Reklama

čtvrtek 8. listopadu 2018

,,Je směšné tvrdit, že supermoderní robocopové kráčející pasteveckými vesnicemi chrání na konci světa bezpečnost České republiky", uvedl na facebookovém profilu Ladislav Jakl, člen správní rady Institutu Václava Klause

Ladislav Jakl
8.11. 2018   Rukojmí
Bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Ladislav Jakl se domnívá, že je nutné ihned odejít z Afghánistánu. „Musíme odejít. A to nejen my, ale všechna cizí vojska!"

Své důvody popsal na facebookovém profilu.
Je směšné tvrdit, že supermoderní robocopové kráčející pasteveckými vesnicemi chrání na konci světa bezpečnost České republiky. To už potom lze obhájit úplně všechno. Záminka západní invaze byla chatrná. Který z teroristických útoků v Evropě byl proveden Afghánci? Žádný. Který z nich byl organizován nebo sponzorován Tálibánem? Žádný,“ poznamenal k odchodu z Afghánistánu Jakl, jenž je nyní mimo jiné členem správní rady Institutu Václava Klause.

Podle něj by už bylo logičtější poslat bojovat naše vojáky do přistěhovaleckých čtvrtí Paříže, Bruselu, Kolína nad Rýnem, Stockholmu nebo Berlína. „Nikdy nebyl jasně stanoven strategický, politický ani vojenský cíl afghánské invaze, která trvá už 17 let. A co je jejím výsledkem? Tálibán dnes drží větší část území než na počátku invaze. To má být úspěch? Ne, mrtví čeští vojáci (a dalších invazních zemí) nejsou tím hlavním argumentem pro odchod. Tím argumentem je, že jejich zadání je pochybné nebo žádné. A oběti tedy úplně zbytečné. Na obou stranách,“ dodal.

„Nikdo z našich politiků kromě pár frází o spojenectví a boji s terorismem neumí říct, čeho se má v Afghánistánu docílit. Jestli poražení Tálibánu a nastolení prozápadní vlády, pak to je směšné, nic takového se nedaří a nikdy nepodaří. Tálibán má autentickou podporu velké části Afghánců, a proto je neporazitelný. Je třeba najít důstojný způsob, jak z téhle nepromyšlené avantýry vycouvat.
A nástrojem nemohou být zbraně, které až dosud nic nedokázaly. Nástrojem dosažení jakéhokoli kompromisního řešení (a jiné nepřipadá v úvahu) je s Tálibánem jednat. Ale to není na vojácích. To musejí zařídit politici,“ uzavřel Jakl s tím, že pro politiky je to zatím jen příležitost k plamenným projevům, které nic nestojí, a jakási počítačová hra bez jakékoli zodpovědnosti za svět, za svou zem i za naše kluky v uniformách.

O stažení českých vojáků z Afghánistánu hovořil v minulých dnech i exministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Po úmrtí dalšího z českých vojáků v Afghánistánu označil totiž za chybu, že NATO v této zemi působí, a doporučil zvážit odchod. Ostatní politici to odmítli, následně dokonce šéf opoziční ODS Petr Fiala a STAN Petr Gazdík uvedli, že by Zaorálek jakožto předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny měl nést za své výroky důsledky. Gazdík se domnívá, že by Zaorálek měl odejít z postu šéfa výboru. Fiala pak byl v takovémto soudu opatrnější a uvedl, že je třeba diskuze.
Celý příspěvek Ladislava Jakla:

Z Afghánistánu je třeba okamžitě odejít!

Musíme odejít. A to nejen my, ale všechna cizí vojska. A nejen to, nikdy se tam nemělo jít. Je směšné tvrdit, že supermoderní robocopové kráčející pasteveckými vesnicemi chrání na konci světa bezpečnost České republiky. To už potom lze obhájit úplně všechno. Záminka západní invaze byla chatrná. Který z teroristických útoků v Evropě byl proveden Afghánci? Žádný. Který z nich byl organizován nebo sponzorován Tálibánem? Žádný. To už by bylo logičtější poslat bojovat naše vojáky do přistěhovaleckých čtvrtí Paříže, Bruselu, Kolína nad Rýnem, Stockholmu nebo Berlína. Nikdy nebyl jasně stanoven strategický, politický ani vojenský cíl afghánské invaze, která trvá už 17 let. A co je jejím výsledkem? Talibán dnes drží větší část území, než na počátku invaze. To má být úspěch? Ne, mrtví čeští vojáci (a dalších invazních zemí) nejsou tím hlavním argumentem pro odchod. Tím argumentem je, že jejich zadání je pochybné nebo žádné. A oběti tedy úplně zbytečné. Na obou stranách. Nikdo z našich politiků kromě pár frází o spojenectví a boji s terorismem neumí říct, čeho se má v Afghánistánu docílit. Jestli poražení Talibánu a nastolení prozápadní vlády, pak to je směšné, nic takového se nedaří a nikdy nepodaří. Taliban má autentickou podporu velké části Afghánců a proto je neporazitelný. Je třeba najít důstojný způsob, jak z téhle nepromyšlené avantýry vycouvat. A nástrojem nemohou být zbraně, které až dosud nic nedokázaly. Nástrojem dosažení jakéhokoli kompromisního řešení (a jiné nepřipadá v úvahu) je s Talibanem jednat. Ale to není na vojácích. To musejí zařídit politici. Jenže pro ty je to zatím jen příležitost k plamenným projevům, které nic nestojí, a jakási počítačová hra bez jakékoli zodpovědnosti. Za svět, za svou zem i za naše kluky v uniformách.
Ladislav Jakl, 6. listopadu 2018

53 komentářů :

 1. Okupanti chrani vzdy jen zajmy male skupiny....To je vse

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to jako Klaus, ktery byl v te dobe vrchnim velitelem ozbrojenych sil nevedel? Hlavne ze si ted tento Klausuv stekaci ratlik honi triko.

   Smazat
 2. Kdyby odešli ti naši "hrdinové " ještě dnes - tak je pozdě. Raději by jim mněli vyplatit tříměsíční plat.
  Než tam dál utápět miliony .

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Som rád že zo Slovenska sa vyprratali Havlozmrdi na večné časy a nikdy inak

   Smazat
  2. 20:33 "že zo Slovenska sa vyprratali Havlozmrdi" tak tam máte originál vlastní, takže máte být na co hrdí. Že na té vaší hrdosti prodělaly oba národy to ti, jak je vidět, nedošlo. Hlúpé Slovačisko.

   Smazat
  3. 20:33
   Vynechám kreténa Radostu a slovenskému chytrolínovi bych tak nějak vzpomněl jejich připosraného a naprosto debilního idiota ¨Dubčeka, který je jedním z téch, kteří zapříčinili osudné události v r. 1968. Prostě blb, schopný tak řídit sekretariát v okresním městě.
   Václav

   Smazat
  4. Vezměme v potaz jen některé texty písní z té doby. Přijde jednou skladatel a básník...Kdo dal harmoniku do křoví...Nechte zvony znít...Vláda věcí Tvých se, lide, do rukou Tvých navrátí, ó lide navrátí...
   Snad jen nebyli "naši přátelé" na tu privatizační rozkrádačku připraveni..., a tak to zklaplo!!!

   Smazat
  5. 20:33 Prezradím ti tajomstvo, chujo! Havel bol tvoj fotor, ktorý ťa namrdal tejto kurve a ta ťa pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komúši naložili do maus-oleja a odviezli do Chujlostana ako delikatesu pre Putlera. Od tej doby čo ji zožral poletuješ u jeho riťi - stal si sa putlerprdom!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  6. Václave, to o tom Dubčekovi nemůžete myslet vážne. To, že byl Dubček slabší povaha je jisté. Otázka je, co by se stali kdyby jsme se bránili proti celé Varšavské smlouvě... Také je řada lidí, kteří srpen 1968 považují za odsunutí "demokratizace" která začla řádit v 1989 o 21 let. Díky tomu mé děti vyrostli v relativním klidu bez permanentních válek a ostatně, vy mně taky
   ST

   Smazat
  7. Václav 8. listopadu 2018 22:12

   Dík! 1***

   Ramón

   Ps. Ne-nadarmo, ho přezdívali "plačka", kudy chodil, tudy plakal. A hned nato podepsal FEDERÁLNÍ pendrekový zákon, proti našim občanům! Proto se tomu mnohem většímu, bílému obušku říkalo Dubčekův FEDERÁL... 8:25, no a teď musíte na počest A.Dubčeka uronit slzu?

   Smazat
 4. To že jsme v Afghanistánu - znamená že Česko není suverení stát a nemá vlastní zahraniční politiku .... samo sebou nemá ani vnitrostátní vlastní politiku. Důkazem toho je zničené zeměděství a její produkce ve prospěch západních zemí......
  Volby jsou ukradené .... to znamená .... slova o DEMOKRACII JSOU LEŽ......

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další diskutující kripl - vedle toho, co si přezdívá "radosta", který hlavně má radost z ničení slušných a věcných diskuzí svýma lautr blbýma a stále stejnýma sračkama. Duševní mrzáci -kdo jiný se dnes ještě zúčastňuje diskuzí? Všechny slušné, normální a inteligentní diskutující tihle kriplové a duševní mrzáci z diskuzí vyštvali, a diskutovat lezou jen oni. Už to všechno pozbývá smyslu - články, diskuze, všechno. Vůbec to nemá úroveň. A ten kripl z galaxie je taky takový zakomplexovaný blb. Komu píšeš ty svoje sračky ty blbe? Koho oslovuješ..."jak si můžete myslet?".... " vy byste ho měli bránit"... a podobně.KOHO? Ostatní diskutující, nebo koho? Ty blbý, duševně nemocný hovado!

   Smazat
  2. 21:51 Někteří lidé dokáží hrdě přijmout vlastní prohru a někteří prostě jen nadávají.

   Smazat
  3. 21:25 Ruská armáda ti nepomůže Česko si říká podle vlastní vůle co chce?

   Smazat
  4. Vesmírné civilizace a zákony ve vaší hlavě nechť posoudí odborník, nejlépe MUDr. David. Zlem v Afghánistánu jsou především řadu generací trvající pokusy o kolonizaci a podrobení této země. Přesvědčení o právu zaútočit proti více či méně domnělému zlu kdykoliv a kdekoliv dle vlastního uvážení je zvrácenost a cesta do pekel, jak nás již mnoha příklady přesvědčily USA následované svými poskoky. USA vznikly z násilí, žijí z násilí a zajdou na násilí - otázkou je, jakou cenu za to lidstvo zaplatí, pokud vůbec přežije.

   Smazat
  5. Tady můžeme napsat naše jakékoli názory a nejsme povinni poslouchat Ruskou federaci. Jestli máš nějaký protest, obrať se na OSN, možná tě podpoří ve tvém lidském právu zakázat svobodu.

   Smazat
  6. 22:13 Jaké "více či méně domnělé zlo? Jde o prostou vlastní obranu.

   Smazat
  7. 22:13 Asi jste si neuvědomil, že dobro brání dobro a pomáhá mu i nezištně, zatímco zlo se navzájem ničí a konkuruje si existenčně. Proto Vaše teorie o fatálním "útoku proti domnělému zlu" není opodstatněná, respektive nefunkční a tedy nesprávná.

   Smazat
  8. 22:22 Kdo a proti čemu se "brání" na území cizího státu se zbraní v ruce, v nevyhlášené válce ? V Afghánistánu nemá co pohledávat český voják. USA zakrývají skutečné motivy svých agresí nejapnými kecy o šíření demokracie, boji se zlem, atd. Je s podivem, jak jsou lidé v USA zpracovaní, že jim to ještě žerou.

   Smazat
  9. 22:35 Pokud vím, v Afghánistánu měla útočiště Al-Káida, v Afghánistánu vládnoucí Taliban tam chránil a bránil a i ji plně podporoval. Byl proto válečně Západem poražen a nemyslím si, že je to právo k tomu těžké pochopit. Šlo o prostou obranu Západní civilizace, o obranu ne před terorismem, protože to je definice zcela pomatená, ale před islamisty, kteří se rozhodli plnit text Koránu doslova. Díky Bohu za to, že tato hrozba byla zlikvidována.

   Smazat
  10. --- Talibán ale odmítl uznat svou naprosto jednoznačnou a průkaznou válečnou porážku, odešel mezi členy vlastních kmenů, které Západ nechal nejenže bez utrpení ale naopak jim pomáhá a Talibán "na oplátku za vaše dobro vůči národu Afghánců" provádí proti vám zákeřné válečné útoky přesto. To je jako když darujete někomu život a on vám usiluje přesto o ten váš a to tak, že zarputile. Má tedy smysl darovat vámi poraženému Afghánci život? Za cenu toho, že on vás potom při první příležitosti zabije? To je obecně a objektivně nesmyslné. To samé platí potažmo o kmenech a národech, o státech, stejně jako tedy o jednotlivcích. Vy Západ v Afghánistánu neválčíte proti nepříteli, proti Talibánu, válčíte tam sami proti sobě a nadmíru úspěšně. Pokud se Talibán opět dostane k moci a vše tomu už nasvědčuje, vaše oběti, těch mnoho vašich vojáků, kteří ve válce proti nepříteli v Afghánistánu zemřeli, zemřelo zbytečně a vy budete mít jejich v boji proti vašemu nepříteli zbytečně prolitou krev na vašich mentálně zasraných rukou, protože jste slaboši a blbci. Pokud někdo neuzná porážku, boj má pokračovat až do jeho naprosté likvidace, respektive dokud porážku neuzná a to tak, že fakticky. Existuje snad jiná zdravá logika?!

   Smazat
  11. Pro nechápavé: dnes, 17 let po invazi yemí NATO do Afghánistánu, ovládá Talibán 75% afghánského území.

   Fakt bezva operace vedená naprostými politikcými a vojenksými génii

   Smazat
 6. 20:87 pana Radostu obvykle přeskakuju stejně jako reprezentanta vesmírných civilizací.
  Dnes mi to nedalo a nacházím perlu: "...předpokládá se tedy, logicky, že jeho právem a vždy, stejně jako on, pokud chce přežít a ve zdraví a stejně tak i vy, přežít a ve zdraví a v prosperitě. Není na tom logicky nic nepochopitelného".
  Tak, ty vesmírné civilizace si v logice libují natolik, že o intelektu jejich reprezentanta není pochyb.
  Nehledě na roli, jsou to bláboly!

  OdpovědětSmazat
 7. Díky pane Jakle opět skvělý článek.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Jakl má naprostou pravdu taliban tam bude vládnout okupanti jednou odejdou.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A takto bude "odstraněn" adminisrátor blogu!:))- http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
 10. Pane Jakle, nejsem eurohonimír Janda, ale máte moje sympatie! :))

  OdpovědětSmazat
 11. Když tu čtu ty bláboly od Radosty, napadá mě, co budou tihle hoši dělat, až bude opravdová válka. Poslední válka byla totální a budoucí bude bez elektriky, plynu, benzínu a nafty. Kam budou naši ostří hoši vlastně utíkat ?
  Kdo bude vlastně dělat, vyrábět zbraně a opravovat poničené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po III.WW, nebude komu a co prodávat, ergo kladívko zmízí trh a jeho "úspěšná ruka", co si pak počnou naší globalizovaní trhovci, až vylezou že svých proti A nor. Asi nic, jen pomalejší umírání. Divím se, že vsadili na zbrojení.

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vole, co by tu vojska Ruské federace dělala. Všude budou rozmlácené fabriky a lidi nebudou mít co žrát. Rusáci su budou hojit svoje rány. Kontolní otázka: myslíš, blábole, že na tebe budou dělat pořád ukrajinci?

   Smazat
  2. 6:02 Já ti prozradím tajemství! Nebude to tak horký. Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  3. Horký,vlažný a studený. Je to blbě 17:23. Russáckej šrot je jedna pitomost a mírové sbory druhá. Jediná cesta je nepodceňovat situaci a nestahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Je-li to jen trochu možné omezovat zbrojení.

   Smazat
  4. 9:10 To je zčásti pravda! Pokud totiž těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš krýt záda, putlerprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!!!

   Smazat
 13. Jj to víme, že bránit republiku v Afganistánu je kravina, holt SS nařídili. To je jako kdyby náš brankář stál pořád ve velkém vápně soupeře, to by nevydržel ani do poločasu a dostal by přes držku hned.
  Ještě by mě zajímalo, proč Zeman (jako prezident) tolik trvá na tom, aby tam naší ozbrojenci byli. Možná jen musí občas udělat nějaký ústupek, a když tam někdo z nich zemře, tak mu dá medaili.

  OdpovědětSmazat
 14. Nejenom na Afghánistánu je vidět, že tato země je spravována skutečnými odborníky. Ačkoliv pocházela většina pachatelů 11.9. ze saudské arábie, byla napadena zmíněná země, ze strany USA je to vcelku podařená taškařice, ovšem i svěřenci docenta Chocholouška by poměrně rychle přišli na to, že hrají ve špatném akčním filmu, kde se točí na první dobrou. Saudská arábie mezitím ve svých diplomatických budovách čtvrtí a rozpouští lidi v kyselině, asi demokraticky, protože se vcelku nic neděje. Dlužno podotknout, že existence několika různých metrů je zcela zjevná.

  OdpovědětSmazat
 15. Také by mě zajímalo, proč Zeman tak podporuje NATO a vojenské mise. Sám je nevoják s modrou knížkou. Včera v tzv. diskuzi ČT u Jílkové k Afganistánu nám opět předvedli manipulaci. Účelové nasazení matky zabitého vojáka měl být argument? Ne, to byl prostředek, jak utnout kritiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman zřejmě ještě neslyšel o konfliktu Řecko Turecko o Kypr a je přesvědčen, že vojenský konflikt mezi členskými zeměmi je vyloučeb.

   Smazat
 16. Jak koukám, tak jsem zřejmě ztratil práci. Jako ji brzy ztratí
  jeden odtahovač aut v Brně, kdy při čištění ulic se už auta
  nebudou odtahovat, ale nadzvedávat !
  Ale k věci. Fa. RADOSTA se re o se už tady neprezentuje
  a já ji tímto nemohu podpořit svým reklamním sloganem -
  MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu.
  Musím ale uznat, že prezentování firmy, navíc s nejasným pozadím, kdy se ukazuje že toto pozadí je přímo v ÚV KSČ,
  ÚSTR, Demokratických hodnotách, ELFu a MU Brno, je nevhodné.
  Přispívatelé by měli být jen jednotlivci.

  OdpovědětSmazat
 17. Proč nejdou šířit ty svoje hodnoty a demokracii mezi Křováky. Je to všechno jenom oblbování lidí aby se zdůvodnila ta hrůza výroby zbraní. Když se nad tím zamyslíte tak v případě že by se všechny výdaje od druhé světové války použily k rozvoji lidstva tak je na zemi ráj. Jenže jak udržet na uzdě tu vrozený sklon člověka k parazitizmu? Je jen jedna cesta: Kultivace a stanovení morálních zákonů s přísným vymáháním. Když čtu takové příspěvky ve smyslu Já se mám dobře a ty se málo snažíš tak mi je na blití. Celá ta slavná euroatlantická civilizace je založená na parazitizmu a ne na bibli. Začaly s tím vykladači bible aby ze sebe udělaly něco víc a dokončil to stav současného Vtatikánu. Neni záchrany.

  OdpovědětSmazat
 18. Naše hrdiny, kteří provedli atentát na Heydricha, nazývali Němci teroristy. Afgánci zase nazývají hrdiny ty teroristy, kteří se dopouštějí atentátů na vojácích NATO. Vnímají je stejně, jako jsme my vnímali Němce, totiž jako nepřátelské okupanty. Co je na tom tak těžké k chápání? Nezabili snad vojáci NATO mnoho a mnoho civilistů, jejichž příbuzní se opravdu nesmíří s tím, že to jsou jen kolaterální ztráty? S každým dalším zabitým Afgáncem nenávisti jen přibývá. A to, že snad měla Al-Kajda sídlo v Afgánistánu? No a co? Když nějaká česká skupina magorů provede někde teroristický útok, je spravedlivé rozbombardovat Hradčany a pobít desítky či stovky tisíc nic netušících jejich spoluobčanů? Teroristický útok by snad mohl být spouštěčem války, pokud by ho prokazatelně naplánovala vláda nějakého státu a provedli příslušníci jejích tajných služeb. Ale to bychom asi museli všichni vyhlašovat válku spíš USA.

  OdpovědětSmazat
 19. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 8. listopadu 20:02.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Ami, go home! A Češi jakbysmet!!

  Soudruh a soukmenovec Jakl má pravdu přímo Leninskou: Všechna cizí vojska musejí z Afghánistánu odejít, aby se tam mohla – V KLIDU A MÍRU - vrátit nepřemožitelná Armáda Ruské federace.

  Co se týče „českých“ žoldáků, za krvavé dolary a € vraždící hrdinné muslimské partyzány: Pokud se chtějí začlenit zpět do naší zdravé společnosti, musejí PŘESVĚDČIVĚ dokázat svoji oddanost naší vlasti, našemu lidu a jeho Straně, a samozřejmě našim národním Vůdcům Milošovi a Babišovi.
  O NAPROSTÉ oddanosti Vůdci všeho Slovanstva, Velikému Putinu, BJJP, se snad ani nemusím zmiňovat, že.

  Prostě „naši“ žoldáci musejí - pro změnu - bojovat na NAŠÍ straně, proti cizím vojskům NATO a EU, okupujícím naši vlast.

  A ten boj VYPUKNE, o tom žádná!
  Ano, prakticky ihned po vítězném Milošově referendu, čili po našem odchodu z obou vražedných paktů, nás napadnou hordy po zuby ozbrojených žoldáků US Army a tlupy revanšistů z Bundeswehru.
  Načež vypukne Matka všech bitev!
  Tehdy „čeští“ žoldáci mohou KONEČNĚ padnout za vlast; což bych jim ostatně důtklivě radil – kdo se s nimi má tahat po soudech a šibenicích, po našem konečném vítězství nad kapitalismem a demokracií, že.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší sraci kapky na trhu, od fy. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. 17:58 A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 21. Vážení,

  ať si o tom myslíte v tuto chvíli cokoli, zkuste se zamyslet nad skutečností:
  1. NATO včetně vojáků ČR údajné brání Evropu proti terorismu ..."sláva hrdinům"
  2. NATO včetně vojáků ČR nepomýšlí ani v náznaku na obranu EU před přívalem přistěhovalců, kteří Evropu skutečně ohrožují už jen svým počtem...
  lodě plují dál, ačkoli aliance tutově ví kdo je provozuje, které lodi to jsou, kudy plují a kdy nemají na palubě pasažéry... Kolik těch lodí by museli zablokovat, nebo třeba i potopit (bez pasažérů), aby provozovatelé nemohli pokračovat, aby si to rozmysleli.... A co tak zablokovat bankovní konta jako je zablokovali Kaddáfímu...
  Na to stačí selský rozum, aby si člověk uvědomil, že zde něco nehraje...

  JIndřich K.

  OdpovědětSmazat
 22. Pan Jakl zapomněl sdělit fakt, že od samého počátku byla KSČM proti jakémukoli vysílání našich vojáků na ty zahraniční "humanitární" mise. Takže nikoli všichni politici.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.