Reklama

pátek 9. listopadu 2018

Hlava delegace Tálibánu uvedla, že s Kábulem není přímý kontakt

9. 11. 2018    russian
Tálibán nevedl přímá jednání s afghánskou vládou, řekl vedoucí politického úřadu hnutí Sher Mohammad Abbás Stanikzai. "Žádné přímé kontakty nebyly", řekl novinářům k výsledkům setkání moskevského konzultačního formátu o Afghánistánu. Podle něj "tato vláda nepředstavuje národ Afghánistánu", proto Tálibán odmítá s nimi přímá jednání do té doby, dokud nebude vyřešen problém s Američany. Dříve zástupce afghánské vládní mírové rady Eskhan Taheri uvedl, že Kábul je připraven jednat s Tálibánem bez předběžných podmínek.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

59 komentářů :

 1. Talibán je jasně na koni a nemá zapotřebí žádné kompromisy. Díky diletantské politice USA jejich poskoků (včetně nás), se zbavil i těch protivníků, které měl před americkou invazí a jasně vítězí. Navíc s gloriolou osvoboditele. A řekl jasně: začneme jednat až okupanti vypadnou. Všichni do jednoho. A americký velící generál to včera řekl jasně: tady nevyhrajeme. Tak na co kdo ještě čeká?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tálibán ani tak nechce, aby USA vypadly, ale pouze jejich vojska, a chce s nimi jednat namísto tamější vlády. Oni Američany ve skutečnosti potřebují, koneckonců ještě nedávno byli blízkými spojenci, jen je pro ně ponižující způsob, jak to USA dělají. A pokud by se cukali, mají za ně náhradu - Číňany. Jedno, co mě udivuje, je fakt, že přijeli do Moskvy a že byli ochotni v Rusku jednat. Přesněji, že tam osobně sdělili, že jednat s nikým nebudou, jen s Američany.

   Smazat
  2. 5:27
   Z toho c jste napsal, je jasné, že Afganistán znáte jen z ČT.

   Smazat
  3. To 5:27 Mně by zajímalo, jakým myšlenkovým pochodem jste došel k tomuto názoru. Talibán chce jednat s Afghánci a s nikým jiným. A ne s Američany a s jejich momentálními loutkami v Kábulu už vůbec ne. Do Ruska přijel jednat s nikoliv s Ruskem, a ne a afghánskou "vládou". Ale s afghánskou organizací jako prostředníkem. Přes tu vzkázal jasně. O budoucnosti Afghánistánu budeme jednat pouze s Afghánci a k tomu musí vypadnout všichni okupanti. Dříve se nemáme o čem bavit a nebudeme se bavit. Kdyby Talibán chtěl jednat s Američany, tak nemusí nikam jezdit. Má je přímo u nosu ve své zemi. A ty pokusy už tu byly. Ale s okupanty Talibán jednat nehodlá. A Rusko z Afghánistánu už vypadlo a neberou ho jako nepřítele. Na rozdíl od USA. To také o něčem svědčí.

   Smazat
  4. 9:36, ani Tálibánci nejsou na hlavu padlí a vědí, že Američany budou potřebovat. V mnohém "pomůže" Čína, která tam už má svoje firmy, a zároveň je perspektiva účasti na Silk Road. Jenže dát se plně do spárů Číny, taky není moudré, takže Tálibán se chce domluvit přímo s USA. Mohou si to dovolit, protože už dobyli značné území a tedy mají slušnou vyjednávací pozici.

   Jenže k nim nemá přístup, ani přez vlastní vládu ne. Američané považují Tálibán za teroristy a nerokují s nimi, nepotřebují to. Dokonce ani tajně. Afghánská loutková vláda tím pádem také ne, takže Tálibánu nic jiného nezbývá, než využít služeb prostředníka. Rusko si chtělo přihřát polívku, proto uspořádalo tohle setkání, kterým chtěli trochu narušit ledy nevraživosti po letech války, a v podstatě pomoct i USA. Samozřejmě, ne zadarmo a navíc zatraceně potřebují mír v tomto koutě světa. Čína také. Takže oba budou muset Američanům něco hodně slušného nabídnout, pokud bude mít USA zájem. Po sedmnácti letech možná ano; jak se říká "lepší vrabec v hrsti..."

   To, že je Tálibán ochotný jít do Moskvy, ukazuje, že moc principiální nejsou, ale hloupí taky ne. A prachy potřebuje každý.

   Smazat
  5. To 11:01
   1) proč Talibán nejedná teď, když tam Američani jsou?
   2) proč Američani neodejdou vojensky a nezačali jednat, když je to tak jasné? Americký generál jasně řekl, že vojensky je to pasé?
   3) co chtějí od Američanů a nemohou to dostat od jiných? Zrovna Číňanů.

   Smazat
  6. To 11:01
   1) proč Talibán nejedná teď, když tam Američani jsou?
   2) proč Američani neodejdou vojensky a nezačali jednat, když je to tak jasné? Americký generál jasně řekl, že vojensky je to pasé?
   3) co chtějí od Američanů a nemohou to dostat od jiných? Zrovna Číňanů.

   Smazat
  7. 11:35, no já sice nejsem vyjednavač v té grupě, ale pokusím se.

   1) Tím, že využívají prostředníka, znamená to, že je nějaký problém s Američany přímo u nich doma. Američani Tálibán už nepotřebují, mají tam své loutky. Naopak, Tálibán jim vadí, protože kvůli němu nemůžou bezpečně využívat jejich zdroje a momentálně proti nim bojují. Rozhodně nemíní pustit k lizu nějaké hadrníky, a to ani jedna strana, ani USA ani afghánská vláda. Což se Tálibům pochopitelně nelíbí a proto bojují. Možná tím, že jsou v Rusku, Američany k nějaké akci přinutí.

   Se svou vládou Tálibán jednat nemůže, musí přímo s jejich protektorem - Američany, jinak se na ničem nedohodnou, protože jejich vláda, kriminálně - korupční faktor, žijící z US žoldu, by všechno zhatila.

   2) Američani se jen tak kvůli nějakému Tálibánu nevzdají, to je hodně málo znáte. Co říká nějaký generál je bezpředmětné, pokud k tomu nedají průchod politici. A politici určitě nedají z mnoha důvodů: vnitřně politických, ekonomických a strategických.

   To by museli mít opravdu ohromné problémy a musela by hrozit neúnosná ztráta hlasů ve volbách jako u Vietnamu, což zatím nehrozí. USA se Afghánu může z velké části stáhnout, ale jejich vazalové (maso) zůstanou.

   3) Od USA Tálibán potřebuje především, aby šli už konečně do prdele :) Ale ne úplně. Je pravda, že Čína může dodat skoro vše, a v tom je ten problém. Afghánci dobře pamatují, když jim velmoc zpoza hranic zaváděla svá pravidla, podobně jako dnes USA. Kde je důkaz, že tomu nebude stejně s Čínou? A Čína je nejen mohutným státem jako USA, ale nebezpečně blízko jako kdysi SSSR.

   Američané, pokud se umravní, můžou být jako dobrá pojistka, jelikož Rusko zjevně není schopno čelit čínskému vlivu v této oblasti a navíc musí, hodně nerado, předstírat kamarádství. Čili ani Rusko netouží po jejich úplném stažení, mám na mysli ekonomickém. Jelikož svoje investice si investor chrání a nebude organizovat nějakou neplechu, jako je tomu v Sýrii. A Tálibán zná své Pappenheimské, vždyť ti nejstarší kdysi rokovali s Roniem v Bílém domě.

   Pokud by se Rusku podařilo dojednat nějaký ten konsenzus v oblasti, může mít dosah na všechny členy (podobně jako v Sýrii), hlavně na Tálibán, který se po převzetí moci, podle mě, stane relativně "standardní" vládou, asi jako je ta v Íránu, i když od nich jsou opravdu hodně hodně v mínusu.

   Smazat
  8. Danny: "Russko z Afgánistánu vypadlo...". Ono tam v Afganistanu bolo nejaké Russko:-)? A kedy? Že tam bolo a je Čessko to ano. Tiež kadial vpadlo-vypadlo russko by bolo zaújmavé keby si nám vysvetlil. Či cez Tádžikistan, alebo Turkmenistan:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  9. Ukrofil: 1979 - 1989. Byl to sice SSSR, ale Rusko je následník a SSSR mělo své hlavní město Moskvu. Víš dobře, jak to Danny myslel.

   Smazat
  10. Pro Ukrofil: Psaljsemz mobilu, takže jsem neměl dostatečný komfort. A zkontrolovaljsemsi text. Nikde jsem neuvedl Russko. Pouze Rusko. A mysleljsem (jak si všichni kro mě vás pochopili) SSSR a Rusko jako jeho následovníka. A radím: méne chlastat, více myslet.

   Smazat
  11. Pro 14:28. Díky za názor. Ale klíčová je podmínka: všichni zahraniční vojáci (= okupanti) musí odejít z Afghánistánu. Pak bude Talibán jednat s afghánskou "vládou". A s nikým jiným. Ale jak to tak vidím a vzpomínám si na "vládu" dosazenou sověty, tak s nimi místo jednání udělá krátký proces. Soudruha Nadžíbuláha našli viset u cesty jako posledního lapku. (omlouvám se za styl. Občas mi vypovídá odsazovač)

   Smazat
  12. Danny, ok, ale okupanti neodejdou. Afghánská vláda není ničím a s tím Nadžíbulláhem jsi to celkem dobře vystihl. Tedy klíče v rukách mají Američané.

   Smazat
 2. Co asi tak napíše ten pablb, který cumlá svoje hovadiny pod přezdívkou "radosta"? - Že na diskuze vleze, o tom žádná. Tak chvilku počkám. Divím se administraci blogu, že nenajde opatření k tomu, aby diskuze nebyly przněny takovými zmetky, kteří to dělají s radostí. Zmrdů a zmetků - jak se ukazuje nejvíc na různých diskuzích - je tahle společnost plná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč toho troubu blokovat? Lepší reklamu Putin nemůže mít!

   Smazat
  2. 23:24-pozor, začínáte být na Radostovi závislý. Zkuste jej ignorovat a změnit téma.

   Smazat
  3. Až teď jsem vstoupil, připraven udělat reklamu na
   srací kapky od fy. RADOSTA se re o, a firma nikde.
   Jinak vážení, nejedná se o nějakého Radostu ale o
   skupinu ELFů, bojujících své staré války proti Rusku, v duchu svého idolu, Josepha Goebelse.
   Ti, kdyby to už nebylo příliš, by ve svém svatém
   boji rovnou chválili Adolfa Hitlera a nacistickou říši, která měla už na dosah zničení Ruska a s ním
   pak později i všech slovanských obyvatel Evropy.
   Ti všichni mamlasové, pokud se vůbec považují za
   čechy, prostřednictvím svých předků, by tady dnes
   neslintali své jedy.

   Smazat
  4. 10:31 Slovanov čakala o mnoho doležitejšia úloha ako jim pripadne nyní, kedy slúžia ako smradlavá onúcia anglo-amerických siónistov! Oni mali byt presunutý z 60-tich percent za Urál, kde by tak uchovali nadvládu našej, tedy bielej rasy! Teraz to tam pripadne rase žltej, stejne ako Európa zasa bude patrit rasám tmavým! A k tomu všetkému výrazne prispeli aj rudí rasozradcovia!

   Smazat
 3. Naprosto taliban chápu je jasné že svoji věc neprojedou.

  OdpovědětSmazat
 4. Pánové, vytvořit z Arabů armádu, která likviduje Araby, to je na Nobelovu cenu, naprosto geniální využití debilů proti sobě. Mluvím o IS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lituji, ale žádná Nobelovka. Bělochy tak staví do válek jeden stát proti druhému, takže se navzájem vyvražďují milenia.

   Teď organizují vyvraždění evropských národů navzájem, včetně Ruské federace, darebáci ze zámoří... To je na dekorování Řádem svatého Viselce.

   Smazat
  2. 23:51, mluvíme o Afghánistánu, kde tam vidíš Araby?

   Smazat
 5. Americký teroristi vraždí civilisty a mstí se za prohranou válku:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201811098438333-koalice-utok-syrie/

  OdpovědětSmazat
 6. Studenti (=Tálibán) mají pravdu. President Beneš také nejednal o Košickém vládním programu s Háchou a s K. H. Frankem... A také musel být nejprve vyřešen problém s Němci.

  OdpovědětSmazat
 7. afgánského národa si hluboce vážím, Vietnam, Kuba, Sýrie, Afganistan a Venezuela, to jsou národy - hrdina

  OdpovědětSmazat
 8. JJ, sověti chtěli "pořádek" bezprostředně u svých hranic a byli zločinci, NATO dělá bordel tisíce kilometrů od svých hranic a "bojuje za demokracii, svobodu a humanitu". Potom se nelze divit, když nějaký západní "NATO myslitel" v Srbsku prohlásí, že Jugoslávii bombardovali proto, aby chránili civilisty - prostě zvrácená morálka "humanitárních bombarďáků". V Srbsku na následky agrese NATO dodnes umírají lidé. Pokoj na světě bude, až proběhne "Norimberk 2" - s těmihle bombarďáky, co mají na svědomí miliony a miliony zmařených lidských životů.

  OdpovědětSmazat
 9. Amíci a spol dopadnou jako ve Vietnamu!

  Ani všichni nestačí při útěku naskákat do letadel jako tam ....a co jejich kolaboranti,co s nimi bude ?
  A u nás budou tryzny za výsledek "boje v Afganistánu za Prahu"!

  OdpovědětSmazat
 10. To se mi libi, jak zdejsi ruda kremelska soldateska bojuje za zajmy Talibanu. Aspon vidime, kdo je kdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja wohl, Herr Ober ! Und, Sieg Heil !

   Smazat
  2. Ty si mykáš, tupane!?:oD Aspoň je vidět, kdo je kdo :o)))))

   Smazat
  3. Co je to mykat, ty rudy "mysliteli"?-)

   Smazat
  4. To ti musí někdo vysvětlovat tupane? Tos nato m pořádně špatně.

   Smazat
  5. 11:28 resp.14:26 - blb a ještě k tomu barvoslepý.

   Smazat
  6. 11.28 Jak jste slavil výročí "KRISTALLNACHT" GENOSSE?

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, Západní Asie je rodná zem možná tvoje. Ale my Češi to máme trochu jinak.

   Smazat
  2. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL. Nejlepší kapky k posrání
   v celé EU.
   Vyrábí fa. Radosta se re o, nositelé řádu Josepha Goebelse s dubovými ratolestmi.
   Příznačné, že výtažek z dubu obsahují Radostné kapky.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 13:00 A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 12. Otevřený rasismus v BBC: Běloši nechť o práci u nás vůbec nežádají
  5.11.18

  Británie:
  Tentokrát bol uverejnený poburujúci inzerát s ponukou práce v svetoznámej spravodajskej televízii BBC, kde sa však nemajú hlásiť bieli kandidáti.

  V inzeráte s ponukou práce v televízii BBC, ktorý ponúka “výnimočnú a jedinečnú príležitosť zaškoliť sa ako novinár”, sa píše, že hlásiť sa môžu len ľudia, ktorí nie sú bieli. Informoval o tom portál Breitbart.

  Inzerát bol zverejnený v sekcii pracovných miest na portáli Westminster pre politické, mediálne a lobistické pracovné miesta. V inzercii sa jasne uvádza, že celoročná platená stáž v BBC World Service je “otvorená len pre kandidátov z čiernej, ázijskej alebo inej etnickej menšiny, ktorá nie je biela”

  Zdroj: https://ceskoaktualne.cz/2018/11/kontroverzni-zpravy/sokujic...

  OdpovědětSmazat
 13. Prosím všechny rozumné lidi, aby nekomentovali kavárenská přiblbla. Nemá to smysl, neboť idioti jsou nevzdělatelní. Když je potkáte, můžete je rovnou pořešit ... ale to se Vám moc nepoštěstí, protože jsou silní jen ve smečkách a i tak při první hrozbě bez prodlení mění názor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš to asi dobře, drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, autore příspěvku z 15:04; ale datluješ tady pitomosti.

   Jistě, je dobré + nutné konečně řešit všechny třídní a národní nepřítele, ať už na potkání nebo v příslušných pracovně-převýchovných zařízeních.
   Taky je zanedlouho začneme řešit PLOŠNĚ, hned po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

   Ano, jednoho krásného dne bude naše vlast opět očištěna od všech nepřizpůsobivých tříd, vrstev i individuí; namátkou od:
   • kavárníků
   • havlistů-kalouskovců
   • Pražáků
   • buržoustů
   • kulaků
   • studentíků humanitních oborů
   • nepracující inteligence
   • křesťanů
   • sionistů
   • atd. apod.

   Prostě náš národ bude opět očištěný, jednotný a nerozborně spjatý se Stranou i s bratrským národem Ruským, jako za nejkrásnějších dob našeho národní bytí.
   A naše vlast se bude ROZVÍJET jako poupátko a VZKVÉTAT jako višňový sad, PŘESNĚ STEJNĚ jako po první národní a třídní čistce, mezi lety 1945 až 1989.

   Ovšem naši dědiční nepřátelé nechodí v houfu, vždyť jsou to BYTOSTNÍ INDIVIDUALISTI!
   Naopak v houfech a oddílech chodíme my komunisti a putinisti, protože víme, že JEN V KOLEKTIVU JE SÍLA!

   Navíc rozbít hubu + zlámat hnáty nějakému doktůrkovi či profesůrkovi je pro nás proletáře hračka, i když jsme na něj jen dva či tři. My jsme pořádní chlapi, zatímco vědátor je většinou jen teoretik, navíc sebou nenosí služební obušek ani zbraň, na rozdíl od nás.

   Ale POZOR! Oni názor NEMĚNÍ, ani když je MUČÍME, hezky slovansky humánně! Např. křesťani se nevzdají toho svého tzv. Boha, i když z nimi děláme, co děláme.
   Takže nezbývá než je humánně likvidovat; způsobů známe SPOUSTU. Rovněž protoru na zahrabání těl máme habaděj.
   Ano, nejlépe to vyjádřil Veliký Stalin, duchovní otec Velikého Putina, BJJP: „Není člověk, není problém.“

   Prostě: Nedatluj tady nesmyslné poplašné zprávy, drahý, avšak přeplašený soudruhu a soukmenovče.
   Inteligence a kavárníků se opět zbavíme SNADNO, přímo JEDNA BÁSEŇ.
   A pak nám zase bude dobře, s Velikým Ruskem na věčné časy a nikdy jinak.

   „Běda, zapomínají-li lidé, chtějící být revolucionáři, že nejnormálnějším pořádkem v dějinách je pořádek revoluční!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pro 18:22. Muslimové patří po několik staletí mezi základní pilíře ruského státu. To nevíte? Třeba 316. střelecká divize, známá jako "Panfilovci" byla složena převážně z muslimů. Oblasti jihovýchodní Asie a Kavkaz a části Sibiře jsou osídleny národy vyznávající islám. Co to má společného s IS? A mešitu postavili v Moskvě. Ne v Berlíně, či Cardifu, jako Saúdové. Inu když se dá do filosofování kopáč, nemůže to jinak dopadnout.

   Smazat
  3. Tak co, kriplíku co užíváš jméno "radosta" ještě něco naslintáš?

   Smazat
  4. 8:03, příteli, i Rusko má svoje bludaře a proroky. Co historik, to názor. To jen Západní společnost je zglajchšaltovaná, skoro jako kdysi my za komárů.

   Jistě že bojovali vojáci a jim patří vděk. Vždyť to nikdo nikdy nerozporoval. Proto se mokne (hlavně v Rusku) každý květen u mohyly neznámého vojína. Ale vyloučit z bojů celou jednu generaci, bojující jak v Rudé armádě tak v mnohopočetných partyzánských oddílech, to může vymyslet jen pomatený idiot anebo nepřítel státu ve službách kohosi.

   V bojích hynula PŘEDEVŠÍM mladá generace, mnohdy ještě děti. A další heroický boj byl v týlu, už jen třeba v tom, když se stěhoval obranný průmysl za Ural.

   A o tom, jak byl Stalin nejhorší zrůdou všech dob, si přečtu i v módním časopise pro ženy. V tom případě nejen Stalin, ale i Nikolaj II., Aleksandr III., Aleksandr I., včetně Chruščova, Brežněva atd. a HLAVNĚ, a to především, PUTINA.

   Smazat
  5. 9:49 Za druhé vlastenecké války (1914-17) ruská armáda držela ohromnou frontu po dobu několika let! Čelila stovkám německých a rakousko-uherských divizí, přitom měla ještě otevřenou kavkazskou frontu, kde dávala záhul Turkům! Ruská armáda by nikdy neustila nepřítele ani do Rigy či Oděsy, natož pak do Kijeva, k Volze a na Kavkaz! Za celé 3,5 roku války ztratila navzdory počátečnímu nedostatku výzbroje 1,7 milionu padlých! Bolševik ztratil za 4,5 roku války 9 milionů padlých! Krom toho to byl tentýž bolševik, kdo v roce 1918 u stolu v Brestu-Litevském "prohrál" Rusku všecky ty země, který se mu už nikdy nevrátily, jako je Finsko, Polsko či právě Mandžusko s Port Arthurem! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  6. 11:28, jen krátce, nemám čas. Bolševická revoluce bezesporu podryla bojeschopnost Ruské armády. Tím Rusko/SSSR byť na pozici vítězů ztratili a poražení Němci získali. O tomto faktoru se dokonce natočil v r.1987 v SSSR film "Monzund" a už dávno se to v Rusku oficiálně akceptovalo jako fakt.

   Jenže situace byla tehdy mnohem komplikovanější a není možné to shrnout v několika řádcích. Imperiální armáda a politika nebyl bezchybný stroj, jinak by v tom evropském bordelu dávno Rusové pochodovali po Vídni a Berlíně.

   To, co mi vadilo na tom vašem předchozím citátu od jakéhosi historika, bylo, že odvrhnul celou jednu generaci, jako vítěznou bojovou sílu ve 2.sv.válce, coby bolševiky bez nároku na jakékoliv zásluhy. Společnost a její politika je velmi složitý organismus, a tím i její historie, a není možné na ni nahlížet jen jedním způsobem. Jistě. Každý národ to vždy vidí ze své pozice, jenže uvnitř by měl být alespoň rámcově konzistentní. Historie národ stmeluje, a hlavně hraniční události. To, co jste citoval je mezní a scestné. A nebezpečné, jelikož rozdělující.

   Smazat
  7. 13:43 Profesor Vladimír Machnač měl pravdu! Dobře toto téma je zpracováno ZDE! - https://www.valka.cz/13334-Ekonomicka-situace-SSSR-v-prubehu-1941-42-a-spojenecka-pomoc-Lend-Lease-dil-2-?utm_source=valka_cz&utm_medium=article&utm_campaign=serial

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to náročné psát sračky z klecovýho lůžka v blázinci? A pouštějí vás k počítačům v pravidelnou dobu, nebo si to musíš nějak vytrucovat? V každým případě se snaž, protože ty tvoje přitroublý sračky by tady už skoro chyběly. A představa, jak u toho dřepíš a ťukáš do kláves ty blbý, zbytečný, a pořád stejný hovadiny, je docela jedlá. Až ti někdo zakroutí krkem, budeš tu chybět. Opatruj se - nikdy není dost hovadin, sraček a blbin všeho druhu. Občas přemýšlím, kde zůstal Honolulu - taky správnej magor - asi už to s ním švihlo - nebo že by si to byl hodil sám?

   Smazat
 16. Honolula zabili cernosi za volby Trumpa a nastoupil Putinovec -israelita Radost jez ma starost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale né, Floridu uhráli, mají tam svého guvernéra.

   Smazat
  2. Nežvaň rudej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou jihoafrickými diamanty vykládanou originální winchestrovkou, na kterou bys šetřil tisíc let ze svý mizerný mzdy rudýho politruka, jak škodnou na loveckej lístek:)

   Smazat
 17. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 10. listopadu 11:47.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 18. Přímý kontakt je s Moskvou, Stolicí Západní Asie!

  Ano, nejen Taliban, ale i všechny ostatní pokrokové muslimské organizace mají PŘÍMÝ kontakt s Moskvou, hlavním městem naší rodné Západní Asie.

  Zde je důkaz:
  Když Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, slavnostně otevíral NEJVĚTŠÍ MEŠITU v naší rodné Západní Asii, pronesl ke slavnostním hostům (byli mezi nimi i turecký Vůdce Erdogan a palestinský Vůdce Mahmúd Abbás) mj. i tato krásná ruská slova:
  „Nechť se tato mešita stane pro muslimy v Moskvě a v celém Rusku nejdůležitějším duchovním centrem, zdrojem osvěty, šíření humanistických idejí a původních pravých hodnot Islámu!“

  Což se také stalo; jako se stane VŠE, co Veliký Putin, BJJP, nahlas řekne či si jen pomyslí.

  Prostě: Z Moskvy proudí světlo nejen Kremelského Slunka (vycházející tradičně přímo z Posvátné Osoby Vládce Vší Rusi), ale též jasná zář pravých hodnot Islámu. Tečka.

  „Islám je pokrokové náboženství!“ (Rudé právo, 1987)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu, od
  fy.RADOSTA se re o.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.