Reklama

čtvrtek 15. listopadu 2018

Jiří Paroubek: Etika podle TV Seznam

Jiří Paroubek
15.11.2018 VašeVěc
Dnes vydala česká policie vyjádření, které právě běží (od cca 11 h) na liště ČT 24, že prověřila moje příjmy a neshledala nic závadného (zpráva na teletextu: „Policie ukončila šetření příjmů Jiřího Paroubka, nic podezřelého nezjistila“). Připomenu, že TV Seznam s velkou pompou šest týdnů před volbami do Senátu, v nichž jsem kandidoval, v několik desítek minut trvajícím rozhovoru redaktora Kubíka s mojí budoucí bývalou manželkou Petrou, se zabývala mými údajnými nelegálními příjmy, deníky, ve kterých jsem si údajně vedl stínové účetnictví a vůbec mými údajnými lumpárnami.


Podle spekulací, které se zřejmě dosti blíží realitě, se při přípravě této mediální operace, která byla údajně placena z Bakalových peněz, účastnili Soukupova marketingová firma Médea a také zakladatel firmy Bison & Rose Růžička. Tam, kam jde dosah těchto dvou marketingových společností, probíhala antikampaň vůči mé osobě velmi intenzivně. Jednalo se o Seznam, Novinky.cz, ale také PRÁVO, které dokázalo v té době otisknout všechna možná vyjádření, jež se mě týkala, ale výlučně a jen negativního charakteru. To, že využila celou kampaň také bulvární média, vyplývá z jejich přirozenosti, to se snad ani nemohu zlobit. V babišovských médiích se ovšem snažili přistupovat k věci relativně objektivně, to nešlo přehlédnout. A Deníky celou antikampaň prakticky ignorovaly. Za to jim musím ještě dodatečně poděkovat.

Nicméně celá akce byla účelově pojata tak, aby mě co nejvíce poškodila ve volbách do Senátu. Očekávám, že se mně redaktoři Kubík a Slonková omluví. A vlastně by se mělo omluvit za tuto antikampaň celé vydavatelství včetně šéfredaktorů, kteří tuto prasečinu připustili a dále rozvíjeli. V každém případě mojí právníci již pracují na žalobě proti TV Seznam.

Před dvěma dny jsem napsal předvídavý článek o kauze Andreje Babiše ml. Prakticky všechny teze z tohoto článku se již naplnily. A. Babiš ml. je prostě, slušně řečeno, duševně indisponován. A jak se ukazuje, psychiatrička, která prošetřovala jeho duševní stav, nepochybila. Na Krymu, nebo kde to všude byl s manželem psychiatričky, pobýval dobrovolně a ne jak to bezostyšně charakterizovala TV Seznam po únosu. Jak se ukazuje, lidé z TV Seznam vnikli Babišovi ml. do bytu a nahrávali jej skrytě bez jeho souhlasu. To je ve Švýcarsku závažný trestný čin. Pokud se včera objevila informace, že „Seznam považuje jednání svých redaktorů v kauze Babiše ml. za etické“ považuji to za krutý, ba brutální pokus o žert. Prostě redaktoři TV Seznam zneužili zcela nepochybně důvěřivosti duševně nemocného člověka, aby z něj vymámili pravděpodobně návodnými otázkami (jak to činili i v rozhovoru s Petrou Paroubkovou) odpovědi, které pak mohli snadno desinterpretovat. Co je ještě více zarážející než tyto nechutné manipulace, je to, že „rozhovor“ ve Švýcarsku proběhl již 14. 10. 2018 a byl zveřejněn až po měsíci. Proč? Je to jednoduché. Blíží se výročí 17. listopadu a na shromážděních, které po celé zemi nyní proběhnou, je možné zaútočit na premiéra Babiše, coby, de facto, „exponenta bývalého režimu“, jinak řečeno estébáka, bolševika, který vládne s podporou komunistů a polokomunistů a ještě brání výkonu spravedlnosti. Obávám se, že příští dny přinesou přesně takovýto vývoj.

Myslím, že nastává čas, kdy je potřeba mluvit otevřeně o organizátorech těchto manipulací, kterými chtějí destabilizovat fungující vládu. A o těch, kdo za nimi stojí.


26 komentářů :

 1. Pane Paroubku proč jste je nežaloval pro pomluvu a urážku na cti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:55 v článku stojí, že jeho právníci už na tom pracují. Soustřeďte se.

   Smazat
  2. danny Bez brýlí jsem to přehlídl.

   Smazat
  3. pane Paroubku vite ze ten uchyl VK z Aeronetu ma vasi fotku pod svoji prezdivkou?

   Smazat
  4. vemeno 2.06 napada urazkou uchyl z AE news sefredactora . Ty pupecni snuro ozraleho Havelsteina nadavej svoji stare perverte

   Smazat
 2. Takže sečteno: dva reportéři natočili ns zpravodajskou techniku člověka bez jeho vědomí. To porušuje zákony nejen ve Švýcarsku, ale i v ČR. Ohánějí se veřejným zájmem. Ale ten je přesně definován jak ve Švýcarských tak i našich zákonech. Nesmí ohrozit zájem nadřazený veřejnému zájmu. A zájem psychicky nemocného člověka je daleko nadřazen veřejnému zájmu. A že AB jr. je psychicky nemocný a to závažně je diagnostikováno několika lékařskými pracovišti. Léčebnou v Bohnicích a léčebnou v Havlíčkově Brodě, kam ho převezli policisté po dopravní nehodě, kdy mluvil zcesty. Takže nikoliv nějakou známou AB seniora. A to vše tito reportéři věděli. To znamená, že se dopustili hned několika trestných činů. Dobře, jsou to kriplové a šmejdi. Ale předseda TOP09 je JUDr. Pospíšil. Renomovaný právník. Tvůrce nového Občanského zákoníku, ministr spravedlnosti, děkan právnické fakulty v Plzni. Ten přece musel vědět, že jde o zločiny a přece se neštítí zločinů využívat? A myslím si, že i předseda KDU je právník (ale tím si jist nejsem). A navíc ti dva lhali: ono neobjevili AB Jr. Policie místo jeho pobytu dávno zná! A AB Jr. se ve Švýcarsku neskrývá, ale prostě bydlí. Je tam doma, protože je švýcarský občan. Že byl na Krymu je pouze sdělení AB Jr. a při jeho nemoci to nemusí být vůbec pravda! Navíc to lze lehce zjistit. Ruské ani naše tajné služby nejsou žádní blbečci a jistě mají přehled o dění v rodinách vrcholných předsatvitelů států NATO a EU! A někde a někdy musel překročit hranice EU. Jestliže pan Pospíšil volá po obraně demokracie a právního státu, měl by v první řadě oslovit policii a státní zastupitelství s dotazem, kdy a jak bude řešit tyto zločiny reportérů Seznamu a rázně se od těchto praktik distancovat. Ale vidíme něco zcela jiného, že? To už ukazuje nejen na využití zločinu, ale spíš na podílnictví. Co dělá pan Zeman nejvrchnější státní zástupce ve chvíli, kdy je zde evidentní pokus o puč? Mlčí nebo mele nesmysly v médiích. Ale já bych čekal rázná opatření na obranu právního řádu ČR!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co děá ta zrůda ombusmanka. Šabatová. Ta se neumí zastat duševně nemocného, ale umí jen napadat ředitelku školy a popotahovat ji po soudech.

   Smazat
  2. Souhlas, ale ve věci pobytů ABjun. zde :
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zabiju-tebe-i-tatu-Staral-jsem-se-o-mladeho-Babise-jako-o-bratra-promluvil-Protopopov-559506

   Smazat
  3. Předseda KDU-ČSL Bělobrádek není právník, ale veterinář (ale nic moc, ale tytul má)

   Smazat
  4. Onen blbecek Belobradek je kolaborant a smejd a je to zid a zid z povolani a krade a lze

   Smazat
  5. To vše je jistě pravda, ale PRAVDA, ta u nás zůstala už jen na standartě prezidenta a i tuto pravdu se pokusila pražská kavárna rozcupovat. Kdepak sloupy republiky, s těmi si už dávno hraje velkokapitál podle svých potřeb. Pospíšil - právník, není i on sám absolventem "plzeňských práv", určitě ale byl zachráncem takového způsobu studia a nákupu titulů! Ostatně v kapitalismu se právo ohýbá podle potřeb kapitálu a ne občanů a státu. A tak zločinci, když mají finančně solidní ochránce, jsou nedostižní a mohou zmetat s našim státem co chmatavé ruce ráčí. Sprvdelnoist, to je to poslední v co lze v naší zemi doufat. Spíše tak Kuciakování, možná že i novyčok, který umíme vyrobit, najde své uplatnění proti nepohodlným lidem! A že jich nyní kapitál označí žlutou hvězdou, to si pišme!

   Smazat
 3. Je to furt stejné. Od začátku. Nic se nenaučili, nic nezapomněli! Vemte si toho Srbu, co měl údajně připravovat vraždu Slonkové. Toho osvobodily tři soudy a nevinně si odseděl několik let. Tak jak to tenkrát bylo?
  Tyhle monstra jsou prostě zvyklá dostávat lidi do kriminálu a ničit lidské životy! To nemá s novinařinou nic společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byla vůbec povedená komedie. Každý věděl, že Slonková dělala všechno ve dvojici s Kubíkem, a nikdo se nepozastavil nad tím, proč měl Srba chtít zabít jen jednoho z dvojice, jaký by to mělo význam? Prostě křivárna jak vyšitá...

   Smazat
  2. A kdo tu všivárnu nakonec zaplatil? Daňový poplatník, nikoliv udavači, konfidenti, donašeči.
   A víte, že parlamentní pravice je také takovým udavačem, fízlem, konfidentem - a hned Bruselu, kam podobným způsobem lifruje svoje výmysly, aby sklidila pochvalu euronacistického spolčení. A zase to zaplatí, to jejich udavačství český pracující!
   Jenže - ti slušní, to je ta mlčící většina národa, která se pravicí nechá surově a zákeřně okopávat! Jak dlouho bude mlčet a držet ty kopance, jak dlouho ze sebe nechá dělat idioty - v lepším případě? Kdy se utrhne pomyslné ucho? Kdy spadnou zločinci do jámy, kterou vykopali pro české občany?

   Smazat
 4. TV Seznam nesleduji.Uz od zacatku se projevuje jako tezky bulvar,coz vazne nemusim

  OdpovědětSmazat
 5. Není tu také někdo ze Švýcarska, že by na ty dvě svině podal trestní oznámení podle švýcarských zákonů, kde je jejich činnost trestná? Zajímalo by mě, jak by se pak tvářili. :)

  Jinak kdo chce Seznamu povědět, co si o jeho práci myslí:

  Seznam TV: televize.seznam@firma.seznam.cz

  Jinak mají na vše tiskovou mluvčí:
  aneta.kapucianova@firma.seznam.cz
  +420 777 771 086

  Seznam CZ
  Radlická 3294/10
  150 00 Praha 5

  OdpovědětSmazat
 6. Destabilizace vlády je snad dost dobrým důvodem pro všechny ty naše tajné služby,
  rozkrýt kdo a jak to financuje a organizuje.

  Jsou li v těchto politických štvanicích zainteresovaní i zpravodajci,
  stali jsme se zemí, kde suverenita a státnost republiky,
  mají váhu bulváru*

  OdpovědětSmazat
 7. Nejde tu o etický problém, ale o etnický problém, rozjíždí tu Hilsneriádu v obráceném garde, necháme se od nich terorizovat? Nedopusťme, aby ti, které řídí americká ambasáda v Praze, nám zde diktovali. K tomu bych připomněl účast Slonkové na raketovém šíření Kubiceho zprávy tenkrát před volbami, tato svoloč nemá žádné morální limity, bohužel tento režim nahrává těmto bezcharakterním jedincům. Na pana Paroubka tu organizovali útoky dokonce vejci, necháme si to nadále líbit, aby nás tito zde šikanovali?
  Já jsem upozornil na korupci (Mirďa Kradóusek si hrábnul 5 melounů, ve tvrdých), a začal mě někdo nahrávat, najednou se mi začalo stávat, že se mi přerušil telefon a 5 x se mi zopakovala moje poslední věta, takže Páleníkové dále do nás pálí o sto šest. Když ukradl ten etnický Vondra 380 mil. Kč ProMoPro, tak se z toho pomocí svého etnika dostal. Kocáb s Trendem to samé. To tu snad v této zemi existují dva standardy? Ted´ musíme podepřít Andreje, ted´se bojuje o budoucnost této země,

  OdpovědětSmazat
 8. Jak vidno tato zrudna situace nazyvana democracie je zneuzivana kazdym kdo nekde sedi na zidli kde je mozne veci a udalosti zneuzivat a slusne lidi nicit .Jedna se konkretne o zalozeni buzerantske zrudnosti na uroven manzelstvi s detmi (viz jednani snemovny 14 11) techto pervertu . Kdo nevidel napriklad snimky techto hovad mohu poskytnout na pozadani . Jejich rozkladna cinnost je rizema z nejvyssich mist vlad jak USA tak dalsich puuppets vlad kteri toto delaji opet v zajmu servilnosti a verim ze by prodali i sve deti do verejnych domu pro tyto perverty
  Súčasný viceprezident Spojených štátov amerických Joe Biden vyhlásil, že za americké prijatie homosexuálnych manželstiev sú z veľkej časti zodpovední židovskí predstavitelia v médiách. „Verím, že kultúra a umenie ovplyvňuje naše postoje a dianie v Amerike,“ vyhlásil na recepcii Demokraticko-národného výboru počas mesiaca židovsko-amerického dedičstva. Uviedol napríklad sociálne médiá a situačnú komédiu „Will and Grace“, na ktorých tvorbe majú mať veľký podiel práve Židia.

  „Stavím sa, že 85% týchto zmien, či už v Hollywoode alebo na sociálnych médiách, je dôsledkom pôsobenia židovských lídrov v priemysle,“ povedal. „Vplyv je obrovský, vplyv je obrovský. A môžem dodať, že všetko to slúži dobru“. Biden rovnako ocenil židovský príspevok k vede, imigračným reformám, umeniu a feminizmu.

  Autor Patrick Grimm z portálu Rense, ktorý už stihol byť označený židovskou mimovládnou organizáciou Anti-Defamation League za antisemitského, pridal vo svojom článku ďalšie vplyvy Hollywoodu na americkú spoločnosť, ktoré už neoznačuje za „dobré“ ako Biden. Patrí medzi ne podpora multikulturalizmu, relativizmu a beznázorovosti, zosmiešňovanie kresťanskej viery a tradičného manželstva, šírenie pornografie a uvedenie nevery, sexuálnych deviácií, pôžitkárstva a brutality do bežného vysielania.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bratkovia slovaci na svobodnem pochodu do stodoly kde zacne pozdeji rajc film-kozy a psi v doprovodnem voze
   http://zemavek.sk/slovenska-duhova-hanbasada/

   Smazat
 9. Tady má Paroubek pravdu. Ten Soukup, ač jinak udělal záslužnou činost s uvedenám Okamury do TV, tak to napadání Paroubka dělal dost okatě. Proč asi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soukup je ve své podstatě kretém. Ale protože potřebuje diváky tak musí dávat něco co ostatní televize nedávají. A protže má více kanalů než je schopen zaplatit, ve většině nás oblažuje svými půvabnými krok sem krok tam , skákáním do řeči a předem vysvětlením všem zůčastněným jak on to vidí. Jedině u pana presidenta narazil a dnes už je veden jak pinč na vodítku.
   Václav

   Smazat
 10. To jsme to doklepali. Naši údajní spojenci na nás makaj jako čerti, aby mohli dostavět tamhleto, aby si tu postavit tuhleto a my si naivně myslíme, že máme tu svobodu. Přitom můžeme dělat jenom to, co nám jejich ústředí dovolí. Proč pak nikdy nepřiznali koho si tu za komančů platili. Věděli moc dobře, že se jim ti bývalí disidenti budou ještě hodit.

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Paroubku, ti lidé, co za korupné posbírali či si vymysleli drby, ti jsou jako loutky řízeni oligarchy pro zvýšení jejich zisků, ze kterých se dají zkorumpovat další politické loutky. Takový svět nám byl vybudován kapitálem, diktaturou peněz a na tom se nedá nic změnit. Jinou cestou, než cestou zločinu se kapitál nemůže ubírat. Takový Babiš? To je pošetilec, který si myslí, že kapitál by mohl být i férovější než nejpodlejší gauner. Odzvonili jsme si klíči na letenské pláni svůj umíráček a celkem se nám daří - aspoň jako národ vymírat. Máme blahopřát k úspěchu zločinu?

  OdpovědětSmazat
 12. Gestapo SEZNAM má i televizi ? No kurva ! Kdejaký hnojař
  placený lepšími "lidmi" si pořídí tele. Zlaté tele časy "svobodné evrejpy".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidíš a užgryndanci z putleroffský 5. kolony lŽIDavid s lŽIDvořákem s dodneska nezmohli ani na blbý rádio:))))

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.