Reklama

neděle 25. listopadu 2018

Stratégové předem prohrané bitvy

Ivan David
25. 11. 2018
Dnes, tuším v 15.01 jsem ve Zprávách na Radiožurnálu slyšel jako jednu z hlavních informací, že předseda Pirátů Ivan Bartoš konstatoval, že hlasování o důvěře vládě posílilo prezidenta Zemana a premiéra Babiše. Což o to, sdělení je to veskrze pravdivé, ale jsem si jist, že kvůli tomu nám ho "veřejnoprávní rozhlas" nenaservíroval. Ale proč to udělal? Smysl mi uniká. Má snad být Ivan Bartoš nástupcem opotřebovaného Miroslava Kalouska, který byl hlavním komentátorem politických zpráv našich veřejnoprávních médií? Nemá sice jeho pohotovost a vtip, ale vyrovná se mu arogancí a předčí ho popularitou. Konstatování vůdce Pirátů jistě nemá mít význam prostého: "Hrozně jsme se snažili, ale prohráli jsme." Je snad výzvou k další zteči?


Nebo má připomenout nepozorným posluchačům jak hlasovaní dopadlo? Sotva. Jistě nemá být Bartoš svým výrokem veřejně zostuzen jako politický předák, kterému teprve po bitvě došlo, že byla marná a oslabila jeho armádu. I podprůměrně bystrý posluchač jakéhokoli rádia přece musel předem vědět, že ČSSD si nové volby nemůže dovolit a ani komunistům by se jistě nehodily. Provádět průzkum nerozbornosti ANO bojem nemá smysl. Ne, přiznám se že nechápu proč.

Ať už je to tak či onak, signalizuje to velikou neprofesionalitu. Jistě jsme všichni viděli nějakou kriminálku, v níž policista sděluje kolegům, že hledaná osoba je skutečný profesionál. Říká to s respektem, neboť je mu velkou výzvou a v jistém smyslu i "ctí" utkat se s opravdu zdatným padouchem. Opravdu není moudré podceňovat lidi, které nemáme rádi.

Jsou-li představitelé protivné strany opradu na výši, nezbývá než je brát vážně. Jenže co si myslet o "demokratické opozici"? Neumějí sčítat nad desítku? Počáteční počet hlasů poslanců rebelující opozice byl znám. Počet hlasů chybějících do počtu 101 byl rovněž znám. Nemožnost získat další poslance rovněž. Najít nebo podplatit devět pohanků či melčáků byl prakticky nesplnitelný cíl. Prohra byla naprosto jasná. Prohra nikoho neposílí. Inteligentní politik se jí vyhýbá.

Cílem vzbouřenců bylo svalit vládu. Výjimkou byla pozice SPD, která ústy svého předsedy Tomia Okamury deklarovala zájem nahradit ČSSD v podpoře vlády a tím získat větší vliv při politickém rozhodování. Zájem je to sice smysluplný, ale pro průměrného diváka málo srozumitelný. A také nedosažitelný. SPD za sebou nemá žádné skandály, a ani mít nemůže neboť se nepodílela na vládní moci a pokud má mezi sebou talentované zloděje velkého formátu, nemohli se projevit, neboť nezískali prostor.

To "demokratická opozice" má mezi sebou a ve své nedávné historii jinčí ptáčky. Pamatujeme si zlidovělé označení "modré straky". Moralizováním se mohou prosadit jen mezi spoluobčany s poruchou paměti nebo defektem intelektu. Jestli v této zemi něco skvěle funguje, pak tedy korupce všeho druhu. A nemálo toho fungovat přestalo. To oni se postarali, aby obrovské rozkrádání veřejného majetku bylo legální, tedy nepostižitelné. Chce-li někdo namítnout, že strana "Starostové a nezávislí" v tom nejede, pak je dobré připomenout ono zažité "spolu chyceni, spolu oběšeni".  Že lžou už svým názvem, neboť nejsou ani jen starostové a už vůbec ne nezávislí, na to jsme si zvykli.

Piráti jsou také zvláštní čeleď. Název patrně navazuje na romantické nahlížení na námořní lupiče, oblíbené to postavy v dětských hrách, a znamená glorifikaci zločinu. Zatím moralizují a poučují pod názvem označujícím loupežníky. Podle deklarovaného programu a hlasování to jsou ultraliberálové střižení tzv. "neomarxismem". Svoji příležitost se znemožnit zatím hledají. Nadějnou cestou je nominace mladého lékaře ze Slavičína na Zlínsku do funkce primátora Prahy. Připomíná mi to Renčínův kreslený vtip zobrazující muže stojícího na příkrém skalisku s rakama opatřenýma jakýmisi křídly a s prohlášením: "Všichni přede mnou si rozbili hubu, ale já to dokážu!" Sebevědomí opřené o formální vzdělání a přesvědčení, že lidé nad padesát jsou zkostnatělí hlupáci se jistě časem zkoriguje na sebevědomí přiměřené. Pokud ne, pak jsem přecenil jejich inteligenci. Ale bude to bolet.


48 komentářů :

 1. Ale bude to bolet.
  Ale nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ALTERNATIVOU,KTERÁ JE VICE A VÍCE HLAVNIM PROUDEM

   se šiři nejnovějši info.
   Prý si ty jezdce na mrtvých oslech najal sám Babuš,kvůli SVÉMU raketovému vzestupu ratingu a oni genialisti za ten svůj cirkus Humberto od něho nevzali ani korunu!

   PRÝ JIM ZA TO Z MILOSTI POSLE NÁKLAĎÁK KOBLIH A VUŘTŮ!

   Ted už těm senochrupům nepomůže ani kdyby se dnem i noci modlili k Národnimu programu voličů tzv NPV oj,oj,oj!

   Smazat
  2. Hezky napsáno...

   Smazat
  3. 23:26
   Je potřeba aby to zabolelo hlavně Pražáky , tedy ty křtěné Vltavou . Aby si uvědomili jaká verbež se do matičky Prahy napakovala vládne jim k jejich škodě .Sami dopustili vytvořit tento Augiášův chlév a tak by měli být schopni si ho sami vyčistit . Obávám se , že Piráti nejsou to správné koště .

   Smazat
  4. https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kocab-michael/prazakum-je-hej-619789


   "Celetná, Týnská, na Příkopech
   Ploužím se městem po výkopech
   V tůních a V jámě, Moráň, Výtoň
   Procházka Prahou, to je výkon

   Ref: Pražákům, těm je tu hej,
   ty nikam nezablouděj,
   S batohem na zádech sám
   na strejdu Karla se ptám
   Tu Želivského, tam Celetná
   Jak se v tom country teď vyznat mám
   Podolí, Strahov, Anděl ó jé
   Už mě tu víckrát neuviděj

   Ref: Pražákům, těm je tu hej,
   ty nikam nezablouděj.
   Plzeňská a Francouzská,
   Těšnov a Novodvorská.
   Betlémská, Jarov, Soudní,
   Žitná, Ruská a Dolní,
   Safra, safra...
   Mám rád disko, disko disko...

   Ref II: Plzeňská a Francouzská
   Těšnov a Novodvorská.
   Betlémská, Jarov, Soudní,
   Žitná, Ruská a Dolní

   Ref III: Pražákům, těm je tu hej
   ty nikam nezablouděj"

   Smazat
  5. "Falešného a prázdného" agenta Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman CsC. se svými čubami, mynáři, veleby, foldyny, jandáky, ringočechy, humly, hašky, zbořily, jičínskými, rychetskými, tvrdíky, žantovskými, slizkými agenty kavany, kmoníčky, ovčuráčky a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.

   Smazat
 2. Už před delším časem jsem byl šokován skutečností, že Ministerstvo vnitra hravě zaregistrovalo k volbám do "staroslavného" Parlamentu ČR subjekt s názvem označujícím námořní vyvrhele, kteří na stožár vytahovali tuším vlajku černou, ozdobenou lebkou a zkříženými hnáty. Jakýsi kavárnický fanoušek na mne u rybníka bojovně volal, že Piráti mají za úkol odhalovat podvody ve sféře IT. Opáčil jsem, že v takovém případě by jim přece příslušel dost možná název Antipiráti. Teď už jen deprimovaně čekám, odkdy bude v českém zastupitelském sboru figurovat parta s opěvovaným názvem Hrdlořezové ... VU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jejich logo přesně odpovídá jeho obsahu. Napakovat se loupeží bez ohledu na mrtvé oběti. Tím nám říkají, jak chtějí dosáhnout svých cílů. A mladí, vygumovaní třicetiletou lží a nenávistí, přebírají jejich metody s nadšením.

   Smazat
 3. Moravu vyléčila ČSSD změna majitele bytů horníků. Voliče ODS a Pirátů vyléčí imigranti, ale to už bude pozdě. V Černých baronech bylo konstatováno, proč by prasata měla mít svoji zástavu a já dodávám, proč by blbci měli mít svůj vlastní stát!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Antarktis. Mohli bychom jim tam vyvážet LED.

   Smazat
  2. 0:24
   změna majitele bytů horníků sice proběhla, ale fakt, že jsme z prostředků ČSSR postavili byty pro podnikání kyperské společnosti nemá léčivé účinky. Demografický sestup je v chodu 35 let.
   0:34
   Výroba LED tu skončila před 25 léty. Jejich potřeba se řeší dovozem z vyspělejších zemí od firem OSRAM, EPISTAR, CREE.
   Naše montovny je nemohou produkovat, jedná se o odbornou výrobu. Například výrobu galia Ga na Slovensku (10% světové produkce) jsme též ukončili.

   Smazat
 4. Souvisí s Pirátovem a jeho volenými politiky i "machry" předchůdci, nejsem z této Macechy České republiky, krátce jsem zde působil pracovně, stačilo! Lituji Vás rozumné ...

  Včera jsem poslouchal cosi o asvaltovém obchvatu Macechy, započal před 30-lety a Pirát z ČT nám sdělil jeho předpokládané ukončení v roce 2029!

  Málem jsem se strhal smíchy. Poněvadž jsem předtím shlédl nové stavby z té zaostalé komunistické Číny NESROVNATELNÉ! Ale to nám Šámalovic rodinná mafie na ČT, nikdy neukáže NÁDHERA, jenom mám obavy z toho, že je nakazí, jelikož značně bohatnou AMERIKANIZACE, tzn. sobeckost, povýšenost, nadřazenost, honba za bohatstvím (hlava nehlava) a cesta zpět k debilizaci mladých čínských teeneegeerů, jak to trefně vyřkl, PAN Zdeněk MAHLER u nás v Kocourkově.

  Poté se stačí mrknout na Kerčský most ...?!

  "Krymský most, nazývaný též Kerčský most je spojnice pevninského Ruska přes Kerčský průliv s poloostrovem Krym. Je koncipován jako dvojitý most a určen pro silniční a železniční dopravu. Vede z Kerčského poloostrova přes ostrov Tuzla a Tuzlanskou kosu na Tamaňský poloostrov.
  Celková délka: 19 000 m
  Otevřeno: 16. května 2018".

  A napadá mne, proč ty vemena u nás v Maceše, radši nedrží huby :-[

  Ramón

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi idiot, sorry. Můžeš navrhnout Prahu kompletně zbourat včetně historického centra, všechny pozemky vyvlastnit a začít na nich budovat mrakodrapy, dálnice napříč a mosty. Blbe.

   Smazat
  2. Inu, vážený Anonymní 0:57, to už se přece v Praze postupně krůček po krůčku děje.

   Smazat
  3. 1:34

   Co se děje? Zbourali Pražský hrad a Karlův most? Místo Orloje dali digitální hodiny?

   Smazat
  4. Pane Ramón, víte že jsem tento měsíc potkal odeesáka, který nevěděl, že postavili Krymský most.

   Smazat
  5. Anonymní Pirát 26. listopadu 2018 0:57

   Slovo OBCHVAT význam:

   silniční obchvat – pozemní komunikace, která odvádí dopravu mimo sídelní útvar a urychluje průjezd OKOLO něj !!!

   Za to sorry (promiň!), bych ti dal parfacek, neznáš Češtinu. To je to období debilizace, jak nám jej nastínil pan Zdeněk Mahler. Ty mrakodrape?

   ••••••••••••••••••••

   Vážený pan Krůček 6. listopadu 2018 1:34

   Krůček po krůčku s berlemi? "41-let" PŘEDPOKLÁDANÁ dostavba 2029 + 10 let. A to ještě chcete mezitím stihnout, většina pražáků válčit z EXILU s Ruskem, tak nevím kdy se dobelháte, bude-li kam?!

   ••••••••••••••••••••

   Vážený pane 26. listopadu 2018 7:44

   To bude obdoba 0:57 Pirát, dítě z ODS rodiny, čili bývalých Svazáků z Národní třídy. Neví co je střed města a co silniční OBCHVAT. Ale zase umí plácat SORRY, zřejmě popleta z Honduraské karavany, do Ameriky ANO?

   Smazat
  6. Vemene, promiň 26. listopadu 2018 0:57 dodatek!

   Jsem rád, že si si osvojil výraz MACECHA a sám sis ho, ty koumáku přiřadil k názvu PRAHA. To je pokrok, já jsem v 0:34 ani jednou nepoužil název PRAHA. Je vidět jaký si vnímavý Český PATRIOT, děkuji intelektulále.

   Ramón

   Smazat
  7. Vážený pan 6. listopadu 2018 1:34

   Své kázáni u Vás beru okamžitě zpět s omluvou! Krůček po krůčku (ale jistě!)jsem vztáhl na sebe?

   S Vaším názorem plně souhlasím, oni stačí ty slavné Brněnské hodiny na náměstí. Kdy se zde turisté diví, že tak velkého Robertka, uprostřed města ještě nikde neviděli.

   V Maceše lavička orgií před Sazkou. Chcací si chlapi na nohy. Začalo to růžovým tankem. Obřím neonovým srdcem, vzhledu velkého bordelu. Nepraktický tančící dům, kde zaměstnanci těžko otevřou okna. Vztyčený prostředník na Vltavě. Entropa paskvilář Černý financovaný zlodějem Bakalou. Havlovi la(h)vičky. A teď Vás čeká znovu vzkříšení futuristické "zelené" knihovny Piráty. OBCHVAT, kdo si počká ten se dočká, přednější je to obludárium výše mnou uvedené v ČT uvedené jako prestižní.

   Nejsem příznivcem obludárií, mám rád starší renesanční budovy, postavene kolem 16. století. Těch jsme u nás měli ve starém Mostě s pohledem na Hrad. Nyní jsme vděční za cihlové krabičky z padesátých let, 29-let oblepované deskovým polyestyrenem s omalovánkovými fasádními motivy.

   Jen ten pokrok ve výstavbě pro skutečně prací, zaměstnané lidi, jaksi ustrnul!?

   Zdraví Ramón

   Zrovna hrají Ivana Mládka: "Jóžin z bažin ... žere hlavně Pražáky!". Mějte se na pozoru.

   Smazat
 5. Praha neni jen orloj a hrad.Jakysi architekt prohlasil,ze zelen ve meste je blbost.Vsechno zastavet a bude bytu dost.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Často uvažuji nad současnou mladou generací, hlavní voličské základny Pirátů. Mladí byli, jsou a asi vždycky budou rebelové jdoucí proti proudu. Jenom ti dnešní mladí jsou trochu jiní. Mají v malíku výpočetní techniku, většinou jsou i lépe jazykově vybavení, ale co jim chybí, jsou historické a zeměpisné znalosti. To jsou ty, které jsme se museli kdysi ve škole biflovat, protože jenom vyjímky mají právě v těchto oborech přirozený zápal o věc.
  Člověk až žasne, jak chatrné jsou vědomosti průměrného středoškoláka. S mobilem je king, ale v atlasu má problém najít ČR a 17. listopad oslavit, jako 100. výročí narození V. Havla. A čůrat na perka takto nevzdělaným voličům je přece tak snadné. A navíc, Piráti chtějí přece zlegalizovat "travku"...

  OdpovědětSmazat
 8. S tímhle se nedá nic dělat. Piráti tu jsou kvůli tomu, že prominentní rodiče je takto vychovali. Elita tu byla i za komančů, ta volně přešla po listopadu do demokracie peněz.
  Tito "volnomyšlenkáři" jsou jen svazáci, co nemají přehled, jakou peníze mají sílu. Jakmile se dostanou k nějaké skutečné odpovědnosti, vystřízliví.
  Je to jen variace na stejné téma, společnost není normální.

  OdpovědětSmazat
 9. Uvědomte si,že banda kurev ODS,TOP09,KDU,Pirátů,STAN se pokusila o převrat a jejich pokus nevyšel.Počínání SPD je pro většinu občanů dle mého názoru dost nepochopitelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlasovalo se o důvěře vládě, nikoli o důvěře Babišovi samotnému. Proto nechápu postup hlavně ČSSD, když se nepodpořila. Zřejmě sama se sebou není ve vládě spokojena. Jinak to nechápu.

   Smazat
 10. Pane doktore,opět trefa do "černého".
  Oni se nám ti piráti vlichotili tzv. mladým (naivním) jako jacísi "anarchisté". Ty komunistická ideologie "vyhnala" na ultra levici. Což, jak víte není příliš pravda. Bakunin třeba žádný levičák nikdy nebyl.
  Já si myslím, že se už prodávají a brzy skončí jako VV. Jenže i tzv. užitečný idiot může nadělat nenapravitelné škody.
  Ve vzduchu stále visí otázka "qui bono?"

  OdpovědětSmazat
 11. Huliči si založili partaj, na to kolik jich v populaci je, nic divného. Prostě zahulili a neviděli. Hlavně, že to někdo platí,kdyby jim nepřišla výplata to by byla jiná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíte, to mne nenapadlo.Děkuji za postřeh.Pro Dr. davida" pane doktore,psychiatre- Co může být z mladých lidí (15 až 19), kteří se v parku tak od 15. ho 18. hodiny opíjí vodkou z marketu a nakonec si dají čáru nebo jointa?????? Jen aby nám ten Sereš nevlezl oknem, když už to dveřmi (majdanem) nejde.Proč nejde Kalousek se Schlaffenbergem řečnit do Ostravy. No "dostal by židlů"

   Smazat
 12. Vidina demokracie je čím dále vzdálenější, protože čím dál více lidí, především mladých má vymyté palice a vůbec neví, co skutečná demokracie je.

  OdpovědětSmazat
 13. Celá ta opozice je nevolitelná o pirátech nemá cenu mluvit mladí a blbí.

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem pro,ať si každý vybere svého zástupce,žel obchod s politiky má omezenou nabídku a navíc v této hře často v regále pro Elektro naleznete prací prášky. Pro ovlivnění konzumenta se používá "reklama" a rúzné "akce", kde vám nabízí secondhandy. Zvolení (alias vyvolení) přísahají na své svědomí a vědomí, což je úsměvné a je-li to pravdou , pak jsou často v bezvědomí. Tím si vysvětluji zákony typu podpory chudých solárbaronů a podobných. Byl jsem volič ČSSD, ke konci už se zaťatými zuby, po nich mi byli nově sympatičtí Piráti, v posledních volbách dostali můj hlas. Po porvních krocích v politice,kdy vidím,jak se zabydlili a že jsou opět jen přikecávači. Nesplnili cíl vstoupit do vlády a vzít si na triko digitalizaci státu. Když, misto zesměšťování nepřijali úkol a nepředvedli, že to umí líp. Jestli nedojde k pozitivnímu překvapení, pak nemám koho volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:17 - souhlas, přece platí "Kdákat a snášet vejce je dvojí!".

   Smazat
 15. Velmi zajímavý postřeh (od autora), je pravdou, že vedení "demokratického bloku", eurohujerští vedoucí činovníci - Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Pospíšil.. - působí již poněkud opotřebovaně. Sice se budou snažit o další pokus, ale nevím, jestli nebudou nahrazeni čipernějšími, s ohledem na výsledky, právě piráty.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to jistě jen můj předsudek, ale PIRÁTI, co si pamatuji z historie, byli odrůdou teroristů. A když pak vidím vzhled toho šéfa těch českých teroristů, tak ten obraz mám dokreslený pocitem fyzické špíny. No a to už je krok k antipatiím, dokonce ještě dříve, než pirát otevře ústa. A když pak i z těch úst se line zápach refluxu žluči do éteru. je pro mne obraz dokonán. Nevím, snad vykoupat, ostříhat tu slepenou srst, vypláchnout ústa a léky na uklidnění žluči i žaludku, třeba by se z toho dalo pak něco lidského vykřesat.
  Jinak ale všechna úcta - když ne už čest a sláva - demagogickému protidemokratickému bloku, který se srdnatě bije za práva kapitálu. A občané musí přece pochopit, že dvojí právo, jedno pro občany a druhé pro kapitál nelze mít. Takže kapitálu právo, občanům bezpráví. Tak jsme žili od Bílé Hory 300 roků, kolik to bude tentokrát?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapoměl jste na jointa...

   Smazat
  2. 11:40 přesně tak, piráti si budou muset opatřit jiný název a jiného vůdce. Měl jsem osobně tu čest, proto nechápu voliče, kteří jim mohli dát hlas, možná z recese. No ale v nepříliš vzdálené budoucnosti tak bude vyhlížet většinová česká společnost (až tu bude vyšší procento obyvatel z Afriky s dredy), a proto to bude standardní vzhled třeba i pro českého předsedu vlády :-)

   Smazat
  3. No, když se podíváte na zastávkách tramvají, metra, autobusů, na nádražích... na tu odrbanou mládež se vzhledem bezdomovců a chováním klacků, tak věřím, že Piráti budou úspěšní. Piráti, to je pravá parketa dnešní omladiny - od malého terorismu k velkému! Proti komu protestují, proti občanům? A v čí prospěch? Ve prospěch diktatury kapitálu! Je to těmi 14 litry čistého alkoholu/osobu/rok, umocněných na
   druhou dravým, chtivým mládím? Je to drogami, sexuálním deviantstvím? Je to carpe diem, než spadne atomovka!?

   Smazat
 17. Spíše než piráti tak korzáři/privatýři (viz wikipedie), zřejmě legalizovaní a placení také nějakou výsostí (že by Sörös?). Poslanec Bartoš měl v pátek na jednání pod sakem černou košili a tmavě rudou kravatu - barvy vlajky neotrockistické ultralevičácké ANTIFY, se kterou očividně sympatizuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 26. listopadu 2018 12:39

   Nejen sympatizuje, také se i aktivně zůčastňuje, jejich akcí, viz foto ANTIFA anarchistů v čele s Bartošem:

   https://uloz.to/!erwuWsr2VHwi/valka-o-planetu-opic-zeleny-pirat-vitac-a-poslanec-antifar-baby-driver-ivan-bartos-projekt-veci-verejne-mp4-mkv-avi-png

   Ramón

   Smazat
 18. Dnes ráno byla na ČRo roztomilá debata o hrozném nebezpečí, které nám hrozí z Ruska ohledně špionů. Je to skoro jako ze Švejka.

  Na ČT byl rozhovor s politologem Justem. Byla to také dobrá ukázka manipulace s informacemi. Just řekl, že SPD byla ochotna jít s ANO do vlády a nahradit tam ČSSD. Tedy Radio Jerevan.

  V zásadě to je pravda. Okamura o vládě mluvil,s tím rozdílem, že SPD nechce do vlády, ale bude podporovat tu příští, ve které nebude ČSSD. Zcela jasně prohlásil, že podpora není podmíněna ministerstvy, ale tím, že ANO bude ve svém budoucím vládním prohlášení podporovat program SPD. Okamura chtěl vládu položit a poslanci SPD proti ní hlasovali.

  Pro ANO to je dobrá nabídka, protože s podporou SPD a KSČM může vytvořit jednobarevnou vládu. To nemohla ČSSD připustit, protože ANO se nesmí dostat k informacím, co vlastně dělal na MV Chovanec.

  Kdyby vyšlo najevo, že Čapí hnízdo byla účelovka, která měla prospět ČSSD, tak by to byla pro tuto stranu katastrofa hrozící vymazáním ze Sněmovny.

  Je pravděpodobné, že Hamáček má plné ruce práce, jak zahrát ČH do autu, aby nebyla ostudy. Jakýkoli soud by musel projednávat nejen podnikatelský záměr, ale hlavně správní řízení, které žádost o dotaci doporučilo.

  Z posledního dění je zajímavý výrok Drtinové, která veřejně poděkovala Bakalovi, že finančně podržel DVTV a opravdu, ale opravdu za to nic nechtěl. Veselovský před časem tvrdil, že ani neví, kdo je platí. Drtinová by mohla Bakalu otestovat rozhovorem o OKD.

  O Pirátech je škoda mluvit. Jejich heslo "Pusťte nás na ně, budeme se za vás prát" bylo zjednodušeno na "Pusťte nás mezi ně". Tak jsou mezi nimi. Ale prát se? Proč by to dělali.

  OdpovědětSmazat
 19. 11:40 Osobně nechápu, jak se mohlo stát, že po 100 letech jsme opět standardní a nedílnou součástí Rakousko-Uherska nového typu, opět v německém područí. Takhle to snad TGM nemyslel!

  OdpovědětSmazat
 20. Je jasné, že Piráti byli "vymyšleni" jako mucholapka hlavně na mladé voliče. Právě ti se často voleb neúčastnili a právě ti se nechají snadno zmanipulovat. Proto bylo třeba nabídnout jim nějakou lákavou partu, co je in a zároveň je ve školách organizovaně učit volit, tedy chodit k volbám s dobrými radami, koho volit (známé volby na nečisto). A funguje to. Mladí moc nepřemýšlejí, chtějí žít a bavit se a odborníci přes IT s dredy, dlouhými vlasy a legalizací marjánky, to je to pravé rebelské. My jsme asi nebyli jiní, jen nám naštěstí takovéto alternativy nikdo nepodsouval...J.

  OdpovědětSmazat
 21. proč parlamentni straž nedava dychnout na toxikaci a alkohol soudruhum posrancum tedy\ i bartošovi už jen podle chraplaveho hlasu by určitě neprošel a kalousek by byl na dlažbě i s mnoha dalšimy kteři vymyšli zakony že se v praci chlastat nesmi s jedinou vijimkou na hradě a posranecko sernatorski kantině ale jen vrcvhnost plebs pro jistotu ma zakaz vstupu přetože čete děla jakoby tam mohl každy což je tedy pravda ale ten každy musi byt soudruh z čete jinak ma smolika

  OdpovědětSmazat
 22. Původ pojmenování pirátů pochází z pojmenování serveru pro sdílení dat PirateBay který byl zakázán, a je symbolem boje proti "ochraňovatelům duševního vlastnictví" u nás nepř. OSA. Původně na západě levicové (po)hnutí, u nás, jak je vidět z příkladů zelených, přešaltrováno doprava do neoliberalismu.

  OdpovědětSmazat
 23. Prosím vás proč toho blbá Radostu nemazete?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:08
   Je snad blbější, než všichni ostatní, kdo sem píšou? Mně se nezdá -

   Smazat
 24. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 26. listopadu 4:20.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 25. Leninská pravda s.s. Davida – všeobecná pravda šťastných zítřků!

  Sprostý opozičník Bartoš řekl něco úplně jiného – že vládní krize oslabila našeho národního Vůdce Babiše, a posílila našeho druhého národního Vůdce Miloše.

  Přesto však na naší milované Nové Republice platí to, co napsal zdejší Vůdce soudruh a soukmenovec David v první větě svého výše uvedeného článku: Když to s.s. David slyšel, tak to slyšel, a basta!

  Je to prostě stejná Leninská pravda, jako když náš národního Vůdce Miloš říká, že článek zrádného emigranta Peroutky „Hitler je gentleman“ viděl na stránce tzv. Přítomnosti vlevo dole: My komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti výrokům našich národních Vůdců věříme BEZVÝHRADNĚ – jako Slovu Leninovu či Putinovu.

  POZOR: Jednou tato Leninská pravda s.s. Davida bude platit nejen zde, ale VŠUDE!

  Ano, po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace kreativně změníme nejen tzv. Ústavu, ale i dějiny naší vlasti.
  Ano, změnit dějiny je stejně snadné, jako změnit tzv. Ústavu tak, aby náš národní Vůdce Miloš mohl být prezidentem další dvě až tři volební období – prostě DOŽIVOTNĚ.

  Jak se mění historie?
  Snadno: Stačí napsat SPRÁVNÉ články do starých novin, vytisknout a nahradit jimi ty doposud uložené v archivech; což lze dělat DONEKONEČNA.
  Totéž můžeme udělat s videoarchivy. A co nepůjde změnit, prostě smažeme, a bude po ptákách.

  Takže za pár let, až dnešní sprostá opozice bude – tradičně - nahrazena naší Národní frontou, až dnešní sprostí opozičníci budou dílem na převýchově v Jáchymově na uranu, dílem rozprášeni (jejich popel) na našich silnicích, tak si všichni naši občani budou moci přečíst i poslechnout, že sprostý opozičník Bartoš řekl PŘESNĚ TO, co napsal soudruh a soukmenovec David.
  A kdo s tím nebude souhlasit, tak bude zařazen ke sprostým opozičníkům, a pes po něm neštěkne.

  No není to krásná budoucnost?
  No je, o tom žádná.

  „Кто управляет прошлым, тот управляет будущим; кто управляет настоящим, тот управляет прошлым.“ (В. И. Ленин)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.