Reklama

čtvrtek 22. listopadu 2018

Kde jsou oběti „chemického útoku“ v syrské Dúmě?

Dúma dnes - oběti chem. útoku nikde.
-kou -
22. 11. 2018  PrvníZprávy
Oběti údajného incidentu s chemickými zbraněmi v syrské Dúmě nebyly dosud nebyly ukázány, uvedl Igor Kirillov, šéf chemických a biologických obranných sil ozbrojených sil Ruska.


Po provokaci s použitím chemických zbraní v syrském městě Dúma 4. dubna, zahájily Spojené státy, Velké Británie a Francie raketový útok na zařízení v Sýrii, aniž by čekaly na vyšetřování odborníků OPCW.

Washington, Londýn a Paříž označili Damašek za viníka, ačkoliv žádný důkaz o tom nepřinesly. Všechny závěry vycházely z videí publikovaných loajálními ozbrojenými opozičními zdroji.

„Podle informací organizace „Bílých přileb" bylo publikováno, že bylo zabito mezi 300 a 1 700 lidmi. Ale dosud nebyli představeni ani zranění, kterých by měl být alespoň třikrát více, ani těla lidí, kteří byli postiženi tímto incidentem," citovala Kirilova RIA Novosti.


Američtí novináři nenašli v Dúmě důkazy o chemickém útoku!
ZDF označila chemický útok v Dúmě za falešný!

Putin: Útok Západu na Sýrii je agresí proti suverénnímu státu!


Je téměř neuvěřitelné, že se tehdejší útok Západu na Sýrii, který mohl přerůst do konfliktu s Ruskem, opíral o krajně nedůvěryhodné zdroje, a to bez jakýchkoliv hmatatelných důkazů.

Demonstraci pokrytectví západních zemí a Spojených států zvláště, pak prokazuje sice mediální hřmot okolo prokázané sadistické vraždy novináře Jamala Chášukdžího saúdskými tajnými službami v čele s korunním princem, ale k citelným sankcím ani po více než měsíci globální „morální karatelé“ nepřistoupili.12 komentářů :

 1. Zatím všechny útoky na BV,byly na vylhaných podezřeních.
  Někdo to už popisoval,podobných útoků po světě je mnoho,kdy si USA pomohly vylhaným podezřením.

  OdpovědětSmazat
 2. Ti postižení jsou jen v hlavách clintonovců, obamovcú a havlistů.

  OdpovědětSmazat
 3. Američané mohou bombardovat kohokoliv a kdykoliv.Dokonce bombardovali i doktory bez hranic.Saudové na ambasádě likvidují novináře.Nic se neděje,ale běda pokud Rusko provede nějakou špionáž bez důkazů.To samé novičok,bez důkazů.Okamžitě a střelhbitě USA a pár lokaju v EU odvolává velvyslance a vyhlašuje sankce proti RF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se nás netýká. O tom že Saudi maj středověký režim se ví u nás přeci od počátku a nikdo to nijak nezpochybňuje. Na rozdíl od purtleroffskýho režimu tu Saudi nemaj žádnou rozvinutou pátou kolonu, která by hlásala, že princ Salmán či jak se ten mameluk jmenuje, je "světový mírotvůrce" apod. cancy, který tu putlerčíci vytvářej okolo tragikomický figurky kremelskýho skřeta ... o to go! Čili bráníš se vůči chorobě, která jde po tobě, a ne primárně vůči chorobě, která napadá někoho jinýho, koho koneckonců taky nemusíš (např. iránský ajatolláhy a jejich spolčence).

   Smazat
 4. Včera jsem se zasmál od srdce!Trump prohlásil,že spojenectví se Saud.Arábií je pevné.Bodejť by ne když jde o 100mld.doláčů.Žádný vypovězený diplomat,či ani náznak nějaké sankce.To Rusko jsou jiní kabrňáci,bez jakýchkoliv důkazů Skřipal a hned takřka válečný konflikt,samozřejmě bez důkazů.A naši vládní blbci se hned v rámci"solidarity připojili.Ten mrtvý/zavražděný novinář je jen vedlejší škoda.Ach jo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celkový kontrakt mezi USA a Saud. Arábií činí celkově 280 miliard USD a z toho na zbraně 110 miliard USD

   Smazat
 5. Ve včerejším diskusním pořadu na ruské TV prohlásil polský host ( Jakub - příjmení momentálně nevím, bývá často hostem )když se ho zeptaly kdy budou sankce od EU vůči Saudské Arábii, prohlásil vůči RF :"Udržujte přátelství s USA a budete moci všechno. " . Tož tak. Jiří.

  OdpovědětSmazat
 6. Odpovědi
  1. Ano . Korejba.Smeták. Vždy se chová na těch diskusích jako" psych " . Jestli by ho na jiných TV tak trpěli jako oponenta. Hrůza, někdy se až urážlivě vyjadřuje vůči RF a jejich občanům. O hostech z Ukrajiny už nemluvě. A pak že není možnost na ruském TV vyjádřit se oponentům .

   Smazat
 7. Mě by celkem zajímalo, jestli všem těm průhledným lžím jejich obhájci skutečně věří. Jestli si skutečně vystačí s dogmatem "co spojené státy americké činí, dobře činí!". A nebo se jen bojí vybočit ze stáda poslušných.

  OdpovědětSmazat
 8. Jelikoz jsem drive take celkem podlehala nekterym "spolecenskym tlakum"......... treba po roce 2001 boji proti islamskemu chovani vuci zenam (zenska obrizka a jine znetvoreni zen,kvuli "tradicim"),ktere prisly ze Zapadu (prevazne z USA) ....tak ted kdyz uplne otocili,ztratila jsem v ne viru......Uz jim proste neverim vubec nic

  OdpovědětSmazat
 9. Jsou pod drnem. Mrtvý nekoušou

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.