kdysi.
   V neposlední řadě USA vsadily na místní nezkorumpované vůdce. Ti vymýtili korupci a všemi silami pracují pro blaho Ukrajiny. Demokratická národnostní politika nové Ukrajiny budiž všem civilizovaným zemím příkladem! Kdo s demokracií nesouhlasí, zaslouží si zemřít, nejlépe upálením, jako v Oděsse.

   A kdo tvrdí něco jiného a pomlouvá USA, demokratické ohákenkrajcované UK bojůvky nebo lže, že se na UK vraždí novináři nebo političtí odpůrci, že je země západními firmami i domácími pomahači rozkradená, rozvrácená a jde do kytek a že za majdan a jeho důsledky nemůže Putin -

   je jen zrádce demokracie a proruský troll!!!

   JohnDOE a Pražská kavárna

   Smazat
  6. UKčka, naštěstí nejsou státem EU. Aby už chcíply, svině fašistický.

   Smazat
 2. Evropa je najednou sokovana? Rychlejsi pristup ke vsemu snad maji i sneci

  OdpovědětSmazat
 3. Nevím,proč jsou z fašistů šokováni.Vždyť jim pomáhali k převratu všichni na západě za vydatné pomoci neziskových organizací,financovaných z USA!AMÍCI tam vozí zbraně a techniku pod tlakem.Pokud jim nepomůže Rusko,jsou v háji,rozkradeni,rozparcelováni a vraždící se mezi sebou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:53 Ano, toto přemísťování americké bojové techniky do banderistánu je nový a naléhavý problém. Banderistán bude všemožně podporován aby si začal válku s Ruskem kvůli navrácení Krymu. A naší političtí kašpaři to budou podporovat také.

   Smazat
 4. to je ako keby bol niekto šokovaný z Hitlera v 1943, že nie je dokonale demokratický, - len idiot nevidí zločiny ani Hitlera, ani Ukrajiny, ktoré je už 4 roky totálne sfašizovaná a sloboda slova tam NEEXISTUJE - veľa novinárov bolo zavraždených, veľa je uväznených

  OdpovědětSmazat
 5. To vím taki naprosto přesne,že Ukrajinu rosvrátil Putin a to nás učí ve škole na hodinách etiki.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen se utěšujte takovými nesmysly, alespoň Vám to pomůže srovnat se se svým svědomím a to vás na hodině etiky nenaučí. Vždyť Ukrajina je samostatná od 90-ych let, tak proč hledáte vinu za své špatné hospodaření u Putina?

   Smazat
  2. Helejte,stejne nepotkate casto takoveho tupone jako je 17.59.co?

   Smazat
 6. Národ, který pomohl Hitlerovi zlikvidovat miliony židů, se jen tak nezmění. Jediný pokrok je snad jedině v tom, že místo sekyr, kladiv a tyčí nyní vraždí střelnýma zbraněma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proboha, jak jste na to prisel ? Mate-li na mysli pogrom ve Lvove, tak tam to byli Polaci.

   Smazat
  2. Najděte si to v odborné literatuře, Němců na to bylo málo, bez Ukrajinců, Litevců, Lotyšů by to nezvládli. Nebo zkuste slovo Treblinka, Babij Jar a pod.

   Smazat
  3. 18.41 A co třeba Ukrajinec Mykolajevič Demjaňjuk - dozorce ze Sobiboru? Dožil v deokratických USA, tento "polákomil a židomil", věku kmetského... A že těch uvědomělých UNěmců a banderovců bylo A JE!

   Podle USA a EU demokracie je naprosto lhostejné, jak velká svině kdo je, je jedno kolik zamordoval nežidů, POKUD NENÁVIDÍ RUSY A RUSKO a škodí jim jako Jevrej Porošenko např...

   Smazat
  4. 19:02, těch dozorců ze všech možných zemí byla kvanta a nikdo se o většině z nich nedozvěděl, jen o těch zvlášť krutých. Děmjaňjuka označili za dozorce s přezdívkou "Ivan Hrozný" ze Sobiboru jako neobyčejně ukrutného. Jenže Děmjaňjuk jím nebyl, on působil v Treblince v krematoriu. Byl to omyl. O jeho případných zločinech, pokud jsou, se neví a on se k tomu samozřejmě nepřizná. Pravý "Ivan the Terrible" ze Sobiboru byl jiný Ivan z Ukrajiny a byl zabit pár dní před koncem války.

   Smazat
  5. Pro 14:02

   Před třemi lety byl v TV rozhovor s židovským profesorem, starým pánem, který přežil Osvětim. Říkal, že nejhorší dozorci byli z řad Ukrajinců a Estonců. Určitě lze dohledat v archivu ČT.

   Smazat
 7. No ,vida ,na Ukrajině se můžou vraždit novináři a v Saudské Arabii nikoliv ?Co je to za demokracii.?Ozve se EU když ty zavražděné začne Porošenko rozpouštět v kyselině ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Saudi mají hodně peněz a Ukropy mají hodně dluhů....

   Smazat
 8. Ti novináři by asi mněli dostat školení na Kavčích Horách. Pak by je takové řeči ani nenapadli. "AŤ ži je demokratická ČT a ČRo". Spása evropských hodnot a multikulti.
  Václav


  OdpovědětSmazat
 9. Jednoho novináře uškrtili na ambasádě , nic se v Česku neví .
  Na Ukrajině se vraždí novináři čt to neví , kde je pan Karas ?
  Hlavně že včera celá eu věděla od rána do večera že Rakouská armáda má zrádce v důchodě .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karas ví, že novináři se vraždí jenom v Rusku. Třeba taková Anna Politkovská. Je nad slunce jasné, že v base sedí nevinní, protože ji zabil Putin. A Karas to musí vědět nejlíp, protože má v Kremlu celou smečku informátorů, od uklízeček až po šéfa bezpečnosti, a na jeho výplatní listině je i sám Peskov. Stejně tak má napíchnutej i Putinův mobil a celičkou kremelskou počítačovou síť.

   Smazat
 10. Ukrajina slouží demokratickým zájmům USA za peníze Evropských států. Úlohou Ukrajiny je znemožňovat dodávky plynu ropy a plynu z Ruska do Evropy, vojensky napadat Rusky mluvící obyvatelstvo žijící na Ukrajině a pokud možno tak ho upalovat, jako v Oděse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavní úlohou Ukrajiny je rozpoutat válku s Ruskem , aby se už konečně Západ dostal k jeho nerostnému bohatství .Protože jinde ve světě už Západ důležité suroviny vyraboval a Rusko jich stále má dostatek . Och jak nespravedlivé - jak řekla demokratka balkánská řeznice Madlenka .

   Smazat
  2. 7:46, s tou válkou to bude asi pravda. Ověřoval jsem si informaci o výsledcích arbitráže s Naftohazem a skutečně to je pravda. Takže původní výsledek, že Ukrajina musí zaplatit za odběr plynu a zároveň za prokázanou krádež 5.2 mld USD, se změnil na ti, že Rusko musí zaplatit ještě větší sumu Ukrajině a zároveň 17 mld.USD pokutu. Za co konkrétně, to je jasné zjevně jen Ukrajině a Pánubohu. Ale to není nejhorší. Skutečně se na základě žádosti Ukrajiny zablokovává majetek ruského podílu na NS1 a NS2. Tohle je fakticky vyhlášení války.

   Proto jsem hodně skeptický i při soudu ohledně MH17, protože výsledek je znám už dopředu.

   Smazat
 11. A proč se tomuto stavu na Ukrajině diví francouzští senátoři až teď ? Vždyť přece samotný Majdan jednoznačně už tehdy naznačil cestu Ukrajiny. Kritizovat a odsuzovat se mělo už tehdy, místo toho podporovali tyto fašizující lídry i činy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Francii se poradaly sbirky na hladovejici deti v Ceskoslovensku v roce 1989.(to by meli Frantici delat spis dnes).Oni jsou mimo misu jaksi stale.

   Smazat
 12. Lidstvo a svět by byl mnohem dál a na mnohem lepší životní úrovni, včetně technologické vyspělosti, nebýt samozvaného nadřazeného amerického vměšování do všech částí světa. Pod záštitou pojmu " demokracie " destabilizují státy a podněcují války. I Ukrajina je dílem této americké politiky.
  Honza.

  OdpovědětSmazat
 13. Kolik českých politiků bylo "hájit" demokracii na Ukrajině?
  Sedí i v českém parlamentu a melou a melou a melou místo toho, aby byli hnáni k zodpovědnosti. To je neo-demokracie podle EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:38. Jenže to by byl protiamerický postoj, - kdyby tito politici nehájili toto krvelačné divadlo Majdanu. V osobním názoru si ale i oni uvědomují, že podporují a podporovali zlo, ale jsou natolik zalezlí v americké zádeli, že nejsou schopní svobodně prohlásit jaká je skutečnost.

   Smazat
 14. Treba si majdanovsti demokrati vykladaji svobodu projevu tak,ze mohou svobodne cloveka s jinym,nemajdanskym nazorem ztriskat.

  OdpovědětSmazat
 15. Je zvláštní, že pobíjení desetitisíce běžných obyvatel z východu dnešního banderistánu ty vyslance "svobodného světa" nijak nepobuřuje. Asi jen to bití novinářů je znepokojuje!, jakoby tito byli nedotknutelnými zvěstovateli.
  ---
  Avšak to, že kyjevský puč zvaný majdan opět přivedl na světlo boží vypjatý ukrajinský nacionalismus (nacismus) a militantní fašizoidy všech odstínů, je jasné již ode dne, kdy kyjevská vládní sebranka (s US pomocí) zinscenovala střelbu do demonstrantů i policistů, kdy v oděském domě odborů shořelo na 40 politických odpůrců.
  To jim to trvalo sakra dlouho než si toho úkazu v dnešním banderistánu vůbec začali všímat ... I tak zaplať_pán_bu za to!
  To naše štětiny, langšádlovky aj. šláfenbergové si toho nepovšimnou do konce svým dnů. Jsou již tak - holt - ustrojeni, aby neviděli, neslyšeli, když jim to jejich ideologické vidění světa nakazuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ukrajině se vraždí novináři a to je taky neznepokojuje. V naší nestranné demokracii není důležité, že se vraždí, ale KDO VRAŽDÍ.

   KDYŽ VRAŽDÍ NAŠI, JE TO V POŘÁDKU.

   Ale pak to není žádná demokracie. Leda tak havlovská ...

   Smazat
 16. Ha ha oni ti nýmandi nevědí jak vládne fašismus?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fašismus je apolitický, je to reakce etablované společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu povstávat aby nastolili svůj revoluční neřád, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 17. Také seznam cz. vzpomíná "krvavého pochodu", vyhnání nacistů z Brna po skončení 2. světové války v květnu 1945. Těch, co přivedli Brno do rozvalin, co popravovali stovky vlastenců v Kaunicových kolejích, či stříleli po těch, co by se na celách Gestapa přiblížili k oknu, pláčí za ty, co se radovali z krvavých pochodů českých rodin po okupaci českého pohraničí nacisty po Mnichovu 1938! Chování brněnských Němců za války vůči Čechům dalece předčilo hrubostí, udavačstvím a podlostí vše, co uměli říští nacisté a že tito nebyli žádní beránci! Prostě brněnští náckové zavinili smrt tisíců lidí, bombardování Brna, vybudovali "festung" z Brna a vyrobili jeho válečnou zkázu, poslední den před osvobozením Brna 1945 popravili desítky převážně mladých Čechů! Kdo roní slzy v Reichu za tyto oběti, za tu bezmála stovku milionů mrtvých takřka po celém Světě? Naopak zdá se, že je na pořadu v rámci kulturního Západu rehabilitace nacismu a ideologie Adolfa Hitlera - aspoň řeči západních potentátů tomu nasvědčují!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však už je na čase, ne? Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tomu s těma Židma jsem sice tenkrát nerozuměl (až mnohem později jsem v kanapi našel i Proces se Slánským a spol.), páč krom pár intelektuálů co komouše milovali jako osinu v zadku jsem žádné neznal, ale i tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 18. "rozséval semeno sváru ve slovanských zemích "
  Já myslel, že takoví idioti už dávno vymřeli.. Asi se jen vrátili z konce vesmíru, kde se přeměřovali kdo je z nich větší a vesmír prohrál.

  OdpovědětSmazat
 19. Zoberme si Ukrajinu, veď na Ukrajine je demokracia, Banderovského tipu, a Francúzov znepokojuje nárast demokracie podobnéj tej demokracii Ukrajinskeho Banderovského tipy, v ostatných štátoch EU.
  Zatial čo EU podporuje Banderovskú demokraciu, na Ukrajine, tak v Maďarsku potláča Demokraciu Horthyovského a Salazsyovského tipu, dokonca na Maďarsko uvaľujú sankcie!!
  Vo Francúzsku sa obávajú nárastu NÁRODNEJ DEMOKRACIE vo strednej a východnej Európe.
  Bruselským prisluhovačom, už verí čoraz menej a menej ľudí. ľudia sa chcú mať dobre, a predbehnúť Rakúsko, Nemecko, a nie sa dostať niekde na úroveň Senegalu, alebo do Afriky,
  ľudia nechcú mať doma, vo svojej krajne druhý Bejrút, a druhý Libanon, ak Bruselským prisluhovačom a kolaborantom ide oto, aby u nych doma mali druhý Libanon a druhý Bejrút, tak zbohom.

  OdpovědětSmazat
 20. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 10. listopadu 21:23.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 21. Pro Leninovy rány, to je ale HLOUPÝ článek!

  Drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky, jak můžete něco tak HLOUPÉHO publikovat?!
  Nebo v tom nemáte prsty vy, vy dobří komunisti a putinisti, ale ten ZÁHADNÝ agent, jenž se mezi vás vloudil, a teď maže příspěvky, po vzoru euroamerických, kapitalisticko-demokraticko-fašistických cenzorů?!?!

  Víte co? To si vyřešte mezi sebou, vy tam nahoře v redakci.
  My tady dole, m obyčejní proletáři, věrní čtenáři naší milované Nové Republiky, si zatím připomeneme pár faktů:

  1) Novinářů je PŘESPŘÍLIŠ.
  Viz LENINSKY MOUDRÁ slova našeho národního Vůdce Miloše, určená PŘÍMO Velikému Putinu, BJJP, Vůdci všeho Slovanstva: novinářů je příliš mnoho => měli by se zlikvidovat.

  2) Ukrajinští banderovští majdanští fašisti se moudrými slovy našeho Miloše zjevně neřídí.
  O tom svědčí pouhopouhých 15 na Ukrajině zlikvidovaných pisálků, v době od proevropského puče dodnes, tj. SMĚŠNÝ průměr 0, 92 ročně.

  3) Zato Veliký Putin, BJJP, leninsky moudrou radu našeho Miloše očividně nepotřeboval.
  Neboť za téměř stejnou dobu bylo ve Velikém Rusku zlikvidováno rovných 200 přespočetných pisálků, což nám dává VELMI hezký průměr 8 úspěšných akcí ročně.
  Ano, naši starší ruští bratři jsou 9 x (slovy DEVĚTKRÁT) lepší likvidátoři žurnalistů než majdanští proevropští masoví vrazi.

  Prostě: Veliké Rusko je nám vzorem VE VŠEM, i v likvidaci pisálků. Tečka.

  „Není člověk, není problém.“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu, od
  Fy. RADOSTA se re o.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.