Reklama

pondělí 5. listopadu 2018

Galashow - 100 let od vzniku Československa

5. 11. 2018


29 komentářů :

 1. Pan David nás zve na akci sponzorovanou Českou televizí? No, to je mi ale změna.

  OdpovědětVymazat
 2. Tato akce nemá chybu! Zdá se, že "pražští kavárníci" přichází pomalu, ale jistě, o vliv. A pokud volby v USA vyhrají republikáni, tak se sešup zrychlí.

  OdpovědětVymazat
 3. Co nato česká mediální smečka, ticho!!!

  Zemřela Katka, kterou popálili kyselinou. Chtěla Ukrajinu bez korupce !

  Ukrajinští politici nemají zájem potlačit korupci, funguje v jejich prospěch, říká komentátor Dvořák

  Libor Dvořák ČT24.

  „Největší problém Ukrajiny je to, čemu se dokonce už v západním tisku říká únava Ukrajinou,“ myslí si rusista a komentátor Českého rozhlasu Libor Dvořák. Uvedl to v Interview ČT24 v souvislosti se zaváděním reforem na Ukrajině. Reformy, které požaduje Evropská unie, jdou podle něj buď mdle, nebo nejdou vůbec. Problém vidí v tom, že se na Ukrajině nepovedlo zlomit moc ekonomických oligarchů a ti tak mohou v politice dál působit.

  „Prezident Petro Porošenko povolal řadu zahraničních politiků, aby právě tento fenomén nějak obelstil. Nejvýraznější byl samozřejmě bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili, ale ani tohle, zdá se, nevyšlo,“ konstatuje Dvořák.

  „Prezident Petro Porošenko povolal řadu zahraničních politiků, aby právě tento fenomén nějak obelstil. Nejvýraznější byl samozřejmě bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili, ale ani tohle, zdá se, nevyšlo,“ konstatuje Dvořák.

  Když mluví o starých vazbách v politice, zmiňuje expremiérku Juliji Tymošenkovou, prezidenta Porošenka nebo expremiéra Arsenije Jaceňuka.

  „Když se tam podíváte, tak zjistíte, že v politice jsou stále stejní lidé, kteří jsou propojeni stále stejnými vazbami. A oni zcela přirozeně, jakkoli to deklarují, tak velký zájem na potlačení korupce vlastně nemají. Protože ta korupce, bohužel, funguje v jejich prospěch. To je hlavní problém Ukrajiny,“ upozornil Dvořák.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2179435-ukrajinsti-politici-nemaji-zajem-potlacit-korupci-funguje-v-jejich-prospech-rika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, tak to je bomba. Víš kam jsi svůj "příspěvek" napsal? Situace na Ukrajině má fakt velkou spojitost s tématem Má vlast 2018.

   Vymazat
  2. Libor Dvorak neni zrovna odbornik na Ukrajinu.Mozna tak na Majdan.Neni v Čro pronic zanic.Rusista nenavidejici Rusko.Dobre spojeni.Jeste citujte Fištejna a Mitrofanova.

   Vymazat
  3. Anonymní 5. listopadu 2018 23:51

   Samozřejmě, že vím kam jsem tu smutnou bombu napsal, jelikož " Má vlast ", se hroutí pod mediálním hnojem!

   Krysa x-tý agent Skripal, div neobdržel od ČT mediální vyznamenání a žije. Ukrajinská dívka Katka, která poukázala na obří korupci od Kyjeva dále byla polita 100% kyselinou, od hlavy až po paty. Po dvouměsíčním utrpení zemřela v Kyjevské nemocnici.

   A co k této zrůdnosti ČT? NIC !

   Ramón

   Ps. Měl jsem to napsat k E.Bestovi? Na tom galavečeru mě zaujal pouze Nohavica a cena vstupenky 1.590-Kč.

   Vymazat
  4. Jsem asi naivní, ale toto rychle zmizelo beze stopy, tak po třetí, "chrání mě", cizý zájmy, google nebo NR?

   Anonymní 5. listopadu 2018 23:51

   Samozřejmě, že vím kam jsem tu smutnou "bombu" napsal, jelikož "Má vlast", se hroutí pod mediálním hnojem!

   Krysa x-násobný agent Skripal, div neobdržel od ČT mediální vyznamenání a žije. Ukrajinská dívka Katka, která poukázala na obří korupci od Kyjeva dále byla polita 100% kyselinou, od hlavy až po paty. Po dvouměsíčním utrpení zemřela v Kyjevské nemocnici.

   A co k této zrůdnosti ČT? NIC !

   Ramón

   Ps. Měl jsem to napsat k E.Bestovi? Na tom galavečeru mě zaujal pouze Nohavica, Krampol ČT sponzor (?) a cena vstupenky 1.590-Kč.

   Vymazat
  5. Děkuji, že jste tu druhou verzi Anonymní 6. listopadu 2018 11:08 "obnovili", hned po Bagounovi 9:49, ta třetí je o něco doplněná, nechápu Vaše konání, věřte mi. Aby pisatel vypadal jako blbec? Vždyť je ta třetí verze poupravena o detaily, nevím proč se tak shazujete? ...

   Ramón

   Vymazat
 4. Ty jo, najednou Nové republice "umělci" nevadí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:09 Rozdíl mezi umělcem a zaplaceným hajzlem co pracuje pro cizí zájmy je veliký. Není tam napsaný bartoška,nový,kolářová a další kavárnický odpad.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 8:45 Mě napsal člověk placený z cizáckých peněz běž k šípku SLOUHO.

   9:57 Mno jo někdo je v práci že.

   Vymazat
  4. 0:44 Omyl. Platí pro 0:09

   Vymazat
  5. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural.
   Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu nebo z ruské Berjozky.

   Vymazat
 5. Tady je pozitivní zpráva pro naši zem:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-utnul-migracni-dohodu-OSN-a-zuctoval-s-kritiky-Pak-na-scenu-vstoupil-Poche-A-padaji-zla-slova-558219

  OdpovědětVymazat
 6. ano zatimco řadovi vovčani kolaborovali za totače s komunisty v jejich fabrikach tak naše kavarenski povalovači s čete čro a veškrnou statečně bojovali každy den na barikadach demokratury stim kolik si nahrabou hlavně herka jiřka a krapoul co hrali v každem bolševickem blijaku

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My víme, že jsme měli volit tebe a vše by se rázem vyřešilo, jenže neznáme tvé jméno.

   Vymazat
  2. Bojovali až si zničili játra a prokouřili plíce s pomocí prodůktů západní provenience z Tuzexu, za prachy kdoví od koho. Inu když se řekne disident tak se mi v ........

   Vymazat
  3. Kdo to byli disidenti??? Já tedy nevím, ale podle toho co je dostupné na internetu, tak to ve většině případů byli ochlestové, nefachčenka a vyžírky(čest těm slušným a poctivým), kteří žili z cizích peněz-tedy dotací ze západu.

   Vymazat
  4. Řadovi obcani kolaborovali v bolsevickych fabrikach...no dobry.A cim ses zivil ty ?Vykradal jsi jim byty?Nebo delal disidenta za zapadni prachy.

   Vymazat
  5. 8:02 Když ti disidenti " bojovali" za naši svobodu, tak ty jsi nosil pásku V.B a udával lidi ŠMEJDE. Tak laskavě drž svoji smradlavou tlamu.

   Vymazat
 7. GALASHOW - krásný termín, něco jako Czech agency "Prague Entertainment". Pamatuju, když se něco podobné za primitivních komančů nazývalo "galapodívaná". Sice slovíčko "gala" pocházelo z italštiny, ale v českém slovníku bylo už odedávna. To proto, že pojem "gala" znamená přece jen trochu něco jiného, než třeba "výpravná", týká se svátku, dá se to spojit do jednoho slova, a za ta dlouhá léta to zdomácnělo. Nejen u nás. Je pravda, že sousloví česko-zahraniční hodně češtinářů zamítá jako nesprávné a ošklivé, ale je polemické, zda je dobře být absolutním puristou.

  A teď náhle GALASHOW. Spojení italsko-anglické nepřekáží, je normální, všude se používá, a jak se česky řekne "show", to vlastně většina obyvatel ani neví. Škoda, že se organizátoři neporadili a plakátek ke stoletému výročí (Slováci mají termín "storočnica"), které je jen jedenkrát, mohli prezentovat bez malosvětské české terminologie, například: "Patria Mia - 2018. 100 y of constitution of Czech republic."
  (Slováky bych do toho netahal, proto jen "Czech")

  Tak snad až příště. Ale obávám, se že Araby a Afričany takové hlouposti zajímat nebudou. A taky nevím, jak by se to v arabštině napsalo... Takže opět budeme u staré dobré angličtiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas.
   Gala šou pro Čechy*

   Vymazat
  2. Nepochopili jste nový levl sofistikované mantry se nejlépe ujmou v angličtině. Ranše na Ruskom jazyke,Das Recht.

   Vymazat
 8. 7. listopadu je pro takovouto akci super datum.

  OdpovědětVymazat
 9. V tom "GALASHOW" bude vystupovat také sám s.RADOSTA, se svými
  kapkami na sraní. Proto tady k tomuto oznámení nemá připomínky.
  V té sestavě vidím několik radostných umělců ale také neradostných. A těm bude s. Radosta potají podávat své
  srací kapky.

  OdpovědětVymazat
 10. jelita sobě jen penizki od vovčanu nesmrdi natož když se vyperou poplatky v čete do čista pro udajne narodni umělce z odděleni iluzionystu a hochštaleru kteři by nevahali zahrat i činanum kdyby jim rozuměli a kdyby nas nahodou zabrali protentokrat ale to neni nic noveho jak jdou režimy dobou tak jsou pokažde prvni v řadě aby se nemyslelo že nova doba nema nova
  koštata
  koště

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. Radosta se omlouvá, má zácpu.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.