Reklama

středa 28. listopadu 2018

Kritika imigrace podle protokolu z Marrákeše bude trestným činem...

28. 11. 2018

22 komentářů :

 1. Pane doktore díky, nelze než vyhrnout si rukávy a vzhůru do nového totáče. Pro mne překvapivě přichází nečekaně z jiné strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TADY VIDITE,PROČ NÁS ZVYKAJI NA BEZMOC,UKRADENIM
   HLASŮ VOLIČŮ ZMANIPULOVANÝM TISKEM

   kdy snad ani takové volby platit nemusi
   .Ústava,která nebyla záměrně schválena v referendu aby platila pouze ve prospěch korporátnich oligarchických majitelů velkých peněz ,prý kdo by byl proti tomu tak toho zmanipulovaný Ústavni soud odsoudi k smrti,diktatura potrlých neomarxistických humanistů potažmo islamistů,kteři budou angažováni,aby menšina vládla většině terorem poražených samopalniků,kterí dostali na dekel od strejdy Putina a ted za to dostanou azyl!

   KONEC SVĚTA SE BLÍŽI,KDO MÁ DOMA JEŠTĚ HELMU OD WEHRMACHTU MŮŽE SI JI NASADIT A VYRUKOVAT OPĚT NACH OSTEN!

   Smazat
  2. Ad 23:52
   Pro Vás 'překvapivě nečekaně z jiné strany'?
   I po těch letech už otevřeného směrování této 'jiné strany' to pro Vás je 'překvapivě nečekané'?

   Smazat
  3. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé, neproduktivní avšak domýšlivé a drzé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ??? Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co si to najit sam..to nedokazete?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tak urcite sem nechteji davat cely odborny tisk.To se hleda jinde

   Smazat
  4. Právotočiví hoši přehlédli,že USA téź nepodepiše.

   Smazat
  5. Tisk to ty vole nesměl nikde dát a prvni překlad a zněni dala všem SPD,tak kde jsi smolil,že si ten MARAKEŠ prosral?

   Smazat
 3. To je přesně ten posun významu pojmů, o kterém psal George Orwell. V tomto případě pojmu hate speech*).
  EU míři k čistokrevné korporátně-fašistické totalitě.

  *) Freedom of expression is generally protected under the Constitution and hate speech is prohibited.
  *) Svoboda projevu je obecně chráněna ústavou a projevy nenávisti jsou zakázány.
  (eur-lex.europa.eu)

  OdpovědětSmazat
 4. No vida, "liberální demokracii". Ono to není zas až tolik překvapivé. Pomalu, aby se lidi nebouřili, se jim pěkně utahuje u huby.
  Dokázal by si to někdo představit před patnácti lety? Asi těžko. A bude hůř. Lidi nemají zájem o politiku a jejich nezájmu využívají liberální demokraté k nastolení fašismu. A všechno pro naše dobro. Začne to u novinářů a skončí to různými Bretschneidery, pohybujícími se nejdříve internetem, a později třeba i po hospodách, zapisujících si na manžety co kdo a kde řekl.
  To, co se nám zdálo ještě před pár lety nepředstavitelné se stává pomalu skutečností. Asi před dvěma roky jsem v nějaké diskusi napsal, že se chystá cenzura internetu. Jeden diskutér mne tenkrát napadl, že to není technicky proveditelné a že šířím ruský hoax, nebo tak něco. No a dnes? Na facebooku, ale i mnohde jinde, stačí se špatně vyjádřit o migraci a zatím vás jenom bloknou. Že nás zatím nezavírají? Jak vidíme, nic není nemožné. Před patnácti lety jsem si také nedokázal představit, že si se mnou soused bude vyřizovat účet přes šikanu úředníka místní samosprávy. Stačí nasrat souseda a ten vám (zatím jenom) znepříjemní život kontrolami vaší topné soustavy, nebo kanalizačním systémem. Za pár let se možná za vhození igelitového pytlíku do kotle bude i zavírat.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fajn odkaz, samozřejmě, i když hodně zdejších čtenářů si to asi už poslechla.
   Svoje implementované 'názory' bys ale měl jít reprodukovat spíš na fóra, kde ti je implementivali. Protože tady se snažíme argumentovat a ne hloupě a sprostě nálepkovat.

   Smazat
 6. No jo četl jsem znění NWO a za kritiku migrace 12 let takže musíme volit toho kdo žádnou migraci nepřipustí. Jináč bude liberální fašismus.

  OdpovědětSmazat
 7. Jsem všemi deseti pro, aby nás z té zk..né EU vyloučili.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vymysleli ti samí hajzlové co stavěli ke zdi za schvalování atentátu.Fašističtí pohrobci.

   Smazat
  2. 11:28 To je blábol. Fašismus, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, je de facto přirozenou reakcí etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Není o čem přemýšlet. K perverzárnám tohoto typu se prostě nehlásíme. A to, že bude nepřítel křičet a naříkat, je přeci jasné. Ovšem, není lepší hudby, než li nářku nepřátel.

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 29. listopadu 0:23.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. POZOR: Není imigrace jako imigrace!

  Kdo by to měl vědět lépe než my roduvěrní Češi a Rusové, my Západoasiati?!

  Ano, my PŘESNĚ víme, že 50 (slovy PADESÁT) po zuby ozbrojených syrských sirotků udělá z naší vlasti kůlničku na dříví.
  Stejně tak přesně víme, že zhruba 100 000 (slovy STO TISÍC) našich starších ruských bratří, kteří v tuto chvíli již žijí v naší vlasti, dělají z Česka zlatý moskevský Palác sovětů.
  Až jich budou miliony, tak to teprve bude něco! To budeme přímo ČUMĚT.

  A zdejší nejznámější ekonomický běženec, náš současný národní Vůdce Babiš – ten nám NEZIŠTNĚ pomáhá zbavit se tíživého dědictví po Havlovi, Schwarzenbergovi, Masarykovi a Habsburcích: Zbytečku odporných evropských hodnot.

  Prostě: Kdo v Česku pozvedne hlas proti migraci neslovanských individuí, navíc věřících v tzv. Boha, dostane pamětní medaili „Za statečnost v boji proti okupaci NATO a EU“.

  Ovšem kdo jen cekne proti národnímu Vůdci Babišovi, dostane na pamětnou.

  A kdo bude pomlouvat naše starší ruské bratry, tak dostane – po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace – poukaz na pětiletý pobyt v tradičním pracovně-rekreačním zařízení na Solovkách.

  Takže toto jsou zhruba hlavní rozdíly mezi migranty, i mezi tresty resp. odměnami za projevy o migraci.


  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.