Reklama

pátek 16. listopadu 2018

Exministr a psychiatr Ivan David přináší vlastní postřehy k tajně nahranému rozhovoru s Babišem mladším. A na 17. listopadu očekává v ulicích...


16. 11. 2018       Parlamentní listy (rozhovor)
K řečem opozice o pádu politické kultury na mafiánskou úroveň v souvislosti s aktuálním děním kolem Andreje Babiše bývalý ministr zdravotnictví, profesí psychiatr a v posledních letech i komentátor politického dění Ivan David poznamenává, že mafiáni jsou ve vládě i v opozici. Ptá se, co je blbých padesát milionů v kauze Čapího hnízda ve srovnání s kauzou lehkých topných olejů, fotovoltaickou velekrádeží nebo navrácením majetku církvím, který nikdy nevlastnily. Novináři Slonková a Kubík, kteří celou kauzu rozpoutali, nebyli vedeni touhou odhalit veřejnosti pravdu padni, komu padni, ale od začátku vědí, komu má padnout a kdo má padnout. Přitom jsou spíše pachatelé trestné činnosti.


Andrej Babiš se už poněkolikáté ve své ne příliš dlouhé politické kariéře ocitl pod velkým tlakem. Bude aktuální problém znamenat jeho konec v čele vlády? A je namístě, aby skončil?

Zastávám názor, že lidé, jejichž vliv plynoucí z osobního bohatství je velmi značný, nemají zasahovat do politiky. Jsou hrozbou pro demokracii. Někdo může namítnout, že přece mají stejná občanská práva jako kdokoli jiný. To ano, mají ve volbách jeden hlas a mají na něj právo. Jakmile si ale mohou koupit voliče, volitele a ovlivňovat korupcí orgány státní moci, mají pozbýt pasivního volebního práva, tedy práva být voleni. Není to porušení presumpce neviny. Důležité je, že to dělat mohou. To neznamená, že by nemohli být dobrými politiky a působit ve prospěch občanů. Mohli by. Ale riziko, že budou kupovat vše, co může být na prodej, je příliš velké. Ve starém Řecku mohli být takoví občané nebezpeční pro demokracii ostrakizováni. To se netýká Andreje Babiše víc než kohokoli jiného, kdo má řádově podobně velký majetek. Andrej Babiš svůj projekt zrealizoval. Není namístě, aby skončil, bývalo by bylo namístě, aby nezačal.

Nevěřím, že je to konec Andreje Babiše v politice. Ještě ne. Sociální demokracie a KSČM se potřebují vyhnout předčasným volbám. Sice nevěřím, že času do řádných voleb jsou schopni využít ke zlepšení vyhlídek na volební úspěch, ale nepochybuji, že dobře vědí, jak se vyvíjejí jejich volební preference. Hnutí ANO je Babišova firma. Úspěšná firma v jeho politickém podnikání. Opozice proto nedá dohromady 101 hlasů. V současné době nevidím v politickém spektru reálnou alternativu k Andreji Babišovi. Neumím si představit fungující koalici bez Andreje Babiše, tedy bez ANO. Pro nejbližší léta nevidím žádné dobré vyhlídky pro Českou republiku.

Prozatím je v plánu hlasování o nedůvěře vládě. Měla by vláda pokračovat s jiným premiérem, nebo jsou lepší nové volby? Změnily by něco?

To hlasování bude prohrou těch, kteří je vyvolali. Může nastat situace, že místo Babiše bude premiérem nějaká jeho pravá ruka tak jako v jiných funkcích, které Andrej Babiš přímo zastávat nemůže.

Nové volby by nic podstatného nezměnily. Ostatně voliči si aspoň trochu pamatují, co dokázali ti, kteří šli do voleb z heslem „Dokázali jsme, že to dokážeme!“, nebo jak upřímně to mysleli ti s heslem „Myslím to upřímně!“, a tak by se dalo pokračovat.

Když dovolíte, určitou výjimkou jsou Piráti, ale domnívám se, že brzy dokáží, že to nedokáží. Další výjimkou je SPD, ale přes velké úsilí nemá vydiskutováno a odpracováno, pokud jde o vlastní směřování, pokud jde o možnou podporu, jsou zatím hluboko pod svým potenciálem. Obě strany ukázaly před volbami schopnost mobilizovat dostatek voličů. Piráti, podle toho, jaký mají program, jak vystupují a hlasují, jsou jen určitý remake pravicových liberálů.

Jedná se v této kauze – řečeno slovníkem opozice – o pád politické kultury na mafiánskou úroveň?

Souhlasím s Vlastimilem Tlustým, který se vyjádřil pro Parlamentní listy, že se znovu a znovu zdá, že už není kam klesat, a ukáže se, že je to stále ještě možné. Mafiáni jsou ve vládě i v opozici. Tato kauza není nijak výjimečná. Když dovolíte, jde o „blbých padesát miliónů“, vzpomeňme namátkou na lehké topné oleje nebo fotovoltaickou velekrádež, nebo na „navrácení“ majetku církvím, který nikdy nevlastnily. Nic z toho by nebylo možné bez politické vůle či nevůle. Co je proti tomu „Čapí hnízdo“? Tak jaképak klesání v této kauze. Za skutečné klesání pokládám skutečnost, že už to stále více vnímáme jako „normální“, protože je to běžné a bez sankcí. V orgánech státní moci se vyšší posty udělují za zásluhy, jako je mlčení, nekonání, nepamatování si nebo dokonce překážení či nadržování.

Na novináře Slonkovou s Kubíkem se snáší chvála za kvalitní a dlouhodobou investigativní práci. Ale analytik Václav Štětka mluví o tom, že tajně nahrávat duševně nemocného člověka je eticky diskutabilní, a vicepremiér Brabec uvedl, že tohle někdo udělat jeho dítěti, vyřídil by si to s takovým člověkem „chlapsky“. Určitě jste tu reportáž viděl, jak to na vás působilo? S vaší odborností, vnímal jste to jako zneužití duševně nemocného člověka?

Nevěřím, že ti dva jsou vedeni touhou odhalit veřejnosti pravdu padni, komu padni. Oni od začátku vědí, komu má padnout a kdo má padnout. Že by se pan ministr Brabec popral? Na férovku? Neznám ho, ale jsem si jist, že by neriskoval kariéru. Pokud jde o Andreje Babiše juniora, netuším, jakou trpí chorobou, z jeho vystoupení to nebylo dost jasné. Samozřejmě bych o tom nemohl hovořit, ani kdyby to jasné bylo. Nehledě na etiku, neubránil bych se tvrzením, že jsem se to nedozvěděl při výkonu povolání. Kladli mu otázky návodné, nikoli psychiatrické. Něco se dá připsat i nežádoucím účinkům psychofarmak. Kubík a Slonková nejsou orgány činné v trestním řízení, ale spíše pachatelé trestné činnosti, státní zástupce nahrávání na skrytou kameru jistě neschválil. Je-li navíc Andrej Babiš junior nemocný, tím hůř.

Deník Právo uveřejnil obsáhlý rozhovor s Petrem Protopopovem, kterého Andrej Babiš mladší nařkl ve zmíněné tajné nahrávce, že ho unesl na Krym a držel ho tam proti jeho vůli. Protopopov líčí situace, jak Babiš mladší odstavil auto na dálnici, protože myslel, že má v autě bombu, na přivolané policisty byl agresívní, nebo že na něj musel dohlížet, aby v mínus deseti nevylezl ven v tričku, že ho do všeho musel nutit a že spoustě lidí říká, že mu nic není, že je všechno v pořádku a že za všechno můžou policajti. Odpovídají podle vás popisované příznaky u Babiše mladšího tomu, jak se chová a působí člověk trpící schizofrenií?

To první, co jste řekl, určitě není v rozporu s diagnózou schizofrenie. Já ji těžko mohu potvrzovat, to ani nesmím. Sice bych mohl argumentovat, že jsem se o skutečnostech nedozvěděl v souvislosti s výkonem svého povolání, ale při určité interpretaci soudu to povolání vykonávám, pokud se vyjadřuji. Proto se vyjadřuji napůl vyhýbavě, že to není v rozporu. To druhé pro diagnózu typické není, ale bylo by to nutné posuzovat v kontextu bludů, jimiž daná osoba trpí. Ale jsou to příznaky, které se mohou objevit i u jiné choroby než schizofrenie. Člověk trpící schizofrenií mívá častěji sklon k hypobulii, že neprojevuje žádnou vůli něco dělat. Ale stejně tak může být hyperaktivní. A to jak obecně, že pořád něco dělá, někam telefonuje, někam chodí, někoho oslovuje, anebo v důsledku té choroby, že se zabezpečuje proti vniknutí mimozemšťanů. A to o těch policistech může tvrdit i člověk, který je zcela zdráv, bistro, které je v pankrácké věznici, se jmenuje „U nevinných“.

Objevily se spekulace a teorie, že jde o spiknutí „novinářské žumpy“ a „kavárny“ s cílem zneužít oslavy 17. listopadu k převzetí moci. Nakolik je taková teorie divoká?

O teorii bych nemluvil, spíše o hypotéze, zda se potvrdí, to brzo uvidíme. Žumpa i kavárna dlouhodobě přeceňují své síly. Někdo zvenčí by jim mohl pomoci. Uvidíme.

Babišovi příznivci šíří i divokou teorii, že premiéra chtějí zničit mezinárodní kruhy, protože nechtějí, aby česká vláda odmítla globální pakt o migraci. Jenže vláda už ho odmítla. Do jaké míry je tento argument uvěřitelný?

Andrej Babiš dlouhodobě dělá téměř cokoli, aby se udržel. Ono tam nahoře strašně fouká. Důvodů, proč by se někomu na tom místě více hodil někdo jiný, může být mnoho. Spíš bych si vsadil na prachy. Což takhle dostavba Temelína? Někdo jiný než Babiš by také mohl být mnohem vstřícnější pokud jde o základny NATO v ČR a přípravu války proti Rusku. Nějaký s prominutím „blbý pakt o migraci“? Nevsadil bych na něj ani pětník.

Objevují se hlasy odpůrců Babiše, že by Miloš Zeman mohl sestavit svou vládu a následně dát Rusům jadernou zakázku, jak si údajně přeje. Politický lobbista z Evropských hodnot Jakub Janda tvrdí, že Babiš na rozdíl od Zemana Rusku nepodléhá a je namístě opatrnost. Co si o tom myslíte?
Prezident těžko pověří sestavením vlády jen tak někoho. Na to je situace příliš vyostřená. Jsem přesvědčen, že si nepřeje, aby vláda padla, protože velmi dobře ví, co by nastalo. Zdá se mi směšné, že se někdo úvahami figurky jako je Jakub Janda vůbec zabývá. Kdybychom pominuli ostatní skutečnosti, tak Jakub Janda žije v zajetí svých utkvělých představ o světě. Miloš Zeman Rusku nepodléhá, mají s ním problém, že nepodléhá ani tomu, čemu potřebují, aby podléhal. Miloši Zemanovi vždy šlo o investice a obchodní příležitosti, a ty v Rusku jsou. Nepodléhá tlaku, aby se podílel na přípravě války proti Rusku. To je odpovědné, inteligentní a také statečné.

ČSSD se dle zákulisních informací obává, že kdyby došlo na předčasné volby, smete ji to. Okamura zase čelí kritice svých voličů, že se přidal k tažení opozice proti Babišovi. TOP 09 a STAN jsou na hranici volitelnosti. Jak tato kauza může zamíchat se všemi stranami? Kdo na ní může vydělat a kdo za ni může zaplatit?
Na to není potřeba zákulisních informací. ČSSD si předčasné volby nemůže dovolit, ale odklad do těch řádných jí moc nepomůže, pokud budou v čele stále podobní panáci. SPD funguje na protestu. A ono opravdu je proti čemu protestovat. SPD má členy i voliče orientované jak pravicově, tak i levicově. Že je kdeco špatně, na tom se shodnou. Pokud jde o řešení, je obtížné všem vyhovět. Obecně vzato, každý ví, co nedělat. Jenže Tomio Okamura něco dělat musí, protože nedělat nic je také špatně. Lze s postupem Andreje Babiše souhlasit? Nelze. Lze souhlasit s metodami „žumpy“? Nelze. Lze stát v jedné řadě s „demokratickým blokem“? Nelze. Ale pokud by to neudělal? V televizi jsem ho viděl stát a mlčet. Pak mluvil Radim Fiala a řekl jen to, co říci musel. Je to těžké. Hodně voličů se rozhodovalo mezi Andrejem Babišem a mezi Okamurou. V Babišovi vidí alternativu k minulému establishmentu, ačkoli je ve skutečnosti typickým produktem poměrů, které uměl využít ke svému prospěchu. Nikoli tato kauzička, ale to, co z ní bylo a bude vyrobeno zamíchá stranami podle míry jejich možností a obratnosti jejich vedení.

Aktuálně se zdá, že Tomio Okamura hodlá využít situace a ovlivnit složení vlády. Po jednání šéfa SPD s premiérem Babišem ČT uvedla, že Okamura je ochoten tolerovat vládu odborníků. Na TV Barrandov Okamura už v úterý večer řekl, že chce vystřídat ve vládě ČSSD a prosazovat program. Může se to povést, i když sociální demokraté v obavě z toho dávají zpátečku a o odchodu z vlády přestávají uvažovat?

Hra na vládu odborníků je to, co by mohlo vyjít. Tomio Okamura by udělal chybu, kdyby se podílel na odpovědnosti, aniž by měl dost reálného vlivu. A to on nepochybně ví. Tomio Okamura ví, že program SPD z opozice neprosadí. Andrej Babiš si nemůže vybírat. Tomio Okamura by získal větší prostor na prezentaci, ale současně by se stal ještě větším terčem žumpy. Je to proto riskantní. ČSSD, jak znám její funkcionáře, by se okamžitě přidala k „demokratickému bloku“. První krok by se mohl povést. Pak by šlo opravdu do tuhého – vezmeme-li v úvahu také mezinárodní situaci. Očekával bych pokus o barevnou revoluci proti Zemanovi, Babišovi a Okamurovi pod praporem pravdy a lásky nebo podobných pokryteckých hesel, ale ve skutečnosti podle stále stejného Drang nach Osten.

Chystají se oslavy výročí listopadu 1989. Jaký průběh lze v nastalé atmosféře očekávat? Půjde jen o připomínku tehdejších událostí, nebo je namístě to spojit s protestem vůči Babišovi, jak plánují aktivisté?

Aktivisté se zaktivizují. „Pravda a láska“ a „demokratický blok“ s podporou žumpy se budou starat, aby byl 17. listopad bouřlivý. Myslím, že mlčící většinu nestrhnou. Je na ně naštvaná. Mohli by zkusit nějakou provokaci, třeba variantu „studenta Růžičky“. Nějaký „uhl“, který to rozhlásí, se zase najde. Takový vývoj by mě nepřekvapil, ale mohl by i u nás skončit jako na Majdanu. Nesázel bych na to, že jsme příliš kultivovaná země, zatímco každý metr na východ je znát. Není to pravda. Sledujme pečlivě události roku 2018, události roku 1989 ustoupí do pozadí a události roku 1939 už v pozadí jsou.

116 komentářů :

 1. Až se normální lidi naserou a skutečně vyjdou do ulic,pak bude tenhle kavárenskej póvl čumět,jak vypadá opravdová nasranost lidí..Ne jako ty jejich demonstrace v čele s tlustým Pescynzskym a krasavcem Cemperem:-)).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JDOU CHÝRY,ŽE PAN PIČINSKÝ SI PRÝ UŽ OSVOJIL NÁRODNI

   program nepolitické společnosti voličů a ponese jeho články v této formě v čele průvodu demontsrantů.

   1.CHCI OKAMŽITĚ DO PRVNIHO ČLÁNKU ÚSTAVY SOCIÁLNI STÁT

   namisto kapitalismu bez přivlastků o kterém i papež píše,že je to největši tyranie kterou zná!

   2.CHCI OKAMŽITĚ NAŠI OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII VE FORMĚ OTEVŘENI ZABLOKOVANÝCH DISKUZNICH RUBRIK OBČANY PLACENÝCH WEBŮ STRAN A HNUTI!

   Jedině tak mohou všechny strany monumentálně vítězit ve volbách jinak ne!

   3.DEJTE MI DO RUKY ZÁKON O REFERENDU S JEDNIM PODPISEM PRO JEHO VYVOLÁNI!

   Já vám pak ukážu,že jste mi dali do ruky kladivo a vaše problémy budou pro mě hřebiky.

   4.CHCI NEPODMÍNĚNÝ ZÁKLADNI PŘIJEM VE VÝŠI DNEŠNÍCJ 10 000 KORUN,KTERÝ VYPLÁCELI BÝVALI KOMUNISTI VŠEM NEŽ JE ZA TO VYCINKALI!

   To,že to dnešni komunisti nechtěji mě nezajimá!

   5.CHCI STÁTNI PODPORU PRO MALÉ A STŘEDNI PODNIKATELE A ŽINOSTNIKY,ABY SE STALI SLOUPY NAŠEHOP STÁTU

   jak je tomu v pokročilých zemich ačkoliprohráli válku a ne že ne ,ANO!

   To prý chce ten Píčinský,tak mu dejte korunu ať radši nepokračuje neboť to prozatim stači!

   Smazat
  2. DĚKUJEME PANU SOROSOVI,ŽE NÁM ŠPIČCE Z OSV ZABLOKOVAL PC

   na všech ostatnich webech k dnešnimu listopadu a to očividně proto,aby podnikatelé v oblasti většich společenských události z nepolitické Společnosti-OSV nemohli makat a bylo to vidět!

   POKUD JSTE PANA PIČINSKÉHO NEPOCHOPILI VYSVĚTLÍME TO PO LOPATĚ KAŽDÉMU NE VE FRANKFURTSKÉ,ALE

   České škole pro občany voliče s cilem naučit je křižit kusadla ať z toho něco maji,anebo taky ne!!! !

   Smazat
  3. ,,Nasraní" jedinci bez programu ještě ničeho nedosáhli. Právě oni jsou ovladatelní telefonem ze zahraničí. Babiš je nejlepším znalcem praktické politiky, proto se ujal moci, kterou ostatní prošustrovali. Namísto debilních složenek občanům zvýšil důchody a zlevnil hromadnou dopravu pro důchodce, což je ve srovnání se socialistickými restitucemi pro církve a solární katastrofou pakatel, ale jsou to hlasy ve volbách. Solárníci vyhráli prachy, ale počkejte, až někoho napadne, že rozbitím panelů lze zlevnit elektřinu pro drobné spotřebitele. Dokud bude Babiš u moci, toto nebezpečí nehrozí. Zbohatl způsobem, na který jeho konkurenti nemněli v rozhodující době znalosti.

   Smazat
  4. Zkuste vysvětlit, co je na církevních restitucích socialistického.

   Smazat
  5. 16:43 Nejen církevní hodnostáři ale i prostí věřící se mají lépe.

   Smazat
  6. Snad se neradujete z toho, že menšina, která věří v nejstarší fake news (že existuje Pán Bůh), nám ostatním ukradla to, co jí nikdy nepatřilo!

   Smazat
 2. Tahle aféra Babiše rozhodně nezničí. Jeho voličům to je jedno. A kdou jsou ti, co vytahují Babišovy kauzy a nejvíc proti němu protestují? Intelektuálové z měst, fanatičtí příznivci EU, levicoví liberálové. A přesně tenhle typ lidí babišův volič nesnáší.

  http://www.epshark.cz/clanek/1282/tahle-afera-babise-rozhodne-neznici

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:22 Nemusí přece platit nic, naprosto nic, můžete si přece dělat co jen chcete a třeba ignorovat i sliby a dohody a nejen platné zákony a morální hodnoty, vytvářené vašimi předky i vámi, kteří jste je přijali protože je považujete za dobré a potřebné.

   Pak ale, když tedy nebude nic platit, nastane chaos a střety, nastane asi konec světa, protože se vymlátíte za šíleného utrpení a beznaděje. Něco by platit prostě tedy mělo a zřejmě trvale, protože pokud by jen někdy, zase by neplatilo. Vlastně by neplatilo.

   Proto vám doporučujeme dodržovat pravidla, jsou k vašemu trvalému prospěchu a to včetně těch morálních. Vy máte trestně stíhaného premiéra. Sorry, směji se vám, protože to je už snad, Bože dej, samý vrchol. Nedej, Bože, aby to bylo ještě horší.

   Smazat
  2. 9.30 Ti, kteří se nám smějí, se vesměs smějí z Brusele, či z jiné (_!_), kam je slušní Češi poslali. Nelíbí se jim NÁŠ premiér? Nelíbí se jim NÁŠ president? Tak potom pan president i pan premiér dělají dobře svoji práci ve prospěch Českého národa a jeho země. A že se nelíbí ani galérce, havlérce a kavárně? Výborně. Je třeba presidenta republiky a premiéra naší vlády podpořit a podržet PROTI LUMPŮM, KTEŘÍ Z NAŠÍ OTČINY UDĚLALI ZBYTKOVÝ PROTEKTORÁT A JEŠTĚ MAJÍ CHUCPE VYDÁVAT SE ZA MORÁLNÍ!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11.11. Ta vesmírná civilizace musí být výkvětem civilizace, když sem vyšle takového exota. V.J.Horák

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. O jaké medle levici zde vedete řeč? Jsou-li pak darebáci z topky, ods či stan levičáci?

   Smazat
  7. I člověk může být exot. O to více mohu pochybovat o inteligeci vesmírné civilizace, která si ho zvolí za svého vyslance. Vy znáte mou úroveň? V.J.Horák

   Smazat
  8. Stará finta nerezaví-zloděj křičí chyťte zloděje. Jen mě mrzí, že Mirous se nechová jako chlap,víc chlapa má v sobě Mirka, ta dokáže i na Hradě vyhrát maraton. Zatím co režiser Mirda se cudně skrývá pod ocasem,na podiu poskakují absolventi gymnazií v jednom šiku s umělci. Režiser je dojat k slzám a nedopatřením přehlédne dvoumetrovou šibenici. Hlavní zahraniční investor zůstává v anonymitě, náklady jdou na vrub bance, kam bylo vloženo 7 milionů. Zbude-li tam ještě něco málo drobných, tak zítra se bude tančit všude... Jen nevím, zda to není předčasné. Babiš totiž není srab,je to chlap a chlap hozenou rukavici zvedne
   a to cením.Navíc nebyla to rukavice,ale smrad fujtajkslu. Nechodím k volbám,jsem jen jeden z 40ti%, ale budou-li předčasné volby, Tak budu volit Babiše. Poděkujte Mirdovi asi nás bude víc.

   Smazat
  9. 18:51 Já ji pozoruji.

   Smazat
  10. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  11. Průzkumníku(21:43) vyměň triedr, máš poslintanou čočku.V.J.Horák

   Smazat
 3. Jak známo, koho chleba jíš, toho písně zpívej.
  Jinak ale, ono by mělo být jedno, zda jde o padesátku, či sedmičku, nebo stovky miliard.
  Ale ty vášně, honit se za těmi "kapsáři" a nechat bez
  zájmu ty všechny majitele kont někde, drahých chaloupek a
  všeho toho tak nezbytného pro život, jsou ukázkou
  pro koho a za co ti spravedliví makají.
  Ale nejde dnes o Babiše, ale hlavně o EET !!!
  To včerejší slezení u Vendy, byl čistě dýchánek postižených.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane doktore Davide,
  děkuji za trefné postřehy a hodnocení. Souhlasím.
  Kromě té "mlčící většiny" Té se bohužel nikdo nikdy na nic neptal. Ta jen musela všechny ty "mnichovy, únory, srpny a listopady" vyhlášené v Praze odtrpět a odpracovat. Za to pak "starobní" penze kolem 10 tisíc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přidávám se, pane doktore, palec nahoru!
   RESPEKT!

   Smazat
 5. Také bych souhlasil, ale ne s výtkou, že nemají být bohatí v politice. Naopak je mně velmi sympatické, že Babiš jako oligarcha vstoupil veřejně do politiky, zatím co ti ostatní oligarchové dělají naši domácí politiku přes politické loutky, různé ty Kalousy, Stankňoury, Fialky, Bartoše. To se mi zdá daleko větší špinavost, záludnost, ba podlost, než vyjít veřejně na politickou scénu se svými názory. A nakonec Babišova politika je hubena proto, že je příliš vstřícná občanům ČR, což nesou oligarchové jako loutkovodiči jiných politiků se skřípěním zubů, s podrazáctvím, dýkou do zad - prostě je to komplot zločinců se zločinnými politiky! A SAMOZŘEJMĚ TO SE MOŽNÁ LÍBÍ PRAŽSKÉ KAVÁRNĚ , ALE NE OBČANŮM JINÝCH ČÁSTÍ ČR!

  OdpovědětSmazat
 6. Na seznamu je že Babiš prohlásil že neodstoupí to je správné. Okamura spekuluje a může dopadnout blbě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomiovi nedochází, že "Chytrá horákyně" je pro Babiše nepoužitelná. Ti kolem nejsou dobromyslní, naivní čeští čerti, ale katoličtí Ďáblové a americké čarodějnice.

   Smazat
  2. Dobře to řekl president:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Okamuro-slusna-divka-se-nespojuje-s-prostitutkou-poradil-Milos-Zeman-Hadejte-koho-tim-myslel-559642

   Smazat
  3. 11:22 Podle mne ta "Chytra horakyne" zachranila Babisovi zadek....Co myslite,ze by udelala CSSD a mozna i KSCM, kdyby SPD se nepostavilo do "stejne rady" opozice?Ja verim,ze by se pridali k hysterikum

   Smazat
  4. 13.00 presne!

   Smazat
  5. Pitomio je malá sviňka. Na víc naštěstí nemá. V tom ukazuje, že je tady doma. Je štěstím této země, že české hlupáky za sebou houfuje takto hloupý jedinec. Jeho přímočarost je pak zajisté mravně chvályhodná.

   Smazat
  6. 20:31 Namyšleně nazýváte pana Okamuru "Pitomiem", aniž si uvědomujete, že pro ostatní diskutující jste vy Pitomcem.

   Smazat
  7. SPD je banda mentálních ubožáků a darebáků, závislých na hlasech té nejubožejší lůzy.
   Mongoloidní přivandrovalec a Putinův trol Kim Čong Pitomio z kazachstánu a spol. má k tomu veškerou potřebnou kvalifikaci.

   Smazat
  8. 21:28 Toho Pitomce jste přece nemusel
   OKAMŽITĚ potvrdit? :-) Ale zřejmě jste vděčen za jakoukoli reakci a necháváte si je zasílat jako "oznámení". Zoufalecky se snažíte vytvořit iluzi, že je vás na chatu víc... :-)

   Smazat
  9. David Rath vystihl Pitomia a jeho ambice celkem přesně:

   "...Místopředseda vlády Jan Hamáček trochu kope Andreje Babiše do kotníku, ale jen tak, aby ho náhodou premiér nevyměnil za lísajícího se Tomia Okamuru. Ten se jeden den postaví po bok Kalouska a rozhořčeně požaduje pád Babiše, aby druhý den stál frontu v blízkosti řitního otvoru ministerského předsedy. Prý ucítil možnost prosazovat program. Ve skutečnosti ucítil možnost vydělat na politice další desítky milionů. ..."

   K tomu není co dodat. Snad jenom: Blbečkové - radostně se dál houfujte za svým idolem!

   Kandidatura Ivana Davida za SPD byla šlápnutím do hovna.

   Smazat
  10. 1:39 Okamurovci teď mají jedinou možnost, jak si napravit reputaci - nehlasovat pro nedůvěru vládě. Protože když jí shodí (za přispění ČSSD), tak se stejně k lizu nedostanou a nikdo už jim věřit nebude.

   Ivan David má velké štěstí, že se do senátu nedostal. Právě jsem sledoval záznam jednání o usnesení proti Babišovi. Kdyby tam byl pan doktor, tak by si buď připadal, že vůbec neopustil Bohnice, nebo by se z toho sám zbláznil. V celém senátu mluvili rozumně jen 4 lidé, mezi nimi překvapivě i Čunek. Ten má s účelovou kauzou bohaté osobní zkušenosti, tak nejspíš proto narušil "stranickou linii" KDU-ČSL.

   Smazat
  11. 23:25 Představ si, rudej buldo, že tu dokonce není ani sám autor!:))) Pan Ing. Bořivoj Pauk - https://plus.google.com/106524510798871740140


   Smazat
 7. Pan David píše: "Zastávám názor, že lidé, jejichž vliv plynoucí z osobního bohatství je velmi značný, nemají zasahovat do politiky. Jsou hrozbou pro demokracii." S tou myšlenkou mám trochu problém, protože si myslím, že bohatci ovlivňují politiku vždycky. Za vším jsou prachy a motivací těchto lidí je získávat vliv a tím zisk. Skoro všichni působí skrytě, v závětří a lavírují v kalných vodách u dna, tam kam my nevidíme. Pochybuju, že jsou v politice jen idealisté, kterým jde jen o prospěch veřejnosti. Absolutní většina je tam kvůli vlastnímu prospěchu. A je mi milejší když lidé chápající procesy v byznysu vystupují veřejně, kde jsou pod drobnohledem všech ostatních. Babiš je vystaven nenávisti, závisti a zlobě, čelí tomu a tím vzbuzuje určité sympatie i u těch, kteří ho nevidí v jeho pozici rádi, protože se obávají jeho nevypočitatelnosti. Zdá se mi, doufám, že nemá jen zištné pohnutky, učí se za pochodu a možná bychom se mohli dočkat i mužných skutků. Současná krize, útok krys, může jeho růstu prospět. Myslím si, že je to člověk, který se umí učit. Rozhodně je impozantní jeho schopnost čelit náporu zloby ze všech stran.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zacharda16. listopadu 2018 10:22
   Souhlasím, že Babiš se učí, jak být úspěšný v politice. Je patrné, že dělá pokroky. Jako podnikatel je úspěšný, má firmy v několika evropských zemích, bez podpory politiky, se již nejspíš dále nepohne. Úspěch v Česku, je pro něho odrazovým můstkem, pro zapojení se v evropském měřítku. To se domnívám, že je jeho současný cíl, neboť z této pozice, by mohl podpořit evropský rozvoj svých firem. Pokud na té své cestě učiní i něco pro náš stát, bude přínosnější, než celý Demoblok. Ale ideál demokracie to není. Tomu se více blíží SPD, která je bohužel příliš slabá. P.K.

   Smazat
  2. Samozřejmě,. že jsou za vším peníze, ale, když dovolíáte, je přece jen méně účinné lobovat než přímo rozhodovat. Představa, že politici jsou v politice kvůli svému prospěchu je trochu podivná. Většího prospěchu lze dosáhnout jinde a navíc legálně, tedy bez rizika stíhání.

   Smazat
  3. 16:53 To jste mě pane doktore překvapil. Domníval jsem, že lidé z politiky by jinde ničeho nedosáhli. Když se na ně tak podívám..

   Smazat
  4. Pane Davide, Babiše jsem se také obával. To jeho "řídit stát jako firmu" se mi vůbec nelíbilo, protože stát je už z principu něco jiného. Pak to upřesnil, že občané budou jakoby akcionáři této firmy. A to se mi také nelíbilo, jelikož znám případ Enron a vím, že pozice manažera a akcionáře je lehce konfliktní. Zvlášť, když akcionáři jsou v podstatě bezzubí a mají valnou hromadu jednou za čtyři roky. Stát potřebuje národohospodáře ne manažera.

   Takže chápu, jak to myslíte, ale přesto nesouhlasím. A to právě kvůli současné situaci. Přesně tohle jsem měl na mysli, když jsem ho volil. Mnohem pohodlnější, a do značné míry výnosnější, by bylo založit stranu, tak jako to oligarchiát dělá po celém světě, a v pohodě tahat za nitky, chráněn od všeho svinstva okolo politiky a veřejné služby. Viz Bakala. Ani jeden z Rockefellerů nestanul v čele státu za Demokraty v USA, přesto ovládají politickou scénu nejen v Americe, ale přez soustavu vazalů i na celém světě. Babiš to udělal a šel s kůží na trh, za což teď platí a řekněme, že dost tvrdě..

   My dnes potřebujeme, abychom se dokázali uchránit před nebezpečím, které nám hrozí od neomarxistické politiky a islamizace. To je i Okamurova politika, měli by spojit síly.

   Smazat
  5. Andy nedej se ! Dej si bacha na Filištíny. Je tu u nás dost slušných lidí a o ty se opři. Vzpomeň si na obyčejného autobusáka, co politikům maloval tykadla. To jsou osobnosti (v Praze je nehledej). Já ti věřím a vůbec mi nevadí, že nás odděluje pár miliard. Myslím si,že máš šanci být nový Baťa

   Smazat
 8. Ivan David, jako nezávislý kandidát do Senátu na kandidátce SPD, určitě nebude bránit pozice A. Babiše. Jeho hodnocení událostí okolo premiéra je ovšem korektní a realistické.

  Křiku bude ještě hodně a možná se najde nějaký ten Růžička nebo rovnou Kuciak. Ale tohle by se mohlo ustát, protože na rozdíl od Slovenska, president ČR nekope za Soroše.

  Potenciální riziko by mohlo přijít ze zahraničí, konkrétně z Ukrajiny, protože Babiš jr. pobýval na Krymu bez povolení ukrajinských úřadů, tedy porušil nejen ukrajinské zákony, ale i mezinárodní. Krym nebyl dosud de iure uznán ruským územím. Nevěřím, že tohoto faktu sorošovci nevyužijí a nezapojí Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jste četl, že Babiš jun. byl na Krymu bez povolení ukrajinských řadů, když byl i na Ukrajině ? Které "mezinárodní zákony" Babiš jun. porušil ?

   Smazat
  2. Nenapovídat do Kijeva.

   Smazat
  3. 11:28, od Petra Protopopova a Andreje Babiše, jeho otce.
   Pokud není oficiálně uznán Krym ruským územím, je stále Ukrajinou. Teoreticky by se mohli odvolat na ukrajinské vízum, jelikož z Krymu odjeli do Krivoj Rogu, takže vízum mít museli, ale Ukrajina zakázala spojení Rusko-Krym, a právě touto linkou tam mladý Babiš s Protopopovem letěl. Svého času tam lítaly z Ruska jen regionální aerolinky, jelikož Aeroflot se obával sankcí.

   Osobně jsem přesvědčen o tom, že mladý Andrej tam jel skutečně na prázdniny, jak bylo řečeno, a vůbec o nic se nejednalo. Koneckonců to dokazují i fotky. Ale víte jak to je v EU se soudy?

   Pokud někdo dokáže z dluhu 5.2 mld. USD udělat pohledávku 5.7 mld. USD a ještě k tomu napaří 17 mld. USD penále, pak lze úplně všechno. A to nemluvím o vyšetřování případu MH17. Čili pokud bude "causa Babiš" v zájmu kohosi velkého v pozadí, což by Soros být mohl, potom se to v případě potřeby použít může. Jestli se nepodaří svalit vládu "zákonným způsobem", může zaúřadovat soud.

   11:45, nečtou diskuse na NR :)

   Smazat
  4. 14.49 Dovolte, abych se zeptal: tím oficiálním uznáním Krymu máte na mysli co? Až se k tomu uvolí Washington, či co? Kolik zemí uznalo Kosovo, berete to jako oficiální uznání? A přesto se tato srbská provincie účastní sportovních či jiných podniků, jedná se s ní (myslím na západě) jako se suverénním státem.

   Smazat
  5. 16:18, ano, asi tak. Víte, ono nezáleží na tom, co si my myslíme, dokonce ani na tom, co je skutečně pravda, ale na tom, co se za pravdu uzná. A Krym, pokud je mi známo, se nikdy za ruské vlastnictví neuzná, jelikož si ho chtěli pro sebe zabrat Američané, jako předpolí pro výstavbu raketové báze na Rusko, samozřejmě s tím, že ruští vojáci odsud vypadnou úplně a zůstane úplně nekrytý jih. Vždy se na Rusko útočilo že všech směrů a tímto se tomu udělala přítrž.

   Co se týká Babiše a Krymu, předpokládal jsem, že se ozve Ukrajina - a už je to tady.

   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/on-line-babis-ridi-jednani-vlady-o-politicke-krizi-bude-jednat-s-hamackem-60305?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

   Smazat
 9. "Vzbuzuje určité sympatie i u těch, kteří ho nevidí v jeho pozici rádi, protože se obávají jeho nevypočitatelnosti" napsal Zacharda 10.22. Můj případ. Mám k Andreji Babišovi mnoho výhrad a některými jeho kroky zásadně nesouhlasím, ale využít nemocného člověka k útoku na jeho otce je hnus největšího ražení. Mám osobní zkušenost a nevinní sousedi by bručeli v lochu, protože tato nemocná osoba je oznámila na Policii jako pachatele loupežného přepadení, protože slyšela jak doma počítají (blud) peníze z té loupeže. Proto je potřeba být k uvedeným obviněním velmi ostražitý a nenechat se zmanipulovat mediálním tlakem tzv. objektivních médií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:46 Babiš stejně jako většina politiků se tam neměl nikdy dostat, ale slušní lidé jsou líní nebo na to prostě nemaj nervy. Ukázalo se, že Babiš dokáže hájit národní zájmy, ať tam tedy je, žumpě neustupovat. Je to schopný člověk.

   Smazat
 10. „Nikoli tato kauzička, ale to, co z ní bylo a bude vyrobeno zamíchá stranami podle míry jejich možností a obratnosti jejich vedení.“
  To si přijde, jako důvod této kauzy. Zakalit vody, aby se zvýšila šance na úspěch těm připraveným, těm kteří si kauzu objednali, nebo zorganizovali. Tož, politici ukažte co ve Vás je, my voliči to budeme sledovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 11. Naprosto souhlasím se vším z rozhovoru, což se mi tak často nestává. J.

  OdpovědětSmazat
 12. Tady je napsáno co čeká ty co podepsali migrační pakt:

  http://svobodnenoviny.eu/osn-chysta-migranty-brusel-otevira-balkanskou-trasu-chysta-se-nejlukrativnejsi-byznys-vsech-dob/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáci migranti musí někde bydlet:

   http://svobodnenoviny.eu/svedsko-strana-zelenych-navrhuje-konfiskaci-domu-obcanum-aby-je-mohli-prenechat-migrantum/

   Smazat
  2. 11:24, o tom jsem slyšel už před třemi lety, ale k částečné realizaci došlo jen v Itálii a Německu. Týkalo se to sociálního bydlení, kde vykopli Němce/Italy a umístili migranty. V některých německých městech sáhli na volné byty bez náhrady. Migranti většinu zařízení obvykle zničili (koho mi to připomíná?), takže si to vynutilo mnohem víc nákladů než jen běžné ubytování se stravou a jinými službami. Třeba úklidovými službami, prádelnou atd., migranti tyhle práce odmítají dělat, podobně jako dělnické profese u pásu nebo v zemědělství. Na to slouží východní Evropa.

   Hotely, internáty, penziony... Někteří hoteliéři si pochvalovali, dostali dobré peníze od státu i vyplacené pojistky, ale tohle už končí. Migrantů je opravdu hodně, tisíce nových přichází a státy nemají prostředky.

   Smazat
 13. Jen bych připomenul čtenářstvu, že Jan Ruml byl ten investigativec, který v listopadu 89 vypustil do éteru přes Svobodnou Evropu fake new o brutálním zásahu Veřejné Bezpečnosti a následné smrti studenta Šmída, kterého nikdo nikdy neviděl, neznal, nezaznamenal, nepotvrdil a ve výsledku nikdy nebyl, natož mrtvý. Na základě této smrti, nesmrti z pera páně Rumla došlo následně k emocionálnímu vzepětí lidu v ulicích a zesílení zahraničního tlaku. Důsledky známe. Stojí za tím opět opět ta samá Havlérka jak v první televizní krizi a jako ve všech nesystémových a pokusech o změnu volebních výsledků jejich relativizací a obsazení klíčových pozic na vlivové šachovnici. I ty figurky jsou stejné, včetně tisíckrát ohnutých floskulí o ochraně demokracie. Krom 1.nočního potlachu v ČT a Rumla v trenkách, si vzpomínám na Show Jana Krause na TV Prima, která měla běžet ve středu večer 26. října 2016, jednalo se o tu neodvysílanou show kolem Jiřího Bradyho, kde měl vystoupit kromě jiných také Jan Ruml spolu s dalšími Havlisty jako jsou Michal Kocáb, Michal Žantovský, přemluv bábu, nebo Táňa Fischerová...... Také si vzpomeneme na iniciativu pravdoláskařů s názvem “Několik vět 2017, Děkujeme odejděte....." kde figuroval rovněž Jan Ruml spolu s Tomášem Klvaňou, Hanou Marvanovou, Táňou Fischerovou, Janem Šternem a dalšími a opět stejná suita zanícených ovcí. Tak nějak se nám ten Ruml v trenkách stále a stále zjevuje jak bílá paní. Pro Bono Aliance a Ruml. Pro Bono Aliance je klíč ke spojení " Havlistů" US embassy, IVL a US Gov. Tedy vlivů, které záměrně vytváří chaos v zavedeném systému. Vzpomene si ještě někdo jak po předminulých parlamentních volbách letěl hned druhý den štandopéde Bělobrádek do USA a Sobotka až týden po něm? Myslet si, že jde čistě o náš vnitřní prblém je opravdu naivní. Důsledky známe. Ale jsou tu i jíné historické fake. Gliwice( 60.000.000 mrtvých), Tonkinský záliv 6.500.000 mrtvých), Irák 2003 - ( 380.000 mrtvých-prý ) a jedlá soda v OSN v rukách Gen. Powella vydávaná za antrax. Sestřelení Boeingu nad Ukrajinou Ruskou armádou.......
  Co dodat?
  Nejsme jako oni křičeli lidi nadšeně v 89. na Václaváku. Bohužel současná parta vzešlá z okruhu V. Havla a zaštiťující se do kolečka jeho jménem je stejná, ne-li horší než ta, které jsme se chtěli v 89 zbavit. Ano, je třeba vidět vazby! Tak například studia současného ředitele ČT a soudců Nejvyššího soudu v USA, provázanost na vlivovou nadaci zřízenou vládou USA a studia organizovaná touto nadací hrazená z rozpočtu USA v zájmu prosazení dominance USA pod názvem " International Visitor Leadership" zkráceně IVL-institut. Nejedná se o nic jiného než zavádění "jediného správného" pohledu na demokracii a z něj plynoucího profitu. Ostatně stejná studia na IVL má za sebou i Bělobrádek, Dienstbier, Marvanová...., ale i představitelé nejvyššího soudu a vrchního státního zastupitelství. Tedy stejné kruhy US neokonzervativců a peníze jež stojí i za projektem TOP09. To, že jde o boj mezi suverenitou a patolízalstvím je tedy neoddiskutovatelné. Ještě tam chybí, že za to můžou Komunisti a Putin, pak to bude už kompletní výčet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:51 Nebyl to Uhl, kdo jako první předal tu informaci o smrti Šmída Svobodné Evropě a potvrdil ji a ona ji na základě toho odvysílala?

   Smazat
  2. Tahle parta vzdy branila vzniku jakekoliv demokracie v Cechach a je i za rozpadem Ceskoslvenska

   Smazat
  3. Opatrně s tím srovnáním 1989. Lubomír Štrougal prohlásil, že poslední naděje na nějakou reformu skončila asi tak rokem 1985 a odešel z politiky rok před tzv převratem. Nebylo o co bojovat, když komunisti měli v plánu kapitalismus! Dnes nikdo dosavadní systém likvidovat nehodlá, jde o přerozdělení koryt, přebarvení firemních tabulí.A dost!

   Smazat
  4. 11:51 + 12:00, nevím snad ještě chybí Zivčák ?

   Smazat
  5. STB Zivčák alis Růžička? Ten byl přeci úkolován Ministrem vnitra Lorencem a tajemníkem Hegenbartem, kteří stáli za vnitrostranickým pučem konzervativního křídla KSČ proti liberálnímu křídlu okolo Jakeše. Z ekonomických důvodů vsadili vše na jednu kartu zmanipulování demonstrace 17.listopadu ve svůj prospěch, ale nějak se jim to chlapcům vymklo. Bez znalosti této části skládačky a souvisejících dějů není hodnocení plyšáku a jeho aktérů objektivní a komplexní.

   Smazat
  6. Pro 12:00
   Tak jak to vlastně je? Z dlouhodobě načtených zdrojů jsem přesvědčen, že tím odesilatelem byl Ruml. Dnes jsem se dočetl, že to byl Uhl. Pokud je to fakt. Tak se omlouvám za nepravdivou informaci. Nic to však nemění na tom, že šlo o připravenou akci řízenou osobně Gen.Lorencem a následně převzatou Chartisty pod moudrým vedením zahraničních rezidentů.

   Smazat
 14. V tom článku V.Tlustého, na který odkazuje dr.David se dá souhlasit snad s pár větami, jinak je to antiBabiš orientovaný text nepřinášející nic nového.
  Citace :
  "To už je dávno za hranicí slušného chování z obou stran. (vlož. pozn: to snad nemyslí vážně ??) Vždycky, když se něco takového stane, říkám si, že horší už to být nemůže. A ono je, zase je to horší. Kultura novinářské obce poklesává stejně rychle jako kultura politické scény. Říká se „na hrubý pytel hrubá záplata“. "

  OdpovědětSmazat
 15. Koncert

  15. 11. 2018

  Nizozemský národní orchestr se chystal hrát skladbu Gustava Mahlera. V sále byla přítomna královna Beatrix, která pilně navštěvuje koncerty. Toho využil šéf orchestru, muslim, který začal vychvalovat "přednosti" islámu. Hudebníci se beze slov zvedli a s nástroji opustili jeviště. Před očima panovnice předvedli, že už mají dost pýchy a muslimské arogance. Byla to opravdu mimořádná událost, a tohle video by mělo obletět svět....

  To překlad snad ani nepotřebuje!

  https://safeshare.tv/x/cqjiYhtiXs


  Tato stránka používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie od Googlu. Se společností Google se sdílí vaše IP adresa a user-agent a dále metriky výkonu a zabezpečení, které mají zajistit kvalitu služeb, slouží ke generování statistiky využití a k rozpoznání a řešení zneužití.

  DALŠÍ INFORMACE

  http//www.novarepublika.cz/2018/11/koncert.html#comment-form

  OdpovědětSmazat
 16. Kapitalismus se drze chechtá spoutané demokracii do očí. A co my, kdy už konečně prozřeme, a pochopíme, že kapitalismus a demokracie jsou dva neslučitelné společenské systémy?

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 17. Za ty kroupy, co berou ta zrzavá vopice s metrem kubicem,
  bych tady rozpoutal i třetí světovou.

  OdpovědětSmazat
 18. Rozbor je dobry,ale asi bych pridala,ze lide malo premysli.Co by nastalo,kdyby se SPD nepridala k "opozici"?Pod heslem,ze "slusni" nedelaji to co "extremiste" by se ke "spravedlivym" pridala i CSSD a KSCM.Tak to vidim ja......Podle mne udelala SPD naprosto genialni tah a celkem by mne zajimalo,ktery myslitel za nim stal

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna ze ten Vecernicek.Co jsem ho sledovala,vubec neni hloupy a ma nejspis v marketingu dost velkou praxi

   Smazat
 19. Andy Babiš má hodně společného se Silvio Berlusconim.
  Berlusconi v Itálii ukončil jako cappo di tutti období chaosu politiky malých mafiánů, kdy se neustále střídali u vlád jejich političtí šašci. Bez této jeho pozitivní role by Itálie nebyla tam kde je dnes a nebyl by ani reformátor Matteo Salvini. Itálie by se neustále potácela ve zmatku boje mafiánských trpaslíků o vládu.
  Z této paralely si už snad každý dokáže odvodit pozitivní roli Andy Babiše v naší politice.

  OdpovědětSmazat
 20. Babiše a nás řídí z Ruska

  Protopopov, Protopopová a další spojky.

  Když se podíváte, kdo jsou nejbližší spolupracovníci A. Babiše (předlistopadoví komunističtí papaláši, StBáci, KGBáci, Mečáristé a poslušné děti těch všech), odpovězte si, kdo Babiše řídí, a přes něj i naši republiku. (red.)

  Ještě včera neznámý řidič Agrofertu, rodák z Moskvy, a jeho paní, psychiatrička, původem z Bratislavy, se rázem staly mediálně frekventovanými jmény.
  Není divu. Únos premiérova syna je kauzou, která nejen u nás nemá srovnání. V souvislosti se jménem Dity Protopopové se objevilo i jméno jejího otce Juraje Kalnického.
  Jeho příběh je velmi příznačný. Posuďte sami.

  J. Kalnický se prezentuje jako spisovatel a pedagog. Dokázal se dobře zorientovat i v předchozím režimu, vždy správně uvědomělý kádr. Jako šestadvacetiletý perspektivní soudruh se stal v roce 1977 vedoucím sekce cyklické přípravy Novinářského studijního ústavu. Jinými slovy – v letech nejtužší normalizace školil žurnalisty státních médií.
  Jistě velmi záslužné.

  O rok později se přesunul na pozici náměstka ředitele Ústavu vzdělávání pracovníků resortu průmyslu SSR. V této pozici vydržel až do roku 1989.
  Zřejmě školil i pracovníky Podniků zahraničního obchodu.
  Neztratil se ani po sametu. Dařilo se mu i za vlády V. Mečiara, kdy vykonával funkci zástupce ředitele Ústavu dalšího vzdělávání pracovníků Ministerstva vnitra SR.

  Na doporučení vlivného politika J. Migaše se stal v roce 2002 ředitelem Slovenského institutu v Moskvě.
  J. Migaš byl předlistopadový člen KS Slovenska, vystudoval vědecký komunismus na univerzitě v Kyjevě. Po éře V. Mečiara se stal předsedou Strany demokratické levice, která byla vnímána jako pokračovatelka KSS. V letech 1998–2002 byl předsedou Národní rady SR.
  Byl posléze i velvyslancem v Rusku a dnes je velvyslancem SR v Bělorusku a zároveň se svým synem podniká v Rusku v agrobyznysu.

  J. Kalnický byl ředitelem Slovenského institutu v Moskvě až do roku 2006. Ve stejném roce obdržel Putinovu cenu, tzv. Medaili A. S. Puškina.
  Tu, kterou čerstvě vlastní i Jaromír Nohavica a také V. Klaus starší. V roce 2016 obdržel od moskevské univerzity LIMG titul Profesor honoris causa.

  Zbývá ještě dodat, že v evidenci zájmových osob StB byl jeho spis založen v roce 1982 u okresní správy v Martině.

  Sňatek dcery Dity, nedávné jedničky kandidátky ANO na Praze 8, s moskevským rodákem Petrem Protopopovem není tedy nijak nelogický.
  Je to jen další kamínek do mozaiky Babišových východních vazeb a čilých kontaktů z minulého režimu.

  Již dříve se v médiích objevily informace o ruském zájmu o Maroko v osmdesátých letech a také o tajuplné roli Marka Ritche, který stál v pozadí záhadných vlastníků Agrofertu ze Švýcarska, tedy firem O.F.I. a Ameropa.

  Ve své zprávě z roku 2001 uváděla Bezpečnostní informační služba i varování před těmito neprůhlednými švýcarskými firmami, které se snaží ovládnout českou petrochemii a chemii.
  Zpráva doslova upozorňuje, že tyto firmy mohou krýt investice někoho třetího a prý nelze vyloučit vlastníka, za kterým mohou být ruské nebo čínské tajné služby. BIS to vyhodnotila jako bezpečnostní riziko pro členskou zemi NATO.
  Miloš Zeman, předseda vlády, to nebral vážně. Jakou roli v jeho postoji hrál předchozí sponzorský dar ČSSD z Panamy, za nímž stál Babiš, se můžeme jen domýšlet.

  Vazeb do minulých vlivných struktur má Babiš celou řadu. Předsedou dozorčí rady Agrofertu je Libor Široký, ten byl od roku 1981 důstojníkem 4. oddělení 10. správy StB, což byla ideologická diverze a měla na starosti mimo jiné i přehled o emigraci. Tato složka byla pod přímou kontrolou KGB.

  Vzpomínáte na slavný Babišův výrok v jedné ze šumanových nahrávek – „Nech ide pravda a lásku do p…“. Na této nahrávce se odvolává na informace spoluzakladatelky ANO Kleslové, která byla na konci osmdesátých let rozvědčicí v StB, a měla na starosti nábor a přípravu agentů pro jejich budoucí výsadky na Západ.


  Petr Havlík

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko ridi cely svet...Trikrat hura!:-)

   Smazat
  2. Kdysi někdo moudrý řekl: "Pokud tleskáte do vody, navštíví vás vlhká žena, protože pozná, že se nebojíte být mokrý." a něco na tom asi je. Když zvážíme, že jste natolik schopný poskytnout nám tyto informace, kandidujte na premiéra, budou Vás volit miliony vlastenců.

   Smazat
  3. Nazdar Havlíku alias Osterreichere! Jak se má Janda? Víš, ta eurobuzna, co dala na net tvůj anál i s vercajkem, rozvalený jako u gynekologa. Pozdravuj ho, ale nás tohle ani moc nezajímá.

   Protopopov je v Čechách od 12ti let, takže ten obrázek "úděsně nebezpečného Rusa z Moskvy", který vyrůstal od dětství v Praze, si strč za klobouk. Ono to už je otravné, vidět za každým Rusem špiona a zločince. Taktéž jeho žena, psychiatra Kálnická, se dle svojí profesní kariéry nutně musela věnovat kariéře, jinak by toho tolik ve svých sotva 40ti nestihla. Tedy nemohla kout špionistické pikle se svým papá. Žádné důkazy o "zločinné činnosti proti ČR" nemáš, vše to jsou jen žvásty.

   A pokud chceš kádrovat, rozhlédni se po starších ročnících ve všech politických stranách, tam najdeš tolik korouhviček, až se ti zatočí hlava. Třeba takového Jirku Drahoše s falešnými brýlemi.

   Smazat
  4. 13:23 MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL. Kvalitní srací kapky
   od fy RADOSTA se re o.
   Výrobek pod značkou RADOSTOL, nyní produkuje bratrská firma HAVLÍK se re o.

   Smazat
  5. RADOSTO HAVLÍKU.

   Stále platí, Ludwig van Radosta : Sraní na Radost.

   Smazat
  6. Jsi první kdo si všiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí před rozhodujícím úderem proti Chujlostanu! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

   Smazat
  7. 21:26, vrať se zpět do chlíva ty putlere. Jednou skončíš v blázinci kvůli té tvé trapné pomatené obsesi.

   Smazat
  8. 21:44 Možná. Ale dřív skončí ten gauner! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  9. 8:23 Buď zdráv hrdý banderovče - sláva Ukrajině!!!

   http://olser.cz/9704/popraviste-aneb-zpoved-volynskeho-cecha-vrazdeni-pokracuje/

   Smazat
  10. 9:40 To je rusky! - http://iks2010.info/

   Smazat
  11. 15:54 A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
  12. 15:33 Á, hrdý Radostista se ozval. Neděláš mu dobré jméno když ukazuješ, jaký musí být člověk blb, aby ho obdivoval.

   Smazat
  13. 18:09 Nejsem s. s. Radosta, jsem úplně jiný ss! Zde ten blonďák na patku učesaný se sukovicí v ruce! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   A tu sukovici mám na putleroffský smrady jako jsi ty s lopatou v prackách na 1 minutě 15 seKUNDÉ tu - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 21. Ta demonstrace zítra bude asi velká.
  Liberál-fašisti tam jedou samozřejmě i z Brna.
  A jak jsme už ČTv poznali, ti, kteří se na ni pořád ještě dívají, jistě o nic nepřijdou, i s mnohonásobným opakováním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláďo, ty náš samozvaný "demokrate", tobě do Brna se asi ještě nedonesla šokující novina, že demonstrace a vyjádření názoru je přirozenou součástí demokracie a svobody slova. Jestli nebudeš henteoný "fašista" spíš ty.

   Smazat
  2. 14:01 To by nesmeli "demonstrovat" porad ti sami a muselo by vazne o neco jit.....Nejake "hnizdo" fakt neni duvodem k demonstraci

   Smazat
  3. 14:01 Vláďa z Brna má pravdu, a vy máte težkopádné chápání, nebo jste z kotce Liberál-fašistů, kteří o demokracii nemají ponětí.

   Smazat
  4. 15:17
   Spojováním zcela protichůdných slov jako "liberál" a "fašista", o jejichž významu zřejmě nemáte ponětí, jen dokazujete jací jste vy a Vláďa nevzdělanci, ba přímo blbci.

   Smazat
  5. Sím, pane profesore, budou zítra za demošku na Národní v Praze udělovány zápočty? Já bych moc prosil o tu zkoušku, když už mám třetí termín... Ano, děkuji, ten anglický transparent samozřejmě beru s sebou...

   Odposlechnuto na hypotetické vysoké škole politické moralistiky kdesi v tuzemsku.

   Smazat
  6. Ad 15:41
   Ano, některé primitivní definice fašismu a některé starší definice původních forem liberalismu (demokratického) skutečně zakládají myšlenku, že fašismus je protikladem liberalismu.
   Jenže současný mainstreamový liberalismus je korporátním totalitarismem svého druhu stejně jako korporátní fašismus.
   Označení liberální fašismus je adekvátní pro současný mainstreamový, tzn. korporátní, kvazi-liberalismus.

   Smazat
  7. Opět má Vláďa z Brna pravdu, a blbec jste vy 15:41.

   Smazat
  8. policie bude hlidat ve velkem ale je možne že se provokateři najdou a nějaky maglajs se vytvoři jen aby nebyli mrtvi to by byl konec když študent šmid nezabral ale jako navnada to nemělo chybu což se na druhou stranu už jen tak nepovede protože dnes ma každej svych starosti až nad hlavu natož ještě chodit demonštrovat za někoho kdo vam při prvni přiležitosti podrazi nohy a necha vas ležet na zemi a ještě si přišlapne

   Smazat
 22. Vnitropolitický cíl pražské kavárny spolu s topící se ČSSD a všemi sluníčkáři, eurohujery, zloději a oligarchy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová na dnešní tiskové konferenci označila zprávy o únosu syna českého premiéra Andreje Babiše na Krym za provokaci, zřejmě vyrobenou kvůli vnitropolitickým cílům. Informovala o tom agentura RIA Novosti. Zprávu převzala ČTK.

   „Viděli jsme zprávy na toto téma. Podle prvotní analýzy, kterou jsme si udělali, se to velice podobá nějaké falešné zprávě, provokaci, vyrobené kvůli nějakým vnitropolitickým cílům. Zaznamenali jsme také vyjádření, které učinil sám český premiér, který vše popíral. Žádné další informace k tomu nemám,“ řekla Zacharovová podle agentury RIA Novosti.

   Smazat
  2. 13:41 Vy jste to tady napsal, jako bychom někdy měli brát Zacharovovou vážně.

   Smazat
  3. 13:41 Když nechcete v ČR trvalý majdan, jako na Ukrajině, tak sem ani nepište ty své příspěvky. Kazíte tady inteligenční koeficient.

   Smazat
  4. Sláva Ukrajině, trvalé demokracii a svobodě!
   Amerika je s námi!

   Smazat
  5. 14:08 : Ále houbelec. Předně je s náma Jakub Janda a Jewrejská Júnije. Teprve pak sou SSA. :-)

   Smazat
  6. 13:41, ano, Rusko se v EU a celkově v Západním světě používá jako zosobnění Zla. Proto stačí jen obvinění, že máš něco s Ruskem, nedejbože s Krymem, a hysterie začne nabírat na obrátkách. Jedná se jen o mediální obraz, hlavně určený pro lidi, kteří situaci z různých důvodů sledují jen sporadicky a mají sporé informace z TV

   Smazat
  7. 15:45 Rusko neexistuje. Je to země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
  8. 8:24 Na vítězství - s pražskou havlérkou na věčné časy
   https://media1.tenor.com/images/f187b86ad8dc5fba31ae28064ea3869f/tenor.gif?itemid=5950612

   Smazat
  9. 8:24, je imbecilní tapetář, vůbec nemá smysl na něj reagovat. Je to frustrovaný chudák, co kopíruje něčí texty a zapleveluje diskuse odpadem.

   Smazat
  10. 11:06 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Normální a slušní? To jako ti Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

   Smazat
  11. 11:06 Tak já ti něco řeknu od plic, užgryndanej čechomužiku! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
  12. 15:32 Tak to vidíš Adolfku. Taká dřina a žádná ozvěna.
   Nabízím ti úlevu. Kup si RADOSTOL, ten je na tvůj bol
   akorát. Vysereš se přirozeně a nemusíš tady srát
   hubou.

   Smazat
  13. 16:56 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu ci ti míto hlavy vyrašil z toho rachitickýho trupiska až po paty smrdutých haxen v laciných východoněmeckých polobotkách cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 23. Hlupáci a darebáci na scéně:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811168478816-babis-demonstrance-vaclavske-namesti-syn-demise/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tam ti blbečci asi mají cedule s nápisy v angličtině...

   Smazat
  2. To 15:25 - aby mohli vykázat svému plátci, že si svůj groš odmakali.

   Smazat
 24. Občané jsou v zajetí parlamentních pučistů tzv. nacibloku, kteří si říkají zcela výsměšně "demokratický". A chtějí občané, mimo pražskou kavárnu, být v područí pučistů, jejich Majdanů? Chtějí střílení do lidí těmi, kdož hlasovali pro rozkradení státu o horentní sumu bilionů Kč, těmi, co neméně objemnou sumou stát, potažmo občany zadlužili. A to ve prospěch kapes je na špagátku či vodítku tahajícího kapitálu? Zkorumpovaní parlamentní (p)oslové, hýkající z její tribuny vymyšlené či podvodně získané pseudoinformační bludy duševně nemocných lidí. Ano, to je klasicky zkorumpovaná parlamentní pravice a ultrapravice, která rozvrací již 30 roků náš stát, okrádá občany na běžícím pásu o miliardy a posluhuje svým pánům. A proč. Protože se současná vláda s Babišem snaží, aby aspoň trochou poctivosti se prokázal kapitál, která odmítá platit daně a parazituje nejen přímo na svých dělnících, ale také na státě, kterému dluží biliony. Rozemílá roky prdikauzu Babiš, která i kdyby byla špetkou pravdivá, tak je proti zločinům kapitalismu nickou. A to stálé omílání "trestně stihaný" Babiš, nebo X, Y, Z, to v našem státě může působit na primitivy, kteří nevědí, že je možné beztrestně u nás podat na kohokoliv i smyšlená trestní oznámení a týrat falešně "obviněného" a v našem případě občany ČR třeba po léta vyšetřováním smyšlené kauzy. Tito lidé , ti jsou charakterem horší, než byli kdy estebáci za socíku, to mi věřte. A tak prosím nenaletět těm, co za tučnou provizi rozvrací náš stát, najdete je ve Valdštejně a okolí, tyto zločince, řadící se po bok Emanuelovi Moravcovi, Beranovi, Henleinovi a K.H.Frankoví. Demonstrace pražské kavárny a pár stovek penězi uplacených bučících či hulákajících u sv. Vencla, to je pravá česká, tedy pražská lůza. Masaryk by řekl, společenství hulvátů! Vzdor těmto zadupávačům PRAVDY do země, přece jednou pravda vyhraje a zase bude křik, když političtí zlosynové skončí za mřížemi - "disidenti"! Jen aby nebylo pozdě a my jsme opět nebyli nejen ekonomicky, ale i politicky Böhmen und Mähren. Ano, k tomu směřují pučisté parlamentní pravice!

  OdpovědětSmazat
 25. Odvážné aktuální, pane autore.
  Začínám s vámi sympatizovat*

  OdpovědětSmazat
 26. Pro mnoho lidí konspirace, pro vnímavé určité signály, že něco není tak jak se prezentuje:

  Indicie: Nebýt Babiš v politice, s největší pravděpodobnost (dá se říci s jistotou), by NEBYLO kauzy ČAPÍ HNÍZDO

  To je základ! Vše ostatní je "mocenská hra" těch, kteří přestali ztrácet vliv na dění a hlavně zisky, které vrcholná politika přináší. A to bez ohledu na zájmy domácí nebo zahraniční scény.

  Takže nejde o Č.H., ale o OSOBNOST.

  K nynější situaci: I na netu byly indicie, ze kterých se dalo pochopit, že k takovéto akci v brzké době dojde. Díky "Seznamu.cz". Škoda,jen že před tím cca měsícem a něco nenapsaly, že to bude v dalším měsíci.

  Víc není třeba dodávat, vnímavý si souvislosti poskládá do mozaiky, kdo je pouze konsument zpráv, tomu to je jedno, a kdo chce být aktivní hlupák, tak pro toho to je konspirace a dští síru ze všech otvorů v těle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak ČH, tam šlo alespoň o prachy, 50mil Kč. Pro miliardáře pakatel, který nakonec stejně vrátil, ačkoliv ani nemusel. Ale na Slovensku se zgrupují sorosčata kvůli tomu, že prý údajně předseda parlamentu kdysi dávno použil při své rigirózce formulace z jiných zdrojů. Napřed tvrdili, že RS ani nemá a teď, že opisoval. A to je důvodem na svalení vlády.

   Na demoškách zaznělo: "Nedopusťme, aby se Slovensko vydalo maďarskou cestou..." Čili je to jasné. Tohle je Sorosova agenda a proto i v Česku organizované akce proti Babišovi možná nejsou od nějaké jaderné lobby, ale Sorosova islamo-homo akce připravovaná na společné výročí.

   Všimněte, jak to je koordinované v obou republikách společně. Jindy si chodí navzájem vypomáhat a účastní se taky spousty cizinců.

   Smazat
 27. Kdybych na to nebyl zrovna tak mizerně tak tam u koně zítra přečtu ten slavný projev největšího dramatika celého světa co kecal z Melantrichu a to si myslím že by byla mela.

  OdpovědětSmazat
 28. Odstranění kytice prezidenta z Národní třídy je i odstranění mojí kytice, protože můj prezident Zeman tu kytici dal za celý národ, jako prezident celého národa. Samozvanci za demokracii ať nás nepoučují co je demokracie. Porušování piety, není demokracie!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.