Reklama

čtvrtek 8. listopadu 2018

Korotčenko: USA a Nizozemsko chtějí "ututlat" záležitost s ukrajinským Bukem ve věci MH17 ...

Marie Krasiková
9. 11. 2018      politexpert
Spojené státy a Nizozemsko se rozhodly "ututlat" aféru ukrajinského Buku, který s největší pravděpodobností sestřelil Boeing 777, který letěl nad Donbasem. Ministerstvo obrany RF dříve odůvodněně uvedlo, že raketa, která zasáhla Boeing pro osobní dopravu malajských aerolinií, je ukrajinského původu. Po této zprávě americké ministerstvo obrany podezřele zmlklo a snaží se toto téma nezmiňovat, navíc neodtajnilo družicové údaje. Ve vysílání ruské televize o tom hovořil vojenský expert Igor Korotčenko.


Je zajímavé, že Holanďané, kteří dříve požadovali vysvětlení ruské strany ohledně raket, které byly předány Ukrajině, po prohlášení Ministerstva obrany Ruska náhle zmlkli. Vždyť podle číselného označení zbraně je možné určit, která raketa konkrétně sestřelila MH17.

Korotčenko poukázal na to, že v době katastrofy letělo nad Donbasem několik amerických družic, což znamená, že USA mají informace o tom, co se v okamžiku tragédie v této oblasti dálo. Ale tyto informace jsou dosud utajeny, řekl Korotčenko. Je přesvědčen, že kdyby tam byly ruské Buky, pak by byly tyto informace již dávno zveřejněny, ale protože je to utajeno, znamená to, že Američané a Holanďané jednoduše nechtějí šířit informace o Ukrajině ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

82 komentářů :

 1. Normálne zmýšľajúci človek tejto rozprávke neveril od samého začiatku . Každý vedel a vie ze to lietadlo zostrelili američania , ktorym pomáhali ukrajinci . Len hlupák veri tomu ze to lietadlo zostrelili Rusi !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobná situace byla se zmizelým MH370 v Asii. Letělo sektorem, který mají pod detailní kontrolou US z ostrova Diego Garcia o satelitech nemluvě. A opět US k tomu nic nezveřejnily a nikdo se na to ani nedovolil za celou dobu zeptat.

   Smazat
  2. 23:47, Tibore, nemyslím, že uvažujete správným směrem. Jednak o Američany se zde vůbec nejedná, a jednak my běžní smrtelníci můžeme pouze procentuálně odhadovat, kdo to asi udělal. Případ je hodně komplikovaný, a téměř nikdo z nás pořádně nezná tamní reálie ani techniku..

   Na samotném počátku to ukazovalo na separatisty, kteří stříleli po ukrajinských stíhačkách, kryjící se pod letovým koridorem. Pak postupem času, po všech testech obou stran, to vypadalo na 1:1, a dnes možná víc pro Ukrajinu. Ale pokud se viník nepřizná a není usvědčen, nikdy nemáte jistotu. Koneckonců ještě stále se může prohlásit, že předmětná dýza a kryt jsou připravený ruský podvrh na místě pádu, anebo se se důkazový materiál ukáže jako padělek.

   V každém případě, Ukrajina nemá moc dobrou pozici, protože ona nejen že musí dokázat protivníkovi (separatistům) zavinění, ale také úmysl. Protože jinak je buď přímo pachatelem anebo tím, kdo se úmyslně kryl pod koridorem a provokoval ke střelbě. Ani tohle není dobré. Proto je velmi potřebné zatáhnout do toho namísto separátů Rusko, protože už jen fakt, že překročili hranice, je vlastně válečný zločin a za jakých okolností stříleli, by už nikdo nedohledával.

   Smazat
  3. Pro 12:37 Vaše povídání vyplývá z naprosté technické neznalosti.I Vy podobně jako Holanďané a USA úmyslně rozmělňujete fakta a situaci zahráváte do ztracena. Jsou ale objektivní technické a kryminalistické údaje o viníkovi. A je jich spousta.Proč Ukrové falšovali videa s Buky a všemožně se snažili určit ruského viníka. Těch dalších radiotechnických důkazů je mnoho. Kdo tuto problematiku sleduje od počátku a shání informace , má přesnou představu kdo je viník.

   Smazat
  4. 15:54, vy z gauče při pohledu na zprávy TV jste ihned odhadl viníka. Už jen tohle člověka nutí k smíchu, stejně jako ta vaše "krymy odbornost". Pokud s tím vylezete, určitě vám všichni uvěří. Navíc neumíte porozumět textu.

   Smazat
  5. Pro 15:54 "Kdo tuto problematiku sleduje od počátku a shání informace , má přesnou představu kdo je viník." - ano, víme, viníkem je chrabrá ukrajinská armáda, hop hop hop!

   MM

   Smazat
  6. Ještě jednou 12:37. Sami Holanďané nevědomky? zveřejnili číslo výrobní na Buku. A rusům podstrčili trumf. Oni přesně vysledovali pohyb Buku z výrobního závodu v r.1986 na Ukrajinu. Bylo by to složité nezávislou komisí potvrdit? Stejně jako Vy i já mohu ležet na gauči. Nebo dělám něco, co nemůžete vědět, tak zbytečně nekydejte když nemáte argumenty. Ano nyní určení viníka není možné, ale věřte, že pravda vyjde najevo.

   Smazat
  7. 19:24, opět jste neporozuměl. Já už hodně dávno nerozporuju ruské technické vyšetřování a jejich testy, zvlášť ve srovnání s verzí JIT. A hlavně poté, když jsem si doplnil poznatky o bojové situaci v té době, zároveň odsledoval hysterickou mediální kampaň, a vše to dal na časovou osu. Tohle je jen bonus. To o čem mluvím, je to, že k soudu se to vůbec nemusí dostat a pokud ano, soud to nemusí uznat. Viděli jsme to v procesech s Jugoslávií.

   To na co jsem reagoval a co mě fascinuje, je to, když gaučový investigativec prohlásí při večerních zprávách 17.7.2014 - "to byla Ukrajina!". V čem se to liší od druhé strany? Zvlášť, když předběžné odhady vůbec nevylučovaly nehodu separátů typu "překrytí cíle". Ani v tomto případě by Ukrajina nebyla bez viny. Už tehdy jsem předpokládal, že se budou do toho snažit zatáhnout Rusko a stalo se.

   Já mám mnohem víc poznatků než většina lidí, i technických, a proto vím, že se klidně může objevit fůra "naprosto věrohodných" svědků, která to vše rozmetá na prach. Navzdory tomu, že technické vyšetřování JIT fakticky stojí na vodě a teď to zazdili tím, že hloupě prozradili ta čísla. Budou muset vymyslet způsob, jak to upozadit a jsem přesvědčen, že to udělají. Ruské diskuse tohle rozebírají mnohem podrobněji a jsou mnohem skeptičtější.

   Smazat
  8. 19:24, a ještě jsem reagoval na Američany a jakože důkazy proti nim... žádné nejsou a nikdo USA do tohoto případu nezatahoval. Oni maximálně řídí Ukrajinu během dodávání důkazů, toť vše. Jakákoli další účast je neprůkazná.

   Smazat
  9. 20:07. Je pravdou, že o Kenedyho atentátu nevíme nic po desítky let. Přesto jsem přesvědčen, že v tomto případě bylo zainteresováno takové množství lidí a techniky, že postupně fakta vyplavou na povrch. I ten sestře ruské stihačky z Turecka vyprovokovaly USA a sám Erdogan dal ruce pryč.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi hovado a zmiz, tupý a smrdutý oposume!!!

   Smazat
  2. Milý admine proč toho debila imerfurtundfurt nemažete. NR je skvělý web a p radosta ho drasticky dehonestuje. p r patří trvale spláchnout do kanálu

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Blbeček trolíček 7:25, máš už dosť na fet?

   Smazat
  5. Jak ta koukám, tak jsem ztratil práci.
   Společnost "RADOSTA se re o" se už tady neprezentuje,
   a tímto ji nemohu podpořit svým známým sloganem -
   MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky
   ne trhu.
   Musím ale uznat, že tento web není vhodný pro
   reklamu této společnosti, RADOSTA se re o, která
   má nejasné pozadí, zřejmě až v ÚV KSČ, ÚSTR a MU.

   Smazat
  6. Prosím Vás přestaňte si Radosty všímat. Jinak nám tady naroste a nebude tady už nic jiného než on.

   Smazat
  7. 8:37 Nežikej nežikej ty užgryndaná couro ze škarpy co se vodtama ani nevysouká bez nafetování smrdutý vonuce z hnáty nějakýho putleroffskýho vraha bezbranných žen a dětí z Donbasu!

   Smazat
  8. 2:21 Jen zdegenerovaný kretén či zfetovaný zmrd může tvrdit že NR je cokoliv jiného, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války proti nám placené touto vorující kremelskou klikou! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 3. No jo chtějí to zatlouct jak jejich fašistický spojenci sestřelili letadlo. Stejně jako usáma bin ládin musel zemřít aby nemohl říci pravdu o 11 září.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On přece nic říkat nemusel. I tak, kdo by věřil starému teráčovi, když by vykřikoval: "I'm innocent!!" Stačí se zeptá starého Faisala, pokud bude při smyslech.

   Smazat
 4. že obyvatelům USA a Holandska nevadí, jak jim jejich politici lžou, to je na tom to odporné. Pravda byla jasná od začátku, a žádný protest proti lži. Nám to ještě vadí, tato lež. Stále přemýšlím, co my s těmito národy máme vlastně společného?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy se domníváte, že tady jsou lidé rozumnější ?

   Smazat
  2. Tady víme od začátku že je to ZÁTOKA SVINÍ. Je to stále stejné a jenom debil si toho nevšimne. Pokud by to bylo jinak tak tam letí TOMAHAVKY.

   Smazat
  3. 4:51 "...že obyvatelům USA a Holandska nevadí, jak jim jejich politici lžou" - Nemáte úplnou
   pravdu - některým nevadí, jiným vadí. Zkuste kliknout třeba na:youtube.com/watch?v=vQfkciwwr_c

   Smazat
 5. podľa štylistiky tohto príspevku Radosta musel absolvovať VUML - tá rétorika, tie isté myšlienky ktorými nás kŕmili a je aj badať posun po absolvovaní Cirkevnej školy vo Vatikáne, len tak ďalej chlape, ešte pár výlevov toho druhu a dostaneš sa na kandidátku KDU-ČSL - držím všetky palce na nohách!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to 5:55
   gratuluji,skvele napsano !!

   Smazat
  2. To tobě užgryndanej čechomužiku z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani 10 vysokejch putleroffskejch, abys dokázal sesmolit jedinou větu hodnou Radostovy brilance!:))))

   Smazat
 6. Článek říká, že chtějí ututlat, ale pravdou je, že již ho ututlali a nechali ve světě kolovat příčinu havárie MH 17 sestřelení Ruským Bukem. Všichni, kdo se o to jenom trochu zajímá, je jasné, že let MH 17 sestřelili Ukrajinci na příkaz Američanů. Tak to bylo v případě sestřelení Ruské stíhačky, Ruského letadla IL 20, Ruského dopravního letadla po startu z Egypta. Všichni vědí, že za tím jsou Američani, ale nemůžou to říct naplno, protože Američani to dělají prostřednictvím svých vazalských států.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně a správně popsáno. Jednička s hvězdičkou. Aby pr radosta pochopil správně - astronomickou.

   Smazat
  2. 7:41, no tak se pochlubte s těmi všemi jednoznačně pravdivými důkazy... Nic není jednoznačné. Vy jste úplně stejný, jako ten pitomec Radosta, jen s opačným znaménkem. Nic nedohledáváte, nepochybujete. A i kdyby Rusko mělo pravdu, vše lze zpochybnit.

   Smazat
 7. Mně se libí jak pohrobci vency flašky a ukr banderovci zde kvičí...apropos záznamy z usa družic už jsou v kremlu...předal je prý osobně Bolton putinovi při poslední návštěvě???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni i Rusové mají své vlastní fotky z družic, ale ty zatím slouží jako krabička poslední záchrany v operaci na Donbase. Zatím se nemohou veřejně použít, protože by v dnešním mediálním stavu byly ihned označeny za podvrh. Důležitá bude právě jen konfrontace se snímky z USA družic. On jednou ten Norimberský tribunál II taky přijde. PK2

   Smazat
  2. 8:44, nevím, jestli oni mají něco jiného, než předvedli. Moc bych na to nesázel. Poblíž hranic monitorovali dronem "Arlan", ale silně pochybuju, že cokoliv zajímavého zachytil. Současné důkazy stačí na to, abychom byli částečně v obraze.

   Smazat
 8. Není pochyb o tom, že v Rusku byl zločinný a mafiánský režim. Vznikl na počátku devadesátých let, vyrostl na rozvalinách bolševického Sovětského svazu a stál za ním slabý prezident Jelcin, který si nechal tak dlouho radit od dobrých, hodných strýčků ze Západu, až stálo v roce 1999 Rusko před rozpadem a totálním krachem. Ti, kteří podpořili Putina v roce 1999, s ním měli úplně jiné plány a velice brzy pochopili, že se jim vymkl z rukou a vede Rusko pryč od rozpadu.
  Pojďme se na chvíli vrátit o dvacet let zpět, ne každý si dnes tu situaci vybavuje.
  Putin byl v té době považován za nevýrazného, skromného pracanta. Pracoval jako pomocník primátora Petrohradu Sobčaka. V té době byly v Rusku dvě mocenské skupiny – moskevský klan, tzv. semja (rodina), okolo prezidenta Jelcina, a petrohradský klan. Moc ve státě fakticky patřila skupině sedmi oligarchů moskevského klanu, kteří byli mediálně přikryti věčně opilým Jelcinem.
  V roce 1999 bylo touto „rodinou“ Rusko už prakticky rozkradeno (tzv. zprivatizováno podle rad západních poradců) a byly připraveny podmínky na rozčlenění Ruské federace na několik nezávislých států. V některých oblastech už byl připraven tisk vlastních peněz (viz uralský frank, který byl vytištěn nedlouho po rozpadu SSSR a čekal v sejfech bank na využití).
  Ruský národ byl v té době zcela demoralizovaný. Moskevskému klanu bylo jasné, že až se vše zhroutí a národ pochopí, jaká šaškárna s nimi byla sehrána, veškerý hněv se snese na Jelcina a jeho kliku.
  Ideálním řešením by bylo svalit vinu za destrukci Ruska na petrohradský klan a najít obětního beránka. Lidé si vybijí vztek na petrohradském klanu, moskevský klan zůstane nepoškozen a zůstane mu moc. Někoho napadlo svalit vinu na staré struktury. Třeba KGB. Boris Berezovskij přišel s nápadem, že by se obětním beránkem mohl stát nevýrazný „úředník“ a bývalý agent KGB dočasně umístěný v NDR, se kterým občas jezdil na lyže do Švýcarska. Jmenoval se Putin a nikdo v Rusku, natož ve světě, o něm nikdy neslyšel. Jelcin souhlasil, a tak toho legračního úředníčka nejprve instalovali do funkce předsedy vlády a po pár měsících mu Jelcin předal moc. Tehdy 99 % analytiků předpokládalo, že ten, na koho Jelcin ukáže jako na svého nástupce, nepřežije příliš dlouho politicky a možná ani fyzicky. Odhadovali životnost Putina na několik měsíců, maximálně rok. Barevná revoluce byla fakticky v plném proudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin začal vládnout v zemi, kde vše bylo rozkradeno, na mezinárodním poli na ni nikdo nebral ohled (uvědomme si, že tzv. obranné společenství NATO nedlouho předtím poprvé popřelo samo sebe a zasáhlo proti zemi, která nikoho z jejich členů neohrožovala, a tehdejší Rusko se zmohlo jen na bezzubé protesty).
   Armáda nefungovala, zbraně byly rezavé, staré ponorky a lodě se šrotovaly, staré zbraně se vyvážely ven a výroba byla zastavena. Lidé byli demoralizováni, měsíce a léta mnohé firmy nevyplácely mzdy, měna se zhroutila, inflace znehodnotila důchody i sociální dávky (inflace v roce 1993: 875 %, inflace 1999: 86 %), hrubý domácí produkt byl na úrovni země velikosti Dánska. Čtvrtina ruských bank (cca 400!) zkrachovala a s nimi zmizely i úspory obyvatelstva i firem. Podmínky k dokončení barevné revoluce byly ideální.
   Jen sebevrah mohl převzít zemi v takovém stavu. Putin to udělal.
   Brzy po nástupu k moci moskevský klan pochopil, jaké osudové chyby se dopustil. Berezovskij prohlásil, že Putin byl jeho největší životní omyl. Přiznal tak, že se v osobě Putina příšerně zmýlil a ten nesplnil úlohu, která se od něj očekávala, tedy dokončení destrukce Ruské federace a rozdělení na několik nezávislých celků, které by už mocnosti šikovně vmanévrovaly do bratrovražedných válek – ať už ekonomických, nebo klidně i horkých, aby pak mohly oběma stranám prodávat zbraně. Jak víme, to mocnosti umějí velice dobře.
   Berezovskij krátce poté, co zjistil, že se v Putinovi zmýlil a že role nenápadného, legračního úředníčka byla pryč, raději neprodleně emigroval do Británie. Konkurenční moskevský klan byl přinucen navrátit rozkradené – zprivatizované bohatství zpět do Ruska. Kdo nechtěl a dělal ramena, šel sedět.
   Byla to dlouhá výprava do historie, že? Ale pro pochopení tehdejší situace nutná, protože mnozí si to nepamatují, respektive nechtějí pamatovat.
   A teď zpátky k vaší otázce. Opravdu si někdo myslí, že v této fázi vývoje bylo možné jednat demokraticky? Opravdu si někdo myslí, že oligarchové odstavení od moci a od nakradených miliard se nechali zatlačit dobrovolně? Přirozeně že se pokusili o zvrat a snažili se Putina mezinárodně i vnitropoliticky zdiskreditovat. Byly tehdejší vraždy Putinových oponentů prací Putina a jeho klanu, anebo naopak operací pod cizí vlajkou s cílem zdiskreditovat jej? Kdo to dnes spolehlivě rozklíčuje?
   Nechci se Putina zastávat, protože odpověď neznám, ale logika věci, jak jsem ji popsal, naznačuje podle staré zásady „cui bono“, čí straně vraždy a tzv. zločiny Ruska prospívají. Ladislav Větvička

   Smazat
  2. PUTIN ZACHRÁNIL RUSKO !!!

   Smazat
  3. Je to tak! Kdo si dnes ještě vybaví hit "Medvídka", který hořce popisoval skutečnost? Za slovy pana Větvičky plně stojím.

   Smazat
  4. 9:05 Ještě jste zapomněl zmínit, že v 90. letech byla v Rusku taková bída, že lidé umírali hlady.

   Smazat
  5. Pane Větvička dík za článek. Mnoho lidí dnes zblblých propagandou tuto historii nevnímá protože tento systém je založený na parazitizmu a i ten nejmenší parazit se raduje z toho že mohl někoho obrat. I v minulém režimu byly paraziti viz Horáček ale ne v takovém množství a objemu rozkradeného. Příkladem je právě Čína která má takový vzestup jen proto že neprodala rozhodující majetek všech Číňanů.

   Smazat
  6. Diky...tolik toho clovek nevedel

   Smazat
  7. 11:08, nevím, jestli umírali, ale nedávno jsem četl na ruském fóru vzpomínky mladých i starších na bankrot '98. (20.výročí). Nejhlavnější problém - jídlo. Jakékoliv, kdekoliv, sehnat za každou cenu. Vzpomínky na bankrot se nelišily moc od těch válečných, protože v té době měl nad státem moc kriminál, ten velký i ten pouliční, a o život jste mohli přijít kdykoliv.

   Smazat
  8. Právě tu odvahu jsem na tom chlapovi obdivoval. Situaci znal kdekdo, ale začít budovat autoritu státu v takovém prostředí, kdy jsou tlaky na jeho rozpad nejen zvenčí, ale i zevnitř, to je téměř hrdinské srdce spasitele. Jestli mu bude přiznána role zachránce, ukáže čas a konečné výsledky, ale ta odvaha se počítá.

   Smazat
  9. 9:05

   Mohu potvrdit Vaše slova. Nevěděl jsem podrobnosti, které uvádíte, ale mohu potvrdit neskutečnou bídu, která v Rusku za Jelcina byla. Kamarád tam v devadesátých letech několik let pracoval a žil (cca do 1995). Rozkradená země, hyperinflace, prázdné obchody, extrémně předražené základní potraviny dostupné pouze na černém trhu, hlad, čečenská mafie, absolutní chaos. Rodiče mu posílali balíky jídla včetně krabic baleného mléka. Rusové tu hrůzu přežili. Když tam byl kamarád znovu někdy kolem roku 2005 vůbec Rusko nepoznal. Obchody plné zboží, lidé žili tak jako u nás nebo lépe. Mohu potvrdit, byl jsem tam s ním. Rusko bylo už úplně jinou zemí. Říkal, že kdyby byl tušil, jak se to tam nakonec změní, nikdy by z Ruska neodešel. Rusové během několika málo let neskutečně zbohatli. I když dnes díky sankcím zase trochu zchudli, žijí si pořád velmi dobře. A to jenom díky prezidentu Putinovi. Bylo by to na dlouhé psaní, co jsem od něho slyšel a co jsem pak i já viděl, ale stručně aspoň takto. Zoufalci, kteří občas píší o bídě v Rusku a ve skutečnosti popisují předsametové vzpomínky jejich prarodičů z dovolené v Sovětském svazu jsou úplně mimo a vůbec netuší, která bije.

   Smazat
  10. Tohle vysvětlení má jednu vadu. Putin NEBYL neznámý a nenápadný úředníček - aspoň v Petrohradu ne. Vyčistil Petrohrad od kriminálních živlů, a to velice bezohledně. A myslím, že to byl důvod, proč si ho Jelcin vybral. Vždycky jsem si myslela, že tohle rozhodnutí byla Jelcinova omluva Rusům a pomsta západním "přátelům".

   Smazat
  11. 11:54, nenápadný byl pro světovou veřejnost, já jsem taky nevěděl, kdo to je. Ruskou TV jsme nesledovali, z tamního prostoru regionální zpravodajství nechodilo a internet ještě nebyl rozšířen. Tendenční filmíky typu "Who is Mr.Putin?" a další historky jsem viděl až později.

   Upřímně, když jsem ho tehdy poprvé viděl jako budoucího premiéra vedle zklamaného Primakova v Jelcinově kanceláři, pomyslel jsem si, .. tak a je konec... Malý, nevýrazný, tichý blonďák, hrobař Ruska. Rusko jsem sice nijak nemiloval, ale bylo mi to líto. Taková země, historie a kultura.

   Putin měl ovšem za sebou i jiné psí kousky, které by nasměrovaly naše hodnocení, už z období drážďanské rezidentury. Určitým kruhům byl známý při vyjednávání o Kosovu z r.1996, psal o tom Strobe Talbot. Stejně tak i jeho práce na pozici šéfa FSB, kterou velice efektivně zreorganizoval, a kde se klidně propůjčil i k špinavostem, aby se vyšplhal až do nejvyšších pater - svoje zná Carla del Ponte. Tohle všechno na Západě vzbuzovalo nedůvěru. Ukonejšil je Běrezovskij, kterého Putin exemplárně oblafnul.

   V každém případě, on v podstatě následoval v mnoha směrech Primakovovu politiku, jen mnohem razantněji, i po fyzické stránce byl na tom podstatně lépe, což bylo důležité. S Primakovem svoje kroky občas konzultoval, zvlášť v závažných záležitostech.

   Smazat
  12. 21:32 Na to se nic nezměnilo a změnit nedá, což je dáno tím, že se naplnilo proroctví Žida Bronsteina o poušti osídlené bílými negry! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   P.S.: Putler jich 7 milionů zabil a oni ho za to volí!

   Smazat
 9. že si to Putin nenechá líbit je jasné od začátku, tím jak se celosvětová situace vyvíjí příznivě pro Rusko, nastává příznivá doba k činům. Od Ušáků bylo sestřelení MH 17 obdobou polských Glivic, které Hitler použil jako záminku k napadení Polska. Bohudík se nezdařilo, také nejenom tomu Bohu. Nizozemci dostali zpátky zlato uložené v USA, což se např. Německu asi nikdy nepodaří a myslím že už ho odepsali. Samozřejmě že jde o zdroje, potřebují Rusko rozparcelovat na řadu malých státečků a schlamstnout veškeré přírodní bohatství. A to je lákavé, na druhou stranu ale hrozí, pokud anglosasé prohrají, něco jako norimberský proces po II. světové s nacizločinci. Proto jim nevadí ani rozpoutání celosvětového konfliktu. Ještě není ale vyhráno. Jak však říká Pjakin "Vechno se děje tím nejlepším (možným) způsobem (tedy optimálně) v souladu s reálnou mravností a etikou všech účatníků procesu". Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,35
   Podla mna cielom bol Putin.
   V tom case letelo aj lietadlo s Putinom z Varsavy do Moskvy.
   Namrdany ukrajinci si ho popietli s letom MH 17.
   Ak by sa to bolo podarilo, vsetka vina by bola spadla na Ukrajinu.
   USA by v tom boli nevinne, nikto by im to nedokazal.
   Pripadny svedkovia by boli este toho isteho dna zahynuli pri dopravnej nehode.

   Smazat
  2. 10:26 Tuhle báchorku si strčte za klobouk. Je přece známo, že letadlo MH-17 bylo odkloněno od běžné trasy, proto je jasné, že se s jeho sestřelením počítalo.

   Smazat
  3. 10:26, 11:12, je neuvěřitelné, že po tolika letech stále opakujete ten samý blábol. Stále stupidní konspirace, které překrývají pravdu v prospěch pachatele. Právě kvůli těmto žvástům se o Rusku nepochybuje.

   Zapamatujte si: Putin NELÉTÁ přez válečné zóny a MH17 bylo odkloněno z kurzu na základě požadavku POSÁDKY, kvůli BOUŘCE.

   Pravda je mnohem prostší. Důkazový šotek tkví v:
   technickém vyšetřování, které bylo opuštěno ve prospěch drbů a fejků z internetu,
   absenci satelitních snímků LEO a
   důkladném rozboru tehdejších bojových operací.

   Smazat
  4. ... a z toho všeho vyplývá stará známá věc: MH17 sestřelila slavná a hrdinná ukrajinská armáda.

   Leo

   Smazat
  5. 13:43, asi tak nějak, Leo. Co se týká forenzní technické stránky, napovídá to spíš ruské verzi. Jsou to silné argumenty, podpořené testy, a zpětně zesílené odbornou kritikou technické verze JIT. Stejně tak tehdejší situace v oblasti, kdy probíhala vládní ofenzíva ve třech liniích, což lze lehce dokázat, spolu s cvičením PVO, dokresluje obraz. Ukrajina navíc žádná data z vojenských radarů nedodala. A teď ten průser s čísly, docela povedeně prezentovaný. Jediné, čím se momentálně operuje z druhé strany jsou internetové "důkazy". Tam lze vypustit cokoliv, třeba výpovědi zaručeně hodnověrných svědků.

   Soud ovšem vůbec nemusí ruskou technickou důkazní verzi při obhajobě připustit k slyšení vůbec, anebo ji nemusí přijmout. Už jsem slyšel verzi, že Rusko nedisponuje personálem schopným podobné analýzy, a za hlavní a jedinou verzi se bude považovat JIT. Klidně to můžou vše spláchnout a jít podle scénáře. Ale je tam jedna síla, která by mohla promíchat karty, a to příbuzní obětí. Tito lidé přirozeně odmítají status sakrální oběti a chtějí znát pravdu.

   Smazat
  6. Pro 13:08

   Díval jsem se tenkrát na historii letu. Let byl posunován několik dní stále výš a výš na sever až na místo sestřelu. Bohužel jsem si tenkrát neudělal screen obrazovky, tak už to nemám jak doložit, ale mohu potvrdit, že jsem to takto viděl. Možná by se to v nějakém archivu dalo dohledat, pokud to ovšem v zájmu spravedlnosti nebylo smazáno.

   Smazat
  7. 22:03, ano, ale to nebylo nic výjimečného, posuny koridoru přez Donbas byly běžné a děly se i v minulosti. Nedávné minulosti. Navíc o odklon na sever požádala posádka letadla kvůli bouřce a dostala se tak přímo nad bojovou zónu.

   Za bezpečnost letu zodpovídají sice aerolinky, ale já bych Ukrajinu krouhnul taky, i kdybych byl skálopevně přesvědčen o vině Ruska.

   To proto, že: 1) dvě hodiny před sestřelem byl publikován článek v ukr. Pravdě, že "teroristi" mají Buk. Čili rozvědka a oficiální místa to museli vědět dlouhou dobu předtím. A 2) Ukrajina sama dělala cvičení PVO, jak zahlásili 16.7.2014 ve večerním zpravodajství. Což potvrdili i Rusové.
   V těchto případech pravidla ICAO přímo předepisují, že je povinnost ohlásit změny v NOTAM.

   Nevim, jam moc jsou tyto alerty závazné v letovém provozu, ale to, že Ukrajina byla úplně zbavena viny, bez jakýchkoliv dovětků, je pobuřující. A také nebezpečný precedens.

   Vy ale narážíte na úmysl. To není, jak jsem uvedl výše, průkazné. Musel by se udělat rozbor a důvody posunu koridoru v jednotlivých případech, a já jsem nic podobného neviděl. Ani na ruských sajtech. A je tady, podle mě, ještě jeden moment, který spíš poukazuje na souběh náhod, a tím je ta bouřka. Kdyby nebyla, letěl by MH17 o něco jižněji a oblasti přímých bojů by se vyhnul. Samozřejmě je otázka, jestli by se vyhnula i Air India a další linky, ale to jsou už jen spekulace.

   Smazat
  8. 12:15-tak spekulujme, bouřce se vyhnul jen MH17 a proč nepožádaly ostatní linky? Byla to tedy žádost MH17 nebo příkaz k odklonu jak mnozí uvádí? Vy dokážete věrohodně text té žádosti!

   Smazat
  9. Miroslave, jak víte, že nepožádaly? Spolu s MH17 tam letěly ještě další tři letadla v poměrně úzkém rozestupu. Dvě z nich letěly mimo jádro bouřky severněji, ale také nad bojovou zónou, a jedno jižněji, mimo BZ. Air India, letící severněji, mohlo mít Malaysian Avialines takříkajíc na dohled. MA sdílely svoje data s KLM, která nad jižní Ukrajinou létaly také.

   Pokud by se měl zde dokázat úmysl, to je asi to, oč vám běží, potom by se musely podrobně rozebrat letové trasy u všech zúčastněných v delším časovém období a důvody jejich posunů. A to, jak jistě chápete, nikdo nepřipustí. Ovšem o požadavku posádky MH17 o odklon kurzu mimo jádro bouřky není pochyb, důkazem je záznam z VCR a také meteomapy.

   Bouřka kromě jiného také do značné míry zakryla stopy po vypálené raketě, které by byly jinak viditelné širokodaleko. Ovšem ne úplně a jsou svědci.

   Jenže jsou tady i jiné věci, které vašemu pocitu o úmyslu nahrávají. Tím je časová osa a s ní svázané události. Pak mediální štvanice fakticky od první minuty. Porošenko po dvaceti minutách, kdy ještě padaly poslední trosky, vyhlásil úplně stejný verdikt, co po čtyřech letech JIT. Stejně tak JIT operuje jako s hlavními důkazy o vině Ruska obrázky a videi z internetu, které se tam objevily už dvě hodiny po sestřelu a které medializoval Bellingcat.

   Tato "občanská a nezávislá" agentura napojená na tajné služby fakticky jakoby nadiktovala konečný verdikt JIT. Dokonce se shodují i některé formulace a JIT se netají, že Bellingcat je v podstatě pátou stranou investigativní grupy. Přitom velké množství jejích "důkazů" budou s největší pravděpodobností falzifikáty. Některé tak primitivní, že je dokážete rozklíčovat i jako zasvěcený zvídavý amatér.

   Také tam figuruje ještě jeden velký výbuch, nedaleko Torezu, a neví se přesně o co jde. Jsou spekulace, že by se mohlo jednat o zastírací manévr. No a ty stíhačky. Ty ze zprávy JIT vypadly úplně a přitom existuje opravdu velké množství různorodých svědků. Nemluvě o tom, že záznamy z ukrajinských Kupolů, nebyly brány v potaz. A to nemluvím o chybách v samotné technické zprávě - té první, o bojové situaci v oblasti a komunikaci na sociálních sítích. Té je PODSTATNĚ víc, než uvedli ve verdiktu JIT. A pak ještě satelitní snímky z LEO.... Je toho opravdu hodně a k vašemu pocitu o spiknutí máte opravdu důvod. Jenže viníka označuje soud. Ten jejich.

   Smazat
 10. Bil to buk a zestřelil ho Putin učíme se to ve škole a.

  OdpovědětSmazat
 11. Nám to ve škole pro změnu říkali experti z Člověka v tísni. Pan ředitel je za to velmi pochválil a dal nám je za vzor. Už jsem se také přihlásil do elfí hlídky a společně nás teď procvičují, jak správně využít oznamovací povinnosti. Jsem rád, že mohu prospěti republice ještě více.

  Bořík 10.A.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:03 "Nám to ve škole pro změnu říkali experti z Člověka v tísni. Bořík 10.A." - A ty nejpilnější
   z boříkových spolužáků si vybírá Moravec a další čtv hvězdy do tv komparzů.

   Smazat
  2. 11:03, můžu se k vám přihlásit? Mám jednotku z tělocviku a dobrou paměť, určitě se uplatním. Taky nějaký bobříky mám za sebou.

   Smazat
  3. Mně zase říkal tatínek ať toho skřeta v tísni pošlu do prdele. Ale to já nemůžu, protože bych dostal pětku s poznámkou. Tomík

   Smazat
 12. Ano, jednak to musejí ti US a NL šiřitelé civilizačních "hodnot" ututlat, jednak mají i páku na všechny zodpovědné darebáky z kyjevské vládní svoloči, která tu obludnost nechala provést, aby to pak (krajně nepřesvědčivě) připisovala tu domobraně, tu zas Putinovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě není všemu konec, oni nějaké ty důkazy vyrobí, pardon, seženou. Mě fascinuje, že je ohlášeno kriminalistické vyšetřování události na Ukrajině, obviní se sousední země, která oficiálně na území Ukrajiny nepůsobí, a Ukrajina se účastní vyšetřování ve zcela klíčové pozici hlavního dodavatele důkazů. Přitom se jedná o sestřelení objektu zbraní, kterou v té době prokazatelně používala POUZE Ukrajina.

   To je prostě na palici.

   Smazat
 13. Proto musí i držet hubu a pomáhat budovat banderistan. Novou půjčku určitě dostanou jenom to musíme zaplatit my všichni. Paradoxem je že čím větší parazit tím toho míň zaplatí.

  OdpovědětSmazat
 14. Stejne je to sila....V dobe, kdy je skoro cely svet monitorovan,nikdy nedodaji relevantni dukazy....a pak "placi",proc jim neveri vsichni

  OdpovědětSmazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky, první z 8. listopadu 23:51 a druhý z 9. listopadu 5:29.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Na co s.s. Korotčenko zapomněl

  Drahý soudruh a soukmenovec Korotčenko sice vyřkl Leninskou pravdu o maloruském („ukrajinském“) zločinu proti západní lidskosti, ale zapomněl zdůraznit PŘÍMÝ ZÁPADNÍ podíl na této protiruské provokaci: Západ do onoho letadla předem naložil – místo živých Malajců - zmrazené mrtvoly.
  Tuto DĚSIVOU informaci sdělil Ruské televizi známý vojenský odborník s.s. И́горь Все́володович Ги́ркин-Стрелко́в.

  Proč to Euroameričani udělali, když plánovali onu ODPORNOU provokaci proti Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno?
  Ne snad z nějaké falešné humanity s budoucími oběťmi svých akcí (viz např. likvidaci tisíců USáků, provedenou CIA a Mossadem při řízené destrukci WTC), ale aby se vyhnuli zbytečným sporům s živými cestujícími, kteří by museli něco vytušit, když by čekali – zavřeni v letadle - celé dny na „správný“ okamžik svého vzletu a smrti.

  Takže tak; on si na toto s.s. Korotčenko příště jistě vzpomene.

  Bratrská internacionální pomoc ze dne 21. 8. 1968 zachránila naši vlast před hrůzami kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. Veliké Rusko JASNĚ DOKÁZALO,

  jasně jako Kremelské Slunko, že MH17 byl sestřelen ukrajinskou stíhačkou SU-25!!

  (Poznámka pro havlisticko-kalouskovské hlupáčky: Když kliknete levým tlačítkem myši na výše uvedenou větu, otevře se vám okno se záznamem LENINSKY PRAVDIVÉHO sdělení Velikého Ruska celému světu. Vážně ano, zkuste si to.)

  O této Leninské pravdě prostě není a NESMÍ být sporu, neboť ji světu sdělilo Veliké Rusko, země našich starších bratří.
  Ano, naši starší ruští bratři NIKDY nelžou, a Vůdce všeho Slovanstva, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, lež prostě odpuzuje jako česnek upíry.

  Nyní tedy Veliké Rusko onu Leninsky pravdivou informaci doplnilo; viz výše uvedený článek soudružky a soukmenovkyně Marie Krasikové:
  SOUČASNĚ s ukrajinskou stíhačkou ruské výroby malajský Boeing sestřelila ukrajinská raketa Bug ruské výroby.
  Přitom se ze sestřeleného letounu sypala těla již několik dní (či týdnů?) mrtvá, zmražená, odkrvená (do macesů?).

  Taková je tedy Leninská pravda, a kdo jí nevěří (a neskáče), není Čech ani Rus.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 18. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Velmi kvalitní srací kapky od
  fy. RADOSTA se re o.
  Tak kluci, kde pak vy ptáčci hnízdo máte ? Je tady nový tip.
  "BRITSKÉ LISTÍ". Co ? Ne. Moc bych se nedivil. Šulík má
  hovno co dělat, somruje příspěvky a za takovou osvětu by si
  mohl pomoct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 19. Jedině totálmagor a tvůrci RADOSTOLU, sracích kapek, si
  mohou myslet, že si někdo sám a s Radostí nasere do vlastního hnízda.
  V 99% platí CUI BONO.

  OdpovědětSmazat
 20. Joo, kluci Radostní. Díky že mám zase práci s reklamou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jeho "vykriky" jsou davno out...treba to take jednou pochopi:-)

   Smazat
 21. Zatím víme z dokladů jen to, že Buk, který sestřelil dopravní letadlo, byl ve výzbroji konkrétního útvaru ukrajinské armády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím víme to, že Rusko tvrdí, že trosky obou dílů, které Ukrajina dodala jako jeden z hlavních důkazů proti Rusku, patří Ukrajině. Tak je to správně. :)

   Celkem bych se vsadil, že i ukrajinskou stranou dodané motýlkové šrapnely z bojové hlavice, které se uvedly jako jeden z hlavních důkazů proti Rusku v první zprávě JIT, se taktéž ukáží být ukrajinskými. Koneckonců, hmotnosti tomu odpovídají.

   Smazat
  2. Tenhle buk osobně? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
  3. 18:33, co má, ty pako, společného kontakt hlavy státu s veřejností v Rusku a sestřelení dopravního letadla ukrajinskou armádou? Zkus přepnout na nějakou indickou telenovelu, tomu možná budeš rozumět.

   Smazat
  4. 8:04 Uncel Google si to přebere! On to pochopí! Má totiž vyšší IQ než ty, i když jsi absolvoval 10 putleroffskejch univerzit, putlerprde!:)))

   Smazat
 22. Nic jineho nez to ututlat jim nezbyva.

  Rudolf Kavan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zkusit to může, ale nakonec mu to stejně nevyjde! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.