Reklama

sobota 24. listopadu 2018

Merkelová: “Státy EU se musí vzdát své suverenity, a odevzdat ji Bruselu”

Filip Vávra
24.11.2018  Středoevropan
Ač šampioni globalizace, jako je Merkelová nebo Macron, ztrácejí každým dnem svou sílu, možná právě proto jsou jejich výroky stále otevřenější, a odkrývají nám pozadí toho, co tahle banda s námi celé ty roky plánuje. Merkelová prohlásila, že státy EU musejí být připraveny svou suverenitu odevzdat Bruselu.


“Národní státy musejí být dnes připraveny vzdát se své suverenity,” řekla na setkání v Berlíně. “Samozřejmě spořádaně,” dodala s tím, že Německo už se části své suverenity vzdalo a národní parlamenty tu jsou od toho, aby prý uzavíraly mezinárodní dohody.

Podle Merkelové jsou důvěra a ochota dělat kompromisy důležité pro řešení napětí mezi suverenitou a globalizací. A odsoudila ty politiky ze své vlastní strany, kteří chtějí, aby se Německo nepřipojilo ke Globálnímu paktu o migraci.

“Jsou tu politici, kteří věří, že mohou rozhodovat, kdy už tyto dohody neplatí, protože reprezentují Lid. Ale Lid jsou jednotlivci, kteří žijí v zemi, není to skupina, která se definuje jako německý lid. To není patriotismus, protože patriotismus je, když do německých zájmů zahrnete i ostatní” vysvětlila Merkelová jasně svůj pohled na nové Německo i svět, který je lidskou masou bez národních a kulturních kořenů.

Naštěstí lidem, jako je Merkelová, naslouchá stále méně lidí, a nacionalismus je na vzestupu. Všude.


- - -

71 komentářů :

 1. Kobyla ,která chcípá kolem sebe kope

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel musím přidat zprávu ze Sýrie.Teroristé řízeni režimy USA,Izraele,Francie atd,přepadli osvobozenou část Aleppa chemickými zbraněmi a plynným chlorem.Je tím zasaženo mnoho lidí.Tady je odkaz ,dejte si to do překladače--------https://dimpenews.com/2018/11/24/
   Je to hrozné

   Smazat
  2. To uz /jenom to zase opakuje/,prohlasila kancler Kohl, ale kupodivu div se svete, to nezabranilo SJEDNOCENI NEMECKA A VYTVORENI suverenniho !!!STATU GERMANU !! pri tom slavnym sjednocovani Nemecka.
   Vzdani se suverenity je jinej nazev PRO OKUPACI STATU A NARODU !! Fasistum.
   Dnes nam patri Nemecko a zejtra cela Evropa, dnes nam patri Nemecko a zejtra celej svet , zpivali nacisti.
   Proto aby zpivala to tez byla najmuta a po schvaleni v USA dosazena Merkele -Mengele..
   A celkem i bolsevici a jejich Kominterna chtela totez co ti dnesni ...
   Po zahadne dodnes ztrate Stasi archivu a tajne spionaze M.Wolfa do USA, byla Merkel vybrana a demokraticky zvolena velmi rychle do cela strany a pak hned do kanclerstvi Hitlerova druhu..

   Smazat
  3. Snazi se nam namluvit ,ze to zabrani vzniku nacionalniho a velmi antisemitickeho ,zduraznuji velmi antisemitickeho opakujicicho se predevsim
   v rezimech dalsich fasistu. Ukrajina napr. s velmi stedrou podporou Germanu..Ale, neuveritelne prave tyhle pseudosexualni Merkele..
   Proc tedy nezacala s Ukrajinou..??
   Nacismus vzdy hrozi predevsim v Nemecku , ale jine staty tak musi byt zruseny a okupavany nasledniky fasismu ,islamskymi fanatiky. Fanatik jako fanatik , hlavne ze vykonava spinavou , brutalni teroristickou praci pro ty revolucionarske krysy z kancelari ...

   Smazat
  4. To jsme mohli odkopnout Masaryka a zůstat ve starým Rakousku - a bylo by to bez všech těch tahanic.
   Takže vlastně se po nás nechce nic jiného. Jen místo Rakouska Německo a další X tá říše

   Smazat
  5. Odporný buran Zeman by Němcům nestál ani za kulku. Uchlastá se sám.
   Vypadá to, že Zeman jakož i Klaus a jejich poskoci (Duka), včetně některých "chytristů" (slizký David, Dvořík a spol.), i rusofilních agentů-externistů (Best), patří do skupiny uměle vytvořené skupiny "disidentů" vypěstovaných předem estébáckou elitou za účelem přechodu od reálného socializmu k oligarchickému komunizmu, a to dlouhodobě. Sám jsem byl StB váben do skupiny pro změnu režimu jako student už v roce 1965 při své zahraniční studijní cestě do Rakouska, kde jsem měl získávat vhodné vlivné demokraty s kontakty v NATO apod. Také výběr jejich podivných zaměstnavatelů (povýtce virtuálních a s podezřelým založením) tomu odpovídá, jakož i celý jejich až nápadně a okatě protirežimní životopis. Už se stačili téměř úplně odkopat, ostatně kdo jsou dnes jejich oddaní voliči včetně KSČM a proč ???
   Nic reálného, vědeckého či jinak hodnotného po nich nezůstalo (leda snad ukradnuté chilské pero nebo šílený nápad na bezvodý kanál Balt - Orient).
   Zakomplexovaný a úskočný agent KGB, huhňavý Hovnoňuch Pružinskij se obklopil (kromě nenápadných českých postkomunistických oligarchů a spoluagentů robejšků) stejnými zamindrákovanými mrzáčky, jako je sám, aby se mezi nimi jeho zakomplexovaný inkludovaný syn lépe ztratil. Viz jakl, hájek, zahradil, weigl, haas, knížák a spol. a někteří další jeho pohrobci s čípkovitou hlavičkou (mach, macek, lenert, bartoš či štěpánek). Havlovo "Odcházení" je trefné.
   Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Rudé Právo a Zeman pupkatého agentského antikrista Duku a Prasečí Listy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Oba střídá drzejší, mladší a méně senilní agent Babiš, v budování oligarchického komunizmu.

   Smazat
  6. Tedy tys toho v tom konečníku shromáždil... to je smradu!

   Smazat
  7. 18:22 Ten vodspoda to s přehledem překreje, tedy ten odsud - z putleroffský zengrúny!:)))

   Smazat
 2. Čím více nacionalismus potlačujete, tím více vzkvétá. Až do stádia, kdy je z toho průser. Dějiny nás učí

  OdpovědětSmazat
 3. Ta baba je bláznivá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ROZBÍJEČKA EU NIKDY NEPŘESTANE DOKUD JI NEVYŽENOU

   z vlády úplně.Už ani Itálie nechce rozval EU,ale je přánim vicero států,že je třeba EU pomoci z gruntu opravdovou reformou a ne brežněvovskou doktrinou kterou převzala dederonovská MERKEL!

   TATO OSOBA CHCE ABY EU ZMIZELA V CHAOSU ISLAMIZACE.

   Má nás prý všechny řidit menšina nad většinou ,která se bude opírat o teroristy hlásajici,že islam je mirové náboženstvi a ten který bude tvrdit něco jiného ,ten bude zabit!

   Smazat
  2. Ano, národy musí být zředěny inertními mohamedány a pak jimi i zničeny do jednoho Merklina šariádského "Algemeinescheisse Eintopfu"...je to nadevší pochybnost a je to maximální hnus. Je načase se probudit a Merklici a jejím zdejším agentům nakopat ty jejich měkké, tlusté, buzerantské, multikulturistické prdele...

   Smazat
  3. Maji pouze jedinej klacek na nas a to jsou EU dotace a jiz dnes velmi nizke. Jiz dnes se zadluzuji a nepredstavitelne davy milionovych afroarabu neprijdou levne. tez planovana EU armada a to vse dela dojem ,ze chteji v dluzich dohnat a predehnat dokonce USA.
   Pramen dotaci vsak , logicky a brzo vyschne.
   Obrovske miliardove pomoci , kazdemu kdo neni evropan,ideologicke organizace a propagandisticke akce stoji tez miliardy.
   Rozdavaji jako vozralej namornik v bordelu na vsechny strany a utrhuji evropanum od HUBY.
   To vsak vedlo vzdy , primou cestou do ZA-HUBY.

   Smazat
  4. A stále KVOTÁ, stále KVOTÁ..

   Smazat
  5. Pořád nějak nechápu proč všichni komentují "prý" výrok Merkelové. Ona v tom přeci nejede sama a jak je vidět na komisariátu EU tak to podhoubí a propletenec zájmů je obludných rozměrů. Jejich plán jde krok za krokem k danému cíli. Jednou za 4 roky předáváme kontinuálně své osudy do rukou poslanců a pak je nikdo průběžně nekontroluje. Nikdo nekontroluje jaké zákonné normy a Europaskvily jsou nám implementovány do našeho právního systému. Pak jen všichni komentují a jsou rozhořčeni pěnou na vlnách určenou k odvedení pozornosti, ale spodních proudů, které ty vlny vyvolávají si nikdo nevšímá.
   15.dubna 1945 v posledním projevu k obyvatelstvu III. říše Hitler řekl: "Vojáci východní fronty. Berlín zůstane Německým, Vídeň bude opět Německá a Evropa nebude nikdy Rusizována. Vytvořte jednotné Evropské společenství jež bude bránit váš domov, vaše ženy, vaše děti a s nimi i vaši budoucnost"
   Velký odkaz, pro Němce velkého nadmuže. Žena ví že je žena. Každý cyklus měsíce jí to příroda připomíná a říká jí, ty jediná můžeš zrodit nový život.(Dámy, kterým to příroda odepřela mi to jistě prominou) Kancléřka Merkelová není obyčejná žena. Nese na svých zádech trauma Německých zvěrstev ve jménu ideologie pangermanismu a ve své hlavě odkaz pangermanismu. Trochu schizofrenní. Ona je víc. Je vůdkyní Evropy. Je nadžena, tedy nadčlověk :))))) Pro jejich životní prostor (východní zdroje) je třeba vytvořit sjednocenou Evropu - jednotný Evropský stát - jednotnou zdrojovou základnu - jednotnou Euroarmádu - a posunout linii nástupního prostoru co nejblíž Moskvě. Pak už nemá generál zima šanci. Do třetice už to přeci musí vyjít.

   Smazat
  6. Ad 9:01 - Vy to máte naprosto jasné, bohužel není nás stále dostatek a mnohým nevadí, když poslouží západnímu pánovi.

   Smazat
  7. 22:53 Není bláznivá, ale poslušná a disciplinovaná. Zpívá pěkně podle dodaného zpěvníku.

   Smazat
 4. Ona je pošetilá zmije. Svoje Německo ona určitě oslabit nechce, spíše naopak. Autore, odpusťte, že zapolemizuji s vaší poslední větou: Myslím, že v národních státech je teď na vzestupu vlastenectví. Pozor, že za "nacionalisty" nám spílá právě Anžela, Macron a jim podobní holoubci - globalisté, postaru kosmopolité. Na pojem VLASTENECTVÍ nezapomínejme.

  OdpovědětSmazat
 5. Už ví, že táhne tam, kde slunce nesvítí, tak se snaží ještě napáchat co nejvíc škody...

  OdpovědětSmazat
 6. Nasrat a rozmazat každý vlastenec stojí za svým národem.

  OdpovědětSmazat
 7. Paní Merkelová není Němka, má jenom razítko v občance a není ani židovského původu. Už jste viděli na internetu ožralého Junckerse, jak nemůže vyjít schod? To je to samé a ČT ani nemektne, ale ze Zemana se mohou podělat. Chtějí ovládnout státy dluhy, ale aby umíraly naše děti a my, ve válce s Ruskem. Studujte, je toho plný internet!.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 23:37 - Sice máte pravdu, ale i když nemůže Junckers vyjít schody, je důležitá figura. Merkelová ztrácí sílu (ale přijde nová figura, určitě se stejným tahem na Východ), stále to záleží na Američanech.

   Smazat
  2. Německá křesťanskodemokratická politička a od roku 2005 kancléřka Spolkové republiky Německo, Emmanuela Macrelová (Angela Dorothea Kasner) faktická lídryně Evropské unie! Je všechoschopná čarodějnice, ona EX-komunistka (???), dcera luteránského pastora (???) Horsta Kasnera?

   Kdy se její rodina v roce 1954 přestěhovala z Hamburku (západní Německo) do Německé demokratické republiky, do Quitzowa u Perlebergu, kam byl její otec přeložen na místo faráře (východní Německo).

   Od roku 1957 vyrůstala v Templinu v okrese Uckermark, kde se její otec stal vedoucím církevního (???) vzdělávacího zařízení.

   Jak se to snoubí s jejímy ideály RAF a dnešním členstvím v CSU, to je veletoč o 180° o čem to vypovídá (o jejím charakteru a beszkrupulózní touze po moci → VŮDKYNĚ, velké Německé EU?)! Viz. foto v uniformě ...


   https://uloz.to/!Yud5DaUNX/angela-merkel-v-mladi-byla-komunistka-a-koketovala-s-idealy-raf-zde-v-uniforme-svobodne-nemecke-mladeze-v-ndr-angela-vyrustala-v-tehdejsim-vychodnim-nemecku-nyni-ji-veli-a-vydira-usa-slouha-bolsevik-stetina-havel-jpg


   Ramón


   Smazat
  3. Opr. ...jejími... R.

   Smazat
  4. Ramone, potkal jsem bývalého východního Němce, který tvrdil, že Andělka byla jeho spolužačkou a nikdy nebyla komunistkou.

   Smazat
  5. Anonymní 25. listopadu 2018 14:17

   Tak u sebe stále noste tuto fotku a až jej opět potkáte je možné, že se rozpomene a vzpomene si jak pochodoval v levičácké uniformě, někde před ní v první řadě v tomto slušivém mundůru.

   Ramón

   Smazat
 8. A kdopak je autor článku Filip Vávra? Není to syn zpívajícího bubeníka?

  OdpovědětSmazat
 9. voľne preložené slová Merkel - teraz si uvedomte všetci, že nastal čas keď sa dobrovoľne podvolíte patriotickému Nemecku - sem tam sa chytalo pod krk, sem tam sa vystrelilo a EU je pod palcom Nemecka -

  OdpovědětSmazat
 10. Přesně to chtěl Hitler, ale protože nebyly tehdy ještě "lidská práva", tak na to šel násilím. Němci dostali po hubě, a proto na to jde Markela fikaně. Vládu odevzdejte dobrovolně a poslouchejte na slovo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Kavárna ne a ne prosadit zatvrzelému českému elektorátu na Hrad křížence novodobého Háchy (samý titul) a K. H. Franka (sebevědomí neúspěšného knihkupce) - toho akademika s naslouchátkem a brejlemi "Herr Brófessora". Co si o nás v americkém Muzeu Holokaustu pomyslí?

   Smazat
 11. Lepšie to ani nebude dokým sa nezmení voličské myslenie ovečiek hlúpučkích osprorostených manipulovaných Pražskov a Bratislavskov lumpekaviarňov a manipulovaný Sorošovím Zväzom Mládeže.Že aká to ironia,SZM"

  OdpovědětSmazat
 12. troška úcty k pravopisu - s úctou - a pražskou - ta tak

  OdpovědětSmazat
 13. Tak už jí konečně někdo dejte do ruky to koště, aby mohla odletět. To nevidíte, že ho hledá a nemůže najít? Kdo ho schoval do kumbálu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělá si nějaká Němcová sbírku německých košťat?

   Smazat
 14. Nebyl bych až takový optimista. Vymeťme si před vlastním prahem. Povšimli jste např., že stále více reklam v ČT jsou buď zcela nebo alespoň částečně v anglickém jazyce? Povšimli jste si (týká se to zejména mladých lidí),že se při setkáních Čecha se Slovákem stále častěji využívá v hovoru angličtina? Povšimli jste si, že stále více lidí vnímá angličtinu jako nejdůležitější světový jazyk, bez něhož se nejde obejít? Zkrátka a dobře, narůstající vliv angličtiny je důsledkem globalismu i ztráty národního sebevědomí a identity. I když Merklovou nebo Macrona lidé už tak nepodporují, proces globalizace pobíhá na plné obrátky, přičemž každý jeden z nás ten proces urychluje a uskutečňuje tak, jak mění vše národní, české (moravské, slezské) za evropské a světové; stejný jazyk, stejná móda, stejné myšlení, stejná hudba, stejné hodnoty.... Opravdu nejsem až takový optimista.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tlaky na proměnu myšlení obyvatel jednotlivých států jsou stále silnější. Právě maličkostmi se může podařit výrazně oslabil odpor obyvatel proti vlastnímu zotročení. Pokud se Vám "zotročení" jeví jako příliš silný výraz, zamyslete se, jak se změnili povinnosti za léta od roku 1989. V zákonech je spousta nařízení a přikázání, která prozatím nikdo zvlášť důsledně nepožaduje a nekontroluje, ale do kdy?
   Až vliv a síla moci dosáhne bodu zvratu, velmi rychle se omezí svobodná vůle občanů a je velmi reálná šance, že většina bude nebude v podstatě nic vlastnit a bude žít v "propůjčeném" či "pronajímaném" prostředí. Přemýšlím, zda se lze do takového stavu dostat pomocí několika řízených a naplánovaných krizí v součinnosti s prosazováním omezení pomocí volených orgánů a nevolených organizací (neziskovky).
   Poddání se moci ze zahraničí je jasně vyřčeným cílem již bezmála třicet let. Až v poslední době dozrává doba pro zcela otevřená vyjádření, zůstávají prakticky bez oficiální kritiky ...
   ABC

   Smazat
  2. Ad 6:37 & 10:01 - bezvadné komentáře! Podle mne, velmi důležitý je poznatek "Až vliv a síla moci dosáhne bodu zvratu, velmi rychle se omezí svobodná vůle občanů.."! Rusové mají pravdu, když tvrdí, že k ovládnutí národů západ využívá komplex opatření, od armády, přes drogy, nemravnou ideologii (genderizmus, LGBT, multikulti, boj s klimatem, boj za demokrácii a svobodu, boj proti Bohu a náboženství..), dominantní finance (USD, Euro), média, soudy, policii, politické strany a agentury.. A to všech zde máme, otázkou tedy je, jestli vliv a síla moci už dosáhla bodu zvratu.

   Smazat
  3. Již asi dva roky jsem nebyla v jednom pražském obchodním centru. Důvod? Vánoční výzdoba - svítící napodobenina vánočního stromku se zářivým nápisem Christmas Time. Kdyby tam byl ten nápis malý a byl tam česky, anglicky, německy, francouzsky, španělsky atd., nijak by mě to nepobouřilo, to centrum je hojně navštěvované kdekým, ale ta arogance, že si dovolí použít pouze angličtinu v českém hlavním městě, to nebylo ani za Hitlera. I v protektorátu se používaly oba jazyky, český i německý. Dnes jdete po Praze a pokud byste byli angličtinou zcela nedotčeni, u poloviny obchodů z nápisů nezjistíte, co tam vlastně prodávají. Mladí se anglicky učí a jako problém to nechápou, ale tady nejde o to, že by tomu člověk nerozuměl, jde o tu aroganci. Jste dobytá země, dobytkové, tak se učte, abyste nám rozuměli. I ty transparenty na demonstracích jsou hojně v angličtině, ačkoli nedemonstrujeme proti USA nebo Velké Británii (tam by to dávalo smysl), ale proti vlastní vládě.

   Smazat
  4. 13:15 A dobytá země ještě dostane obelisk

   Smazat
 15. Co se týče suverenity, měli by si politici jak pí Merkelová zamést před vlastním prahem a oficiálně a bez vytáček sdělit především svým voličům, jaK je to s jejich vlastní suverenitou doopravdy. Kolik těch "ztracených" procent Německa připadá ještě na faktickou okupaci?

  OdpovědětSmazat
 16. A ještě zapomněla dodat, že Brusel to jsme my,Němci. Dřív tomu říkali nordická lest.

  OdpovědětSmazat
 17. Německo je ovládané Americkými židy,tak si přejí,ovládnout celou Evropu a jak vidíme,přes politiky Německa a Francie.
  Proto byla utvořena EU,pomaličku to sjednotit a pokud to nepůjde dobrovolně,tak násilím,co už naznačují.
  Mne zaujala jiná věc,už to bylo napsáno snad před dvěma roky u nás je příliš mnoho majitelů domů,tak se to musí změnit a to exekucemi.V Německu to už proběhlo dávno,snad hned po válce,že je tam naprosto menší skupina majitelů domů,většina Němců žije v podnájmu,tak proto exekuce.Teď byla reportáž,že je nedostatek bytů,hlavně v Praze,přitom na vesnicích chátrá příliš mnoho domů,tak se spekuluje,jak ty domy opravit a obsadit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 10:20 - zajímavý postřeh o podnájmech, může to tak být. A ty americké posádky po Evropě zde nejsou jenom tak, to dá rozum ( i mdlý).

   Smazat
  2. 10:20-s těmi byty, to je velice správný postřeh-jde o to co nejvíc domů a bytů získat od obyvatelstva, zbavit je jeho majetku a učinit totálně závislými ve všem na bankách a tím i poslušnými!!! Proto taky všude inzeráty směřované starým lidem:"vyserte se na nevděčné potomky, oni na vás taky serou a nic jim neodkažte, prodejte byty a domy nám ještě za svého života a peníze rozfofrujte, my vás tam necháme dožít a pak to těm vašim blbejm potomkům draze prodáme, nebo pronajmem..."Další klín vrážený bankami a finančníky-sionisty mezi národ a příbuzné...Vše je to součást systému ničení národů a rodin, jakožto jeho základu...

   Smazat
  3. 12:13 výborný postřeh, těch inzerátů je všude plno, navíc někteří jednodušší lidé možná celou lest prokouknou pozdě. Zajímalo by mě, kolik lidí už na to načapali. Zlodějina je to dokonalá, vyplacené peníze rozhodně ani zdaleka nedosahují hodnoty nemovitosti a dědicům pak zbydou jen oči pro pláč. Snad na to nikdo svéprávný neskočí, ale problém je, že rozumové schopnosti se s vyšším věkem snižují...

   Smazat
 18. Vidím spíše souvislost s odchodem VB a tak se tlačí na pilu, aby to nenapadlo někoho dalšího a chtějí to uzavřít do okovů Německa alias EU. Velkoněmecká říše novém kabátě. A již je známo, že AM má tendence nahradit ožralku Junckera. No a aby se to povedlo musí ukázat, že na to má a toto jsou výsledky jejích snah. Ono zase těch zrádců a pokřivenců v oblasti charakteru nemají k dispozici zase až tolik. A k tomu ty pakty....taky se to nějak nedaří. No, už aby to prasklo a normální státy se nadechly.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
 19. "dodala s tím, že Německo už se části své suverenity vzdalo..."
  Německo suverenní nebylo a není, je okupováno...

  OdpovědětSmazat
 20. Cui bonum je zrušení států EU a přenechání veškeré moci Bruselu? Který nadnárod pohltí podnárody a přizpůsobí je své "civilizaci"? Proč má být zrušeno "všechna moc pochází od lidu" a nahrazeno "všechna moc pochází z kapitálu a patří jen jemu"!?

  OdpovědětSmazat
 21. Nie je tajomstvo, že všetko zlo na kontinente v 20. storočí pochádzalo z územia Nemecka (ešte aj ZSSR vznikol na základe ideológie Marxa a Engelsa). Aj preto bolo Nemecko po vojne rozdelené. Zjednotenie Nemecka bolo obrovskou chybou - hoci nie je tajomstvom, že je pod "protektorátom" USA.

  OdpovědětSmazat
 22. Vůdkyně státu, která se chlubí ztrátou suverenity země, které vládne? A nutí k tomu i ostatní? Proboha pryč z EU!!! Byl jsem naivně pro vstup naší země do EU, kde jsem očekával, že budou zrušeny hranice, jednotná měna a státy spolu budou spolupracovat na základě rovnosti a té suverenity. Bože, jak hluboko jsem se spletl. Dnes vidím, že i to otevření hranic byla chyba. Tohle je už opravdu přes čáru. Proboha opravdu to řekla??? M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Dienstbier senior stříhal na hranicích dráty. věděl jsem že je něco špatně. Obchodní a kulturní výměnu lze zařídit i jinak.

   Smazat
 23. Pí Merkelová by se měla vzdát své suverenity a odevzdat ji vhodnému odborníkovi v nějaké hodně dobré psychiatrické léčebně.

  OdpovědětSmazat
 24. Konečně je to venku. Tohle bylo totiž od počátku cílem Evrosojúzu. Jenom my jsme to nechtěli vidět. Dobře nám tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslim,ze uplne od zacatku ne...az kdyz se nechali zkorumpovat a hlavne,kdyz si zvykli na svuj pohodlny zivot.....ted se ho bez boje nevzdaji

   Smazat
 25. Kterak Poláci přišli o hranici na Odře a Nise.

  OdpovědětSmazat
 26. Nejlepsi reseni....aby nas vedli blazni,kteri ani netusi,co z jejich "vizi" vznikne....Lidem,kteri se toci kam vitr tam plast, neverim

  OdpovědětSmazat
 27. Chápu to dobře, že paní Merkelová chce, aby Evropu řídil pan Soroš?

  OdpovědětSmazat
 28. "Státy EU se musí ..." Už se stalo, náčelníku Merkle.
  V tom šesku zatím co by protektorát B.und M.

  OdpovědětSmazat
 29. Merkel zcela zjevně nemá tušení, co je demokracie, když káže, že lid neexistuje. Neví, že demokracie je vláda lidu - všeho lidu.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 30. Státy vznikají svou suverenitou a zánik suverenity je zánikem státu! Národy se udržují početností svých občanů, mizí pohlcením sousedy. Prosím, jaký je osud Lužických Srbů? Ještě před 30 roky, za NDR, Srbové dýchali! Existují aspoň jako kuriozita na tržištích, v cirkusech? Tak o takovém osudu národů kapitál nejen sní!

  OdpovědětSmazat
 31. Lužické Srby chtěl Masaryk začlenit do první republiky a koridorem Petržalka , propojit sever Srbska.Škoda že se tento nápad T.G.Masaryka nevyšel. Určitě tušil Germánskou expanzi.Proti Slovanum. Náš slovanský kmen vitvořil království a stát. Dervanovi Lužičtí Srbové zůstali v kmenový radách a Nemci je ponemčili tak jako počeštili nás slováky a rusíny ve slezsku.Jinak v Německu žije početná Srbská menšina od Jugoslávské občanské války.Žijou ve velké komunitě , né jak Češi.Čechů je málo a bude ještě míň. Zdes budet Západná Ukrajina.cca 50let.
  Čau Marcil.

  OdpovědětSmazat
 32. Milý Filipe VÁVRO,

  informace je pravdivá, ale postrádá datum a místo, kde to ta královna převaděčů řekla.Mělo by to vypadat asi takhle :

  Německá kancléřka se vyslovila pro odevzdání národních suverenit Evropské unii…. : “ Národní státy musí dnes, měly by dnes, říkám – být ochotné, suverenitu předat..“ Řekla předsedkyně CDU ve středu (21.11.2018) na akci
  Nadace Konrada Adenauera na téma „Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou“ v Berlíně.

  Zdroj : www.welt.de uveřejněno dne 22.11.2018

  Bundeskanzlerin Angela Merkel hat für die Abgabe nationaler Souveränitäten etwa an die Europäische Union geworben. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, sagte die scheidende CDU-Vorsitzende am Mittwoch bei einer Veranstaltung der Konrad-Adenauer-Stiftung zum Thema „Parlamentarismus zwischen Globalisierung und nationaler Souveränität“ in Berlin.

  K tomu mohu dodat jen to, že i v ČR je dost vlivných kolaborantů, kteří jsou téhož názoru, jako loutka Merkelová.

  OdpovědětSmazat
 33. Vsadím se, o co chcete,že se ani jedna politická strana u nás, nebude tímto prohlášením kancléřky zabývat !

  Všem bez rozdílu jde totiž o jejich koryta a udržení lokajského vztahu s Německem.
  A očekávat něco od Okamury už vůbec ne, když má v partaji takové experty, jako je Koten, který považuje Krym za území, okupované Ruskem.(Jeho výpotek minulou neděli u Moravce.)


  OdpovědětSmazat
 34. vrtá mě hlavou co ta stará raketa vlastně z toho co dělá má?Asi má erotogéní zonu úplně, ale úplně někde jinde .To tak někdy u komunistických svazaček bejvá,BOHUŽEL.

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 36. Ta smrdutá, ošklivá a pomatená babizna už dávno měla hořet na hranici na náměstí v Berlíně jako čarodejnice a služka antikrista. A nebo pokud jsme humanisté, měla jako nebezpečný šílenec už dávno být izolováná v léčebně pro duševně choré bez možnosti návratu mezi lidi.

  OdpovědětSmazat
 37. Na den sv.Rúfa budou svoláni do Řezna všichni premiéři z EU na korunovaci císařovny říše EU. Následně po obřadu zpečetí premieři svou oddanost a věrnost políbkem na její prsten. Radosta

  OdpovědětSmazat
 38. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 25. listopadu 20:14.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 39. Veliké Rusko nás zachrání, jako v r. 1968!

  Ano, před NATO, EU, kapitalismem a demokracií nás zachrání JEDINĚ Veliké Rusko, jako ostatně vždy.
  Až bude nejhůř, až Pražáci a Němci budou šturmovat naše vesnické chaloupky, tak nepřemožitelná Armáda Ruské federace přijde včas, jak legendární vojska z dávných kronik.

  Po osvobození provedeme – tradičně - humánní odsun nepřizpůsobivých menšin, především Pražáků, kavárníků, intelektuálů a študentů.

  Pak náš Miloš vydá sérii Dekretů prezidenta republiky (tzv. Milošových dekretů), jimiž znárodní prakticky VŠECHNO, po vzoru našeho prvního socialistického presidenta E. Beneše.
  Znárodněný majetek zrádné buržoasie a velkostatkářů převezme Agrofert – národní správa, c.n.p. (celonárodní podnik).
  A náš národní Vůdce Babiš KONEČNĚ udělá z celé naší vlasti jeden velký podnik, samozřejmě NESMÍRNĚ úspěšný.

  My pracující lid vytvoříme Brigády socialisticko-babišistické práce, čili BSBP (lidově „béesbépéčka“).
  A budeme makat, když tedy budeme mít klid na práci.
  A po volbách nebudeme protestovat (proti Vůdcům protestuje jen blázen nebo pražský kavárník či študent!), nýbrž budeme hezky česky a rusky držet hubu a krok.

  Na výběrovou odborovou rekreaci budeme jezdit na Krym a do našich českých Vysokých Tater, my funkcionáři a nositelé Zlaté hvězdy Hrdiny socialisticko-babišistické práce.

  A nakonec přijede i Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Z pražského letiště Václava Klause pojede Leninovou třídou, ozdobenou prapory a třepetalkami, pojede kol NESPOČETNÝCH špalírů nás lidu, příslušníků ozbrojených složek, pionýrů i krojovaných zástupců družstevního rolnictva.

  Ach, to bude jásotu a radosti!

  A za naší zelenou hranicí, za Šumavou a Krušnými horami, bude Frau Merkel jen bezmocně skřípat svými zažloutlými tesáky.
  Dobře jí tak – nemá tak zarytě bránit kapitalismus a demokracii, Frau jedna evropská.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.