Reklama

.

.

pátek 2. listopadu 2018

Ilegální biologická válka za naše legální daně

Aleš Macháček
2.11.2018 E-republika
Platnost dohody o biologických zbraních potvrzené naposled v roce 2017 se jednoduše obejde tím, že to nechám dělat soukromé firmy ve spřátelených zemích. A samozřejmě co nejdál od své vlastní země a co nejblíže k potenciálnímu nepříteli.

Definici biologické války najdeme na Wikipedii a z ní je zajímavá tato část.

Biologická válka (BW) je použití biologických toxinů nebo infekčních prvků, jako jsou bakterie, viry a houby, s úmyslem zabít nebo zneškodnit lidi, zvířata nebo rostliny jako způsob vedení války. V průběhu minulého století bylo vyvinuto několik prostředků, které zničí plodiny. Patří mezi ně rzi stvolu pšenice a žita, houba Magnaporthe grisea a jiné.
Vlastně nejde o nic převratně nového, protože biologické války tu byly už od doby bronzové a pak od středověku. Jen neměly tak zásadní globální dopad na všechny lidi, ale pouze na dobývaný hrad.


Vylejte kádě lejn a moči na hlavy nepřátel!


Když obhájci hradů lili moč a lejna z hradeb na hlavy dobyvatelů, byl to pro lidstvo začátek biologických zbraní. Obléhaní předpokládali rozšíření střevních onemocnění a tím oslabení vojsk nepřítele. Otrava studní nepřítele je starší Mojžíše a jeho zpráva o božím trestu skrze nemoci a mor je něco jak způsob dnešních fake news. S objevem mikroskopu se rozšířilo pole experimentů s houbami, bakteriemi a viry a nyní s možností genetických úprav je pole neomezené. Ostatně mnoho knih, seriálů a filmů napovídá, kam utíká obrovský tok peněz - k výzkumu a vojenskému využití původně přirozených přírodních aktérů.

Během studené války britská vláda používala širokou veřejnost jako nevědomého pokusného králíka v dříve nepředpokládaném měřítku. Ve více než 750 tajných operacích stovky tisíc obyčejných Britů podstoupili “falešné” útoky biologické a chemické války, které byly prováděny z letadel, lodí a silničních vozidel. Z dnešního pohledu je pikantní zpráva Ulfa Schmidta, profesora moderních dějin na univerzitě v Kentu, který doložil, že britská vojenská letadla shodila tisíce kilogramů chemické látky “velmi neznámého toxického potenciálu” na britské civilní obyvatelstvo v okolí Salisbury ve Wiltshire. Nic nového pod sluncem. Jen to, co spojenci z USA dělali dávno před tím, viz citovaný odkaz.


Offshore hromadného ničení


Biologické zbraně jsou zakázány podle Úmluvy o biologických zbraních Ženevského protokolu z roku 1972. Mnoho národů zničilo své zásoby biologických zbraní a zastavilo jejich výzkum a způsob šíření, přesto hrozba zůstává. Mnozí odborníci se domnívají, že podstatným zjednodušením genetické modifikace jsou tyto smlouvy ohroženy. S koncem studené války přestalo být v módě zkoušet vše na vlastním obyvatelstvu nebo vlastní armádě. Taky přibylo mnoho stran a vlád ochotných zavděčit se osvoboditelům a převzít za ně právní a morální odpovědnost. Když nechám své odpůrce mučit někým jiným za natištěný dolar, tak jsem z obliga. Toto dělání špinavostí za mocného chlebodárce se ve zpravodajském a vazalském slovníku jmenuje rendition. Podívejte se na heslo “rendition flights”, kdy Západ nelegálně věznil a mučil unesené osoby pod odborným vedením USA ještě před pár lety.

Platnost dohody o biologických zbraních potvrzené naposled v roce 2017 se jednoduše obejde tím, že to nechám dělat soukromé firmy ve spřátelených zemích. A samozřejmě co nejdál od své vlastní země a co nejblíže k potenciálnímu nepříteli. A tímto nepřítelem v novém kole studené války je Rusko. A jsme biologicky doma. Rusko podalo USA oficiální žádost o informace s cílem vysvětlit experimenty s biologickými a chemickými zbraněmi v Gruzii, přičemž ruští úředníci dávají Washingtonu ultimátum, že Moskva nebude tolerovat experimentování s takovými zbraněmi v blízkosti svých hranic. (ZDE).Toto vojenské zařízení je jen jednou z mnoha biologických laboratoří Pentagonu v 25 zemích po celém světě. Jsou financovány Agenturou pro snižování hrozeb v obraně (DTRA) v rámci vojenského Programu spojené biologické angažovanosti (CBEP) s rozpočtem ve výši 2,1 miliardy USD. Laboratoře jsou umístěny v zemích bývalého Sovětského svazu, jako jsou Gruzie a Ukrajina, na Blízkém východě, v jihovýchodní Asii a Africe. Na patentovém úřadu USA se hromadí nápady jak rozšířit chemické a biologické prostředky s minimální pořizovací cenou.

Obavy z bezprostředního ohrožení mají opodstatnění. Podívejme se na nedávný patent USA na systém vypouštění infikovaných komárů z dronů pod názvem Toxic Mosquito Aerial Release System. A když v těchto laboratořích něco potřebují, nebo najdou něco zajímavého, tak se to veze diplomatickou poštou, aby se náhodou něco neprozradilo (Instructions from The Pentagon’s Defense Threat Reduction Agency - DTRA). Tuto zajímavou historii pašování biologického materiálu diplomatickou poštou USA zveřejnila známá investigativní novinářka Bilyana Gaytandzhieva, která předtím vyšetřovala dovoz západních zbraní teroristům Islámského státu přes nastrčené aerolinky. Viz náš článek Český a bulharský boj s terorismem v Aleppu. A nyní zveřejnila seznam letů s diplomatickými zavazadly, které pak šly přímo do gruzínské biologické laboratoře vedené USA. Tady máte její Twitter, kde jsou jsou důležité odkazy na publikované články. Její TV reportáž o “diplomatických virech” najdete zde.To už není domácké vypouštění svinstva, kdy sousedi musí čichat podivné smrady, vypouštěné nenápadně přes noc nebo brzy ráno. Teď máme studenou válku s Ruskem a horkou hybridní válku s Ruskem, která běží v Sýrii. Tak se nedivme předběžné opatrnosti Rusů a jejich oficiálním dotazům. Když by u státních hranic Ruska létal US-dron a cosi trousil, tak Rusové budou zcela jistě neklidní. A nejspíš tomu budou hledět zabránit, protože biologická válka se nepovede jen drony.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou:450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

24 komentářů :

 1. Kdo s čím zachází, tím také schází. Zeměkoule není zas až
  tak veliká.
  Vždyť americké prdy jsou cítit až v Rusku. A pokud nepůjdou
  přes Aljašku, tak si ten smrad užijem taky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To místní rudoprdy tvoří z 99% otravné putlérium, které ač velice smrduté není zdaleka tolik nebezpečné jako třeba novyčok - naštěstí!

   Vymazat
 2. Kdo použil atomovku je schopný použít i biologické zbraně na usa se ani hitler nechytá.

  OdpovědětVymazat
 3. Nekonecna rada nepredstavitelnych svinstev a samozrejme proti nam se deje a vlady vykradaji vse a za kazdou cenu. Ekonomicky uz vyspele zeme VYSPELY tak ,ze ukradli budoucnost celeho lidstva a take hodlaji znicit svet.., bez prehaneni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to nezodpovednost a nenazranost...ktera svetu vladne.....sice to maskuji recmi o "lidskych pravech",ale i ty slouzi jen k "vydelecne" cinnosti

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Nasi politici jsou prodlouzenou rukou americanu , ze neda se nic proti tomu nic delat , nebo USA ma celou zemekouli pod palcema a nasi obcane tomu tleskaji , ze to je to spravne !At tedy zhebnem !

  OdpovědětVymazat
 6. Doufejme, že Trump získá v Kongresu většinu a podaří se mu stabilizovat Ameriku a zpacifikovat alespoň ty Hillařiny šílence a Deep State, kteří jdou na ruku nadnárodním bankovním strukturám. Jinak jsme v p®deli. Být tam šílená Hillary, dávno by bychom byli ve válce. Zvláštní, že Honolulu přestal s agitací právě v tuto dobu. Co se se staroušem nešťastným stalo? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 3. listopadu 2018 9:33

   Taky jsem se ho na absenci v klíčových otázkách o JEHO prezidentovi a JEHO zemi otázal, je znechucen jeho neustálým mazáním i když píše slušně a k thematu !

   Ramón

   Vymazat
 7. Nacházíme se v předválečným období.
  Hned jakmile na západ dolehne finanční krize,
  rozpoutají peklo !
  Politika katolické církve se po století opakuje*

  OdpovědětVymazat
 8. Úterý 27. března 2018Dolů Další

  (Schůze zahájena ve14.00 hodin.)  Předseda PSP Radek Vondráček: Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci, vážení členové vlády, zahajuji 10. schůzi Poslanecké sněmovny a všechny vás tu vítám. Poprosím, abychom se už usadili na svých místech. Tato schůze je slavnostního rázu a jediným bodem je vystoupení předsedy Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických pana Paula Ryana.

  A nyní mi dovolte, abych mezi námi předsedu Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických pana Paula Ryana přivítal. Poprosím, abyste povstali. (Paul Ryan přichází v doprovodu vedoucího Kanceláře Poslanecké sněmovny k řečnickému pultu, poslanci ho vítají dlouhým potleskem. Pan Paul Ryan děkuje za přivítání.)

  Děkuji a nyní, pane předsedo, vás poprosím, abyste se ujal slova. (Anglicky předává slovo.)  Předseda Sněmovny reprezentantů USA Paul Ryan: (Hovoří anglicky, simultánní tlumočení.) Děkuji. Dobré odpoledne vám všem.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3. listopadu 2018 9:56

   My se z těch tlustých střev velmočí, díky našim slizským politikům a jejich slizu, nikdy nedostanem za celých 100 let máme být na co pyšní, na cizý rektum. Proti biologickým zbraním máme tímto, věru dobře aktivovány imunitní systém i žaludky.

   Ramón

   Vymazat
 9. Ti ohavní imperialisté měli v Dikobrazu vždy skvělý kalhoty! Asi nechali i těm mandelinkám ušít krovky ze stejný látky! V době kdy ještě existoval Tuzex na bóny jsem tam právě takový marně sháněl! Měli tam jen modrý šunt pro honáky dobytka z louisianský bavlny ...

  OdpovědětVymazat
 10. Rozprasuji restrikcni enzymy na upravu DNA. Za par let budou vsichni mrtvi. Jen dnes se chemtrailsum jeste smeji. Neveri ze existuje neco jako pomale traveni. Neveri ze nam vladnou mstivi a lstivi zmrdi.

  OdpovědětVymazat
 11. Však kdo ví, jak to bylo u al-Alameinu, kde Britové zvítězili nad Rommelem díky tomu, že se Wehrmacht kvůli dysentérii po..al!

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdi do prdele ty hajzle praštěnej! Kreténe ubohej - proč třískáš do klávesnice tyhle zmrdoviny? Vyser se na to ty impotente! Kdybys šoustal, nepsal bys takový nudný kraviny, lezeš sem s tím pomalu denně. Ono taky - kdo -která ženská - by mohla žít s takovým duševním mrzákem?

   Vymazat
  2. Iveciene 3. listopadu 2018 22:34

   Sem je příslovce místa.Než se začneš příště "ha ha ha kua smát" tak se radši nejdříve nauč češtinu ty imbecile se sežraným koprem a rozmačkanými skořápkami.A píše se "obsypete" a ne "opsipete".Bože můj....a takových debilů je tu mraky.

   Vymazat
  3. Jsem ženatý 11 let.Za celou dobu jsem jednou udělal chybu a podved svou manželku.
   S holkou o 11 let mladší.Mě bylo 27,jí 16.Druhou chybu jsem udělal,když jsem to vyklopil své manželce.Vše se urovnalo,ale den odplaty nastal po pěti letech kdy mi to moje žena vrátila hned dvojnásob.S prvním chlapem jsem jí nachytal já,a o druhym jsem se dozvěděl od syna a navíc to byl kamarád.Hranice šílenství je v takovém případě u každého jinde.U mně to vypadalo jako něco mezi vraždou a sebevraždou.Nicméně i tentokrát se vše urovnalo a jsme spolu dál.I když můj sexuální život není takový jako předtím.A teď mi řekněte kdo je větší hříšník.
   Ivecien E-MAIL: Ivecien@seznam.cz

   Vymazat
  4. Ja vam vsem tady dekuju za rozhreseni a prima prezdivky, vim ze jsem retardovany kokot, navic s parohama na n-tou, kteremu nestoji a s pravopisem jsem ja pablb, rovnez v prdeli. Mozna je to tim, ze jsem maly, natvrdly, zrzavy zmetek, jak rikavala moje maminka. Tata me radsi hned nakopl do prdele, abych radsi mlcel! Proto urazim rad jine, dela mi to dobre, jsem nedouceny pojidac holubu z nosu, ale hlavne milovnik pismenek spisovnych u druhych pisatelu. A cela tato zpoved byla jen zasranym vymyslem z me zrzave hlavy a vy jste to sezrali vy priblbly bezmozci, jak rad vas urazim! To jinde neuvidíte!
   Ps. Zakladni kodifikacni priruckou spisovneho pravopisu jsou Pravidla ceskeho pravopisu, zduraznuji pro sebe, Pravidla v tomto textu se pisi s velkym P, to mi dela nejeden problem.
   Uz me chapes? Zkurvena chazko ...
   Ivecien

   Vymazat
  5. http://www.milujivareni.cz/profil/121719/
   Ivecien

   Vymazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. listopadu 2:13.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 14. Biologické útoky imperialistů na Slovanstvo? Nic nového pod Sluncem!

  Euroameričani, sionisti a křesťani, dědiční nepřátelé nás Čechů a Rusů, se nás pokoušejí vyhubit NEUSTÁLE.
  Připomeňme si brutální teroristické útoky imperialistů na naši potravinovou základnu, prováděné pomocí Amerického brouka.

  Ano, to byly ještě idylické doby, kdy Amerického brouka rozšiřovali agenti-chodci, a nepřátelská letadla byla ničena ihned při pokusu překročit naši modrou hranici.

  V současnosti nás imperialisti zasypávají nejhrůznějším neřádstvem ze zdánlivě neškodných civilních letounů; zasypávají nás doslova DNES A DENNĚ.
  Ano, neslavně proslulé chemtrails nesou smrt nejen chemickou a jadernou, ale i biologickou. Z letadel imperialistů jsou nad námi rozprašovány tyto bio-hrůzy:
  • HIV
  • Ebola
  • syfilis
  • chřipka
  • bramborová sněť
  • kůrovec
  • mouchy
  • komáři
  • kobylky
  • slimáci
  • atd. apod.

  Tito poslové amerického imperialismu jsou účinně podporovaní na dálku, zbraní planetárního ničení HAARP: Tak vzniklo letošní sucho, tak bude vyvolána vlna tzv. sibiřských mrazů začátkem příštího roku. Později se přiženou české tajfuny, zemětřesní a tsunami na Máchově jezeře.

  S tím vším se my Češi a Rusové nějak vyrovnáme. Svou imunitu si přece posilujeme každodenním užíváním vodky, piva a našeho pravého rumu z brambor. Náš zažívací trakt je PERFEKTNĚ bráněn aktivním trávením Kosteleckých ANO-uzenin.
  A zvenčí proti chemtrails nákazám bojují Babišovy rodné širé řepkové lány, zdroj zdraví a síly naší země i lidu.

  Jenže imperialista nikdy nespí, nikdy se nepřestane snažit o maximalizaci svých odporně vysokých zisků.
  Proto vymyslel nejhrůznější zbraň vůbec: OČKOVÁNÍ.
  S touto zákeřnou zbraní v ruce k nám a našim dětem přistupuje potměšilý inteligent – doktor.
  Podobní zákeřní doktoři zavraždili Velikého Stalina i našeho Klému, a našeho Václava Klause st. se pokusili dostat do blázince!
  DOVOLÍME TAKOVÝM INTELIGENTŮM - AGENTŮM IMPERIALISMU VBODNOUT JEHLU DO TĚLÍČEK NAŠICH DĚTÍ ?!

  Odpověď nechám na vás, drazí soudruzi a soukmenovci, na vás příslovečně moudrých a vzdělaných slovanských proletářích.

  „Myslím, že mohu právem říci, že naše dělnická třída a všechen náš lid jsou připraveni zmařit všemi způsoby jakékoliv úklady a pikle reakčních živlů!“
  (Kl. Gottwald, 22. února 1948)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosta,jste vůl!Přeji vám zdraví a jeďte si vyčistit mozek ke svým přátelům za velkou louži.A tu očistnou kůru neuspěchejte!Čím déle,tím pro vaše mentální zdraví lépe!Franta

   Vymazat